Vladimir Putin prohlásil, že Rusko neuzná status KLDR jako jaderné mocnosti. Nukleární...

Vladimir Putin prohlásil, že Rusko neuzná status KLDR jako jaderné mocnosti. Nukleární program Pchjongjangu prý podkopává bezpečnost v regionu. A ty americké letadlové lodě, mohutná cvičení Pentagonu s Jižní Koreou a Trumpovy hrozby jsou OK?

Vladimir Putin prohlásil, že Rusko neuzná status KLDR jako jaderné mocnosti. Nukleární program Pchjongjangu prý podkopává bezpečnost v regionu. A ty americké letadlové lodě, mohutná cvičení Pentagonu s Jižní Koreou a Trumpovy hrozby jsou OK?

V ruském Vladivostoku probíhá již třetí Východní ekonomické fórum [1] a dnes na něm zazněly velmi zvláštní výroky ze strany ruského prezidenta Vladimira Putina. Jak uvedl ruský portál Sputnik, Vladimir Putin prohlásil a ujistil jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že Rusko neuzná status KLDR jako jaderné mocnosti [2]. Podle Putina prý Pchjongjang hrubě narušuje úmluvu Rady bezpečnosti OSN, podkopává režim nešíření jaderných zbraní a vytváří bezpečnostní hrozbu v severovýchodní Asii. Tento výrok nepochází od Nikki Haley, americké zástupkyně v OSN, ani od amerických generálů, od kterých jsem zvyklí na takovou rétoriku, ale jde o stanovisko Vladimira Putina. Několik čtenářů AE News nás do redakce upozornilo, co si o tom myslíme, jestli Vladimir Putin neměl spolu s tím vyzvat i k ukončení právě probíhajícího vojenského cvičení americké a jihokorejské armády v těsné blízkosti severokorejského pobřeží, které eskaluje situaci a provokuje armádu KLDR. Jižní Korea navíc reagovala na víkendovou severokorejskou zkoušku vodíkové bomby svým vlastním vojenským raketovým cvičením. Z úst Vladimira Putina nezazněla výzva k obou stranám konfliktu, aby se zdržely eskalace, Vladimir Putin kritizoval pouze Pchjongjang.

Společné dělostřelecké cvičení jihokorejské a americké armády. Na střelnici jsou severokorejské tanky znázorněné kresbami.

Znovu se ukazuje, že Vladimir Putin hraje velmi zvláštní hru, pro kterou nachází pochopení stále méně lidí. Jedinou cestou k míru na Korejském poloostrově je ukončení eskalace z obou stran. Rusko má dostatečné silové a diplomatické páky, aby zatlačilo na Pchjongjang, aby ukončilo raketové zkoušky a prozatím pozastavilo jaderný program, aby se otevřel prostor pro mírové rozhovory. Stejně tak je potřeba, aby Soul zastavil společná cvičení s americkou armádou, která každoročně provokují Severní Koreu k nepříčetnosti. Nejsou to ani dva týdny zpátky, kdy americký prezident Donald Trump uvedl na adresu KLDR, že rozpoutá na jejím území ohnivou bouři a vyslal znovu do oblasti další letadlovou loď. Severní Korea úspěšně otestovala termonukleární bombu [3] a tím prokázala, že zvládá výrobu termonukleárních zbraní. Jenže to, co pronesl Vladimir Putin ve Vladivostoku, vytváří nebezpečnou situaci. KLDR míří do obrovské izolace, která může skončit katastrofou.

KLDR slouží Číně jako nárazníková zóna před americkou armádou v Jižní Korei

Až do současné chvíle měla a má KLDR ochranu v podobě Číny a v menší míře, v diplomatické rovině, v podpoře Ruska. Pro Čínu je role Pchjongjangu strategického charakteru, protože KLDR představuje nárazníkovou zónu mezi čínskou a americkou armádou (která je od 50. let dislokována v Jižní Korei). Američané chtějí provést s Čínou to samé, co udělali s Východní Evropou. To znamená, nejprve v Číně odstranit vládu komunistické strany, nahradit ji loutkovou demokracií a poté zprivatizovat a rozkrást čínské zdroje. Přestože Čína obchoduje s USA a jejich vzájemné souručenství se zdá být výhodné, ve skutečnosti jde o sňatek z rozumu, který nemusí mít věčného trvání, zejména ve chvíli, kdy Čína se rozhodla zbavit svých dolarových rezerv. V rámci skupiny BRICS už několik let probíhají procesy na nahrazení amerického dolaru jako rezervní světové měny a americký FED toto spatřuje jako bezprecedentní úrok na systém americké a potažmo sionistické světové moci známý pod označením Pax Americana.

Vyloďovací operace americké a jihokorejské armády. Společné cvičení.

Z tohoto potom vyplývá, že čím větší hrozbu představuje pro americké zájmy v regionu KLDR, tím méně obav o vlastní bezpečnost před americkými systémovými útoky může mít Peking. Jakmile padne Pchjongjang do rukou americký sionistů, v tom okamžiku přijde na řadu barevná revoluce v Číně. Vlastnictví vodíkové zbraně navíc tento stav zabetonovává, protože Pchjongjang by případné sankce ze strany Pekingu považoval za zradu, která by mohla vyústit ve vojenský střet s Čínou. A to by byla výhra amerických neoconů a sionistů, pokud by se dva bývalí spojenci, Peking a Pchjongjang pustili sami do sebe. Tak hloupá a naivní vláda v Pekingu opravdu není. O to více se teď bude otáčet pozornost na Moskvu, Američané začnou na Vladimira Putina zkoušet svojí hru “něco za něco”. Putinův kategorický výrok ve Vladivostoku proti Pchjongjangu odhaluje poměrně hodně.

Podle Putina nesmí KLDR vyvíjet rakety a jaderné zbraně. Rusko ale na svoji obranu může, Izrael taktéž… wtf?

Rusko získá sympatie USA a amerických neoconů, když odsoudí Pchjongjang a prohlásí, že neuzná jeho jaderný status. Stojí to za to? Izrael také disponuje jadernými zbraněmi, ale jeho jaderný status světové společenství uznává. Přestože izraelský jaderný program v Dimoně v Negevské poušti proběhl v rozporu s mezinárodní smlouvou o nešíření jaderných zbraní. Jenže Izrael není KLDR. To je jiná liga, v okolí Vladimira Putina je tolik členů ruského a evropského židovského kongresu [4], že není myslitelné, že by někdo v Rusku odsoudil Tel Aviv za to, že má vlastní jaderný program, který úzkostlivě nejen tají, ale stejně jako KLDR, ani Izrael do svých jaderných laboratoří nepouští mezinárodní inspektory. Jenže na rozdíl od KLDR, na Izrael si nikdo nedovolí uvalit sankce RB OSN. Tahle licoměrnost se mi opravdu nelíbí. Je třeba se tady podívat na komplexní obraz Putinova výroku, který sleduje vlastní ruské zájmy, které automaticky vyplynou z tohoto postoje. A jestli jde o správný zájem, to posuďte sami.

Přísně utajovaný jaderný závod v Dimoně, Izrael. V závodě se vyrábí štěpný materiál, Izrael dodnes nepřiznal vlastnictví jaderných zbraní. Podle odhadů disponuje země 80 až 400 termonukleárnimi hlavicemi.

Vladimir Putin se stále nevzdal snahy o zrušení amerických sankcí proti Rusku. To už ale je běh mrtvého muže (dead man’s run). V této chvíli už je v ruské vládě zcela osamocen s tímto plánem, podle informací naší redakce. Před několika dny Američané zkonfiskovali Rusům další tři budovy a diplomatické mise v USA a vyhnali ruské diplomaty ve lhůtě 24 hodin [5]. Po jejich vystěhování tajná služba vylomila zámky a provedla v nich prohlídku. Sergej Lavrov oznámil, že Rusko podává žalobu k americkým soudům [6] pro porušení diplomatické imunity, dále pro porušení Vídeňských úmluv, nedovolené vniknutí na výsostné území s diplomatickým statusem a další porušení amerických zákonů a mezinárodních úmluv. Uběhne pár dnů a Vladimir Putin najednou používá newspeak amerických neoconů na adresu Pchjongjangu. Copak KLDR nemá právo mít svůj vlastní jaderný program? Copak ty americké letadlové lodě, Trumpovy výhrůžky o ohni a bouři a vojenská cvičení Američanů a Jižní Koreje v blízkosti hranic KLDR jsou provokace Pchjongjangu?

Bez jaderného programu by KLDR už neexistovala

Kdo proboha neustále uvaluje sankce na KLDR? Američané. Kde potom získává KLDR zboží a kam může Pchjongjang exportovat svoji produkci? Pouze do Číny. Tato izolace způsobuje, že na politiku KLDR má páku zase jenom Peking. Pokud by došlo ke zrušení sankcí, do země by přišly zahraniční investice, firmy, KLDR by se začala otevírat světu a protože by šlo o objektivní proces, tyto obchodní styky a provázání se světem by mělo stejný efekt, jako kdysi nastalo otevření Číny světu. Dokud bude trvat izolace KLDR, budou se v zemi prohlubovat obranné a defenzivní mechanismy a horečné zbrojení. Vedení země bude o to více utvrzováno v přesvědčení, že proti KLDR stojí v nepřátelské pozici celý svět, kromě Číny. Jedinou cestou k normalizaci situace na Korejském poloostrově je zrušení veškerých sankcí na KLDR a ukončení ekonomického embarga na tuto zemi. Američanům nesmí být dovoleno, aby měnili režimy podle toho, jak kde ve světě zrovna potřebují. Tuhle si kladou podmínky, že pro mír v Sýrii musí odejít Bašár Asad od moci. Před válkou v Iráku si kladli podmínku, že musí od moci odejít Saddám Hussein, jinak vypukne válka. Během Arabského jara tlačili na Muamara Kaddáfího, aby odešel v Libyi od moci. V tomto tlaku je podporovali i politici z EU.

Americké námořní cvičení u břehů Jižní Koreje.

Opravdu mně překvapuje, že Vladimir Putin kritizoval nejen severokorejský jaderný program, ale i program raketový. Vždyť Rusko také právě v této chvíli vyrábí nové rakety všech typů, od raket s plochou dráhou letu, přes protilodní rakety, až po nové balistické rakety Topol a Bulava. A přece Rusko a Vladimir Putin musí vědět, co by se stalo s KLDR, pokud by neměla vlastní jaderný program. Vladimir Putin to ví moc dobře, jaký osud by KLDR potkal. Takže bohužel, dámy a pánové, Vladimir Putin razí opravdu zvláštní politiku v poslední době.

Ve chvíli, kdy Sergej Lavrov varuje, že na americké útoky proti ruským diplomatům je třeba už ostře reagovat, ve chvíli, kdy i z americké strany alternativy přicházejí varovná slova Putinovi o tom, že v USA už nezbyl nikdo, kdo by chtěl přátelství s Ruskem, ve chvíli, kdy Donald Trump hrozí KLDR zničujícím ohněm a bouří, ve chvíli, kdy okolo KLDR krouží americké letadlové lodě, tak v takové chvíli Vladimir Putin obviní KLDR z destabilizace regionu? To jako myslí vážně? Mnoho lidí řekne, že Vladimir Putin hraje šachovou hru. Problém je v tom, jestli v té hře kombinací a úskoků nezačal už táhnout proti zdravému rozumu. Nejprve výzva k šíření umělé inteligence do celého světa (přestože AI má v budoucnu zcela nahradit lidský genom), teď výroky proti KLDR jako vystřižené ze slovníku amerických neoconů. Od politika formátu Putina bych očekával výzvy k ukončení eskalace, ale ne jenom ze strany KLDR, ale ze všech stran. Hlavně z té americké, sionisticko-neoconské strany. A to mi opravdu v Putinově prohlášení sakra chybí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva
Martin
Návštěvník
Martin

Putin, len povedal to, čo Fullford pred 2 mesiacmi!!!
Roky súdneho výskumu tohto spisovateľa odhalili tajnú sieť spájajúcu zlaté bane v južnom Tichomorí, mimo sieť antarktických základní, skryté podmorské základne, svetový obchod s narkotikami v Severnej Kórei a Izraeli okrem iných. Táto sieť vytvorená fašistickými spojencami, ktorí sa nevyslovili na konci druhej svetovej vojny, verí, že dodávajú Severnej Kórei svoje jadrové zbrane a rakety.

Z tohto dôvodu zdroje ázijskej tajnej spoločnosti tvrdia, že v nasledujúcich mesiacoch sa v rámci príprav na krátku, ale intenzívnu vojnu začiatkom budúceho roka zintenzívni kampaň, v ktorej sa bude zobrazovať Severná Kórea ako darebák. Táto vojna nezahŕňa krajiny tak ako existujú, ale skôr by to bolo medzi skrytými silami za krajinami, hovoria zdroje. Takže Rusi, Číňania a Američania napadnú Severnú Kóreu, ktorá bude podporovaná tajnými ruskými, čínskymi a americkými frakciami, čím sa stane vojnou medzi tajnými spoločnosťami skôr ako tradičná vojna medzi krajinami, súhlasia zdroje. Cieľom bude vylúčiť tajné skupiny pôsobiace v zákulisí do otvorených priestorov, hovoria ázijské tajné spoločnosti (na verejnosť)

http://tadesco.cz/rusi-cinania-americania-planuju-masivnu-kampan-aby-dostali-verejnost-tajnutajomnu-khasarsku-vladu/

jara
Návštěvník
jara

Bezpečnost v regionu vyvolává též 200 jad. hlavic Israele. A to nikomu nevadí?

konzerva
Návštěvník
konzerva
tana
Návštěvník
tana

Zamyslel se někdo nad Putinovým výrokem, že neuzná Koreu za jadernou Velmoc?
Již několik let Rusko ve vojenské oblasti spolupracuje s Čínou, a Číňani mohou splňovat roli Židů za 2. světové – se svými vědomostmi emigrovali do USA, každý Číňan touží zemřít tam , kde se narodil….
Takže, čistě hypoteticky Rusové s Číňany mohli vyvinout novou bombu, kde by ji vyzkoušeli?
Za normálních okolností asi v Mongolsku, jenže potřebují ponížit USA.
Tak co?
Začalo to střety válečných lodí USA s obchodními – tím demonstrovali neschopnost Americké navigace + špatnou konstrukci – obchodním lodím se nic nestalo, Americké jsou k nepotřebě.
Chtrému napověz

anazuz
Návštěvník
anazuz

Hm…k zamyšlení …. velmi vhodné…
Dám další míček ke gamu..Je-li KLDR pod křídly GP,tím,že V.V.Putin vyslovil větu o neuznání jaderné mocnosti (mimo jiného ,řekl toho víc ,dle mého v souladu se svou osobností-) ),nebyl to vzkaz GP,že na něj RF prdí…?Alespoň za této situace?Mne jen napadá otázka,přišlo -li KLDR k vodíkové bombě sama,či ji někdo pomohl?A to druhé s mi jeví realističtěji.

BPN
Návštěvník
BPN

Není rozhodující,kdo uzná,nebo neuzná Sev.K.za jademnou velmoc,když tu atomovku,nebo snad dokonce i tu vodíkovou bombu má…jsou to debaty o h…

josef9811
Návštěvník
josef9811

Tímto článkem jste mě zklamali, ale je pravda že. každý má nárok na svůj názor.Domnívám se, že pan Putin je natolik zkušený že ví co říká !!

Vacula
Návštěvník
Vacula

Vážím si vás, pane V.K. za vaše sofistikované komentáře. Bohužel, musím napsat, že komentáře V.V.Pjakina jsou na tom lépe. Pjakin to osvětlil i dříve. Jeho náhled na světové události neobsahuje nikdy překvapení. Prostě Putin spolupracuje s Globálním prediktorem a bude tak dlouho, dokud to Rusku něco přinese. Je to bezkoncepční řízení skze GP, ne koncepční. Takže Rusko nemá šanci spadnout pod neomezenou vládu GP, muselo by se podvolit koncepčnímu řízení, jako EU. Je to operativní spoluhráč, pokud za to něco bude mít. Jak říkáte, politika je šedivá, vždy se musí s někým spolupracovat.
Ohledně situace KLDR se jedná o to, že je cílem sesadit neocony z USA. Oni si tam totiž vylámou zuby a pak nebude problém, aby je TRUMP jednoho po druhém vyhodil z vedení. To právě synchronizuje GP přes TRUMPa a Putina. Podle něj právě TRUMP má vše pod kontrolou, ikdyž to vypadá naopak. Ukáže na ně jako na neschopné a obsadí jejich pozici svým člověkem. Trump vypadá jako slabý, ale přitom krok po kroku ničí vliv neocons, tím, že je nechá dělat chyby.
Takhle jsem to alespoň pochopil já.

Bralo
Návštěvník
Bralo

Naozaj ale moze Trump dosadit ludi vsade, kde sa prejavia neschopne kadre? Keby mal Trump takuto silu, tak by necakal na chybu – nie je to nahodou tak, ze neschopne kadre budu vymenene ale za ine, ako si zela Trump?

Vacula
Návštěvník
Vacula

Bylo tam řečeno, že může jen tehdy, když bude mít za sebou veřejné mínění. Oni neschopní nejsou, ale on je tak označí, protože bude mít kauzu a jakýsi důkaz, na který jde ukázat. V zásadě jde o to, že čím je větší konflikt, tím může změnit víc lidí. V případě KLDR může paušálně ukázat na vedení armády, což je pro něj výhodné. Vlastně jsem se dopustil omylu. nevyhodí neocons, ale jen jejich prostředníky ve vedení USA. Tím oslabí vliv neocons 🙂

Radek
Návštěvník
Radek

A Hillary by je nenechala dělat chyby ?

Vacula
Návštěvník
Vacula

No to už je mimo moje znalosti. Ve srovnání s panem V.K. nebo Pjakinem jsem začátečník. Říkám jen to, co jsem pobral ohledně tohoto tématu. Hillary v této situaci nefiguruje.

Kari
Návštěvník
Kari

no, ja jnom, Vaculo, aby ” neokoni” spis nevyhodili z vedeni Trumpa ?

Vacula
Návštěvník
Vacula

Však to se snaží. Ale on jde na to mazaně, navíc má za sebou GP 🙂

Kari
Návštěvník
Kari

Vaculo, a jak Trump nici vliv neokoms? Co proti nim udelal? Rakety USA se nasouvaji blize k Rusku, sankce se nezrusily, ale velmi pritvrdily ( Trump naoko protestoval, ale neodporoval), snaha o nahrazeni ruskeho plynu americkym pro Evropu pokracuje, ruske konzulaty se uzavrely tak rychle, ze Obama by zavidel…Trump se tvari, ze je jako proti, ale proti neudelal ve skutecnosti vubec nic. A americka smycka kolem Evropy se dal utahuje tak mi prosim Vas reknete, jak Trumpeta nici neokony? ? Urcite s nima chodi hrat golf ☺

Vacula
Návštěvník
Vacula

Já jsem špatný analytik, jen píši to, co jsem pochytil od Pjakina a dává mi to větší smysl. Říkal např., že při aféře, kdy Trump hlásil, že letadlové lodě jedou na KLDR a ony nakonec pluly na opačnou stranu, tím získal. Měl důvod vyhodit za neschopnost jednoho generála, který byl pod vlivem neocons a vyměnit ho za svého člověka. Dál např. že Banon odešel z poradního týmu, má více možností mu pomoci. V Bílém domě měl totiž svázané ruce, protože většinu pozic tam ovládá předešlá garnitura, která je spjata s neocons.
Na Aeronetu to bylo prezentováno jako prohra Trumpa, ale on tím získal. Ale to, co vidíte před očima neznamená, že je to tak přímočaré, jasné. Vše může mít mnohem hlubší význam.

K vašim argumentům musím poznamenat, že to, co provádí neocons ve světě ho nyní netankuje. Potřebuje napřed vyčistit administativu ve svém úřadu a pak se možná bude starat o ostatní státy. Teď má svázané ruce. Musí krok po kroku makat doma. On sliboval zlepšení stavu především USA. Na jeho činech závisí, jestli ho boudou volit. Ostatní státy nechal zatím napospas neocons.

Martin
Návštěvník
Martin

Akosi ste zabudli na Fullforda, ktorý povedal, že Rusko, Cína, USA a južná Kórea zaútočia na KĽDR ak poskytne útočisko Kabale a iným gangstrom preto ten výrok Putina, pretože aj Pentagon chce urobiť a robí čistky okolo Trumpa a zbavuje sa Kabalistov momentálne odstavujú ľudí s Goldman Sachs však si prečítajte staré Fullfordové správy z 3 mesiacov a porovnajte z najnovšími pekne to do seba zapadá.

Vapenik
Návštěvník
Vapenik

Víte někdo co se stalo s Benjaminem Fulfordem?Posledni zprávy od nej jsem četl někdy na jaře a od te doby nic…….dekuji

Martin
Návštěvník
Martin

Nestalo sa nič vychádzajú stále tu http://tadesco.cz/category/benjamin-fulford/

Thom
Návštěvník
Thom

Pán VK, aké zmeny vo svojom živote robíte, alebo urobíte, ak ste “nahliadol do projektoru”. Pohľad do budúcnosti predsa nemohol nezanechať vo Vás nějaku odozvu…Ďakujem.

antiNWO
Návštěvník
antiNWO

Velmi zaujímavá otázka. Myslím, že dostať sa k takým informáciám ako pán V.K. každý by prehodnotil svoj život a hodnoty vzhľadom na nové skutočnosti a informácie.

Podla toho čo som zatial vytušil, sa pán V.K. dostal k tým najvyšším informáciám o tom, kto alebo čo riadi tento svet.
Nejaký Sionisti, Ilumináti, Chazari, Slobodomuráry sú iba poskoci a možno ani to nie pre skutočných manipulátorov sveta.

Zaujímavá bola aj informácia od pána V.K. ohladom Globálneho prediktora a teda, že zrejme ide o Globálny projektor a teda technologické zariadenie na komunikáciu so Syndikátom. Určitú formu technologického zariadenia si viem predstavič, ale akú formu má Syndikát netušim.

Zaujímavé bolo aj čo povedal pán V.K. na film Elysium a hlavne na trilógiu Matrix. Vraj informácie v nom sú viac ako presné.

Čo by som dal za to keby mi pán V.K. odpovedal na pár otázok ale chápem, že je ako pracovne, tak aj na tomto webe a ešte rodina vyťažený ma maximum a ešte trošku viac.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Takto odpoví ruský hroznýš….. na nové sankce fašhingtonu…. -155???.. https://cz.sputniknews.com/nazory/201709075928900-pomsta-amerika-zdvorily-rusky-hroznys/

Pavel
Návštěvník
Pavel

Pane VK, mam takovy pocit, ze cast toho, co pisete o Putinovy neni pravda. Naopak rekl, ze Kim nema jinou moznost nez prave zbrojit. A take zminil sankce proti NK a rusku.
A celkove se mi Putinovo vyjadreni zdalo velmi rozumne. Nemam pocit, ze Vas clanek je objektivni a obsahuje vsechny dostupne informace.
Skutecne tady zacina silne chybet protistrana, pani Pozorovatelka. Ne vzdy s ni nebo s VK souhlasim, ale vzdy mi to dava jiny pohled na problem a moznost premyslet.

Chybite tady, pani Pozorovatelko.

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Jste si na 100% jistý, že projektror a jeho obrazy nejsou fejk a sofistikovaná manipulace?

Radek
Návštěvník
Radek

A čim už si, pane Khon, mužete bejt dneska jistý. 🙂

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Jen vlastní smrtí.

Radek
Návštěvník
Radek

Kéž by.

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Já z vlastní fyzické smrti strach nemám. Jsem postižen Aspergerovým syndromem, moje vnímání reality a informací se pohybuje v autistickém spektru, ale navenek před lidmi v osobním kontaktu to musím čím dál tížeji maskovat. Už tak vysokou vrozenou intuici podporuji dlouhodobým denním užíváním koloidního zlata, které navrací původní funkci tzv. “třetího oka” orgánu jménem epifýza (nadvěsek mozkový, šišinka, epiphysis cerebri, corpus pineale). Jednoduše řečeno, řídit se hlasem srdce pro rozlišování pravdy a lži je strašně málo. Stejně jako třeba astrologie. Je potřeba mít stále na paměti, že v žádném případě NAŠE BUDOUCNOST NENÍ PŘEDEM DANÁ.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Dobry den pane VK, a moc dekuji za reakci.
Znovu jste me prekvapil 🙂
Ctu take sputnik, ale snazim se najit i jine zdroje. A pak hledam “pravdu”.
Mozna neni dobre cerpat jen z jednoho zdroje a pak udelat clanek, tak jste to ted udelal. Vzdyt jste to prave VY kdo hleda a doporucuje overovani pravdy z ruznych zdroju… a prave proto si vas rad ctu.

formis
Návštěvník
formis

Jenže Putin vždy myslí minimálně o 3 kroky dopředu. Takže ten jeho dnešní tah rozluštíme až později. Vaše závěry jsou moc zbrklé.

Ross
Návštěvník
Ross

Dobrý den, pane VK, tak na překlad Putinova projevu se velice těším, už aby to bylo. Ono je možná dobré si to poslechnout celé, než jen vytrhávat z kontextu. Hodně sil při překladu a už teď předem děkuji.
Ross