Vladimir Putin: My neodcházíme od dolaru, to dolar odchází od nás! Rusko...

Vladimir Putin: My neodcházíme od dolaru, to dolar odchází od nás! Rusko prodá Turecku, členské zemi NATO, protivzdušný systém S-400 bez použití amerického dolaru a SWIFTu! Brzy takto bude Rusko do Evropy prodávat i plyn a ropu! A to už stojí neoconům za rozpoutání války s Ruskem na základě zinscenované provokace v Kerčské úžině! Ministr zahraničí Petříček ztropil ostudu a skandál, v Moskvě ho označili za trolla na vodítku pana Pocheho! Známe podrobnosti!

Vladimir Putin: My neodcházíme od dolaru, to dolar odchází od nás! Rusko prodá Turecku, členské zemi NATO, protivzdušný systém S-400 bez použití amerického dolaru a SWIFTu! Brzy takto bude Rusko do Evropy prodávat i plyn a ropu! A to už stojí neoconům za rozpoutání války s Ruskem na základě zinscenované provokace v Kerčské úžině! Ministr zahraničí Petříček ztropil ostudu a skandál, v Moskvě ho označili za trolla na vodítku pana Pocheho! Známe podrobnosti!

Všechno, co se teď děje, souvisí s koncem dolaru. Takhle stručně bychom to mohli shrnout a jít na kafe, bez jakékoli další diskuse. Jenže tak lehké to není, takže i následující události si musíme vysvětlit. Vladimir Putin opět řádil, tentokrát v Moskvě v panelové diskusi na VTB Capital Investment Forum 2018 – Rusko volá, což je každoroční ekonomické fórum a interaktivní akce, kde prezident Vladimir Putin a vybraní hosté z celého světa odpovídají na otázky novinářů. Redaktor turecké televize se zeptal Vladimira Putina, jak je to s tím odcházením Ruska od dolaru a proč mnoho politiků, nejen z Ruska, nadále používá dolar pro mezinárodní kontrakty, státní půjčky a úvěry, když se neustále hovoří o diverzifikaci platebních metod, a to především proto, že americký dolar přestává být stabilní a použitelnou měnou. Americká vláda používá dolar a také SWIFT jako vidle proti zemím, které nechtějí hrát podle amerických pravidel.

Vladimir Putin v diskusním panelu “Rusko volá!”

Vladmir Putin překvapil přítomné v sále, když jim sdělil, že Rusko neodchází od dolaru, ale dolar odchází od Ruska. Tím de facto shrnul ten základ celého problému, kdy dosud jednotlivé země neměly důvod od dolaru odcházet, protože dolar je podložený světovým obchodem s ropou (funkce petrodolaru), a to byla dosud jakási jistota toho, že se dolar nepřemění na kus bezcenného inflačního papíru. Jenže, co se nestalo, přišlo něco, co nikdo před lety nečekal. Americká vláda začala uvalovat sankce na řadu zemí světa skrze zákaz používání dolaru pro bankovní transakce, úhrady a vyrovnání za uzavřené smlouvy mezi dvěma subjekty, z nichž jeden je sankcionovaný vládou USA. První výstraha, že se něco děje, přišla už před lety, což zaregistrovali i všichni občané v ČR a na Slovensku.

Celosvětové řádění amerických sionistů se dotýká každého i v České republice

Když si jdete založit účet do banky, musíte svým podpisem stvrdit souhlas s dokumentem FATCA, který ve zkratce uděluje bance z vaší strany oprávnění poskytnout údaje o vašem účtu vládě Spojených států amerických pro daňové účely. Aby bylo jasno, netýká se to jen případu, kdy si otevíráte v ČR devizový účet v amerických dolarech, ale týká se to všech účtů ve všech měnách a hlavně tedy i v českých korunách. Smlouvu FATCA odmítlo s USA podepsat Rusko, dále nepodepsala Venezuela, Írán a velká část zemí Afriky [1]. Problém ve smlouvě FATCA spočívá v trans-teritorialitě amerického práva i v případě, že bankovní účet v signatářské zemi otevírá osoba, která není občanem USA, nemá ani zelenou kartu (trvalý pobyt v USA) a není příslušníkem amerických ozbrojených sil.

Vladimir Putin: “My neodcházíme od dolaru, dolar odchází od nás!”

Smlouva se tak vztahuje na všechny občany signatářských zemí, které do USA ročně posílají kompletní seznamy svých bankovních klientů. Redakce Aeronetu několikrát upozorňovala vybrané politiky z SPD a KSČM, aby usilovali o změnu smlouvy tlakem na vládu Andreje Babiše, neboť smlouva je v rozporu s ochranou osobních údajů občanů České republiky, a to zejména podle nových regulací GDPR, protože americká vláda informace o klientech evropských bank používá k dalšímu zpracování ze strany amerických zpravodajských agentur, bez souhlasu občanů EU a dochází k uchovávání dat o evropských občanech na serverech americké vlády v USA. Více o této věci zde. Jenže FATCA, která byla v Evropě zavedena v roce 2015, byla pouze předstupněm odchodu od amerického dolaru.

Americký gangsterismus s vlastní rezervní měnou přesáhl únosné meze, Rusko, Čína i Německo se zbavují dolarových rezerv

Po nástupu Donalda Trumpa do funkce prezidenta USA používá americká administrativa novou sankční metodu blokace dolarových transakcí skrze bankovní systém SWIFT. Ten je sice mezinárodní a se sídlem v Bruselu, jenže představenstvo SWIFTu je složeno ze zástupců velkých světových a nutno dodat židovských bank, kde většinu v představenstvu SWIFTu drží zástupci amerických bank, kteří mají majoritní většinu při hlasováních. Americká vláda tak skrze své zástupce ve SWIFTu může zablokovat jakoukoliv banku na světě a jakoukoliv její platební operaci, která je provedena skrze SWIFT a/nebo pomocí amerického dolaru. A právě tento krok je hlavním důvodem, proč svět začal od dolaru odcházet. Evropská unie chce nadále kupovat íránskou ropu, a to i po opětovném uvalení sankcí na Írán ze strany USA. Je proto jasné, že EU už nebude moci nakupovat íránskou ropu za dolar, protože swiftová dolarová platba by do Teheránu nikdy nedošla.

Pobavené publikum v reakci na Putinův výrok o dolaru.

Stejně tak ani Teherán by za dolar nic nemohl ve světě nakoupit, protože platba za zboží v dolarech poslaná přes SWIFT by prostě prodejci zboží nedošla. A stejné sankce se dotýkají i Ruska a ruských podniků, bank a firem. Jak Vladimir Putin uvedl, Turecko chce od Ruska koupit protivzdušný kompex S-400, ale nastal problém. Na ruskou firmu vyrábějící S-400 komplexy, Almaz-Antey, což je ruská státní firma, byly uvaleny sankce USA [2] a k těmto sankcím se přidala i Evropská unie. Vladimir Putin tudíž s Tayyipem Erdoganem dohodl, že platba za systém S-400 proběhne “v jiné měně”. Aniž by bylo upřesněno v jaké, předpokládá se, že Ankara zaplatí za systém ruskými rubly, částečně tureckými dináry a také částečně třetí měnou, kterou může být čínský juan, japonský jen nebo švýcarský frank. Rusko rovněž chystá vytvořit nezávislý transakční systém jako alternativu SWIFTu, přípravy probíhají ve spolupráci s Čínou.

Facka pro neocony: Turecko jako členská země nakoupí ruský systém S-400 za jiné měny a obejde americké sankce na dolarové transakce uvalené na Almaz-Antey

Vladimir Putin vtipně poznamenal, že američtí partneři (aniž by řekl “židé”) se tímto přístupem střílejí ani ne tak do vlastní nohy, ale o něco výše. Jakmile totiž svět zjistí, že americký dolar není bezpečný přístav a americká vláda kdykoli a komukoliv zablokuje na SWIFTu dolarové transfery a zablokuje účty, tak v tom okamžiku přestane být dolar světovou rezervní měnou. Je to stejné, jako kdybyste měli peníze u banky, které už nemůžete věřit, co se stane zítra, jestli se vám podaří zaplatit kartou za nákup, anebo vám někdo platbu z politického a ideologického rozhodnutí zablokuje. Vladimir Putin řekl naplno, že země světa se zbavují dolarových rezerv tak rychle, jak to jen jde. Nikdo nechce riskovat, že naštve americké páníčky a zítra se nedostane ke svým dolarovým rezervám. Rusko by nechtělo od dolaru odejít, ale je k tomu americkými partnery (čti americkými sionistickými židy) dotlačeno. Křivé nosy škodí, kde mohou. Vědí to všichni.

Diskusní panel Rusko volá!

Když Rusko prodává do členské země NATO svůj protiraketový komplex S-400, a dokonce ho prodává bez dolarové transakce a obchází tím sankce, je to facka do tváře americkým sionistům, až praskají čelisti a létají zuby. Potom se nemůžete divit, že židovský prezident Petro Porošenko-Valtzman na Ukrajině vyhlašuje válečný stav a buší do útoku proti Rusku poté, co na povel svých páníčků v New Yorku zinscenoval lodičkovou provokaci v Kerčské úžině. Za každou cenu chce vyprovokovat Rusko k útoku a Moskva jedná obezřetně, na hranice Ukrajiny bylo vysláno na 80 tisíc speciálů ruské armády a FSB, kteří mají zasáhnout proti Kyjevu, pokud by Porošenko-Valtzman zešílel a pokusil by se provést další přeshraniční provokaci, tentokrát na ruské pevnině [2]. Jenže jednoho takového šílence a Valtzmana máme i v Česku. Neuvěříte, co provedl.

Diplomatický skandál na ose Praha – Moskva z dílny Evropských hodnot a Černínského paláce

Český ministr zahraničí za ČSSD Tomáš Petříček způsobil diplomatický skandál a ohrozil bezpečnost České republiky, minimálně na úrovni diplomatické stability českého zastupitelství v Moskvě. V nedělním estrádním pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi totiž oznámil šokující informaci, že jeho ministerstvo intenzivně jedná s ruskou stranou o snížení počtu ruských diplomatů na ruské ambasádě v Praze [3]. Jedná se prý o vysoký počet aut s diplomatickou značkou, že prý je to podezřelé. Dále se prý vede dialog i o tom, kolik diplomatických pracovníků potřebuje diplomatický status, protože počet diplomatů by měl odpovídat velikosti země. Podle informací Aeronetu, které jsme dostali včera večer z okruhu ministerstva zahraničí, ministr Petříček čerpal své poznatky mj. i z dokumentu Evropských hodnot a z článku Jakuba Jandy otisknutého v březnu tohoto roku na serveru Info.cz, jedná se o tento článek zde.

Tomáš Petříček (ČSSD), ministr zahraničí ČR

Informaci máme z důvěryhodného zdroje, nemáme důvod jí nevěřit. Je to naprostý skandál, když ministr čerpá informace z článků, které píše výkonný ředitel obskurního a pochybného nevládního think-tanku, aniž by si ověřil fakta a důvody, proč ruská ambasáda má vyšší počty zaměstnanců s diplomatickou akreditací. Na rozdíl od ostatních ambasád, třeba té americké v Praze, Rusové nezaměstnávají na konzulárních odděleních místní občany hostitelské země, ale vozí si s sebou z Ruska své vlastní zaměstnance pro práci na ambasádě a konzulátech. Dokonce i uklízečky na ambasádě mají ruské občanství, pane Jando a pane Petříčku. Ne, to není vtip, to je prostě ruský bezpečnostní protokol a ochrana před infiltrací ambasády. Ne, že by uklízečky měly akreditace, to je nesmysl, ale běžní konzulární úředníci, kterých jsou desítky, potřebují akreditace, pokud nejde o místní občany hostitelské země.

Rusové mají v Ženevě, v Zurichu a v Bernu dohromady 140 diplomatických akreditací, ale Petříčkovi v Praze připadá 120 na celé Česko moc

Rusové se bojí infiltrace a špionáže, nevěří cizím státním příslušníkům na svých ambasádách. Redakce Aeronetu byla podrobně seznámena s režimem na ostatních ambasádách Ruské federace, tak např. ve Vídni má ruská ambasáda více jak 106 zaměstnanců s diplomatickou akreditací, podobně jako v Praze, ve Švýcarsku mají ruské konzuláty a velvyslanectví dohromady více jak 140 diplomatických akreditací, a to jsou země, které jsou rozměrem i počtem obyvatel srovnatelné s ČR. Bohužel, srovnání se nevztahuje na životní úroveň, ta je v ČR na úrovni rozvojové země, čtvrtinové mzdy v ČR ve srovnání s Německem to jen potvrzují. A nejde jen o pocit, ale ČR byla do skupiny rozvojových zemí zařazena oficiálně už minulý rok, není to pomluva, více v článku zde.

Jakub Janda, výkonný ředitel Evropských hodnot.

Uměle vyvolaná hysterie v ČR, že Rusko má příliš mnoho lidí s diplomatickým pasem na ambasádě v Praze, je založena na hoaxu Evropských hodnot, který má za úkol šířit rusofobii a strach z Ruska, aniž by byla zmíněna fakta, proč mají ruské ambasády tolik diplomatických akreditací. Nepracují tam totiž čeští státní příslušníci, ale výhradně Rusové. A když se podíváte na americkou ambasádu v Praze, která zaměstnává více jak 300 zaměstnanců, tak si představte, kolik diplomatických akreditací by měli Američané, kdyby si vozili všechny své zaměstnance z USA. Jenže, to není to hlavní důvod, proč o tom píšu.

Ruský diplomatický sbor je přesvědčen že za diplomatickou roztržkou stojí europoslanec Miroslav Poche

Ministr Tomáš Petříček byl totiž dříve asistentem europoslance Miroslava Pocheho, kterého Miloš Zeman odmítl jmenovat do funkce ministra zahraničí a je veřejným tajemstvím, že když Poche zjistil, že ho Zeman nikdy nejmenuje ministrem zahraničí, doporučil Janu Hamáčkovi z ČSSD, aby prezidentovi navrhl na funkci ministra zahraničí právě Pocheho asistenta Tomáše Petříčka, který má nulové zkušenosti z diplomacie. Petříček je tak pouze Pocheho marioneta na dálkové ovládání, která hraje roli ministra zahraničí. Když se v neděli v pořadu OVM na ČT objevila výbušná informace, že Petříček a jeho ministerstvo jednají s Rusy o snížení počtu ruských diplomatických akreditací a “CD” značek na autech, přišla šokující reakce přímo od ruského velvyslance v Praze. Velvyslanec RF Alexander Zmejevskij totiž o žádných takových rozhovorech neví a informace o snižování stavu diplomatických akreditací ho navíc doslova vyděsila.

Stejně tak reagoval i Andrej Babiš, který uvedl, že je to pro něho nová informace a nic o tom neví, nikdo to s ním nekonzultoval. My to však víme, pan ministr, pane premiére, čerpal z článku pana Jandy z Evropských hodnot! To je síla! To nevymyslíš. A takhle si lidé žijí v České republice, amatéři dělají zahraniční politiku, nezvolení a prezidentem odmítnutí kandidáti ovládají na vodítku své koníky, kteří nerozumí diplomacii. Není divu, že v Moskvě se nepěkně v pondělí večer mluvilo o panu Petříčkovi jako o “trollovi na vodítku pana Pocheho”, zdroj zčerstva informoval naši redakci, no není divu, protože snížení stavu ruské mise v Praze by bylo výstřelem do české nohy a v Moskvě by to bylo “oceněno” recipročním krokem pro české diplomaty v Moskvě a česká ambasáda by mohla v hlavním městě Ruské federace rovnou zavřít.

Europoslanec Miroslav Poche, kterého Miloš Zeman odmítl jmenovat ministrem zahraničí. Tomáš Petříček je podle informací jeho zástupcem a prodlouženou rukou.

Jenže, přesně o to možná Miroslavu Pochemu a jeho družině jde. Co nejméně komunikace s Ruskem na diplomatickém poli, ovšem tím více agrese, nenávisti a boje na poli válečném. Když vidíme, co provádí na Ukrajině pan Porošenko-Valtzman, už nás ani nepřekvapí, že jeho lehkou kopii máme i v ČR v podobě ministra zahraničí. Vyvolat a rozpoutat diplomatickou válku s Ruskem, bez vědomí premiéra ČR, na základě článku ředitele Evropských hodnot, to chce opravdu odvahu, anebo dávku šílenosti. Česko zničí fšecko? Nepochybně jde o zákulisní tah, jak poškodit prezidenta Zemana a jak zhoršit vztahy ČR s Ruskou federací. Nic jiného z toho totiž nebude, jenom poškození vztahů mezi dvěma slovanskými národy.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Karel
Návštěvník
Karel
r.m.
Návštěvník
r.m.

Editore, Administrátore a spol vůkol, pořád tu vidím psáno Valtzman. Jiné zdroje používají jméno Waltzmann, Wikipedie si ho samozřejmě nevšímá.

Forbes Petra Porošenka uvádí jako 130. nejbohatšího Žida světa s 1,6 miliardami dolarů. Narodil se jako Waltzman. Porošenko je jeho jméno po matce, ta byla Židovka. V minulosti byl Porošenko sponzorem strany Naše Ukrajina a Viktora Juščenka. K jeho obchodnímu impériu patří i 5. TV kanál proslulý svou anti-ruskou propagandou. Donedávna ale jeho skupina výroby konfekce Rošeň vydělávala stovky milionů US dolarů na obchodech v Rusku.
Zdroj: ePortal.c

Wocas
Návštěvník
Wocas

Naprosto brilantní text pana VK, který by měl zákonitě otevříoči i umožnit prozření všem…

Dali
Návštěvník
Dali

napsala jsem dál…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kreatury jako Poche,Petříček a jim podobní kteří šíří naprosto menšinové názory podobných vlastizrádných
darebáků jako jsou oni a nerespektují většinový názor občanů ČR by měli sedět v kriminále,ne ve funkcích.

josef
Návštěvník
josef

A nejhůře k tomu přícházejí rusové žijící na ukrajině! rozhovor o tom http://faktopolis.tk/2018/11/krym-je-zamoren-agenty-porosenka-informuje-nezavisly-novinar

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

No a jaký mají občané vliv na válečné kretény typu Petříček, Poche, kteří nejen, že ze sebe dělají debily za vysokou, ale mrzkou kolaborantskou mzdu, ale i dělají našemu státu vpravdě mezinárodní ostudu? No žádný. Žádný vliv.

Volic SPD
Návštěvník
Volic SPD

“Redakce Aeronetu nekolikrát upozornovala vybrané politiky z SPD a KSCM, aby usilovali o zmenu smlouvy tlakem na vládu Andreje Babiše”

A proc redakce Aeronetu neupozornila primo ANO nebo pana premiera?

Nejsilnejsi strana s preferencemi okolo 30% ma daleko vice moznosti zjednat napravu nezli mala opozicni strana jako SPD se kterou se Babis odmita bavit a dela ji podrazy.

Dali
Návštěvník
Dali

ANO aby konečně mohla zahájit vládní angažmá a nečelila při tom mohutné opoziční hysterii uzavřela smlouvu s ČCSD, která byla nakonec ochotná podílet se na vládě ČR. Předseda SPD T. Okamura je velice razantní a emocionální, což v této době je vnímáno celkovou situací v české politice jako jisté nebezpečí a dává opozici tím pádem zbraň do ruky. Vysílá obraz radikálnější politické garnitury a to i za situace, kdy SPD výslovně staví svůj program na vůli občanů. Jako příklad uvádím ty řvoucí blbečkové na náměstích, když se jim zavelí, ti nevnímají Okamuru jako svého ochránce, ale věří rétorovi Kalouskovi & company…. Je to sice paradox, ale právě proto vyžaduje současná situace na politické scéně víc diplomacie a vyjednávání a ústupků od předsedy SPD např. i k Babišovi, asi tak jak se projevuje velice důrazně ale s menším patosem pan Fiala a bezpečnostní expert a další….členové SPD. Snad přijde i jejich čas, ale zatím to bohužel masy lidí tak nevidí jak bychom si přáli.

anonym
Návštěvník
anonym

Tenhle článek dal někdo až na konci, tak jsem to zkopírovala a dávám víc nahoru, za přečtení stojí. Je až neuvěřitelné, co ti parchanti u nás dovolí, oni sem pošlou čičmundu, aby národ postavil do latě.
http://skrytapravda.cz/domaci/2069-verejnopravni-bbc-v-praze-zautocila-na-divaky-nespokojene-ze-ztraty-plurality-a-nastupu-totality-stejne-jako-v-roce-1968

Na Petříčkově vyhazovu se už myslím pracuje, Zeman se v tom smyslu vyjádřil. viz Novinky.

anonym
Návštěvník
anonym

Den po té musím doplnit. Nepracuje se, socani se ozvali, že Petříček je O.k. a nemají ho v úmyslu vyměnit. Tohle už mi hlava nebere, kretén co způsobí mezinárodní skandál, že se hlava státu musí za něj omlouvat a podle socáků je v pořádku.

Dali
Návštěvník
Dali

Socani se tváří jako frajeři, ale skutek utekl, jejich propad ve volbách a působení ve vládě jim dává pocit svalů a tak se i chovají…Babiš nemůže nic dělat, protože by se opakovala situace po volbách a opozice by opět mněla trumf v ruce…..je to dost těžká situace, ale uvidíme…

sputnik
Návštěvník
sputnik

Na internetu jsem četl zajímavý názor že Trump zrušil setkání s Putinem na summitu G20 kvůli sestřelení Izraelského supermoderního letadla F-35 Stealth, Ruskou PVO S 300 v Sýrii, což výrazně mění poměr sil mezi USA a Ruskou Federací. Tim se jasně prokáže, že Amíci nemají zbraň k přepadení Ruska a Americký Stealth je vuči Ruské PVO naprosto neučinný.

hanns
Návštěvník
hanns

nepravda

“… Zdroj v syrských bezpečnostních orgánech dříve prohlásil, že jižně od Damašku komplexy syrské protivzdušné obrany sestřelily izraelský vojenský letoun a čtyři rakety. Zdroj později uznal, že tato informace nebyla správná. …”
https://cz.sputniknews.com/svet/201811308584878-internet-videozaznam-raketa-utok-Damasek/