Vladimir Putin: Americký kongres již schválil v rozpočtu peníze na vývoj nových...

Vladimir Putin: Americký kongres již schválil v rozpočtu peníze na vývoj nových amerických raket středního doletu! Do 6 měsíců bude smlouva vypovězena, poté začne rozmisťování raket v Evropě! Americká armáda před 3 dny dopravila do Evropy největší zásobu leteckých pum a dělostřelecké munice od roku 1999 a operace v Jugoslávii! Je konec míru v Evropě, čeká nás nové kolo závodů ve zbrojení a z Evropy se stane válčiště!

Vladimir Putin: Americký kongres již schválil v rozpočtu peníze na vývoj nových amerických raket středního doletu! Do 6 měsíců bude smlouva vypovězena, poté začne rozmisťování raket v Evropě! Americká armáda před 3 dny dopravila do Evropy největší zásobu leteckých pum a dělostřelecké munice od roku 1999 a operace v Jugoslávii! Je konec míru v Evropě, čeká nás nové kolo závodů ve zbrojení a z Evropy se stane válčiště!

Situace dramaticky eskaluje. Donald Trump před týdnem oznámil, že USA odstupují od smlouvy na zákaz vývoje raket středního doletu, přinesli jsme o tom článek zde. Jenže daleko důležitější informace přišla minulý čtvrtek, když Vladimir Putin v Moskvě na tiskové konferenci s italským premiérem Giuseppem Contem zodpověděl novinářovi z ruské televize dotaz (video s českými titulky nahoře), jestli je Rusko připraveno na to, pokud USA opravdu vypoví smlouvu INF na zákaz vývoje raket středního doletu. Vladimir Putin totiž uvedl, že americký kongres již zahrnul, odsouhlasil a schválil v novém státním rozpočtu peníze na výzkum a vývoj nových amerických raket středního doletu. Rozhodnutí tedy již bylo učiněno, je to vyřízené a nedá se s tím nic dělat, protože americký kongres řízený neocony se rozhodl, že rozpoutá nové kolo horečného zbrojení, tentokrát nejen proti Rusku, ale i proti Číně.

Giuseppe Conte a Vladimir Putin v Moskvě.

Vladimir Putin zároveň i upozornil na to, že není jasné, co Američané s těmi novými raketami středního doletu udělají. Pokud je rozmístí v Evropě, Rusko na to bude muset reagovat a případný odvetný úder ruské armády, pokud by začala válka, by potom byl mířen i na evropské země a rozmístění amerických opěrných bodů raketových vojsk a PVO.

Jako šok spolu s tím přišla informace ruské rozvědky GRU, která pronikla do ruských médií. Americká armáda v uplynulých dnech navezla do Evropy na leteckou základnu Ramstein v Německu největší množství munice [1] od vypuknutí leteckých úderů proti Jugoslávii na jaře roku 1999. Američané přivezli obrovské zásoby leteckých pum typu 250 a 500 liber, dělostřelecké granáty, protitankovou munici, zápalnou munici a termobarické pumy. Americká armáda a spojenci NATO se chystají na mohutnou válku v Evropě.

Rusové půjdou do nebe jako mučedníci a útočník zdechne

Spolu s tím zazněl od Vladimira Putina alarm na Valdajském ekonomickém fóru, kde veřejně uvedl, že Rusko nezaútočí jadernými zbraněmi jako první, ale pokud zjistí, že někdo odpálil raketu, která míří na Rusko, potom ruské ozbrojené síly přistoupí k odvetě. Dojde k termonukleární výměně, což povede k celoplanetární katastrofě. Rusko bude jako oběť a Rusové, podle slov Vladimira Putina, půjdou do nebe jako mučedníci, zatímco útočník zdechne a nebude mít ani čas na pokání.

Je to poprvé, kdy Vladimir Putin vysvětlil, co udělá Rusko v případě války, ale co je znepokojující, to je připravenost Ruska na reálnou variantu celosvětového konfliktu, na jehož konci budou zničeny země, ale velmi pravděpodobně i celá planeta. Situace je naprosto šílená, i když zatím se daří hrany situace zabalovat do diplomatických obalů, které zmírňují dopady na veřejnost, nadále padají slova o partnerech a dialogu.

Pokud jste se něco naučili na alternativě a na Aeronetu, tak je to skládání si souvislostí. Sami teď už musíte vidět, že všechno pomalu a s děsivou precizností zapadá do sebe. Noční transporty vojenské techniky přes ČR a Slovensko na Ukrajinu, zesilování a úporné rekonstrukce dálnic a hlavně mostů, a zejména v Praze, kde hnutí Jana Čižinského Praha sobě dokonce má za jeden z hlavních cílů rekonstrukce pražských mostů, jedná se prý o více jak 100 mostů v Praze. Jan Čižinský to uvedl pro server Novinky.cz [2] a sami se zamyslete, jestli opravdu je v Praze 100 mostů v takovém havarijním stavu, že by se z toho muselo stát volební téma? Trojská lávka, která se před časem zřítila do Vltavy, jenom těžko může iniciovat takové obrovské miliardové částky do opravy až celé stovky mostů v Praze.

V Praze se začne opravovat 100 mostů, aby unesly tanky a vozidla těžší, než jsou ruské tanky ze 60. a 70. let minulého století

Jedná se pochopitelně o součást konceptu posilování infrastruktury pro americké a britské tanky. Současné české mosty mají koncepční nosnost pro tanky T-72, jejichž hmotnost, podle varianty a výzbroje, se pohybuje okolo 50 tun. Americké Abramsy a tanky dalších západních zemí NATO mají jmenovitou hmotnost o 20 až 35 tun vyšší než tanky T-72 AČR a české mosty a mostky mají kalibraci do 50 tun, některé mostní přejezdy v regionech mají nosnost ještě nižší, okolo 40 tun.

Zesilování mostů tak není určeno kvůli tomu, že by se mosty v Praze začaly hroutit jako nějaká zaplivaná a mizerně zkonstruovaná lávka, ale je to kvůli přípravě na vypuknutí války v Evropě. Česká republika a její území bude použito jako prostor pro operativní přeskupování vojsk NATO, raketových nosičů na tankových a těžkých kolových platformách, které vysoce překračují nosnost a nominativ mostků a mostů do 50 tun. Proto se renovují mosty nejen v Praze, ale i v regionech a malých obcích na klíčových koridorech. Jedna taková podivná rekonstrukce mostku je k vidění v Holýšově [3]. Bez komentáře.

Andrej Babiš a americký ministr obrany James Mattis v Praze při oslavách 100. výročí republiky.

Po vypuknutí války totiž velení NATO očekává, že nepřítel (samozřejmě Rusko, kdo jiný, že?) pro ztížení přesunů vojsk NATO v české chráněné kotlině povede údery na hlavní a velké mosty v České republice. Ty budou vyřazeny a zničeny v prvních hodinách války. NATO bude tudíž muset používat v ČR silnice II. a dokonce III. třídy, malé regionální cesty a místní mosty, které nebyly stavěny pro tanky a techniku těžší než 50 tun. Dokonce se šíří po Praze i spekulace, které můžeme označit klidně i za hoax, že zřícení Trojské lávky někdo dopomohl, aby se mohlo téma opravy mostů v Praze nastolit jako téma po volbách.

Takových teorií a konspirací se objeví pokaždé mnoho, protože opravy mostů v Praze nejsou něco, co by probíhalo jenom tam. Mosty se opravují v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku, prostě ve všech zemích tzv. Východního bloku. Co to znamená? Že by snad ve všech těchto zemích hrozilo zřícení mostů jako byla jedna lávka v Praze, po které ve dne chodili lidé z práce a do práce a v noci ji šlapaly místní štětky?

Kde skončí nové americké rakety středního doletu? Zkuste hádat a potom se podívejte okolo svého bydliště, kde se najednou začaly “opravovat” mosty

Na opravy mostů totiž běží dokonce dotační program Evropské unie, který je navázaný na Severoatlantickou alianci. A ze stejných zdrojů probíhá i zesilování povrchu vozovek a na vybraných úsecích dálnic, především těch, které jsou rovné, probíhá stavba dálnic tzv. tarmac metodou litého reinforced betonu, která se používá pro stavbu letištních ranvejí. Přinesli jsme o tom článek zde. A tyto opravy dálnice D1 a dalších silnic jsou opět financovány z dotací v Bruselu.

Na oslavy 100. výročí vzniku republiky přiletěl do Prahy i americký generál přezdívaný “vzteklý pes” (Mad Dog) James Mattis v roli ministra obrany. Jednal s Andrejem Babišem a také se slovenským protějškem Peterem Gajdošem, protože Slovensko plánuje od USA nakoupit americké útočné stíhačky F-16 v poslední modernizační úpravě Bloc 70/72 za téměř 1,6 miliardy EUR [4]. Všechno se modernizuje, uvolňují se monstrózní peníze na nákupu amerických zbraní (proti komu?) a Rusko čeká, kdo a kdy na něj zaútočí.

Americký ministr obrany, gen. James Mattis v Praze na Úřadu vlády během tiskovky.

Ve videu v úvodu článku se Vladimir Putin ptá na zásadní otázku, co udělají USA s novými raketami středního doletu? Je jasné, že je rozmístí v Evropě. Stane se tak 6 měsíců po vypovězení smlouvy INF ze strany USA, vypovězení se očekává do Vánoc, nejpozději do konce tohoto roku. Poté poběží 6 měsíců lhůta na návrhy změny smlouvy, pokud obě strany budou chtít změnu dojednat a povede se to.

Stojíme na prahu nových závodů ve zbrojení a rozmístěných raket středního doletu v Evropě

Vzhledem k tomu, že americký kongres již vyčlenil peníze na vývoj nových raket středního doletu a Čína už odmítla, že by se ke smlouvě připojila, což požaduje Donald Trump, je zcela jasné, že nás čeká nové kolo horečného zbrojení. Američané už nasunuli do Evropy nejvíce munice od roku 1999, kdy zaútočili na Jugoslávii, v Praze se chystá zesilování až stovky mostů pod vedením nového magistrátu zednářských okultistů a kamarádů landsmančaftu (více zde), americký kongres již vyčlenil peníze na nové rakety. Nakonec nezůstane nic, co by zabránilo závodům ve zbrojení.

Česká republika se 100 let po svém vzniku opět přiblížila ke svému zániku, tentokrát v dalším válečném konfliktu, který s sebou ponese opět nové změny hranic států a národů v Evropě. Víte, jaký je rozdíl mezi alternativou a mainstreamem? Dva až tři roky… My o tom píšeme první, jenže až o tom bude psát mainstream, bude pozdě. Každé volby přináší národ blíže k zániku, každý nový ročník studentů, kteří opustí školy a jdou volit, přibližuje národy Evropy blíže k vlastnímu zániku. Můžeme o tom pouze psát, ale kroky musí udělat každý sám doma v rodině. Pokud necháte své děti vychovat nepřítelem v inkludovaném a neziskovkami ovládaném školství, vaše vlastní děti vám jednou zakroutí krkem, na povel a bez výčitek svědomí.

*České titulky ve videích zapnete tlačítkem “CC” v liště každého videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jjakub
Návštěvník
jjakub

Podle médií Putin během své návštěvy Paříže uvítal výzvu francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, aby vznikla společná evropská armáda. Jak uvedl, mohla by tak být „posílena multipolární povaha světa“.

Babiš prohlásil něco ve smyslu že výdaje na obranu jsou astronomické a že by bylo lepší je investovat jinam.Dále uvedl,že je nutno si uvědomit kdo že je ten nepřítel proti kterému se zbrojí……..

Nuž,vše je jasné jak facka…Takže tady nestrašte lidi,a nejdřív přemýšlejte…

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Směska lehkého návratu k fyziognomii a jednoho německého vtipu na Američany: Na pitevním stole leží americký voják, patolog otevře lebku a v ní jsou napříč dva drátky. Přestřihne jeden, vypadly oči, přestřihne druhý drátek, upadly uši… No a tento ministr tomuto odpovídá…

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí
DDR0
Návštěvník
DDR0

je to divné na rovnocenného soupeře to stačit nebude, to by museli mobilisovat v úplně jiné úrovni. Jediná možnost je že se v Ukr schyluje opět k převratu – americká rozvědka třeba nabyla informace že je ta možnost velmi reálná, takže by se z U museli opět pakovat. Takže připadá v úvahu osvědčená US taktika “spálená země” – rozbití všech radarů a zařízení co by mohla protistrana nějak využít. No a oficiálně by do toho RF nemohla vstoupit jako válčící strana aniž by hrozil velký konflikt takže US letectvo by mělo s tou municí vlastně volnou ruku na většině ukr. území. Ten tlak na území Ukr v boji rozvědek musí být gigantický – a pokud dospěli k tomu že prohrávají tak se pomstí.

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

https://aeronet.cz/news/karel-gott-srpen-1968-byl-dohodnuty-mezi-sssr-a-usa-to-pouze-dnes-se-ukazuje-jenom-na-jednu-z-tech-velmoci-americane-chteli-v-roce-1969-v-ceskoslovensku-normalizaci-s-lidskou-tvari/#comment-205193

ked je tema o zbraniach, napisal som nejake info co som zbieral posledne 3 roky, o riadeni pocasia a celkovo weather warfare na uvedenom linku

pocasie je najdokonalejsia zbran, nuklearne zbrane naprikald su prezitok, ale samorejme ich pouzite nie je vylucene v mensom rozsahu

vyhoda weather warfare je ze sa tazsie dokazuje pouizitie tychto zbrani, hoci davno je ofcialne ban na ich pouzitie roky sa naplno pouzivaju, nede to detekovat tak ako nujklearne vybuchu ktre su toez oficialne zabanovane a pokusy sa musia robit so suhlasom, ak sa nerobia ide to lahko zistit neda sa to zatajit

tehu
Návštěvník
tehu

Všude okolo nás je v chodu až křečovitá nadprodukce zmetků, ale na tom se přece nevydělá….
Takže je nutné opět vyrábět zbraně. Čekám už jen na toho “Fuhrera”, který davům, když ho budou slepě poslouchat – slíbí blahobyt (pro sebe) na věčné časy.
Jinak asi nic nového pod sluncem….

Pijack
Návštěvník
Pijack

Ale zas na druhou stranu ten “zlý” Trump předvádí, jak se má proti narušitelům hranic zasáhnout. Prostě dal rozkaz armádě a milí sluníčkáři po*erte se. Ten vztek omlouvačů migrace v ČT tekl z televizních obrazovek proudem 🙂

Nuny
Návštěvník
Nuny

Tak nevím zda li je to jen shoda náhod , a jestli už někdo už slyšel od kapely The Prodigy 2018 skladbu Light up the sky , v překladu i když se text opakuje dokola , tak se mi jako by se někdo něco snažil tímto naznačit , možná jsem paranoidní no nevim přikládám odkaz na překlad textu https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/prodigy-the/light-up-the-sky-899369

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Cvičení armád, výzkum a vývoj nových zbraní, zvyšování výdajů na přípravy na války a pod. ve své podstatě směřují proti žádoucímu směru vývoje mocensko-politického uspořádání světa. V současnosti si už stále více lidí uvědomuje, že stávající mocensko-politické uspořádání světa je totálně nespravedlivé. Politický vývoj lidstva neodvratně směřuje ke vzniku globální vlády, která napraví vztahy v současné odsouzeníhodné mezinárodní politice i vztahy v politice jednotlivých států. Pokud globální vláda vznikne na základě demokratických principů rozhodování, nelze proti nastolení takové světovlády nic racionálního namítat. Jedna možná cesta vzniku Globální federace, která napraví vztahy v současné mezinárodní politice i v politice jednotlivých států a nastolí trvalý mír na celé planetě, je uvedena v článku: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA
https://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

Jája
Návštěvník
Jája

To, kam to směřuje se ví už hodně dlouho – sobeckost, nenažranost, elitářství – nadřazenost – vždyť to byl jeden z hlavních “motorů” 2. sv. války. Ten hlavní problém je právě tam. A Evropa neskončí katastrofou kvůli válce, ale kvůli tomu, co se dnes dějě – kvůli tomu tzv. bezbřehému neoliberálnímu kapitalismu – kde vše je dovoleno, vše musí být využito, a zisk je hlavní smysl všeho. Evropa zkončí jako Egypt – stane se z ní poušť. Odvodněná krajina, kácení stromů a celých lesů, všude sám beton a asfalt, nekonečné kolony kamionů a aut, co jezdí od nikud nikam, plýtvání vším …… CO2 se nejsnáze zlikviduje při fotosyntéze, kdy se molekula rozloží na 2x O ( kyslík ), a 1x C ( uhlík ). Při fotosyntéze nesmý chybět voda, protože ten uhlík při ní reaguje s molekulami vody, a vzniká celulóza – její chem. vzorec je C6H10O5 – tj. jedna molekula celulózy má 6 atomů uhlíku, a 5 molekul vody, a protože uhlík se získává rozkladem CO2, tak pro vznik jedné molekuly celulózy je potřeba rozložit 6 molekul CO2, a tím i uvolnit do ovzduší 12 molekul O ( kyslíku ). To je prča, co?! Lidé, auta, kamiony, různé kotle, kamna, vařiče – vše spotřebovává v nějaké formě uhlík ( C ), a kyslík ( O ), a vypouští kysličník uhličitý ( CO2 ), a vše zelené dělá přesný opak – takové přírodní nekonečné perpetum – pokud jsou obě strany v ROVNOVÁZE. A jsou v rovnováze? Vidím kolony aut a kamionů, lidí hlava na hlavě, všude sám beton a asfalt, a kde za mého mládí byly stromy, není nic – lépe se to silničářům seče, v lesích polomy, které se novými stromy neosazují – je to levnější, veškerá voda se kanalizuje – a bez ní fotosyntéza nejede, takže vysychají a usychají lesy … . A nikdo s tím nic nehodlá dělat – stojí to prachy, takže není takový ZISK, navíc práce bolí, a pak se dějí takové věci, jako že si musím poslední den v říjnu sundat košily, a z nohou ponožky, protože je mi venku horko. Víte, ono CO2 není žádný skleníkový plyn – země je něco jako bublina uprostřed ničeho – vzduchoprázdna – vakua – a vakuum je nejlepší tepelný izolant. Prostě jak si zde zatopíme, tak tady také budeme mít. A Evropa topí FEST! A nenažranci chtějí stále víc a víc. Všimli jste si někdy toho množství nepotřebných profesí, které se tváří, že jsou nejpotřebnější? Ten systém požírá sám sebe, a potřebuje nový prostor a nové zdroje – přírodní i lidské, aby sám sebe utáhl. Válkou to jde docela snadno vyřešit – vše zkolabuje. Místo i-phonů, facebooků, módních hitů bude většina z nás řešit vodu na umytí, na vaření, shánět jídlo, léky …. atd. Kanalizace se zanesou, beton rozpraská, auta a kamiony zreznou … a zase začne pršet, začnou ptáci zpívat, květiny kvést … Mnozí z nás to nepřežijou, ale to nepřežijeme ani tak – leda že by nad egem vyhrál rozum – ale to je hodně velké sci-fi.