Víme první: Česká republika čelí mezinárodnímu skandálu kvůli mučení. Policie ve spolupráci...

Víme první: Česká republika čelí mezinárodnímu skandálu kvůli mučení. Policie ve spolupráci s operátory FBI umístila ruského hackera do psychiatrické léčebny v Bohnicích, přivázali ho k posteli a podávali mu sedativa a také Thiopental sodný, aby se přiznal lidem z FBI k hackingu prezidentské volební kampaně v USA!

Víme první: Česká republika čelí mezinárodnímu skandálu kvůli mučení. Policie ve spolupráci s operátory FBI umístila ruského hackera do psychiatrické léčebny v Bohnicích, přivázali ho k posteli a podávali mu sedativa a také Thiopental sodný, aby se přiznal lidem z FBI k hackingu prezidentské volební kampaně v USA!

Česká republika čelí největšímu skandálu v porušování lidských práv v novodobých dějinách. Nejprve ale všechno popořadě. Česká policie ve spolupráci s agenty FBI zatkla vloni v říjnu v Praze ruského občana Jevgenije Nikulina, který je v USA obviněn z hacknutí a odcizení soukromých údajů uživatelů sociální sítě LinkedIn, služby Dropbox a Formspring. Spojené státy požádaly ČR o vydání Nikulina do USA, kde mu hrozí až několikanásobné doživotí, neboť je obviněn z několika trestných činů, včetně spiknutí a špionáže. Stejnou žádost o vydání podala i Ruská federace, protože Nikulin je v Rusku hledán kvůli krádeži necelých 4 tisíc amerických dolarů z webové ruské finanční služby WebMoney, jak uvedl server Sputnik [1]. Český soud koncem letošního května rozhodl, že Nikulin může být vydán, a to jak do USA, tak do Ruska. Nikulin se odvolal proti té části rozhodnutí o možném vydání do USA, takže věcí se bude zabývat Nejvyšší soud ČR. Jenže nyní, téměř rok po zatčení Nikulina v Praze, začínají na povrch vyplouvat skandální informace o tom, jak celé zatčení proběhlo a hlavně, co potom následovalo. A z toho se doslova tají dech.

Jevgenij Nikulin a jeho bílé Lamborghini.

Jevgenij Nikulin byl po zadržení v jedné z restaurací v Praze zmlácen a policisté ho po 3 hodinách odvezli ze služebny na uzavřené oddělení pražské psychiatrické léčebny v Bohnicích. Informaci přinesl ruský list Izvestija [2] s odvoláním na obhájce Nikulina, který hodlá vyzvat pražské státní zastupitelství, aby podalo žalobu na lékaře v Bohnicích. Podle třaskavých informací naší redakce z okruhu ruského diplomatického zastoupení v Praze si toto umístění Nikulina v Bohnicích vyžádala americká FBI, která potřebovala Nikulina “zpracovat” mimo běžný rámec českého právního systému. Mimo zákonný rámec v ČR a mimo rámec lidských práv. FBI chtěla mučením a pomocí chemie z Nikulina narychlo dostat přiznání, že naboural emaily Hillary Clinton [3].

V českých zákonech totiž existuje klička na dobu zadržení člověka, kterou policie může obejít lhůtu tzv. předběžného zadržení, která činí rovných 48 hodin. Pokud je třeba člověka držet delší dobu na nějakém místě a bez obvinění a vědomí soudu, použije se obvykle psychiatrická léčebna, kde je osoba umístěna s poukazem, že projevuje známky nepříčetnosti, sebepoškozování, katatonické chování (nemluvnost) a osoba je svěřena na pozorování na několik dnů na psychiatrické oddělení. Jak nám dnes pod podmínkou anonymity uvedl náš zdroj, lhůta umístění ve zdravotnickém zařízení se nepovažuje z právního hlediska za předběžné zadržení, a tudíž se na takové uvěznění člověka v blázinci nevztahuje zákonná lhůta 48 hodin.

Po zatčení zásahovkou odvezli Nikulina do Bohnic, přivázali ho k posteli, 4 dny ho mučili hladem a píchali mu sedativa a sérum pravdy. FBI z něho chtěla udělat dvorního Putinova hackera

Lékaři z pražských Bohnic přivázali Nikulina k posteli a čtyři dny mu nedávali najíst, čímž se dopustili zločinu mučení. Aby se nevzpouzel a nekřičel o pomoc, lékaři mu podávali sedativa a podle našich informací s ním rozmlouvali různí lidé, kteří hovořili anglicky za přítomnosti překladatele do ruštiny. Ruská strana má podle informací naší redakce vážné podezření, že Nikulinovi byl kromě sedativ podáván i Thiopental sodný, tzv. sérum pravdy, který používá americká FBI v zahraničí při výsleších (doma v USA nesmí, tam platí zákaz už od 60. let minulého století). Česká policie, podle názoru v ruských diplomatických kruzích, poskytla FBI operační časové okno 4 dnů, aby do Prahy mohl přiletět specialista FBI s potřebnými injekcemi s Thiopentalem sodným. Ruská strana zároveň hodlá požádat o vyšetření Jevgenije NIkulina ruským lékařem, který by provedl odběry a zjistil, jestli i nyní nejsou Nikulinovi podávány zakázané látky.

FBI operuje po celém světě, nejen zde na fotografii v kauze FIFA, ale v všech vazalských zemích, které kontrolují Američané.

Celou věcí se bude zabývat i Generální inspekce bezpečnostních sborů, protože tato praxe umisťování zadržených osob na několik dnů do blázince není v ČR podle informací naší redakce nijak výjimečná. Policisté často potřebují provést nelegální domovní prohlídku (ve slangu tomu prý říkají policisté na Moravě “filcung na černocha”, prohlídka načerno), zajistit důkazy, získat souhlas soudu s uvalením vazby a tyto procesní úkony trvají mnohdy déle, než je 48 hodin. Jenže v případě Nikulina se ukazuje, že účel jeho umístění v Bohnicích byl zcela odlišný. Vzhledem k tomu, že mu lékaři nedali 4 dny najíst a podávali mu sedativa, tak to znamená, že byl zřejmě chystán lékaři k výslechu za použití Thiopentalu sodného. Jeho účinek totiž snižuje hladina cukru v mozku, jinými slovy, najedený člověk má na Thiopental sodný slabší reakci, než vyhladovělá osoba. Je proto téměř jisté, že mučení hladem a sedativa měla jediný účel, připravit Nikulina na výslech operátorem FBI po podání Thiopentalu sodného.

Po roce 1989 se nic nezměnilo. Policie mlátí, nepohodlní jsou zavíráni do blázinců, doktoři je mučí hladem a píchají jim sedativa a další látky

Česká republika není právní stát. Každý to ví, že po roce 1989 se nic nezměnilo. Stejné praktiky StB, které používala v Bohnicích, používá i současný loutkový režim. Proti ruským občanům je dnes dovoleno vše. Jsou to Slované a navíc Rusové. Američané jimi pohrdají. A český policista si rád kopne a zmlátí ruského občana. Vsjo rovno? Co je však naprosto neuvěřitelné, to je spolupráce lékařů z Bohnic s policií a s vyšetřovateli FBI, kteří naprosto mimo zákonné postupy použili metody mučení a podávání chemických látek zadržené osobě, bez možnosti přístupu advokáta nebo právního zástupce ruské ambasády v Praze, který v takových případech má být informován, pakliže zadržený požádá o právní pomoc svoji ambasádu. Nic takového nebylo Nikulinovi umožněno, došlo tak nejen k mučení, ale i k porušení mezinárodně ukotvených práv. Bez obvinění a bez soudu byl umístěn na psychiatrii, přivázán k posteli, čtyři dny mučen hladem a celou dobu ho lékaři udržovali na sedativech, aby nemohl křičet o pomoc.

Jevgenij Nikulin na Rudém náměstí v Moskvě.

Podobné scény a kauzy se vyprávějí, že probíhaly ve 40. a 50. letech v Sovětském svazu za vlády J. V. Stalina, který politické odpůrce umisťoval do psychiatrických léčeben. Je neuvěřitelné, že v Česku v roce 2016 něco takového praktikuje česká policie ve spolupráci s FBI a lékaři z Bohnic. Kolik takových případů potká české občany, kteří za sebou nemají ruskou ambasádu a nikdo se o tom tak nedozví? O kolika desítkách nebo stovkách případů ročně se nedozvíme? Jak nám poskytl informace náš zdroj k této kauze, mezi policisty je tento postup dobře známý, hlavně v Praze. Nepohodlnou osobu nejprve policisté zmlátí, a to takovým způsobem, aby nemohla mluvit a komunikovat. Několik ran do obličeje a zubů, plus k tomu několik úderů na krk, jde pouze o to, aby došlo k mírnému otoku úst, krku a bolestem hlavy.

Do blázince se v ČR dostanete nejen kvůli své špatné psychice

Tento stav navodí u člověka stejné symptomy, jakým je katatonický stav u duševně nemocného člověka. Nemluví, neprojevuje se, má zmatené a neostré pohyby. Modřiny a podlitiny policisté zdůvodní lékařům jako následky pokusu o sebepoškození skokem z vyvýšeného místa. Dopad na chodník, beton. Pokus o sebevraždu a katatonický stav je důvodem pro hospitalizaci a lékaři pacienta přivážou k posteli, pro jistotu. Zde je třeba upozornit na jednu věc, že není jasné, zda-li Nikulin měl všechny tyto symptomy, protože podlitiny v obličeji neměl po odvezení z Bohnic, takže není vůbec jasné, podle čeho byl Nikulin vůbec oficiálně do Bohnic přijat.

Zda-li je jeho hospitalizace vůbec uvedena v záznamech v nemocnici. Proč lékaři Nikulina mučili 4 dny hladem a proč ho drželi přivázaného k posteli a proč mu píchali sedativa a proč k němu chodili cizí lidé a vyslýchali ho za přítomnosti tlumočníka, na kterého si Nikulin matně vzpomíná, protože byl neustále v limbu a pod vlivem sedativ? Nevzpomíná si přesně, o čem mluvil, jak odpovídal, jak reagoval na dotazy během svého pobytu v Bohnicích. Tyto příznaky ukazují na použití Thiopentalu sodného nebo jiného chemického cortex supressoru. Rozmazané vzpomínky, ztráta orientace, vzpomínky na slova, hlasy, pokládané otázky.

Video ze zatčení Jevgenije Nikulina

Protože Česko není právní stát, američtí agenti FBI zjevně usoudili, že není důvod Nikulina převážet do Kyrgyzstánu nebo do Uzbekistánu do výslechových místností, kde se provádí mučení za přítomnosti amerických vyšetřovatelů, ale že první stupeň mučení, tzn. vyhladovění a následné podání Thiopentalu sodného lze beztrestně provést i ve Střední Evropě, v Praze. Pokud bude Nikulin vydán do USA, nejprve ho převezou do Kyrgyzstánu nebo jiné třetí země, kde z Nikulina mučením vynutí přiznání ke všemu, i k hacknutí amerických prezidentských voleb a tyto informace použijí u amerického soudu. Jelikož je Nikulin ruský občan, nevztahují se na něho americké zákony na spravedlivý proces. Může být mučen a držen v americkém vězení v cizině mimo území USA jakkoliv dlouho. Pro naši redakci je děsivé už jenom to zjištění, že česká policie a lékaři z Bohnic v roce 2016 se klidně podíleli na mučení lidí a dokonce cizinců, jako kdyby ČR byla nějakou rozvojovou zemí. I když ona jí opravdu už je, viz. článek zde.

Podle načasování Nikulinova zatčení vloni v říjnu měl zřejmě tento mladík sehrát ústřední roli v plánu na zvrácení prezidentských voleb v USA na poslední chvíli. Americká FBI se zřejmě pokusila pomocí mučení hladem a nasazením Thiopentalu sodného získat z Nikulina přiznání k tomu, že pracuje pro ruskou vládu a že to je on, kdo hacknul a uveřejnil emaily Hillary Clinton, které vedly k jejímu vyšetřování před americkým kongresem. Právě toto vyšetřování silně poškodilo Clintonovou ve volbách, protože na povrch vyplavaly reálie financování její neziskovky The Clinton Foundation, přijímání obrovských peněz od Arabů a de facto její privatizace moci v době, kdy byla ministryní zahraničí v první Obamově vládě. Nikulin se podle všeho nepřiznal, protože nic nespáchal. To ovšem neznamená, že pokud bude vydán do USA, že z něho přiznání nevymučí pokročilejšími metodami, než je jenom hlad a Thiopental sodný.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Komentář odstraněn. Pište česky, ne anglicky!

Nuny
Návštěvník
Nuny

Teď na Novinkách – Česko chce přispět na důchody krajanům ze zemí bývalého Sovětského svazu , tak mne jen napadlo jestli to náhodou nesouvisí nějak s tímto článkem , protože si myslím že po tom ce se u nás teď stalo tak po tom mučení Ruského občana bohužel musím napsat my , máme co žehlit .

Jana
Návštěvník
Jana

Na HAARP a upravované fotky NASA jsem se někdy v r. 2010 zeptala Daniela Estulina. I na projekt Disclosure, který by měl odkrýt existenci mimozemštanů a jejich aktivity na zemi (Greer a spol. měli velkou konferenci v r. 2001, mluvili tam i o tom). Řekl mi, že o tom nic neví, ale že zná praktiky tajných služeb, a že je klidně možné, že 60 let připravují falešné důkazy – něco, co pak bude lidem “odkryto” jako šokující pravda.

Jana
Návštěvník
Jana

K tomu, co VK říkal ve vysílání o HAARPu. Jak jeho konstruktér Eastlund, tak další, kteří mluvili v dokumntárním filmu /např. jeden geofyzik/ varovali, že vysílané vlny se odráží od ionosféry a mohou způsobovat cíleně zemětřesení, výbuchy sopek a někteří se domnívají, že může řídit trasu hurikánů. To je např. popisováno v knize prof. Wood, která tam má kapitoly o Teslovi a dalších vynálezcích.

HAARP myslím nebyl postaven pro získávání zemské energie, ale měl občas plný výkon až miliony Wattů, protože je napojen na elektrárnu, která využívá místní ložisko plynu.

Radek
Návštěvník
Radek

Vážená, neberu vám entuziasmus, ale víte kolik je tři milióny watů ? Prd. Pokud jste se nespletla o pár řádů tak je to o ničem…

Jana
Návštěvník
Jana

Mně to přišlo jako poměrně dost vysoký výkon na anténu… je to zhruba výkon elektráren, ne? Megawaty. Vygooglila jsem, že v knize z r. 1999 byl uváděn výkon 3.6 mil. Wattů, ale myslím, že později ještě rozšiřovali počet antén, a asi i výkon.
Testovali údajně různé funkce – ohřátí a “vyzvednutí” ionosféry, komunikaci s ponorkami, detekci podzemních prostor – dutin. J, Ventura o tom točil jeden díl svého seriálu, kde se diskutovaly i další účinky.

Dokument, který jsem asi před 8 lety viděla, měl stejný název jako kniha:

Angels Don’t Play this HAARP: Advances in Tesla Technology

Nick Begich, Jeane Manning
Earthpulse Press, 2002 – Počet stran: 215

Komentář odstraněn. Pište česky, ne anglicky!

Radek
Návštěvník
Radek

z wiki
jaderné přes 1000MW každá
V Česku jsou v provozu dvě jaderné elektrárny, obě provozuje společnost ČEZ. Jedná se o jadernou elektrárnu Dukovany s instalovaným výkonem 4× 440 MW, zprovozněnou v letech 1985 – 1988, a jadernou elektrárnu Temelín s instalovaným výkonem 2× 1000 MW (původně plánováno 4×1000 MW), zprovozněnou v letech 2002 – 2003.

tepelné, stovky až tisíce mw kus
https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_tepeln%C3%BDch_elektr%C3%A1ren_v_%C4%8Cesku

větrné, jeden každý větrník přes 1MW… tedy HAARP = 3 větrníky.
Zatím největší větrnou farmu na světě mají v Texasu (USA). Byla spuštěna 1. října 2009. Větrná farma Roscoe má výkon 781,5 MW a je tvořena 627 větrnými turbínami. Roscoe je schopna pokrýt spotřebu 230 000 domácností.

Jana
Návštěvník
Jana

Ćeské občany zadržují, kurtují a píchají jim haloperiol, případně do nich pouští elektrošoky v PL Bohnice mnoho let. Třeba když někoho označí za “estébáka”. Měla jsem o tom pořad na alternativním rádiu, mluvila jsem o tom v r. 2012 i na Occupy. Mnoho lidí přijde o byty, domy, jsou tam nedobrovolně mnoho let třeba jen na falešné obvinění. Pomohla jsem jedné ženě ven – potom, co ji tam drželi proti její vůli 4 roky. Nazvala v r. 2004 sousedku estébačkou, podezřívala ji z krádeže v domě. Byly tam služební byty MV. Jednotku policie, která ji tam odvezla, nebylo možné dohledat, žádné záznamy se o tom na příjmu PLB nevedou. Místní oddělení to nebylo.
Pracovala jsem tenkrát (2008) v právní poradně pro pacienty PLB. Nikdo s její kauzou ani dalšími (některé bohužel skončily i smrtí), nechtěl nic dělat. Obrátila jsem se stížností na Ministerstvo zdravotnictví, to nechalo kauzu pouze prošetřit řediteli PLB (!!!). Výsledek – nic ne nezměnilo. Obrátla jsem se i na další subjekty, které se mají zastávat práv občanů. Helsinský výbor, Spolek Šalamoun, Amnesty International, Liga lidských práv, J. Klíma z pořadu Na vlastní oči, pořad Černé ovce – všude stejná odpověd – nikdo nemohl nic šetřit na uzavřeném oddělení PL. Zdravotní pojištovny též zájem neměly. Ačkoli přišly v těchto případech o miliony /lůžkoden stál asi 1 200 Kč/. Nakonec byl jediným úřadem, který se o kauzu zajímal, a ze kterého mají psychiatři PL aspoň trochu respekt, úřad ombudsmana. Zabývali se kauzou několik let, po smrti p. Motejla i jeho nástupce. Ten nakonec označil postup MZ na špatný. Korespondenci s ním bohužel nemohu zveřejnit, později někdo hacknul veškerou doručenou pošlu za dobu asi 10 let.
Zde o kauzách zoufaých pacientů PL Bohnice mluvím – video z Occupy. (Bez zajímavosti nejsou komentáře pod videem. Např. P. Juřeny, který mnoho let podobně komentuje mé aktivity na mnoha jiných místech.)

Occupy Praha – Jana Karásková o poměrech v Psychiatrické Léčebně Bohnice – 6.6.2012
https://www.youtube.com/watch?v=etBP3f9ZiSY

vyhozený učitel
Návštěvník
vyhozený učitel

Přijde den, kdy i my přivážeme zločince z policie do léčeben. Z nich pak nikdy nevyjdou.

vlastimil čecháček
Návštěvník
vlastimil čecháček

Jsem si docela jistý, že tohle není jediný případ. Teoreticky můžete počítat i mučení dětí ve školách…http://otevreneoci.wz.cz/pravda-a-lez/skolstvi.php

konzerva
Návštěvník
konzerva

V čera pán VK plakal, že rusko má slabou zahraniční politiku vůčí svým občanům… a není to náhodou odpověď Putina a Lavrova…. každé nové auto se dá haknout na dálku…. odpověď na ten socanskéj průser…. https://www.novinky.cz/domaci/449374-krvacel-jsem-z-hlavy-rekl-k-nehode-zaoralek-jeho-vuz-boural-nejspis-pri-predjizdeni.html

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

A ted se podrzte: Thiopental sodny (TS), primarne uzivany jako anestetikum, se pouziva ve velkych davkach v USA nove na popravy injekci jako nahrada predesleho3-slozkoveho “koktejlu”. viz Wiki:
https://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_thiopental-After its use for execution of Jeffrey Landrigan in the U.S., the UK introduced a ban on the export of sodium thiopental in December 2010,[14] after it was established that no European supplies to the U.S. were being used for any other purpose.[15] The restrictions were based on “the European Union Torture Regulation (including licensing of drugs used in execution by lethal injection)”.[16] From 21 December 2011 the European Union extended trade restrictions to prevent the export of certain medicinal products for capital punishment, stating that “the Union disapproves of capital punishment in all circumstances and works towards its universal abolition”.
Cili: …Britanie vyhlasila embargo na vyvoz TSv prosinci 2010, pote co se dohodlo ze zadne evropske dodavky do USA NEBUDOU UZITY K JINEMU UCELU (nez anesteziologickemu-pozn.) Toto omezeni se opiralo o “Narizeni Evropske Unie o muceni”, vcetne schvalovani leku uzivanych pro popravy smrtici injekci. Od 21.12.2011 EU rozsirila obchodni omezeni za ucelem vyvozu jistych zdravotnickych vyrobkuuzivanych k trestu smrti, prohlasujice ze “EU odmita trest smrti za vsech okolnosti a usiluje o jeho celkove zruseni”.
Tedy: V pripade Nikulina stat Evropske Unie (CR) by nevahala DOVEZT tento prostredek z USA (ano, omezeni EU plati pouze pro VYVOZ!!!) pokud je to nutne.
Ovsem. Zabit ho prece nechteji, ze? Aspon dokud nekapne “bozskou” 🙂 !

konzerva
Návštěvník
konzerva

A šéf českého gestapa odchovanec je na koberci v fašingtonu pro pokyny a řeší co s tím průšvihem…

Motopes
Návštěvník
Motopes

Stydím se za svou vládu.