Vítězný únor? Jak pro koho. Pozvánka k poslechu rádia

Vítězný únor? Jak pro koho. Pozvánka k poslechu rádia

Vítězný únor? Jak pro koho. Pozvánka k poslechu rádia

Pouhý den po výročí Vítězného února se vám dnes večer od 19:00 opět přihlásí na Svobodném rádiu náš šéfredaktor. Probírat se budou, jako již tradičně, domácí i zahraniční události za poslední týden a samozřejmě, že ani tentokrát nepřijdete v druhé části pořadu o telefonickou interakci, kdy budete moci do rádia volat své dotazy. Protože se skladba probíraných témat operativně mění za pochodu, nebudu zde psát seznam témat, počkáme si a uvidíme. Záznam pořadu najdete zde dole pod touto pozvánkou několik hodin po skončení vysílání. Záznamy pořizuje provozovatel YouTube kanálu ArchivSV, za což velmi děkujeme.

Upozornění: Pokud voláte do pořadu, nejprve si ztlumte Svobodné rádio na nulu, protože jinak vzniká velmi nepříjemný akustický feedback. Stream má 30-sekundové zpoždění, takže pokud se nemůžete dovolat, je to kvůli tomu, že již ve skutečnosti probíhá další hovor na lince. Vyčkejte proto na lince, jste v pořadí.

Záznam pořadu

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ščors
Návštěvník
Ščors

O pražské kavárenské stoce: https://email.seznam.cz/#inbox/16060

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pro kurvos a aabb:
I když pánové ze SR nejsou možná profesionální hlasatelé, jako ti z ČT24, a možná jsou i trošku více hrdí, tak si myslím, že MAJÍ NA CO!
Oni totiž, díky Bohu, na rozdíl od mnoha jiných, nosí vlastní kůži na trh, a NĚCO OPRAVDU DĚLAJÍ – a za to jim patří velký DÍK!
A navíc na vlastní náklady, a pro NÁS.
Pokud vy dva děláte něco pro ZMĚNU lépe než oni, dejte vědět, rádi vás budeme sledovat.
ČÍM VÍCE, TÍM LÉPE!

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Omlouvám se dříčum páteční relace,ale ZATÍM jsem neslyšel ani jednu z jednoho duvodu,totiž již v roce 1953 jsem posluchal profika jménem BRUCE LOCKHARD,posléze PEROUTKU,ostatní borce ještě opravdu konkurenčně svobodné RFE,jako Erazima Koháka,Jana Čepa,Františka TOMÁŠE,etc,TAKŽE jen pro rozptýlení amatéra tady..
https://www.youtube.com/user/svobodnatv/featured ALE v životě by mně nenapadlo PO POSLECHU deklamovat,že někdo chrchlá,funí a říká eeee…

https://www.youtube.com/watch?v=dAPgjIi49KM

aabb
Návštěvník
aabb

Vojín Kefalín, povezdtě, čo si predstavujetě pod takým pojmom “deklamovať?

Ščors
Návštěvník
Ščors

S těmi dvěma se nespojí, až takový škodič není. Bude dál prosazovat svou konzistentní, jak říká, politiku. Jako kůl v plotě; pokud nebude ve vedení ČSSD vystřídán. Babiš bude premiér. Ve volbách zaboduje Okamura a snad i KSČM. Možná je i menšinová vláda: Babiš, lidovci a další, třeba Národní dem. strana. To je tak avanturní, že koalice bude zase zahrnovat ČSSD. Tedy celkově se nic nestane, jen zavrhovaný Babiš posílí. V politice bude asi do r. 2020, kdy dotace EU končí. Babiš by mohl prosadit vymýcení přílivu kozojevů – o tom se několikrát vyjádřil. TTIP bude chválit (stejně jako ozubená hlava), protože Monsando (potraviny geneticky modifikované) bude podepisovat smlouvu právě s Agrofertem. Takže stoupnou potraty a deformované děti.

kurvos
Návštěvník
kurvos

Co člověk to názor a máme snad demokracii! Mám snahu poslouchat, protože je správné si vyslechnout alternativní názory kolotočáře VK, ale jak dojde na interaktivní část, jde to jen s velkými obtížemi a obvykle vypínám, protože to opravdu poslouchat nejde.

Pol
Návštěvník
Pol

Ale jistě, že máte právo vyjádřit svůj názor, jen jde o to, jak to podáte. Vyjadřovat se o starším pánovi, že funí …. , mě nepřijde příliš etické. Všichni slušný lidé májí úctu k seniorům a pokud vy ne, pak je těžké vám něco vysvětlovat. Stáří je doprovázeno celou řadou zdravotních problémů a to byste měl brát v potaz. Věřte, že i vy na tom budete v pokročilejším věku jinak, než dnes.
Myslím, že nám všem kdo posloucháme SR a pana V.K jde o jedno, vyslechnout si alternativní názor, svobodnou diskuzi, která není cenzurována. A to Svobodné rádio naplňuje měrou vrchovatou. Tak kde je problém ? Budeme hledat nějaké “mouchy” ? Tady nejde o dokonalost, nýbrž o necenzurované vysílání.

kurvos
Návštěvník
kurvos

Nic z toho co píšte jsem zde nikdy nenapsal, pletete si mě s někým jiným a evidentně jen chcete chytnout za pačesy kohokoli, kdo je po ruce. Napsal jsem v pátek večer pouze jeden příspěvek typu “hate” na SV bez jmenování konktrétní osoby. A potom druhou kritiku na rozvádění nepotvrzených informací, viz. můj příspěvek níže. Nic víc.

Pol
Návštěvník
Pol

Ano, vy jste napsal “ten krypl to nezvládá ” což je ještě horší. Nazývat někoho kriplem, no nevím…. proč ??? Je ale pravda, že jste mě splynul s ostatními “kritiky”, takže jsem vás osočil z něčeho, co jste neřekl. Za to se omlouvám.

kurvos
Návštěvník
kurvos

Právě jste na to kápl. Napsal jsem krypl a ne kripl…

kurvos
Návštěvník
kurvos

Slovo kripl má nějaký význam, ale krypl neznamená ve skutečnosti vůbec nic a o to mi právě šlo. Napsat něco jakoby urážlivého, ale jen pro toho, kdo chce psa býti a hůl si vždycky najde, že Pol?

kurvos
Návštěvník
kurvos

zde patřilo…psa bíti..

Martin Dukát SR
Návštěvník
Martin Dukát SR

Ano pane Kurvas, to že jste napsal kripl s tvrdým “y” a pak říkáte no já jsem to nemyslel to nebyla nadávka, tomu může uvěřit opravdu jen někdo slabomyslnej:-)) Jste nevychovanej floutek alias jako divácký mlaďas PRIMA COOL. Ale nebojte máte zde v této diskuzi (alias odpadním koši) hodně kámošů, kteří Vás za vaše chování budou plácat po rameni. Chtel bych Vás vidět, co Vy jako “Kurvas moderátor” byste převedl? Můžete si k tomu přizvat třeba pana Hrebenára a jako něžnou moderátorku Ingrid Romancovou:-)) To bude vysíláníčko:-))

kurvos
Návštěvník
kurvos

Vysílání rádia je Vaše práce, do toho se já nijak nehrnu. Položit otázku, odpojit z éteru a hotovo. Jinak to poslouchat nepůjde nikdy. Moje práce v budoucnu bude jiná, kapánek drsnější. Ano jsem sprosťák a hajzl, nadávám i vlastnímu fotrovi asi ve věku p. Klapala do čůráků a zmrdů, kvůli zásadně odlišným politickým názorům na geopolitiku apod. Kdybych měl příležitost, řeknu “kriple” do očí každému, kdo si to podle mého zaslouží. Klidně i “ředitelům zeměkoule”, jednoduše komukoli. Nemám strach z ničeho a z vlastní smrti už vůbec ne. Proto na mě nemůže nikdo.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Nějak nechápu některé posluchače typu kurvos – aabb kteří opakovaně tvrdí že se to nedá poslouchat ale pořád poslouchají . schizofrenie jak vyšitá, navíc mají nezištnou touhu se se svým problémem podělit v diskuzi. nechápu proč to neřeší se svým ošetřujícím lékařem?

Pol
Návštěvník
Pol

Ani mě se nelíbí, jak tu někteří napadají SR. Buďme rádi, že takové rádio existuje. Je třeba si uvědomit, že pan Kapal je senior a není možné mu vyčítat, že si nerozumí s moderní technikou. Tak to bývá a ani my nebudeme v jeho věku jiný. Kdo si myslí opak, tak je arogantní hlupák. Pro mě podstatný výběr témat a reakce v diskuzi a to pan Kapal zvládá na jedničku. V tomto je naopak vidět, že je profesionál. Prosil bych, aby jsme byly shovívavý a buďme rádi za Svobodné rádio.

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Tady to žije! 🙂 Ale u našich přátel na východě, se něco děje. Alespoň dle mé proti-putinovské přítelkyně v knize ksichtů.

Medvídku, medvídku,
čto tebe slučilo?
Gde iskať pravdu?
Trudno tak ne bylo!

comment image

kurvos
Návštěvník
kurvos

Vypnul jsem to, mám jen jedny uši! Ten krypl to opravdu nezvládá.

aabb
Návštěvník
aabb

Už zas je tam ten žvanivý hnus Kapal?

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Buďte rád že jste díky panu Kapalovi ten pořad vůbec slyšel…

aabb
Návštěvník
aabb

Dukáte, já cokoliv z hnusem Kapalem už dávno neposlouchám, tak si ty své hloupé kecy prosím nechte ke svému vánočnímu stolu. Podle mě Kapal zadarmo akorát škodí české věci, protože je posedlý fanatik, stejně jako vy, Dukáte. Nyní už neposlouchám z toho vašeho Brouk Pytlk rádia vůbec nic, protože předposlední relace s VK bez Kapala byl takový zase mrdník, že jsem skončil i s tím. Finito.

4321
Návštěvník
4321

Jasně, zapni si raději radiožurnál a nebo ty vymejvarny na ČT

aabb
Návštěvník
aabb

Hlupáku.. máš to v hlavě srovnaný, co? To že se mi bytostně protiví Kapal znamená snad automaticky, že půjdu na mejnstrým sračkomety? Jste kolem těch posedlých Brouků Pytlíků z Kladna jak sekta, vrána k vráně sedá.

4321
Návštěvník
4321

Žvanivý kapal? A to má v tom rádiu mlčet a nebo co? Že k situaci řekne i svůj náror je snad špatný? VK si prostě k tomu řekne svoje a vyřešný. To že je slyšet třeba Kapalův hlasitější dech je biologicky omluvitelné a moderovat diskuze není zrovna jednoduché. Interreakce s volajícími mohou vyvolávat paskvil, ale posledně jsem zrovna neslyšel nic tak až doslova neúnosnýho. VK měl akorád potíže slyšet dotazy, ale technickým problémům se jen tak nevyhnete, kord jak na to ještě celý nemáte až tak mnoho finančních prostředků. A to … co tam uvádějí …. hoax či ne … i tak je třeba brát na zřetel. Jen abychom ty nejproblémovější muslimy z Německa tady u nás v těch ubytovnách typu byznis s bídou nakonec opravdu neměli!

aabb
Návštěvník
aabb

Kapal má své názory vykládat ve svých relacích o sobě. Mě zajímá VK, názory Kapala mě nezajímají, tím spíš, že neustále skáká hostu do řeči a plácá blbosti a pitomé balastní průpovídky. To že funí, mlaská, chrchlá a často je pod panáčky, kterými prokládá ty své chrchlavé kuřácké přestávky je prostě hnus. Kdyby nebyl dobytek, tak ten mikrofon vypne tlačítkem, kterému se ve studiích říká kašlák, nebo chrchlák a nehnusil by posluchačům do uší. A jen když by měl co říci jako moderátor, pak by si mikrofon u huby zapnul, když se bez mlaskání a funění neudrží. A jako moderátor nemá žvanit jako kdyby byl diskutující. Takže takový mrdník neposlouchám.

bdpsdp
Návštěvník
bdpsdp

No já nemůžu 😀 Plně souhlasím aabb. Ještě doplním, že když neumí zapnout písničku a nebo tam něco podělá tak okamžitě hlásí, že je pod útokem hackerů. No ty rumové vánice prokládané cigárkama, na které dostal jen symbolických 40 Kč navíc, za to si ani nekoupí celou krabku.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Tak vážený pane Aabb, nechte si to oslovení Dukáte, na to není nikdo zvědav. Pokud se Vám vysílání pana Kapala nelíbí tak ho neposlouchejte. Nic si nevyřvete. Chováte se jak pubertální hulvát sledující Prima Cool

aabb
Návštěvník
aabb

Dukáte, tak znovu – já odpudivé žvanění Kapala už dlouho neposlouchám, a nyní jsem s tím Vaším Brouk Pytlík rádiem skončil definitivně. Takže si vaše blbé poznámky nechte k vašemu vánočnímu stolu. Pro mě nejste “pan”, jak si to chcete vynucovat? A idiotsky tu řvete a plácáte dětinské pitomosti akorát vy.

Naďa
Návštěvník
Naďa

Ty šášulo Dukáte neumíš ani zabezpečit u svého rádia archiv poslední pořad je tam z 31.01.2016 buďte rádi že vám ještě něco posíláme vy arogantní hlupáci v čele s tím roztržitým důchodcem Kapalem. Být tu jiná alternativa tak vás smázne během týdne.

Malý
Návštěvník
Malý

Paní Naďo zde máte link kam se můžete vyjádřit přímo na jejich stream neb oni ze zásady negativní názory na jejich cheatu ke své práci nezveřejňují. Zde link : http://95.154.254.153/chat/frame.php?frameid=2623222

aabb
Návštěvník
aabb

Posledně tady demograt Dukát bonzoval administrátorovi, aby smazal příspěvky které se Dukátu nelíbí – tak jako to dělají s kritickými příspěvky na schmoozu jejich Brouk Pytlík rádia. Je to holt necenzurovanej demograt.

M.N.
Návštěvník
M.N.

No vida a už to ten vypatlanej skrček Dukát i na této adrese maže http://95.154.254.153/chat/frame.php?frameid=2623222 on si ten moula myslí že si ty jeho fízlovsko-cenzorský praktiky nikdo nevšimne. Fuj vy jste hnůj Dukáte.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Pane Kurvos óóó jaká trefná přezdívka která Vás charakterizuje, pán Kapal narozdíl od Vás dělá něco defacto zdarma pro druhé. Díky němu jste mohl slyšet ten pořad. Znáte jeho autorskou tvorbu? Třeba Osud legionáře, Ten klukovský svět? Že o něm tak píšete.? To byste jste chtěl lepší svět? Podívejte se na sebe? Ani si nevážíte práce druhých?

kurvos
Návštěvník
kurvos

Jsem prapraprapotomkem důstojníka ve vojsku Napoleona Bonaparte, který se po skončení válek usadil v Čechách.

Jmenoval snad jsem někoho? Dnes už se nešlo udržet a rozvedl jste to Vy.

Zpětná vazba je důležitá a člověk bez ega ji jen a jen ocení.

Horší věc je, že se v relaci na začátku mluvilo o tajně ubytovaných uprchlících v azylovém řízení ve Staré Boleslavi, viz. článek:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Radek-Pokorny-Premier-Sobotka-balamuti-verejnost-Bruselska-cekarna-na-smrt-narodu-propada-chaosu-423506

jako o jasné, pravdivé události na které stavíte další konstrukty a přitom jde o jasný hoax. Blízké dny a týdny toto moje tvrzení potvrdí. Nic takového není možnéí utajit.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Mně je úplně jedno či jste potomek, to že jste hulvát Vám vaší předci neodpářou

kurvos
Návštěvník
kurvos

Dobře, souhlasím, mě nevadí jakákoli kritika, klidně i sprostá za hranou, ani vyhrožování fyzickou likvidací, smrtí se mnou vůbec nic neudělá.

Ale jak vysvětlíte, v pátek na rádiu do velkých konstrukcí rozvedenou nepotvrzenou informaci o německých azylantech tajně ubytovaných ve Staré Boleslavi. Ta infomace je hoax či záměrná dezinformace a Vaše rádio s ní pracuje, jako s relevantní skutečností. Podobný hoax byl nedávno na Vašem rádiu uvedný ze Slovenska, ten o 1000 denně a tajně v noci tam vozených imigrantech z Rakouska, který se dodnes nepotvrdil a ani nepotvrdí. Pokud se ze SV stane hromosvod pro podobné evidentní dezinformace, důvěryhodnosti rádia jako alternatívní informační platfomy to moc nepřidá. Za chyby tohoto typu se zatím nikdo nikdy neomluvil, ego to nechce dovolit.

Milan
Návštěvník
Milan

Pane Dukáte ten váš Kapal je velký popleta stačí si poslechnout včerejší relaci to že je novinář? Jděte se vycpat jeho pořady a studio beta je jeden velký otřes. Co se týče spojení přes SKYPE či telefon ale to víte sám neandrtálec by si s tím poradil lépe. NAUČTE HO TELEFONOVAT A OVLÁDAT SKYPE VŠE VÁM KAZÍ ten váš slavný brepta Kapal.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Vážený pane Milane, ono vysílání rádia to není jen o ovládání Skype nebo jako psaní do diskuze a to rozhodně pan kolega vzládá lépe než Vy. Doporučuji Vám abyste si něco o problematice rozhlasového vysílání něco přečetl.

aabb
Návštěvník
aabb

Dukáte,vraťte se na základku a zopákněte si gramatiku, interpunkci, atd. – vy jeden “pane novináři”. Každý váš příspěvěk je jak z pomocné školy. :-DDDD

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

aabb Jste jen podprůměrnej výplod naší společnosti, bez výchovy rozhledu, a ještě by se dalo říci že svým působením pubertálního floutka působíte v zájmu NWO.

Milan
Návštěvník
Milan

Pane Dukát pravopis značí sečtělého a tím do jisté míry i vzdělaného jedince a s tím žádné vaše zaklínadlo NWO nic nenadělá negramot zůstane žel bohu negramotem tak jako i u vaší osoby…

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Pane Milane, vaše argumentace je na bodě mrazu, neděláte nic, jen nadáváte na diskuzi. My děláme rádio, co děláte Vy pro druhé?

Milan
Návštěvník
Milan

Nooo alespoň umím česky pane Dukáte to by pro vás alespoň pro začátek snad i postačilo 🙂

Termit
Návštěvník
Termit

Lékařská etika. MUAHHAHAHHAHAHHAHHA
VK vaše rozumování o očkování je TOTÁLNĚ mimo.
Nemluvte zbytečně o něčem v čem jste NAIVNÍ LAIK.

ZIKA – NOVÁ PRASEČÍ CHŘIPKA!

albatros
Návštěvník
albatros

Zika je jen obyčejná forma chřipky někde v jižní americe. Náhodou ji našli u někoho kdo trpěl syndromem malého mozku, který může nastat z mnoha jiných důvodů. Ověřená spojitost mezi Zikou a tímto syndromem neexistuje. Je to jen další mainstreamový hoax.

Co se týká očkování, tak se očkuje už asi 200 let. Problémy s očkováním nastaly až posledních cca 20 let. Takže VK měl pravdu. Principiální systém očkování je v pořádku, složení současných vakcín je ale přinejmenším diskutabilní.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Pořad jsem neslyšela a reaguji pouze na Váš komentář. První odstavec souhlas. Druhý souhlas pouze s částí, že složení současných vakcín je přinejmenším diskutabilní.
Že by se očkovalo 200 let, s tím nesouhlasím. První západní vakcína je připisována Jennerovi na konci 18. st. (to by odpovídalo těm 2 stoletím). Z Číny jsou prý zprávy o jakýchsi administracích infekčních agens už z 10. st. n. l., ale plošné očkování se hromadně zavádělo převážně až po 2. sv. válce, i když v meziválečném období probíhaly dílčí snahy.
Dále nesouhlasím, že problémy s očkováním nastaly až v posledních 20 letech. To je na delší rozbor, který by se sem nevešel. Roli v nárůstu a zviditelnění poočkovacích komplikací určitě hraje změna očkovacího schématu a složení vakcín, které zmiňujete, ale nejen to. Zároveň nesouhlasím s tvrzením, že by dřív problémy nebyly.
Nevím co, je přesně myšleno principiálním systémem očkování. Nicméně u vakcín není prokázáno, že by navozovaly imunitu proti danému patogenu, ani že by se zasloužily o vymýcení nějaké nemoci. To nám mainstream tvrdí jako neochvějnou pravdu a můj názor je takový, že pro to nemají potřebné podklady. To, že očkování navodí tvorbu protilátek, ještě neznamená, že navodí imunitu.

4321
Návštěvník
4321

Tak pozor! Tzv. ciganský byznis v odlehlých ubytovnách na západě u německých hranic už neletí! Teď se podle éteru Svobodného rádia domlouvají s jejich bysnismeny jiné kšefty s ubytovávním jiných nejproblematičtějšími individují – těmi nejproblémovějšími muslimskými migranty Německa (a to zcela mimo úrověň zřejmě ani nic netušící naši nekompetení vlády, která nejspíš až se to provalí prohlásí: 1) Že s tím stejně nejde nic dělat. 2) Že jsou na těch ubytovnách (u nás) stejnak jen dočasně (to ale není pravda protože Němcko, kde jich bude stále více a více přibývat si je zpět prostě ani náhodou nikdy na svoje území nevezme. 3) Lze očekávat v reálu pro budoucnost nakonec nejaký zcela nefunční, zastírací scénař naší vlády na pro uklidnění lidí.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

zvítězí UNOR 2016 nad Spokojenými Státy mírumilovnými????? http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/geologove-san-andreas-povede-k-armagedonu-usa/