Vlastenecká partaj se nekoná! Trikolora bude přímým konkurentem SPD, její volební program...

Vlastenecká partaj se nekoná! Trikolora bude přímým konkurentem SPD, její volební program je postavený na svobodném pohybu osob, zboží, služeb a kapitálu v Evropě, uvnitř strany se to hemží bývalými Realisty, Svobodnými, Topkaři a Lidovci! A žádný Czexit se prosazovat nebude, prozradil Václav Klaus mladší! Procesy reformy neoliberalismu začínají připomínat podobu Nové Evropy, kde je pacientům u voleb nabízena léčba rakoviny podáváním ještě více karcinogenních látek!

Vlastenecká partaj se nekoná! Trikolora bude přímým konkurentem SPD, její volební program je postavený na svobodném pohybu osob, zboží, služeb a kapitálu v Evropě, uvnitř strany se to hemží bývalými Realisty, Svobodnými, Topkaři a Lidovci! A žádný Czexit se prosazovat nebude, prozradil Václav Klaus mladší! Procesy reformy neoliberalismu začínají připomínat podobu Nové Evropy, kde je pacientům u voleb nabízena léčba rakoviny podáváním ještě více karcinogenních látek!

Včerejší představení nové strany Václava Klause ml. přineslo mírné zklamání těm, kteří očekávali revoluci a alternativu. Nic takového se ale nekonalo. Nová strana se bude jmenovat “Trikolora” a její politický program je založený na principech neoliberalismu v té nejtvrdší podobě, až mám doslova pocit, jestli si vůbec voliči uvědomují, jaké procesy se jim právě odehrávají před očima.

Václav Klaus ml. včera novinářům vysvětlil, že Trikolora se chce vymezit proti chorobným procesům v rodině, proti podpoře LGBT, proti klimatické hysterii, ale především proti bruselské byrokracii, která rozhoduje čím dál tím více o jednotlivých státech EU bez souhlasu občanů. Trikolora tedy tímto popisem by mohla být definována jako vlastenecká partaj. Jenže, celé je to úplně jinak. Václav Klaus ml. totiž odhalil, jaký postoj bude mít Trikolora k institucionálnímu ukotvení Evropské unie.

Představení Hnutí Trikolora.

Již v dubnu tohoto roku poskytl Václav Klaus ml. rozhovor [1] serveru Novinky, kde uvedl následující: “Programem naší strany czexit nebude. Chceme přátelství evropských národů a volný pohyb zboží, služeb a osob. Chceme se ale vrátit před Lisabonskou smlouvu, abychom nebyli provincie, která musí přijímat zákony jdoucí seshora. Rozhodování se musí vrátit do rukou národních parlamentů.” Těmito slovy tak mladý Klaus de facto odkopal celou Trikoloru ještě předtím, než byla včera oficiálně představena.

Přesně tento volební program v Evropě totiž razí Národní sdružení Marine Le Pen, Liga Severu Mattea Salviniho, ale třeba právě i SPD Tomia Okamury. Václav Klaus mladší s tímto volebním programem způsobí na politické scéně chaos a musíme si vysvětlit, že právě vidíme Overtona a posouvání jeho okna. Složení zakladatelů Trikolory totiž opravdu vzbuzuje podivné pocity. Níže jsou uvedení zakládající členové regionálních buněk “tričkařů”.

Aleš Chmelík – Karlovarský, bývalý ANO
Lenka Brčková – Plzeňský, bývalý Svobodní
Jiří Suremka – Ústecký, bývalý ODS
Jiří Mánek – Jihočeský, bývalý ODS
Antonín Fryč – Středočeský, bývalý Realisté
Václav Kubata – Praha, bývalý TOP 09
David Pěnička – Liberecký, bývalý Hnutí Spolu
Pavel Moravec – královéhradecký, bývalý kandidát ODS (nečlen)
Stanislav Hykyš – Pardubický, bývalý asi KDU
Jan Tesař – Vysočina, bývalý ODS
Tomáš Grygar – Olomoucký, bývalý Svobodný
Robert Kotzian – Jihomoravský, bývalý hnutí Brno +
Libor Lukáš – Zlínský, bývalý ODS
Petr Viktorýn – Moravskoslezský, bývalý Svobodný

Až dosud byly výkřiky o návratu před Lisabon jenom municí okrajových politických stran, obvykle mimoparlamentních, které toto téma propagují už minimálně od chvíle, kdy byla Lisabonská smlouva upečena a posléze i na několikrát ratifikována. Jenže, něco se děje. Jako první na to opět v ČR upozornil náš Aeronet, když jsme si v redakci před několika měsíci začali všímat nebezpečného, nepochopitelného, nelogického, ale na straně druhé důsledného a precizního prorůstání bývalých kádrů systémových politických stran do všech struktur a úrovní SPD, nejen ve vedení v předsednictvu, ale i jednotlivých organizacích a regionech. Postupně se začalo něco odehrávat, co nás přimělo začít zkoumat tento skrytý a děsivý proces v celé Evropě.

Skrytý proces uvnitř vlasteneckých stran, kdy najednou začínají prosazovat myšlenky Kalergiho Panevropy na volné pohyby osob, zboží, služeb a kapitálu

Celé to začalo už minulý rok v létě, kdy se najednou v čele kandidátky SPD v Praze do komunálních voleb stal velmistr zednářské lóže Ordo Pragensis Hynek Beran. Protože máme v redakci velmi podrobné znalosti o lóžích ve Střední Evropě, bylo jasné, že jde o proces, který je řízený z Vídně z Domu Habsburk, a který je součástí globalistického plánu na reformu Evropské unie do podoby Panevropského unijního společenství samostatných států s vlastními národními elitními vládami, ale se svobodným pohybem osob, zboží, služeb a kapitálu. To je hlavním cílem Panevropského hnutí, které vzniklo na základě knižního bestselleru Richarda von Coudenhove-Kalergi s názvem “Pan-Europa”.

Richard von Coudenhove-Kalergi.

Knihu doporučuji přečíst, jenom se nezděste, že to, co se tam píše, je de facto odvar volebního programu SPD (věci jako přímá demokracie lidových národů, svoboda pohybů lidí v náruči pan-evropské, sdílení bohatství a kapitálů napříč Evropou, sdílení umu, dovednosti a výrobků po celé Evropě…). O této Pan-Evropě psal Richard Kalergi již v roce 1923 a dílo se stalo Biblí globalistů.

Myšlenky volného pohybu osob, kapitálu a zboží pochází právě z Kalergiho knihy “Pan-Evropa”. Jediné, co tam chybí, je volný pohyb služeb, protože v roce 1923 ještě internet, mobilní sítě a služby na internetu neexistovaly. Ale to je detail, který nijak nemění fakt, že strany, které si dnes říkají alternativní a vlastenecké, tak ve skutečnosti prosazují teze uvedené v Kalergiho knize z roku 1923. To je chucpe, panečku. Židovský proces únosu alternativy k cílům, které vymysleli židé už ve 20. letech minulého století.

Vystupování z EU potichu mizí ze všech volebních programů tzv. vlasteneckých stran. Okamurova SPD, Salviniho Liga Severu, Národní sdružení Marine Le Pen a teď i Trikolora… ani jedna ze stran už nemá v programu vystupování z EU

Když jsme v redakci zjistili, že tento skrytý proces pomalého a nenápadného prosazování myšlenek Panevropy začíná být realizován skrze tzv. alternativní strany, a nikoliv skrze strany mainstreamové, jak by se dalo čekat, tak jsme začali postupně sledovat procesy v ostatních stranách v Evropě. A nyní, po několika měsících, již můžeme bez obav prohlásit, že všechny ty podivnosti, které se začaly objevovat minulý rok v SPD, jsou součástí celoevropského plánu reformy Evropské unie do podoby Panevropy.

Rozporuplné výroky Václava Klause ml. ve vztahu s neochotou požadovat Czexit.

Už nikdo nechce vystupovat z EU, dokonce už ani Velká Británie, politici to nechtějí občanům dovolit, Marine Le Pen už nechce Frexit a nechce odcházet z Eurozóny, SPD už nechce vystupovat z EU, ale raději EU reformovat. To samé Liga Severu v Itálii, a to samé i Trikolora Václava Klause mladšího. Zbývá ale jedna neznámá. Proč se globalisté rozhodli, že reforma EU bude prosazována rebely, tzv. vlasteneckými stranami, které mají nálepky extrémistických stran? Proč globalisté prostě neprosadí reformu EU do podoby Panevropy pomocí mainstreamových stran vrchních procesů řízení?

Globalisté se zbavují starých kádrů v národních státech, proto ztrácí tradiční strany voliče, CDU a SPD v Německu, Socialisté ve Francii, ODS, ČSSD, TOP 09 a Lidovci v České republice. Se starými kádry nelze Evropu reformovat do podoby Panevropy, proto vznikají nové “koalice”, ale spolu s nimi i nové “řízené” opozice

Tím důvodem je výměna kádrů. Všechny mainstreamové strany, tzv. systémové strany v Evropě, byly postaveny před desítkami let na kádrech národních elit. Postupem času tyto elity byly korumpovány, upláceny, vydírány, přeškolovány, donucovány, motivovány, přesvědčovány, aby se vzdaly myšlení národních elit a zájmů národů, zatímco zájmy nadnárodní a globalistické nadřadí všem zájmům vlastních států. Jenže tyto elity nepřekročí svůj vlastní stín. Nejsou a nebudou tyto elity ochotny přistoupit k zániku vlastních států a vlastní moci nad státy.

Pochod Panevropské unie, všimněte si praporců rodu Habsburk a symbolů Rakousko-Uherska.

A to je celé tajemství, proč se globalisté rozhodli zbourat Evropskou unii v současné podobě a vystaví na jejích troskách Novou Evropu, která ovšem ve skutečnosti bude ztělesněním původního Kalergiho konceptu Pan-Evropy, tedy národních států, jenž si “jako” budou rozhodovat o všem samy (viz. návrat před Lisabon), ale ve skutečnosti budou nové elity důrazně ochraňovat a prosazovat svobodné pohyby osob (legální migraci), zboží, služeb a kapitálu.

Národní státy nebudou moci bránit pohybu osob a migrantů, pohybu zboží, i kdyby bylo zdravotně závadné, služeb, a ani proti pohybu kapitálu a vyvádění miliardových zisků bank a řetězců z ČR do zahraničí každý rok. Výhodou však pro národní elity bude, že si zachovají moc. Starý model Evropské unie s tím nepočítal a nepočítá. A proto se globalčiky teď potřebují starého Bruselu zbavit. Bude se bourat, rekonstruovat a reformovat. A právě smlouva z Aachenu je základním kamenem Nové Evropy. V dokumentu se hovoří o národních státech, které budou rozhodovat o Evropě společně v rámci partnerství suverénních zemí s cílem ochrany volného trhu, pohybu osob, zboží, služeb a kapitálu. A to je co? No přece to, co teď v poslední době prosazuje SPD, Liga Severu, Národní sdružení a teď i Trikolora.

Vystupování EU, z NATO a vrácení procesů řízení státu do rukou lidu z rukou světového sionismu je jediným poznávacím znakem vlasteneckých politiků, ale ruku na srdce. Kolik z nich splňuje všechny 3 podmínky?

V čem se to bude lišit od dnešní Evropské unie? Odpověď je hrozivá, ale logická. Lišit se to bude pouze v tom, že migraci, vyvádění kapitálu, dovoz jedovatých potravin a nehorázné ceny za mobilní data už nebude mít na triku Evropská komise, ale nové “vlastenecké” kádry v jednotlivých zemích, jejichž úkolem bude “prodat” tento podvod svým voličům jako “to nejlepší pro jejich dobro”.

Proto pomalu a postupně mizí z programů vlasteneckých stran takové body jako je vystupování z EU, vystupování z NATO, nebo zdanění nadnárodních bank a zákaz vyvádění zisků a tržeb do ciziny z židy kontrolovaných bank a obchodních řetězců. Dříve byla myšlenka na návrat před Lisabon nemyslitelná. A vidíte, najednou se již o tom uvažuje a jsou zakládány strany z bývalých kádrů, kteří toto prosazují už z pozice konzervativně-liberální strany. Klasický Overton a posun okna od nemyslitelného k myslitelnému.

Posun overtonovského okna.

Globalisté prostě dosadí do řídících procesů rebely, kteří “prodají” voličům myšlenku na reformu EU do Panevropy lépe, než staré politické kádry, které jsou nedůvěryhodné, jejich podpora u voličů klesá a lidé začínají věřit rebelům, boháčům, oligrachům a hercům. Rebel v čele voleb do EU ve Velké Británii, stejně tak rebelka ve Francii, oligarcha v čele Bílého domu, oligarcha v čele České republiky, herec v roli prezidenta na Ukrajině a národní vlastenecké strany v zemích EU, které najednou už nehlásají vystupování z EU, ale její reformu.

Proces Pan-Evropy byl spuštěn na plné pecky, Trikolora Václava Klause ml. to jen potvrdila. Pamatujte, co jsem říkal už tolikrát: Vlastence poznáte jen podle toho, jestli splňuje všechny 3 pilíře národního ukotvení: Vystoupení z EU, vystoupení z NATO a vrácení veškerých procesů řízení státu zpět z rukou světového židovstva do rukou národa.

Reforma EU podle představ “alternativy”: Léčba globalizace ještě větší globalizací

Nejhorší na tom je, jak účinně to funguje na obyčejné voliče. Jedná se v podstatě o “léčbu” evropské rakoviny podáváním větších dávek karcinogenů. Proč? No, protože jak jinak nazvat takové chucpe, jako když vlastenecká strana nejprve opustí plán na vystoupení z EU, protože EU je prolezlá globální rakovinou a je nereformovatelná, aby vzápětí strana oznámila, že ve spolupráci s jinými evropskými stranami se v EU pokusí o reformu Evropské unie tím, že budou prosazovat koncept volného pohybu zboží, osob, služeb a kapitálu, když právě tyto 4 volné pohyby v první řadě způsobily rozvrat Evropské unie v jednotlivých zemích.

Je otázkou, kolik voličů a ze kterých stran Trikolora přitáhne. Hlavním cílem je ODS, ale program Trikolory je čistá obdoba SPD.

Snažit se reformovat EU do doby před Lisabonem, který právě původně vznikl jako reforma tehdejších nefunkčností EU, je naprosté chucpe a šílenství. Doslova je to jako léčit rakovinu ještě většími dávkami rakoviny.  Je to snaha vyléčit problémy globalizace ještě větší globalizací. Už to nebude Brusel, který bude prosazovat 4 volné pohyby. Nově to budou samotné “vlastenecké” státy, které budou občanům vykreslovat globalizaci a její 4 svobodné pohyby jako tu nejlepší reformu EU. Ovšem s jednou výjimkou: Už žádné vystupování z EU! To je vzkaz, který nám globalisté tlumočí nejen skrze události uvnitř v SPD v poslední době, ale i vzniky takových stran, jako je právě Trikolora.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hruška
Návštěvník
Hruška

Oh oh jo to jsem se zase pobavil, prý konkurence SPD pana super člověka OKAMURY a všichni ostatní i já v tom vidí konkurenci zločinecko-teroristické mafie ODS a TUPKy666. Zase jedna manipulující desinformace, tak jako celá proti OKAMUROVSKá kampaň vedená zde na webu Pussy estébáky čučkařema.

Pepa
Návštěvník
Pepa

Už nezbývá než se přestěhovat na Nový Zéland…. Tady to bude peklo zachvilu🤕

Hruška
Návštěvník
Hruška

Ovšem Pepo na N.Z. to peklo už je.

Perunko
Návštěvník
Perunko

Aj na slovensku sme boli svedkami rozšírenia petície za vystúpenie z EU, známy SLOVEXIT a to v súčasnosti politickou stranou LSNS ktorá bezohľadne razila protieurópsku cestu. Po eurovoľbách a dosadení ich kandidátov do EÚ sa reč zmenila a hovorí sa už iba o reformácií únie zvnútra, vlci sklopili uši a postavili sa ku kráčajúcim ovciam ! Veď ako je možné zvíťaziť nemeckým nacionalizmom ktorý vznikol aby nás zotročil.

Kdo jí tvaroh vidí
Návštěvník
Kdo jí tvaroh vidí

Evropa je na cestě od blahobytu do náruče Nového světového řádu. Po celé Evropě nastoupí tzv. „konzervativní pravicoví populisté“, jak jim říká korporátní tisk. Ti budou být moci obviněni za všechno zlé, co přijde, od skutečných fašistů usilujících o jeden světový řád v duchu Orwella.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

I úplný ignorant si musel všimnout, jak Klause mladšího během posledního roku zpopularizovala masová média. Je zřejmé, že to je další Rotschieldův agent, který má upustit páru v kotli a zabetonovat nastoupenou cestu v Evropě. Samozřejmě ukáže snesitelnější rozumnější politiku a až vymře generace, která ještě pozná, že je žábou v kotli, nastoupí znovu tvrdá věrchuška, která se pokusí procesy v Evropě urychlit. Jde o to, dát nespokojencům pocit, že je někdo zastupuje, aby si sami nemuseli pálit prsty a nezačali sami konat.
Jinými slovy, neproběhne-li v Evropě radikální očista od parazitů do cca 20 let, bílá Evropa postupně a nevratně zmizí.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

ZPRÁVA O ROZKRÁDÁNÍ ČESKÉHO NÁRODNÍHO MAJETKU V 90. LETECH 20. STOLETÍ
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zprava_o_rozkradani_ceskeho_narodniho_majetku.pdf

Václav Klaus st. je po matce i otci židovského původu. Rovněž tak je židovského původu Livia Klausová. Václav Klaus (ale i kupř. Josef Tošovský, Dušan Tříska a Tomáš Ježek, všichni Židé) byli hlavními viníky rozkrádání a bazarového výprodeje národního majetku do rukou mezinárodního židovského kapitálu.

Podle informace Miroslava Dolejšího je V. Klaus stejně jako J. Tošovský členem židovského zednářského řádu B´nai B´rith.

Livia Klausová a Václav Klaus v šedesátých letech.
comment image

Hruška
Návštěvník
Hruška

Jen v jednom nemáš pravdu oni nejsou orig. židi-sefardi oni jsou aškenázi-židohůni tak jako
ten na kterého jsi zapomněl Hejvel. To by tě můj kamarád pan Dolejší za to zlískal, že by jsi se na zadek týden neposadil.

Kocour
Návštěvník
Kocour

Klaus mladší je takový koncentrát negativních osobnostních rysů Klause staršího (ješitnost, sebestřednost, arogance, neschopnost si přiznat chybu), který naprosto postrádá jeho dobré vlastnosti (především hluboké a všestranné vzdělání Klause staršího a jeho schopnost taktně a důstojně vystupovat).

Jinak řečeno, Klaus starší je ješita, kterého je ale třeba brát vážně, Klaus mladší je jenom namyšlený buran.

Nejhorší je, že Klaus mladší naprosto postrádá globální rozhled Klause staršího. Klaus starší má spoustu špatných vlastností, ale nedá se mu upřít, že je to státník, který myslí globálně a jedná v širokých geopolitických souvislostech. VKml. se zajímá jen o svůj malý český rybníček a cokoli, co je za hranicemi, je mimo jeho duševní obzor. To může některým voličům konvenovat, protože uvažují stejně, ale takhle to prostě nefunguje – ať chceme nebo ne, česká politika na vrcholové úrovni interreaguje s evropskou a světovou a český politik proto musí myslet i v těchto dimenzích.

A pokud jde o ta individua, kterými se obklopuje, vzbuzuje to děs.

VKml. bych si dokázal představit maximálně jako hejtmana nebo jako primátora středně velkého města, ale osobnostně to prostě není materiál na předsedu parlamentní strany.

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Ano,..o tom nás i slepě ujišťuje sám,….no,je ho škoda,ale alespoň pozná,že klamat se nevyplácí,už máme dost zkušeností se všemy těmi výkuky všeho druhu…..bohužel nemáš ani na pana Okamuru a natožto na Filipa a Babiše,nasedl jsi na polekaný liští ocas….

buffalo
Návštěvník
buffalo

Nemyslím si, že štěpení tradičních politických stran je něco žádoucího a vždy musí přinést úspěch… vzpomeňme jak dopadl Jiří Paroubek, L. Volný, nebo třeba solista M. Topolánek či V. Klaus st. v bloku J. Bobošíkové… V. Klaus mladší je sice mnohem charismatičtější odvážná osobnost, která má své sklaní podporovatele, ale proto aby nějak výrazně uspěl, by musel přinést opravdu něco závratného…. nic unikátního v jeho programu nevidím, jsou to slité věci napříč neoliberálními a rádoby vlasteneckými stranami… navíc má okolo sebe naprosto nevýrazné osobnosti, takže jde opět o stranu jednoho muže, nikdo s nim s principu nemůže ve straně politicky soupeřit a tvořit politiku, protože to bude vždy jeho projekt, který si nenechá vzít tak jako jeho otec… je v tom cítit i trocha touhy pomstít se za sebe a za otce ODS… upřímně, čekal jsem že vytáhne mnohem víc, zatím jsem velice zklamán a opravdu v tom nevidím nic přitažlivého krom Klause juniora. Nemyslím si že bude nějak výrazně ubírat hlasy ANO a SPD, ale vše prověří až volby.

Kocour
Návštěvník
Kocour

To je nevýhoda těch “stran jednoho muže” – vůdce se bojí o svou pozici, a tak nepustí k moci nikoho, kdo by ho mohl ohrozit. A tak kvalitní lidi vyštípe a obklopuje se místo toho neschopnými. Politická strana musí fungovat jako kolektiv. Model “velký vůdce a jeho připrcávači” nikdy nebude dlouhodobě fungovat.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Tlačí, tlačí, ale zbytek státu nedotlačí … jenom v Praze je jim blaze.

Hradec Králové – 93 000 obyv. a 450 manifestantů.
Most – 66 000 obyv. a 150 manifestantů.
Teplice – 50 000 obyv. a 200 manifestantů.
Děčín – 49 000 obyv. a 300 manifestantů.
Rybnice – 553 obyv. a 6 manifestantů.
Zlín – 75 000 obyv. a 400 manifestantů.
Jihlava – 51 000 obyv. a 500 manifestantů.
Brno – 381 000 obyv. a 5 000 manifestantů.
Karlovy Vary – 49 000 obyv. a 250 manifestantů.
Pardubice – 91 000 obyv. a 600 manifestantů

weissbach
Návštěvník
weissbach

Kouzlo spočívá v tom, že se permanentně bude organizovat chaos a stupňovat až do srpna a pak rovnou k 17. listopadu a mrtvému studentovi. Taková permanentní revoluce non stop s miliónem chvilek na převrat. Už tolikrát to vyšlo a tolikrát se to osvědčilo. Prostředky na to potečou a média to budou rozdmýchávat dnes a denně. Vždyť to vidíme na ČT a Seznam zprávy od rána do noci každý den. A s tím jak se daří do toho zatahovat další ovečky a další města i městečka i kdyby se jich tam na návsi sešlo 5 a půl, tak je to signál, že to zabírá a že se musí přitvrdit.
Tak přeji všem silné žaludky…

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Židovskou permanentní revolucí rovnýma nohama do pekla

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Weissbach – možná, že maj pravdu, ale víc si myslím, že Babiš do toho hodí vidle, Al-Hamajdu pošle do Pihele (Pihel – obec na Českolipsku) a celou oranžistickou bandu vypráská. Pak mu nezbude než vzít zavděk Okamurou a přiškrtit kohoutky Ne-Ziskovým Organizacím s.r.o. i L.t.d.
Mnoho lidí, co nevolilo ani Babiše ani Okamuru, se neskutečně nasere a postaví se za Babiše. Takže bacha by by měli dávat Chlívkaři i naše “veřejno-právní” media a prestituti.

Hana
Návštěvník
Hana

A ještě, kdyby se odpočítali pražáci, kteří jezdí do těch měst, zbyla by polovina, ne-li míň.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

S těmi počty křiklounů to nemusí být tak horké. V Praze se Bosonohý Zrzek vytahoval s počtem 120 000 kusů, policie to odhadla na pouhých 70 000 tisíc. Nejeden matematik spočítal, že těch zbožných a nadnesených 120 000 kusů by muselo stát, od vitríny po vitrínu na obou stranách Václaváku.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo…CIA v šoke Trump chce prozradit 5 kolonu okolo Putina včetně jednoho agenta CIA… a Donald je kdo agent FSB…???.. https://www.hlavnespravy.sk/new-york-times-americki-rusofobi-su-v-panike-donald-trump-mieni-prezradit-clenov-piatej-kolony-v-okoli-vladimira-putina/1785564

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jestli se mi něco stane tak se budete divit… John Mcafee .. https://www.rt.com/news/461647-mcafee-bury-government-taxes/
31 terra dat co na to naši miliardáří…atd..