Vlna křesťanských “prchlíků” a boj o křesťanské “hodnoty”

Vlna křesťanských “prchlíků” a boj o křesťanské “hodnoty”

Černý pátek (anglicky Black Friday) je marketingová akce po vzoru USA a Kanady, spojená s výprodejem a velkými slevami obchodníků. Název je reflexí poklesu cen na počátku světové krize z roku 1929. V Americe je Black Friday každoroční událostí, kdy většina velkých obchodních řetězců zahajuje období výprodejů za výrazně snížené ceny. Černý pátek je vždy na konci listopadu, den po dnu díkůvzdání a považuje se za začátek předvánoční nákupní horečky. V USA to není oficiální svátek, ale např. Kalifornie dává v tento den volno státním zaměstnancům a jiné státy také zaznamenávají pro tento den velké množství dovolených.  Obchody dlouhou dobu na černý pátek otevíraly od 6. hodiny ranní, ale zhruba od roku 2000 začaly otevírat dříve, v některých případech již o půlnoci nebo dokonce před ní.

Černý pátek má u veřejnosti velkou odezvu, nakupující jsou ochotni stát hodiny v dlouhých frontách a v okamžik otevření obchod „vzít útokem“, přeplnit jeho kapacitu a uvnitř se horečně prát o omezený počet zlevněného zboží. Občas dochází k roztržkám, násilí a ke zraněním, jak mezi zákazníky, tak personálem obchodu, v několika extrémních případech i smrtelným. Černý pátek je kritizován jako svátek konzumerismu. Obchody často pod náporem zákazníků utrpí nějaké škody na majetku, ale celkově (podle organizace National Retail Federation) si mohou pochvalovat tržby, které (za černý pátek a následný víkend) se od 27,8 mld US$ z roku 2005 vyšplhaly na 59,1 mld US$ z roku 2012 a za stejné období se počet nakupujících zvýšil ze 140 na 247 milionů s průměrnou útratou, jenž vyšplhala z 303,81 dolarů na 423,66. V Česku zahájila každoroční slevy na Černý pátek společnost Apple v roce 2011. Pojem se postupně rozrostl na všeobecnou reklamní akci zaměřenou na slevy v daném termínu.

Úvodní video je z noci 23.11.2016

tedy z noci před Černým pátkem, kde lidé hodiny čekají v dlouhých frontách, aby pak útokem (úprkem) brali nákupní vozíky a kýžené zboží, jak je vidno ve videu, které je kompilací z předchozích let:

či v tomto z letošního roku

Tato vlna, která je pouze začátkem vánoční nákupní horečky a která se v průběhu roku různě opakuje u všech různých slevových akcí, velmi připomíná chování uprchlíků a jejich přistěhovaleckou vlnu. Obojí má pak společné to, že aktéři vždy chtějí získat něco lepšího, avšak způsob, jakým toho chtějí dosáhnout v obou případech velmi připomíná zákony džungle.

Krize současného světa je krizí hodnot

Pohled na koupěchtivé davy, které reprezentují křesťanskou kulturu, je deprimující a to z několika důvodů. Za prvé – kde jsou ty křesťanské hodnoty, když ve výsledku jedinou hodnotou je konzum a když ve výsledku každý uprchlík je na tom lépe, protože ten má pořád víru a především smysl pro rodinu?  Za druhé – jak chce křesťanská (atlantická) kultura bojovat za změnu světa, když ve skutečnosti právě konzumem (a s tím souvisejícími půjčkami) jde mocným na ruku a posiluje tím své otroctví? Za třetí – jak to chce změnit Amerika (s Trumpem nebo bez něj), když právě ona nezná jinou filosofii, než byznys, konzum a úspěch za jakoukoliv cenu, tzn. za i cenu totálního drancování přírodních zdrojů?  Za čtvrté – mohou lidé, jejichž hlavním smyslem života je televize a jídlo (a při pohledu na ty lidi v davech je jasné, že bílý člověk se sám likviduje obezitou a cukrovkou a že není daleko od pravdy tvrzení, že stačí Ameriku odpojit od elektřiny a Američané pojdou, protože nebudou mít přístup na dialýzu), mohou tito lidé něco změnit volbami či protesty? Za páté – jak by to vypadalo, kdyby celý svět žil americkým stylem života a to ještě tak, že by se všem lidem maximálně zvedly platy (psala jsem o tom zde Každý musí dostat spoustu peněz) – jak by se zvedla spotřeba a jak dlouho by to zeměkoule vydržela (a tím myslím i odpad)?

Otázek je celá řada, ale ať se na ně díváme z kterékoliv strany, jasné je pouze to, že svět – planeta – potřebuje změnu naprosto zásadní! A že USA s jejich filozofií dravého individualismu a úspěchu za každou cenu ji nenabízí ani pro jednotlivce ani pro lidstvo jako celek!

Ač se totiž říká, že “lidstvo se vyvinulo”, ve skutečnosti se vyvinuly pouze technologie, zatímco lidstvo nejen zůstalo na úrovni neandertálců, ale na rozdíl od nich se “díky” závislosti na technologiích připravilo o to zásadní, a to o možnost přežití bez závislosti na systému. Což v souhrnu znamená, že technologie neposloužily lidstvu, ale pouze těm, kteří je na úkor lidstva zavedli. A jsou to právě technologie (ruku v ruce s různými podobami náboženství), co v lidech ubilo svědomí a skutečné lidství – morálku, potřebu mít kořeny, úctu k předkům, úctu k přírodě a především schopnost rozeznávat hodnoty a “hodnoty”.

A má-li se něco změnit, pak to chce změnu systému – změnu STRATEGIE (časový horizont několika desetiletí). Tzn., že má-li se něco změnit, musí se začít u dětí! Ony musí jako první poznat a přijmout, že “šťastný není ten, kdo je úspěšný, ale naopak úspěšný je ten, kdo je šťastný”.  A tudíž že štěstí není ve frontě na slevy a v kontu u banky (a v materiálnu, jak nám to krásně předvádí nejen deprese jako západní nemoc č.1, ale i americký pořad – jak jinak – Po krk v odpadcích ), ale v tom, že půda dala úrodu a rodina je pospolu. A tím se dostáváme k Rusku a k politice, jakou především přes školy a vzdělávání. tzn. přes děti a mládež, prosazuje STRATÉG Putin!

K tématu by se dalo psát dlouho, ale na závěr jsem si vybrala výstižný diskusní komentář (Máša zde), cituji:

“Svědomí je éterického charakteru a přímo úměrné chamtivosti, pokud je dominantní, svědomí se úplně zapudí. Stačí k tomu jedna jediná myšlenka: “na mém místě by to udělal každý”, to si vsugeruje a jede už jenom tak… Není tady to „dokud tu mezi námi budou převládat ….“, ale platí to stále, co lidstvo existuje, budou pořád takoví lidé, není to o tom, že by se to mohlo změnit samo od sebe.

Jedině diktaturou, a k tomu zase potřebujete vůdce, a myšlenka vůdců a zvolených není to správné. Lidi si musí vládnout sami a mít pouze dočasné pověřence na základě specializace a vždy jen na konkrétní úkol, žádné doživotně, jak to vidíme u vládních vyžírek, neb pak jim stačí jen převlékat kabáty..

Sebrala bych pudu Babišovi ( Agrofertu) a rozdělila lidem. Ornou půdu a losem, a velikost stejná, aby tím byl regulován i počet dětí. A živte se. Materiál přírodní zdarma, pokud ho chce někdo opracovaný, tak už podle dohody s těmi, kdo to umí. A hlavně, ta půda neprodejná, ať si ji lidé vyměňují, když chtějí, jako je to na Kube nejen s pozemky, ale i byty či domy. A rozhodně není potřeba, aby celé dny rodina na pozemku pracovala, takže vždy někdo může jít pracovat mimo, na společné prostory, kde se dají zbudovat dílny a pokud tam bude někdo to organizovat spravedlivě, tak porad budou lide mít zájem vytvářet to, co zvyšuje životní úroveň či usnadňuje život, ale nebyla by to povinnost. Zkrátka jde to a jsou země, kde to funguje dodnes. O tom je ovsem už zbytečné mluvit. Už začalo platit rčení “bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku“… Válka Evropanů proti přivandrovalcům, přesněji přizvaným vrahům, je prohraná..

Jediná varianta k záchraně je pro nás Rusko. A ta poslední šance nebude trvat dlouho…. pročtěte si důkladně nový branný zákon, a dojde vám, ze nás nasadí do války proti Rusku.” Konec citace.

Tak asi tak k tomuto předvánočnímu času, ke křesťanským “hodnotám”, k tomu, proč Trump nic nevyřeší a k tomu, proč pro svět je nadějí pouze Rusko. Svět totiž ze všeho nejvíce potřebuje Člověka a pouze Rusko to ví.

Moudrost stáří a budoucnost mládí stojí na kořenech předků – Putin odhaluje historii Ruska

Rostliny se orientují v chemii, zvířata v prostoru, ale pouze člověk prý získal dar orientovat se v čase. Zdá se, že ze všech sil se pracuje na tom, aby člověk tento dar nepoužíval a aby jej o to více používali ti, kteří chtějí lidstvo zotročit. A nejlepším prostředkem k tomu je nejen likvidace kořenů (rodina, vlast), ale především ovládnutí všech planetárních zdrojů (jedno procento už teď vlastní veškeré zdroje planety).

A už ve starém Egyptě moc faraóńů stála na plných obilných sýpkách a otroci byli vděční za každý kousek přídělu. Podobně jako ti novodobí, kteří dnes stojí ve frontách o Černém pátku a jako ti, kteří se do Evropy valí z Afriky a z Asie a kterým jako jedna z prvních věcí je nabízena kreditní karta…

Související: zde

  -Pozorovatelka- 4.12.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr001
Návštěvník
Petr001

zdravím,

když už jsme u toho “křesťanství” a “křesťanských hodnot”, tak už to tady padlo – dnešní západní svět již žel není křesťanský. Je post-křesťanský. Vystaven na základech křesťanství, ale jeho hodnoty opustil. Následky tohoto odklonu od Boha je mj. přesně to, co popisuje autorka a někteří komentátoři v diskuzi…

Jen bych si dal pozor s tím Ruskem, jako nadějí na záchranu. Pokud totiž hovoříme o křesťanství, nemůžeme pominout otázku existence Boha a Jeho plánech pro lidi a svět. Rusku svým způsobem fandím, ale idealizovat si jej je nesmysl.

Jediný, kdo nás může zachránit a nějak významně vstoupit do hry, je Bůh sám. Možná si k tomu použije i Rusko, ale pokud ano, bude jen nástrojem.

Pokud se my sami neobrátíme zpět k Bohu, nepomůže nám nikdo. Návrat ke kořenům a hodnotám křesťanství, o kterém je zde řeč, je pravým řešením tohohle odpadu, který se na nás ze všech stran valí…

Hezký večer.

Petr
http://www.proc-krestanstvi.cz

Forever
Návštěvník
Forever

Souhlas ?

Forever
Návštěvník
Forever

Paní Pozorovatelko, k vašemu komentáři týkající se křesťanské civilizace:

v současnosti tato křesťanská civilizace už je na cestě do záhuby – většina těch negativních jevů jako konzumerismus, freudismus, homosexualismus, feminismus, multikulturalismus, genderismus atd., jsou jen výplodem moru židovství, který křesťanskou civilizaci téměř celou zachvátil – současná kultura západní civilizace už není (či přestává být) křesťanská – z velké části se stala kulturou židovskou!
Jak napsal, původem Žid, Karel Marx alias Mordechaj Lévy:

“Co bylo o sobě a pro sebe základem židovského náboženství? Praktická potřeba, egoismus.

Židův monotheismus je tudíž ve skutečnosti polytheismus mnoha potřeb, polytheismus, který činí předmětem zákona božího i záchod. Praktické potřeba, egoismus — to je princip občanské společnosti a vystupuje jako takový v čisté formě, jakmile občanská společnost ze sebe plně zrodila politický stát. Bohem praktické potřeby a zištnosti jsou peníze.

Peníze, to je žárlivý bůh Izraele, bůh, který nestrpí vedle sebe žádného jiného boha. Peníze degradují všechny lidské bohy — a mění je ve zboží. Peníze jsou všeobecná hodnota všech věcí, hodnota, která se ustavila sama pro sebe. A proto zbavily celý svět, svět člověka stejně jako přírodu, jejich svérázné hodnoty. Peníze, to je člověku odcizená podstata jeho práce a jeho jsoucna; a tato cizí podstata člověka ovládá a člověk se jí koří.

Židovský bůh sestoupil na svět, stal se bohem světa. Směnka je židův skutečný bůh. Jeho bůh je jen ilusorní směnka.

Názor na přírodu, který se tvoří za panství soukromého vlastnictví a peněz, je skutečné opovržení přírodou, praktické zneuctění přírody, která sice v židovském náboženství existuje, ale existuje jen v obraznosti.”
https://www.marxists.org/cestina/marx-engels/1843/101843.htm

To, co popisujete a kritizujete na západní civilizaci, je ve skutečnosti duch židovství, který vedle sebe nestrpí žádného jiného ducha – duch, co vytlačil ducha křesťanství, křesťanskou morálku a filozofii (upřímná láska k Bohu a bližnímu), vlastenectví, tradiční rodinu, zkrátka cokoliv, na čem křesťanská civilizace stála. A duch židovství se snaží zbytky křesťanského ducha v této civilizaci ubít a definitivně zničit.
Snaha osvobodit křesťanskou civilizaci se znamená osvobodit od ducha židovství! Ale nikoli změnou zákonů a nařízení (to samo o sobě totiž nestačí), ale, jak nastínili dávní ruští literární velikáni, skrze duchovní a mravní sebezlepšování a zušlechťování. Špatnost systému pramení zejména hlavně z mravního a duchovního úpadku člověka.

Forever
Návštěvník
Forever

A co se týče názoru na to, zda je Rusko pro nás a obecně svět nadějí:

Ano, Rusko je značnou nadějí, ale nelze vnímat Rusko čistě jako naději či spasitelský cíl pro nás, na kterém vše stojí. Naděje spočívá ve všech slovanských národech jako takových. Blíží se doba, která bude vhodná k možnosti vytvoření nové civilizace a ideje – tj. myšlenky slovanství! Ve Slovanech spočívá naděje!

K vámi vložené (výběru jen danou část) citaci:
“Válka Evropanů proti přivandrovalcům, přesněji přizvaným vrahům, je prohraná..”

Hele, pokud někdo chce jít dál jako ovce na porážku, ať si jde. Až to začne (válka mezi křesťanským a islámským světem), já budu o svůj život bojovat zuby nehty až do samého roztrhání těla a vezmu do pekel klidně více než jen pár desítek musulmanů.

Židovské elity si myslí, že to oni budou po konfliktu křesťanského a islámského světa vládci světa. To se ale velmi mýlí. Kdo jinému jámu kope, sám do ní nakonec padá! Válečným plamenům se nedá uniknout. Obávám se, že tento konflikt bude velmi velký. Ale tento konflikt také vymaže Izrael a velkou část Židů z povrchu zemského.

Pokud chceme přežít, musíme tuto hrozbu zlikvidovat! Zlikvidovat! Ať to stojí, co to stojí! Jestli padne křesťanská civilizace, svět se ponoří do temnoty, ze které nemusí být úniku. Slovanské národy jsou poslední nadějí světa a této civilizace. Nezáleží, jaké režimy budou vládnout ve slovanských zemích. Slovanské národy musí bojovat! Bok po boku!i I kdyby to měla být naše poslední velká bitva! I kdyby to měl být náš poslední boj! V následující období musíme bojovat! Buď vítězství nebo smrt! I kdybychom nevyšli z toho jako vítězové, neponecháme Evropu a svět židovským elitám. A pokud to půjde lépe, zvítězíme. V obou mnou posledních zmíněných možnostech dáme (Slované) Evropě a světu novou naději na lepší budoucnost. Svoboda byla vždy vykoupena za cenu obětí, už od dávných dob – Kristus – a i z české země je dost příkladů – Svatý Václav, Jan Hus…, oběti za 2. sv. války atd.

Bez sebeobětování není vítězství. A právně sebeobětavost je jednou z největších sil a charakteristik slovanských národů! Schopnost bojovat a umírat za vyšší čisté duchovní a morální ideály – za Boha, za své bližní, za vlast! Bojovat za toto, i když z toho neplyne žádný velký hmotný prospěch.
Slované mají také v sobě samém také právě velkého rytířského ducha! Ducha, který byl duchem všech hrdinů v dávných časech – Sparťanů, křesťanských (a obecně) rytířů, velkých vojevůdců. Jen toho ducha v sobě probudit.

Možná, že v následující válce (co dříve či později přijde) mezi křesťanským a islámským světem (válka, která rozhodne o dalším osudu lidstva a světa) mnoho z nás, ze slovanských národů, se nedožije Země zaslíbené. Pokud není souzeno nám tam dojít, ať tam aspoň dojdou naše další generace. Ale i toto utrpení má mnoho dobra v sobě. Po tomto velkém boji budou mít slovanské národy miliony hrdinů, v každém domě – matky budou vyprávět svým synům a dcerám o hrdinství a statečnosti jejich otců! Hrdinů, na něž se bude vzpomínat ještě celá staletí i tisíciletí! Mnoho vojáků-hrdinů – padlých i válečných veteránů – jejichž děti budou cítit bolest, ale také obdiv ke statečnosti, odvaze a vlastenectví svých otců, svých dědů, svých předků. To dohromady tvoří národ. Jeho morální a duchovní sílu. A velikost. Už od dávných časů, včetně časů biblického lidu Izraele. Dobrým příkladem je nám také Velká vlastenecká válka, která vybudovala obrovskou duchovní a morální velikost ruského národa! Obrovskou duchovní zkušenost. Byla pro něj jakýmsi národním obrozením.

I slovanské národy čeká Velká vlastenecká válka. Pokud budou chtít slovanské národy přežít, budou muset, až ta chvíle přijde, říct: “dnes musíme bojovat!” A tak i učinit.
Velikost národů se tvoří z hrdinství jejich příslušníků.
Svůj osud máme ve svých rukách. Pomáhej nám Bůh.

Máša
Návštěvník
Máša

„Válka Evropanů proti přivandrovalcům, přesněji přizvaným vrahům, je prohraná..“

Hele, pokud někdo chce jít dál jako ovce na porážku, ať si jde. Až to začne (válka mezi křesťanským a islámským světem), já budu o svůj život bojovat zuby nehty až do samého roztrhání těla a vezmu do pekel klidně více než jen pár desítek musulmanů.

Pane forever: Prominte, ale toto je az detsky vylev, pramenici z predstavy, ze Vam nekdo tu valku vyhlasi (” az to zacne” jste napsal, a vezmete do pekla vic nez jen par desitek musulmanu” ) a z neznalosti mentality a chovani tech, kteri k nam prichazeji.

Autorkou toho prohlaseni, ze je nase valka proti nim prohrana jsem ja a plne si za tim stojim na zaklade zkusenosti zivota mezi nimi. Nemate proti sobe rovneho soupere, ale zakerneho vraha, ktery nikdy nepujde proti vam celem a uz vubec ne sam.

Ja Vas nebudu presvedcovat, protoze Vas ovlada vira, zatimco mne zkusenosti ( zazila jsem i unos).
Kdyz uz nechcete verit mne, tak se podivejte okolo, jak probiha ta valka. Videl jste snad ve Svedsku ci v Nemecku, ze by doslo k primemu stretu mezi privandrovalci a domacimi a se zbranemi? Za cela leta: Ne. A ani nedojde. To neni v jejich zajmu se vystavovat hlavni kalasnikova, ktery muzete mit. Jsou zakerni, v tom je jejich sila. Podrezavaji lidi. protoze to je tichy zpusob. Nebudete po sobe strilet.

V Nemecku v noci prepadnou dum, a usadi se tam. Telo ci tela se ani nenajdou a i kdyby to nekdo nasel, nepujde to ohlasit, protoze se boji. A zeptam se Vas: co vam rika navrh zakona, ze je nesmite ani kritizovat? Nedozvite se nic uz ani na alternativach, chapete? A mainstream uz ted ukaze jenom to, co se neda zamlcet, napr. znasilnena a utopena dcera nejakeho funkcionare, ktera pracovala jako dobrovolnice pro uprchliky, dal sem primo nekdo odkaz.
Takze prosim, vychazejte z reality a ne svych predstav, protoze takto se jeste vice paralyzujete.

Pred par lety jsem o tom psala obsirne na nwoo, ze jediny smer naseho boje je proti tem, kteri to u nas dovoluji, a je mi jedno, jestli je clen vlady ci prezident, proste tady musi platit, ze k nam nesmi ani noha pod trestem smrti a zakonem. A nejsou-li ochotni po dobrem, tak tech par sasku sundat i po zlem, treba i tim zpusobem, ktery popisujete ohledne musullmanu, vuci kterym nemate sanci.

Mohla bych Vam dat desitky dalsich prikladu, jak funguji drogove kartely a udaje o zmizelych lidech, ktere jdou do statisicu jenom v Mexiku a po dekady se to deje. Ovsem si uvedomte, ze nas je oproti Mexicanum podstatne mene, a nase likvidace vezme taktez podstatne mene casu. Oni nikam nespechaji, pochopte to. Neplette si to s invazi ozbrojeneho vojska. Toto jsou kriminalnici a narkomani, jednoduse lidsky odpad a poslechnete si, co o tom rika i samotny president z Afriky, totez, co delali tam, budou delat v Evrope, prave proto byli pozvani. A my si potrebujeme vyridit to s temi, co za tim stoji a ne se vydat proti presile.

Forever
Návštěvník
Forever

Hm, a co teda chcete dělat, až to začne? Sedět s rukama založenýma a nechat se jen tak bez boje zlikvidovat? Souhlasím s vámi, že je důležité je k nám vůbec nepustit. A za další, doplnil bych, podpořit zde vlastenecké síly. (Ač se obávám, že velká část lidí zde jen tak bohužel ještě neprocitne v tom, co nám vlastně hrozí – a budou ještě dlouhou dobu volit ty, co likvidaci Evropy podporují).

Ano, ochránit prvotně nejdřív svou zemi. A (pokud se to našemu národu povede) co učiníme potom? Myslíte si, že je konečným řešením navěky zabarikádovat se zde a přihlížet, jak západní Evropa krvácí a nic už nedělat? Ne, tohle
světové elity přesně chtějí – hnědou vymytou multikulti Evropu. A spoléhají na to, že obyvatelstvo Evropy se nebude nijak bránit.

I kdybychom zlikvidovali naše vlastizrádné elity, pořád tu jsou globální elity, co tento marasmus řídí. A na ty už nemáme šanci moc dosáhnout. A pokud chceme přežít, musíme bojovat (až to začne – zhruba za 20-30 let – možná dřív) – slovanské národy musí bojovat – pokud dovolíme zničit křesťanskou civilizaci, plány globálních elit na NWO bude ještě stále větší realitou, než předtím.

Západní Evropa musí být osvobozena od toho moru, co tam zavleklo mezinárodní židovstvo. Všechno (či většinu) neevropského jako např. agresivní kultury typu islám, černošské pseudokultury aj. cizí protievropské parazitující kultury musí být z Evropy odsunuty zpátky, odkud přišly. Rusko během druhé světové války osvobodilo velkou část Evropy od nacistického moru. Cítím, že na slovanských národech dlí, než kdykoli jindy, úloha jediného možného zachránce Evropy.

Nesmíme to vzdát. To oni přesně chtějí. I kdyby to měl být poslední boj. Budeme muset použít pravděpodobně i řadu ne zrovna humanistických prostředků na vyčištění Evropy od všech přivandrovalých parazitů. Ale takové byly války vždy.

Nic jiného nám nezbývá, pokud mají další generace žít ve svobodné společnosti, bez krytů a bez strachu o život.

Slované se musí sjednotit. A pamatujme, sjednocené Slovany NIKDO NEPORAZÍ! Obávám se ale, že k tomuto sjednocení nedojde dřív, dokud nepotečou v západní Evropě potoky krve. Pak teprve nejpozději slovanské národy pochopí důležitost opětovné spolupráce všech slovanských národů.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

“Slované, Latinové, a Hebrejští přistěhovalci jsou lidské plevele … mrtvá váha lidského odpadu.
Černoši, vojáci, a Židé jsou hrozbou pro (naši) rasu.”
Margaret Sanger, zakladatelka Planned Parenthood, 1922
(Nadace pro “Plánované Rodičovství” – jak vznešený název pro potratovou a eliminační agenturu, sponzorovanou Sorosem….)
https://www.youtube.com/watch?v=MeM_l5mkyYc (7:45)
(Clintonová obdivuje M. Sanger a její VIZI…)
V ČR pobočka:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Spole%C4%8Dnost_pro_pl%C3%A1nov%C3%A1n%C3%AD_rodiny_a_sexu%C3%A1ln%C3%AD_v%C3%BDchovu

Máša
Návštěvník
Máša

Pane forever: nebude zadne, az to zacne. Uz to bezi. Zamerem je pomala likvidace, ne otevreny boj. Muzete si odvodit od toho, ze jim stavej mesity a dalsi nesmysly, aby je ujistili, ze jim tu Evropu skutecne odevzdavaji. Dale si muzete odvodit, ze z nich bude armada proti Rusku, ale to taky chce nejaky cas, nez ji postavi a zorganizuji, ikdyz ne mnoho let, ale takove dva pocitam. Takze pojede ta genocida tise a utajene. O to je to pro nas horsi.

Globalni elita neni neporazitelna, proto rikam, ze jedine ve spojeni s Ruskem a ne jenom my, ale i dalsi zeme se da vyhrat. A zlikvidovat ty pitomce u nas uz nema cenu, protoze maji uz ochrance v barevnych privandrovalcich, to by neproslo. Lide potrebuji jednat naprimo, zadna (j)elita.

Doba vyhlasovani valek je minulosti, takto se uz nebojuje, vidite to sam.
V Africe probiha genocida bilych a nikde se o tom nepise. Pisou to lidi na Youtube.

Forever
Návštěvník
Forever

Prvotní pro náš národ je NÁRODNÍ OBROZENÍ! Bez tohoto kroku je jakákoli snaha o zachránu, svobodu a nezávislost našeho národa marná.

Samo o sobě spojení s Ruskem problém nevyřeší, i když ano, spojenectví s Ruskem bude pro další vývoj klíčové.
Myslíte si, že Rusové budou pomáhat nějakým malým “čecháčkům” (nikoho neurážím ani nejmenuji, ale stav našeho národa je skutečně tristní)?! Rusko bude ochotné spolupracovat, ale s těmi, co to zasluhují.

Musíme vůbec nejdřív dokázat, že jsme ochotni bojovat a rvát se za svá práva, že nejsme ti malí “čecháčci”, ale že jsme ten velký český národ s velkým a nezlomným nebojácným charakterem. To velké České království mezi Západem a Východem. Musíme zkrátka nejdřív se postavit na vlastní nohy. Toto musíme vnímat vlastně jako zkoušku na právo našeho národa zůstat v toku dějin, na právo na svobodu a nezávislost!

Pak teprve můžeme začít uvažovat o spolupráci s Ruskem a vůbec (to hlavní) o sjednocení všech slovanských zemí a národů! Sjednocení Slovanů, to bude klíčové pro další vývoj.

K vašemu kometáři:
“Dale si muzete odvodit, ze z nich bude armada proti Rusku, ale to taky chce nejaky cas, nez ji postavi a zorganizuji, ikdyz ne mnoho let, ale takove dva pocitam. Takze pojede ta genocida tise a utajene. O to je to pro nas horsi.”

Jestli si vládnoucí elity myslí, že z islámských džihádistů udělají “svou” armádu proti Rusku, tak to se nám hodně spletly. Žádná armáda z nich nebude. Max. to skončí tak, že se islámská armáda vymkne západním vládcům z kontroly stejně, jako Hitler a Stalin na konci třicátých let minulého století. Proč by také islám se pouštěl do silného a houževnatého ruského medvěda, když přímo vedle něj je čerstvá a tučná mršina alias západní Evropa?! I Hitler se nakonec vymkl Západu (co ho chtěl poštvat proti antisionistickému stalinskému Sovětskému svazu) z kontroly a zaútočil nejprve na svého západního páníčka, co ho předtím vyzbrojil a diplomaticky i finančně sponzoroval.

A právě – naším úkolem je, aby toto přestala být utajená záležitost – oni počítají s tím, že se nebudeme bránit. Proto musíme, pokud chceme přežít, bojovat! Sjednocení a vytvoření aliance slovanských národů a zemí proti islámu aj. neevropským protikřesťanským protibělošským pseudokulturám a ideologiím (zbraň globálních žido-elit) by byl velký krok k záchraně Evropy a evropských národů. Slovanské národy jsou (zřejmě poslední) nadějí na záchranu a osvobození Evropy.

Je třeba se probudit, je třeba národního obrození slovanských národů. To je cesta, první velký krok k záchraně Evropy a lidstva.

Ano, máte pravdu, že ta řízená genocida proti původním bílým křesťanským národům už probíhá. Ještě ale ne naplno. Teď to ještě probíhá na nižší frekvenci. Je otázkou, kdy se to změní v obrovský žár. Dle mých propočtů tato frekvence se velmi zvětší a stane obrovskou nejdříve za 10-20 let, nejpozději za 30 let.

Ještě zbývá čas nám se připravit na boj, na velkou válku. První úder zasáhne západní Evropu. My můžeme jedině se mezitím opevnit a připravit na střet. A také zřejmě na osvobozování západní Evropy.

Slovanské národy buď budou bojovat, bok po boku, do posledních sil nebo navěky skončí zapomenutí v propadlišti dějin. Je to na nás.

Tara
Návštěvník
Tara

Vy jste Mášo něco pila?Předpokládám že ano,jinak si to co píšete nejde vyložit.

Máša
Návštěvník
Máša

Strcte si sve predpoklady nekam, ja jsem abstinent a hlavne, mate narok pouze se zabyvat obsahem prispevku, nikoliv pisatelem, to delaji jenom primitivove, kteri nemaji argumenty, tak jim nezbyva nez jet osobni rovinu.

Nikde tady neni uvedeno, ze toto je nazorove forum o pisatelich, tak se tim laskave, ridte.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Paní Mášo, že se někteří zabývají Vaší osobou, je podmíněno tím, co a jak píšete. To Vy způsobujete jejich reakce. Budete se muset vyrovnat s tím, že ne na všechny působíte tak, jak byste chtěla.

Máša
Návštěvník
Máša

Lehce Vam to vyvratim: Tara ma moznost si to, co rikam overit. A najde zdokumentovano jak to Svedsko, tak to Nemecko. Je toho na Youtube spousta a jeste vice se dozvi pod videi v diskuzi, kde se casto k tomu vyjadruji i mistni. Ona mi namisto toho napise, ze piji?
A Vy mi napisete, ze ja zpusobuji jeji reakci? Ne, tu zpusobuje jeji lenost si veci overovat. Muj jazyk neni ulisany a uz ani nebude, protoze jak moje osobni tak nase spolecna situace je velmi vazna.

Silentio
Návštěvník
Silentio

To Forever: díky, sdílím podobný přístup. Vše se odehrává u nás a v každém z nás. My tvoříme realitu – tu svou osobní i v rámci propojení. Proto je dnes zacíleno – a opět se budu opakovat – na atomizaci jedinců. Je veden útok na kořeny, rodinu a vlast. Pokud vnímáme propojení s přírodou, tak už to jede v plné polní – viz GMO.

Křesťanství bylo ve své podstatě infiltrováno, tak jako je infiltrováno vše, co mělo původně humánní rozměr. Výsledkem každé infiltrace je program, který má s původním zaměřením identickou pouze formu, obsah byl modifikován či přímo nahrazen. Člověk pak v rámci vývoje (myslím v rovině generační) přebírá pouze onen konstrukt, u kterého byl prvotní obsah překryt (viz ztráta, zničení památek, relikvií našich předků…). Staré knihy budou v budoucnu nahrazeny nebo přepsány. Už nyní se modernizují obsahy, aby jim děti lépe rozuměly. Informace získávají nové konotace.

Všimejte si svého okolí, zrovna dnes kolem mne projel autobus a nápisem na kapotě: Svět už nikdy nebude jako dřív…

V současné době probíhá globalizovaně vytváření sociální konstruktů. Mění se obsahy slov matka, otec, rodiče, rodina, láska, přátelství… tedy to, co je nám bytostně blízké, co v nás posiluje lidství – sounáležitost a láska k bližnímu. Láska, která je schopna oběti.

Dovolím si zde citovat jeden výňatek komentáře z Leva-netu (nick Pe-tri) s jehož myšlenkou se ztotožňuju:

cit: “Ale co je na místě, je snažit se v prošlém zorientovat natolik, abychom mohli uvidět “osudovou cykličnost dějů/matrice”, coby nástroje morálního/evolučního posunu každého jednotlivce. Protože pokud tady chceme jít do hloubky (právě proto, abychom správně pořešili zítřek – tedy zvládli/uřídili další “osudové” kolečko směrem k expanzi Člověčenství a ne naopak), je prošlému nezbytné správně porozumět a to jak v každém, individuálním případě tak v logice sociálních dějů naší civilizace.” Kon. cit.
Poslední komentář u článku: http://leva-net.webnode.cz/products/nejvetsi-tajemstvi-novoveku-2

To Máša: promiňte, část mého předchozího příspěvku k Vám nebyla myšlena zle, byla to jen úvaha. Jen prostě stojíte v jiném řádku pole (Viz paa tal czechia a jeho brambory:), akorát v našem gardu budu tím UFO pro Vás zjevně já, zatímco Vy stojíte zapásnutá v pravdivé realitě jsoucna). Více rozepisovat nebudu – v rámci naplnění obsahu slova Silentio.

Na závěr si vypůjčím větu (Forever): “Svůj osud máme ve svých rukách. Pomáhej nám Bůh.”

.B.
Návštěvník
.B.

Tohle je dobrý. Video, které zrychleně vizualizuje provoz, nebo spíš shuttle taxi 15ti lodí patřící NGO´s MOAS, Jugend Rettet, Stichting Bootvluchting, Médecins Sans Frontières, Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye aLife Boat.

Jde jen o 15 lodí, lodě Frontexu či členských států nejsou zachyceny. v tom středozemí musí být pořádná zácpa!

Data pocházejí z marinetraffic.com, “lodní” obdoby flightradaru.

https://www.youtube.com/watch?v=TbIc1LZqIAw

http://alles-schallundrauch.blogspot.cz/2016/12/ngos-schmuggeln-afrikaner-illegal-nach.html

Máša
Návštěvník
Máša

Cetl jste diskuzi pod tim videem? To je sila! V Africe likviduji bile lidi a piji krev jejich deti. A pise tam i jeden Ital ( prispevek je stary 5 hodin), ze lidi by je nejradeji utopili vlastnima rukama, ale boji se vlady.
Co ja tady pisi, to je cajicek pro batolata, a jeste se to nekomu nelibi. Je to proste svinstvo vlad, a jak to tam v diskuzi nekdo napsal, uz davno mely viset, vcetne te nasi i se Zemanem. A u nas ho lidi oslavuji, ze pry nam chrani zadky….. Vlastizradce, co slouzi Bruselu pri nasi likvidaci. Nechapu lidi, co si dokazi namlouvat, ze se nas to netyka, kdyz plan je jasny. Evropa, ne lidi jedne zeme, ale vsech.
A tady nazor z opacne strany:
Millions of people have been killed in Iraq, Syria, Libya, Yemen, Africa, Afghanistan, Pakistan and countless other countries, for your countries greed of oil and wealth, political /racist/fascist agenda.

Miliony lidi byly povrazdeny v Iraku, Syrii, Libyi, Jemenu, Africe, Afganistanu, Pakistanu a bezpoctu dalsich zemi kvuli chamtivosti vasich zemi po rope a a bohatstvi, politicke, rasisticke, fasisticke agende.
A reknete mi, ze to neni pravda…. Zodpovednost pada na nasi hlavu, protoze jsme v NATO a kdo nas tam dostal, dobre vite…

Toto nema mirove reseni.

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

Tak jeste jednou a naposledy. Ekonomiky vsech zemi jsou provazane bankovnim sektorem a ruznymi dohodami. Tzn. jak uz jsem nekolikrat psal, vse je jedna banda, ktera ma pravdepodobne jediny cil – ovladnout skrze vlastnictvi zdroju cele lidstvo. Zapomente proto na Putina, Trumpa, a dalsi podobne loutky, ktere hraji divadlo tak, aby to vyhovovalo zajmum nekoho uplne nahore. Bankeri a bankovni sektor hraji take divadlo – divadlo druheho stupne. Tzn. neobhajujte ani nehante jakoukoliv osobu, system, ci zemi, ci nabozenstvi. Vse je to provazane a vse je ucelne vytazeno “na oci” divakovi vzdy, kdyz se to hodi tem za scenou. Ale to divadlo je jen jedna company – doporucuji precist knihu od polaka Janusz A. Zajdel – Limes inferior – tam uvidite kam to cele smeruje. Souhlasim s Pozorovatelkou v tom, ze je dobre byt co nejmene zavisly na systemu, a ze je potreba zacit od svych deti. Protoze ten nekdo “tam nahore” planuje hru na desetileti dopredu, je jedinym moznym prostredkem jak mu alespon trochu vzdorovat planovat take na desetileti dopredu a to lze jen skrze sve deti. Mame vlastne jen tri moznosti – 1) bud prijmeme hru a hrajeme tak, jak nekdo “piska”, ale myslime si sve a delame kroky proti systemu, nebo 2) prijmeme hru a hrajeme tak, jak nekdo “piska”, a jeste “pripiskavame” neco sami pro sebe, 3) odmitneme hru hrat a stavame se vydedenci spolecnosti a dostavame se na okraj spolecnosti. Bohuzel zatim vetsine spolecnosti vyhovuje varianta 2 – tzn. mala domu, ale na system budeme nadavat. Pro variantu 1. je potreba si stavit urcite limity, za ktere uz nemuzeme jit, pac jinak bychom se hned dostali do varianty 2. Az bude vetsina spolecnosti takto nastavena, tak se zmena stane automaticky. Povazuji Pozorovatelku za inteligentni osobu, tudiz pokud vi, ze to takto pravdepodobne funguje, tak jeji obraceni se stale dokola na Rusko jako spasitele (jeste k tomu na Putina, kdyz je to jen loutka) uz povazuji za zamer, ne za neznalost.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Máša
Návštěvník
Máša

Vas prispevek nelze z meho pohledu minusovat, protoze znacna cast odpovida skutecnosti.
Ale predcasne jste to uzavrel a hlavne podlehate skatulkovani. Ne, ze by ty Vami uvedene body neexistovaly, ci nefungovaly jak pisete, ale jsou jeste dalsi, vite. Pokud by to fungovalo jen tak, jak popisujete, davno by uz na svete byla jedina vlada, a vidite sam, ze tomu tak neni. Ja porad vidim, ze jsou nejmene dve a stale se mezi sebou perou, coz je v nas prospech…

Povedlo se akorat zavedeni penez a s jejich pomoci ovladani znacneho poctu vlad, nikoliv vsak kazdou. Nebo mi reknete, ze i Fidela Castra nekdo podplatil, aby zavedl socialismus na Kube a pak se ho pokousel opakovane zavrazdit? Nebo Chavez, nebo Che a nebo dnes Madura a dalsi?

Tady vidite, ze nema cenu si neco precist a podle toho se ridit jako podle pravitka. Jeste jsem si vzpomnela na Hitlera. Ano, on byl dosazen jako loutka a byly mu poskytnuty finance, aby se dostal na svou pozici a prinasel zidovskym bankam zisky. A co udelal? Odrezal je tak, ze mu vyhlasili valku, doslova a dopismene. Neposlouchal. A podle ceho usuzujete, ze je Putin poslusnou loutkou?
Proc by pomahal Syrii? Mimochodem, uz vice jak tyden se John Kerry snazi Putinovi dovolat a on mu to nebere. Jde o vyhlaseni bezletove zony nad Syrii ( sledujte to, ma to ted v rukou americky senat) a o co mu jde? Presvedcit Putina, aby stahl sve letectvo dobrovolne. A proc doslo az k tomuto zoufalemu kroku? Protoze emerikou podplaceni bojovnici prohravaji a prisli o o Allepo ( na internetu je video o navraceni se lidi ).
Kdyz reknete, ze Putin je loutka, tak potrebujete rict i to, ci. Nejenom A, alei B se musi rict.
Ne, ze by v Rusku nebyly loutky, to zase ano, Gorgy, ci Jelcin, tam neni co resit. Ale podivejte se celkove. Cim vysvetlite, ze uz se historicky jedna o 4. pokus dobyti Ruska?

No a nakonec, opet se zeptam: Kdyz uz povazujete Pozorovatelciny projevy za zamerne, tak jeste pridejte o jaky zamer jde.

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

Pani Maso, prispevek jsem psal na zamysleni se nad hlavnim problemem, jestli budu mit minusove nebo plusove body, to mi verte, to mi je teda uplne sumak. Co se tyka Fidela a Hitlera oba byli soucasti struktury, oba byli loutkami, ktere meli jen neco vykonat. Vzdy kdyz Vas nekdo pusti k “moci” neni to zadarmo, vzdy stoji nekdo v pozadi kdo to financuje, popr. nekdo kdo Vas zkorumpuje aby na Vas neco meli a pak Vas mezi sebe pusti – kjinak se tam nejste schopna dostat. Struktura byla vytvorena tak, aby prezila vsechny revoluce a statni prevraty. Tudiz na strukturu tyto prevraty a valky mely jen nepatrny dopad. Prectete si pozorne projev J.F. Kennedyho a tam se mnohemu priucite. Jeste malou poznamku k Rusku a Putinovi. Zadna zem na svete se dnes nemuze chovat samostatne – to proste nelze – jednak z duvodu ekonomickych ale take z duvodu, ze celosvetova struktura je “rozlezla” vsude Rusko nevyjimaje. Tudiz i Putin musi kopat za toho kdo ho dostal k moci, jinak by uz davno umrel treba na chripku nebo na zastavu srdce, to mi verte.
Co se tyka Pozorovatelky tak myslim, ze jsem toho rekl dost.

Máša
Návštěvník
Máša

Pane Jane, ja prece nerozporuji otazku financovani ani Fidela ani Hitlera, ja to pisi, ze Hitler byl dosazen, ale proste nejel podle not, ani Fidel.
Neni pravdou, ze zeme nemuze byt samostatna, napr. Rusko neni zavisle na dovozu cehokoliv. Je otazkou jinou, ze ma zajem na spolupraci, aby mohlo si na prodejich zvysovat zivotni uroven. Ale nutnosti to neni. A prezident Ruska to vysvetlil naprosto jasne uz pri zavedeni sankci proti Rusku. Putin nemusi kopat za ty. kdo ho dostal k moci, protoze to byl v podstate Jelcinuv tah. U Fidela jste videl, ze neni to tak jednoduche se nekoho zbavit, kdyz ma kolem sebe spolehlive lidi. A on mel. Jak je to s Putinem, to nevim, ale je mi jasne, ze to ma tezsi. Neni na ostrove…

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

M. A. B. Rothschild, kdysi řekl: „Dejte mi moc nad penězi a nemusím se starat o to, kdo tvoří zákony.“ V Rusku vládnou bankám titiž lidé – to znamená ze Rusko není nezávisle. Pokud na to mate jiný názor pravděpodobně nerozumíte dostatečně dobře systému jaký zde funguje, popřípadě jsem to nedostatečné nepochopil dobře z vašeho komentu.

Máša
Návštěvník
Máša

Mne zajimaji zakony, Honzo. A prectete si ty ruske ohledne bank. Tam nevladnou bankeri jako je to u nas. Shapiro, ktery zpusoboval, ze kazdy z nas ma o 3 tisice korun mesicne mene, vcetne duchodcu, nikdo nezavrel a ani prezident neodvolal, ikdyz byl o to zadan. Narozdil od Ruska, kde napr. zatkli Alexandra Gregorije a s nim priblizne 500 lidi a 60 bank bylo obzalovano ( za vyvedeni penez z Ruska, ve vysi neco kolem 46 miliard rublu, u nas se bankeri netrestaji a v USA to maji zavedeno jeste lepe, ze kdyz banky ztrati zisk ( viz rok 2008 a dalsi, tzv. krize s nemovitostmi, samozrejme umela), tak se jim dotahne z dani vsech dotaci….

K Rusku strucne: Po rozbiti SSSR se tam samozrejme jako prvni nacpali bankeri, aby mohli tu zemi rozprodat a vybrakovat, a az do nastupu Putina se jim darilo velice dobre. Natahali tam vsechny nesvary od kreditek, hypotek a samozrejme i exekutori si prisli na sve. Rok 2016 mel byt dluhovou amnestii, ale podrobnosti jsem nezjistovala. A od 1.12. je tam novy zakon o ocenovani nemovitosti. Ceny sly dolu asi o 14 procent oproti lonsku a snizila se i zadluzenost domacnosti, ale je to porad jeste daleko k tomu, aby tam byla vseobecna spokojenost. Za Putina sly platy i duchody nahoru 13 x, ovsem od doby sankci ( a my se na nich taky podilime) to uz spadlo na 10 az 9x oproti Jelcinove dobe. A valka, ta taktez lidi ozebracuje. V Rusku neni situace ruzova, to nikde netvrdim. Ctu a diskutuji na ruskych webech.
Precetla jsem si tam i to, ze jsme zradci a zaprodanci, a bohuzel to bolelo a nezbylo nez rict, ze se za to za Cechy stydim. … ale to sem nepatri.

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

Pani Maso jakakoliv banka ktera bere urok z pujcenych penez de facto vytvari inflaci a znehodnocuje praci nas vsech. Navic jeste kdyz maji schvaleno, ze musi mit jen snad 20% (nevim pressne) hotovosti kterou maji rozpujcovanuou. Co to znamena? Znamena to ze muzete nekomu pujcit 5x tolik nez mate – vytvarite zisk doslova z niceho. Toto stale funguje v Rusku, take se podivejte na investory v ruskych bankach, vsechno zidovska chazka ktera je celosvetove provazana. Tak mi prosim alespon nastinte jak muze byt Rusko svobodne?? Zkusim nas stat srovnat s domacnosti abyste to pochopila. Predstavte si ze mate doma studnu, kanalizaci, vlastni centralu na vyrobu elektriny a nejaka nasetrene penize. Stat se zachoval tak ze – prodal soukromym firmam studnu (vodu), kanalizaci, elektrocentralu – a penize “aby nezahalely” doma, dal do spravy bance. Pokud se tak nekdo zachova, muze cekat, ze bude naprosto zavisly na tech spolecnostech, kterym vse prodal. Kdyz se pak podivate kam vedou vsechny nitky od tech korporaci tak dojdete asi k 5 celosvetovym spolecnostem (z toho by Vam melo dojit o co tady bezi).

Na zaklade techto indicii se dnes jiz domnivam, ze co se tyka uprchliku nejde ani tak o Evropu jako spis o rozbiti arabskeho sveta, kde je urok jako takovy v bankach zakazan. Na to abyste mohli nekoho zkoupit potrebujete se nutne infiltrovat do jeho bankovniho sektoru a pak na zaklade (pujcek a dluhu) vykoupit od vlad co lze. Proc si myslite ze se nikdo nepta, kdo nasi vlade pujcuje kazdy rok na “dluh” a co za to ta vlada musi pak udelat, kdyz ten dluh nesplaci.

Tim bych to Rusko uzavrel, pokud se nad temi fakty zamyslite, musi Vam z toho “vypadnout” ze Rusko si nemuze dovolit byt nezavisle, mozna jen na oko, ale nenechte se zmast. Vse je provazane – vse ridi jedna mafie. Je to podobne jako ve skole. Mame pana rediktele, pak ucitele, a tridy a v tech zaky. Z pozice zaka nikdy neuvidite co ma reditel za lubem (navic kdyz i reditel je jen figura a nekdo stoji jeste za nim – jednak stat a jednak tzv. prispivatele). Dale z pozice zaka muzete jakkoliv protestovat, ale maximalne dosahnete zmenu ucitele, system a reditel zustane stejny. Odstranenim reditele se nic nestane, bude dosazen novy reditel. A Vy mi tvrdite, ze na teto skole je jeden ucitel, ktery nemusi “jet” podle osnov, a muze si delat co chce, prestoze ho prijimal pan reditel a muze ho kdykoliv nahradit nebo vyhodit…To ze mu to ted pan reditel na chvili toleruje jeste neznamena, ze s nim nemuze zatocit. Popremyslejte pani Maso.

mrnobody
Návštěvník
mrnobody

suhlasim plne s nazorom… vyvstava vsak jeden dosledkovy paradox, ak by sme z vedenia sveta odstranili 10000 “najvyssie postavenych”, svet by skolaboval takym sposobom,akysi nevieme predstavit… momentalne, ajked mame pocit,ze vsade je chaos, mylime sa, ten chaos je len dole,na spodnych prieckach globalnej spolocnosti. Tam hore je to absolutny poriadok a jasna vizia (bohuzial my v tej vizii sme otrokmi)… a vyvstava otazka, ako spravit viac ako 7 miliard ludi slobodnymi, ako vsetkym zabezpecit vsetko, copotrebuju, ako ocistit nas od dlhu a zaroven zachovat hojnostv setkeho naco sme zvyknuti…. odpoved: NEMOZNE! Alebo mi to niekto vyvrati?

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

Kdyz mate vytvorenou strukturu (jakoukoliv) tak odstranenim casti struktury se struktura sama nerozpadne. Je poztreba urezat hlavu, ktera manipuluje tou vytvorenou strukturou. Na to abychom urezali hlavu, nemame ani ja ani Vy patricny nadhled a uz vubec ne prostredky. Navic ani nezname jak se hra hraje, a co je cilem hry take ne. Takze z nasi pozice lze strukturu jen premenit. Premena struktury bude mit viditelne odezvu a shora opet nastane cileny utok na premenenou strukturu. Z meho pohledu vzpirat se necemu je holy nesmysl. Ten kdo ovlada tuto strukturu ma takove prostredky, ze se nam o tom ani nesni v nejdivocejsich snech – pojdme si to tady uzit a cekejme na zazrak, ze toto planetarni vezeni nekdy skonci (byt pasivni a neregovat na podnety je myslim nejlepsim resenim v takove situaci). Myslim ale, ze pokud neprijde zasah zvenci, tak to asi rychle nebude. Z historie vime (kladivo nalezene v uhli +- odhad stari 2 mil. let, popr. dalsi nalezy – lidske stopy vedle ptakojesterich stop v kameni a dalsi…) ze se tady placame uz dlouho, ze zde bylo patrne mnoho civilizaci pred nami, ale vzdy kdyz bylo potreba, tak ten nekdo nahore klidne znicil celou civilizaci a zacal “nanovo”. Z meho pohledu lide nepotrebuji aby jim nekdo vladnul. To v nas jen vypestovali umele ten pocit, ze nad nami musi bdit nekdo chytrejsi, nekdo kdo vi kam investovat, jak nasi energii nejlepe pouzit. Opet z nasi kratke historie posledni civilizace muzeme zjistit, ze nikdy nikdo z tech nahore co vladli, to nemyslel s lidmi dobre, a ze vzdy kazdemu vladari slo hlavne a predevsim o jeho blaho a blaho jeho blizkych. Osobne bych se nebal rozpadu struktury – vznikne opet nejaka nova “neokoukana” jak zpiva kapela Lucie, dulezite bude, ze par tisic lidi nebude vlastnit polovinu zdroju planety (navic za temi lidmi – korporacemi je opet nekdo jiny – ten hlavni majitel).

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

To Jan Z Rokycan:
Buďme konkrétní a řekněme si, že největší lumpárny měl na svědomí britský establishment a s ním spřízněný belgický královský rod, největší to spojenci rotschildovského rodinného klanu /banky-východoindická společnost-obchod s cukrem-diamanty-zlato/.
Co z toho kdy měl slovenský bača, jihočeský sládek, tyrolský pasák krav atd?
To byli just ti, co právě organizovali masakry v Africe a jinde… Četli jste někdy něco, chlapci? Nějaký cestopis? Říká Vám něco jméno Albert Schweizer?
Jinak největší africká genocida, když už jsme u toho byla ta, kterou provedli britové na bůrech /holandských bílých osadnících/ na jihu Afriky. A to včetně zabíjení celých rodin, internacích v koncentračních táborech atd. A proč? Aby měli kontrolu nad diamantovými doly. Kam šli diamanty? Kdo ovládá obchod s diamanty, zlatem, opiem, třtinou, kávou…? Bača z Tater, švédský rybář?

Neumím si představit jiný konec plánovačů a osnovatelů evropské migrační genocidy než před tribunálem evropských národů pro zločin plánování a přípravy genocidy a pokus o vyhlazení jedinenčné kulturně-historické entity.

mrnobody
Návštěvník
mrnobody

drahi a vazeni, i ked v suvislosti s inou temou, ktoru ako rodicia vsetci dobre poznate, davam na znamost: Federálne ministerstvo zahraničných vecí oznamuje, že 21. februára 1991 bol v Madride podpísaný v mene Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky Dohovor o ochrane ľudských práv a základných slobôd v znení protokolov č. 3, 5 a 8, dojednaný v Ríme 4. novembra 1950, a tieto ďalšie zmluvné dokumenty na tento Dohovor nadväzujúce Dodatkový protokol, dojednaný v Paríži 20. marca 1952, Protokol č. 2, dojednaný v Štrasburgu 6. mája 1963, Protokol č. 4, dojednaný v Štrasburgu 16. septembra 1963, Protokol č. 6, dojednaný v Štrasburgu 28. apríla 1983 a Protokol č. 7, dojednaný v Štrasburgu 22. novembra 1984.
– Dodatkový protokol k Dohovoru o ochrane ľudských práv a základných slobôd :
Článok 2
Právo na vzdelanie
Nikomu sa nesmie odoprieť právo na vzdelanie. Pri výkone akýchkoľvek funkcií v
oblasti výchovy a výuky, ktoré štát vykonáva, bude rešpektovať právo rodičov zabezpečovať
túto výchovu a vzdelanie v zhode s ich vlastným náboženským a filozofickým presvedčením.

mrnobody
Návštěvník
mrnobody

ak by nejakeho ucitela nahodou napadlo udavat rodica za nespravnu vychovu dietata, ci nesuhlas rodica s metodami skoly

mrnobody
Návštěvník
mrnobody

v ustave EU je vsak doplnené v zmysle, ak vnutrostatny zakon naudava inak… bohuzial EU ustavu sme podpisali neskor ako sme mali podpisany Dohovor o ludskych pravach!!!

Máša
Návštěvník
Máša

mr. nobody: Nevsiml jste si jeste, ze vsechny tyhle dohody jsou pouhym divadlem za ucelem udrzovani falesneho pocitu demokracie a lidskych prav a ve skutecnosti soucasne s nimi se podnikaji kroky k tomu, aby byly tyto dohody k nicemu?

Dam Vam priklad: Evropsky soud pro lidska prava. Zkuste tam napsat a dozvite se, ze Vam stiznost ci zalobu vezmou az pote, co vycerpate vsechny moznosti dovolani se prava pres soudy ve vasi zemi. A je vymalovano. Neprojde to. Obcas, nejaky bezvyznamny pripad, ale pokud jde napriklad o megazlodejinu, nemate sanci.

Pro dokresleni uvedu jeden z bodu Umluvy o lidskych pravech, kde je zminen neopravneny zasah do majetkovych prav. Mate priznany narok na vyplatu davky, kterou jste si pojistenim vlastne predplatil. A k tomu se dopasuji zakony a predpisy, ktere vas o celou tu davku pripravi na poplatcich. Viditelne jde o neopravneny zasah.
Evropsky soud vam nepomuze a doma narazite vsude a dokonce i prezident se vam vysmeje. Jedna se o desetitisice lidi, a je to neprustrelne.

Toliko k Vasim nadejim, ze lidska prava jsou vymahatelna. Nikde to nevidite. Muzete o tom jen snit.
Podstatne je si uvedomit, ze zakony se nedelaji pro lidi, ale proti nim.
Lide by se meli branit podle zakladniho zakona akce a reakce a ty zakony proste ignorovat, jenze to jim strach nedovoli a hlavne oni chteji verit, ze funguji.

mrnobody
Návštěvník
mrnobody

Ano Máša, suhlasim s tym co ste napisala. Navyse aj ak si odmyslim, pravne presmycky a doplnky,ktore neutralizuju predtym udelene prava, a predstavim si zakon, ktory je surovy, jednoznacny a nicim neneutralizovany, tak neexistuje sposob ako ho ucinne uplatnit, pokial existuje politicky protiumysel…je to cele smutne, ze aj ked nam ti psychopati dali prava, nedali nam system dostatocne ucinny na to, aby sme si ich mohli uplatnit …

Máša
Návštěvník
Máša

Existuje obrana a donucovaci prostredky dodrzovani prav, ale to predstavuje neustale hlidani, a lidi o to nemaji zajm, a poctive receno mnohdy ani cas a moznosti. V lidech se umele vypestoval pocit, ze maji zastani v prezidentovi, ktery zakony podepisuje a ma hlidat jejich ustavnost a jeste k tomu je tady Ustavni soud. Po mych zkusenostech v tomto smeru ( komunikovala jsem i s tim Ustavnim soudem), vim, ze je to jenom hra. A totez se tyka Senatu, dalsi instituce, ktera je jen vyzirkova..

styx
Návštěvník
styx

to nie su ludia, to su zvierata. Americka kultura sa nam dava za vzro hodnot? Pre zlacneny hajzlak su schopni sa udupat? A tu ide niekto ukazot na nas, ze zijeme v jaskyniach a zliezame prave zo stromov? Netvrdim, ze na Slovensku je vsetko v poriadku, ale take choromyselne spravanie ako tam predviedli vypaseni americania je na vracanie.
Sa mi najviac pacilo ako si robili z Kanadanov srandu ze sa k sebe spravaju slusne a zdvorilo.

pedros
Návštěvník
pedros

Musíte to brát sportovně. Takový nakupovací wrestling. Nedělal bych z toho nějaké dalekosáhlé závěry! Když si nějakou věc “vybojuju” tak i radost i přes nějaké modřinky, je větší.
My nejsme lepší- na vlastní oči jsem viděl bitku důchodců u kauflandu kvůli pudinku slevněnému na 1 kč. A krom toho u podobných akcí je hodně kamer a i publicita je značná. Ne všichni američané jsou tlustí pitomci

styx
Návštěvník
styx

tak to Vam musim dat zapravdu. Ja som sa nanestastie takych bojov pri krmitku nezucastnil. Ale pocul som prihody z vypredajov. Dokonca moja mama mi o nich hovorila.

Silentio
Návštěvník
Silentio

Jen úvaha…
pokud mi to čas dovolí, vždy pročítám diskuse pod článkem. Nabízejí mnoho zajímavých postřehů i odkazů. Ta rozmanitost mě baví. V poslední době ale zjišťuju, že s přibyvším nickem paní Máši se diskuze stává stále víc agresivnější. Osobně cítím z její strany velký tlak a manipulaci na to, jak bychom měli myslet. Pokud někdo projeví jiný názor, je okamžitě “usměrněn”. Osobně s článkem Pozorovatelky souhlasím jen z poloviny. Rozhodně si nemyslím, že tyhle konzumní nákupní horečky představují křesťanskou kulturu a vůbec nechápu z jakého zdroje Pozorovatelka tyto své úvahy přejímá. Neřadím se mezi praktikující křesťany – to jen aby bylo jasno. Jsem toho názoru, že Boha máme každý ve svém srdci a od toho se odvíjejí i mé hodnoty s návazností na svědomí, o kterém tak trefně psala ve svém příspěvku “bezmocná”. Navzdory tomu s odstraněním sochy Panny Marie ve Francii nesouhlasím – v symbolické rovině jde o faktické předání země a muslimové to tak samozřejmě budou vnímat.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Souhlasím s Vámi, Silentio.
Osobně vnímám odstranění Bohorodičky i jako přímý utok na Mateřství/prokreaci.

NoName312
Návštěvník
NoName312

Za me naprosty souhlas s celym komentarem.

S pozdravem
NoName312

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

To je marné. Má citace z 22.10. “Pakliže se totiž jedná o subjektivní poznatky, vjemy, analýzy, syntézy, očekával bych využití výraziv: Domnívám se, myslím si, podle mého názoru, uvažuji, přemýšlím, zajímám se o aj., která poukazují na tzv. rámcovou úvahu a každému čitateli/posluchači je umožněna varianta a prostor k vytvoření té své”. viz zde https://aeronet.cz/news/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-17-10-2016-americky-serif-vyzyva-ke-vzpoure-proti-vlade-biden-vyhrozuje-rusku-kyber-utoky-usa-vzdavaji-boje-v-jemenu-zoufaly-obama-se-chysta-na-mosul-teori/comment-page-4/

Následná citace nicku Jan Z Rokycan “Prosim obcas staci napsat myslim si…, me teroie me vedou k tomu, ze… Zatim ve Vasich komentarich ctu jen a pouze, ze presne vite, jake kroky nekdo, kdo ridi zemekouli, podnika. Z tak male perspektivy a casoveho rozpeti naseho zivota, nemuzete vubec odhadnout, co ten nekdo nahore ma „za-lubem“. Vse jsou to jen Vase dohady, tak prosim o korektnost a obcas to k tem Vasim prispevkum dopiste, at zbytecne nematete a nezavadite nektere diskutujici na scesti” z 29.11. viz zde https://aeronet.cz/news/to-snad-neni-pravda-ministerstvo-skolstvi-spustilo-na-zakladni-skole-ve-zline-pilotni-projekt-propagace-islamu-nastenky-v-8-tride-ze-kterych-jde-des-to-musite-videt/comment-page-13/#comments

A další citace nicku Noname312 ve zdejších komentářích “Posledni dobou me prijde, ze clanky p.pozorovatelky maji jeden silny podtext – jen Rusko jde po spravne ceste, pokud chcete prezit, musime se obratit na nej” a mnoho dalších.

Obrázek o odpovědi a realitě osoby vydávající se pod nickem “Pozorovatelka”, nechť si udělá ctěný čitatel sám z následující citace “„Jinak mnou snad nejčastěji používána slova jak v článcích tak v diskusích jsou „Můj názor je…“, „Mým pohledem…“ atp.“ viz diskuze zde https://aeronet.cz/news/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-17-10-2016-americky-serif-vyzyva-ke-vzpoure-proti-vlade-biden-vyhrozuje-rusku-kyber-utoky-usa-vzdavaji-boje-v-jemenu-zoufaly-obama-se-chysta-na-mosul-teori/comment-page-4/

To KASSANDRA: Stále hledáte? viz komentář Zighartice ze dne 30.11. 10:40 zde https://aeronet.cz/news/to-snad-neni-pravda-ministerstvo-skolstvi-spustilo-na-zakladni-skole-ve-zline-pilotni-projekt-propagace-islamu-nastenky-v-8-tride-ze-kterych-jde-des-to-musite-videt/comment-page-13/#comments
Předpokládám reakci v podobě humanistického traktátu, ale v první řadě očekávám především věcnou argumentaci k citaci Pozorokazatelky viz výše.

Pozorokazatelka a její simbionti celou dobu nedělají nic jiného, než vytrvale mlží a zatemňují skutečné příčiny procesů. Skuteční viníci vždy mlží úplně stejně jako oni a rádi používají princip kolektivní viny tím, že to hážou na všechny a na nikoho, jen aby se sami ztratili za oponou a mohli dál spřádat plány jak nám všem zatnout tipec a to nejlépe tak, že si to uděláme sami navzájem a ještě jim za to zaplatíme, jako obvykle a jak jsou na to zvyklí. Ostatně tak si to vymysleli, uspořádali a přes svoje ochotné a dobře zaplacené loutky zavedli.
A přes všechny ty ezo humanoidní výlevy to tady už skoro každý odhalil.

Máša
Návštěvník
Máša

Co to tady zase nacvicujes moderovani diskuzi? Co je ti do toho, jak kdo pise???? Co mas co komu davat instrukce, co ma psat?
Reditel zajezdu? Stejne jako na nwoo jakysi “proud”.

Prakticka ukazka NWO. Zighartice zatim diktuje, jak ma kdo psat, a jak ma kdo myslet, to bys diktovat nechtel?

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Povím Vám tedy tématickou pohádku: Bylo nebylo potkal se nácek, komouš a křestanská lůza a začli sobě notovat “Je nás víc, nebudem se bát vlka nic.” Když tu jde kolem hloupej Honza a co nevidí tři prasata jak se válej ve vlastních výkalech a pro ty sračky v očích neviděj, že je vezou na jatka.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Váš vlastní jazyk Vaší citace by pro Vás měla být nepochybně pochopitelná:
“Co to meles za kraviny! Publikovat muzes co chces, tvoje svoboda slova je zarucena prirodou a ne nejakymi pitomci, co ti budou rikat o cem smis a nesmis mluvit!

albatros
Návštěvník
albatros

Paní Máša aneb Marie píšící dlouhý čas na NWOO je grafoman a nihilista. Řadí se mezi známé exoty alternativních diskuzí, kde jejími sáhodlouhými statěmi o prdu kazí morálku družstva a na vojně ve válečné situaci by dostala polní soud a kulku za defétismus.
Mám ji načtenou velice dobře, na NWOO sem ji četl cca rok.
Co se týká Pozorovatelky a jejímu vztahu ke křesťanství, tak jde pouze o to, že na rozdíl od křesťanů, ona má dějinné znalosti vzniku a vývoje křesťanství na rozdíl od křesťanů, kde jde všechno pouze přes emoce a “znalosti” mají pouze z Bible. Bavit se s křesťanem, který vás nazve ďáblem, protože ste mu rozšlapal jeho bábovičky na kterém mu stojí svět nemá moc smysl, já říkám nechme je v klidu žít, ale problém nastává jakmile někdo chce bojovat žido křesťanskými “hodnotami” proti NWO a muslimům a říká, že sou to naše hodnoty. To opravdu je v prdeli, protože ten nešťastník neví co činí aneb hašení ohně benzínem.
Jediné v čem s Pozorovatelkou mírně nesouhlasim je ten její trochu “histerický” přístup, když jde o globalisty. Tady si myslim, že VK stojí trochu víc na zemi a vidí věci reálněji. Klasickej případ kolem Trumpa, kde to není o spasení Trumpem, ale menším zlu a odvrácení hrozby 3. světový.

Máša
Návštěvník
Máša

Tato Vase veta mne poradne rozesmala:

“Mám ji načtenou velice dobře, na NWOO sem ji četl cca rok.”

Vam takovy zmetek jako jsem ja, co si zasluhuje kulku za defetemismus stal za to, abyste mne po cely rok cetl, no takovou poctu jsem ani ve snu necekala…LOL.

albatros
Návštěvník
albatros

No tím četl rozumějte viděl nick a přeskočil :)))

Máša
Návštěvník
Máša

Je s vami legrace, vy jste totiz musel nejdrive cist, abyste prisel na to, kdo jsem. Vidite, lez ma kratke nozicky…

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Ona se jiná varianta ani nenabízela a nenabízí. Máša, Marie, BRICS atd. je prostě endemitní fenomén:)))

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Zdravim Albatros. Vaše slova o Marušce mohu jen potvrdit. Za zmínku jistě stojí jeden z jejích mnoha výroků, vyplývajícího z dizkuze, na který si vždy, když čtu její komentáře vzpomenu.

“Marie napsal:
…Jedina cesta je sundat vlady, ale lidem se nechce, takze to nema reseni.

Jarmila napsal?
Marie, můžete mi říct, jak má sundat lid vlády? Vždyť to prostě v reálu vůbec nejde.

Marie napsal:
Jde. Hadim stylem. Vystopovat, odchytnout neni nic tezkeho a vezmi si v uvahu jejich styl zivota. Jsou rozezrani a nemaji sebereflexi ani sebekontrolu. Dulezity je moment prekvapeni. Oni to necekaji, rozumis. Ziji ve vyparech slavy, ze jim nic nehrozi, dukazem toho je jejich chovani.
Zeman, Babis, Sobotka, to uplne staci tyto odchytnout, zbytek utece strachy….
Vzpominas, jak chlapi chytli toho zmrdozida Kalouska a hodili ho do vody? To chce jinak….to bylo moc malo”

K nezaplacení 🙂

Máša
Návštěvník
Máša

Ja Vasi vytku vezmu vazne, pokud mi dolozite, jaky tlak ze mne citite a hlavne, k cemu vas manipuluji.
Nejak Vam stale nedochazi, ze mne nemusite vubec cist? Kdo Vas nuti? Proc proste nepreskocite k tomu, co Vam zadne tlaky necini? Kdyz rikate, ze kazdy ma ve svem srdci Boha, tak mne mne manipulujete, protoze ja ho nemam a nepotrebuji. Vidite, jak Vy sam delate to, co vycitate?

Pane Silentio, pro cloveka dlouhodobe navykleho poslusnosti musim byt nutne rusivym elementem, protoze Vam slapu do iluze, ze je to tak spravne. Dale potrebujete modlu ci Boha a viset na vudci. Jenom slepi potrebuji, aby je nekdo vodil.

Je to Vas nazor a podle toho zijete. Proste jsou lide, kteri toto za spravne nepovazuji a sdeluji to druhym, nikoho nenutim k tomu, aby byl neposlusny. Jen pripomenu, a to mohu, kam lidi ta poslusnost privedla. Obrazne receno nacouvali ke gilotine. Jestli nevidite stav veci pro sve iluze, k tomu Vas zadna manipulace neprimeje, nebot Vy jste uz prirazeny. Vase vec.
Muj styl diskuzi je prukazni. Nic nevydavam za tvrzeni bez dokladani, ovsem kdyz si nekdo dobrovolne zalepi oci, je to jeho vec. Odlepovat mu je nebude, ale zkonstatovat to mohu.

A co se tyka svedomi, tak Vam zase slapnu do iluze, ze Vy sam jste se jim vzdy ridil. Muzete to tvrdit, ale bude to lez. Reknete si, ze slo o male veci, fajn. Ovsem nase veci pro ty, kteri nam vladnou a maji sve cile daleko vyssi, jsou nicotne a nezabyvaji se jimi, tudiz je uplne zbytecne se na jejich svedomi odvolavat, ci v nej doufat.

Dejte hlasovat, pokud si zdejsi diskuteri preji, abych odesla, nebudu tady, nemam to zapotrebi. Kvuli sobe tady nejsem, ale kvuli nam vsem.

zunaza
Návštěvník
zunaza

Mášo,ráda čtu Vaše komentáře,stejně tak komentáře paní Pozorovatelky.Ráda si přečtu i články pana V.K.Člověk si něco přečte,něco dohledá a úsudek si udělá sám.S čím ale bytostně souhlasím je ,že Rusko je naší nadějí.Ruská mentalita je úplně jiná,než ta anglosaská.Lidé jsou úplně jiní a svým myšlením jsou nám mnohem blíže,než ten “vysněný ” západ.Tam není ostudou mít rád svou zemi,tam je normální mít normální rodinu…Mám ráda Rusko a byť jsem nezažila 2.sv.,mí prarodiče ano a já cítím stále jakýsi morální dluh vůči zemi,díky které Slované nebyli zcela zmasakrováni .
Našemu a vlastně nejen našemu establishmentu jde o to alternativu rozhádat a poté umlčet.Tohle přeci nechceme nikdo,ne?Tedy,až na pár výjimek,které jen potvrzují pravidlo.:-)

Máša
Návštěvník
Máša

Dekuji Vam a vazim si toho.

Naprosto souhlasim, ze ruska mentalita je uplne jina nez anglosasska. Je to logicke. Ta zeme je uz po tisicileti tvrde zkousena, jen se podivejte, kolik utrpeni maji za sebou ve valkach. V 2. svetove valce v prumeru kazda rodina ztratila jednoho clena, to je silene. Proto ta ucta k zivotu, rodine, domovu je silna. Zapad zije uplne jinak, pro falesne hodnoty. Totalni ztrata soudrznosti, v Rusku prave naopak. Kdyz jsem byla v USA, tak jsem se navstevovala se 2 ruskymi rodinami. Jedna z nich se pak roztrhla a on se vratil do Ruska. Ja na nej casto vzpominam, protoze mi vzdycky privezl jablka nechemicka, ani nevim, kam az pro ne jezdil. Zadny z nas se jejich zpusobu zivota neprizpusobi a ani nechtel. Ja se vzdy snazim sdruzovat s lidmi tvorivymi. A v tomto ruske lidi obdivuji, posudte sama treba na teto strance: http://www.stranamam.ru/community/5968/?tag=4679&page=7

Dozvite se tam vsechno mozne, jsou tam diskuze i o politice, rodine, na nic si nehraji a mne jsou blizci jako rodina. Zanedlouho se dockame, ze jakekoliv kladne a pravdive hodnoceni Ruska bude povazovano za propagandu, protoze nic nemuze globalisty tak ohrozit v jejich planech, jako prave spojeni ostatnich zemi s Ruskem.

Dokladem toho je prave ta snaha o izolaci Ruska a rozbijeni projektu BRICS. Lide z USA pisi o prilivu Indu do USA, to taky je zamer.

anazuz
Návštěvník
anazuz

Děkuji za odkaz.Bohužel,jakékoliv kladné hodnocení RF již je považováno za propagandu.Mainstreem denodenně hází kýble špíny na Rusko a podstatné informace,které ukazují Rusko v dobrém světle zamnlčuje,zkresluje nebo bagatelizuje.Kdo nejde proti Rusku,je Putinův agent,zaprodanec východu,komunista….Těm chudákům s vymytými mozky ani nedochází,že v RF je kapitalizmus.Nevidí ani tu západní špínu,ten balast a to pozlátko.Připomínají mi ty tři opičky.Nevidím zlo,neslyším zlo,jen s tou třetí ..nemluvím zlo ,se jaksi nemohou shodnout.Vždyť to vidíte nejlépe o Vánocích.Svátky klidu,pohody,rodiny..se změnily ve svátek konzumu,obžerství a mamonu.Ale stále jsem optimistka.Víte,já miluji svou zemi,jsem nejen Češka,ale i Slovanka,totéž s manželem předáváme synovi a věřte,že podobně smýšlejících lidí není málo.Jen by to chtělo více odhodlaných chtít něco změnit hned a třeba i v úctě k životu budoucích generací nehumánně.Vlastizrada by měla být trestána smrtí.Jenže,jak to provést?Za pár let může být pozdě.Bohužel.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Opět argument jako noha. Přesně v duchu Vašich nejlepších tradic. Jsem asi poslední nebo předposlední, kdo na ta Vaše “moudra” ještě reaguje;-)
Nesmysly, které nejste schopna ani popsat, pouze neustále ad hominem napadat z klece. V kleci Vás mají proto, že už mluvíte jejich jazykem a používáte nastrčené pojmy…Jste opravdu „posila“ svému týmu;-)

Máša
Návštěvník
Máša

Mne rozesmiva u Vas to, ze mne prisuzujete, co sam delate. Ja argumenty davam a viditelne, kdezto to Vase ” v duchu vasich nejlepsich tradic” je nic nerikajici a jako argument neni pouzitelne ani to, ze jste asi posledni nebo predposledni, kdo na me moudra reaguje. To je cira domnenka, vice nez tady na foru, mi pisou lide na adresu, kteru jsem poskytla uz davno. Jen pro zajimavost, daleko casteji lide ze Slovenska, kteri jsou vice na detaily, pro ktere neni na forech misto…

A kdopak ze mne to ma v kleci? Vidite, kam az Vas domnenky zavedly?

A nemusi na mne reagovat nikdo, vubec to neni treba. Vy to jako potrebu citite, tak ji prisuzujete i mne, ale mne je to jedno.

Jak jsem uz napsala, udelejte anketu, ze nechcete, abych tady psala a kdo souhlasi, at da plus, vzdyt je to tak jednoduche. Kdyz aspon polovina bude chtit, abych zmizela, podekuji a pujdu. Jednoduche jak facka. Rozdhodne nepotrebuji nikomu delat terc.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Ale Mášo, Marie, BRICS, nebo jak Vám mám vlastně říkat, Vy již můj názor přece znáte. Pro jistotu Vám ho připomenu po sté první.

Jinak: aha, takže když si dáte jméno „BRICS“, tak to se nepočítá, protože je to zkratka? No, zajímavá logika;-)
Opakuji po sté: oznámila jste svůj záměr odejít z tohoto webu, na nějakou dobu jste odešla, pak jste se vrátila pod jménem (pardon, zkratkou.-)) BRICS. Byla jste dotázána, zda jste to Vy, už nevím, kolika lidmi – popřela jste to.
Teprve POTÉ, co začalo být zřejmé, že jste to skutečně Vy, jste se nakonec přiznala.
A zřejmě aby to vypadalo, že to tak opravdu chcete a abyste si zachovala jakousi tvář, tak si od té doby dáváte x různých jmen, přezdívek.

Mohla jste samozřejmě kdykoliv tehdy říct: jsem marie, rozhodla jsem se vrátit, od této chvíle ale pod jménem BRICS.
Vy jste to ovšem neudělala a na přímou otázku dokonce zapřela.
Je tedy evidentní, že jste měla v úmyslu klamat.

Čestný člověk by toto přiznal, protože i čestný člověk se může někdy zachovat nečestně – nikdo nejsme dokonalý.
Ale tímto trapným vytáčením děláte vše ještě trapnější.

A pokud jde o ten „gestapácký výslech“: neobjasnila jste v podstatě NIC. Jistě, kvůli nějakému Vladislavovi nemusíte. Nicméně to, že kdybyste měla čistý štít, nedělalo by Vám problémy uvést fakta, je evidentní.

Opravdu, nemusíte se tím trápit. Vždy se na tomto serveru objeví x nových lidí, které svým stylem strhnete. Vždy tu bude y lidí, kteří Vás neprokouknou. A ten zbytek? Doufejte, že bude marginální a budou mu stačit Vaše rádoby ukřivděné, faktuprosté vzdechy. Jó, jak jde o to, posílat mladé chlapy do předem ztracených bitev, to jste prostě tvrdá organizátorka a soudkyně, ale jak jde o pro Vás nepříjemná fakta, najednou tu máme nebohou stařenku, obtěžovanou hulváty…No, jak myslíte.

Máša
Návštěvník
Máša

Koukam, ze jste do mne zamilovany, LOL. Tahat po webech z jednoho na druhy sve uvahy o mne, tak to je slusny vykon. Mate na mne cely fascikl? Rikam znovu, z nwoo jste udelali pavlac a ted se pokousite ho udelat i tady, ale se mnou nepocitejte, ja vas mam na haku, jako kazdeho trola….

Máša
Návštěvník
Máša

Toto je posledni moje reakce na Vas, aby bylo jasno, ani jednou jsem nic nepoprela, protoze jsem na hloupe otazky nereagovala. A jestli vy to povazujete za popreni, to je vas problem a ze Vam to lezi v zaludku, to dokazuje, ze jste male decko, ktere se vzteka, ze mu nekdo nechce dat lopaticku! Nemate se vubec co hrabat v mem nicku, to neni vase vec. Co si to o sobe myslite, ze ja mam povinnost se Vam zpovidat?
Tady jsem si taky zmenila nick, ale nastesti tady nejsou takovi ubozaci, aby tomu vubec venovali pozornost, nikdo se v tom nehrabal jako Vy. Takove kraviny sem tahat, to je neuveritelne primitivni.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Ano, máte pravdu. Já věcné argumenty uvedl. Ale dostal jsem opět tzv. vynadáno a odpověď žádnou. Tady totiž nejde o argumentaci.
Je to systém tandemové práce „hodný + zlý“, resp. „intelektuál + primitiv“. Koho z té dvojice hraje entita jménem Máša, není tak těžké uhádnout. Nejprve to dělala nenápadně, ale v posledních příspěvcích si s Pozorokazatelkou už nepokrytě notují … zatímco většina ostatních dřívějších diskutérů z těchto stránek postupně mizí. Vaše elitářství je zjevné: nepatříš do našeho klubu = neexistuješ. Existuje pouze jediná pravda – a tu máme my. Židovina jako vyšitá…

Tímto působením pomalu přestávají diskuze fungovat. Entita Máša obrátí jakoukoliv diskusi v osobní útoky, zatímco entita Pozorokazatelka, tradičně ignorující věcné protiargumenty, si vždy počká na moment, kdy se může klidně, s typickým dotčením svého etnika, urazit (čímž provádí přenos do osobní roviny taktéž, pouze kultivovaněji).

Otázka je, jakou roli v tom hraje administrátor. Ten totiž uvedený posun evidentně toleruje, takže mu zřejmě vyhovuje.
Celkově to dokresluje známý fakt: dnes se odpůrci (zde myšleno server AE News) primárně nezakazují, ani nedehonestují. Je jen otázkou času, kdy tady začnou vycházet i články nabízející „jiný pohled“. Možná to ale nebude nutné, protože ještě dříve ztratí AE News 90% čtenářů – jako je ztratily kdysi tak populární Britské listy – a zaměří se např. na Zvědavce.

Avari
Návštěvník
Avari

Pozorovatelka se opět dostává na tenký let, kdy vytahuje (jím nenáviděné) křesťanství, které jako celek neexistuje, maximálně v jednotlivcích. Chápu, že proti křesťanství (odkaz Ježíše) se vede válka, ale jeden by nečekal, že právě alternativa bude stát v čele toho všeho, když by měla dělat opak. Ale už delší dobu vím, že především v USA je alternativa úmyslně založená těmi nahoře pro rozklad společnosti. Jak se říká, i ďábel může citovat z Bible, když se mu to hodí. Tam, kde VK nalétl Trumpovi a Jonesovi, tak Pozorovatelka nalétla Putinovi a Rusku. Přestože Rusko nedává v zákonech přednost islámu a zatím si v rámci legislativy pořád ještě tvrdě stojí na hodnotách pravoslavného křesťanství, Putin podporuje stavbu mešit. Například loni byla otevřena největší mešita v Evropě, a to přímo v Moskvě. Tam je v této době již více muslimů než v celé Velké Británii. Zatímco ještě v roce bylo na území Ruska zhruba 100 mešit, před šesti lety jich bylo už přes 7200. V Moskvě navíc došlo k velké modlitbě, kde se přímo v ulicích modlilo půl milionu muslimů. Od rozpadu SSSR se na ruském území zvýšil počet muslimů o více než 40%. A teď pozor. Jak se k celé situaci staví Putin, dokázal v roce 2005, kdy jeho zásluhou Rusko vstoupilo do Organizace islámské konference – takzvané organizace islámských států coby přidružený člen s cílem stát se co nejrychleji právoplatným členem konference. V čečenském parlamentu Putin prohlásil:

„Ti, kteří bojují na protiruské straně (někteří čečenští ozbrojenci) nevědí, že Rusko bylo vždy nejvíce loajální, spolehlivý a konzistentní obránce islámských zájmů. Zničením Ruska by zničili jednu z hlavních opor islámského světa.“

pedros
Návštěvník
pedros

Jaksi Vám uniklo, že Putin lidi spojuje! Ani jednou jedinkrát jsem ho nezastihl, že by některé náboženství protežoval. Putin pokračuje v politice Stalina, kdy každá i sebemenší národnost zůstává zachována – a ROVNOPRÁVNĚ!
Jak chcete “naletět” Putinovi, který co říká tak i dělá? Kolik je takových???

Máša
Návštěvník
Máša

Pedrosi, jeden z nejlepsich komentaru, ktere tady jsou!

To je totiz alfa a omega vseho, aby nasi zvoleni delali to, co rikaji.

Prave proto, ze tomu tak neni, si nezaslouzi nasi podporu, a presto jim ji lide nabizeji ( viz Zeman).

Co je platna vetsina, kdyz nema rozum. Asi tak.

Ochota videt, ze tolerance rozporu slov a cinu je pricinou, ze jsme v takovych srackach, v jakych jsme, tj. v likvidaci.

Lostris
Návštěvník
Lostris

Hlavně Putin myslí do budoucna a s tím množstvím muslimů co tam má těžko může něco dělat razantně. Takže tím, že myslí do budoucna míním především dvě věci- hodlá prosazovat tzv. islám koránický, nikoliv ten historický a na stejnou vlnu hodlá postupně převést zbytek vnějšího islámského světa. Za druhé Rusko nikdy neuplatňovalo přístup přiblblých (pardon) privilegií a nadstandartních lidských práv pro tzv. menšiny a kultury jako západ. Jejich multu-kulti společnost není založena na genocidním projektu likvidace majoritní původní části společnosti

vidlák
Návštěvník
vidlák

Že “paní” pozorovatelka nemá ráda křestanství to si musel všimnout každý kdo čte její články. Ale tímhle jste už opravu velmi přestřelila. Když už chcete brojit proti křestanství a křestanským hodnotám tak si o tom aspon něco nastudujte. Materialusmus, soběstřednost a sobectví je plodem ateismu a bezvěrectví a v žádném případě křestanství.
A když už vkládáte videa a komentujete černý pátek tak se aspon pořádně podívejte jaké barvy kůže ty lidi jsou. Bělochů tam najdete poskrovnu. Skoro samý černoch, mexikánec a arabáč.
Čím dál víc nabývám dojmu, že jest něco zhnilého ve státě ” pozorovatelském”.

vedomi
Návštěvník
vedomi

Zajděte si na oční :))))

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Problém je, že lidi jsou naivní a chtějí vidět věci podle sebe, ne podle skutečnosti. Neustále si idealizují život jinde, nebo naopak nekriticky zatracují. Proto někdo fandí indiánům, jiný kovbojům… Ale nakonec se projeví nedostatek reality a dostihne nás.

A mimochodem, ve středověké až raně novověké (= tedy 100% křesťanstvím řízené společnosti) žena nesměla:
– vycházet mimo dům bez pokrývky hlavy a šatů po kotníky (platilo ještě před 120 lety)
– být kýmkoliv kdekoliv kromě manžela spatřena nejen nahá, ale i „slušně“ neoblečená
– koupat se např. v rybníku jinak než oblečená, samozřejmě s doprovodem manžela nebo otce (první ženské plavky jsou otázkou možná 150 let zpátky, navíc při nich zůstávala žena oblečená)
– volit a být kamkoliv volena (s výjimkou situací, kdy nebylo vyhnutí – viz první habsburská vládkyně Marie Terezie)
– provozovat nemanželský nebo předmanželský sex, rozhodovat o početí či antikoncepci, téma ženského uspokojení (ještě před 80 lety znala orgasmus aspoň jednou za život pouze každá PÁTÁ žena)
– svobodně si volit partnera (sňatky domlouvali rodiče běžně ještě ve 30.letech minulého století).
A tak dále. Kromě kamenování a bičování (což ve středověku ale bylo taky, plus upalování) tam oproti soudobému ortodoxnímu islámu velký rozdíl opravdu nevidím…
Žena měla cenu téměř rohožky i v tradičním křesťanství a židovství.
Kromě pár vymyšlených světic nebyla ve středověku v Evropě žena ničím než strojem na děti, vždy povinně poslušná svému muži.
Jen díky tomu, že se naši předkové dokázali od 14.-15. století toho vašeho hadího jedu postupně zbavovat, mají dnes v Evropě ženy ta práva, která mají. Degradace ženy na plodnice feministkám a jiné svoloči, zdá se, nevadí…

To ovšem nemění nic na skutečnosti, že jak Vy, tak samotný článek zmateně pobíhá se svojí Knihou knih a s Otcem, Synem i Duchem svatým, aniž by si uvědomoval, že byl lapen do osidel těch co právě Slovany zadupali, poněvadž „Euroamerická křesťanská civilizace“ to není nic víc než uměle vykonstruovaný vznešeně znějící název pro evropskou kolonii nadnárodního zločineckého finančního impéria…Čím víc píše, tím víc vidím, jak ji mají chycenou v kleci a jak jim zobe z ruky…

Boj proti rozložení Evropy je bojem proti entitě s obrovskou inteligencí a mocí. Entitě, která jednou zavede křesťanství – aby ho pak de facto zrušila a zavedla liberalismus a úrokovou ekonomiku – aby tuto později „vylepšila“ právy menšin…A my jako hlupáci bojujeme proti každému z těchto projevů, a jít do hloubky a najít to, co je všechny spojuje, se většinou bojíme…

Proto je třeba odmítnout VŠECHNO, co přišlo z Blízkého a Středního východu. Rostlinu nemocnou virovou mozaikou nezachráníte tak, že jí otrháte všechny vadnoucí listy, ale – se zřetelem na ochranu ostatních, které ještě napadené nejsou – ji VYHODÍTE.

vidlák
Návštěvník
vidlák

Ono se lze těžko dobrat nějakého souladu. Když se rozcházíme v základní definici křestanství. Křestanství je téměř vždy spojováno s katolictvím. A to je zásadní omyl a problém. Poněvadž katolická teologie,dogmatika, liturgie a vůbec celá tato instituce nemá s křestanstvím pranic společné ( a tudíž ani celý středověk ). Je to jen soběstředná manipulativní ideologie toužící po moci a nadvládě nad světem , která se snaží prezentovat jako křestanství, byt jim není. K čemuž musí dospět každý kdo se nezaujatě tímto zabývá. Vždyt prakticky veškeré činny a rozhodnutí této instituce jsou v přímém rozporu s tím co učil Ježíš Kristus a s tím jak žila prvotní křestanská církev.
A bylo to například právě ryzí křestanství , které zdůraznovalo hodnotu ženy. Bůh stvořil člověka jako muže a ženu,tedy jako dvě naprosto rovnoprávné bytosti. A je to jeden ze základních příkazů Bible jenž říká…muži milujte své ženy jako sebe sama… . Je to Bible a křestanství jenž říká, že děti mají mít v úctě své rodiče. Že máme milovat nejen lidi jenž nám jsou blízcí ale dokonce i své nepřátele. Mohl bych pokračovat a vypisovat tu litánie jenž by stejně nikdo nečetl.
To že katolicizmus se tím neřídí není důkazem o špatnosti křestanství. Ale je to důkaz že katolicizmus je všechno možné , ale jen není křestanstvím!

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Nemám tím samozřejmě na mysli křesťanské komunity pocházející z území Izraele, protože je faktem, že vzhledem k tomu, že se křesťanství utvořilo na území Judska a Izraele, byli jejich členové zpočátku Židé. To je fakt. ale masového rozšíření se dočkalo až mimo toto území a to s ohledem na vliv Sanhedrinu v oblasti pod jeho správou. Takže Malá Asie, Sýrie….
Židokřesťané je samozřejmě podivný patvar. S ohledem na to, že prvotní křesťané byli obyvatelé Malé Asie, tedy většinou Řekové a posléze obyvatelé severu Afriky, což byli vesměs Gótové. To, co reprezentuje křesťanství dnes je převrácenecká ideologie vypracovaná v Římě a přijata na koncilu v Konstantinopoli v roce 553, kdy byli původní křesťané zbaveni vlivu a „nevhodné“ spisy odstraněny a zavrženy. Poté byly původní komunity důkladně vymeteny islámem během 6. století, aby se původní učení, které nebylo vhodné k ovládání ovcí vymazalo z povědomí. Když se populace začíná vymykat ideové kontrole, je čas na vyhubení ohněm a mečem, neb „velkou výměnu“…
Kontrola společnosti pomocí střetu protikladů je používaná minimálně od dob počátku zániku Atlantidy a vzniku Egypta jako její kolonie, kam se „žrecové“ či jak je nazvat přestěhovali před cca 12 500 lety.

Ježíš byl bezesporu dobrý člověk, opravdu mimořádných kvalit, a proto musel zemřít. … Pro našeho člověka je opravdu nejlepší se od křesťanství odvrátit, protože dnes už nikdo nedokáže posoudit, co je v něm umně podstrčená židovina a co pravda. Nezapomeňte, že jediná umně přimíchaná kardinální lež do obrovského sudu pravdy zajistí, že daný sud JAKO CELEK přijmeme, protože nás těch 99% jeho pravdivého obsahu lehce přesvědčí, že dobrých je 100% … nezapomeňte, že prudkého jedu je ta samá smrtící dávka, když ho vypijete silně zředěný v litru čaje, nebo spolknete na jedenkrát v malé tabletce.
Většina křesťanů pije ten zředěný čaj. nemá cenu polemizovat o tom, které jednotlivosti v křesťanství jsou dobré – jsou tam a je jich řada. Ale ten CELEK nás má otrávit, byl za tím účelem vymyšlen a toto je jeho cílem.
Proto jsem se od toho už před mnoha lety odstřihl. Když Vám řeknou, že z 10 zákusků, které máte před sebou, je jeden otrávený, budete je zkoušet – nebo se jim všem zcela vyhnete?

Ano, lidi potřebují utrpení. Nic jiného je už z předsmrtného spánku, případně mediální hypnózy nevytrhne. Nikomu ho nepřeju, ale vidím to jasně všude vůkol ráno, v poledne i večer… Bez hrubého vytažení za krk na mráz s člověkem dneška už nepohne ani sebevětší zvěrstvo za humny…

Neberte to jako spor, spíš výměnu pohledů na věc…

Máša
Návštěvník
Máša

V otazkach viry se nemuzete nikdy dobrat souladu, od toho totiz ty viry jsou, aby ten soulad nevznikl. Toho docilite tak, ze si kazdy svou viru necha pro sebe, a bude s tim druhym komunikovat jenom na tema praktickeho zivota. Abychom si postavili cestu k domu a pripojku na silnici je uplne jedno, cemu kdo veri, ale ta potreba spolecna. Kdyz se zacnou hadat o to, kdo je zemanovec a kdo je proti nemu, a nebudou kvuli tomu chtit spolupracovat, tak vysledkem bude, ze se budou brodit blatem..
At to vezmu z kterehokoliv uhlu, vira je negativum, ne pozitivum.

Máša
Návštěvník
Máša

Vidlaku, Vy jste mne poradne rozesmal… Stravila jsem v souctu vice jak 13 let v USA a Cernych patku jsem videla nekolik, takze jsem se tady na ta videa ani nepotrebovala divat a mohu Vas ujistit, ze pokud jde v USA o prachy, tak hlad po nich se barvou kuze neridi. Proste honba za majetkem uz odmalicka. Predstavte si, ze predskolni decka ( a cerne jsem nevidela delat to ani jednou), vezmou limonady doma v lednicce, daji si stolecek k silnici a pokrikuji na kolemjdouci ci jedouci, aby si je koupili a vztekaji se, kdyz jim odmitnete. A jeste existuji tzv. 99 story, mysleno ze je vse za dolar, a tam take je stale narvano a chodi tam taktez vsechny” barvy”.

A k te Vasi pouccte, ze materialismus, sebestrednost a sobectvi je plodem ateismu a bezverectvi a v zadnem pripade krestanstvi, se musim take jen zasmat, protoze skatulkujete az se za vami prasi…

Cernobile videni, buh nebo satan, to predvadeji krestane, a ne a ne, aby si vsimli, ze svet je barevny. A ze kdo v boha neveri, nemusi byt nutne materialisticky zalozeny. Mne nerika vubec nic slovo majetek, a pritom jsem bezverec. Ani v USA jsem nenakupovala, ani na jeden z Cernych patku nesla, jen se jim vysmivala, jak nejdou ani spat, aby byli prvni u vylohu a ve dverich, kdyz je otevreou. Kupovala jenom to, co jsem nutne potrebovala, a pak mne cena nezajimala, ale hledisko pouzitelnosti.

A jeste jedna “malickost”. Za cely svuj zivot mohu zkonstatovat, ze verici v boha si podvedome dovoluji soudcovat vic nez ti, kteri nejsou nasati skatulkovanim na dobro a zlo.

Prislusi Vam argumentovat obsah clanku, nikoliv uz pisatele a totez se tyka prispevku v diskuzi. Kdyz nekdo napise svuj nazor nebo zkusenosti, tak muzete napsat zase ty sve, ale ne tady vynaset soudy ci rozdavat nalepky osobam, jako ze nekdo nema rad krestanstvi. No a? Nekdo nema rad zidy, nekdo zase knedliky. Kdyz se zacneme soustredovat na to, koho nebo co kdo ma rad, tak se to tady muze zavrit, protoze vznikne pavlac typu nwoo.

Magda
Návštěvník
Magda

Zdravím, milá paní Pozorovatelko, už mi bylo smutno a jsem ráda, že jste opět zde. Zrovna brouzdám v diskuzi, jestli nenarazím na někoho, kdo by tu už napsal prosbu o Váš rozbor titulní strany The Economist 2017 a má intuice mě nezklamala. Našla jsem také jeden, tak ho zde dávám, i když si myslím, že už o něm víte…http://www.eurasia24.cz/analyzy/item/2170-ctete-stoji-to-zato-tarotova-predpoved-casopisu-the-economist-pro-svet-v-roce-2017…a nedočkavě se těším na ten Váš, ale chápu, že je adventní předvánoční čas a my, ženy, matky, babičky, dcery a manželky se můžeme rozkrájet, abychom Vánoce našim blízkým připravily s péčí a láskou a čas je pro nás neúprosný. Hlavně ať ve zdraví přípravy přežijete a užijete si láskyplný advent a my si všichni rádi počkáme, protože i to čekání, když je to na Vaše články, stojí za to a za ty všechny příští dopředu děkuji…