Víme první: Poslankyně za SPD vyjednává o svém přestupu do Trikolóry, v...

Víme první: Poslankyně za SPD vyjednává o svém přestupu do Trikolóry, v nabídce je první místo na kandidátce Klausova hnutí v Ústeckém kraji do podzimních voleb! Národní domobrana bude v sobotu na schůzce velitelů jednat o vyloučení Nely Liskové z organizace, je to podmínka SPD pro umístění Marka Obrtela a případně dalších členů Národní domobrany na kandidátky SPD, rovněž do podzimních voleb! Lisková je pro SPD nežádoucí, prý je příliš radikální a poškozovala by obraz SPD! A tomuhle všemu oni říkají alternativa a vlastenectví?

Víme první: Poslankyně za SPD vyjednává o svém přestupu do Trikolóry, v nabídce je první místo na kandidátce Klausova hnutí v Ústeckém kraji do podzimních voleb! Národní domobrana bude v sobotu na schůzce velitelů jednat o vyloučení Nely Liskové z organizace, je to podmínka SPD pro umístění Marka Obrtela a případně dalších členů Národní domobrany na kandidátky SPD, rovněž do podzimních voleb! Lisková je pro SPD nežádoucí, prý je příliš radikální a poškozovala by obraz SPD! A tomuhle všemu oni říkají alternativa a vlastenectví?

Před několika dny jsme přinesli zprávy ze zákulisí SPD, které nám diskrétně sdělili 4 poslanci tohoto hnutí. Do SPD se začínají ve velkém infiltrovat osoby z prostředí ČSSD a dokonce bývalý přední sociální demokrat Pavel Smetana z Prostějova je vybraným volebním manažerem SPD krajských voleb 2020, který bude určovat obsazení předních krajských kandidátek hnutí. Pro vlastenecké uskupení něco neslýchaného. Více jsme o tom psali zde. Mysleli jsme, že informacím z prostředí SPD je konec a budeme se moci věnovat mnohým důležitějším tématům. Ovšem, to jsme ještě netušili, že nás kontaktují někteří radní z chomutovského zastupitelstva, ale také krajští zastupitelé v Severních Čechách. Odtud právě pochází poslankyně SPD Tereza Hyťhová, konkrétně z Krupky u Teplic [1].

Tereza Hyťhová, poslankyně SPD

Na zprávy, které nám sdělili, jsme zírali s otevřenými ústy, protože jsme doslova nemohli věřit tomu, co uvedli. Proto jsme si zpočátku tyto informace nechali pro sebe a vyčkávali jsme, zda se v několika dnech potvrdí. Události ovšem nabraly rychlý spád a zvěsti se potvrdily. Tytéž zprávy přišly tentokrát z kruhů nově formovaného hnutí Trikolóry. Třebaže se některé kroky hnutí Trikolóra mohou jevit pro-vlastenecky, skutečností zůstává, že do tohoto anachronistického stesku po Klausovských časech opět, stejně jako do SPD, pronikají přeběhlíci a kariéristé, kteří zkrachovali v předchozích formacích a své štěstí oportunisticky zkouší v Trikolóře. Psali jsme o tom více zde. Předsedou krajské organizace Trikolóry Ústeckého kraje Chomutov je Jiří Surenko. Ten sám je přeběhlíkem z ODS [2].

Tereza Hyťhová zahájila tajné námluvy s Trikolorou, v nabídce je prý pozice lídra na kandidátce v Ústeckém kraji do podzimních voleb. Hyťhová informace dementovala

Právě s ním je podle chomutovských radních a krajských zastupitelů v kontaktu poslankyně SPD Tereza Hyťhová. Probíhají totiž zatím utajované zákulisní námluvy a dohody, že právě Tereza Hyťhová by měla z SPD přestoupit do Trikolóry, kde by se měla stát lídryní kandidátky v ústeckém kraji. Z toho nám doslova spadla čelist, neboť Tereza Hyťhová měla podle zákulisních informací několika poslanců SPD udržovat úzký vztah se samotným Tomiem Okamurou. Ovšem časy se mění a zřejmě i Tereza Hyťhová se nemá chuť plavit na lodi, do které ideově, ideologicky a hlavně preferenčně z průzkumů zatéká a hrozí se potopit. Samotná poslankyně však po uveřejnění našeho článku infromaci popřela na svém Facebooku a svědectví našich zdrojů z okruhu chomutovské radnice a z úrovně kraje odmítá.

Chtěla bych se vyjádřit k mému údajnému přestupu do Trikolory a odchodu z hnutí SPD. Tato věc je naprosto lživá a nezakládá se na pravdě. Prosím nešiřte dezinformace!! Dekuju!

Geplaatst door Tereza Hyťhová op Vrijdag 14 februari 2020

Profilové foto z FB Terezy Hyťhové.

Kdosi by se možná i pozastavil nad jejím nezkušeným či dokonce naivním mládím (23. února oslaví 25 let), ovšem její vyvinutý politický instinkt jí velí skočit tajně do záchranného člunu pod rouškou noci a přeplavit se na pevnější kocábku. Nic ovšem nezůstane dlouho utajeno. Svým čtenářům jsme tady na Aeronetu slíbili, že si na politické machinace a levoty posvítíme a nenecháme jakákoli hnutí, aby si velkohubě brala do úst vlastenectví, na kterém se budou snažit vyrýžovat špinavým politikařením, kšefty a machinacemi. Neuhneme a podobné politiky budeme tvrdě kontrolovat a pronásledovat, pokud se krédu vlastenectví zpronevěří.

Tereza Hyťhová na demonstraci společně s Václavem Klausem ml. Zdroj: Facebook Terezy Hyťhové.

Tomio Okamura a celá SPD se bude jistě velmi podivovat nad zaječími úmysly vlastní poslankyně, o které si šuškají někteří chomutovští radní, krajští zastupitelé a dokonce osoby z vnitřních kruhů samotné Trikolóry. Ti by o tom měli rozhodně něco vědět, pokud by se poslankyně Tereza Hyťhová rozhodla pro damage control celé této aféry popíráním těchto informací. Tereza Hyťhová působí ve školském výboru za SPD jako místopředsedkyně, ale výboru předsedal před jeho vyloučením z ODS sám Václav Klaus ml., současný předseda Trikolóry [3]. Prostě jenom shoda náhod, nebo právě proto důvod?

SPD pokračuje v procesu uzavírání hladiny nad kádry v regionech, pomalu to začíná docházet i poslancům, že se něco děje

Vazba je více jak evidentní, neboť Tereza Hyťhová byla spatřená v osobním styku s Václavem Klausem ml. mnohokrát i mimo zdi budovy poslanecké sněmovny. Před každými volbami probíhají konkurenční boje politických frakcí, které se jedna druhou snaží poškodit. To je nám zcela jasné. My jsme tyto zprávy o poslankyni Tereze Hyťhové (SPD) obdrželi od několika zdrojů, ale zdráhali jsme se tomu uvěřit, a o to méně publikovat. Ovšem potom, co se zprávy potvrdily přímo z prostředí samotné Trikolóry, do které se má Tereza Hyťhová chystat přestoupit, je jasné, že tyto indicie jsou validní. Tomio Okamura i Radim Fiala, se kterými Tereza Hyťhová často konzultovala vnitrostranické spory, se rozhodla, že své jméno spojí s Trikolórou.

Václav Klaus ml.

Voliči samotné Trikolóry jistě “ocení” skutečnost, že se v tomto hnutí shlukují lidé z jiných stran, které opustili. Pokud stranu opustíte jednou, kde je psáno, že po nějaké době nebudete stejný postup opakovat u strany jiné? Tato přeběhlictví se stávají poměrně často a dotčení je zpravidla komentují komickými omluvami, jak předchozí partaj nesplňovala ideály, ve které věřili, a protože cítili, že nové hnutí jejich vize splňuje, přešli právě do něj. A tyto historky se variují a upravují. Nevíme, zda námluvy a dohody Terezy Hyťhové (SPD) s koordinátorem Trikolóry Jiřím Suremkou (dříve ODS) dospějí ke zdárnému konci, nicméně to dokresluje postupný rozpad, kterému čelí SPD postupně s tím, jak se snaží mainstreamizovat.

Víme, že na ustavující schůzi Trikolóry v Brně se byl podívat i poslanec SPD Jan Hrnčíř z Blanska (dříve TOP 09 a dvojka SPD na euro kandidátce vloni) [4], ovšem v jeho případě se zatím o přestupu do Trikolóry nehovoří. Jiří Paroubek v době největšího rozmachu ČSSD (32%) tvrdil, že pomáhat novým, mladým a perspektivním kádrům strany je nepsanou povinností každého předsedy strany. Tito perspektivní kádři stranické členské základny musí vědět, že pokud budou pro stranu efektivně pracovat, odevzdávat výborné výsledky, mohou za odměnu postupovat na vyšší pozice v politické hierarchii. To představuje lákavý magnet, který sice vytváří rivalizující skupiny či jednotlivce, avšak generuje perspektivní stranické kádry. Proto měla ČSSD za doby Jiřího Paroubka 32% [5].

SPD začala brutálním způsobem kopírovat cestu ČSSD, likvidaci vlastních kádrů z regionů

Lidé věděli, že jejich práce a loajalita může být u Paroubkovy ČSSD odměněná postupem vzhůru. Bohuslav Sobotka zato kráčel směrem přesně opačným, a proto dovedl stranu ke kolosálnímu debaklu se 7% výsledkem ze sněmovních voleb 2017. To se podařilo Janu Hamáčkovy “vylepšit” se 4% v eurovolbách vloni. Proč? Protože ČSSD je zakonzervovaná a vedle mnoha politických chyb, přešlapů a fiaska s Hamáčkovou předsudečnou nenávistí a zákonem o nakládání se zbraněmi namířenému proti vlastencům, ČSSD likviduje případné politické kádry. Nový Antonín Staněk – pryč. Nový Michal Šmarda – pryč. Místo nich na rezort kultury přišel opět oprášený, stále ten starý brontosaurus Lubomír Zaorálek, dříve ministr zahraničních věcí. Ve stranických perspektivních kádrech vedení ČSSD spatřuje vlastní ohrožení a obavy z toho, že by je tito noví, perspektivní kádři mohli v jejich funkcích jednou nahradit. Díky tomu ČSSD skomírá.

Jan Hamáček, ministr vnitra za ČSSD.

Nekultivují a nehýčkají si členskou základnu perspektivních kádrů vyprofilovaných osobností v jednotlivých krajích. Přesně tento chorobný proces zachvátil SPD. Vyhazování srdcařů, odsouvání perspektivních kádrů na konce kandidátek a obsazování čelních míst přeběhlíky z jiných politických stran jako ČSSD. Vedení SPD se mýlí, když si myslí, že to členové a voliči SPD nevidí. Právě voliči a hlavně členové SPD jsou na tato politikaření, handlování a machinace velmi citliví a v rozhořčení nám pak píší do redakce o tom, co se v jejich městě/kraji děje. Spatřili jsme to u vyloučení Lubomíra Volného, Ivany Nevludové a Mariana Bojka. Lubomír Volný byl jedním z těch perspektivních kádrů, který byl vygenerovaný samotným hnutím. Místo něj SPD do eurovoleb nominovala na 1. místě MUDr. Ivana Davida, někdejšího vrcholového sociálního demokrata a na 2. místě Jana Hrnčíře, dříve člena TOP 09.

Do Europarlamentu se dostal Hynek Blaško, který pro změnu dříve kandidoval jako nezávislý za SPO. Takže, co to je ze trend? Ano, znáte odpověď, nejsou kádry! Nikdo se totiž v těchto stranách neobtěžuje s jejich výchovou. Žádný čistý kádr vygenerovaný samotným hnutím SPD. To se totiž svých perspektivních kádrů zbavuje, viz. právě zmíněný Lubomír Volný, jehož organizace na Ostravsku udělala SPD nejlepší výsledek v celé republice při volbách 2017. SPD v těchto schopných lidech v regionech spatřuje ohrožení vlastních pozic ve vedení strany v Praze a v předsednictvu SPD. To se nevyplácí a po několika letech vidíme výsledky těchto procesů.

Zatímco se do SPD nasunují kádři z ČSSD, z SPD začíná nastávat odliv do Trikolory

Členové z krajů vědí, že před jejich tvrdou prací mají přednost političtí šíbři s naditou šrajtoflí, a proto, někdo dříve někdo později, prodělá deziluzi a hodnocení setrvání v tomto hnutí. Jedni to řeší odchodem a definitivním zanevřením na politiku, jiní přeběhnutím do hnutí jiného. Tento proces je společným jmenovatelem jak u ČSSD, tak i SPD. Nelze se proto divit, že se někteří členové ČSSD se snaží zachránit před politickým utonutím přechodem do SPD, ovšem co je horší, někteří poslanci SPD vážně uvažují o přeběhnutí do Trikolóry. Tereza Hyťhová je první politickou vlaštovkou.

Tomio Okamura, SPD.

Uvidíme, zda vedení přehodnotí své dosavadní zacházení s vlasteneckými hlasy i poslanci a odvolá třeba ono nařízení o sněmovních volbách 2021, které nemají probíhat podle místní příslušnosti. Tedy pokud vy jako poslanec ve svém kraji vydupete skvělý výsledek, nemusí to automaticky znamenat vaši vstupenku do poslanecké sněmovny za odměnu. To je přesně ona likvidace růstu perspektivních stranických kádrů. Není divu, že si samotní poslanci SPD nenechají takovéto zacházení líbit a v diskrétnosti nám přímo do redakce Aeronetu rovnou 4 z těchto poslanců tyto informace oznamují.

Jiní poslanci SPD kráčí ještě dále a už rovnou vyjednávají s předáky a koordinátory jiných hnutí o svém vlastním přestupu k nim. Je Tereza Hyťhová poslední, nebo se k ní přidají další poslanci? Můžeme očekávat vnitřní revoluci poslanců SPD proti diktátorským praktikám vedení? Přeběhne skutečně Tereza Hyťhová k Trikolóře a stane se jedničkou tohoto hnutí na krajské kandidátce v severních Čechách? Na odpovědi si budeme muset počkat.

Marek Obrtel vyjednává s hnutím SPD o svém zařazení na kandidátku Okamurova hnutí do podzimních voleb

Ovšem, je zaděláno ještě na další politický puč, který je už na dálku cítit zradou. Jistě jsme si povšimli skandálního vyhlášení šéfa Národní domobrany Marka Obrtela ohledně zákona o nakládání se zbraněmi. Na Aeronetu jsme o tom psali sérii článků, kterak se za tento Hamáčkův legislativní paskvil za připomínkování BIS udatně bijí poslanci SPD Jiří Kobza, Radovan Vích, Radek Koten a Pavel Jelínek doslova jako lvi, ovšem rozhodně ne ti čeští! Specialisté na evropské právo Klausovy Trikolóry objevili, že tento Hamáčkův legislativní zmetek vlastně vůbec není potřeba do českých zákonů implementovat, neboť kapitolu vnitřní obrany si podle základních smluv s EU má právo každá země zajišťovat samostatně. Psali jsme o tom více zde.

Pplk. Marek Obrtel jako šéf Národní domobrany.

Ovšem zcela opačně se k tomu postavil Marek Obrtel, šéf Národní domobrany. Z jeho vyhlášení je patrné opatrné našlapování a politikaření, místo preventivního bití na poplach. Prevence je právě tím, co by mělo představovat samotný základ činnosti Národních domobran. Být vždy připravený a na jakékoli náznaky ohrožení své rodiny, vesnice, města či samotné organizace reagovat s patřičnou rozhodností a jasným, rovným postojem [6].

Marek Obrtel v podstatě používá tytéž argumenty jako sluníčkáři s jejich vlajkovou lodí ČT. Nepanikařte, zákon ještě nebyl schválený a do data účinnosti zákona prý nelze nikoho perzekuovat a postihovat. Z toho nám v redakci skutečně spadla čelist. Je to prohlášení ve stylu “před hranicemi jsou krimigranté, ale dokud hranice nepřekročili, nevtrhli k nám do obýváku, a neznásilňují naše dcery, musíme vyčkávat a pečlivě situaci sledovat, hlavně nepanikařit, ještě tu přece nejsou!” Stejně tak se Marek Obrtel staví k této novele z pera Hamáčka a připomínkovaného BIS. Nic nedělejte, nepanikařte, seďte a sledujte. I pozměňováky během legislativního procesu stačí prý jen sledovat a protestovat až v případě schválení novely zákona. Jenže, to už bude kapku pozdě, co myslíte? Skutečně výživné čtení. Ovšem tento týden se k nám dostaly takové informace, které toto politikářské jednání Marka Obrtela do puntíku vysvětlují.

SPD předložila Národní domobraně jasný požadavek, musíte se jí zbavit!

V zákulisí totiž probíhají série dohod na ose SPD a některých českých krajských velitelů domobran, včetně Marka Obrtela, kterým má SPD nabídnout místo na kandidátce do krajských voleb 2020. Těmi veliteli jsou Jiří Leština, Vladimír Esentier, Marek Babuška, Tomáš Král, nebo Aleš Šváb. Tito čeští velitelé domobran s Markem Obrtelem na to přirozeně, podle našich zdrojů, kývli. SPD si totiž představuje, že oživí svůj voličský elektorát přílivem všech domobranců, kteří budou toto hnutí volit díky přechodu některých českých velitelů domobran a Marka Obrtela. Tito čeští velitelé a Marek Obrtel mají přislíbené teplé místečko v politice.

Jde o jasný politický kalkul něco za něco. Už rozumíme onomu vyhlášení Marka Obrtela z 20. ledna, ve kterém uvádí odkazy na články Zdeňka Ondráčka (KSČM) a Jiřího Kobzy (SPD)? Každému docvakne smysl těchto slov politických námluv a mlsného politického kroužení. Ovšem má to jeden háček. Z Národní domobrany je třeba vyloučit Nelu Liskovou, která je prý pro SPD příliš radikální, rozuměj politicky nepodchycená / neuplatitelná / příliš samostatná. Nela Lisková je významnou tváří Národní domobrany, která stojí u této organizace od jejího vzniku a budování.

Národní domobrana.

Spolu s Markem Obrtelem organizaci Národních domobran zakládala. Nebála se opakovaně cestovat na východ Ukrajiny a přinášet odtamtud informace o skutečném stavu zdejší neutěšené situace. Její ostravský konzulát na podporu Doněcka formálně potvrdila Doněcká lidová republika, stejně jako v mnoha jiných evropských státech. Ovšem Lubomír Zaorálek (ČSSD) ji ale jako exministr zahraničních věcí zakázal. Doněcký konzulát prý představoval neoficiální spolek podporující republiku, kterou česká vláda neuznává [7].

Nela Lisková je proto u SPD považovaná za příliš radikální, jednoduše nedá se s ní mluvit tak, aby sekala stranickou disciplínu hnutí. Sólistka, kterou je třeba odstranit pro zglajchšaltování a mainstreamizaci domobrany. Té bude “velet” Marek Obrtel udílející “rázné rozhodné” příkazy, aby domobranci nepanikařili, vyčkávali a sledovali. Místo preventivních obřích protestů, aby politici věděli, že vlastenci a domobranci nebudou SPD tolerovat špinavé zákulisní dohody a politické handly s Hamáčkem a BIS! Nela Lisková by v tomto slaďovacím procesu představovala tuhý odpor, čehož si je Marek Obrtel spolu s některými českými veliteli domobran více než vědom.

V sobotu se bude rozhodovat o vyloučení Nely Liskové z Národní domobrany

Proto se tuto sobotu mezi 11:00 – 15:00 koná v Praze schůzka velitelů krajských domobran, kterým bude vysvětleno v kostce, že pro neukojené politické ambice Marka Obrtela stejně jako některých velitelů domobran ve směru k SPD je třeba se zbavit Nely Liskové. Informaci máme potvrzenou hned z několika zdrojů ND. Pokud u Marka Obrtela a některých velitelů převáží ambice politických handlů nad těmi domobraneckými, lze očekávat, že Nela Lisková bude skutečně zítra odejita. Aby Marek Obrtel spolu s výše jmenovanými veliteli domobran mohli kandidovat za SPD (nebo jako nezávislý s podporou SPD) v letošních krajských volbách, musí Nela Lisková zítra v sobotu z kola ven.

Nela Lisková

Pro hnutí, které od září 2019 kontinuálně jedná s Janem Hamáčkem o zákonné novele připomínkované BIS, pro hnutí, jemuž určuje přední místa kandidátek krajských voleb 2020 bývalý přední sociální demokrat Pavel Smetana, pro hnutí, které vyslalo do Europarlamentu svou jedničku bývalého vrcholového sociálního demokrata MUDr. Ivana Davida, pro toto hnutí je Nela Lisková jednoduše a prostě neprůchozí.

Jedna kapitola hrdé domobrany se tak pravděpodobně zítra uzavře a z domobrany se stane impotentní přívěšek SPD s politicky plamenným řečněním u táborových ohňů. Bude to “Okamurův katafalk” jako symbol obětního špalku politických ambicí, které zneužily vlastenecké hlasy voličů jako výtah do parlamentu. Politicky nakrmení a spokojení. Domobranci se nesmí politizovat. Domobranci, odvozeno od svého názvu, se musí BRÁNIT DOMA. Domobranci jsou více platní v maskáčích se zbraní v rukou než s mastnými ústy po vydatném obědě a spokojeně rozvalení se zadkem přilepeným k židli kdesi na radnici!

Na stráží alternativy

S politiky se nesmíme spojovat, politikům se musíme koukat pod prsty zvláště v případech, kdy se velkohubě zaštiťují vlasteneckými hlasy. Totéž platí pro domobranu. Chtějí se domobranci přidružit k SPD, jejíž poslanci se paktují s Janem Hamáčkem a BIS na tvorbě legislativní novely? To je jako pěstí mezi oči! Hnutí SPD se rozpadá zevnitř a na jedné straně prosakují informace o námluvách kmenové poslankyně Terezy Hyťhové s koordinátorem Trikolóry Jiřím Suremkou. Na straně druhé se SPD snaží odvrátit tuto katastrofu dohodou se šéfem Národní domobrany Markem Obrtelem a některými veliteli s ambicemi spíše politickými než domobraneckými. Někteří z nich mají kandidovat za podpory SPD v krajských volbách, ovšem podmínkou je zbavení se Nely Liskové.

Vedení Národní domobrany.

Samotní velitelé vykonají špinavou práci za Marka Obrtela, který se pak bude samolibě zaštiťovat jejich hlasy. To já ne, to oni tak rozhodli, já přece respektuji většinový názor. Uměním politikaření je přimět ostatní k prosazování původně mého názoru. To Marek Obrtel bravurně zvládá. Pokud tento článek zabrání přechodu Terezy Hyťhové do Trikolóry stejně jako politizaci a zglajchšaltování domobrany s SPD, zaleknou se, kam až jejich jednání došlo, a kdo všechno už o tom ví v předstihu, můžeme si také pogratulovat, neboť se nám podařilo odvrátit tuto potenciální hrozbu. Ať tak či tak, dokresluje to procesy v SPD, které se tu odehrávají a na které, i přes ostré a mnohdy nad míru osobní výpady emocemi zmítaných redaktorů mnohých serverů, upozorňujeme.

Daniel Landa se ohradil proti použití své fotky a citace na Facebooku SPD

A je zajímavé, že od Tomia Okamury se již distancují i jinak mediálně a vlastenecky desítky let ukotvené figury, jakou je např. Daniel Landa. Ten se před několika hodinami ostře ohradil [8] proti tomu, že Tomio Okamura na svém profilu na Facebooku použil Landovu fotografii s jeho citací o konci svobodě slova v ČR. Daniel Landa nechce, aby jeho výroky a jeho fotografii používalo SPD pro svoji politickou činnost. Landa zdůraznil, že kdyby chtěl jít do politiky, založí vlastní stranu, anebo se k někomu přidá, ale zatím to prý nehrozí.

Daniel Landa na svém FB kritizuje Tomia Okamuru.

Tomio Okamura na to již zareagoval [9] a je vidět, že na Daniela Landu nahozená Okamurova udička pro zaháčkování umělce před podzimními volbami jaksi nezafungovala, resp. zafungovala jinak, než se očekávalo. Landa prostě nechce být nijak s SPD spojovaný. A to by mělo někoho trknout. Můžete si myslet o Danovi cokoliv, ale byl to on, kdo v Orlíku po roce 1989 jako první začal razit vlastenectví. Od té doby prošel vývojem, ale ne takovým, aby začal spolupracovat s SPD. Tomio Okamura to považuje za kampaň proti SPD, když se Dan ohradí proti tomu, že SPD znovu zkouší využívat vlastence pro politické cíle.

Reakce Tomia Okamury.

Nejen o plánu poslankyně SPD na přesun do Trikolory a o plánovaném vyhazovu Nely Liskové z Národní domobrany budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pátečním pořadu. Kromě toho probereme i další témata z domova i ze světa za uplynulý týden. Pokud si najdete čas a chuť, nalaďte si nás, srdečně vás zveme k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bára
Návštěvník
Bára

Nela Lisková, sobota 15.02.2020

Vážení přátelé, ji
dnešním dnem jsem ukončila svou činnost v Národní Domobraně. V organizaci, kde si politické strany kupují nejen řadové členy na kandidátky dále působit odmítám.
Národní Domobrana už není pronárodní, zaprodali se za politická koryta a aktuálně se za tuto organizaci stydím, proto je moje další setrvání po boku těchto lidí nemožné. Peníze nejsou všechno, pro někoho ovšem ano…
Ve své pronárodní činnosti budu pokračovat a o dalších krocích vás informovat.

A další status, že veřejné potvrzuje článek AE

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=710125196188666&id=100015735751084

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Jelikoš zbytek VLASTenců DOMObranců jsou výce méně proti ní hromada sr..ček je stou organizací je výce méně ámen teda jak její šéf spolu s SPD říkal nebude mít problémi s vnitrem podle nové vyhlášky ale jeho problém vážný problém se jmenuje méně neš 4,99999% coby vstupenka do propdliště dějin kam maj s Okamurou nakročeno protože lidi maj Lvovských separatistů teda KYJEVských UKro-fašistů ješ se nám tu rostahují ve většim jak malém mnošsrtví plný brejle

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

dle patecniho aviza na svave vysilacce, jiz zlucovita hysterka kapalka na pondeli pripravuje odvetu, neb ma dementi o vystupu terky z okamuuurovy mega vilky….

Slovan1
Návštěvník
Slovan1

Funguje to úplně báječně – už na minulé volby jsem šel spíše z povinnosti. A když vidím ten bordel, co se děje, tak vážně “sorry jako”… Už delší dobu si myslím, že bychom se měli na celou demokraturu vykašlat a hledat osvíceného panovníka. Zleva, zprava, modří, červení, a teď už i zelení… Pane Obrtele, zklamal jste mě. Je to blbé, ale jediný kdo asi měl “koule” ve vrchním velení ND, byla právě paní Nela. A upřímně – právě ona mě naplňovala i nadějí, že na té naší kotlině nezáleží jenom lidem 50+, ale i řádově mladším…

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

ANO ale TOP monarchisté man jen dvě knížata a oba jsou se..či

Amerika
Návštěvník
Amerika

Nejde me Ceskej Sputnik ,kdyz si dam Sputnik v Anglictine tak to jde perfektne, z toho se me zjevuje ze z nejakeho duvodu Ceska vlada nechce abych si cetl Sputnik v rodnem jazyku .
To me ale nevadi ovladam Anglictinu dobre uz 50 let.

Milan
Návštěvník
Milan

Jak se chystá zničení nepohodlných médií? Petr Žantovský ukazuje děsivý záměr. Jsou v něm namočena stará známá jména. A do toho akce Člověka v tísni mezi školáky

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jak-se-chysta-zniceni-nepohodlnych-medii-Petr-Zantovsky-ukazuje-desivy-zamer-Jsou-v-nem-namocena-stara-znama-jmena-A-do-toho-akce-Cloveka-v-tisni-mezi-skolaky-613676

Konspirátor
Návštěvník
Konspirátor

Ještě jednou Koronavirus.

Hledejte “Coronavirus+banknotes”
https://www.youtube.com/results?search_query=Coronavirus+banknotes

Nemůže jít o násilné zrušení peněz a přechod na elektronické peníze?

Radek
Návštěvník
Radek

Konspirátor

Co je koronavirus byla zodpovězena v pátečním pořadu pana VK na SVCS. Kdyby jste chtěl vědět o čem se tam mluvilo, zde je krátké video, které trvá pouze 3 minuty 45 vteřin, ale je tam skoro všechno o čem VK mluvil včetně koronaviru, zvláštní na tom videu je, že pochází z roku 2005 😉
https://youtu.be/3OklqLQCWKI

NeJehovista
Návštěvník
NeJehovista

ND je nyní zlikvidována a to tak, že bez výstřelu a bez pargrafů. Kdyby členům ND záleželo na další existenci ND bylo by se dnes na setkání řeklo: Kdo chce jít do parlamentu ať jde, ale ať odevzdá členské průkazy ND a Nela Lisková ať nikam nejde. Jenomže Nela odešla, zrádci s Obrtelem na čele dostanou křesla v parlamentu, ND je nyní nefunkční a odsrali jsme to my lidé. Doufám, že je každému jasné, že nyní jsme zůstali bez ochrany a už nic nebrání černým hubám nás nahradit. Likvidace českého národa je ve velice pokročilém stádiu a stejně tak slovanského. Když se prohrabu dějinami, tak si říkám, že opravdu každý národ má to, co si zaslouží. Karma opravdu funguje.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo… v Syrii u Allepa byli zajati turečtí důstojníci, kteří zde šéfovali teroristické organizaci… https://vk.com/iranian_army?w=wall-125982035_69483

wiKing
Návštěvník
wiKing

Vývoj v SPD je zákonitý. To upřednostňování sponzorů před “srdcaři”. Má to své počátky ještě v období let 2013-15, tedy v době kdy Tomio Okamura byl původně senátorem, případně zakládal svůj první spolek – ÚPD. Již tehdy byl osloven s nabídkou spolupráce ze strany několika různých – autentických – národoveckých stran a sdružení. Všechny odmítl (nebo na nabídku nereagoval) s tím, že má představu o vlastním projektu… (Později to vysvětloval tím, že nechce být spojován s “neonacismem”…)
Dnes je jasné proč: Malé vlastenecké strany hledaly výraznou osobnost-mluvčího. Tímhle vším T. Okamura již tehdy byl. Jenomže ty vlastenecké spolky v podstatě nedisponovaly (kromě programu) ničím využitelným pro pana politického podnikatele. Především pak neměly finanční prostředky či významnější sponzory.
Právě toto zdroje dravý politický podnikatel Okamura hledal. A samozřejmě našel. Jenomže z míst, kde by autentičtí národovci nikdy hledat nechtěli. Tohle omezení se ale předsedy ÚPD/SPD netýkalo, hlavně když měl čím hradit ty obrovské náklady spojené se vstupem do vrcholové politiky. Většinu bodů svého programu zkopíroval odjinud a na hrubou politickou práci v terénu využil své “srdcaře”. Ty posléze začal odstavovat a nahrazovat “vlivnými” odjinud. Občas mu něco jednotlivě nevyšlo (jako v případě zvolení generála H.B. ve volbách do EP), ale to jsou celkově podružnosti. Důležité pro něj bylo, že do své strany od prvopočátku zamezil vstup radikálnějším a zkušeným národovcům – ti by totiž nedovolili koketování či prorůstání vlastenecké strany s globalistickými silami a elementy. Ti umírněnější a méně zkušení, avšak vlastenecky orientovaní členové-srdcaři, co postupně v SPD prohlédli a nesmířili se s drsnou skutečností, byli postupně “odejděni”. Ti ostatní ve vlastním zájmu drží (jak se lidově říká) “ústa a krok”, avšak po prvním výraznějším debaklu SPD ve volbách nastane mohutný odliv těchto členů. Zůstane jenom torzo zakonzervovaných prospěchářů, jenž se přejmenuje a zkusí to znovu pod jinou značkou.
Tohle je zákonitý vývoj každého uskupení, jehož vedení vyměnilo původní pevné idee/teze, za prostředky od sponzorů (kteří ovšem za své finance chtějí protihodnotu dle svých představ). Proto jsou tzv. malé politické strany bez sponzorů ideově pevné, avšak politicky bezvýznamné. Jakmile by však získali sponzory zvenčí, začnou se zákonitě měnit. Peníze dnes rozhodují o všem a přísloví “bez peněz do politiky nelez” platí beze zbytku.

goj
Návštěvník
goj

presne tak. laska k penezum je zdroj veskereho zla a utrpeni. okonomura pokud byl nekdy statecny, ted je z nej jen Cypher.

a kdo ma respektive az na par vyjimek, tiskarske stroje na potistene papirky a pak je za uzeru poskytuje vladam, kdo stoji za financovanim vsech vetsich valek? ten kdo vladne penezi.

herman.x
Návštěvník
herman.x

Martin Koller je žid loženej,ale jeho analýzy co
se týče nejen vojenskýho zpravodajství si
klidně poslechnu,ale tady se Obrtel totálně
znemožnil,navíc mi vadí,že čumí někam stranou…
a mele blbosti,které si ani nedokáže obhájit….
https://www.youtube.com/watch?v=d1UDFGBO-ko

Proky
Návštěvník
Proky

Přesně, Martin Koller je snad to nejlepší, co může z oblast alternativy nabídnout. Pořady Casus belli patří ke špičce.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Mluví dobře, ale pořád je to žid. Bodne tě do zad ve chvíli, kdy to budeš nejméně čekat. Své geneticky spřízněné nikdy nepodrazí, zato nežid je pro něho méně než dobytek.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Všimněte si v okamžiku kdy v Casus Belli dojde na střední východ stane se z výborného analitika Martina Kollera těžce proizraelský sluha a Irán považuje samozřejmě za strůjce všeho zla co se na středním východě děje.

herman.x
Návštěvník
herman.x

V tom s Vámi Vladimíre souhlasim

herman.x
Návštěvník
herman.x

Valerij
naprosto souhlasim,ale pokud bych si chtěl zakázkově objednat nějakou
analýzu z vojenského zpravodajství,tak on bude mezi těma lidma a pardoxně
proto,že je to žid,neboť má víc informací…

goj
Návštěvník
goj

m koller je prototyp tech z a Z kteri nam vladli, vladnou a budou vladnout, jsou chytri a maji prehled, sami je chceme a vydrzujeme. pokud vsak dojde na dulezite body, israel is first a tim je to dane (sicVK)

Jana
Návštěvník
Jana

K rozhovoru pro SV – vždyť i Trump měl jako jedno ze svých důležitých volebních témat zed proti migrace na jižní hranici. A byl proti přijímání migrantů a dokonce i vstupu do země cizinců z některých muslimských zemí.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Jana, teď jsem doposlouchal záznam z webu SVCS, nerozumím otázce. Pan VK to řekl špatně?