Vladimir Putin skončil v izolaci z obav před nákazou, jeho spolupracovník onemocněl...

Vladimir Putin skončil v izolaci z obav před nákazou, jeho spolupracovník onemocněl koronavirem pouhé 3 dny po očkování! Jenže, prý nešlo o očkování vakcínou Sputnik V, ale jeho poradce se naočkoval minulý týden při návštěvě příbuzných v Izraeli vakcínou Pfizer! Jenže ta není v Rusku schválená! Kreml prý má podezření, že by mohlo jít o biologický pokus o odstranění Vladimira Putina prostřednictvím biologického bojového vektoru! Co to je? Proč by se očkovaný Putin skrýval, když je očkovaný? Potápí se pro amfory, hladí sněžné leopardy, jezdí na medvědech, ale bojí se nákazy, i když je očkovaný?

Vladimir Putin skončil v izolaci z obav před nákazou, jeho spolupracovník onemocněl koronavirem pouhé 3 dny po očkování! Jenže, prý nešlo o očkování vakcínou Sputnik V, ale jeho poradce se naočkoval minulý týden při návštěvě příbuzných v Izraeli vakcínou Pfizer! Jenže ta není v Rusku schválená! Kreml prý má podezření, že by mohlo jít o biologický pokus o odstranění Vladimira Putina prostřednictvím biologického bojového vektoru! Co to je? Proč by se očkovaný Putin skrýval, když je očkovaný? Potápí se pro amfory, hladí sněžné leopardy, jezdí na medvědech, ale bojí se nákazy, i když je očkovaný?

Ruský prezident Vladimir Putin skončil podle informací médií v karanténě, protože několik posledních dnů byl v úzkém kontaktu s jedním ze svých poradců, který ovšem pouhé 3 dny po očkování onemocněl vážnější respirační nemocí [1]. Ruská oficiální média mlčí ohledně jména dané osoby, ale na ruské alternativě se začíná proslýchat, že tento poradce minulý týden navštívil své příbuzné v Izraeli a nechal se tam naočkovat vakcínou Pfizer. Jenže pouhé 3 dny poté onemocněl a vykašlává krev z plic.

Vladimir Putin při oznámení, že jde do izolace

Tyto zprávy jsou neověřené a objevují se na ruském Telegramu, takže je nepovažujte za směrodatné, ovšem z nepřímých indicií můžeme potvrdit, že reakce Kremlu této mimořádné události opravdu odpovídá. Vladimir Putin byl přemístěn do izolovaného křídla v Kremlu a odtamtud výtahem sjel do podzemního protiatomového krytu pod Kremlem, odkud nyní úřaduje. Poukázali na to ruští novináři, že prostory bunkru mají uzavřený okruh pro vzduchotechniku, takže se tam nemůže dostat virus dovnitř, ani odtamtud ven.

Vladimir Putin utekl do bunkru před chřipkou, i když je očkovaný, vtipkují Rusové… jenže situace je mnohem vážnější

Mnoho Rusů si nyní z Vladimira Putina utahuje, že sice loví amfory z moře, hladí sněžné leopardy, jezdí na medvědech, ale bojí se obyčejného viru, proti kterému je přece očkovaný tím slavným Sputnikem V. Tyhle štiplavé komentáře ovšem trefily hřebíček na hlavičku, protože opravdu nedává smysl, aby někdo, kdo je očkovaný vakcínou, se utíkal schovat do izolace, když někomu v jeho okolí tzv. nesedne dávka vakcíny. Jenže, ona to vůbec není legrace. Vladimir Putin už čelil několika pokusům o atentát.

Lev Leviev, šéf Evropského židovského kongresu a Vladimir Putin

Určitě jste si všimli, jak si Vladimir Putin vozí na mezinárodní schůzky vlastní pití, vlastní skleničku, dříve to nedělal. Snaha o jeho odstranění v Rusku je v této době mnohem aktuálnější než kdykoliv předtím a Kreml zřejmě vycítil, že někdo se právě pokusil zlikvidovat Vladimira Putina pomocí biologického bojového vektoru.

Pokud je pravda, že někdo z jeho spolupracovníků se v Izraeli naočkoval údajným Pfizerem a po 3 dnech začal vykašlávat v Kremlu krev, potom se mohlo jednat o biologický bojový vektor. To je mechanika likvidace nepohodlné osoby skrze prostředníka, který má na cíl přenést nákazu. Může jít o virus, bakterii, bojové spóry, aerobní nervový plyn v zapouzdřených tělískách, která se vykašlávají.

Putin kvůli hrozbě nákazy v Kremlu zrušil klíčovou bezpečnostní schůzku v Tádžikistánu, která měla řešit situaci na hranicích s Afghánistánem

Očkovaný Vladimir Putin se bez obav až doteď stýkal s kdekým, ale přitom lze úspěšně pochybovat, že by měl pokaždé a o každém jistotu, že je očkovaný, a že ho dotyčná osoba nemůže nakazit. Najednou však všeho nechá, zruší cestu do Tádžikistánu kvůli velmi důležitému jednání o ochraně hranic před Talibanem, Al-Kajdou a Islámským státem, které začaly pod vedením CIA a Mossadu znovu operovat na území Aghánistánu, prostě svoji účast odvolá a skončí v bunkru kvůli nákaze svého spolupracovníka. A pozor, nedošlo k nákaze jen u něho.

Vladimir Putin a Berel Lazar, šéf Federace ruských Židů

Podle ruského tisku je nakaženo mnoho osob z Putinova poradního týmu, jedná se de facto o masovou nákazu a vzhledem k tomu, že všichni z Putinova poradního okolí jsou plně očkování Sputnikem V, tak to prostě znamená, že zmíněný poradce byl v Izraeli naočkován nějakým ksindlem, který v sobě obsahuje úplně něco jiného, než by měla být očkovací šmakuláda. Pro takové případy má Kreml jediný protokol: Izolaci prezidenta a oddělení výkonné moci od složek armády, bezpečnosti a policie. Kreml nic o návštěvě dotyčného v Izraeli neuvádí a píše, že osoba se očkovala příliš pozdě a za 3 dny onemocněla. Podívejme se, co napsala Izvestija [2].

Ruský prezident Vladimir Putin se kvůli celodenní interakci s nemocným zaměstnancem z předchozího dne dostal do izolace. Hlava státu to oznámila 14. září na setkání se členy vlády za účasti strany Jednotné Rusko.

Už víte, že jsem musel odložit cestu do Tádžikistánu kvůli tomu, že v mém nejbližším okolí onemocnělo několik lidí a jeden z těchto zaměstnanců pracuje se mnou v těsné blízkosti,” řekl ruský prezident.

Podle Putina byl zaměstnanec očkován proti COVID-19, ale jeho titr proti infekci v krvi klesl. Prezident naznačil, že dotyčný muž byl naočkován příliš pozdě, protože onemocněl tři dny po očkování. “Den předtím jsem s ním velmi úzce komunikoval, a to po celý den,” poznamenala hlava státu. Upozornil také, že současná situace bude testem účinnosti ruského léku Sputnik V.

Uvidíme, jak to bude vypadat v praxi, v životě. Doufám, že vše bude tak, jak má být, a že Sputnik V skutečně ukáže své vysoké parametry ochrany proti COVID-19 v reálném životě,” uzavřel prezident.

Podle Dmitrije Peskova, tiskového mluvčího ruského vůdce, je hlava státu naprosto zdravá a nejsou žádné důvody pro zavedení zvláštních protokolů v souvislosti s jeho odchodem do sebeizolace. Ujistil, že izolace nemá vliv na intenzitu Putinovy práce. Zároveň byla všechna plánovaná dvoustranná jednání “odložena na neurčito“. O den dříve Putin na setkání s paralympijskými sportovci uvedl, že má s koronavirem těžkou situaci.

Den předtím na setkání s gubernátorem Tverské oblasti Igorem Ruděnou hlava státu uvedla, že po očkování proti koronavirové infekci si drží hladinu protilátek.

Od ledna probíhá v Rusku rozsáhlé očkování. Občané se nechávají očkovat zdarma a dobrovolně. V zemi bylo registrováno pět vakcín proti koronaviru: Sputnik V, Sputnik Lite, EpiVacCorona, EpiVacCorona-N a CoviVac.

Podle Kremlu se teď uvidí, jestli vakcína Sputnik funguje… a Rusové se válí smíchy pod stolem, že ani v Kremlu vakcíně nevěří

Komentář Kremlu je zajímavý právě v té části, kde se hovoří o tom, že nastalá situace se stane testem, jestli v reálném životě Sputnik V opravdu funguje. Na ruském Telegramu se to stalo hned terčem vtipů, že Kreml konečně zahájil oficiálně první klinické zkoušky na dobrovolnících a všichni s napětím čekají, jak to dopadne. Jenže, tohle není důvodem k legraci.

Kreml tímto výrokem nepřímo potvrdil, že naprosto neví, jestli vakcína Sputnik V prezidenta ochrání, jako kdyby to nebylo jasné a dopředu dané. Jako kdyby o tom ani Kreml nebyl přesvědčený, že když je jednou prezident očkovaný, tak je očkovaný, a tím je to dané a nemusí nikdo nic řešit, ani se obávat. Jenže, ono se zdá, že obavy z nákazy jsou v Kremlu značné, ale tohle nebude mít s koronavirem nic společného.

Setkání Chabad Lubavitch v říjnu 2015 v Izraeli [4]. Benjamin Netanyahu si pozval všechny Putinovy židovské přátele. Zleva v modrém saku Roman Abramovič, vpravo od něj Lev Leviev a vpravo od Netanyahua Berel Lazar a ruský židovský miliardář Michail Mirilašvili, prezident [5] Euro-asijského židovského kongresu. Celá jedna Chabad rodina.

Tomu totiž neodpovídá reakce Kremlu, na to prostě můžete vzít jed. Představte si, že byste se nechali očkovat proti tetanu, ale potom po škrábnutí o rezavý hřebík v nějakém prkně na zahradě byste letěli za doktorem jako s keserem ve strachu o svůj život, protože byste měli strach z tetanu, neboť byste vůbec nevěřili své vakcinaci. Tohle prostě nedává smysl. Pokud je někdo očkovaný a věří vakcíně, nebude se chovat tak, jak se právě zachoval ruský prezident. To nedává smysl. Existují jen tři možná vysvětlení. Buď Vladimir Putin vůbec není očkovaný, nikdy nebyl a teď má obavy o své zdraví. Anebo prezident očkovaný je, ale vakcíně naprosto nevěří.

Nákaza vypukla u člověka z vnitřního kruhu prezidenta, podle zdrojů byl minulý víkend v Izraeli

A třetí možností je to, o čem jsem psal na začátku článku, že jeho spolupracovník přivezl z Izraele nějaký ksindl, který neměl s vakcínou Pfizer mnoho společného a mohlo jít o bojový biologický vektor. A protože Izrael je spojenec Ruska, Kreml se to snaží přikrýt a ututlat, aby se to nedostalo na veřejnost. Důvodem pro tutlání jsou dvě roviny. Za prvé, vrhlo by to špatné světlo na Sputnik V, že se ruští Židé z těsného okolí Putinova poradního kruhu jezdí s izraelskými pasy očkovat Pfizerem do Izraele. A za druhé, v Rusku by to vyvolalo skandál, že se izraelský Mossad možná právě pokusil oddělat prezidenta Ruské federace.

Berel Lazar předčítá Putinovi z Tóry

Vladimir Putin má okolo sebe podle informací 22 poradců z nejrůznějších oblastí, kteří tvoří jeho poradní sbor. Drtivá většina z nich jsou ruští Židé s izraelskými pasy. Kromě těchto lidí má ale Vladimir Putin ještě menší a tzv. vnitřní kruh, který tvoří de facto jen 3 osoby: Michail Šelomov, Sergej Roldugin a Pjotr Kolbin. Šelomov je Putinův vzdálený příbuzný (ze strany Putinovy židovské matky, za mlada Šelomova, resp. Šlomova, více o Putinově rodině a původu zde), zatímco Kolbin a Roldugin jsou Putinovi přátelé z dětství. Kolbin je povoláním řezník a výrobce uzenin, Roldugin je umělec a violoncellista. Všichni tři ale mají obrovský majetek – ruští novináři zjistili, že Šelomov nashromáždil 573 milionů dolarů, Kolbin má jmění za 550 milionů dolarů a Roldugin ovládá offshorové firmy, které nakládají se dvěma miliardami dolarů.

Pokusil se právě Mossad “biologicky” odstranit ruského prezidenta v souvislosti s plánem Izraele na vyvolání války s Íránem, které by Putin ale veškerou silou bránil?

Přesto se zdá, že si většinou nejsou vědomi, jaké firmy ovládají, a podle novinářů “s námahou vysvětlují původ svého bohatství“. To je zejména případ Šelomova, který podle zpráv udává oficiálně v daňových ruských přiznáních svůj příjem jen 8 500 dolarů ročně. Vladimir Putin má v Rusku pověst super-oligarchy, ale vzhledem k tomu, jak se dostal k funkci prezidenta v Kremlu v roce 1999 je prakticky jisté, že Vladimir Putin není ten, kdo tyto peníze a fondy vlastní. Stopy totiž vedou k Chabadu Lubavitch a do Izraele.

Právě na něj totiž Vladimir Putin nedá dopustit. A to ani ve chvíli, kdy izraelské stíhačky způsobily v Sýrii zřícení ruského Iljušinu s ruskými vojáky [3]. Putin by ovšem nepodpořil válku Izraele proti Íránu, protože to by šlo proti zájmům ruských Židů, kteří dodávají do Íránu nejen plyn, ale hlavně poskytují izolované islámské zemi bankovní mezinárodní služby a clearingové operace přes ruské (židovské) banky. Útok sionistů z Izraele proti Íránu by byl útokem proti kšeftům ruských Židů s Íránem. A znovu by to byla válka mezi ž a Ž. Nehledě na to, že oslabením Íránu by posílala v regionu Saúdská Arábie, která je ve vleku USA.

Vladimir Putin v Jeruzalémě u Zdi nářků

Domnívat se, že by Vladimir Putin měl strach z chřipky, to je naprostý nesmysl. Reakce Kremlu ale ukazuje, že hrozba byla reálná a prezident musel být uklizen. Copak se to stalo? Někdo v Izraeli už má s Ruskem jiné plány? Stejně tak jako Lev Leviev přivedl Vladimira Putina do Kremlu, tak ho opět z Kremlu odvede, protože nastal čas na výměnu stráží?

Nemyslete si, že v Kremlu rádi vytahují na světlo chucpe, pokud by nemuseli. Rusové si teď utahují z vakcíny Sputnik V a lékaři krok prezidenta dokonce kritizují, že může podkopat důvěru v další očkování vakcínou, ale podle všeho to bylo nezbytné. Opravdu to do sebe zapadá. Poradce byl v Izraeli u příbuzných, nechal se tam naočkovat Pfizerem, jako držitel izraelského pasu na to měl nárok a po 3 dnech zkolabuje a vykašlává krev. A reakce? Putin skončil v bunkru. Nemusíte být géniové na to, aby vám došlo, k čemu v Kremlu došlo. Teď se bude čekat, jestli to Putina zasáhlo, nebo ne.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlastimil
Návštěvník
Vlastimil

Přeji hodně zdraví všem, zvlášť prezidentů Vlád.Putinovi v této těžké době ❤️

Dendy
Návštěvník
Dendy

Nie je to tak, že tá nákaza nemusí byť TEN kovid ktorý řádí po svete? Zábery z Číny jasne ukazovali účinky pôvodne uniknutého vírusu – smrť do pár hodín. Nemusia mať len tento jeden typ biozbrane – pri kovide predsa nik nevykašliava krv…

jorg
Návštěvník
jorg

mimo tema, ale pomerne mazec:
Francie se vzpamatovava ze zrady, ktera by mela varovat i nas. Americani vyfoukli frantikum kseft stoleti na vyrobu flotily vojenskych ponorek pro klokany za 40 miliard! usd. Dodaj ponorky vlastni a navic jaderny. Je to drsna podpasovka – kseft domlouvanej nekolika let, do pripravy urcite padlo spousta chechtaku a bac, klokani se dohodnou s bidetem za makaronovejma zadama. Levarna a vlastne plivnuti na celou evropu. Druhej nejvyssi z EU Jozka Borrel se bal to komentovat, ale z takovyho kseft profituje cela evropa, nas nevyjimaje. Kez by treba nektery z nasich politiku rekl: ” Fuj, to je ale podraz, tak to asi zadny 2% na valku nebudou…”….
Ve stredu bidet zverejnil vytvoreni bezpecnostniho bloku USA, UK a Klokanstanu.
Proti Cinanum. Takovy jako NATO pro vyvolene operujici v “indo-pacifiku”.
https://amp.cnn.com/cnn/2021/09/15/politics/us-uk-australia-nuclear-powered-submarines/index.html
Slovo zrada jsem ve zpravach CNN hledal marne.

https://amp.theguardian.com/world/2021/sep/16/stab-in-the-back-french-fury-australia-scraps-submarine-deal
A asi aby to cele ziskalo na obludnosti, podle RT jeste pred 2 tydny klokani ujistovali makarona, ze kseft bude…
https://www.rt.com/news/534995-france-australia-aukus-pact/

Cinani poradaj SCO summit v Shanghai, bude tam take rusko a take afghanistan (imitatori zz top).
Urcite tam budou tuhle bezpecnostni provokaci s jadernejma ponorkama probirat, zucastni se i sam veliky Xi.
https://www.globaltimes.cn/page/202109/1234536.shtml

Nekde jen o cinu, je to i zasah do pomeru sil v pacifiku, jestli jsem to teda spravne pochopil. A evropa ma taky svoji vlastni bezpecnostni politiku ve vztahu pacifiku, tzv EU Indo-pacifiku strategii
https://www.rsis.edu.sg/rsis-publication/rsis/eu-indo-pacific-strategy-more-than-meets-the-eye/#.YUOfRzmLsSz
se uvidi co nam to vsechno jeste prinese

oskar
Návštěvník
oskar

Koho chcete varovat, naši zaprodanou vládu, která nakoupí vojenské vrtulníky – šroty, které se už přestaly v USA vyrábět nebo že Temelín dostal na starost zkrachovalý Westinghouse? U nás už se bije na poplach a ne, že varovat, ty trdlo 🙂

jorg
Návštěvník
jorg

tohle je vetsi pruser nez jen provokace, vypada to, ze i brexit mel politickej a vojenske duvod… proste se preskupuje teziste sil tak, jak to tady nebylo od 2sv.valky. nas evropany vysoupli ze hry. co kdyz zacnou francouzi vyzbrojovat Iran?
co kdyz chteji vladimira vladimirovice vymenit kvuli tomu, ze tomu stoji v ceste?
neni problem rozjet vyrobu chipu a dodat je evrope, ale nekdo si evidentntne preje opak… kouzlo toho je, ze elektronika za levno je fuc, lednice, pracky, auta, notasy, telefon… to vsechno vyrazne zdrazilo…doprodeje skladu skonci a co pak? nez ta lina bruselska sebranka pohne zadkem, tak nam ujede vlak.. rozjet vyrobu chipu neni na rok, dva… to je aspon 10 let
doufam ze se pletu

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Zaprodaná vláda… Zkuste se zamyslet, kdy a jak byla sestavena. Po volbách, ne? Takže když už lid obecný půjde volit, tak by měl přemýšlet hlavou a ne močovým měchýřem.
Odskok do kraje. V kraji Vysočina se ujala nadvlády ČSSD a první co udělala bylo, že rozesr… veřejnou dopravu tak, že že je nepoužitelná – pro lidi, ale velmi použitelná pro jednu dopravní firmu (pro firmu!!!). Tahle strana, co myslí jenom na blaho člověka (v tomto případě jistého Běhounka). Něco citátů uvízlých v paměti: “Vraťte vlaky na koleje, ICOM si strčte do…” nebo “Máme se jak na zámku, děkujeme Běhounku!”.
Takže soustavné informování o covidu, jak to bylo před týdnem a předpředvčerejškem je jednak únavná a silně zavádějící. Má odpoutat pozornost od něčeho jiného… Zdá se, že to manipulátorům moc práce nedá.
Osobně se domnívám, že systém politických stran je překonaný a pomalu směřujeme buď k osvícenému panovníkovi – to už asi ne, ale k vládě elit. Systém politických stran je něco jako “1000x vyvařený čaj pro křesťanské psy”. Vždyť se podívejte, kdo se etabluje do voleb. Vyčuránci, vychytrálci, hamižní, zakomplexované ženštiny. vidina bezpracného zisku, pro sebe, pro rodinu (pro domo sua, mea).
Ve stohlavé obci se konají volby pravidelně, ale zastupitelstvo nikdy nezasedá. Tak hrome, platí zákony nebo neplatí? Jak které a jak pro koho. Vlastně zastupitelstvo zasedá, každé 4 roky v hospodě, při rozlučce, aby se tam sešlo příště ve stejném složení. Prochlastají penízky z občanů vysáté…

Metatron
Návštěvník
Metatron

to už je jedno, za rok v červnu mi automatická mediální kresba hlásí definitivní konec SSA… vnitřním převratem…

jellikoz
Návštěvník
jellikoz

to putin prezije je to prima reklama na sputnik.no kdo by si jej pak nedal

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Ruska armada nechala naockovat tou vakcinou celou armadu to bude mazec co to udela…Cina podle me nenechala ockovat nebezpecnou vakcinou svoje vojaky….ono jak rekl Pjakin koncentrace rizeni se presunuje do Ciny a Iranu….

Metatron
Návštěvník
Metatron

do Iránu rozhodně ne..buď Rusko a nebo Irán a pokud ne Rusko, tak konec a jaderná apokalypsa..

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Prosim rodice nenechte aplikovat experimetalni roztok vasim detem….

pravda zvíťazí
Návštěvník
pravda zvíťazí

To sú nieže tri, ale desiatky možností o čo ide atď. A vôbec, písalo sa už dávnejšie kadečo. Napríklad, že Putin má mnoho dvojníkov , alebo že už ten pravý Putin je odstránený a operuje za neho dvojník. Toto je vysoká hra geopolitiky, my nevieme takmer nič. Tajné služby, tajné programy, entity, ktoré si vedia nahodiť ľudskú podobu a rôzne. Určite sa Putin nezľakol nejakej korony, dôvodov môže byť veľa. Čože my vieme, veľké hovno o tom.
Isté je však, že moc vo svete je zažidovaná a ľudstvo sa stalo obetným bránkom v ich vlčej hre.
Pozorujeme deštrukciu a rozvrat tohto starého sveta a zkazenej zvrátenej spoločnosti snáď vo všetkých úrovniach. Zrejme to tak má byť, lebo na základoch starého zlého nemôže vzniknúť niečo nové dobré. Samozrejme nemyslím NWO, ale svet založený na dodržiavaní Božích zákonov každým jednotlivcom, život v láske, jednote a rovnováhe.
Čo má desí je to, že trpí a ničí, mení sa aj planéta, klíma, príroda. Len zázrak môže tomuto pomôcť a zastaviť to a znovuzrodiť, ináč ani preživšie ľudstvo dlho nevyžije.

Eva
Návštěvník
Eva

No, Izrael je v moci VB, stejně jako USA a je tam spousta lidí, kteří dělají špinavou práci. Jsou za ní placeni a proto provednou to, co jim někdo zadá.
Moje očkovaná kolegyně je v karanténě, protože byla ve styku se ženou, která onemocněla kovidem. A může teď doma přemýšlet zda to stálo zato. Očkovala se proto, aby vyjela na Malou a Velkou Fatru.

santusof
Návštěvník
santusof

ted už má aspon čas koukat na to, co zbývá z její krve

angel
Návštěvník
angel

malé ,, opáčko ,, z predikovacích filmů :

https://www.youtube.com/watch?v=z_FSWsSZ78Y

PaVo
Návštěvník
PaVo

Angeli, tebe mám rád za tvou bojovnost, která spoustě mužských chybí.

A myslí ti to! Tak proč nedokážeš vidět cíl těch programovacích filmů? JSOU TO MANIPULACE lidi k přijetí toho, co je čeká, nikoliv vzkaz : lidi, udělejte něco proti tomu.

Já vím, že si myslíš, že lidem otvíráš oči, a stejně uvažuje i Radek, který sem dává nejen odkazy, ale i překlady a stojí ho to hodně úsílí i času, já si ho vážím, opravdu. Stejně jako i Tebe a je naprosto nepodstatné, že ty jsi věřící a já ne. Zkus se soustředit na to, co teď napíši:

Ten odkaz, to video je jen velmi vychytralá manipulace. Vysvětlím: Když budeš z 99% někomu říkat pravdu a vědět, co chce slyšet, pořád máš 1% k tomu ho dostat kam chceš, protože těmi 99 procenty jsi získal jeho důvěru. A jakmile ti ukáže, že ti věří, obratně ho i tím jedním procentem lži dostaneš, kam potřebuješ. Závěr toho videa, to je ta manipulace. Pusť si to znovu.
Na pohled je, co říkám hloupost, ale JEN na pohled. Opravdu ten princip funguje, nabil jsem si takto hubu s židy a od té doby znám podstatu jejich intrik. Ožeru tě kecy o lásce a demokracii, ale zabiju, až nebudeš chtít poslouchat můj diktát, protože jsi mi dal právo tě ovládat svou debilitou mi věřit. Žid žije přírodním zákonem jako zvíře. To se vírou neřídí. Jenom člověk zblblý židem. Tak to je, bohužel, Angeli.

Jestliže tady anonymka napsala, že se máme od nich učit, nekecala. On totiž zákon akce a reakce nežidi vůbec nevnímají jako podstatný, neřídí se jim, zatímco židi na neschopnosti nežidů ten zákon vnímat, vyhrávají vše. Mluvím o židech posedlých mocí, ale všichni židé takoví opravdu nejsou, mám zkušenosti s ortodoxními, jsou to lidé založení na respektu, proto já tolik bojuji proti pytlování lidí či národů.

Poslední větou ti chci říct jedno: otevření očí ještě neznamená zlomení lenosti svůj život řešit, zvláště za situace, kdy lidem nalajnovaný život vyhovovuje… VK to dal do jedné věty: plný nákupní košík… velmi pravdivě, i chytře vyjádřeno…

Janaz
Návštěvník
Janaz

A to akože tomu máme veriť? Že jeho jeden z najbližších spolupracovníkov, ktorý je pod drobnohľadom, si len tak zájde do Izraela a tam sa len tak nechá naočkovať? To čo tu splietate????