Víme první: Akce “Čistý stůl” už zasáhla i televizi FTV Prima. Bezpečnostní...

Víme první: Akce “Čistý stůl” už zasáhla i televizi FTV Prima. Bezpečnostní složky mají v televizi spolupracovníka, který vynáší informace. Za mediálním útokem na Primu stojí Sórošův Open Society Fund a jeho novinář!

Víme první: Akce “Čistý stůl” už zasáhla i televizi FTV Prima. Bezpečnostní složky mají v televizi spolupracovníka, který vynáší informace. Za mediálním útokem na Primu stojí Sórošův Open Society Fund a jeho novinář!

Jak jsme byli před několika okamžiky do naší redakce informování z kruhů bezpečnostních složek, kauza vynesených informací z porady vedení televize FTV Prima [1], kterou uveřejnil zde server fiat-alternativy Hlídací Pes novináře Roberta Břešťana, je produktem operace “Čistý stůl” a začíná nabírat na obrátkách. Ve zkratce jde o to, že vedení FTV Prima doporučilo redaktorům, aby o muslimské krizi natáčeli reportáže pravdivě a bez pozitivního multikulti vykreslování. Nasazený informátor, který je zaměstnancem FTV Prima, záznam porady vynesl ven. Jak je vidět, metodika útoku na televizi Prima je totiž úplně stejná, jako byl útok Ondřeje Kundry z časopisu Respekt na náš server na počátku měsíce. Psali jsme o tom zde. Čmuchání okolo médií, alternativních i mainstreamových, které mají jakýkoliv kritický názor proti migrantům, muslimům a inkluzi, má společné znaky ve všech případech.

imagexc.jpg
TV Prima se v poslední době profilovala jako médium, které se nebojí vysílat pravdu o migrantech.
Čistý stůl má první oběť i na mainstreamu

Cílem je totiž diskreditace a dehonestace těchto médií. Podle naších informací získaly bezpečnostní složky ČR uvnitř FTV Prima spolupracovníka, jehož úkolem je vynášení informací z vnitřního kruhu vedení televize, které jsou následně anonymně poskytovány vybraným serverům fiat-alternativy. Cílem je podle našeho zdroje vyvolání strachu mezi majiteli televize z možné ztráty vysílací licence a korekce vysílání zpravodajství FTV Prima do společensky konformní podoby v souladu s politickou objednávkou evropské unijní politiky, kterou se řídí ostatní mainstreamová média v ČR.

Nasazení tzv. “krtků” do jednotlivých zpravodajských médií je součástí bezpečnostní akce “Čistý stůl”, o které náš server informoval jako první již před časem zde. Cílem akce je nasbírání informací o jednotlivých subjektech alternativy, jak mediální, tak i politické, které povedou k obvinění ze závadové činnosti subjektu a k ukončení nebo korekci jeho činnosti, buď dobrovolně (subjekt se lekne, dostane strach) anebo nedobrovolně (soudy ve spolupráci s vybranými státními zástupci postaví závadové subjekty mimo zákon). Nyní se ukazuje, že nezávislé zpravodajství FTV Prima, které v poslední době se velmi kriticky vymezuje proti migraci a muslimům, je trnem v oku novosystémovým kruhům NWO v ČR natolik, že se rozhodly zaútočit i na mainstreamovou televizi, která si dovolila přinášet objektivní informace o muslimech a migrantech v ČR.

prima_a.jpg

Krtci z neziskovek a bepečnostních složek nasazení v redakcích médií

Podle našeho zdroje z bezpečnostních kruhů, který spolupracuje s naší redakcí už od počátku provozu našeho portálu, jsou tito informátoři a de facto “krtci” umístěni ve všech redakcích “významných” novin, rozhlasů a televizí již od minulého roku. Seznam se nám zatím nepodařilo získat, ale dá se očekávat, že to bude většina mainstreamu. Regionální tiskoviny zřejmě ne. Zaúkolování podle informací není vedeno na úrovni spolupráce s vnitrem nebo BIS, ale probíhá hybridně ve spolupráci bezpečnostních složek ČR (rozvědka, vnitro, obrana, policie), neziskového sektoru (think-tanky, neziskovky) a vybraných médií mainstreamu a spolupracující alternativy (pozn. spolupracující alternativa je pouze jiný výraz pro tzv. fiat-alternativu).

oslogo.jpg
Neziskovka Open Society Fund úkoluje i v Česku tzv. novináře fiat-alternativy úkoly k prosazování konceptů a prvků NWO do společnosti. Za práci je pak odměňuje Novinářskou cenou.

Skutečnost, že se jedná o součást operace “Čistý stůl”, potvrzuje i článek na serveru iDnes.cz, kde autor pod zkratkou -jw- napsal text, který se zamýšlí nad tím, jestli televize Prima může vysílat jen tak, co chce, a jestli by nemohla i přijít o vysílací licenci. Tento článek je podle našich informací určen nikoliv čtenářům iDnesu, ale majitelům FTV Prima jako důrazné varování. V článku se píše, že Rada pro rozhlasové a televizní vysílání neshledala neobjektivitu u České televize a TV Nova (tak to opravdu nepřekvapuje), ale že FTV Prima taková poslušná není. RRTV o Primě konstatovala toto:

„Vysílání ve svém celku příliš nedbalo na perspektivu samotných uprchlíků a vykreslovalo je spíše jako zdroj problémů pro Evropany. Takto výrazně eurocentrický pohled může implicitně posilovat odmítavé (protiuprchlické) postoje české veřejnosti.“

Takže to je zajímavé. Televize Prima prý nedbala na “perspektivu” uprchlíků. Jakou perspektivu, proboha? Perspektivu možného znásilnění? Perspektivu rozmlácené lebky lešenářskou trubkou při cestě do práce? Perspektivu uprchlických ghett? Perspektivu utiskování českých dětí ve smíšených inkluzivních školách ze strany muslimských dětí? Jak je vidět, FTV Prima si zadělala na velký problém už ve chvíli, kdy negativně informovala o uprchlické rodině z Iráku, která si v Jihlavě stěžovala, že ve chlévě/stáji bydlet nebude. Jenom připomenu, že tou stájí byl myšlen byt 1. kategorie.

Když už ani velká televize nechce vysílat lži o “perspektivě” migrantů

Majitelé FTV Prima zkrátka nechtějí podporovat migraci a falešně a lživě ji vykreslovat jako “perspektivní” a sluníčkově přínosnou. To zaslouží velké uznání. Na straně druhé se ukazuje, že novosystémové složky mají své krtky nasazené ve většině významných médií a tím dostáváme odpověď i na to, proč většina mainstreamových médií píše, publikuje a vysílá jako přes kopírák a uniformně, jedním hlasem unisono. Jakmile někdo vybočí z řady a řekne svůj názor, je ihned obviněn z extrémismu a hnán před různé komise k vysvětlení, jako např. Klára Samková, která má teď problémy s advokátní komorou kvůli svému výroku o muslimech, psali jsme o tom zde. Televize Prima odvysílá pravdu o muslimech, natočí pár kritických reportáží a hned nasazený informátor vynese obsah interní porady ven a poskytne záznam provařenému novináři, nositeli Sórošovy novinářské ceny.

imgdse.jpg
Rozhovor Primy s “perspektivním” migrantem z Iráku v Jihlavě. Přidělený byt pro rodinu označil za stáj, resp. chlév. Tato reportáž zřejmě odpálila hon na TV Prima ze strany neziskovek.

Dobře si všimněte, že procesní prvky NWO v ČR už se nezdráhají používat i prostředky špehování a nasazování krtků do zpravodajských médií s cílem monitorovat a předávat bezpečnostním složkám a novinářům informace o činnosti média, o chystaných reportážích, o vnitřních poradách vedení toho kterého konkrétního subjektu. Pokud máte médium jako FTV Prima, to může kvůli své snaze o pravdivé zpravodajství o migrantech dokonce až přijít o vysílací licenci. Nikdo se ani na okamžik nepozastaví nad tím, pokud by mělo nezávislé zpravodajství pokračovat v nastoleném trendu, aby činnost média byla ukončena. Klidně televizi “po demokraticku” licenci odeberou, protože ji klidně obviní, že šíří xenofobii proti migrantům anebo dokonce proruskou propagandu, protože přece proti migrantům vystupují v ČR hlavně proruská média, ne?

Za útokem na FTV Prima je Sórošova neziskovka a její novinář

Když Robert Břešťan, nositel Novinářské ceny, kterou uděluje v ČR neziskovka Open Society Fund amerického židovského mogula George Sorose (více info zde), publikuje od informátora zevnitř FTV Prima interní informace z porady redakce zpravodajství, tak se nejedná o novinařinu ve smyslu whistleblowingu, ale jde už o spolupráci bezpečnostních složek s novináři fiat-alternativy na rozvracení subjektů a exploitaci informací zevnitř médií s cílem diskreditovat a dehonestovat tato média. A protože FTV Prima je závislá na reklamě, inzerenti se leknou a přestanou FTV Prima zadávat reklamu. A takový projekt už existuje. Na Slovensku byl spuštěn web, který informuje inzerenty a firmy, na kterých webech a médiích by neměli inzerovat z důvodů, že šíří proruskou propagandu anebo závadové informace (třeba proti migrantům). Jakub Janda z neziskovky Evropské hodnoty pro Echo24 navíc uvedl [2], že podobný projekt chystá i v České republice.

brestan_2.jpg
Robert Břešťan, šéfredaktor serveru Hlídací pes

Ve chvíli, kdy FTV Prima dostane nálepku xenofobního média, začne ztrácet inzerenty, kteří začnou mít strach, že by se dostali do problémů, že zadávají reklamu médiu, které má antimuslimskou nálepku a všechny neziskovky by inzerentovi udělaly ze života peklo. Servery alternativy nejsou tímto přímo ohroženy, protože nefungují z reklamy, ale z příspěvků a darů čtenářů, ovšem velké mediální projekty a televize jsou na prodeji reklamy zcela závislé. Nasazení informátorů do jednotlivých médií ze strany bezpečnostních složek představuje návrat do období před rokem 1989, kdy situace v redakcích zpravodajství sledovali spolupracovníci StB a donášeli informace o náladách a názorech při poradách a konferencích.

Kdo nevysílá multikulti, skončí?

Je tu však jeden podstatný rozdíl. A z toho trochu děsí. Před rokem 1989 alespoň tajné služby rozkrývaly protistátní činnost, dnes naopak pomáhají tuto činnost podporovat ve spolupráci s neziskovkami a novináři fiat-alternativy. Jak jinak lze nazvat situaci, kdy RRTV označí FTV Primu za neobjektivní, když odmítne uprchlíky vykreslovat ve zpravodajství perspektivně? Cizí fondy a neziskovky placené ze zahraničí rozvrací republiku, ve spolupráci s ČT prosazují muslimskou inkluzi a když někdo vysloví kritiku, je onálepkován jako xenofob? A když někdo nechce ustoupit a chce přinášet pravdu, nasadí mu do redakce “krtka”, anebo alespoň vyšlou novináře, který zvoní u dveří lidem a vytahují z nich informace, jak by mohli alternativu obvinit, že je řízena z Moskvy.

FTV Prima zasluhuje podporu a uznání. Doufejme, že se nenechá zastrašit a bude dál přinášet kritické a objektivní reportáže o migrantech a muslimech v ČR. Česká televize, ani TV Nova, to za Primu neudělá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
okal
Návštěvník
okal

Jsem v šoku z toho, že jste se probudili až dnes, toto režim dělá, již 26 let od roku 1989, všichni “nepřátelé” jsou sledováni, změnili se jen technologické metody sledování a zasahování proti “nepřátelům” do formy tkzv. autocenzury. Jakékoliv veřejné protesty jednotlivců, jsou označeny, jako nevyrovnaných, psychiatrických záležitostí. Co, už bylo sebevražd i formou upálených, z politických důvodů ´, jako protest proti tomuto “demokratickému” hnoji. Vámi vychvalovaná Klára Samková, neví co činí, protože je, vždy na té straně, odkud začíná vát vánek jejího zviditelnění, měla by si doplnit vzdělání, aby věděla co je to a to a, neházela všechno do jednoho pytle, jako správný režimní demagog.

Bob
Návštěvník
Bob

V každém médium je kontrola z BIS! Je to stará a dobrá bolševická metoda! BIS má všechno pod svou kontrolou a to i naprosto neškodné spolky. Někde dokonce řídí zpravodajství (ČT) a dle potřeby státu také cenzuruje a zatajuje důležité informace.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Jasně, Břešťan to je taky naiva a kolaborant… Ten je tak hloupý, že si sám vybral dobrovolně cestu do pekel.

Chan
Návštěvník
Chan

Další přídavek cenzury, Jourová je kvalitně zpracovaná: http://europa.eu/rapid/press-release_IP-16-1937_cs.htm

Jan B.D.
Návštěvník
Jan B.D.

Soros a jeho ,,nezisková” práce v TV a médiích na Balkáně.

Soros podporoval operace CIA na Balkáně a v Moldávii: http://www.nwoo.org/2015/12/23/soros-podporoval-operace-cia-na-balkane-a-v-moldavii/#more-34052

Oldřich Nový - herec
Návštěvník
Oldřich Nový - herec

Tvoje krásné rety nevinné a líce jak v břešťanovém lese povadlém brzy nezákonný uprchlík zvalchuje ti údem svým .Chceš-li Džina z láhve vypustit nezapomeň se nejdříve pomodlit.

albatros
Návštěvník
albatros

Na seznam.cz chazar Maryško na jeho streamu plive na Primu. Seznam.cz pravidelně dává jeho stream na přední stranu. Plive tam na Zemana a na národ všeobecně. Vypadá to, že chtěj svrhnout vedení Primy, konkrétně Obzinový jdou hodně po krku.
¨https://www.stream.cz/kanal-marysko/10010728-uprchlici-nejsou-prima#nejnovejsi

Kraken
Návštěvník
Kraken

Pamaujete si na tohoto chlápka jméne Gazdík.Kdysi politik za KDU-Čsl…?Před 10 ti a více lety propagoval mimo jiné podporu českých rodin s malými dětmi.

Dnes hájí nelegální a protizákonné migranty, bez nichž se prý neobejdeme:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Gazdik-Bez-imigrantu-se-kvuli-nizke-porodnosti-neobejdeme-Nezaznamenal-jsem-ze-by-se-ve-spojeni-s-migraci-hovorilo-o-rustu-kriminality-A-obdivovatele-Ruska-a-Ciny-437993

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Pár sekund slávy..Moudře promluvil https://www.youtube.com/watch?v=WqKR6IlFT4Y