Víme první! George Soros v utajení navštívil Prahu a otevřel si účet...

Víme první! George Soros v utajení navštívil Prahu a otevřel si účet v UniCredit Bank! V polovině října převedl na svoji neziskovku Open Society v Londýně přes 18 miliard dolarů! Účet v UniCredit si otevřel i Karel Schwarzenberg! Chystá se kreditní linka pro prezidentské kandidáty proti Zemanovi? Anebo jde o přípravu na přesun Středoevropské univerzity do Prahy?

Víme první! George Soros v utajení navštívil Prahu a otevřel si účet v UniCredit Bank! V polovině října převedl na svoji neziskovku Open Society v Londýně přes 18 miliard dolarů! Účet v UniCredit si otevřel i Karel Schwarzenberg! Chystá se kreditní linka pro prezidentské kandidáty proti Zemanovi? Anebo jde o přípravu na přesun Středoevropské univerzity do Prahy?

Redakce AE News získala od anonymního zdroje výbušné materiály, které se v prostoru české zpravodajské alternativy ještě dosud nikdy v historii neobjevily. Do naší redakce na náš email přišly od anonymního informátora fotokopie dokladů a další informace, které se týkají finančníka a mecenáše George Sorose a také Karla Schwarzenberga. Podle informací našeho zdroje navštívil George Soros v září tohoto roku Prahu a otevřel si bankovní účet v UniCredit Bank v centru Prahy. K otevření účtu použil svůj americký cestovní pas, jehož fotokopii nám anonymní zdroj taktéž zaslal. Přibližně ve stejnou dobu si u téže banky otevřel účet i Karel Schwarzenberg naproti svému českému diplomatickému pasu. Anonym nám zaslal i kopii jeho pasu.

Náš další informační zdroj z okruhu kontrarozvědky nás upozornil, že v následujících měsících proběhne mohutný devizový přesun kapitálu George Sorose z londýnského City do několika bank v Praze. Máme si prý všímat financí, které budou proudit prezidentským kanditátům a hlavně jejich nákladným kampaním, které budou vedeny proti Miloši Zemanovi. Podle zdroje není ani vyloučeno, že George Soros využije v blízké době svůj kapitál v českých bankách k útoku proti české koruně, kdy Praha bude z Bruselu zjevně tlačena k přijetí Eura. Ve fotokopiích dokladů jsme z bezpečnostních důvodů znečitelnili rodná čísla a sériová čísla.

George Soros a jeho neziskovka jsou nástrojem revolucí a převratů v mnoha zemích světa.

Jen o pár týdnů později po Sorošově utajené návštěvě v Praze pronikla na veřejnost informace, že George Soros převedl v polovině října ve prospěch své nadnárodní neziskovky Open Society Foundations (OSF) v Londýně neuvěřitelnou mamutí částku 18 miliard USD [1][2]. Je známo, že George Soros převádí dlouhodobě značnou část svého majetku z USA do neziskovky OSF v Londýně, aby se vyhnul placení daní v USA. Naše redakce AE News v uplynulých týdnech kontaktovala naše spolupracovníky z okruhu českých bezpečnostních služeb a informace naznačují, že George Soros zahájil proces přesunování nejen své mamutí neziskové centrály z Londýna do Střední Evropy, konkrétně do Prahy, ale i přesun svých finančních transakcí. Jde o přípravu na vznik Evropské federace, na které se bude kapitál Goerge Sorose podílet velkou měrou. Podle informací naší redakce jde právě o koordinovaný proces a přesun kapitálu George Sorose do Střední Evropy ještě před začátkem realizace projektu federalizované EU, ke které včera zcela otevřeně už vyzval Martin Schulz z německé SPD [3].

George Soros přijel v září do Prahy a otevřel si účet v UniCredit Bank. Finanční mogul utíká z Londýna do Prahy kvůli Brexitu

Důvodem odsunu Sorosova kapitálu z Londýna je Brexit, který bezprostředně ohrožuje nejen neziskovku Open Society Foundations, která má centrálu právě v Londýně, ale především Sorošovy finanční operace a peněžní spekulace, které po odchodu Velké Británie z EU narazí na bariéru problémů a blokací ze strany Evropské unie, protože dohoda o Brexitu mezi Bruselem a Londýnem je v nedohlednu a je otázka, jestli vůbec nějaká dohoda bude. I kdyby se dohoda podařila, současná nejistota v londýnském City způsobuje, že finančníci, kteří jsou z minulosti úzce propojeni s obchody v EU, zvažují odchod z Velké Británie, anebo dokonce už tak učinili. Sorosův přesun 18 miliard dolarů rázem udělal z Open Society Foundations 3. největší neziskovku na světě [4], hned za Bill & Melinda Gates Foundation (Bill Gates je zakladatel Microsoftu) a The Wellcome Trust (britský farmaceutický magnát Henry Wellcome).

Cestovní pas George Sorose, na který si otevřel v Praze účet v UniCredit Bank. Exkluzivní fotokopie, znečitelnili jsme sériové čislo pasu a kontrolní hash.

Přesun peněz George Sorose z Londýna do Prahy lze interpretovat v několika rovinách. Za prvé, Česká republika stále ještě není v Eurozóně a bruselský bankovní dohled se nevztahuje na Českou republiku a ani na Českou národní banku, která stále spadá pod kontrolu Londýna a Bank of England, která je plně pod kontrolou domu Rothschild, stejně jako jsou Sorosovy pohádkové majetky. Za druhé, ze stejného důvodu držel George Soros svoji neziskovku v Londýně, protože ani Londýn nebyl členem Eurozóny. Volba Prahy je tak zcela logickým krokem pro George Sorose, protože jeho poslední uniklé dokumenty ukazují, že se jeho neziskovka snaží ovlivňovat poslance Evropského parlamentu, přinesli jsme o tom výbušný článek zde.

Soros našel velkého spojence v Karlu Schwarzenbergovi

A za třetí,  je logické, že když Londýn v rámci Brexitu odejde z EU, musí George Soros svoji neziskovou hydru z Velké Británie někam přesunout. A logicky se nabízí ty země, které jsou sice členy EU, ale zatím jejich platební systém a banky nespadají pod kontrolu ECB a Bruselu. Volba padla na Prahu, protože Soros má k Praze velmi blízko, jeho Středoevropská univerzita už jednou v Praze sídlila, než se přestěhovala do Budapešti v polovině 90. let.

Čeho si však musíme všimnout, to je informace od našeho anonymního zdroje, že ve stejnou dobu, kdy si George Soros v Praze otevíral v UniCredit Bank svůj účet, tak ve stejnou dobu si ve stejné bance otevřel účet i Karel Schwarzenberg. Může to být shoda náhod, ale to by nesměl Karel Schwarzenberg na jaře pro zahraniční média pronášet výroky na ochranu George Sorose před Orbánovou vládou v Maďarsku. Schwarzenberg vylíčil Sorose v rozhovoru pro americkou stanici Bloomberg jako filantropa a svatého muže, kterého zná osobně již 30 let a jenž ze svých peněz ochraňuje demokracii a pomáhá ji šířit do autoritářských zemí. A doslova uvedl, že Soroš je prý nejlepší nadějí pro demokracii ve Východní Evropě [5].

Diplomatický pas Karla Schwarzenberga, který použil pro otevření účtu v UniCredit Bank v Praze. Znečitelnili jsme rodné číslo a sériové číslo pasu.

Uběhne pár měsíců a Karel Schwarzenberg si jde do UniCredit Bank v Praze otevřít účet ve stejnou chvíli, jako to udělá George Soros. Sami si můžete domyslet souvislosti. Každý si vzpomíná, jak právě tento rok na jaře přední politici v ČR jako např. Andrej Babiš, nebo kandidát na prezidenta Jiří Drahoš, nabízeli Sorošovi přesun jeho Středoevropské univerzity do Prahy a jakou kontroverzi taková nabídka vyvolala [6]. Přesto však otevírání účtů v Praze má souvislost právě s odchodem George Sorose z Velké Británie a to znamená, že někteří politici v Praze by se měli mít na pozoru. Emmanuel Macron a Martin Schulz jsou nyní hlavními organizátory projektu federalizované Evropy, která se stane finální integrační tečkou za realizací 4. Říše pod vedením Německa. George Soros musí být ve středu tohoto procesu, proto už nebude nadále pro něj možné ovlivňovat procesy uvnitř Evropské unie z Londýna.

Andrej Babiš a Miloš Zeman by se měli odteď mít na pozoru, kapitál George Sorose po nich půjde!

Přesun finančních operací George Sorose do Prahy znamená, že obrovský posílí neziskový sektor. Dále se dají očekávat štědré dary od George Sorose ve prospěch prezidentským kandidátům proti Miloši Zemanovi. Finanční kreditní linka z UniCredit bude aktivní a George Soros dokáže svými penězi spustit v České republice mohutný Majdan proti Miloši Zemanovi. Nikoho by asi nepřekvapilo, že na plánu likvidace Miloše Zemana by se spolupodílel právě Karel Schwarzenberg, který Zemanovi nemůže zapomenout porážku z roku 2013.

Majetková a mocenská propojení Sorošovy neziskovky OSF.

Současně lze očekávat, že George Soros bude aktivně působit i proti Andreji Babišovi a jeho vládě. I když to zní paradoxně, když Babiš na jaře pozval do Prahy Sorošovu školu z Budapešti, ale Andrej Babiš je spojencem Miloše Zemana, a to z něho dělá nepřítele George Sorose. Pokud by nedošlo k Brexitu, George Soros by neměl důvod převádět své finanční a neziskové aktivity z Londýna do Prahy, ale situace je taková, jaká prostě je a Soros se snaží zavčas přesunout do Evropy, aby nenarazil na budoucí bariéru mezi Británií a EU, která postupně vyroste, až selžou veškeré pokusy o dohodu k Brexitu. I když poslední informace naznačují, že nějaká dohoda nakonec bude, vznik Evropské federace úplně změní pravidla lobbistických her, George Soros to ví moc dobře.

George Soros chce zůstat uvnitř EU, proto odchází do Prahy. Londýn po Brexitu ztratí značnou část vlivu na Evropskou unii

Znovu se potvrzuje, jakou obrovskou mocí disponuje dům Rothschild v celé Evropě. George Soros disponuje kapitálem právě tohoto domu, to jsou ve skutečnosti peníze Rothschildů. Česká národní banka je plně pod kontrolou světového židovstva a není překvapením, že když se ve Velké Británii bourá projekt staré globalizace, jednotliví koně globalistů jsou přesouváni o několik polí na šachovnici dál. A opět je u toho dům Rothschild, jako už tolikrát v minulosti, když padala impéria a měnily se mocenské struktury. Open Society Foundations je mocenský nátlakový nástroj na ovlivňování politiků v jednotlivých zemích v EU a také europoslanců. Fungování OSF musí zůstat zachováno i po dochodu Velké Británie z EU, takže přesun do Střední Evropy a do Prahy je logickým vyústěním. Praha je navíc centrem světového židovstva a dobré napojení Prahy na americké transatlantické vazby nabídne Georgi Sorosovi podobné pohodlí jako londýnské City. Forma a míra korupce je však v ČR tak vysoká, že příchod George Sorose do Prahy, obrazně i doslova, může během několika následujících let zcela překreslit nejen vrcholnou politiku, ale i mediální prostor, média, rozhlas, televizi a tiskoviny. A samozřejmě v neposlední řadě internet.

UniCredit je jednou z největších globalizovaných bank v Evropě.

Miloš Zeman a Andrej Babiš by si měli proto začít dávat velký pozor, protože ve chvíli, kdy si George Soros začíná v ČR otevírat vlastní účty a v jeho blízkosti se pohybují lidé jako Karel Schwarzenberg, který si najednou  ve stejné bance také otevírá účet, mělo by každému honem rychle docvaknout, k čemu se schyluje, než bude pozdě. George Soros je příliš velká ryba i na Andreje Babiše a pokud vznikne jakákoliv linka mezi Sorošovými mamutími financemi a českými politiky a stranami, kteří stojí v opozici proti Babišovi a Hnutí ANO, potom se můžeme dočkat podobných událostí, jako zažívají nejrůznější rozvojové země na světě, kde George Soros financuje tzv. barevné revoluce. George Soros už před lety nasypal do své neziskovky 13 miliard dolarů a teď v říjnu napumpoval do neziskovky OSF dalších 18 miliard USD. Jenže zatímco neziskovky jako třeba ta Billa Gatese se věnují pomoci lidem a humanitární činnosti v Africe a podobně, Open Society Foundations je tvrdá lobbistická pěst, kterou George Soros rozbíjí státní režimy, korumpuje evropské poslance, financuje neziskovky a spouští revoluce a změny vlád.

Kdo si konečně začne všímat neziskové kolony v České republice?

Už tolikrát naše redakce apelovala, aby se poslanecká sněmovna zabývala novelou zákonů o neziskovém sektoru v ČR. A tento apel znovu opakujeme. Ve světle informací o přesunu podnikatelských a finančních aktivit George Sorose z Londýna do Prahy je třeba přijmout v ČR takové změny zákonů, aby neziskový sektor byl tvrdě regulován a nemohl ovlivňovat politické procesy v ČR. Pokud se tím politici a nová vláda Andreje Babiše společne s SPD a KSČM nebudou zabývat, začne za nějakou dobu veškeré politické procesy v ČR ovládat George Soros a skupina jeho věrných politiků, které si koupí a přispěje jim na různé věci, od volebních kampaní až po soukromé účty. Celá Evropa se mění a Brexit odpálil celou řadu změn a přesunů moci, lidí a kapitálu z jednoho místa na druhé. A přesun George Sorose do Prahy, přesun jeho kapitálu a neziskovky, by mělo konečně někoho probudit. Nenechejme si rozvracet Českou republiku neziskovým sektorem!

Nejen o tichém finančním přesunu George Sorose do Prahy a o hrozbě pro Miloše Zemana, která plyne z přichodu kapitálu George Sorose do ČR, budeme hovořit dnes v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

116 Komentářů o "Víme první! George Soros v utajení navštívil Prahu a otevřel si účet v UniCredit Bank! V polovině října převedl na svoji neziskovku Open Society v Londýně přes 18 miliard dolarů! Účet v UniCredit si otevřel i Karel Schwarzenberg! Chystá se kreditní linka pro prezidentské kandidáty proti Zemanovi? Anebo jde o přípravu na přesun Středoevropské univerzity do Prahy?"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000

  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Senil
Návštěvník

Soros je zlo. Jeho sieť je všade. EU, demokratická strana, neziskovky, teraz už aj katolická cirkev. Soros je extrémne nebezpečný.

http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

Projekt
Návštěvník

Včera mi Soros poslal 1 miliardu. Konečně rozjíždí dlouho připravovaný projekt výroby zombie, které budou mít za úkol žrát mozky všech lidí, na které útočí Bakala. Kampaň bude zahájena v lednu. V této chvíli sháníme dobrovolníky, kteří se nechají preočkovat.

r.m.
Návštěvník

Jak to, že mumlavej dědek pořád používá diplomatickej doklad, když už žádnou funkci nevykonává? Jak to, že ho nevrátil?

Jana
Návštěvník

Co bude po smrti Soroše? Někde jste to rozebírali? Nebo někdo jiný? Kdo asi bude disponovat jeho prostředky a co s nimi bude dělat…

r.m.
Návštěvník

Už dávno to za něj řídí jeho syn.

vlk samotář
Návštěvník

Dlouho nebude..!

Zvědavá matka
Návštěvník

Znárodníme z titulu reparací za jednu vygumovanou generaci.
A hned bude natechnologie pro těžbu lithia ! 😉

Radekzadek
Návštěvník

Na to že má Choroš údajně prodloužený telemery, tak na tý fotce vypadá, že každou chvíli natáhne bačkory. A to mu prosím pěkně není ještě ani 90 let (je ročník 1930). To jeho nevlastní bratr David Rockefeller se dožil aspoň té stovky (přesně 101 roků). Což ale není i přes údajně vylepšený telemer žádná hitparáda. 100 víc roků se dneska dožívá spousta úplně normálních lidí i bez astronomického majetku.

minoltista.ca
Návštěvník

Ah, ta pamet mi neda pokoj! Tak jsem si vzpomel …a ostatni si mozna také vzpomenou na vymyvani mozku v byvalém rezimu. Tehdy se tvrdilo, ze nekde v oblasti Altaje se lidé bezne dozivaji 140 – 150-ti let!
Podle nekterych soucasnych spekulaci pry budou do této oblasti presidlovat globalni elity. Pry druhé Svycarsko.

https://aeronet.cz/news/globalni-elity-nasly-zachranu-pred-klimatickymi-zmenami-druhe-svycarsko-je-v-rusku-na-sibiri-v-v-pjakin-o-klimatickych-zmenach-a-presidlovani-elit-video-z-roku-2013/

raspberry
Návštěvník

Chudák naivka stará Miloš Zeman, zase K.O.

Jmenoval soukmenovce kmotra Babiše premiérem a místo vděku přišla zrada: dva dny poté následovalo Babišovo ne české ambasádě v Jeruzalémě, což bylo Zemanovo dlouhodobé přání, a Babiš stejně podpoří Sorošova Drahoše (a Drahoš Babiše).

Teď už to nebude jako se slabochem Sobotkou: “Od teď buděš držať hubu, Zeman, ruský šváb.”

Babiše totiž řídí Angela Merkelová, George Soroš a GP (ti rozhodně nechtějí Miloše Zemana ve druhém volebním období na Hradě) a vůně evropských dotací pro AGROFERT.

“8. 12. 2017 Premiér Andrej Babiš se vrhl naplno na téma zahraniční politiky. V pátek hovořil s německou kancléřkou Angelou Merkelovou a pustil se i do polemiky s Milošem Zemanem. Český prezident totiž podpořil amerického prezidenta Donalda Trumpa, který řekl, že uznává Jeruzalém jako nedělitelné hlavní město Izraele. Babiš uvedl, že pozice české vlády bude jiná.”
https://zpravy.idnes.cz/babis-merkelova-zeman-trump-jeruzalem-dhg-/domaci.aspx?c=A171208_153808_domaci_kop

“7.11.2017 Drahoš má za sebou zvláštní rituál, při němž – obrazně řečeno – políbil kmotrovi prsten. Učinil to jasnou deklarací probabišovského postoje: Babiš podle Drahoše nepředstavuje žádné riziko pro demokracii, hnutí ANO není nesystémová strana a z vlády Andreje Babiše nemá žádné obavy. To přesně potřeboval oligarcha slyšet.”
http://forum24.cz/vstoupil-uz-drahos-do-sluzeb-andreje-babise-bohuzel-to-tak-vypada/

“13.11.2017 Pane profesore, podle některých médií jste se měl dát dohromady s Andrejem Babišem, prý jste doslova vstoupil do jeho služeb. Je to pravda? Drahoš: Není to pravda. Nedal jsem se dohromady s žádným představitelem žádné politické strany. Budu-li zvolen, budu prezident nadstranický. Od politických stran nebudu vyžadovat přízeň vůči své osobě, ale důsledné dodržování Ústavy a pravidel hry.”

http://www.ctidoma.cz/politika/2017-11-13-jiri-drahos-kritika-topolanka-kvuli-babisovi-je-absurdni-35703

Zvědavá matka
Návštěvník

Přeji našemu panu Prezidentovi pevné zdraví, a hodně sil do dalšího mandátu 😉
Drahoš by byla volba naší totální smrti v USE…

tana
Návštěvník

Doufejme, že jim prostředky v bance Babiš progresivně zdaní.

Rus
Návštěvník

off topic 🙂

Před chvíli , jsem se hodně pobavil 🙂 Zhlédl jsem vystoupení Tomia Okamury na konferenci SPD . Koukal jsem sice jen do 16 minuty , ale co mne potěšilo je to , že Tomio zcela jistě čte “aeronet” ! Dvakrát se zmínil o něčem , o čemž se mohl dočíst jen na “aeronetu” . Tedy p. V.K. , při vší úctě , klobouček dolů 🙂 !

https://www.novinky.cz/domaci/457372-zeman-ocenil-program-spd-ale-cast-z-nej-by-vymazal.html

ZenSho
Návštěvník

Hmm, takže se NIC nemění – prostě jeden poklonkuje druhému a to tím, že se směje třetímu = 🙂

Takzvaný člověk pod přezdívkou ” Rus” poklonkuje ” Vedoucímu tohoto politickému Kolotoči”, což je zatím jen alternativa ( a časem doufají, že budou… 🙂 ), ALE oba se smějí tomu, že jeden politik – mimochodem prý ( dotlačen – aspoň tak to VK popsal v jednom svém internetovém článku na tomto serveru, takže si NIC nevymýšlím! )

Ale přesto mi je jasné, že admin tento příspěvěk Nepustí. = je to totiž zbabělec, nebo se snad mýlím?! 🙂 )

Ale tomu politikovi, kterému se už dnes zde směje ” Rus” je sám Tomio, který prý čte tuto skvělou alternativu, což chápu! Ale proč ten údiv?! 🙂 Jasně ego ” Rus” je tak obrovské, že se může vysmívat i Tomiovi – tomu politikovi, kterého ” prý do parlamentu dotlačil zdejší server a ” VK”… )

Ale nechápu, že egoista pod přezdívkou ” Rus” se tomu vysmívá?!

To jako fakt?!

Fakt to znamená, že kdo čte tento server je podle ” Rus” ( ani nemá na to, aby zadal své jméno nebo příjmení, ale to není prosím výtka!!! ) vlastně ten ” Rus” se jen směje, že někdo z politiků čte tento server, chápu to správně?!?!

Nemám iluzi, že tento názor projde přes… ale na to májí Právo!

Ale pokud to projde, tak čemu se vlastně zde směje ” Rus”? Tomu, že to někdo čte? Nebo tomu, že ten kdo to čte je politik? Nebo jde jen o to jak se ” Rus” může poklonit někomu jako je ” VK”, kdo je informován tajnými = křivími lidmi, kteří pracují pro hnusné vlády a to jakékoliv?! 🙂

Ach jo, kde ještě hlouběji chcete lidičky klesnou?! 🙂

Napíšu to takto, i když se to zasekne u toho ” mírumilovného adminitrátora”: ” Politická moc je OHAVNÁ. Moc nad ostatními je OHAVNOST. Je to nelidské, protože mít nad někým moc znamená snížit tuto osobu na POUHOU VĚC. Tento jedinec, tento Člověk se stane vaším majetkem…!”

O čemže, je tento server? O politice?

Ok, a doufám, že tento server zůstane ” alternativou\ů a ne že je to server, který chce získat Moc…

Rus
Návštěvník

Máte v hlavě zmatek . Přečtěte si ten můj příspěvek ještě jednou , nebo alespoň následující větu , kterou dám do uvozovek , abyste to lépe pochopil .

“Koukal jsem sice jen do 16 minuty , ale co mne potěšilo je to , že Tomio zcela jistě čte “aeronet” ! ”

Jak jste přišel na to , že se směji či vysmívám Okamurovi ?

Ale když už zas “klepete na moje dveře” , dám Vám poučení zdarma !

“intelekt (z lat.) schopnost myšlení, rozum. Náleží do vyšších schopností nebo sil a může být rozvíjen tzv. nazíravým soustředěním, které znamená mentální obsáhnutí objektu s provázející snahou proniknout v něj a pochopit jej. Z hlediska funkce má být intelekt chápán jako duševní schopnost získávat poznání, takže jej Tibeťané jmenují ses rig pa, totiž poznání, proti rig pa, totiž vědomí .

Intelekt nemůže být hodnocen jako součinitel inteligence, neboť je to schopnost, kdežto inteligence duševní je hodnota, která je získána životními zkušenostmi a vnitřní zralostí .

Jedna z větví jógy poukazuje na to, že intelekt je možno rozvíjet prostě tím, že se člověk zdržuje úsudků. V tomto případě je duševní nazíravost izolována od dění a projeví se sama jako intelekt, jehož kvalita je tím vyšší, čím je člověk v úsudcích zdrženlivější.

Z toho důvodu je intelekt získanou vlastností a provází člověka pouze jedním vtělením, kdežto inteligence, která je výsledkem hlubokých životních zkušeností, provází bytost z jednoho vtělení do druhého.”

ZenSho
Návštěvník

“Ruse” o tom samém jsem přece psal a Nepochopil jsi to. 🙂

Napsal jsem to samé: ” “Koukal jsem sice jen do 16 minuty , ale co mne potěšilo je to , že Tomio zcela jistě čte “aeronet” ! ”

A o tom byl přízpěvěk… 🙂

Potěšilo Tě to. Potěšilo to Tebe a i ty, co dali plusy, což chápu.

Ale nechápu Tebe a ani ty co dali Tobě plusy a k nim se přidal i admin, že nechápete = že se usmíváte = že si plácáte p ramenou = že se tím vlastně chlubíte, že se ” podivujete nad tím, že Tomio čte aeronet…?!

Jako, že byste to ” nečekali, nechtěli, že byste vy = vy egoisti ani nechtěli? A že Tomio ” vlastně podle vás ” teb hlupák” se chytil na to, že si přečetl, co je zde napsáno?

Opravdu jste tak slepí, že jste nepochopili, že ” ten úsměv” toho pitomce ” Rusa” by měl být vlastně poděkováním Tiomiovi, že tak učinil?!

Vy to opravdu nevidíte?

Tak spěte dále a to bez uvozovek. 🙂 🙂 🙂

Administrator
Admin

Nestarejte se o názory druhých, jaké mají pohledy a výhledy. Když budete druhé hodnotit, tak se vám stane, že druzí začnou hodnotit vás a nebude se vám to líbit. A nepište slova velkými znaky, shouting není dovolen v diskusi.

ZenSho
Návštěvník

Díky za radu, ale ” druzí”? Kdo to prosím jsou?! 🙂

Vy admine a ani ten ” Rus” nechápete to, co je mezi slovy…

vnímáte jen slova, ale ne mezery… 🙂

Ale kdidně spěte dále…

Iva
Návštěvník

Měli bychom si vzít příklad z Orbána a Putina a hnát ty neziskovky z naší země svinským krokem. Problémem není Soros osobně, ale to, že mu jeho činnost stále prochází a že není postavena mimo zákon.

Anonimus
Návštěvník

Odporná svině!!!

Forever Slav
Návštěvník

Babiš se nemusí Sorose vůbec bát, když mu jde na ruku. 😉
comment image

http://blokprotiislamizaci.cz/babisovo-ano-je-napojene-na-zrudu-sorose/

minoltista.ca
Návštěvník

Myslite si, ze je mozné duverovat komukoliv ze sorosova plemene? Ja si to tedy nemyslim. Zkusenost radi, ze casto nelze duverovat ani vlastnim lidem.

Clanek spravne upozornuje, ze Zeman s Babisem by se meli mit na pozoru. Ani ne tak pred Sorosem samotnym, jako pred lidmi, které ovlada prostrednictvym svych fondu. Je nejvyssi cas omezit, nebo primo zakazat cinnost vsem zpolitizovanym “dobrocinnym” spolkum s polem pusobnosti v CR! Je treba mit stale na pameti, ze kazda cesta do pekel je vydlazdena dobrymi umysly.