Víme první: V roce 2010 jako ministr vnitra za ČSSD řídil protiextrémistické...

Víme první: V roce 2010 jako ministr vnitra za ČSSD řídil protiextrémistické razie a soudní rozpuštění vlastenecké Dělnické strany, dnes finančně sponzoruje Okamurovu SPD! Šokující odhalení na transparentním účtu Okamurova hnutí! Objeví se bývalý socialistický ministr vnitra Martin Pecina na některé z podzimních kandidátek SPD? Na transparentní účet poslal SPD rovných 20 000 korun podobně, jako posílají jiní kandidáti SPD své příspěvky před podzimními volbami na své kampaně! Pamatujete na vyštípání Nely Liskové z Národní domobrany a na informace o sbližování velitelů ND s lidmi z SPD? Jeden z velitelů ND je už rovněž ve výpisu na transparentním účtu SPD!

Víme první: V roce 2010 jako ministr vnitra za ČSSD řídil protiextrémistické razie a soudní rozpuštění vlastenecké Dělnické strany, dnes finančně sponzoruje Okamurovu SPD! Šokující odhalení na transparentním účtu Okamurova hnutí! Objeví se bývalý socialistický ministr vnitra Martin Pecina na některé z podzimních kandidátek SPD? Na transparentní účet poslal SPD rovných 20 000 korun podobně, jako posílají jiní kandidáti SPD své příspěvky před podzimními volbami na své kampaně! Pamatujete na vyštípání Nely Liskové z Národní domobrany a na informace o sbližování velitelů ND s lidmi z SPD? Jeden z velitelů ND je už rovněž ve výpisu na transparentním účtu SPD!

Redakce Aeronetu byla dnes z našich důvěrných politických zdrojů upozorněna na největší chystanou bombu na politické scéně tohoto roku. Bývalý ministr vnitra za ČSSD, který se v letech 2009 a 2010 podílel na řízení rozkladných operací ministerstva vnitra s krycími názvy Power 1 a Power 2 s cílem rozbití a následného soudního rozpuštění Dělnické strany Tomáše Vandase, zřejmě podle všeho míří na jedno z čelních míst některé z podzimních kandidátek SPD. Informaci máme potvrzenou z několika zdrojů uvnitř SPD, mimochodem od stejných zdrojů, které nás již před 5 měsíci informovaly o vysoce tajném vyjednávání Terezy Hyťhové s Trikolorou.

Podle těchto informací se počítá s Martinem Pecinou jako se zkušeným politikem z ČSSD, který v Lidovém domě strávil celkem 4 roky, ale předtím v 90. letech byl členem ODS, na jedno z míst na kandidátce SPD na podzim. Martin Pecina po skončení působení v ČSSD kandidoval za stranu SPOZ jako nestraník a nyní se podle našich informací chystá jeho návrat do politiky pod křídly SPD.

Výpis transparentního účtu SPD

Zatím není jasné, jestli Martin Pecina vstoupí do SPD podobně jako Jaroslav Foldyna, rovněž bývalý kádr z ČSSD, anebo jestli bude Pecina figurovat na některé z podzimních kandidátek SPD jako nestraník. V každém případě tuto naší šokující informaci potvrzuje jeden zásadní důkaz. Tímto důkazem je finanční sponzorský dar ve výši rovných 20 000 Kč, který Martin Pecina zaslal na transparentní stranický účet SPD dne 27. července 2020.

V bankovní transakci ve zprávě pro příjemce je uvedeno číslo 09071968, což znamená 09. 07. 1968 a jak najdeme snadno na internetu, je to datum narození toho Martina Peciny, který byl ministrem vnitra ve dvou úřednických vládách, nejprve v té Fischerově vládě od května 2009 do července 2010, a potom v té Rusnokově od července 2013 do ledna 2014. Nejedná se tedy o shodu jmen nějakého jiného Martina Pecina, ale doopravdy náš zdroj má pravdu, bývalý ministr vnitra za ČSSD, který se osobně zasloužil o rozbití Dělnické strany, míří na kandidátku SPD a posílá Okamurově hnutí 20 000 korun. Nejprve si pojďme shrnout fakta a kulíšci ať raději dále nečtou.

Ministr vnitra za ČSSD, který zařízl vlasteneckou Dělnickou stranu, sponzoruje SPD. Podle všeho míří na kandidátku na podzim

Dne 27. července zasílá Martin Pecina na transparentní účet SPD [1] sponzorský dar ve výši 20 000 Kč.  Martin Pecina je ovšem bývalým ministrem vnitra v letech 2009 až 2010, ale rovněž v letech 2013 až 2014. Z pozice ministra vnitra ve Fischerově vládě v letech 2009 až 2010 se podílel na likvidaci tehdejší Dělnické strany. Zmíněné vnitrácké akce s krycími názvy Power 1 a Power 2 spočívaly ve stíhání lidí za plakáty, samolepky, jednalo se o obrovské policejní razie zakuklenců se samopaly.

Probíhalo zatýkání tzv. extrémistů, ve skutečnosti tátů od rodin chránící své rodiny v blízkosti dodnes vyloučených lokalit v ČR, a výsledkem bylo kompletní rozprášení Dělnické strany. Ministr Pecina tehdy počátkem roku 2010 v rozhovoru pro Bakalovo Aktualne.cz se spokojením uvedl, že Dělnická strana je vyřízená, a že pokud se pokusí znovu obnovit pod jiným názvem a bude pokračovat v podobné činnosti, že po ní půjdou znovu a za pomoci soudů ji znovu rozpustí. Děsivý rozhovor s Pecinou si přečtěte zde, ať víte, jaký kvalitní a další bývalý kádr z ČSSD má namířeno do SPD.

Martin Pecina, bývalý ministr vnitra

Další věc je mnohem pikantnější, protože s Martinem Pecinou se znovu počítalo na vnitro v rámci nahrazení Jana Hamáčka v případě rozpadu vlády a nutnosti ustanovení úřednické vlády Milošem Zemanem v červenci 2019, a to s ohledem na spor kolem Antonína Staňka a ministerstva kultury. Martin Pecina je totiž politický kůň Miloše Zemana, který podporuje SPD. Více zde. Ještě v 90. letech byl Martin Pecina členem ODS, poté 4 roky členem ČSSD, poté jako nestraník za SPOZ a nyní krátce před podzimními volbami do krajů a do senátu posílá SPD rovných 20 000 korun podobně, jako jiní členové SPD již posílají na své vlastní kandidatury. Více informací o Martinu Pecinovi najdete zde.

Dovnitř SPD se nasunuje skoro každý, kdo v minulosti něco znamenal v ČSSD a v Lidovém domě

Opravdu by mně zajímalo, kde SPD bere tu drzost označovat Terezu Hyťhovou jako přeběhlíka, když jen před pár týdny Jaroslav Foldyna přeběhl do SPD rovnou z ČSSD, ale toho jako přeběhlíka neoznačují, ba co víc, na transparentní účet SPD posílá prověřený kádr a kůň Miloše Zemana a Jiřího Rusnoka finanční příspěvek, který se náramně a hodně svojí výší podobá příspěvkům ostatních kandidátů SPD na své volby v regionech. Má stále ještě SPD právo se nazývat protisystémovou stranou, když ji začínají sponzorovat totálně prosystémoví hráči?

Martin Pecina, velký bojovník proti tzv. extrémismu jako bývalý ministr vnitra, nyní sponzoruje hnutí, které je ve čtvrtletních zprávách téhož vnitra opakovaně označované jako extrémistické?! Ty vole, to nevymyslíš! Větší nehoráznou drzost ve vztahu k vlasteneckým voličům SPD už člověk neviděl. Martin Pecina neposílá 20 000 Kč hnutí SPD jen tak. Pravděpodobně bude za SPD kandidovat jako lídr, nejhůře dvojka na kandidátce, tedy v hledáčku může být i role hejtmana některého z krajů (např. sev. Morava), nebo se jedná o jeho kandidatuře do senátu s podporou SPD. Všechny ostatní příspěvky v podobné výši okolo 20 až 40 tisíc korun mají stejné popisy, tedy “Příspěvek na kampaň” v rámci celorepublikové kampaně a celorepublikového řízení kampaně, takže to lecos naznačuje.

Martin Pecina během volební kampaně ČSSD

Jenže, to zdaleka není všechno. V únoru tohoto roku jsme přinesli informace [2] o rozkolu uvnitř Národní domobrany, který nakonec vedl k odchodu zakladatelky Nely Liskové. Hlavním jádrem sporu se stalo postupné vytěsňování úlohy Nely Liskové v Národní domobraně poté, co vedení uskupení a hlavní velitel Marek Obrtel zaujali velice smířlivý postoj k novele Zákona o braních z dílny ministra vnitra za ČSSD Jana Hamáčka, kterým se na území ČR staví činnost domobran mimo zákon, pakliže tím má někdo na mysli domobranu s právem chránit svůj životní prostor a státní hranice se zbraní v ruce. Nela Lisková postupně odhalila šokující informace o tom, že vedení Národní domobrany navázalo kontakty s lidmi z SPD a za uzavřenými dveřmi spolu vyjednávají o možném nasazení velitelů Národní domobrany na kandidátky SPD.

Politické námluvy mezi Národní domobranou a SPD už mají první vlaštovky na transparentním účtu

Jaké to bylo překvapení, když v souvislosti s prohlížením transparentního účtu kvůli Martinu Pecinovi jsme narazili i na dar ve výši 300 Kč od jistého Jiřího Leštiny. Ve zprávě pro příjemce je informace, že je to dar pro kandidáta SPD Lubomíra Pána. Pokud nevíte, kdo je to Jiří Leština, tak to je právě jeden z velitelů Národní domobrany, který figuroval v kauze vyštípání Nely Liskové z této organizace letos v únoru. O velitelích Národní domobrany a o jejich vyjednávání s SPD jsme psali tento rok v únoru zde.

Příspěvek ve výši 300 Kč rozhodně nelze označit za indicii, že by Jiří Leština za SPD kandidoval, to je myslím zcela vyloučené, ale pouze se ukazuje, že jak velitelé Národní domobrany, kteří měli velice vlídná slova pro Hamáčkův zbraňový zákon, tak i samotná SPD se naprosto nepochopitelným způsobem nechávají přitahovat bývalými kádry Lidového domu, až se z toho tají dech. Z celé SPD se tak pomalu stává “béčko” ČSSD se vším všudy, protože tímto tempem bude za chvíli v SPD vice socialistů než… než vlastenců.

Martin Pecina po jednání vlády odpovídá na dotazy novinářů

Jen před pár týdny naprosto nepochopitelně a šokujícím způsobem hlasovala SPD zcela jednomyslně pro ustanovení stálé parlamentní komise proti hybridním hrozbám, o což usiloval Jakub Janda z Evropských hodnot od roku 2015 a pořád bez úspěchu, až v roce 2020 se to povedlo s jednomyslnou podporou SPD, která hlasovala pro ustanovení komise společně s TOP 09 a celým Demoblokem. Počátkem roku pro změnu SPD hlasovala pro Hamáčkův zbraňový zákon, který byl nakonec přijat a došlo tak k likvidaci domobran, tedy jejich hlavní činnosti, tedy k ozbrojené ochraně státu a životního prostoru vlastními zbraňovými prostředky.

Takže to celé vypadá naprosto bizarně, až doslova jako sci-fi. Hnutí, které sebe nazývá jedinou vlasteneckou stranou v ČR se obklopuje bývalými politiky a teď už i vysokými bývalými kádry ČSSD, kteří před 10 lety řídili likvidační operace proti vlastenecké Dělnické straně. Ty vole, tohle nevymyslíš ani v té nejzkorumpovanější banánové republice, to už ani nelze nazvat za chucpe, to je masakr vlastenectví motorovou pilou. Teď už jenom čekám, kdy se na transparentním účtu SPD objeví dar od Open Society Foundations z Londýna. Čím více razíte globál politiku, tím více vás zaplavují penězi. Čím více bojujete proti globalizaci, tím horší a horší situaci máte s tím, abyste vůbec přežili další měsíc, aby vás neumlčeli, abyste mohli dál působit. Ten kontrast doufám všichni vidíte.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 2 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 50% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

sorry, jakypak transparentni ucet, kdyz se z neho pretahuji miliony na bezny ucet SPD a nikdo nevi, jak finance byly/budou pouzite?
viz vypis ze dne 15.7.2020 –comment image

a jeste dalsi jobovka.
kapalik ze stvave vysilacky z pudy, ac se predstavuje jako disident a narobijec pod dohledem protiteroristicke skvadry, vcetne oznaceni za dezinformatora cenzorem cempre, dne 31.7.2020 jeho mordu zverejnuji PL. :)))comment image&id=151991
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranti-do-Cech-padlo-na-pude-nemeckeho-parlamentu-Nejen-to-Dalsi-sokuji-skutecnosti-o-Sobotkovi-Usvedcujici-fakta-dukazy-632294

Radek
Návštěvník
Radek
Babiš je vůl
Návštěvník
Babiš je vůl

comment image

anonymka
Návštěvník
anonymka

Poláci již Istambulskou úmluvu podepsali, i ratifikovali již před několika lety a tento týden si podali žádost o zrušení ratifikace a odstoupení od úmluvy. už jim začala EU vyhrožovat, že pokud to nestáhnou, sáhnou jim na peníze a bude jim krácena, nebo pozastavena úplně podpora z té ohromné půjčky, za kterou tak jako tak budou ručit a společně ji splácet. Tak dobrý co, zlatá EU.

Willbr
Návštěvník
Willbr

Pozorně se podívejte na obrázek a každý z vás si nutně musí říct; “Ano, to je on. Martin Pecina.” Muž jedinečných vlastností, ryzího štítu, pro nějž zodpovědnost a poctivost jsou stejně důležité jako voda pro rybu. Martin Pecina, po třiceti letech nejistoty a bídy je konečně mužem, který začíná psát nové kapitoly moderní historie českého národa, České republiky, muž, který neslibuje, ale koná a jeho mysl celá patří prostému českému lidu, za který jest onen politický plnokrevník nejen ochoten bojovat až do konečného naplnění svých povinností a závazků vůči národu, ale je i připraven za něj položit i svůj život. Jedině ten, který osobně pozná pana Martina Pecinu, jedině tehdy pozná onen pocit neskonalého štěstí a radosti. A budiž zatracen ten, který by přirovnal pana Martina Pecinu k Josefu Švejkovi, neboť by se převelice zmýlil. Josef Švejk svou naivitou a hloupostí panu Martinu Pecinovi nesahá ani po kotníky.

no name
Návštěvník
no name

A co má být? Tady je kdejaký hejhula vyzýván k finančnímu příspěvku bez ohledu na svůj původ a přesvědčení, a tak není třeba závidět, že se Pecina rozhodl koupit si rohlík v jiném krámě!

Hledám pravdu
Návštěvník
Hledám pravdu

Božinku, to je ale sajrajt! Kam se na tohohle Molocha hrabe nějaká mladá svazácká zlatokopka Terka Hyťhová.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Helena Langšádlová v rozhovoru s týdeníkem Respekt hovořila o Stálé komisi pro hybridní hrozby, která nedávno i díky její iniciativě vznikla. Prý nebude sloužit tomu, aby se tlačila jedna “správná” pravda.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Langsadlova-prosadila-vznik-komise-pro-hybridni-hrozby-Lide-si-to-neumi-prebrat-V-Cerne-Hore-kvuli-vlivu-Ruska-malem-zavrazdili-premiera-632154

Budou se tlačit hned tři:

1. S Evropskou unií a čmoudama na věčné časy a nikdy jinak, nebo bez dotací chcípnete
2. NATO záruka míru a demokracie, nebo vás vybombardujem
3. Václav Havel byl abstinující demokratický revolucionář pravdy a lásky a humanitární bombarďák.

To jsme to dopracovali. A k vtlučení těchto tří pravd do hlavy občanům potřebujeme 150 000 neziskovek, ministerstvo pravdy a lásky, Koudelkovo debilárium, parlament, senát, a jistit to budou státní zástupci, policie a soudy. V záloze bude armáda. Super, soudruzi, ale něco podobného v menším měřítku jsem už viděl.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Třetina našich kuřat trpí nemocí, přiznalo KFC v Británii a Irsku

Tak, třetina masa je z nemocných kuřat (hygiena mhouří oči), a dvě třetiny vytisknou na tiskárně z PVC. No nedejte si předraženou šmakuládu od našich kamarádů parazitů, A navíc k podlomenému zdraví získáte krásnou americkou postavu. McDonald na tom není o nic líp. Já tyhle prasárny ještě v hubě neměl, obrací se mi žaludek jen při pohledu na loga těchto gastronomických Michelínských gigantů. Zlaté knedlo-vepřo-zelo doma udělané.

NeJehovista
Návštěvník
NeJehovista

Když chci mít internet, nemám ani to pojebané knedlo vepřo zelo a ty hogo fogo sračky o těch ani nemluvím.

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Na začátku roku 2017 americká investiční banka JPMorgan Chase vyřadila Českou republiku ze skupiny vyspělých zemí a přeřadila ji mezi rozvojové země, jako je například Etiopie, Nigérie či Pákistán. Příjem na hlavu se v ČR už třetím rokem pohybuje pod stanovenou úrovní pro vyspělé země. Lidi drží huby a makají za čtvrtinové platy. Mě serou, bo se vezu se všema ostatníma co drží huby. Když jsem chtěl slušnou mzdu, tak to nešlo. Teď to co jsem dělal sám, dělají dva chlapi. Na to asi prachy jsou. A zaměstnavatelům nejde ani o to, že zaplatí dvoje odvody místo jedněch. Prostě nás 30 let uměle drží u dna a my děláme co? Držíme huby a máme strach o to málo. Nezapomeňte, že na západ od našich hranic si všechno co mají vydemonstrovali a vystávkovali. Celá 70. a 80. léta. Stávka za stávkou. Mrtvý za mrtvým. Klaus podrazil kurz koruny kvůli levné privatizaci pro zahraniční firmy. Když se to mohlo zlepšovat, tři roky nás okrádala cizí ČNB a následky devalvace koruna pociťuje dodnes. Teď si babišobakalova vláda půjčí prachy, rozdá je zahraničním korporacím a svým kámošům, třeba těm co mají naše bývalé aerolinky atd. Opět nacpou miliardy automobilkám a ty po inkasování peněz “na zachování pracovních míst a ekologii” tato místa zanedlouho zruší, protože krize z nadvýroby. Proto samy automobilky hned zkraje přerušily výrobu – už to ani není kam dávat. Vidím na jednoho prodejce a už od loňského podzimu má na parkovišti cca 80 Škodovek a prodal jich tak 20.
Poslanci kteří v nejrůznějších komisích a výborech rajzují po světě jsou dobří tak k tomu, že občas prásknou i takové věci, jako že ve většině zemí /taktéž rozvojových jako ČR/ mají internet zadarmo. Afrika, Gruzie… Nás prostě sprostě dojí a okrádají kde můžou a my držíme huby!

Kevin
Návštěvník
Kevin

Zrada novej vlády na Slovensku. Sulík neuplatnil predkupné právo na nákup akcií Východoslovenských elektrární.

Slovensko si neuplatní predkupné právo na nákup 49 percent akcií spoločnosti Východoslovenská energetika (VSE) Holding, a.s. Za to zinkasuje od spoločnosti E.ON 35 mil. eur. Vo štvrtok o tom informoval vicepremiér a minister hospodárstva Richard Sulík.

https://www.hlavnespravy.sk/slovensko-neuplatni-predkupne-pravo-nakup-akcii-vse-holding-zinkasuje-za-35-mil-eur/2247046.

Lidi mají (částečně) takovou vládu, jakou si zvolí. I když jsou vlády v koloniích (kterou je i ČR) jmenovány z nadnárodní úrovně, přesto mají občané možnost složení ovlivnit. To by, ale museli vědět a mít znalosti. Potom by mohli použít svoji moc. V opačném případě jsou jen řízeným davem a pak jim vládnou zrádcovské vlády, které pracují pro cizí zájmy. Smutné…… Ale komu není rady, tomu není pomoci. Je to jen o lidech….

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Lidé nedostávají pravdivé informace a jsou důvěřivý a nechtějí uvěřit že tito zločinci satanovy synagogy je nechají vychcípat hlady a nahradí je bioroboty loajálními k NWO .Volby jsou zmanipulované a výsledky předem dohodnuté ale iluze ,,svobodné,, volby stále funguje.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

plus podivne ksefty matovice s pozemky…..
https://www.infovojna.sk/article/matovic-nakupil-od-odsudeneho-majskeho-obrovske-pozemky-a-to-aj-po-zacati-trestneho-stihania-velkopodnikatela

a vo tom to je!!!
do vedeni statu nainstalovat vydiratelne i zkorumpovatelne nymandy, kteri dle zadanych noticek a pod slibem beztrestnosti vse rozprodaji cizakum, vcetne nasledne likvidace statu.
bohuzel, slovensko je dalsim prikladem, tj. nymand prezidentka, nymandi ve vlade i nymandi v narodni dume….
jeste by se nekdo mel podivat na vysokoskolskou bumasku caputove, neb ta je tak hloupa, ze diky svemu komunistickemu tatickovi ze skladky a jeho pohadrakovych kontaktech mohla slozit maturitu.

Thom
Návštěvník
Thom
net
Návštěvník
net

Vandas údajně kydal hnůj na Aeronet u Kapala. Ani bych se nedivil, protože je tam pečenej vařenej.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Proč “údajně”? Kydal, mají to na Kapalce v archívu.

Jeseritz
Návštěvník
Jeseritz

Vandas asi cíleně zdecimoval svojí DSSS a blokuje její účast na spojeném vlasteneckém projektu.