VIDEO: Zubatá už si jede pro Miloše s prasklou lebkou, opilec, vlastizrádce...

VIDEO: Zubatá už si jede pro Miloše s prasklou lebkou, opilec, vlastizrádce a ovar! Jaroslav Hutka vyzvracel do světa text, který lékař přisoudil psychopatovi! Nahrávku uveřejnila neziskovka Post Bellum podporovaná Českou televizí, Českým rozhlasem, americkým velvyslanectvím, českými ministerstvy a německými fondy! Odkaz na prasklou lebku lze hodnotit jako výzvu k fyzickému útoku na prezidenta republiky!

VIDEO: Zubatá už si jede pro Miloše s prasklou lebkou, opilec, vlastizrádce a ovar! Jaroslav Hutka vyzvracel do světa text, který lékař přisoudil psychopatovi! Nahrávku uveřejnila neziskovka Post Bellum podporovaná Českou televizí, Českým rozhlasem, americkým velvyslanectvím, českými ministerstvy a německými fondy! Odkaz na prasklou lebku lze hodnotit jako výzvu k fyzickému útoku na prezidenta republiky!

Prezident České republiky Miloš Zeman se stal obětí velmi nebezpečného mediálního útoku s kriminálním podtextem. Písničkář Jaroslav Hutka totiž ve spolupráci s neziskovou organizací Post Bellum uveřejnil píseň, která při hlubším zkoumání textu odkazuje a vyzývá k provedení fyzického útoku na prezidenta republiky. Něco takového Česká republika ještě nezažila [1]. Nejde totiž o písničkářskou satiru namířenou proti politickým postojům prezidenta, což by se dalo respektovat v rámci svobody jedince a práva na svobodné vyjadřování.

Vysmátý Hutka při zpěvu písně, která oslavuje smrt Miloše Zemana.

Píseň je štvavou výzvou a apelem k ukončení života prezidenta republiky, v níž se nachází i návod. Autor písně v textu naznačuje, že prezidentovi někdo rozbije hlavu a uvnitř rozbité prezidentovy hlavy spatří kladivo a srp a krev z rozbité hlavy vystříkne v podobě tequily. Závěr songu oslavuje Zemanovu smrt s odkazem na šťastné a zpívající anděly, že prezident je konečně po smrti, protože Zubatá mu mává na pozdrav. Pojďme si rozebrat celý text písně.

MILOŠ A ZUBATÁ
hudba Vl. Veit, text J. Hutka, 2018

Pusto a prázdno jde po Česku
lid zalez kamsi do sklepa
země se změnila v grotesku
a z Hradčan už je jen žumpa
Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
člověku je z toho hanba.

Masaryk v hrobě se obrátil
zařval, co je to za chlapa
a na Zubatou se obořil
kde se zase dneska fláká
Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
Zubatá už na Hrad chvátá.

V královských hrobkách to hartusí
opilec a vlastizrádce
ovarem, sádlem vše zamastí
Karlovi chce se z něj zvracet
Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
kosa teď dopadla prudce.

Sprosťák a ožrala blemci blemt
tlučhuba, vidlák a chvástal
vždyť to byl náš český prezident
arcibiskup Duka zalkal
Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
a na Hradě zmatek nastal.

Lebka praskla, mozek odkryla
kladivo, srp, rudá hvězda
na maják šplouchala tekila
v podvěsku kremelská brázda
Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
hotovo, konec a basta.

Andělé šťastní a radostní
zpívají václavský chorál
zubatá na káře pohřební
dělá po dláždění randál
Miloš je zhroucený a oči v sloup
z cigaret zvedá se štiplavý čoud
Zubatá mává nám nazdar

Nahrávku licenčně šíří na internetu neziskovka sponzorovaná českými ministerstvy, americkou ambasádou a také automobilkou Škoda

Pokud nevěříte svým očím, jak taková nenávistná skladba mohla vzniknout, potom byste měli vědět, že nahrávka je šířena ve spolupráci s neziskovou organizací Post Bellum, která během prezidentské volby podporovala Jiřího Drahoše. Píseň vznikla i díky mediální podpoře České televize a Českého rozhlasu, které spolupracují s neziskovkou Post Bellum. Vznikla i díky finanční podpoře amerického velvyslanectví v Praze, které svým finančním dílem přispělo sponzorováním neziskovky k publikaci této odporné písně na webu. Seznam sponzorů neziskovky najdete zde.

Mezi sponzory nadace jsou rozličné německé fondy s napojením na Sudetoněmecký landsmančaft, o kterých jsme dříve psali v seriálu “Německý orloj české politiky”. Text písně lze chápat jako výzvu k fyzickému útoku na prezidenta republiky, aby mu někdo rozbil hlavu. Skutečnost, že nahrávku poskytla k volnému šíření zdarma na internetu právě nezisková organizace spolupracující s médii veřejné služby, představuje hrozbu pro demokratické principy v České republice, minimálně to, co z nich ještě zůstalo.

Šafrův server šíří dezinformaci o prezidentově zdravotním stavu, lékařský tým ischemicko-vaskulární demenci ostře odmítá

Pokud nějaký písničkář nemá rád prezidenta republiky, má na to právo. Pokud ovšem takový song obsahuje úseky, které popisují fyzické násilí a smrt prezidenta, a pokud takové dílo je publikováno neziskovou organizací nejen z veřejných peněz, ale i z fondů cizích velvyslanectví a zahraničních fondů, potom se jedná o přímý útok na ústavního činitele. Mezi sponzory neziskovky je řada českých ministerstev, např. ministerstvo zahraničí, ministerstvo kultury a také ministerstvo školství.

Sponzoři Post Bellum.

Pokud by se distribucí této nahrávky zabýval samotný hudebník, mělo by to zcela jiný rozměr, než když publikační a copyright licenci spravuje a na internetu poskytuje nezisková organizace placená několika ministerstvy, cizími velvyslanectvími, automobilkou Škoda a cizími fondy. Jedná se však podle indicií o koordinovaný útok ve spolupráci s fiat-alternativním serverem Forum24 Pavla Šafra. Právě na zmíněném serveru totiž vyšel text, kde Šafr odkazuje na nejmenovaného lékaře prezidentova lékařského týmu:

Miloš Zeman trpí ischemicko-vaskulární demencí, při níž není mozek dostatečně okysličován a postižená osoba nad sebou postupně ztrácí kontrolu. V některých fázích této nemoci se pacient chová nepřiměřeně až hrubě, a pak se hovoří o nemoci sprostých dědečků. Dochází rovněž k poruchám komunikace a kontinence. Poruchy myšlení a úsudku, které jsou pro vaskulární demenci rovněž typické, by vysvětlovaly i to, proč Miloš Zeman chybně vyhodnocuje mocenskou situaci v zemi a podléhá Babišovi.

Mezi nejvíce frustrované Zemanovy spolupracovníky patří Vratislav Mynář a Martin Nejedlý. Oba po druhém jmenování premiéra Babiše ztratili prakticky jakýkoli mocenský vliv a jsou si dobře vědomi skutečnosti, že jimi premiér Babiš otevřeně pohrdá. Když se pokusili projevit před Zemanem nesouhlas s jeho probabišovskou politikou, prezident jim údajně ostře pohrozil.

Sponzoři Post Bellum.

Tolik citace z Šafrova článku. Lékařský tým prezidenta republiky, podle zdrojů z Pražského hradu, informace ze Šafrova článku kategoricky popírá a označuje je za dezinformaci. Není ovšem bez zajímavosti, že tento Šafrův článek má de facto stejné načasování jako Hutkův nenávistný song, kdy prezident republiky má být vykreslen jako stařec s mentálními poruchami a nemocemi, který by již měl raději umřít, resp. někdo by mu měl rozbít hlavu, až by prezidentovi z prasklé lebky tequila cákala. Z tohoto lze cítit nikoliv satiru, ale naprosto čistou a surovou nenávist k prezidentu republiky, která má psychopatické příznaky. Složit píseň, která vyzývá k úmrtí prezidenta a oslavuje jeho případnou smrt, je naprostá zvrácenost. Hodně to ovšem vypovídá o lidech, kteří měli blízko k Václavu Havlovi.

Song je návodem k fyzické likvidaci prezidenta republiky, text vyšel z hlavy psychopata, usuzuje lékař

Sluníčkoví lidé jsou ve skutečnosti nebezpečné skupiny osob, které se nebojí uchylovat k násilí a projevům fyzických útoků. Však největším modelem a vzorem takového chování byl právě Václav Havel, kterému z jeho úst vytékala lživá slova o lásce a pravdě, ale přitom neměl problém schvalovat humanitární bombardování v Srbsku. Před válkou se těmto lidem říkalo “klerofašisté”, což byli věřící, obvykle katolíci, kterým ale nebylo cizí násilí, ideály německého nacismu a válečné úsilí III. Říše. Dnes bychom tyo lidi mohli označovat jako “Havelkorps”, resp. “Havlova soldateska”. Jde o militantně naladěné havlisty, pohrobky Havlovy éry pravdoláskového dogmatismu, který definoval celá 90. léta. Prudké protiruské reakce, bezmezné očarování americkými elitami, naprostá servilnost a oddanost českému područenství pod kuratelou USA.

Partneři Post Bellum.

Existuje mnoho politických protestsongů, které nešetří své protivníky, ale přát někomu smrt a radovat se z toho, je naprosto úchylné, otřesné a je znakem psychopatických sklonů autora. Je to zároveň projev rezignace na veškeré prvky demokracie a na svatý grál sluníčkářů, tedy na svobodné volby. Podle názoru lékaře z oblasti psychiatrie, který je spolupracovníkem naší redakce, a obrátili jsme se proto dnes na něj s žádostí o posudek, má text písně charakter psychopatické obsese pramenící z potlačované nenávisti a touhy po fyzické inzultaci na osobě, která dotyčného převyšuje.

Touha smrti pro prezidenta pochází z hlavy psychopata. Ale podívejte se, kdo sponzoruje neziskovku, která záznam songu šíří na internetu

Působí proto velmi bizarně a podivně, když blízký přítel Václava Havla složí skladbu, ve které přeje smrt prezidentu republiky. Pokud totiž jde o nemoci prezidentů, byl na tom Václav Havel ke konci svého života velmi špatně. Nemohl pít alkohol, nemohl kouřit, chodil ohnutý a v obličeji se mu zrcadlila nepřítomnost. Naproti tomu Miloš Zeman jezdí celý rok po republice a setkává se s občany, alkohol omezil, ale cigaretku si neodepře. Kdo je a kdo není potom nad hrobem, to je snad každému jasné.

Pokud by tedy někdo měl skládat písně o umírajících prezidentech, potom pan Hutka zaspal dobu, protože prezident nad hrobem, který na tom byl špatně dlouho před svojí smrtí a kterému Zubatá mávala Nazdar, už dávno mezi námi není, jeho Hrádeček už není obohacen dramatikovou přítomností. Útok písničkáře na prezidenta je odporný, ale daleko více je znepokojující fakt, že tuto odpadní produkci publikuje neziskovka placená z peněz občanů ČR skrze dary a dotace od českých ministerstev. Opět se ukazuje, že v České republice je potřeba provést tvrdé reformy neziskového sektoru, protože dnes je zjevné, že stát přispívá na provoz projektů, které spolupracují s lidmi, jenž útočí na ústavní činitele naší země skrze podivné umění.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Honza
Návštěvník
Honza

Nejen tuto neziskovku, ale i všechny další zbytečné by se měly zrušit – jsou to zbytečně vyhozené peníze a ještě k tomu na psychopatické písničky

Virtuos
Návštěvník
Virtuos

Podivuji se kolik společností podporuje tuto neziskovku….,že by byli všichni psychopati

adamka1
Návštěvník
adamka1

No co k tomu říci,Hutka je zapšklým jedincem.Sám je už stár a karma se vrací a aby nešel nahama napřed Hutka…ani tomu to nepřeji.p Hutko sty styďte se

František kuřina
Návštěvník
František kuřina

Čest umělci… Nějací podobní umělci mě napadají, s hlasem a kytarou: Nohavica, Kryl, Záviš… A se slovem, sdělením, chtějí nám něco říct… Nemusíš být politik, s titulem a minulostí… Stačí být umělec, chtít něco sdělit, na plakátech festivalů různých žánrů, na klubových koncertech nebo na yb. Otázka je, koho to zajímá? Dnešní mladé ne, ti mají jiné návyky a jinou hudbu. Po letech bych písničkáře poprosil, ať si naladí kytary, ne zpívají v klipu z papíru, nebo aspoň ať do něho furt nečumí, ne řvou furt z rádia, že chtějí mít křídla a nestahujou si na koncertech trenýrky… Ten poslední už dohrál, ale aspoň to dohrál se ctí.

SUROVEC
Návštěvník
SUROVEC

Hutka byl je a bude hnusny odporny vypaseny prase
Tohle individum nemuze rozumneho cloveka urazit, je ukrivdeny idiot

Disco
Návštěvník
Disco

Je to hnus a ubohost od blekotala “havlovobijce!” Hutky měl by jít do basy nebo na psychyatrii,nemám slov,co si dnes v té “rádobydemokracii” kde kdo dovolí…

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

A vraj mierumilovní slniečkari a havloidi, ha, ha, ha … to isto. je to banda smradov šíriaca nenávisť. MZV ČR si už malo predvolať veľvyslanca USA čo to má znamenať aby to vysvetlil.

Alexx
Návštěvník
Alexx

Hutka ??, :-)) to je byl a bude lempl co umí prd , kecám umí báječně parazitovat na čemkoli !!!

jonn prague
Návštěvník
jonn prague

hutka je hlavně starý nechutný prase,které šíří okolo sebe mor a stejně jako takové nemopcné prase…by měl skončit…

r.m.
Návštěvník
r.m.

Ne stávka, ale rvačka negrů způsobila zpoždění letů z pařížského letiště Orly, 2. 8. 2018
WATCH Massive Brawl In Paris Airport
https://europe.infowars.com/watch-massive-brawl-in-paris-airport/
https://youtu.be/iG-baQhaN14