Víme první! Chystané usnesení poslanecké sněmovny proti antisemitismu vzniklo na popud americké...

Víme první! Chystané usnesení poslanecké sněmovny proti antisemitismu vzniklo na popud americké organizace Anti-Defamation League, kterou v roce 1913 založila sionistická organizace B’nai B’rith, jenž je nejvyšší organizací nad zednářskými lóžemi! Andrej Babiš se v březnu při státní návštěvě v USA setkal osobně s jejími představiteli! ADL stojí za stejným usnesením i na Slovensku! Usnesení navržené Janem Bartoškem z KDU-ČSL přímo cituje úsek o Izraeli z manuálu ADL!

Víme první! Chystané usnesení poslanecké sněmovny proti antisemitismu vzniklo na popud americké organizace Anti-Defamation League, kterou v roce 1913 založila sionistická organizace B’nai B’rith, jenž je nejvyšší organizací nad zednářskými lóžemi! Andrej Babiš se v březnu při státní návštěvě v USA setkal osobně s jejími představiteli! ADL stojí za stejným usnesením i na Slovensku! Usnesení navržené Janem Bartoškem z KDU-ČSL přímo cituje úsek o Izraeli z manuálu ADL!

A je to venku! Tímto lakonickým konstatováním by se dalo říct, že cokoliv se začne dít v poslanecké sněmovně v Praze ve věci Izraele, je v tom zahraniční tlak a zahraniční iniciativa. Nejinak je tomu v případe podivného usnesení poslanecké sněmovny proti antisemitismu, které do současné chvíle je utajené a nikdo vlastně neví, jestli nejde o kopii slovenského usnesení, kterou poslanci na Slovensku přijali už před časem. Dnes jsme dostali do redakce materiály a odkazy od zdroje, který nás upozornil, že celá iniciativa pana Jana Bartoška není z jeho hlavy, ale jedná se o výsledek činnosti americké židovské neziskové organizace, s jejímiž zástupci v březnu tohoto roku v USA mluvil i premiér Andrej Babiš. Náš zdroj pochází z Úřadu vlády ČR.

Esta Gordon Epstein, prezidentka ADL (uprostřed).

Jedná se o americkou židovskou organizaci Anti-Defamation League (ADL) [1], kterou v roce 1913 založila v USA sionistická organizace B’nai B’rith (Bratrstvo smlouvy) jako organizaci, která má bojovat proti antisemitismu a zejména proti antisionismu, tedy proti myšlence světové vlády židů. Prezidentkou této neziskové organizace je od ledna tohoto roku [2] Esta Gordon Epstein (75), přičemž není jasné, jestli je v nějakém příbuzenském poměru se zemřelým Jeffreym Epsteinem, sexuálním obchodníkem s nezletilými dětmi, protože na internetu jsou veškeré záznamy o Estě Gordon Epstein vymazány a k dohledání je pouze její matka narozená v roce 1914. Neexistují dokonce ani záznamy o jejím vzdělání, informace nejsou ani na Bloombergu [3]. Neexistují informace o jejím předchozím působení a zaměstnání. Jediná informace je pouze ta, že před časem byla ředitelkou Citi Performing Arts Center Inc., což je neziskovka z Bostonu.

Andrej Babiš se v březnu setkal v USA se představiteli ADL, bavili se o Izraeli

Ve firmě Citi Performing Arts Center Inc. působí Fred Anton Seigel v pozici operačního ředitele, firma se zabývá nemovitostmi. Jenže ten samý Fred Anton Siegel je v představenstvu Edward M Kennedy Institute For The United States Senate Inc. To je organizace a think-tank amerického Kongresu. Nikde nejsou žádné informace o tom, kde se Esta Gordon Epstein ve věku 75 let vzala v čele hlavní neziskové organizace ADL pod křídly B’nai B’rith. Nedostupnost jakýchkoliv informací může posilovat domněnku, že současná prezidentka správní rady ADL má možná hodně společného s Jeffreym Epsteinem. Teoreticky může jít o starší sestřenici Jeffreyho Epsteina. Každopádně, to nejdůležitější leží úplně někde jinde.

Věra Jourová (Hnutí ANO), eurokomisařka za ČR, na sjezdu B’nai B’rith v roce 2017.

Naše redakce byla zdrojem upozorněna na tiskové oznámení [4] Úřadu vlády ČR, abychom se prý podívali, s kým se to sešel Andrej Babiš v březnu tohoto roku během státní návštěvy v USA. Premiér Andrej Babiš se dne 8. března odpoledne setkal nejprve se zástupci AIPAC. Po schůzce s vedením AIPAC následovalo setkání s představiteli Amerického židovského výboru (AJC), Národní koalice pro podporu eurasijských Židů (NCSEJ), Ligy proti antisemitismu a hanobení židovského národa (ADL) a mezinárodní židovské politické organizace B’nai Brith.Bavili jsme se o mé návštěvě v Izraeli a celkově o jejich názoru na postoje a působení České republiky v rámci Rady pro lidská práva v rámci OSN,“ řekl po setkání český premiér.

Jan Bartošek ve svém návrhu na usnesení proti antisemitismu čerpal z notiček americké židovské organizace, kterou zastřešuje nejvyšší zednářská lóže na světě, B’nai B’rith

Zdroj nás dále upozornil, abychom se zamysleli nad tím, proč navrhovatel usnesení proti antisemitismu Jan Bartošek z KDU-ČSL pověřuje za zpravodaje svého návrhu poslance Babišova vládního Hnutí ANO Miloslava Janulíka [5]. Najednou to dává všechno smysl a zapadá to perfektně do sebe. Poslanec z Demobloku a lidovec pověří člena vládní strany zpravodajstvím svého usnesení, protože premiér Andrej Babiš se v USA sešel dne 8. března prakticky se všemi židovskými organizacemi, které ve Washingtonu něco znamenají. A tak uběhne pár měsíců a najednou je v Česku ve sněmovně na stole usnesení proti antisemitismu, které přináší lidovec, ale zpravodajem návrhu je určen Babišův poslanec. Jenže, to zdaleka není všechno.

Angela Merkel dostala ocenění od B’nai B’rith za plnění Kalergiho plánu v Německu.

Když si poslechnete vystoupení Jana Bartoška ve videu zde, tak si všimněte, že argumentuje tím, že kritika Izraele se dnes stává záminkou pro šíření skrytého antisemitismu. Možná si říkáte, že pan Bartošek je hlava, když toto vymyslel. Jenže, zdroj z Úřadu vlády nás do redakce upozornil, že je to prý jinak. Jan Bartošek prý dostal noty a čerpal z oficiálních dokumentů americké ADL a důkaz prý najdeme i na Wikipedii. A tak jsme se vydali hledat na Wiki a nestačili jsme se divit [6]. ADL totiž nedávno publikovala na svém webu tento zásadní názor, který pan Jan Bartošek prostě nakopíroval do svého projevu ve sněmovně a zřejmě i do usnesení. Ten názor ADL zní takto:

Kritika konkrétních izraelských akcí nebo politik sama o sobě nepředstavuje antisemitismus. Svrchovaný Izraelský stát lze jistě legitimně kritizovat stejně jako jakoukoliv jinou zemi na světě. Je však nesporné, že existují lidé, jejichž kritika Izraele nebo „sionismu“ se používá k maskování antisemitismu.

Tento úsek na Wikipedii je zdrojován z webu ADL a z jejich článku [7]. Najednou to celé zapadá do sebe. Bratrstvo smlouvy, tedy B’nai B’rith, si všímá toho, že v Evropě pomalu lidé otevírají oči a začínají chápat, že největším nepřítelem evropských národů je sionismus, který skrytě a pokoutně organizuje, financuje a řídí migraci černochů a Arabů do Evropy s cílem naplnění tzv. Kalergiho plánu na islamizaci Evropy. Stále více lidí a také webů si všímá, že co je dovoleno Židovi, není dovoleno Jovovi. Příkladem je Krym, kde lidé na základě referenda rozhodli o připojení k Rusku a přišly za to sankce ze západních zemí. Rusové zjevně nemají právo na sebeurčení.

Antisemitismus je zpětná reakce lidí na situaci, kdy Židům a Izraeli je dovolováno něco, co není dovolováno nikomu jinému

Ale když letos v květnu Izrael provedl anexi Golanských výšin ve spolupráci s USA a za požehnání amerického prezidenta [8], tak celý svět mlčel. Žádné sankce na Izrael nepřišly. A protože s jídlem roste chuť a Benjamin Netanyahu v květnu zjistil, že svět si nechá od Izraele srát na hlavu, tak přitlačil na pilu a minulý týden oznámil, že když jeho strana Likud vyhraje volby, provede anexi dalších území, tentokrát části palestinských území na Západním břehu Jordánu [9]. A svět minulý týden zase mlčel. A co víc, někteří šábesgójové jako Jan Bartošek nebo Radim Fiala dokonce mají tu drzost vylézt ve sněmovně k mikrofonu a začít prosazovat usnesení na ochranu Izraele. To snad není možné, ti lidé jsou buď úplně tupí, anebo nemají páteř, žaludek a ani svědomí. Napište Fialovi, že takhle se alternativa nedělá. Protože zastávat se anexí Izraele, to znamená schvalovat stejné procesy jako byl Mnichov 1938.

Bibi a Donny.

Jan Bartošek připomněl aktivistickou výzvu BDS (Boycott, Divestment, Sanctions) ve vztahu k Izraeli, že prý kdokoliv šíří tuto výzvu, aby izraelské zboží (v ČR např. Soda Stream, nebo vína z Izraele, které prodává Jiří Kobza z SPD atd.) bylo bojkotováno, aby došlo ke stažení investic z Izraele a k uvalení sankcí na Izrael, tak tím prý ve skutečnosti páchá antisemitismus. Takže si to zopakujme a pokusme se na to jít logicky: Takže na Krymu si lidé v demokratickém referendu odhlasovali odtržení od Ukrajiny a připojení k Ruské federaci. V reakci na to přišly sankce od USA a od EU proti Ruské federaci. Budiž.

Americký prezident a izraelský premiér se podepsali pod novou Mnichovskou dohodu, Golanské výšiny byly ukradeny Sýrii

Když ale v květnu tohoto roku provedl Izrael odtržení Golanských výšin od Sýrie, žádné referendum na Golanách neproběhlo. Okupované území bylo oficiálně anektováno a připojeno k Izraeli, a to na základě mezistátní dohody. Jenže, má to jeden háček. Jde o dohodu mezi Izraelem a USA, nikoliv mezi Izraelem a Sýrií, které Golany patří. Takže, co je to? No přece Mnichovská dohoda v moderním podání. Bibi a Donny se dohodli, že USA uznají Golany jako součást Izraele, a tím bude anexe legalizována. A co na to západní země? Došlo snad k uvalení sankcí na Izrael za odtržení území Sýrie a jeho připojení k Izraeli stejně, jako byly uvaleny předtím sankce na Rusko za připojení Krymu? Ne! Nedošlo! Bylo ticho po pěšině!

Tímto dekretem uznal Donald Trump připojení Golan k Izraeli.

Přesně z těchto příčin dvojího metru světového společenství, které je pod egidou Židů a židů, vzniká antisemitismus. A mně musí hanba fackovat, když vidím Radima Fialu z SPD, jak drze vyleze ve sněmovně k mikrofonu a jménem celého klubu podpoří usnesení na obranu Izraele, který anektuje cizí území a organizace B’nai B’rith skrze svoji neziskovku ADL úkoluje českého premiéra a české poslance, aby i v ČR jako na Slovensku přijali usnesení, které lidem zakáže kritizovat jakkoliv Izrael, i když si zcela zasluhuje bojkot, stažení investic a hlavně i ty sankce, protože Izrael se chová jako stát grázlů. V květnu anektuje Golany, na podzim chce anektovat území na Západním břehu. A národy poskoků a gójů buď mlčí, anebo aktivisticky pořádají zábavné výstupy řitního alpinismu ve sněmovně v soutěži o to, kdo vleze Izraeli do řiti výše, lépe a hlouběji. Takže usnesení proti antisemitismu nám v ČR zařídila americká neziskovka ADL v čele s lidovcem, který by měl hájit křesťanství, ale ne Dům Sion, a v čele s předákem alternativy, který by měl hájit pravdu a ne izraelské anexe, které tak moc připomínají náš Mnichov 1938!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Biblický bratta,Jozef( Egypt) a Benjamin( Mezoamerika)): len tito dvaja biblický bratia z 12-tich,plus sestry Dinah, majú toho istého otca i matku!
Kedže po zániku Atlantídy a apokalypse Ameriky, je jasné, že Jozef prišuel do Egypta znovu vybudovať zaniklú civilizaciu ich predchodcov,Atlantídy! Dokazuje to ostrov Elefantína v Egypte,a jrho pamiatky! Spústa spisovateĺov poukazuje na Elefantínu,ako srdce staroegyptskej kultury,jrj vzniku! ( Viď Serpent in the Sky- Anthony West).
Mezoamerika je tiež kulturou,pozostatkom starej Atlantídy! Vieme, že predchodcovia Mayov boli nazvaní ako ” Olmekovia”, podla lokalnych jaučukovnímov a gumy ktoru z nich získavali pre ich loptovu hru, založenej na astronomickych udalostiach! V Izale sú hasné dôjazy, o tom,že predali ich kultúru Mayom! Mayovia,ich nastupcovizm sú potomkami ŽIVEHO BOHA,kedže dodnes ŽIJÚ, na Yucatane,a hlavne v Guatemale!
A kedže ich ich predchodcovia, ” Olmekovia” vymreli, sú to potomkovia BOHA MŔTVYCH,.ktory sa volal YAMA, takže ako Benû Yamina,sú to biblický potomkovia Benjamina!
A ich biblická príhoda so SYRIEBORNYM POHÁROM-KRČAHOM to len v Genesise dokazuje, pretože strieborný KRČAH-POHÁR-MISA, atď., je symbolom niele ( veku) Vodnára, ale aj Mezoameriky,a jej symboluzmu pre našu galaktickú MATERNICU( Dvojcentro), kam putujú ludske duše k očistcu a znovuzrodeniu! Iekedy,toto Dvojcentro-Matetnicu, iznačujú aj symbolickoú KOCKOVITOU NADOBOU( Kódex Zouche-Nuttal,str.36), kedže KOCKA SYMBOLUZUJE NIELEN NEBESKÚ MATERNICU-DVOJCENTRO,kam zakonite gravituje všetko,vrátane ľudskych duší, ale KOCKA je aj symbolom Zeme,viď 1Kraĺov 6:20 a Zjavenia Jána 21:17 …a prave túto KOCKU, ako chramový symbol si doniesli potomkovia kultúry Benjamíncov do egyptskej Palestíny a na Arabský poloostrov! Viď Sinajský poloostrov
ktorý kopíruje Mezopotamiu v M.iečnej drahe,a je oddelený dvoma riekami,Pishon a Gihon, v Mliečnej drahe, a na Zemi, Četveným morom a zálivom Aqaba= zalivom Kocky! A takých kópií Nebeskeho Raja= Mesopotamie= Čiernej rokliny/ Dark Rift a Čierneho Zárezu= Dark Cleft, je veĺa po svete!
Vynikajúci autor, Graham Hanvock v jeho nsjnovšej knihe, America Before, jasne potvrdzuje moje slová,tak sko aj Andrew Collins v jeho knihe-The Cygnus Key…
Ja idem dalej ako oni,pod tlakom zidomurarov a podvrhnutej historie sveta,že ” my sme Prvou civilizaciou sveta” od Sumeru po dnešok…
Môžem potvrdiť bibliu ako výtvor Mezoamerických astronómlv- kňazov! Môžem dirovnať 1260 kocuek v schodoch v Kopánu,Honduras, s 2033 hieroglyfmi a 69 schodmi, v číslack biblie! Ako ČAS+DVA ČASY +POLČAS v
knihe Daniela a Alokalypse Jána! Aj čislo 69 v troch Evanjeliach a inde,ako číslo Znovuzrodenia vratane roku 2033 ako KONIEC VELĶÉHO ROKU( Anno Magnus)!!! Biblia je nielen Hebrejská,ale hlavne Mezoamerocká, najlepšich ARCHEO-ASTRONÓMOV SVETA!!!

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Semiti sú Amerického pôvodu,teda aj Indiáni,ktorích jazyky sú Semitské! Takžé Šem symbolizuje ľudí pôvodnej Ameriky, Ham Afriku a Jafet, ludí Eurazie! Po apokalypse Ameriky,tento Hadí lud Hadej kultúry emigroval do egyptskej Palestíny, ako Kanánejci . Kedže Kan/ Can a Chan je Had v Semitskych jazykoch Indiánov Ameriky, viď Naguatl skupinu= Naga= had kobra… a tak Canada je moderný Kanán! A patrí i aj teraz židovský Vat-i-Kán, na čele so 4.žido-rabínlm-pápežom! Po Apokalypse Ama-ruky,Materského kontinentu v tvare ženského tela,( viď fyzickú Ameriku), tito vyznavači hadej a dračej kultúry ako hadí lud,emigroval,teda zbytky po Potope a konci doby ľadovej v Ame- rike,kde vladli indianske kmene vyznavačov Matriarchalnej kultúry-Matky, ako hlavy rodiny! Emigrovali do vtedy egyptskej Palestíny…Kedze Egypt bol ako aj oni,predoslým pozostatkom Atlantídy! ( Jozef a Nenjamin prípad).
A čast emigrantov sa nazvala ako Hebrejci= Prekročitelia, a časť ako Kanánejci. V egyptskej vtedy Palestíne zalozili 5 prvých koló ií,čo potvrdzuje aj ich biblia… Jeru-salem,ako Dračí mier, a Jeri-cho ako Dračí cyklus. Pomimo, aj Jere- van ako Dračie jazero! Vid Ezekiel 16:3!
Domorodé grécke ostrovy a zvyšok Minojskej= Myké skej kultúry,tak ako aj Egyptskej ich nazval Feníčanmi,čo vstali z popola,ako ich slávny vták Fénix!
No Hadie pokolenie z Ameriky,hlavne Mezoameriky sa vynašlo, a zasa menili svoje meno, aby zakamuflovali ich pôvod vo vražednom Kainovi,kde je aj pôvod mena Inka po Kanánejcoch! Iz-ra-el je meno s významom, Is ako panenske, znovuzrodené, ako v mene Chichen Itzá či Izanagi a Isá…Ra bolo a je slnko,teda Znovuzrodené Slnko,a el je ako the či nemecke der! Noektorý spájajú el s bohom, ale zasa Slnka! Vie e,že naše Slnko je regularne ba konci Veĺkeho roku( Anno Magnus), ukrizované v Mliečnej dráhe( Meri-yam), čo zasa bude v roku 2033= 5,793A.M….
Moder ý Izrael/ Is-Ra-Hell bol zalozený slobodomurarmi ako Rat-childova kolónia ba pranie špinavych peňazí sveta židmi po celom svete, ale aj zlatých rezerv ! A rakovinová kolónia ktorá má údajne aj naplniť proroctvá konca sveta,rozumej,našej civilizácie, kedže svet nekončí po miliardy rokov, a čo končí je skorumpované( asi vždy židmi) civilizácie! Göbekli Tepe to dokazuje!
Každá biblia má spolu 84 kníh , a číslo 84 je číslom súdu sveta! Katolická ma 73 kníh plus 11 apokryfalnych. Luteransko-Protestantská má 66 kníh a 18 apokryfalnych+ deuterokanonickych… Klasické Východne biblie majú 84 kníh a sú najtlstejšie! Iba Koptická má 81 kníh,symbolizujuca 81 hviezd v Severnom Kríži= Súhvezdie Labute, a je vlastbe to isté čo 84 knihové biblie! Symbol Slnka v Čiernej diere Mliečnej drahy, globalne oteplovanie( buzerantov), a konečný Krst Zeme Ohňom= Očistec sveta!
A IskraHell,ako Israel, bude práve v rokoch 2032- 2033 ročná ohňová kolónia Krstu sveta ohňom, a my všetci skoncíme v pekle známom ako Iskra-hell, teda Iskriace sa peklo!!!
Kristus poznal ich Hadí pôvod a označil ich tak,v Novom Zákone! A vedel aj tó, že Jeru-salem,Dračie mesto je mestom Hadov kde ho zavraždia a UKRIŽUJÚ, a kde sa vysmeje ich telesnej smrti a vstane HLAVNE DUCHOVNE Z MŔTVYCH, čo sa aj stalo, a satanský hadí žid chce aj túto pravdu zavraždiť,znicením Krestanstva a jeho pamiatok,pomimo Bibliu!!
Žid je potomok vražedneho Kaina,syna hada v raji, ako aj potomok Kananejcov, hadieho pokolenia a kultúry vrahov z Ameriky,ktorí v statisi och obetovali z radov vlastnich ludí,lebo nepoznali vtedy cudzincov!
No odvtedy čo žid z hadieho plemena orevzal moc nad Amaerikou, vrazdí po celom svete v nekonecnych vojnach židovskych Lebiek a Hnatov, pyramíd ich obetínpo celom svete volajucich do neba za spravodlivostou!
NO KOLESO DEJÍN SVETA JE NEÚPROSNÉ A NEÚPROSNE SA TOČÍ DOOKOLA…A bude to zasa vražedný žid či skončí v lámacom kolese hystórie! Sionizmus bude porazený, ako aj ich KULT VYZNAVAČOV SMRTI!!

David
Návštěvník
David
konzerva
Návštěvník
Tok
Návštěvník
Tok

POZOR, zrušení poplatků za ČT a ČRo je ANTISEMITISMUS !!!
🙂

Mahdi
Návštěvník
Mahdi

Vy si opravdu NAIVNĚ myslíte že tohle je pravý vysledek nosatých nenažraných voleb? VŮBEC … tohle je jen antisemitické opatření aby se svět nebouřil … dopředu daný patový vysledek aby dal nosatí mohli hrát tu svou zákeřnou pomalou salamovou metodu ukrajování Arabských uzemí … Jdi do pekla shitzrael .

Mirek
Návštěvník
Mirek

Jen mně stále nejde na roozum, -“kde židé, zdecimovaní II. svět. válkou, nabrali tolik síly a moci, aby diktovali a rozhodovali o celém světě. KDE SE VZALA TAKOVÁ SÍLA U SIONU – židů?

Karlos
Návštěvník
Karlos

Jednoduché , téměř zadni nezemřeli a nebo byli po celou valku dobre ukryti a samotnych později zion elit se holohoax ani netýkal.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Karlos
to víš, že ti špatní seděli zašití ve svých špinavých dírách a přehrabovali své “žluťáčky”které nahrabali lichvařením.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Mirek
Bohuzel jim pomahali gojimove po celem svete a takhle to dopadlo. Zidak dokaze profesionalne narikat a lhat tak, az mu to gojimove uveri a takhle to dopadne. Pomohli jsme se zidakum zvednout se z prachu a dostat do sedla a zidak misto aby byl vdecny se zacne mstit a rozkazovat.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Mirek
nejvíc židů bylo zdecimováno v řadách Hitlerova vermachtu a zmrzlo u Stalingradu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tohle už bylo na Slovensku cca před půl rokem. A zkuste v té deklaraci nahradit slovo žid, za Čech… a podívejte se na reakci
https://www.youtube.com/watch?v=YfGwf8JRMt4

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Az dech berouci curriculum vitae:
http://stateofthenation2012.com/?p=128165
Za ty staleti by na tuny toho “antisemitismu” nestacily ani nakladni vlaky vsech “provinivsich” se narodu!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Na vládě národního státu, který jediný má smysl, nesmí v žádném případě mít účast osoba, která je v jakémkoli zájmovém kroužku kluků a děvčat “kteří spolu mluví”. Od toho přece jsou bezpečnostní informační služby, aby tyto lidi eliminovaly a sledovaly, zda těmto zájmovým kroužkům členové vlády nepodléhají, či jen s nimi nekomunikují. Jestli ovšem nejde o bezpečnostní služby, které dostávají medaile a ocenění od cizích mocností, jimž vládnou rovnou právě zájmové kroužky. To by byl už konec naděje a dál už je jen peklo.

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Tak tak, ale pokad máte stát kde se zákonem trestá/lustruje jestli ste náhodou ne spolu-pracoval na bezpečnosti vlastního státu ale i ti nejvíc provaření agenti cizí státní moci(jako kult osobnosti Venci slinty-lašky a SAŠA(Vondra)) tady zastávaj nejvyší funkce ve státě a námi placená media od 89 totálně zamořená lidmi ze svoboné evropy a BBC si je zvou jako vážené hosty a studnice jediné pravdy a moudrosti je něco prohnilého v kotlině české a ruzných cizími vládamy u-placené NEziskovky a jejich ANÁL-itikách ani nemluvě a ktomu Bakal a coo nejen medialně hibridně válčí a neni jasný zaco jelikoš vše mu prodělává

Dáša
Návštěvník
Dáša

To je jen zlomek proti tomu, kolik lidí je národně a vlastenecky ukotvených. I ten Babiš by u voleb ostrouhal, kdyby lidi mohli volit někoho podobně zaměřeného, kdo se nezúčastnil vydrancování státu. Lidi mají dost politiků, kteří je tu už 30 let permanentně erou, ať si zvolí toho nebo onoho. Když slyšíte z ČT: “lidi už nebaví poslouchat tři měsíce, že Šmarda nebude ministrem” a podobné hlody, tak si řeknete, jestli jsou opravdu tak neinformovaní o tom, co lidem skutečně vadí a nebo jedou v nějaké vlastní realitě. Taky by nebylo od věci, aby se veřejnost dozvěděla, co vlastně dnes školy děti učí aby mohla případně odmítnout děti do takových škol posílat.

josef
Návštěvník
josef