Vladimir Putin: Svět stojí na pokraji války a já už nevím, jak...

Vladimir Putin: Svět stojí na pokraji války a já už nevím, jak mám s vámi jednat! Německo chystá domácnosti na vojenský konflikt. Na ruských hranicích je 40,000 vojáků a přijíždějí další! [CZ Titulky]

Vladimir Putin: Svět stojí na pokraji války a já už nevím, jak mám s vámi jednat! Německo chystá domácnosti na vojenský konflikt. Na ruských hranicích je 40,000 vojáků a přijíždějí další! [CZ Titulky]

Situace v Evropě eskaluje. Vladimir Putin uvedl na adresu zástupců EU a USA, že už neví, jak má s nimi jednat a nasunování zbraní NATO k ruským hranicím už doprovází i teroristické útoky vedené z Ukrajiny. Kyjev před 14 dny (video zde) vyslal skupinu operativců vojenského zpravodajství ministerstva obrany, aby na Krymu provedli sérii sabotáží, mezi kterými měly být i cíle ruské černomořské flotily v Sevastopolu. Jednalo se o pokus vyhlášení války. U zadržených diverzantů byla nalezena americká vyzbroj a výstroj, americké plastické trhaviny C4, české plastiky Semtex, americké vizory pro noční vidění, karabiny M4 a německé maskovací uniformy, ale spolu i s další výzbrojí ukrajinské a ruské provenience. Vladimir Putin naléhavě tlačil na západní politiky v posledních 2 týdnech, aby si došlápli na Kyjev, aby zanechal diverzní činnosti a vrátil se k jednacímu stolu. Západní politici ale Vladimiru Putinovi nezvedají telefony a ti, kteří se k věci vyjádří, tak se přetvařují v tom smyslu, že se nic neděje.

1044233140.jpg
Jeden ze zatčených důstojníků vojenské rozvědky ukrajinského ministerstva obrany po nezdařeném pokusu o sabotáže na Krymu.

USA uvedly v květnu tohoto roku do provozu protiraketový systém AEGIS v Polsku a v Rumunsku, pokračuje nasunování zbraní do Pobaltí, nová ukrajinská vláda složená z velké části z občanů s americkými pasy posílá diverzanty na Krym, aby vyhodily do povětří určité cíle na Krymu a tím, aby vyprovokovali Rusko ke vtrhnutí na území Ukrajiny. Vladimir Putin nemůže na tyto útoky nereagovat věčně a neustále se držet zpátky. Když ukro-komanda upalovala lidi v domě odborů v Oděse v roce 2014, držel se Putin zpátky. Stejně tak při tažení ukrajinské armády proti civilistům ruského etnika v Doněcku. Ale toto držení se zpátky nelze uplatňovat věčně, protože útok na Krym a na flotilu bez reakce Kremlu by už mohl vyvolat v Rusku pochybnosti o schopnostech Vladimira Putina hájit ruskou bezpečnost.

Na hranicích s Ukrajinou je už 40,000 ruských vojáků a další přibývají!

Ve výše uvedeném videu převzatém od Alexe Jonese z Infowars.com jsou dva projevy Vladimira Putina a oba dva ukazují, jak se situace vyostřuje a eskaluje. Americké elity získaly po pádu Jaceňukovy vlády v Kyjevě řídící procesy nad celou Ukrajinou a tyto útoky a provokace proti Rusku přestávají být jenom ukrajinským řinčením zbraní. Ruský prezident proto v posledních dnech, kvůli obavám z invaze a dalších teroristických provokací, přesunul k ukrajinským hranicím 40,000 vojáků [1], protiletadlové systémy S400, více než 200 stíhaček a každým dnem přibývá další technika a vojáci. Stejně tak Ruská federace posiluje čáru doteku na Krymu s Ukrajinou, na poloostrov proudí už od minulého týdne vojenské posily a technika. Vladimir Putin se snaží zatlačit na poslední chvíli na západní politiky a nutí je k jednání, ale naráží na hluchý odpor.

1044197317.jpg
Trhaviny a nálože zajištěné u ukrajinských operativců zadržených na Krymu.

Přesun jaderných zbraní z Turecka na rumunskou základnu Deveselu, o kterém jsme informovali zde, tak dostává úplně jiný rozměr. Střely s plochou dráhou letu Tomahawk by to měly do Ruska nebo na Krym mnohem blíže, než z Turecka. Německo včera oznámilo, že doporučí německým domácnostem, aby se zásobily vodou a potravinami alespoň na 10 dnů [2]. Toto opatření vyvolalo v celém Německu doslova šok a zděšení, protože takové výzvy naposledy zaznívaly počátkem 80. let, když Sovětský svaz byl na vrcholu své jaderné moci. Něco se děje a Německo je na nohou. Americké elity se zřejmě chystají ještě před volbami prezidenta v USA rozpoutat přes Kyjev konflikt s Ruskem.

Německo vyzve občany, aby se zásobily pro případ války!

Politici EU, kteří jsou v mohutném bezpečnostním vleku USA, nechávají procesy Ukrajiny plně pod kontrolou amerických jestřábů a zdá se, že ani nemají odvahu protestovat proti politice a krokům Kyjeva. Dokonce se zdá, že politici (minimálně tady v Německu) už nějaké náznaky a informace o válečném konfliktu mají, protože výzva vlády k pořizování zásob je jasným signálem, že něco se děje a k něčemu se schyluje. Vláda toto maskuje příběhem o možných povodních a přírodních katastrofách, ale tato historka nemusí být příčinou katastrofy, ale jen důsledkem. Po zásahu jadernou hlavicí se protrhne přehrada a opravdu dojde k zaplavení území. Pokud dojde ke zničení silnic, nebude fungovat zásobování, je potřeba mít trvanlivé potraviny. Stejně tak léky.

57ae010ec46188fe478b45a2.jpg
Granáty a protipěchotní miny zajištěné u ukrajinských sabotérů.

Politici nikdy nedělají nic dopředu z preventivních důvodů, pokud  k tomu nemají sakra dobrý důvod. V době, kdy Německo čelí migrační krizi, tak to poslední, co by vláda Merkelové teď měla udělat, tak je děsit lidi reminiscencemi z dob Studené války. Ale přesto k tomu vláda Merkelové sáhla. Není zřejmě zbytí. Situace dramaticky eskaluje a Rusko na příští provokaci z Ukrajiny již zřejmě zareaguje vojensky a vysláním vojenského kontingentu na Ukrajinu. Vladimir Putin už nemá manévrovací prostor a nemůže věčně ignorovat ukrajinské agresivní provokace. Opět je zde možné spatřovat souvislosti s událostmi v USA, s volbami do Bílého domu, k boji mezi Hillary Clinton a Donaldem Trumpem. Válka s Ruskem by postavila oba dva kandidáty před hotovou věc, nezbyl by tam žádný prostor pro diplomacii a politiku po zvolení jednoho z nich.

1426019959116.jpg
Zoufalá situace v Kyjevě. Důchodci prodávají své vybavení domácnosti, protože nepřišly důchody.
Emergency Survival Kit

Redakce AE News přinese v příštích dnech seznam věcí, doporučení a opatření pro případ vypuknutí války NATO s Ruskou federací. Inspirujeme se jednak německým seznamem doporučených zásob a použijeme i manuály civilní obrany FEMA v USA. Události v Turecku nebezpečně urychlily procesy na Ukrajině. Vojenský konflikt by přinesl nové rozdělení sil v Evropě a velké škrty přes dlouhodobé plány globalistů. Když vám politik říká, že bude dobře, znamená to, že dobře nebude. Když politik řekne, abyste si připravili zásoby, bude to ještě horší.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v jeho spodní liště.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

No prosím! My jmse tady měli na pořadu dne v srpnu doporučené zásoby Němců a cvičení Ample Strike, a ani nevíme, co nás ve skutečnosti tehdy, díky Někomu z Východu, minulo…..
Ani Pjakin to nikde nenaťuknul…
Šokujúcí dopis prezidenta Putina poslancom Európskeho parlamentu.
https://youtu.be/Vx2GRnffiKw

občan
Návštěvník
občan

Tak se mi nějak zdá, že nějaký konflikt na Ukrajině se chystá vyvolat pan Putin. Rusko je na tom hospodářsky stejně mizerně jako Ukrajina – pro lidi ze západu je nějaký ten rozdíl marginální. Jedině vojenský úspěch na Ukrajině může panu Putinovi zajistit zachování preferencí. Pokus o “Novorusko” se nepovedl, most na Krym v nedohlednu a kasa pomalu prázdá. Co zbývá?

Občan
Návštěvník
Občan

Hele občane, zapni fantazii, a NEKRAĎ NICK!
Putin Krym velmi jasně vysvětlil s odvoláním na dvojí ( pokrytecký) metr při posuzování Kosova a Krymu. A ještě jasněji dodal, že je to uzavřená otázka. Stejně jako (americké) Kosovo.
A tomu německému novináři, který se ho ptal, jestli je přítel Západu, jasně vysvětlil, on není jeho kamarád, nebo nekamarád, ale že je PREZIDENT RUSKA, A MÁ ZODPOVĚDNOST ZA 145.000.000 LIDÍ, A HÁJÍ JEJICH ZÁJMY!!
Putin: “I am not your friend, I am the President of Russia”
https://youtu.be/hPkqUX9rqj4
Takhle se chová STÁTNÍK, ne jako ti naši zkorumpovaní političtí přicmrndávači a přikyvovači!

Občan
Návštěvník
Občan

A tady je druhý příklad DVOJHO METRU:
Lavrov usvědčil Západ z dvojích norem, pokud jde o státní převraty
Číst dál: http://cz.sputniknews.com/svet/20160902/3783328/Lavrov-Zapad-normy-statni-prevrat.html

jjlllc
Návštěvník
jjlllc

Lavrov nemusel nic usvedcovat alebo dokazovet. Ti hajzly to robia uplen verejne a oblbuju narod kontrolovanim tlace!

LCZ
Návštěvník
LCZ

Od zítřka začíná na území České republiky vojenské cvičení ozbrojených sil NATO Ample Strike 2016 za účasti 1500 vojáků ze 17 zemí, přiletí letadla z letišť Velké Británie, Německa, Maďarska. České nebe bude brázdit 24 zahraničních a 10 bojových strojů ČA, včetně stíhaček JAS-39 Gripen, stíhacích bombardérů Su-24, vrtulníků Apache.

“Při vojenském cvičení na obloze tak malé země je nejen 30 bojových strojů, ale i 15 — velmi nebezpečno pro obyvatelstvo, vzhledem k jeho hustotě osídlení, s výjimkou hor, vzhledem k blízkosti letišť k obydleným místům. Pravděpodobnost lidských obětí v případě mimořádných událostí je dost vysoká. Ale každý důstojník Generálního štábu, i začátečník, Vám řekne, že z vojensko-strategického hlediska Česko není tou zemí, kde je možné provádět vojenské cvičení, a to ani s malým počtem létajících strojů! Ale tyto informace nejsou brány v úvahu, když je třeba co nejpevněji přivázat umíněnou zemi k vozu NATO.”

Číst dál: http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20160829/3764902/cviceni-ozbrojene-sily-nebezpecny-napad.html

M.C.
Návštěvník
M.C.

To je nějaká blbost, proč by se u nás nemohlo konat cvičení 30 letadel najednou?
Autor asi nemá představu, kolik letadel mívala ČSLA.
Ani při tehdejší úrovni řízení letového provozu s tím nebyly problémy, tím spíše dnes.
Problém může být jedině ve špatném výcviku pozemního i létajícího personálu.

Avero
Návštěvník
Avero

“Vyjímečný stav” str.319, buďme na to připraveni, ve vyjímečném stavu bude zabaveno totálně vše http://www.nwoo.org/download/knihy/Michael_Morris-Co_nesmite_vedet.pdf

Avero
Návštěvník
Avero

Veřejnost v Německu ani nezaznamenala, že tam 12.srpna 2004 vstoupilo v platnost rozšíření zákona o výjimečném stavu z roku 1968. Nařízení, aniž by upoutalo mnoho pozornosti, podepsal kancléř Schröder i spolkový ministr hospodářství Clement a 17.srpna ho
zveřejnili ve Sbírce zákonů (ročník 2004, díl I., č. 43). Tato „Vyhláška o
zajištění hospodářství“a „Zákon o dopravě“ umožňuje hluboké zásahy do občanských svobod – od zavedení přídělových lístků přes nucenou práci až po zabavení věcí nebo celých podniků.

Ještě dále v uplynulých letech zašly USA. Výrazného rozšíření pravomocí se dočkal úřad FEMA (=Federal Emergency Management Agency=Federální agentura pro zvládání krize).

V případě, že prezident Spojených států vyhlásí národní stav nouze nebo válečné právo,
má FEMA nad obyvatelstvem a státem plnou kontrolu!
Lidé se mu po vyhlášení válečného práva musí ve všem podřídit, kromě toho nemají žádná jiná
práva! FEMA by mohl jedním rázem převzít všechna média, formy komunikace, měl by
moc nad dodávkami elektřiny a ostatními formami energie, jako jsou pohonné hmoty
všeho druhu. Mohl by zabavit všechny potraviny a zásoby, automobily, zbraně, nářadí, letadla i
železniční tratě – jak soukromé tak firemní. Získal by kompletní kontrolu nad ulicemi, letišti, železničními nádražími, přístavy, a měl by právo nutit obyvatelstvo k různým druhům prací. Mohl
by zabavovat peníze a konta a měl by plnou moc nad veškerými finančními transakcemi.

Avero
Návštěvník
Avero

Pravdou je že Trump řekl že urovná vztahy Ruska a USA, má zájem s Putinem mít dobré vztahy do budoucna, společně s východní aliancí asijských Zemí, jsou tito tři velmi silný partner. Oni jediní mohou zastavit demagogii kterou šíří “USA” po celém světě.

Osobně to vnímám jako poslední výkřik “šelmy” elity co z pozadí ovládá nejen USA, i celý svět, poněvadž, jakmile se dostane k moci Trump tak udělá s Putinem takovej pořádek že to svět neviděl, zatím ale Trump psal Putinovi že má strach aby jej nezabily jako Kennedyho který tento systém loutkařství a nadřazenosti banksterů nad vládami jiných Zemí, prokoul jako první v Historii Země, jestli se nepletu 😉 Mimo jiné, je Trump jedním z 6 nejbohatších Templářů na Zemi a rozhodl se vykoupit lid USA z jejich otrockého dluhu který splácí “vlastním lidem co si říkají bankéři a vytvořily FED”, což je z 90% nafouklá bublina virtualních nepodložených pěnez a hodnot. Dolar jako takový nikdy nepatřil lidem ani státu USA, hm, nýbrž soukromníkům, dnešním banksterům. Proto Kenedy vydal vlastní dolar jako majetek států USA (nepatřící Fed jako soucasne bankovky usa ktere jsou bezcenné ale byly kryty stříbrem a zlatem), následně ho zabily o několik dnů později, střelec byl také zlikvidován, než stihl vypovědět.

Loco
Návštěvník
Loco

Bohužel, ale je to tak, bude válka, jelikož jediným stabilizačním nástrojem kapitalizmu je válka. Tak jak tomu bylo i v 2.WW za podpory nazi-usa,ltd !

Ladislav Kubik (comunita naturale)
Návštěvník
Ladislav Kubik (comunita naturale)

Dalsi bratr co ma odevreni oci.Tak ze kdyz uz sy teda presvedcenej ze bude valka,muzes mi bratre rict jak se chces zachranit?Protoze kazdy znas lidi ma sanci napreziti ale to vsechhno zalezi na kazdim jedinci zvlast.Ti co prezijou spolecne zalozi novou lidskou spolecnost,bez penez,valek,materialniho bohatstvi,socialnich rozdilu,vsichni si rovni kazdy zesvoji jedinecnou mentalitou,ze strani nas lidi nikdy vic zadny zlo.Jsme naprosto stejny zvyrata ktery zijou na tyhle planete.Od ostatnich zvyrat se lisime jenom tim ze jsme dostali moznost tvorit.Tuhle moznost tisice let zneuzivaji jedinci ve svuj prospech i za cenu zniceni veskereho zivota na tyhle planete ktera neni nase.Kdyz mi vezmem nejaky zvyre a zacneme ho ucit to co chceme tak za par dni dela to co chcem.To sami je na prosto stejny s nami,jak budem uceny budem taky zit.Kde jsme se narodili mi?Ve spolecnosti ktera uci bratri a setri zit ve zlu,protoze tahle spolecnost potrebuje zlo,bez zla neni moc a bohatstvy.Capitalisticka hiena se zastvy sama a da konecne volnost dobru,dobru co mysli navsechny a chce dobre pro tuhle planetu,univerzalni energie ktera stvorila celi vesmir z veskerym zivotem v nem.

EU = rodící se fašistická diktatura.
Návštěvník
EU = rodící se fašistická diktatura.

Vy jste asi nechodil do školy v ČSSR, ani ČR, že?

M.C.
Návštěvník
M.C.
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Vypadá to tak, že se skutečně schyluje k další válce. Situace je zřejmě vážná a nelze jí podceňovat. Vezmeme-li v úvahu, že válka je především byznys, potom je na místě hledat odpověď na otázku kdo z této války bude mít prospěch. Pomineme-li vojenskoprůmyslové komplexi zabývající se vývojem a výrobou zbraní, které mají prospěch z každé války, potom z této války bude mít prospěch KDO? Odpověď na otázku: „Kdo bude na této válce nejvíc vydělávat?“ je jednoduchá. Budou to především lidé, kteří mají na světě největší majetek, tj. lidé velkých peněz.
Je smutné, že se na začátku 21. století na planetě stále vznikají a probíhají války, což mnoho lidí považuje za samozřejmost. Jsem přesvědčený o tom, že je na čase vážně uvažovat o nastolení míru na celé planetě. Především je nezbytné nahradit stávající způsob vládnutí světu. Současně existující globální finanční systém respektuje prakticky celý svět, přičemž tento systém v podstatě slouží především lidem velkých peněz, kterým umožňuje ve výsadním postavení vládnout světu a v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Podstatu současně existující “světovlády” lidí velkých peněz popisuje článek GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Tuto „světovládu“ lidí velkých peněz je nezbytné pokud možno co nejdříve nahradit spravedlivějším aefektivnějším systémem vládnutí. Jedna možná cesta realizace tohoto spravedlivějšího a efektivnějšího systému vládnutí je uvedena v článku DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Ladislav Kubik (comunita naturale)
Návštěvník
Ladislav Kubik (comunita naturale)

Bratre muj ses jeden zmala stehle stranek co nezapomel ze ma srdce,jsem naprosto stebou.Jestli muzu vedet(prominte jsem hodne zvedavej)jakym novym sistemem chcete zastavyt tuhle dnesni svetovladu penez?Prome a dalsi milardi lidi je jedina moznost,zrusit capitalismus.Bohuzel to uz se nikdy nestane,zastavy se sami pro smulu nas vsech treti svetovou valkou.

Patholog
Návštěvník
Patholog

Tohle stojíé opravdu za to
“http://www.lajkit.cz/zpravy/item/625-sokujici-dopis-prezidenta-putina-poslancum-evropskeho-parlamentu-zbyvaji-4-minuty-do-katastrofy”

pravo
Návštěvník
pravo

je to novinarska kachna. Zadne odkazy proste blabol. V mediich Ruske federace ani tuk a totez nikde na netu.

Jája
Návštěvník
Jája

Patholog: A nejvic-info.cz to tupě bez ověřování ten údajný dopis od Putina převzalo. Servery jako lajkit.cz jsou důvodem, proč jako nejoblíbenější odpověď nevěřících Tomášů je “A Američani nepřistáli na měsíci, co?!” (ať už si o téhle zmíněné teorii můžeme myslet cokoliv, smysl mého komentáře asi chápete…).

Ten zmiňovaný dopis je sprostý FAKE FAKE FAKE, googlil jsme jej důkladně v češtině i angličtině a jinde, než na těchto webech není. Projel jsem i Sputnik, kde bylo od minulé neděle tři prdele příspěvlků a o dopise ani slovo………………… Dost mě to nasralo.

Pozorovatelka
Autor

Když tady někdo ten odkaz dal, také jsem hledala a hlavně na ruských stránkách a nikde nic. Ani mě to nepřekvapilo – neumím si představit, že by Putin takový dopis napsal a navíc už styl toho psaní! A co už vůbec nechápu – jestli Rusko nějakou raketu odvrátilo zpět na místo útoku, kde skončila? To nikde nic nezpůsobila anebo někde jen tak lehounce bouchla, že si nikdo ničeho nevšiml?

...
Návštěvník
...

Je to jasný hoax a dezinformace.