Vláda premiérky Mayové se snažila identitu atentátníka z Manchesteru utajit do doby...

Vláda premiérky Mayové se snažila identitu atentátníka z Manchesteru utajit do doby po parlamentních volbách! Její vláda chce změnit v Británii internet, aby mohla kontrolovat, co se píše online! Hybridní hrozbou č. 1 v Evropě je rozklad slovanských zemí v EU a vytvoření koalice pro útok proti Rusku!

Vláda premiérky Mayové se snažila identitu atentátníka z Manchesteru utajit do doby po parlamentních volbách! Její vláda chce změnit v Británii internet, aby mohla kontrolovat, co se píše online! Hybridní hrozbou č. 1 v Evropě je rozklad slovanských zemí v EU a vytvoření koalice pro útok proti Rusku!

Jen několik dnů před nedělním masakrem v Manchester Arena se dostalo do britského tisku interní memo britské vlády, které plánuje změnit fungování internetu ve Velké Británii [1]. Podle informací listu The Independent chce vláda Mayové prosadit celoplošné logování navštívených stránek všech uživatelů internetu ve Velké Británii. Je to de facto inspirováno programem americké NSA pod kódovým označením Prism, o kterém první informaci přinesl Edward Snowden.

Jenže v případě britského modelu by se nemělo jednat o tajnou operaci, ale o zákonnou povinnost poskytovatelů internetu ve Velké Británii. Po technické stránce by se jednalo o logování seznamů všech navštívených stránek, které by musel internetový operátor shromažďovat. Při použití VPN by se však tento sběr logů zcela minul účinkem, takž dříve či později by asi následoval krok zákazu používání VPN. Theresa May si od tohoto slibuje predikci teroristických útoků, kdy specializované algoritmy z typů webových stránek vyhodnotí psychologické profily uživatele. Stejně tak v průběhu času může algoritmus odhalit radikalizaci člověka.

Theresa May před svým sídlem na Downing Street 10 v Londýně.

Co je ovšem děsivé, to je časová souslednost. Tento manifest z vlády Mayové unikl minulý čtvrtek a už v neděli v Manchesteru došlo k masakru. Mám nepříjemný pocit, že tato časová souslednost přišla pomalu jako na objednávku. Theresa May teď bude mít v ruce argument, že je třeba monitorovat internet, aby se těmto hrozným útokům zabránilo ještě předtím, než k nim dojde. Několik čtenářů si všimlo, že na fotografiích ze vstupní haly Manchester Arena, kde leží oběti útoku, svítí bez jakéhokoliv poškození neonové trubice osvětlení, bílá světla.

Po obrovské explozi by v hale musela být naprostá tma. Neodvažuji se tady spekulovat, jestli se jednalo o false flag scénu s nasazením krizových herců, ale při explozi a hlavně po ní není normální, aby neonové osvětlení přežilo šrapnely, létající hřebíky a šrouby, kterými je výbušnina naplněna pro zvýšení škod a lethality a aby přečkalo i tlakovou vlnu. Je velmi podivné, že útok přišel pouhé 3 dny po úniku manifestu z britské vlády o plánu na shromažďování dat o všech uživatelích britského internetu.

Mayové přišel teror v Manchesteru jako na zavolanou

Vláda Mayové okamžitě využila atentát k vyhlášení stavu ohrožení v celé Velké Británii a povolala do ulic armádu a desítky tisíc policistů. Opakuje se model instalace výjimečného stavu z Francie, který tam trvá už třetím rokem. Britská policie a tajná služba poskytla americké straně informace o útočníkovi, kterým měl být Salman Abedi, arabský mladík narozený v Manchesteru do rodiny emigrantů z Libye, kteří přišli do Británie v roce 1994. Jenže Američané informaci o jménu pachatele vyzvonili americkým médiím a Theresa May se kvůli tomu rozčílila, že tohle se už nebude opakovat [2]. Jméno pachatele prý chtěla britská policie zveřejnit až v blíže neurčenou správnou chvíli, přičemž britský bulvár a zdroje Downing Street 10 potvrdily, že ta chvíle měla být až po předčasných volbách do parlamentu, které se mají konat 8. června.

Salman Abedi, útočník z Manchesteru.

Tahle reakce vlády Mayové ukazuje, že nechce před volbami jitřit protimigračními emocemi namířenými proti Arabům, neboť její vláda má jiný program, protievropský. Hlavním zlem pro Británii je migrace pracovní síly, islámského etnika se prý nikdo v Británii bát nemá, protože to je součást Commonwealthu. Jenže výbuch v Manchester Arena mohl být motivovaný i jiným směrem, mohla to být snaha hodit tento atentát na někoho z Evropy, myšleno z východní Evropy. V neděli totiž několikrát na BBC zaznělo, že do Manchester Arena mají přístup zaměstnanci z údržby a uklízeči, že jde o firmu, která zaměstnává lidi z východní Evropy. A včera se spekulace znovu opakovaly, když v diskusním pořadu BBC se řešila otázka, jestli útočník mohl mít napojení na údržbářskou firmu. Úplně jsem se zděsil, co se to tady sakra hraje za hru?

Američané práskli médiím jméno atentátníka a Londýn zuří

Mám vážné obavy, že dnešní vztekání Mayové na Američany, že uveřejnili jméno atentátníka, má souvislost s tím, že Londýn mohl plánovat napojení tohoto útoku na gastarbeitery z východní Evropy přes úklidovou a údržbářskou firmu. Jaký druh trhaviny byl použit ve vstupní hale? Tak především se zdá, že útočník použil jalovou trhavinu, tzn. nenaplněnou šrapnely v podobě šroubů a hřebů, protože to by v hale byl jiný masakr a žádná neonová světla by to nepřežila.

Takže byla použitá jen čistá chemická směs, která vytvořila tlakovou vlnu, který zabíjela. Pomineme-li účinek tlakové vlny na osvětlení v hale, tak je zajímavé široké a rozsáhlé rozmístění obětí ležících na zemi. Pokud exploze vyšla z jednoho místa, oběti by měly být odhozeny od epicentra výbuchu. Na fotografii ale leží rovnoměrně rozmístěny po celé hale, aby zaplnily celý prostor. Takhle rozhodně oběti po bombovém útoku rozmístěné nejsou, zejména uvážíme-li, kolik lidí v hale bylo při odchodu z koncertu. Pokud by exploze měla takový dosah, že by zabíjela na celé ploše haly tak, jak těla leží, potom by těch obětí musely být stovky.

Salman Abedi (vpravo) odcestoval před časem do Libye “na zkušenou”. Právě tam se nechal asi naverbovat Islámským státem. Na fotce je na pláži v Libyi se svými kamarády.

Další součásti uniklého manifestu z britské vlády je plán na kontrolu médií proti fake news. Dokument navrhuje posílit spolupráci vlády s objektivními médii a vyhledávači na internetu tak, aby vyhledávací portály upřednostňovaly na vyhledávané dotazy odkazy na mainstreamové servery a ty alternativní aby odsouvaly dolů, na další stránky vyhledávačů atd. Zároveň by spolupracující objektivní média měla být od vlády odměňována za propagaci vládní narace.

Pokud to shrneme, není to nic jiného, než plán na placenou a řízenou státní propagandu. Theresa May se stále více profiluje jako “Rothschildovka”, kandidátka rodiny Rothschild. Velmi známý je její projev, ve kterém prohlásila, že Islám znamená mír. Pokud mluvíme o obrovské snaze potlačit vliv alternativních médií, určitě jste si všimli v poslední době pořadů v České televizi, které se neustále zabývají tzv. hybridní hrozbou, dezinformacemi a vlivem tzv. proruských médií. Tyto mediální výstřely mají za úkol přesvědčit nepřesvědčené.

“Red shift” světové moci ze západu na východ

Existuje v řadách mainstreamových médií a mainstreamových politiků reálná obava o “rudém posunu” (red shift) odvozeném od Einsteinovy teorie relativity. V odvozeném smyslu teď nastává situace, kdy v celé Evropě a de facto v celém západním světě dochází k posunu a přesunu světové globální moc ze západu na východ. Tento proces nazývám pracovně jako “red shift”, protože přesun moci z transatlantického modelu k euroasianismu bude mít nádech neomarxistické rudé doktríny, takže posun a jeho barva tomu odpovídá. Problém je v tom, že mainstreamová média, která jsou v majetku oligarchů napojených na světový systém Pax Americana, stále nechápou, jaký globální proces se to začal po vypuknutí Arabského jara 2011 odehrávat. Je neuvěřitelné sledovat všechny ty pořady na ČT, na BBC, na ARD a dalších stanicích, kde všichni dokola neustále opakují podivnou mantru o západním světě, o západních hodnotách, o transatlantickém paktu s USA v podobě NATO.

Neonové bílé osvětlení zářivkami zůstalo po explozi neporušeno. Všimněte si rozmístění těl obětí.

Proboha, pánové redaktoři z mainstreamu, probuďte se! Kde vidíte západní svět? Restaurace s kebabem a halal jídly zaplavují Frankfurt, Berlín, Paříž i Londýn. Mešity vyrůstají před okny v místech, kde před 50 lety neznali lidé nic jiného, než protestantský kostelík. Neřízené vlny milionů migrantů překreslují volební mapy na menších městech v Německu i ve Francii. Starostou Londýna už není Brit, ale poprvé v britské historii muslim! Kde proboha vidíte jaký západ? Podívejte se na své zápěstí. Hodinky, které máte, vyrobila Čína. Podívejte se na telefon. Čína. Podívejte se na své oblečení, Čína. Podívejte se na nářadí na auto, Čína. Největší investice v Evropě pumpuje Čína. Kde vidíte jaký západ? Kde vidíte USA? Kde vidíte západní hodnoty?

Hybridní hrozbou č. 1 je zánik slovanského bloku zemí ve Střední Evropě

Světová moc se posunuje na východ v rámci rudého posunu a příklad je vidět hlavně ve sportu. Mistrem fotbalové ligy se poprvé v ČR stane zřejmě Čína (skrze Slavii, která ještě před rokem byla v krachu). Znovu se ptám, kde vidíte jaký západ, když celou největší a nejprestižnější fotbalovou Ligu mistrů financuje de facto Čína? Strach mainstreamu spočívá v obavách ze ztráty kontroly nad formováním informačního pole v Evropě. A bojí se toho elity, neocons, oligarchové, zavedené politické strany, všichni. Je úsměvné sledovat Jakuba Jandu, jak hovoří o západních hodnotách, ale v pořadu na ČT pracuje na počítači Apple, který je celý vyrobený v Číně.

Stejně jako další redaktoři a politici mainstreamu, když kritizují Zemana a Čínu, ale přitom v ruce drží iPhone, který je také celý vyrobený v Číně. Kde jsou jaké západní hodnoty? Ty morální? Cenzury internetu, Facebooku, Googlu, masáž od CTHH, propaganda veřejnoprávních médií, to jsou ty hodnoty? Nyní se hraje o likvidaci slovanských států ve Střední Evropě. Po jejich asimilaci a rozpuštění do západní islamizované Evropy v rámci Nové Evropy má přijít závěrečný útok, frontální a brutální útok ze všech světových směrů na Rusko, na největší slovanský stát na světě. A potom, game over!

Expediční sbory NATO v Pobaltí. Nejsou tam kvůli ochraně zemí NATO, ale kvůli zničení slovanského Ruska, které si potom západ chce roztrhat jako kořist.

Společnost a její úroveň nestojí na spojenectví s východem nebo západem, ale na schopnosti poskytnout svým občanům blahobyt a bezpečnost. Ani jedno z toho nyní ČR svým občanům nenabízí, navzdory členství v EU, navzdory členství v NATO. Pokud se ukazuje, že tato členství nevedou zemi k lepší budoucnosti, potom je logické, že občané hledají alternativu. To je přirozený, nativní proces, kterému se nedá zabránit sebeintenzivnější propagandou. Alternativa znamená změnu.

Útoky proti alternativě jsou jako střelba do temné hmoty. Čím více do ní střílíte, násobně tolikrát hmota posiluje. Nehledejme západní ani východní hodnoty. Hledejme ty naše, české, národní, lidové. Národ nemůže přežít ve svazku se západem. A nepřežije ani ve svazku s východem reprezentovaným Čínou. Dělejme to jako Vladimir Putin. Opřít národ o vlastní historii, kulturu, průmysl, lid a armádu. Historii bychom ještě měli, ale v českých školách se už pracuje na jejím přepsání, viz. konec II. sv. války a kdo nás osvobodil a kdo prý obsadil. A pokud jde o kulturu, průmysl, lid a armádu, to nám západ rozebral na prvočinitele. Takže znovu, kam nás vede západ?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 5 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 60%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i příští měsíc.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

“Pranicko” tohoto zneni rozesila nemecka Lufthansa svym klientum – letos vubec poprve:

“Celebrate Ramadan with friends
This festive season, share the spirit of Ramadan with your friends. Surprise them with warm wishes, share your iftar recipes and spread the festivity worldwide.”
– Oslavte Ramadan se svymi prateli !!!

Pro normalne mysliciho cloveka to musi byt brano po Manchesterskem utoku jako cerny humor.
Anebo spis potvrzeni ze to byl false flag ? Normalne myslici clovek bude po takove udalosti spis sedet doma na (_!_) nez cestovat s Lufthansou.

Jaris
Návštěvník
Jaris

No teda, Carlosi! 🙁 To je neslychana drzost!!! Lufthansu pri pristim vyletu zcela urcite vynecham a o vanocich si nevystrojim jeden stromecek, ale rovnou tri! Jeden na zahrade a dva doma.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Tak a je to potvrzene a to hned z Prahy – ti si ale pospisili!
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/muslimove-jedi-zeny-lzou-hromadne-e-maily-dezinformace-utoci/r~d76b78ce408811e7bdee002590604f2e/?redirected=1495861760
Cteno mezi radky – cilem je otevrit naruc migrantum a emailove schranky vladnim cmuchalum.
Aby se toho dosahlo se uz nestiti udelat vubec nic.
Co Vy na to admine ?

125ee
Návštěvník
125ee

terorizmus

DžeiDžei
Návštěvník
DžeiDžei

Zajímavé video o Manchesteru. Zaujala mě výpověď svědkyne (4:02), která viděla podezřelou osobu, nejspíš zahalenou muslimku, divně se chovat ještě před výbuchema kterou ochranka nechala odejít.
https://www.youtube.com/watch?v=iIL5DpZGcmQ

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

A nenapadlo vas ze kdyz uz false flag tak mozna pouze v ramci Evropy – pomsta Mayovce za Brexit – hlavne od frantiku a aby se uz nikdo dalsi neopovazil. Frantici maji ve false flags uz dost praxe:
1) Charlie Hebdo – sice amatersky, ale jako vysity (amici se jim smali aby pry kovbojku radeji
prenechali priste jim)
2) Bacatlan – skoro urcite, vyslovil se tak i vedouci kapely co tam hrala
3) Nizza (s kamionem) – dost mozna, akter zastrelen a jak znamo, ‘mrtvi – prd vi’.

Uz zahy po 11.9. mne jeden mexican rekl toto: ‘Vis, v USA oficalne nejsou zadni teroriste. Ale kdyz je tam potrebuji, tak si je proste dovezou’.
A – trochu se tu opakuji – opet se me vkrada na mysl onen (dost unikatni) film:
https://www.fdb.cz/film/strelec-v-ohrozeni-the-contractor/44347
https://www.youtube.com/watch?v=tWk5weT6tow
Syrova pravda, kterou by mel kazdy videt.

kari
Návštěvník
kari

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10409-filipinska-armada-boj-islamsky-stat
Filipiny, hlavne jejich prezident, kteremu Trumpeta neco siloveho naznacil (ze maj v jejich blizkosti dve atomove ponorky kvuli Korei), zacinaji Americe vadit. Maji tu drzost neskakat Donikovi do jeho sadelnate zadele, a dokonce si ten jejich prezident dovolil mluvit s Putinem. To uz je pro USA naprosto prez caru, tak nastupuji (prekvapive) na radu teroriste napojeni na islamsky stat. A co Trumpovo predvolebni sliby, ze zasahne proti isis s takovou razanci, ze budeme cubrnet? Trumpeta ukazuje svetu i svym fanouskum, jak jsou hloupy.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

jj, mam tuchy ze muze skoncit jako prezident Marcos – ac z jineho duvodu 🙂

ajtak
Návštěvník
ajtak

Chcelo by to aj článok o tom ako zase RF chce zakázať šifrované IM. Asi je to pre dobro ľudstva, však áno?

JiříŠpalda
Návštěvník
JiříŠpalda

Ten brexit se kvůli Mayové nějak kazí…Kam se poděl Farage, když ho potřebujeme. Mayová je jasně pod vlivem USA. Rusko by se mělo americe postavit a vzít si zpět Aljašku.http://otevreneoci.wz.cz/zemeplocha/usa-okupuje-alja%C5%A1ku.php

kari
Návštěvník
kari

tak tak.A proc pouze Aljasku? Rusko by melo vzit Ameriku storbem komplet a vladu nad zemi pruhu a hvezd nasledme predat pravnukum Vinetoua. Duch stare Ameriky by se obnovil a svet by si oddechl ☺.
Zatim to ovsem vypada, ze Ameriku zchramstne Cina. (i s Aljaskou ) ?

Forever
Návštěvník
Forever

To víte, Farage byl až moc protimigrační, tj. jeden z nejvíce protimigračních politiků v Británii. A kromě toho ne zrovna moc protiruský, jak by si tamní sionistické-zednářské elity přály. Proto musel “zmizet”, oni by ho tam stejně nepustili. A i kdyby ano, utopili by ho stejně jako Trumpa.

kari
Návštěvník
kari

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=438876&sId=&mId=
ten clovek (Donald Trump) je tak blbej, ze to dokonce predcilo ma ocekavani ??