Víme první: SPD zahájila nebezpečné sbližování s ČSSD, čelní kandidáty SPD do...

Víme první: SPD zahájila nebezpečné sbližování s ČSSD, čelní kandidáty SPD do krajských a senátních voleb bude určovat bývalý vysoký funkcionář ČSSD z Prostějova, který koncem minulého roku přestoupil do SPD a rovnou do funkce manažera SPD pro volby 2020! Některým poslancům SPD hrozí odebrání místní příslušnosti pro volby do sněmovny v roce 2021! Redakce Aeronetu identifikovala po roce investigativního sledování SPD nebezpečné procesy ideového slučování Okamurova hnutí s Hamáčkovými socialisty na všech úrovních, od regionů až do poslanecké sněmovny!

Víme první: SPD zahájila nebezpečné sbližování s ČSSD, čelní kandidáty SPD do krajských a senátních voleb bude určovat bývalý vysoký funkcionář ČSSD z Prostějova, který koncem minulého roku přestoupil do SPD a rovnou do funkce manažera SPD pro volby 2020! Některým poslancům SPD hrozí odebrání místní příslušnosti pro volby do sněmovny v roce 2021! Redakce Aeronetu identifikovala po roce investigativního sledování SPD nebezpečné procesy ideového slučování Okamurova hnutí s Hamáčkovými socialisty na všech úrovních, od regionů až do poslanecké sněmovny!

Redakce Aeronetu přináší jako první zpravodajský server v ČR výbušné informace o nebezpečných procesech uvnitř SPD. Od počátku minulého roku důsledně monitorujeme a sledujeme procesy v tomto politickém hnutí, které se zmocnilo voličských hlasů alternativy, ale od voleb 2017 se neustále prohlubují velké rozpory a otazníky nad tím, jaké hodnoty vlastně SPD v poslanecké sněmovně prosazuje. Situace začala eskalovat po Novém roce, kdy se naší redakci ozvalo několik poslanců SPD pod podmínkou naprosté anonymity.

Nesouhlasí totiž s politikou současného vedení SPD, které se i tento rok rozhodlo neuvěřitelným způsobem a brutálně zasáhnout proti krajským organizacím SPD v jejich rozhodování o sestavování kandidátek do podzimních voleb do krajů a do senátu. Znovu se tak mají opakovat procesy, které před časem vedly k rozpadu organizací SPD v Brně, v Moravskoslezském kraji, v Hradci Králové a k dosazení supervizorů, kteří zpětně přijímali vyloučené členy, ale pouze ty, kteří byli schváleni. Naše redakce tak přináší exkluzivní investigativní reportáž zevnitř SPD a informace, které se dozvíte, s vámi zřejmě otřesou. Nejprve pretext.

Obálka volebních novin SPD.

Jistě jste si všimli, že proti Aeronetu je vedena mohutná, organizovaná a nenávistná kampaň ze strany vedení SPD ve spoluprací s jedním internetovým rádiem, které sebe prezentuje jako mediálního partnera SPD. Toto rádio tak není možné považovat za nezávislé ve smyslu alternativy, ale pouze za stranický rozhlasový orgán SPD ve smyslu stranického rádia. Na to má rádio právo se rozhodnout, jestli bude stranické, nebo nezávislé. V tomto ohledu nic proti. Na tomto rádiu však často zaznívají opravdu nechutné urážky, pomluvy, dehonestace, diskreditace, a to zdaleka nejen vůči našemu serveru a redakci, ale už dokonce i proti našim čtenářům, kteří toto pondělí v hlavním večerním pořadu tohoto rádia byli v názvu pořadu označeni velice vulgárním označením.

Permanentní kampaň proti Aeronetu, která je plná pomluv a dehonestací

Několik hodin poté byl název pořadu přepsán a vulgární nadpis odstraněn. Popravdě řečeno, nechápeme, jak se parlamentní strana jako SPD vyrovnává s tím, že její poslanci vystupují na rádiu, kde jsou jinak pomlouvání, uráženi a osočováni např. redaktoři jiných rádií, protože to potom zavdává dojem, zda-li nejde o součást jakési politické a diskreditační objednávky přímo od SPD. Takové podezření vyjádřil náš právník poté, co si poslechl několik nahrávek tohoto rádia ve vztahu k našemu subjektu. Nervozita, která panuje uvnitř vedení SPD, tak vede k tomu, že se neberou servítky. A proč se neberou, to se dozvíte právě teď. Ukážeme vám, že hrozí totéž,  co se stalo v minulosti, když kádři z ČSSD a TOP 09 rozvrátili organizaci SPD v Brně, na což jako první upozornil pan Kamil Papežík. On byl první, který na tyto chorobné procesy v SPD upozornil.

Kamil Papežík, bývalý člen SPD v Brně.

Naše investigativní práce po téměř roce sledování SPD došla k jednoznačnému závěru, že SPD se začala kádrově slučovat s ČSSD. Toto slučování probíhá na všech úrovních SPD, v krajích, na místních úrovních, ale i v Praze, v předsednictvu a dokonce už i v poslanecké sněmovně a v rámci předloh zákonů. Nejprve jsme to považovali za jakousi náhodu, nepodstatnou maličkost, ale postupně jsme zjistili, že se jedná o vzorec, který se pravidelně a již celý rok opakuje a jeho stopy sahají mnoho let zpátky.

Nejsou kádry… pjakinovské rčení v podání SPD v regionech nabírá děsivého řešení

Pamatujete si, co říkal Valerij Pjakin o tom, že nejsou kádry? Tak přesně toto se týká procesů uvnitř SPD, kde do pozic výkonných kádrů, naprosto zdánlivě a nelogicky, nejsou dosazováni srdcaři a členové SPD, ale narychlo sehnaní a z ČSSD jen nedávno odejití kádři. Když se tento proces poprvé objevil v kauze rozpadu buněk v Brně a v Ostravě, bylo to skandální a pro nás nehorázné, ale dnes po více jak roce můžeme prohlásit, že je to součást vzorce a plánu, jak postupně dosadit do rozhodujících pozic v SPD kádry z ČSSD a rovněž ODS a některých dalších stran.

Lubomír Volný, bývalý člen SPD a šéf Moravskoslezské organizace SPD.

Pojďme si to chronologicky projít postupně za sebou a začneme ve druhé polovině loňského roku. Nejprve 4 poslanci SPD (Jiří Kobza, Radek Koten, Radovan Vích a Pavel Jelínek) se v září 2019 podepisují pod návrh zákona nakládání se zbraněmi, což je zákon Jana Hamáčka (ČSSD), který připomínkovala a silně modifikovala Koudelkova BIS. Proti tomuto paskvilu tvrdě a dlouhodobě vystupuje Aeronet, ovšem světe div se, pan VK je označený vedením SPD jako agent BIS. Rozumíte tomu stupidnímu blábolu?

Aeronet tvrdě kritizuje zákon z dílny Jana Hamáčka a BIS, ovšem nejhorší je pan VK a je prý agentem BIS. To je ohromující myšlenková dedukce dosahující inteligence suši. Mnoho lidí nám napsalo, proč se Okamurova SPD tak silácky rve a ochraňuje zákon z dílny Jana Hamáčka, vždyť to prý nedává smysl. Jak ovšem za chvíli zjistíte, smysl to dává naprosto dokonalý. Ale pojďme dále.

Vzorec, který nám dlouho unikal a nevšímali jsme si toho

Na počátku října 2019 (měsíc po iniciaci jednání SPD s Hamáčkem) byl na jednom z úterních zasedání poslaneckého klubu SPD představený jistý Pavel Smetana, který bude na pozici volebního manažera v krajských volbách 2020 prověřovat kandidáty SPD. Bude tedy řídit sestavování kandidátek v SPD. Onen Pavel Smetana je ovšem bývalý a velmi vysoký člen a funkcionář ČSSD z Prostějova [1]. Tento Pavel Smetana vykonával také pozici asistenta Pavla Holíka, někdejšího poslance ČSSD [2]. V prosinci byl již Pavel Smetana spatřen na návštěvě SPD v Pardubicích [3].

Pavel Smetana, vpravo.

Tedy měsíc po iniciování jednání Kobzy, Kotena, Vícha a Jelínka (SPD) s Janem Hamáčkem (ČSSD) ve spolupráci s Koudelkovou BIS si SPD najala na manažerskou pozici krajských voleb 2020 bývalého člena ČSSD Pavla Smetanu z Prostějova, který dříve dělal asistenta poslanci Pavlu Holíkovi (ČSSD) [4], více zde. Přestup vysokého funkcionáře ČSSD do SPD vyvolal koncem minulého roku 2019 v místním prostějovském tisku doslova poprask a redaktor místního večerníku v Prostějově to označil za politický přestup desetiletí [5]. A proč Prostějov a manažer SPD, který byl funkcionářem ČSSD?

Vysoký funkcionář ČSSD přeskočil koncem loňského roku do SPD a bude manažovat sestavování kandidátek SPD do podzimních voleb

Protože Prostějov je rodným městem Radima Fialy, místopředsedy SPD, ve kterém kandidoval naposledy do komunálních voleb, takže jistě si představíme, kdo Pavla Smetanu do SPD asi tak přivedl. Nevíme a nepodařilo se nám dopátrat, jestli je někdejší poslanec ČSSD Pavel Holík nějak příbuzensky spjatý s Jaroslavem Holíkem ze současného předsednictva SPD. A ptáte se určitě, proč proboha má SPD potřebu si pro své vlastní volby najímat bývalého vysokého funkcionáře ČSSD z Prostějova? No, my to v redakci také nevíme, tedy s výjimkou Pjakinovské teorie, že SPD tak zoufale chybí kádři, že je loví u ČSSD. Ale to je jenom vtip, to neberte vážně. Jde totiž o něco mnohem závažnějšího.

Prostějovský Večerník o přestupu Pavla Smetany do SPD.

Předsednictvo SPD totiž sdělilo poslancům, že si nemohou odhlasovat své vlastní kandidátky do krajských voleb 2020, ale na čelní místa kandidátek musí postavit osoby, které jim určí právě někdejší sociální demokrat Pavel Smetana jako volební manažer SPD. Dokonce to došlo tak daleko, že dva kraje SPD již měly připravené a zaplacené konference, na kterých si měli místní členové schválit kandidátky, ovšem ty jim vedení SPD zakázalo.

Vedení SPD vyděsilo řadu svých poslanců se svým plánem zrušení tvorby kandidátek podle místní příslušnosti

Čelní kandidáty krajů totiž určí Pavel Smetana a schválí je následně předsednictvo SPD v Praze. Podle dalších informací od našich kontaktů uvnitř SPD víme, že vedení SPD poslancům natvrdo sdělilo, že kdo v krajských volbách neudělá 10% výsledek, tak následně se povinně převolí celé krajské vedení, které už s nimi počítat nebude. A to není zdaleka všechno. Tohle je ještě větší pecka.

Vedení SPD poslancům rovněž sdělilo, že volby do poslanecké sněmovny 2021 nebudou probíhat podle místní příslušnosti. Co z toho vyplývá? Že předsednictvo SPD si mezi sebe rozdělí pět největších krajů, kde stačí 5% pro zvolení do sněmovny. Takže, vy jako poslanec SPD vydupete dobrý výsledek v kraji svojí poctivou prací v regionu a ve sněmovně, ale protože parlamentní volby 2021 nebudou probíhat podle místní příslušnosti, vedení SPD si váš kraj může převzít, předat ho vybranému členu předsednictva SPD jako jeho kandidátní region, a vy jako poslanec s dobrými výsledky ostrouháte!

Prostějovský list, tisková zpráva z roku 2015.

Jakému poslanci by se chtělo makat pro hnutí za takových nejistých podmínek? Pane Okamuro, někteří vaši poslanci s tímto nesouhlasí a kontaktují naši redakci jako jediné médium, na které se mohou s jistotou obrátit, abychom o tom napsali a vedení SPD tento plán pod tlakem zrušilo. Kdo z poslanců by měl zájem se dál podílet na práci pro SPD, když se mu nakrásně může stát, že nakonec bude před volbami do parlamentu z kandidátky odsunut?

Za situace, kdy vám čelní místa kandidátky určuje bývalý sociální demokrat Pavel Smetana, který ještě před pár měsíci patřil ke špičkám ČSSD v Prostějově? Za okolností, kdy vám samotné vedení SPD vyhrožuje, že pokud neuděláte 10% výsledek, tak vám převolí v kraji předsednictvo a v dalších volbách váš úspěch nebude odměněný, protože nebudou probíhat podle místní příslušnosti? Za podmínek, kdy se většině krajů posílá jen pouhých a směšných 200 tis. Kč na krajskou volební kampaň 2020? Jenže, to pořád není ještě všechno. Pojďme si vykreslit vzorec, jak SPD a ČSSD provádí svůj společný průnik.

Socialisté z ČSSD v SPD všude, kam se podíváš

Když se v květnu 2019 konaly volby do EU parlamentu, v čele kandidátky SPD nebyl ani generál Hynek Blaško, ale bývalý ministr zdravotnictví a vysoký funkcionář ČSSD MUDr. Ivan David [6]. Ano, já vím, znovu bychom mohli říct, nejsou kádry, a proto SPD nakupuje kádry u ČSSD v její kádrové základně. Jenže, ono to pokračuje. Jaroslav Staník, bývalý tajemník SPD, je rovněž někdejším členem ČSSD [7]. Dostáváme se ale ke kauze rozvratu buňky SPD v Ostravě.

Regionální Deník o kauze z roku 2010.

Na Severní Moravě po spektakulárním vyhození Lubomíra Volného, Mariana Bojka a Ivany Nevludové byli do čela organizace SPD instalovaní manželé Dluhošovi, a hádejte s jakými vazbami? Ano, správně, s úzkými vazbami na ČSSD. Samotný Martin Dluhoš byl totiž členem nejužšího vedení ostravské ČSSD a měl v minulosti podle některých médií bít svou matku. Informaci přinesl v roce 2010 regionální Moravskoslezský Deník [8]. Martin Dluhoš zaslal před komunálními volbami částku 70 200 Kč na transparentní účet SPD v srpnu 2018 [9].

Aktuálně moravskoslezskou buňku SPD přebírá opět SPO v čele s Karlem Sládečkem. Ten se podle některých členů SPD měl o Okamurovi vyjádřit v r. 2017 ve vulgární rovině (nebudeme citovat), když tehdy SPD nevzala SPO do koalice v kraji. O prorůstání a transformaci SPO napojené na bývalého šéfa ČSSD Miloše Zemana do SPD a opačně jsme psali zde. Je to opět moment, kdy SPD z nějakého důvodu svěřuje své regionální organizace do rukou politiků, kteří mají blízko k ČSSD a k bývalým vysokým kádrům z Lidového domu. To není normální, to je vzorec, který se opakuje prakticky ve všech buňkách SPD

Špičky ČSSD na křtu knihy Tomia Okamury, ale nechyběl ani Saša Vondra

Sám Tomio Okamura měl dobré “kamarády” mezi vrcholnými členy ČSSD [10]. Zvláště nás tu dojímá, že křtu Okamurovy knihy se účastnil sám Saša Vondra, který chce nyní budovat americkou leteckou strategickou základnu v Mošnově na Ostravsku. Křest knihy Tomia Okamury Český sen proběhl 15. dubna 2010 [11]. Spolu s ex-předsedou sociální demokracie Jiřím Paroubkem a tehdejším hejtmanem Pardubického kraje Radko Martínkem (ČSSD) se křtu zúčastnili například zpěváci Dalibor Janda a Jan Kalousek (kandidát ODS v r. 2010).

Křest knihy Tomia Okamury.

Citace z Blesku: Kdo je Jan Kalousek? Pražská ODS v pondělí představila zlatý hřeb obecních voleb, svého volebního lídra-nelídra Jana Kalouska. “A já konečně vím, koho a proč budu volit: Kalousek je dobrý kámoš a má rád sushi”. Takhle Kalouska představil člen jeho odborného týmu Tomio Okamura, tehdejší viceprezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur [12].

Tomio Okamura pokřtil 4. května 2011 jeho v pořadí druhou knihu s názvem Umění vládnout. Kmotrou knihy se stala předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) [13], požehnal jí i pražský arcibiskup Dominik Duka [14]. Další, kteří se křtu 2. Okamurovy knihy účastnili: Věra Čáslavská [15],  Zuzka Rujbrová (KSČM) [16], Vladimír Dryml [17], Jaroslav Foldyna (ČSSD) [18], kterého chce podle zákulisních informací SPD přetáhnout spolu s Antonínem Staňkem (ČSSD) [19],  Petr Gazdík (TOP 09) [20],  Jiří Rusnok [21]  nebo Dagmar Navrátilová (VV) [22]. Tvářemi z Poslanecké sněmovny i Senátu se to ten večer ve známé pražské restauraci U Medvídků jen hemžilo [23].

Nebezpečné sbližování ideových a kádrových sil SPD a ČSSD

Vychází nám z toho obrys jakéhosi sbližování a směrnice SPD směrem k ČSSD a prorůstání osob z této partaje směrem do SPD. To jsou prostě tvrdá fakta nazdrojovaná odkazy. Jistě se za ty dlouhé roky mohl Tomio Okamura s mnohými kmotry ve zlém rozejít, ovšem úzká vazba a prorůstání osob z jádra ČSSD směrem do SPD nejen že přetrvává, ale dokonce sílí. V září 2019 podepisují 4 poslanci SPD návrh zákona o nakládání se zbraněmi z dílny Jana Hamáčka (ČSSD), v říjnu 2019 angažují do manažerské pozice pro krajskou volební kampaň v roce 2020 Pavla Smetanu (dříve ČSSD) z Prostějova, pravděpodobně známého Radima Fialy, a procesy zastřešuje bývalý vrcholový člen ČSSD MUDr. Ivan David v roli europoslance.

Nábojnice pro SPD?

S mnohými kmotry knih se Okamura mohl ve zlém rozejít, pohádat se, nicméně spatřujeme sílící tendence, kdy samotní poslanci SPD se bijí jako lvi za zákon z dílny Jana Hamáčka (ČSSD) ve spolupráci s Koudelkovou BIS, a to nedává spát nejen nám v redakci, ale především rozčarovaným voličům alternativy, kteří to minule hodili SPD, ale teď jsou v šoku. Nevolili jsme SPD, aby kandidátky řídili dosazení socani z ČSSD, píší nám lidé do redakce. A mají pravdu. Kdo tedy potom je agentem BIS? Aeronet snad podporuje zákon z dílny Hamáčka a BIS? Ne, Aeronet proti těmto procesům tvrdě vystupuje. Tento zákon z dílny Hamáčka a BIS podporují samotní poslanci SPD. A ti mají ještě tu nebetyčnou drzost a oprsklost vinit Aeronet ze spolupráce se zpravodajskými službami? Co je to za chucpe? Právě ti, kteří vztekle hájí legislativní paskvil Hamáčka a BIS!

Zbraňový zákon o domobranách je pouze špičkou ledovce, který ukrývá plán hlubokého prorůstání kádrů a zájmů ČSSD dovnitř SPD

Uvědomujete si tu tupost, se kterou se snaží tito poslanci dělat z voličů hotové debily? Vždyť oni jsou přece těmi, kteří spolupracují s Hamáčkem a BIS na tomto zákoně. Od září 2019 jednají s Hamáčkem, který prosazuje předsudečnou nenávist jako trestný čin a snaží se stigmatizovat a kriminalizovat české vlastence. Samotný etalon proti-vlasteneckého ražení. Proboha, co chcete ještě víc než tato fakta, která máte na tapetě před očima?

Kandidátky SPD do krajských voleb 2020 bude prověřovat bývalý sociální demokrat Pavel Smetana, který ještě v roce 2018 byl jednou z největších figur ČSSD v Prostějově. A oni mají ještě tu nehoráznou drzost na Aeronet házet špínu. Ne, my neuhneme, budeme vás v SPD (Strana Pečlivého Dozoru) bedlivě a nadále sledovat, protože jak se ukazuje, v roce 2017 jste si vzali hlasy alternativních voličů jenom k tomu, abyste postupně do vedoucích pozic v Praze i v regionech postupně dosadili bývalé kádry ČSSD a případně dalších provařených politických stran, zatímco srdcaři a vlastenci v SPD, kteří se vymakali zezdola, mají zase jenom mrkev, struhadlo a nevolitelná zadní místa na kandidátkách. S vlasteneckými hlasy si zahrávat nemůžete.

Jednička na euro kandidátce SPD, bývalý vrcholový funkcionář ČSSD, MUDr. Ivan David.

Vlastenci vás zvolili, a proto kdo jiný, než vlastenci, vás budou důkladně kontrolovat. Znovu si SPD hodlá znepřátelit a rozvrátit další regionální buňky, ovšem nově jsou v ohrožení už i mnozí poslanci SPD, že přijdou o své kandidátky a volitelná místa do sněmovních voleb. Zamyslete se, pane Okamuro, proč Vaši poslanci si stěžují nám, tedy podle vašich slov “agentům BIS” a anonymovi, a ne třeba jednomu podivnému rádiu, kde dokonce sám občas vystupujete? Přijde den, kdy nezůstane nikdo ve SPD, kdo by vám ještě věřil, pane Okamuro. Máte opravdu k tomu nakročeno. Na Facebooku můžete ohlupovat své zbývající fanoušky, ale nemůžete ohlupovat své poslance. Ne ve věci voleb, kandidátek a ideovým a kádrovým spojováním s ČSSD.

O událostech na politické scéně doma i ve světě budeme hovořit dnes po 19:00 hodině v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální kauzy z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
dubník
Návštěvník
dubník

Možno aj máte pravdu!No vaše sústavné okydávanie SPD je kontraproduktívne v tom zmysle,že vo verejnosti vzbudzuje nedôveru ku všetkému,čo stojí v opozícii k oficiálne pretláčanej agende tzv.”európskych hodnôt” ! Za koho kopete p.šéfredaktor?

Sanristia
Návštěvník
Sanristia

Já myslela, že dostat se do SPD jako člen trvá i roky, že je tam tolik žádostí a musí se ti lidé prověřovat, alespoň to SPD tvrdila během kauzy s p. Volným. Takže p. Smetana tam měl přihlášku od roku 2018? :-))))

Anonym
Návštěvník
Anonym

Pane VK, chtěla jsem říct, že poslanci z ČSSD nejsou žádní socialisté, nýbrž kapitalisté a posluhovači těch velkých kapitalistů. Jméno strany je levicový, ale to je asi tak všechno….To samý SPD, ti jsou taky vlastenecký jenom slovy.

cormel
Návštěvník
cormel

Tak já to vezmu u nás v MS kraji. O kandidátech v komunálních volbách v ANO rozhodoval také jeden člověk. (podobně i v Olomouci). Piráti na Opavsku hledají místo na jiných kandidátkách. A za kralování Karla fon Strafmberk bylo běžnou praxí dosazování lídru na kandidátky diktátem z centrály. Některé popisované věci v článku jsou normální politickou praxí.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

`SPD se uz do snemovny nedostane mohli byt ve vlade ikdyz s babisem a komousema a slo neco ovlivnit s panem okamurou jsen skoncil v okamziku kdyz najel na tema antibabis a stal vedle
cenzura jako pirat bartos fiala a s pol podle meho nazoru mu uz nejmene polovina neda hlas ve volbach dnes se paktuji s cssd a dalsima kriminalnikama byla to nadeje ale zhasla stejne jako trikolora strucne receno tady neni koho volit uz se tesim kolik zahranicnich hlasu prijde top stan docela by bylo zajimave kdyby si s tim nekdo dal praci a zjistil ,ze ti lide obcane vubec neexistuji a neexistovaly a dodavam a ho nevolil aby si to nekdo nevysvetloval jinak

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Už i s tím špínou a kuřbuřtem Vondrou se SPD paktuje? No to jim nelze popřát jiné než byrzký smutný konec v police, protože takové veletoče co předvádí v poslední době to už je hnus i na českou politiku hnusem celou prolezlou. Obrovské zklamání a plivnutí do tváře jejich voličům.

trtal
Návštěvník
trtal

jenom naivni hnup by necekal klasickou infiltraci nosatcu a ovladnuti puvodne vlastenecke strany v
protektoratu Cesko…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

trtal
konec SPD v přímém přenosu. A paradoxně jim poslední ránu zasadí šmajchlování s
již dávno zkrachovalou stranou socanů se kterými se ještě před pár týdny “rvali” jako psi.
Hloupý konec. Jedině Babiš byl schopen ustát všechna svinstva socanů už za Sobotkovy vlády a až dodnes. Pomluvy, křivá udání doma i do Bruselu a dehonestaci všeho druhu pro které se neváhali spojit ani se špínou z demobloku a takovými kreaturami jako je Fiala ,Stanjura nebo dokonce zlodějka rohlíků Němcová, či Kalous a parta zhulených užalovaných puberťáků s černými šátky na hlavách.

Inkarta
Návštěvník
Inkarta

Další sešup SPD nastane, až se lidé z alternativy “seznámí” s energetickou koncepcí, jak ji prezentoval T. Okamura na Svobodném rádiu ve svém rozhovoru minulý týden dne 6. 2. Pořad je v archívu a jmenuje se “Tomio Okamura a jeho komentáře dění u nás”. K energetice se vyjadřuje v čase 1:37 až 1:42.

Základní teze podle SPD:
– odchod od jaderné energetiky,
– odchod od centrální přenosové soustavy,
– vychvalování izolovaných solárních ostrůvků (= moderní trend západní Evropy, který bychom měli následovat),
– solární panely na střeše nám můžou upéct doma chleba, takže nemusíme platit složenky ČEZu,
– odpor k budování přehrad a vůbec k jakýmkoliv stavbám,
– kritika ČR za to, že se nepřipojuje k moderním řešením jako jiné země.

Předpokládám, že tyto teze mu nadiktoval “guru” espeďácké energetiky kámoš bývalý velmistr Hynek Beran. Ach jo. Vidíte také ten rozpor? Mluvit v každém rozhovoru o vlastenectví a suverenitě, a přitom program SPD povede k odebrání energetické soběstačnosti celé země! Armáda odebrána, ekonomika odebrána, školství v rozkladu, voda odebrána, tak ještě zbývá odebrat energetiku…

konzerva
Návštěvník
konzerva
Pesimista
Návštěvník
Pesimista

To platilo na toho netopýra, ne na banána, že je trapák.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Kluci to rozjeli…panika v bruselu, nesměl být brexit, na staromáků mešita atd…havel a agenti stb… https://www.youtube.com/channel/UCd19iz3XiB3_ozbSpzW3P7A/videos