Víme první: Česká republika čelí mezinárodnímu skandálu kvůli mučení. Policie ve spolupráci...

Víme první: Česká republika čelí mezinárodnímu skandálu kvůli mučení. Policie ve spolupráci s operátory FBI umístila ruského hackera do psychiatrické léčebny v Bohnicích, přivázali ho k posteli a podávali mu sedativa a také Thiopental sodný, aby se přiznal lidem z FBI k hackingu prezidentské volební kampaně v USA!

Víme první: Česká republika čelí mezinárodnímu skandálu kvůli mučení. Policie ve spolupráci s operátory FBI umístila ruského hackera do psychiatrické léčebny v Bohnicích, přivázali ho k posteli a podávali mu sedativa a také Thiopental sodný, aby se přiznal lidem z FBI k hackingu prezidentské volební kampaně v USA!

Česká republika čelí největšímu skandálu v porušování lidských práv v novodobých dějinách. Nejprve ale všechno popořadě. Česká policie ve spolupráci s agenty FBI zatkla vloni v říjnu v Praze ruského občana Jevgenije Nikulina, který je v USA obviněn z hacknutí a odcizení soukromých údajů uživatelů sociální sítě LinkedIn, služby Dropbox a Formspring. Spojené státy požádaly ČR o vydání Nikulina do USA, kde mu hrozí až několikanásobné doživotí, neboť je obviněn z několika trestných činů, včetně spiknutí a špionáže. Stejnou žádost o vydání podala i Ruská federace, protože Nikulin je v Rusku hledán kvůli krádeži necelých 4 tisíc amerických dolarů z webové ruské finanční služby WebMoney, jak uvedl server Sputnik [1]. Český soud koncem letošního května rozhodl, že Nikulin může být vydán, a to jak do USA, tak do Ruska. Nikulin se odvolal proti té části rozhodnutí o možném vydání do USA, takže věcí se bude zabývat Nejvyšší soud ČR. Jenže nyní, téměř rok po zatčení Nikulina v Praze, začínají na povrch vyplouvat skandální informace o tom, jak celé zatčení proběhlo a hlavně, co potom následovalo. A z toho se doslova tají dech.

Jevgenij Nikulin a jeho bílé Lamborghini.

Jevgenij Nikulin byl po zadržení v jedné z restaurací v Praze zmlácen a policisté ho po 3 hodinách odvezli ze služebny na uzavřené oddělení pražské psychiatrické léčebny v Bohnicích. Informaci přinesl ruský list Izvestija [2] s odvoláním na obhájce Nikulina, který hodlá vyzvat pražské státní zastupitelství, aby podalo žalobu na lékaře v Bohnicích. Podle třaskavých informací naší redakce z okruhu ruského diplomatického zastoupení v Praze si toto umístění Nikulina v Bohnicích vyžádala americká FBI, která potřebovala Nikulina “zpracovat” mimo běžný rámec českého právního systému. Mimo zákonný rámec v ČR a mimo rámec lidských práv. FBI chtěla mučením a pomocí chemie z Nikulina narychlo dostat přiznání, že naboural emaily Hillary Clinton [3].

V českých zákonech totiž existuje klička na dobu zadržení člověka, kterou policie může obejít lhůtu tzv. předběžného zadržení, která činí rovných 48 hodin. Pokud je třeba člověka držet delší dobu na nějakém místě a bez obvinění a vědomí soudu, použije se obvykle psychiatrická léčebna, kde je osoba umístěna s poukazem, že projevuje známky nepříčetnosti, sebepoškozování, katatonické chování (nemluvnost) a osoba je svěřena na pozorování na několik dnů na psychiatrické oddělení. Jak nám dnes pod podmínkou anonymity uvedl náš zdroj, lhůta umístění ve zdravotnickém zařízení se nepovažuje z právního hlediska za předběžné zadržení, a tudíž se na takové uvěznění člověka v blázinci nevztahuje zákonná lhůta 48 hodin.

Po zatčení zásahovkou odvezli Nikulina do Bohnic, přivázali ho k posteli, 4 dny ho mučili hladem a píchali mu sedativa a sérum pravdy. FBI z něho chtěla udělat dvorního Putinova hackera

Lékaři z pražských Bohnic přivázali Nikulina k posteli a čtyři dny mu nedávali najíst, čímž se dopustili zločinu mučení. Aby se nevzpouzel a nekřičel o pomoc, lékaři mu podávali sedativa a podle našich informací s ním rozmlouvali různí lidé, kteří hovořili anglicky za přítomnosti překladatele do ruštiny. Ruská strana má podle informací naší redakce vážné podezření, že Nikulinovi byl kromě sedativ podáván i Thiopental sodný, tzv. sérum pravdy, který používá americká FBI v zahraničí při výsleších (doma v USA nesmí, tam platí zákaz už od 60. let minulého století). Česká policie, podle názoru v ruských diplomatických kruzích, poskytla FBI operační časové okno 4 dnů, aby do Prahy mohl přiletět specialista FBI s potřebnými injekcemi s Thiopentalem sodným. Ruská strana zároveň hodlá požádat o vyšetření Jevgenije NIkulina ruským lékařem, který by provedl odběry a zjistil, jestli i nyní nejsou Nikulinovi podávány zakázané látky.

FBI operuje po celém světě, nejen zde na fotografii v kauze FIFA, ale v všech vazalských zemích, které kontrolují Američané.

Celou věcí se bude zabývat i Generální inspekce bezpečnostních sborů, protože tato praxe umisťování zadržených osob na několik dnů do blázince není v ČR podle informací naší redakce nijak výjimečná. Policisté často potřebují provést nelegální domovní prohlídku (ve slangu tomu prý říkají policisté na Moravě “filcung na černocha”, prohlídka načerno), zajistit důkazy, získat souhlas soudu s uvalením vazby a tyto procesní úkony trvají mnohdy déle, než je 48 hodin. Jenže v případě Nikulina se ukazuje, že účel jeho umístění v Bohnicích byl zcela odlišný. Vzhledem k tomu, že mu lékaři nedali 4 dny najíst a podávali mu sedativa, tak to znamená, že byl zřejmě chystán lékaři k výslechu za použití Thiopentalu sodného. Jeho účinek totiž snižuje hladina cukru v mozku, jinými slovy, najedený člověk má na Thiopental sodný slabší reakci, než vyhladovělá osoba. Je proto téměř jisté, že mučení hladem a sedativa měla jediný účel, připravit Nikulina na výslech operátorem FBI po podání Thiopentalu sodného.

Po roce 1989 se nic nezměnilo. Policie mlátí, nepohodlní jsou zavíráni do blázinců, doktoři je mučí hladem a píchají jim sedativa a další látky

Česká republika není právní stát. Každý to ví, že po roce 1989 se nic nezměnilo. Stejné praktiky StB, které používala v Bohnicích, používá i současný loutkový režim. Proti ruským občanům je dnes dovoleno vše. Jsou to Slované a navíc Rusové. Američané jimi pohrdají. A český policista si rád kopne a zmlátí ruského občana. Vsjo rovno? Co je však naprosto neuvěřitelné, to je spolupráce lékařů z Bohnic s policií a s vyšetřovateli FBI, kteří naprosto mimo zákonné postupy použili metody mučení a podávání chemických látek zadržené osobě, bez možnosti přístupu advokáta nebo právního zástupce ruské ambasády v Praze, který v takových případech má být informován, pakliže zadržený požádá o právní pomoc svoji ambasádu. Nic takového nebylo Nikulinovi umožněno, došlo tak nejen k mučení, ale i k porušení mezinárodně ukotvených práv. Bez obvinění a bez soudu byl umístěn na psychiatrii, přivázán k posteli, čtyři dny mučen hladem a celou dobu ho lékaři udržovali na sedativech, aby nemohl křičet o pomoc.

Jevgenij Nikulin na Rudém náměstí v Moskvě.

Podobné scény a kauzy se vyprávějí, že probíhaly ve 40. a 50. letech v Sovětském svazu za vlády J. V. Stalina, který politické odpůrce umisťoval do psychiatrických léčeben. Je neuvěřitelné, že v Česku v roce 2016 něco takového praktikuje česká policie ve spolupráci s FBI a lékaři z Bohnic. Kolik takových případů potká české občany, kteří za sebou nemají ruskou ambasádu a nikdo se o tom tak nedozví? O kolika desítkách nebo stovkách případů ročně se nedozvíme? Jak nám poskytl informace náš zdroj k této kauze, mezi policisty je tento postup dobře známý, hlavně v Praze. Nepohodlnou osobu nejprve policisté zmlátí, a to takovým způsobem, aby nemohla mluvit a komunikovat. Několik ran do obličeje a zubů, plus k tomu několik úderů na krk, jde pouze o to, aby došlo k mírnému otoku úst, krku a bolestem hlavy.

Do blázince se v ČR dostanete nejen kvůli své špatné psychice

Tento stav navodí u člověka stejné symptomy, jakým je katatonický stav u duševně nemocného člověka. Nemluví, neprojevuje se, má zmatené a neostré pohyby. Modřiny a podlitiny policisté zdůvodní lékařům jako následky pokusu o sebepoškození skokem z vyvýšeného místa. Dopad na chodník, beton. Pokus o sebevraždu a katatonický stav je důvodem pro hospitalizaci a lékaři pacienta přivážou k posteli, pro jistotu. Zde je třeba upozornit na jednu věc, že není jasné, zda-li Nikulin měl všechny tyto symptomy, protože podlitiny v obličeji neměl po odvezení z Bohnic, takže není vůbec jasné, podle čeho byl Nikulin vůbec oficiálně do Bohnic přijat.

Zda-li je jeho hospitalizace vůbec uvedena v záznamech v nemocnici. Proč lékaři Nikulina mučili 4 dny hladem a proč ho drželi přivázaného k posteli a proč mu píchali sedativa a proč k němu chodili cizí lidé a vyslýchali ho za přítomnosti tlumočníka, na kterého si Nikulin matně vzpomíná, protože byl neustále v limbu a pod vlivem sedativ? Nevzpomíná si přesně, o čem mluvil, jak odpovídal, jak reagoval na dotazy během svého pobytu v Bohnicích. Tyto příznaky ukazují na použití Thiopentalu sodného nebo jiného chemického cortex supressoru. Rozmazané vzpomínky, ztráta orientace, vzpomínky na slova, hlasy, pokládané otázky.

Video ze zatčení Jevgenije Nikulina

Protože Česko není právní stát, američtí agenti FBI zjevně usoudili, že není důvod Nikulina převážet do Kyrgyzstánu nebo do Uzbekistánu do výslechových místností, kde se provádí mučení za přítomnosti amerických vyšetřovatelů, ale že první stupeň mučení, tzn. vyhladovění a následné podání Thiopentalu sodného lze beztrestně provést i ve Střední Evropě, v Praze. Pokud bude Nikulin vydán do USA, nejprve ho převezou do Kyrgyzstánu nebo jiné třetí země, kde z Nikulina mučením vynutí přiznání ke všemu, i k hacknutí amerických prezidentských voleb a tyto informace použijí u amerického soudu. Jelikož je Nikulin ruský občan, nevztahují se na něho americké zákony na spravedlivý proces. Může být mučen a držen v americkém vězení v cizině mimo území USA jakkoliv dlouho. Pro naši redakci je děsivé už jenom to zjištění, že česká policie a lékaři z Bohnic v roce 2016 se klidně podíleli na mučení lidí a dokonce cizinců, jako kdyby ČR byla nějakou rozvojovou zemí. I když ona jí opravdu už je, viz. článek zde.

Podle načasování Nikulinova zatčení vloni v říjnu měl zřejmě tento mladík sehrát ústřední roli v plánu na zvrácení prezidentských voleb v USA na poslední chvíli. Americká FBI se zřejmě pokusila pomocí mučení hladem a nasazením Thiopentalu sodného získat z Nikulina přiznání k tomu, že pracuje pro ruskou vládu a že to je on, kdo hacknul a uveřejnil emaily Hillary Clinton, které vedly k jejímu vyšetřování před americkým kongresem. Právě toto vyšetřování silně poškodilo Clintonovou ve volbách, protože na povrch vyplavaly reálie financování její neziskovky The Clinton Foundation, přijímání obrovských peněz od Arabů a de facto její privatizace moci v době, kdy byla ministryní zahraničí v první Obamově vládě. Nikulin se podle všeho nepřiznal, protože nic nespáchal. To ovšem neznamená, že pokud bude vydán do USA, že z něho přiznání nevymučí pokročilejšími metodami, než je jenom hlad a Thiopental sodný.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

85 Komentářů o "Víme první: Česká republika čelí mezinárodnímu skandálu kvůli mučení. Policie ve spolupráci s operátory FBI umístila ruského hackera do psychiatrické léčebny v Bohnicích, přivázali ho k posteli a podávali mu sedativa a také Thiopental sodný, aby se přiznal lidem z FBI k hackingu prezidentské volební kampaně v USA!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Dobroděj
Návštěvník

Tajné mučírny měla CIA po roce 2003 a možná má do teď v Polsku a Rumunsku. Tehdy z toho byl velký skandál,protože v médiích bylo několik fotografií “tajných” letů a další důkazy, takže aféru nešlo zamést pod koberec. Pokud je úplnou pravdou, co článek uvádí, tak jde o nekonečné svinstvo, které bude mít patřičnou dohru!

SugarRay
Návštěvník

Právní podklad – mezinárodní zatýkací rozkaz vydaný USA , ok nemám dalších otázek vaše ctihodnosti případ uzavřen .

Pan K
Návštěvník

RE: Když velí Vošinktn, uděláme všechno, co můžem. Pocit vlastní vyjímečnosti, když můžeme plnit rozkazy Vošinktnu, je pro nás nejvyšším uspokojením.
(hint pro fízly: místo “když” čti “kdy”)

Alex
Návštěvník

Lidsky dobytek je stale u moci. V kombinaci s nevzdelanym, chamtivym a zavistivym obcanem, ktery tvori vetsinu naroda, je to katastrofa.

RRR
Návštěvník

To je degenerační kod demokracie: dva debilové přehlasují jednoho génia.

minoltista.ca
Návštěvník

Ano …a konec demokracie nastane, kdyz se jeden debil prohlasi za génia a zrusi hlasovani s poukazem, ze obycejny obcan nemuze rozumet slozitejsim procesum ve spolecnosti.

Radek
Návštěvník

a ten debil se jmenuje Halík.

albatros
Návštěvník

Černoch v hudebním klipu symbolicky oběsil bílé dítě. Klip je dostupný na youtube a není věkově ani jinak omezen.
https://www.youtube.com/watch?v=qku2WZ7aRYw
comment image

Kolemjdoucí
Návštěvník

Předpokládám, že ty plusy máte za to že jste o tom informoval, ne za to, že by lidé s takovou ohavností souhlasili (a podotýkám že to je vysvětlení pro psychopaty, sociopaty a trolly, běžné většině lidí je to jasné i bez něj).

Len
Návštěvník

Staré politické struktury vykopat z vlády a sněmovny. Mají toho na krku už tolik, že by měli být souzeni za vlastizradu – všichni!!. Konec konců neznalost zákona občana také neomlouvá – musí se starat, aby věděl!!

C.C
Návštěvník

Nebo vás střelí do krku. Tsarnajev by mohl vyprávět. Ale nebude, je odsouzený k trestu smrti. Dva jeho známí uvedli, že ho v soudní síni ani nepoznali a měl úplně jiný přízvuk. Musel dostat pořádné dávky.

Neměla ta trans vražedkyně z Tesca v Bohnicích stejného psychouše?

HumanaeLibertas
Návštěvník

Máte informace, že o to má zájem mainstream? Tohle svistvo by mělo bejt viděl.

Iva
Návštěvník

Co s tím jako normální občan mohu udělat???????
Stydím se za svou zemi, za svoje politiky, za naši policii … copak jsme, do pr…, nějací poskoci Ameriky??? Ne a ne a ne, a ti slouhové, odporné hyeny, kteří se tak cítí, by měli být postaveni občany před soud a zodpovídat se z velezrady.
Bohužel ztrácím naději, že volby v říjnu ten bezbřehý bordel v naší zemi nějak vyřeší…… ona se ta havěť zase domluví, navíc falšování voleb je jistě jejich koníčkem …..

J.V.
Návštěvník

Když člověk ztratí víru a naději , to je nejlepší pro ty, kteří se nás snaží zotročit.
Musíme být silní a věřit, že dobro zvítězí, Tím, jak myslíme, můžeme ovlivnit své okolí a poté i celý svět. Nesmíme se vzdát , musíme bránit naši zemi.

Alda
Návštěvník

Milá dámo, bohužel je to tak, když nelezeme do zádelí Amíkům, tak zase fašistický EU a to je a bude dlouho naší národní tradicí, protože drtivá většina lidí jsou závistivý, egoističtí a v podstatě tak maskují svojí neschopnost, popř. méněcennost. Historie se v podstatě opakuje, co chcete od bývalích komoušů a potažmo jejich dětí, kteří před 89 udávali své spoluobčany a spolupracovníky a dneska se nám smějí ze super fleků a křišťálově čiští..

tana
Návštěvník

Ten chlapec byl ve špatnou dobu na špatném místě. Neměl sem jezdit.

Kolemjdoucí
Návštěvník

Můžete odkrývat a potírat každé jednotlivé zlomyslnosti, křivdy a špatnosti, které se vás týkají a které se Vám dějí ve vašem běžném životě. Tím vyšlete dvě zprávy – zlým lidem, že proti nim stojí síla a odhodlanost spojená s čestnými upřímnými a pravými hodnotami, a těm dobrým ale zatím neodhodlaným, že přišel čas vylézt z ulity – tj. půjdete jim příkladem. Další věc co můžete dělat je, že se vykašlete na strach i na zastrašování a budete odhodlaně informovat ostatní kolem sebe o stavu světa, tj. šířit poznání. Pokud toto zatím ještě nedokážete nebo se bojíte, pak máte dělat to, že na sobě budete pracovat, abyste to dokázala a strachu se zbavila. Rusové už to vědí dobře – lepší umřít vestoje, pokud to bude nezbytně nutné, než živořit na kolenou – Boží hodnoty nelze směnit, jen zachovávat. Nyní přichází řada na nás, abychom to pochopili.

styx
Návštěvník

keby mohli volby nieco zmenit, davno ich zakazu

gonoss
Návštěvník

Pane VK, v “ČR” je spousta naprostých zrůd, které stěží nazvat lidmi! Nejstrašnější je , že ONI TO dělají z přesvědčení, a ani trošku ve svém nelidství o sobě nepochybují!
Na tohle video vydržet dívat se do konce, chce opravdu ne ocelové nervy ale titanové a pořádně zakalené!
Udavačka z povolání Miroslava Pašková v přítomnosti poslankyně parlamentu Černochové s pobavením říká, že mučení waterboardingem je pohodové, taková normálka! Paní poslankyně mlčí!
https://www.youtube.com/watch?v=_mrqxdHTnCY&feature=youtu.be
1:06:32

minoltista.ca
Návštěvník

Co to je? Pripada mi to jako inkvizicni proces naruby, ve kterém roli inkvizitoru hraji carodejnice! Ty dve zrudy se asi budou citit hodne silné v kramflecich. Jinak si totiz nedokazu vysvetlit tu jejich drzost soudit a odsoudit cloveka na zaklade politického nazoru. Takovy pristup se jim jednou seredne vymsti, protoze to co predvedly se nezapomina.

To jejich arogantni chovani tak nejak vrha svetlo na ucelovost vsech tech procesu se zradci v padesatych letech, ve kterych presne ty samé zrudy zasedly na lavici obzalovanych!

Radek
Návštěvník

vše se otočilo o 180 stupňů, tím to je.

Zvědavá matka
Návštěvník

gonossi, to je tedy síla!…. ani nemám slov….

Když tu situaci obrátím, tak kdyby Palach místo upalování se (nebo nějaký PROTIOKUPAČNÍ disident – typu HAVEL…), vzal do ruky kvér, a začal to pálit do Rusů, Poláků a Němců – v 1968 aliančních okupantů!!!, tak by také byli Palach a Havel TERORISTÉ??? podle těch dvou slepic logicky ANO!

V podstatě Poslankyně PČR a neZISKOVÁ Aktivistka tvrdí, že obrana vlastního území je teroristický čin, protože “toto jsou “legální akce , posvěcené OSN!, jako mezinárodní Operace”….WTF! ( Že jde o INVAZI jim v příručkách nepsali!, přece!)

Takže, pokud se U NÁS! něco semele, opovažte se bránit, protože Alianční Vojska NATO, pod záštitou OSN! by si to mohla vyložit jako TER-ACT, a “zcela legálně, pod záštitou OSN” – Velkého Bratra, vás bez milosti rozstřílet….

Oběma jim přeji přinejmenším nějaký pěkný waterboarding, když si ho tak vychvalují…. třeba by je voda probrala.

wpDiscuz