Vláda schválila 200 milionů korun pro římsko-katolickou církev, aby její charita učila...

Vláda schválila 200 milionů korun pro římsko-katolickou církev, aby její charita učila v Česku muslimské uprchlíky tomu, co je to demokracie!

Vláda schválila 200 milionů korun pro římsko-katolickou církev, aby její charita učila v Česku muslimské uprchlíky tomu, co je to demokracie!

Dostávám mnoho dotazů do redakce AE News, proč si myslím, že papež je kandidátem NWO a proč Vatikán je centrem antikrista a také centrem demolice křesťanství v Evropě. Podle ovoce poznáte je, říká se v  Bibli. A kdo se dobře dívá a pozoruje podivné sbližování se Vatikánu s Islámem, tak musí pochopit, že papež již dávno nechrání zájmy křesťanů, ale razí tvrdou agendu NWO s cílem demografického překreslení mapy Evropy islámem. Nyní se ukazuje, že nemusíme pro dříví chodit do lesa, protože nám křičí přímo před vlastním prahem.

Pope-Francis-and-Grand-Mu-012.jpg
Papež František bok po boku při modlitbách s velkým muftím Yaranem v Turecku

Vláda ČR totiž tento pátek, ve světle teroristických útoků z Bartolomějské noci v Paříži minulý pátek, schválila poskytnutí 200 milionů korun [1], a to se podržte, římsko-katolické církvi skrze její neziskovou dceřinku Charita ČR [2], aby učila tisíce migrantů (které Německo chystá vrátit do ČR, mimochodem) tomu, co je to demokracie, aby jim zajistila byty a rekvalifikace. Kdyby bylo 1. Apríla, tak by si člověk řekl, že je to velmi nepovedený vtip, že by katolíci učili muslimy demokracii, což je dvojnásobný oxymoron. Jak by mohli muslimy učit jinověrci, které muslimové neuznávají jako výkladové autority, a už vůbec ne o demokracii, o které ani samotná římsko-katolická církev toho moc neví, viz. její skandální a nechutné církevní restituce na vrub českých daňových lopotníků, které prosadil právě Vatikán skrze svojí lobbistickou kliku v ČR známou pod krycím názvem “Česká biskupská konference”.

Takže vláda ČR jasně vysílá vzkaz k muslimizaci republiky za pomoci Vatikánu. Zcela přejdu mlčením fakt, že vláda vybrala tuto vatikánskou neziskovku bez výběrového řízení, to už v českém lidovém kolorytu nikoho nepřekvapí. Když se podařilo nakoupit Pandury, podaří se “profinancovat” i uprchlíci, ne? Je tak zcela jasné, že maminky a rodiny s těžce nemocnými dětmi tak nadále budou muset jako bezdomovci vybírat kontejnery s plasty a sbírat víčka od PET lahví, protože přednost budou mít muslimské maminy s osmi dětmi.

Pomalu tak vzniká nový vtip: Víte, co je to nejdrzejší černý humor na český způsob? To je, když římsko-katolická církev, skrze svojí neziskovku, učí muslimy, co je to sekulární demokracie… za 200 míčů… aby jim mohla koupit byty, bez výběrového řízení… a poté, co prošly i církevní restituce za desítky miliard… z kapes českých občanů!

A to není vtip, to je od tohoto pátku tvrdá realita. Budou občané dál mlčet a nechají si plivat od vlády i Vatikánu do obličeje?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
MauMau
Návštěvník
MauMau

Haló, admine, co to je zalogovat a jak se to dělá? Prosím česky.

Jessika....
Návštěvník
Jessika....

To jsou takoví parchanti,že by fakt měl kalašnikov reagovat…..oni si myslí o nás,že jsme všichni blbí??Na nemocné děti penize nedají,důchodci doslova živoří po zaplacení všech poplatků a léku….s výsměchem jim “valorizuji”důchod 4Okč….hodně už důchodců pojídají zbytky z popelnic aby neumřeli hlady ale zaplatil nehorázné nájmy….ale na muslimáky dáme tolik milionů…to je snad zlý sen…..ta vláda by měla jěště dnes vypadnout….

MauMau
Návštěvník
MauMau

Ano, jestli se nezbavíme zavčas Sralbotky, tak bude špatně. Nevím, jak takto nespochpný a zdemoralizovaný člověk může stát v čele státu. Správně se pořvávalo na demonstraci “demisi…demisi”.

laca
Návštěvník
laca

Plńe sváma souhlasím chtělo by to tyto svině skrátka nevolit,to je jediná cesta jak se těchto zaprodanců zbavit

josef
Návštěvník
josef

kurvy

Barca
Návštěvník
Barca

Proč jsou komentáře posílány ke schválení.Pokud nejde o vulgarity kde je svoboda slova.???????

Barca
Návštěvník
Barca

Tato vláda ani poslanci nedostali ve volbách mandát k tomu, aby rozhodovali v otázkách utečenců o občanech české republiky.Protože vznikla nenadálá situace, mělo být REFERENDUM.Církvi jsou dány peníze, které budou chybět v sociální oblasti pro naše občany.Ti budou žebrat a čekat na pomoc od občanů,invalidní a starobní důchodci budou nadále okrádáni.Lidi by ale neměli kecat, ale tlačit na vládu, aby hájila zájmy našich občanů a ne jen hrabala pro sebe a žila stylem Po nás potopa.

-_-
Návštěvník
-_-

V tomhle state uz je takovej bordel ze to nema obdoby proto se tesim az ty hovadka z vlady bez vyjimky budou jednou viset a co na to nasi obycejni lide? Nic! Staraji se o to sve nic je nezajima jen jejich konto a prachy a to je spatne brzy uz vam to jmeni bude k hovinku nasi predci se museji v hrobe obracet kdyz se deje dnes to co se deje narod se sjednoti jen pri hokeji tak to je hnus – ,,Vlasti uz nebude tva rodna zem kterou nam predali dedove nasi vybojovanou proti vsem,,Kazdy druhy clovek v tehle zemi okrada a to i svoji rodinu, kamarada atd. myslite ze ma tohle budoucnost? A to vse jen pro penize to co se deje ve svete ale i u nas zase jen kvuli penezum a moci – jak se pise nize vse je zkorumpovane vcetne televizi aby se podavali takove zpravy lidem aby to bylo libive ale hlavne aby to hralo do noty tem co tahaji za nitky a nase vlada jim u toho leze do zadnice – copak uz mas narode tak usmazenej mozek wifinama ze nevidis co se deje? Z rozjeteho vlaku se tezko skace – Putin vydal rozkaz k aktivaci „letounu soudného dne“ valku ktera ma prijit uz stejne nikdo nezastavi je nas na planete moc a valky redukuji obyvatelstvo ale nas narod by nemel zapomenout co se tu deje ted pred ,,valkou,,Clovek kteremu vyhovuje dnesni doba si nikdy nepripusti ze by neco jako valka mohla prijit a bude povazovat tento clanek a ostatni indicie za blabol – ale co kdyz se plete? A co kdyz se pletu i ja a je vsechno uplne jinak? To uz je na jiny prispevek.Pekny den vsem

MILENA
Návštěvník
MILENA

DOBRY DEN.MAM VIZE O EVROPĚ.NEDOPADNE TO DOBŘE.PAN OKAMURA MA PRAVDU A PAN ZEMAN TAKE.PROSIM VÁS LIDI PROBUDTE SE KONEČNĚ.TAKTO ZAČINALA 2 SVETOVA VALKA.MUSIME BRANIT SVE HRANICE.,MUSLIMOVE BUDOU NA NAŠICH OBČANEC PACHAT NESKUTEČNA ZVĚSTVA.NEUMITESI TO ANI PŘEDSTAVIT NAROZDI ODE MNE.PROSIM, AT K TOMU NIKDY NEDOJDE.TELEVIZE JE ZKORUMPOVANA.MLUVI JEN NEZKUTEČNE LŽI. MILENA

mah
Návštěvník
mah

mileno, vole, jesli máš takovýhle vize, tak už se nedá nic dělat a všechno se vyplní, nebo sou tvoje vize uplně zcestný, chápeš.

Jokles
Návštěvník
Jokles

Měl by ses jít vyspat !

Jakub
Návštěvník
Jakub

Dobrý den, chci se zeptat co by obyčejný občan ČR měl proti takovým věcem dělat. Rád bych se zapojil, ale nevím jak. Díky

Jokles
Návštěvník
Jokles

Reálnou cestou je současná polská cesta ! Bohužel pro nás realizovatelná až za 2 roky u voleb a to už bude rozhodně pozdě ! Sočasná cesta vede občanskou neposlušností k pádu vlády a jmenování nové úřednické vlády presidentem ! K tomu je ale třeba probuzení se veřejnosti od žvanění na internetu k osobní účasti na veřejných protestech. Vše podstatné již bylo řečeno, nyní je čas pouze na činy !

Jirka
Návštěvník
Jirka

Čtěte Knihu Tajné dějiny jezuitů např. zde http://www.obohu.cz/ostatni/tajne-dejiny-jezuitu

M
Návštěvník
M

souhlas, najdete tam i odpověď kdo ve skutečnosti stvořil islám… Mouňa to nebyl… to byla jen figurka podobného typu jako Obomba dnes… ten také není původcem zla… najděte si loutkaže… a pak budete vědět odkud vítr vane 🙁

Jokles
Návštěvník
Jokles

A až to budete vědět, tak pak co ? Lépe řečeno k čemu vám to pak už bude ? Copak nechápete, že jednat a to tvrdě bez pardónu, je třeba ihned ?

Jokles
Návštěvník
Jokles

Pitomost ! Už žádné čtení do našeho vítezství ! Číst se bude po tom ! Nyní je třeba vyjít do ulic !