Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování...

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

Je to venku, víme první. Díky upozornění od jednoho z našich čtenářů AE News, jehož jméno logicky neuveřejňujeme, jsme se dozvěděli, že informace [1], které jsme měli před 17. Listopadem od našeho informátora z blízkého okolí amerického velvyslanectví, byly pravdivé. Nezávisle na této informaci nám totiž dnes do redakce přišel dokument, vlastně ne jeden, ale rovnou dva, které poukazují na fotografii pořízenou ze včerejšího dne v Brně, na které si občané vybírají červené karty na demonstraci proti Zemanovi a navíc objasňují některé informace, které mohli vidět jen účastníci demonstrace. Zajímavá je totiž transportní krabice české pošty na jedné z fotografií a zejména adresát napsaný na ní. I když fotografie dostupná na webu není kvalitní, nám se podařilo získat laboratorně analyzovanou verzi fotografie od anonymního čtenáře, kde je patrné a čitelné, komu byla zásilka vytisknutých červených pamfletů adresována.

[FOTO] Původní fotografie z internetu

Je to Šárka Kadlecová [2], aktivistka a bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví. Její kariéra uvedena na LinkedIn a je doslova neuvěřitelná, tedy pro běžné lidi. V roce 2009 pracovala hned na Ministerstvu zahraničí. V roce 2010 učitelka angličtiny a umění ve Vidní. Ale především, od 2011 až do 2013 pracovala jako učitelka (jazyků?) na americkém velvyslanectví v Praze. Navíc, jako zastupující učitelka (výpomoc) pracovala na ambasádě tamtéž již od roku 2007. K tomu paralelně od roku 2010 pracuje v neziskovce In Iustitia [3], což je multikulturní sluníčkový neziskový think-tank, sponzorovaný americkou ambasádou v Praze, Nadačním fondem obětem Holocaustu a dalšími fondy, viz. patička jejich webové stránky.

Americká ambasáda má mnoho kolaborantů v českých neziskovkách

Dále, na krabici se našemu spolupracovníkovi v redakci podařilo dešifrovat i první řádku odesílatele, kde je po vyfiltrování zcela zjevně napsané: Americké velvyslanectví. Více se ani nám z depixelizátoru vymáčknout nepodařilo. Tato skutečnost tedy dokresluje jinou svědeckou výpověď uvedenou původně zde [4].

Nám do redakce zaslaný laboratorní fotosampl je podepsaný watermarkem a pochází ze softwaru, který podle našich informací používá také Policie ČR. Z tohoto důvodu laboratorní verzi fotografie zde neuveřejňujeme, nechceme našemu informátorovi přivodit případné pracovní či jiné komplikace nebo postihy. Uveřejňujeme zde tedy pouze fotografii z webu, ovšem můžete si sami natáhnout obrázek do nějakého slušného depixelizátoru, abyste si ověřili tyto informace.

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

[FOTO] Transparenty s Václavem Havelm a Ronaldem Reaganem v angličtině byly v čele průvodu…

Určitě jste si všimli, kolik bylo včera v Praze dvojjazyčných transparentů. Některé byly dokonce jenom anglicky, např. portréty s Václavem Havlem anebo Ronaldem Reaganem. Toto je typický model demonstrace, která není určená domácímu publiku, ale zejména zahraničním médiím, aby nemusely překládat nápisy na transparentech. Každá demonstrace, která je Američany sponzorovaná nebo koordinovaná, má na transparentech dvojjazyčná hesla, i když to mnohdy působí směšně a bizarně. Nenechte se mýlit, ta angličtina je tam na tom nejdůležitější.

Je vidět, že naše poslední informace AE News o tom, že americká ambasáda koordinuje i demonstrace proti Zemanovi k výročí Sametové revoluce, byla validní a pravdivá. Je to další důkaz toho, že naše země a náš národ je vystaven útoku cizích zpravodajských služeb, které používají stejné taktiky, jaké používaly na Majdanu, během Arabského jara nebo v Sýrii. Modus Operandi tomu jednoznačně odpovídá.

US_influence

[FOTO] Americké transparenty a rudé stranické knížky… český bizarní úkaz 25 let po sametu…

Update (děkujeme našemu čtenáři za zajímavý poznatek dokreslující souvislosti…)

Magistrát hl.m. Prahy registroval jako organizátora “veselice” na Národní třídě společnost Opona o.p.s, která očekávala účast až 30,000 lidí. Když se podívate na jejich stránky, zjistíte, že jejich hlavním partnerem je U.S. Embassy. Marek Vocel, který je zakladatelem o.ps., je zároveň obchodním manažerem společnosti pořádající různé eventy a hlavně byl managerem prezidentské volební kampaně Karla Schwarzenberga. Za tuto kampaň obdržel Českou cenu za Public Relations jako absolutní vítěz 8. ročníku. Jinak na FB svolával lidi “do zbraně” člověk s příhodným jménem Přikryl.

https://www.facebook.com/events/983009621725546/
https://www.facebook.com/martindestroyer?fref=ts
http://www.mvp.cz/nas-tym/
http://oponaops.eu/opona/cs/o-nas/lide

Update 2

Anonaudio dopisu svědka demonstrace proti Zemanovi, děkujeme za tip od čtenáře.

Organizace průvodu i samotné vyvrcholení demonstrace proti Zemanovi na Albertově neslo všechny znaky barevné revoluce a průběhu Majdanu, kde američtí koordinátoři řídili stavění barikád, výrobu Molotov kotkejlů a organizovali rozdělování potravin a později i německých uniforem, zbraní a munice demonstrantům. Na Albertově to tak daleko nedošlo, naštěstí, prozatím.

Update 19/11/2014

Krabice pro Miloše, rozdávaní karet z krabic od Tatranek, anglicky mluvící koordinátoři a také vykonstruované dezinformace!

V průběhu dnešního dne jsme dostali hned několik důkazů o krabicích, až to vypadá, že někdo má zájem o odvedení pozornosti od toho zásadního, že demonstrace proti Zemanovi řídí české neziskovky s napojením na Americkou ambasádu. Známe už totiž celkem 3 adresáty krabic: Šárka Kadlecová, Miloš Zeman a Petra Kouřimská. Na webu se také začaly objevovat fotomontáže s adresátem Barackem Obamou a Vladimirem Putinem. Redakce AE News nebude podporovat tento dezinformační styl novinařiny, na který přistoupily jiné servery, a odkazy na obrázky s krabicemi nebudeme uveřejňovat, protože krabice odvádějí pozornost od podstaty problému, tedy vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky.

AE News nemá možnost být arbitrem a posuzovat, které krabice byly tam či onam, kdo a co napsal na krabice, nebo kdo rozdával nebo vybíral lístky do jakých krabic. Redakce AE News se kategoricky distancuje od jakýchkoliv zpravodajských a mediálních her a důrazně se ohrazujeme proti snaze zdiskreditovat tuto událost, která představuje závažné narušení suverenity ČR při oslavách 17. Listopadu v Praze a dalších městech.

Anglicky hovořící koordinátoři v průvodech, rozdávání transparentů s anglickými texty z dodávek, fyzické útoky a napadání českých občanů, kteří chtěli tyto osoby vyzpovídat, pro koho pracují, transparenty Stěpana Bandery, ukrajinské prapory, transparenty s Pussy Riot, americkými prezidenty a dvojjazyčnými i pouze cizojazyčnými transparenty. Rozdávaní obyčejných i laminovaných karet z krabic od Tatranek, rozdávaní karet z tašek a kabel polsky hovořícími osobami (v Brně) a další a další svědecké výpovědi občanů, kteří se v poslední instanci obracejí na náš server, to je to zásadní a klíčové.

Každý občan, který byl svědkem něčeho podezřelého při oslavách 17. Listopadu, organizování nebo koordinování demonstrací v českých městech, nechť se obrátí na naší redakci se svým svědectvím v kontaktním formuláři na našem portálu vpravo dole. U nás máte prostor sdělit své svědectví, anonymně a bez cenzury. Nebuďte lhostejní ke své zemi, nedovolte kolaborantům s americkými zpravodajci, kteří stojí za demonstracemi proti legitimně a demokraticky zvolenému prezidentovi ČR, aby rozpoutali rozvrat a barevnou revoluci v naší zemi.

Senátor mluví o puči plánovaném Američany

Mohlo jít o přípravu na puč proti Zemanovi plánovaný Američany, říká senátor Doubrava k vajíčkovému útoku 17. listopadu [5]. Už i vrcholní čeští politici potvrzují informace, které tady na AE News publikujeme už delší dobu. Možná se konečně i čeští politici probudí, dokud je čas.

John McCain opět zaútočil na Zemana a připomněl “karetní demonstraci” proti němu

Kolečka do sebe postupně zapadají, ze všech směrů. Nejprve prezidenta oslabit, poté na něho zaútočit [6]. No, to je logické. Plánování barevných revolucí není zadarmo a výsledky se očekávají ihned. Puč proti Zemanovi neměl v pondělí kadenci, malá účast, která zřejmě v Praze nepřesáhla 10,000 osob. To i odboráři dokáží svézt na Letnou desetkrát tolik lidí.

Odpůrci Zemana dorazili na Hrad, požadují prezidentovo odvolání

Demonstranti chtějí, aby Senát projednal prezidentovo odvolání. Už dříve zaznělo, že by chtěli Zemana prohlásit za neschopného výkonu úřadu. Demonstranti dorazili i s ukrajinskou vlajkou. Majdan hadr? Holt, další díl do skládačky z americké stavebnice barevných revolucí [7]. Pořád si ještě někdo myslí, že jde o občanskou veselohru?

Američané chystají převrat v Česku, dostali jsme varování přímo z Washingtonu. USA se chtějí zbavit prezidenta Miloše Zemana

Vyšel další důležitý článek [8] dotvářející obraz mozaiky nadcházejícího pokusu o svržení českého prezidenta, který není přijatelný pro americké zájmy v Evropě. Zeman je doslova nepřítelem americké politiky, jeho kroky totiž vedou ke smiřování s Ruskem, za což by mu měli občané ČR tleskat a ne na něho házet vajíčka.

Toto není HOAX!

Snaha o diskreditaci informací uvedených v tomto článku jede na internetu na plné obrátky. Není potřeba fakta v článku nijak obhajovat, ty jsou totiž jasně předložena čtenářům k posouzení. Organizování Majdanu v Praze a v Brně bylo nezpochybnitelně a operativně plánováno a řízeno českými neziskovými organizacemi s vazbami na americké velvyslanectví. Operace nadále pokračuje útokem na prezidenta republiky. Chtějí jej odstranit podobně jako prezidenta Ukrajiny. Miloš Zeman je poslední překážkou před vyvoláním totální války s Ruskem. Miloš Zeman totiž slouží dosud jako výmluva dalším váhajícím evropským politikům, že dosud nepodpořili dodávky zbraňových systémů a operačně-taktických nukleárních raket ukrajinské armádě pro obranu před údajnou ruskou plošnou invazí. O této aktuální informaci chystáme komplexní článek.

-VK-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pepa K
Návštěvník
Pepa K

Tak tohle je ta správná česká nátura, před nikym se nesehne a dokáže se ozvat. Škoda těch dvou neštastníků před ním. Ten první byl kreatura hrající si na světem uznávaného dramatika, ale zůstal raději na hradě, protože ty jeho hry by asi neudal. A ten druhej by jezdil po světě a všude vykládal o úspěšné kuponové privatizaci. Velebnosti du blejt.

Jaja
Návštěvník
Jaja

Vivat p. Samkové, za to že se nebojí bránit rozumné hodnoty, více tak statečných lidí! Advokátní komoru jako zkorumpovanou instituci okamžitě zavřít a žalovat za vlasti zradu IHNED

Jaja
Návštěvník
Jaja

Je to vlasti zrada a každý kdo se toho účastní je zrádce ! Jen imbecil může říci, že se něco změní bez příčiny. Je na Nás abychom ukazovali prstem na ty kdo tahají zlo mezi slušné lidi. Stojíme za presidentem Zemanem a zrádce jako za starých časů, vyházíme z oken !

Máša
Návštěvník
Máša

Není tohle vlastizrada?

Vláďa
Návštěvník
Vláďa

Ruská opozice získala soukromé emaily a SMS mezi ruskou spojkou Marine Le Penové, vůdkyně francouzské krajně pravicové Národní fronty a kremelským vysokým úředníkem, uvedl to francouzský server Mediapart. Ze zpráv vyplývá, že půjčku 9 milionů eur, kterou loni v listopadu Národní fronta dostala od První česko-ruské banky, byla odměnou za to, že Le Penová otevřeně podpořila anexi Krymu.

Osm měsíců poté získala Le Penová pro Národní frontu půjčku 9 milionů eur, kterou jí dříve všechny francouzské banky zamítly.

Mediapart uvedl, že kromě korespondence mezi dvěma Rusy hackeři na svém webu publikovali i stovky zpráv, které si vyměňoval Kreml se samotnou Národní frontou a jejími představiteli.

http://echo24.cz/a/i3SW4/le-penova-usvedcena-ruska-pujcka-9-milionu-eur-byla-odmena-za-krym

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Je snad jedno kdo karty rozdával. Mě spíše zajímá proč si je svobodně lidi brali a svobodně s něma zvedali ruku.

AlešK
Návštěvník
AlešK

Ať není zapomenuto. Prezidentovi Zemanovi je vytýkáno, že si na návštěvě Číny zapálil cigaretu v kuřácké restauraci, kde byla jakási produkce pro VIP… Ex-ministr vnitra Jan Ruml kouřil všude, i v nekuřácké restauraci Motorestu xxxx. Krom toho, velký přítel bratrů Helbigů. Jeho předchůdce na federálním stolci, MUDr. Čermák, “testoval” osobní vozy zn. Mercedes-Benz, páč by bez jeho dobroznání nešla ani do výroby. Málokdy byl také střízlivý…
Cožpak máme všichni tak děravé mozky, jak si někteří, např. v ČT, myslí?!

AlešK
Návštěvník
AlešK

Nevím, za koho se mám stydět dřív.
Na mapě severoitalského městečka se objevilo Náměstí Mučedníků Oděsy.
Po vypálení Lidic pojmenovalo Mexiko jednu svoji vesnici Lidice, aby Lidice nezmizely z povrchu země… A co Česko?
Na přání několika “celebrit” se pojmenuje Letiště Ruzyň po humanitárním bombardérovi…, v některých kruzích považovaným za konfidenta StB. Máme i ulice Marie Horákové. Té Horákové, která byla často zatýkána Gestapem a stejně tak rychle propouštěna, zato byli zatýkáni jiní, ale už nebyli propuštěni… Svádí to k domněnce…, že tu něco nehraje…

AlešK
Návštěvník
AlešK

Co tomu říkáte, pane Werichu? Před kým a hlavně kam byste prchal dnes? Jinak Vás mají plné huby (výraz ústa je v těchto případech nepatřičný).

Václav Macho
Návštěvník
Václav Macho

Vážení pánové a vážené dámy, obzvláště vy, kdož přirovnáváte PUTINA k HITLEROVI, prostudujte si historii II. světové války a toho, co jí předcházelo. Myslím, že vaši otcové a dědové, kteří bojovali po boku tehdejší Rudé armády, by vás jistě “pochválili”. Kdyby zůstal u moci Hitler a jeho následovníci, tak tu z vás dnes nikdo nebyl. A vy, kteří tak horečně odsuzujete prezidenta Zemana, vy si nevidíte ani na špičku nosu. Nebýt postojů prezidenta Zemana, kdo ví, jestli už bychom nebyli ve válečném stavu. PROSÍM PŘEMÝSLEJTE!!!

simon
Návštěvník
simon

Správne! 😉

Vláďa
Návštěvník
Vláďa

A proto Kreml podporuje nácky po celé Evropě. Jediným kriteriem je, pokud příslušní náckové podpoří anexi Krymu popř. dostatečně nadávají na EU.

Hrdý Čech
Návštěvník
Hrdý Čech

Náckové jsou akorát na Ukrajině. Chtěli by páchat genocidu ruského obyvatelstva i na Krymu, ale v tom jim ruští antifašisté zabránili a to ti vadí, nácku.