Vláda nejmenované země EU věří, že Obama není duševně v pořádku. Diplomat...

Vláda nejmenované země EU věří, že Obama není duševně v pořádku. Diplomat se vyptával, jaké jsou možnosti odvolání amerického prezidenta. Stojí za výrokem Německo?

Vláda nejmenované země EU věří, že Obama není duševně v pořádku. Diplomat se vyptával, jaké jsou možnosti odvolání amerického prezidenta. Stojí za výrokem Německo?

Server Infowars.com přinesl zajímavou informaci. Bývalý bezpečnostní expert NSA, John Schindler, odhalil informaci, podle které získal od nejmenovaného diplomata jedné členské země EU několik vyjádření na adresu amerického prezidenta Baracka Obamy. Podle diplomatova výroku si celá vláda jeho země myslí, že Obama není duševně v pořádku a že by měl být dovolán [1]. Diplomat se Schindlera vyptával i na možnosti a procedury odvolání amerického prezidenta, na proces tzv. impeachmentu.

Přestože Schindler neodhalil svůj zdroj, je celkem snadné si domyslet, o diplomata z které země šlo. Současná uprchlická krize, v jejímž středu stojí vláda Angely Merkelové a která plní příkazy ze zámoří, zvedá uvnitř německé diplomacie obrovské vlny. Vláda Merkelové nedělá německou politiku, ale americkou, resp. globalizačně-likvidační. Tato informace navíc ukazuje zajímavé souvislosti, které vyplývají z kontextu.

Obama-Hand-to-Ear.jpg
Barack Obama… “Slyším dobře, že mě chtějí odvolat?”

Diplomaté podle všeho velmi dobře vědí, kdo je zodpovědný za současnou uprchlickou krizi (USA) a vědí, kdo ovládá německou politiku bezbřehé imigrace. Snaha o odvolání Obamy ze strany evropské diplomacie je tak jasným signálem, že minimálně část německé a potažmo evropské diplomacie hledá kroky pro oslabení vlivu transatlantického křídla globálního prediktora, který je hlavním architektem uprchlické krize z Blízkého východu a Severní Afriky do Evropy.

Do 20 let hrozí islamizace Evropy?

Situace je zřejmě alarmující, protože do voleb prezidenta v USA zbývá už jenom 13 měsíců, ale pokud diplomaté v EU hledají cesty, jak stejně Obamu ještě odvolat do konce tak krátkého funkčního období, tak to znamená, že situace je mimořádně závažná. Je mnohem horší, než jak nám ukazují média. Islamizace Evropy je totiž jednosměrný proces. A pokud opravdu nedojde k eliminaci migrace z arabských zemí, může se do Evropy do konce roku 2016 dostat až 20 milionů běženců, kteří si pozvou v následujících letech své velké rodiny (vynásobte číslo 5x až 10x) a do 20 let založí děti imigrantů své rodiny.

Během jedné generace tak můžou muslimové představovat etnickou majoritu v Evropě. Takové počty sice budou dosaženy až za 20 let, ale zabránit tomu se dá pouze nyní, než vkročí na území EU. A na toto zabránění je strašně málo času, de facto jen do jara příštího roku. Američtí globalisté vidí ve zchudlé EU nový obrovský odbytový trh, včetně amerických GMO potravin a krmiv a v neposlední řadě levnou výrobnu a montovnu, protože globalisté hledí do budoucna a vidí, že současná orientace na Čínu, kdy veškeré zboží v amerických obchodech má značku Made in China, nemusí trvat věčně, zejména tehdy, pokud dojde k vypuknutí válečného konfliktu s Čínou v oblasti Jihočínského moře. Ze dne na den by Čína uvalilo embargo na vývoz své produkce do USA.

xj541fffbe-1050x755.png
Kurdistán jako klíčová pojistka pro přežití amerického petrodolaru

Nová Evropa a nový Euročlověk, o kterém básní předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, bude náhradou za Čínu. Smlouva TTIP zajistí volný obchod mezi EU a USA. Zatímco dnes platí Američané Číně za jejich zboží natisknutými dolary, aby Čína za ně mohla nakoupit ropu do Arabů, za nějaký čas budou stejně tak Američané platit natisknutými dolary Evropanům za jejich vyrobené zboží, aby si Evropa mohla nakoupit ropu a plyn od Íránu (protože Rusko bude izolované). Co je totiž důležité, Írán se nebude bránit prodávat svoji ropu za americký dolar, protože technologie, které po odstranění embarga bude potřebovat, musí nakoupit opět za americké dolary. Protože ropa z Íránu bude proudit přes Kurdistán a pokud Írán bude chtít používat americkou infrastrukturu a ochranu ropovodů v Kurdistánu, bude muset prodávat ropu za dolar, nikoliv ze EURo.

Kurdistán je poslední nadějí na záchranu petrodolaru
62732Image1.jpg
Kurdská a americká vlajka na území severního Iráku

Přesměrování spotřeby ropy a plynu v EU z Ruska na Írán tak bude největší geopolitickou změnou za posledních 50 let. To však nelze realizovat bez vzniku Kurdistánu, bez rozvrácení Blízkého Východu, bez destabilizace regionu a především, bez porážky Bašára Assada. Rusko tak hraje v Sýrii velkou hru proti transatlantickému křídlu GP, protože pokud Rusko uspěje, plán na vytvoření evropské závislosti na americkém dolaru a íránské ropě tak definitivně skončí.

Diplomaté v EU tak vidí současné dny a měsíce jako klíčové. Odvolání Obamy by pomohlo oslabit transatlantické globalizační křídlo, protože impeachment Obamy by obrátil pozornost globálních elit dovnitř USA, čímž by vznikl prostor pro rychlé vyřešení migrační krize v EU a pro osvobození od globalizační politiky, alespoň na několik měsíců. Jestli má však odvolání Obamy šanci na úspěch, o tom docela pochybuji. Obama, jako kandidát NWO, je odvolatelný pouze elitami a ty už 13 měsíců do nových voleb nebudou měnit dostihového koně za jiného.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Leon
Návštěvník
Leon

Zdravim vsechny.Dnes se me poprve stalo, ze se dostanu na aeronet pouze pres proxy server.Vite nekdo o tom neco vic?? Diky Leon

Vladimír Rudolf
Návštěvník
Vladimír Rudolf

Je to na občanech USA jako na suverenitě jejich rozumové dospělosti. Proto i my v Československu budeme účtovat s kolaboranty a žádný diplomat či cizí ambasador nám do toho nebude mluvit.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Silne pochybuji ze Iranci by si nechali provest novy “uhlovodikovy puc” kdyz uz jeden takovy v 50-tych letech zazili. A ze by potrebovali US technologie? Tak to jste me rozesmali. Naopak – US spis potrebuje iranske vedce, stejne tak jako evropske. Nikdy tomu nebylo jinak. Nemci by mohli vypravet.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Spise je to strach ze Obama bude v kriticke chvili jednat ryze v pudu sebezachovy (jemu vlastnim) a provede neco nevyzpytatelneho ovsem velikeho kalibru protoze “mensi prusery” vyrabi temer denodenne. Nenadarmo se rika ze armade uz davno neveli on ale Dick Cheney. Coz mne osobne neprinasi vubec zadnou ulevu.

linux
Návštěvník
linux

Obama: “Ukrajina je ukážkovým príkladom krajiny, ktorej vládnu idioti”

http://cont.ws/post/136955

Vlado
Návštěvník
Vlado

vždy tu články beriem takmer na 100%, ale toto mi príde ako “hoax pod cudzou vlajkou” 🙂 to kto má naivne uveriť, že výmenou Obamu by sa niečo zmenilo ? 🙂 skôr je možno príliš makký a chceli by ho upratať nedočkavci (z vnútra) a takto hľdajú cestičky, hodiť to na jpp 😀 to už je ako škôlkárska stratégia, že sú USA na tom veľmi zle je jasné, ale niekedy tie nápady… to už je moc 🙂 možno čisté zúfalstvo… neviem aký dôveryhodný je ten bývalý pán z NSA, alebo aká je jeho úloha, no moc by som tomu za týchto okolností neveril… to snad aj ked su na čele europy uplatne svine bez štipky dobra a zdraveho rozumu v sebe (ostatné veľmi pravdepodobne vidierané) tak snáď niesu taki naivní, že by si mysleli že vymenou pajáca by sa niečo dramaticky mohlo zmeniť… alebo GP začal meniť stratégiu? ešte tak mať istotu že Putin je čistá duša a nie súčasť stratégie… čo by som za to dal… ako písal Alarmist Michail Chazin v skutočných príčinách krízy… usa sú opotrebovaná “defka” hlava sa oddelí a presunie sa k novému neopotrebovanému telu.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Dalo by se říci, že článek (ať k němu kdokoliv přistupuje jakoliv) na to dává odpověď, protože nejde o sesazení Obamy, ale o směřování pozornosti, tj. vyvolání vnitřních problémů, aby amíci neměli čas/chuť/náladu/energii/zdoje věnovat se aktivně bourání Evropy.

Vlado
Návštěvník
Vlado

Ja nezdieľam optimizmus, že agenda rozkladu evropy by bola ohrozená voľbami prezidetskej bábky…

kajmik
Návštěvník
kajmik

No tak tohle je už z dovolením úlet, zvlášť když ukazuje na zdroje z Infowars a z ThePrisonPlanet.
A docela si nedovedu představit, jak by mělo probíhat odvolání, když to je možné pouze impeachmentem a ten je díky rozložení sněmovny reprezentantů a případně odvolacího senátu dost nepravděpodobný (v prvním případě je třeba nadpoloviční většina a v druhém potom 2/3 většina). A to nemluvím o tom, že součástí odvolání je i vyšetřování komisí sněmovny reprezentantů a musí být opravdu uveden závažný důvod, který je předložen sněmovně. Ostatně po případném odvolání prezidenta Obamy by se novým prezidentem stal viceprezident Joe Biden, který spolu s Obamou kandidoval za Demokratickou stranu a společně prosazují stejné vize. Takže odvolání Obamy by jednak proběhlo nejdřív za cca 1/2 roku (to už jsou skoro nové volby) a novým prezidentem by se stal Obamův spolupracovník, takže by americká politika pokračovala stejným směrem bez výraznějších změn.

Alkid
Návštěvník
Alkid

Jak chce SSA provést svůj záměr, když
1.) na svou stranu a k dobití Sýrie potřebuje Írán? Ten však pomáhá RF a Sýrii, přestože by mohl svou ropu a plyn pomáhat za petrodolar dodávat do EU.
2.) k vytvoření Kurdistánu je třeba rozvrátit Turecko, které je více na straně SSA? A navíc pomohá SSA rozvrátit EU pomocí uprchlické krize nebo bezvýzového styku?
Chtějí tedy SSA dohodu muslimského Íránu, toho co zbyde z muslimského Turecka a většinově muslimského Kurdistánu prodávat Íránskou ropu a plyn do muslimské Evropy?
K tomu by SSA museli zvrátit oba body na svou stranu a to se jim nemůže podařit.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Já myslím, že s Íránem se to má trochu jinak. Z různých prohlášení politiků jsem vysledovala obchodní politiku, ke které to spěje. V plánu je asi toto. Rusko se Íránské ropě nebrání. Otázkou je proč, když se Írán pro Rusy stává konkurentem? Nebyl by to Putin, kdyby nevymyslel třetí možnost. Tou možností je to, že Rusko bude kupovat uhlovodíky od Íránu, ale platit bude strojním zařízením a zbraněmi, které Írán nezbytně potřebuje. No a pak ty uhlovodíky od Íránu prodá Číně ale za rubly, nebo juany. Tím se úplně eliminuje z obchodu dolar….

bantustan
Návštěvník
bantustan

Nebo NĚKDO konečně rozkopne to šuple s vynálezy,co se válí v kasematech Vatikánu…https://www.youtube.com/watch?v=eQMksReMw1Q https://en.wikipedia.org/wiki/Chronovisor

Aksal
Návštěvník
Aksal

K tomuto příspěvku.Írán požádal Rusko o půjčku 5 mld dolarů na rozvoj infrastruktury, kterou by prováděli ruské firmy, v oblasti dopravy, geologie a dalších…
http://rusvesna.su/economy/1445449865

M.C.
Návštěvník
M.C.

Přesně toto mě při čtení článku napadlo.
Ta infrastruktura propojující Rusko a Írán se už buduje. Něco málo o tom vím.
Je to rozhodně blíž jak přes Turecko a vede to geopoliticky stabilnější oblastí.
Myslet si, že Írán zahodí kamarádšoft s Ruskem, které ho celou dobu podporuje a pomáhá mu čelit už deset let (konkrétně od srpna 2004) hrozbám leteckého úderu ze strany USA a Izrahelle a následně i sankcím, že Íránci na to co se těch deset let dělo zapomenou a půjdou najednou na ruku neokonzervám je naivní.
Íránci nejsou Arabové, etnicky mají blíže k Indům a k nám a není to hloupý ani primitivní národ.

Pokud Rusové dokáží pomoct Sýrii k vítězství nad tzv. Islámským státem a pomoct i Iráku, tak neokonzervám zbude jenom ten Kurdistán. Jenže.
Turci na žádný Kurdistán nepřistoupí a vyřešit vytvoření Kurdistánu proti jeho vůli bude pro neokonzervy celkem ořech. Tam nestačí svrhnout prezidenta, proti bude celá armáda, navíc Turecko je členem NATO a bude to chápat jako zradu ze strany spojenců.
Neokonzervy nemají Turkům co nabídnout výměnou, s čím by souhlasila i Evropa a Turci jsou si toho vědomi.
Poněkud větší šanci na rozmotání tohoto problému mají Rusové a pilně vyjednávají s Turky i s Kurdy. Pokud se jim podaří to vyřešit, mají Kurdy na své straně a Turky mají čím uchlácholit i když to taky nebude lehké.
Viceprezident Afghánistánu byl žádat u Kadyrova o pomoc proti IS.
Nemáte pocit že většinou figurek na Brzezinského velké šachovnici začíná tahat Putin?

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Zajímavá úvaha a vůbec ne hloupá

Pepa
Návštěvník
Pepa

To vidí všichni, kteří nemají vymytý mozek amerikanismem.