VIDEO: Znásilněný rakouský chlapec má doživotní trauma. Jeho matka lituje, že vítali...

VIDEO: Znásilněný rakouský chlapec má doživotní trauma. Jeho matka lituje, že vítali uprchlíky. Rakouští Zelení razí politiku jako česká TOP09! Pozor na zrádce národa! [CZ Titulky]

VIDEO: Znásilněný rakouský chlapec má doživotní trauma. Jeho matka lituje, že vítali uprchlíky. Rakouští Zelení razí politiku jako česká TOP09! Pozor na zrádce národa! [CZ Titulky]

Matka rakouského chlapce, kterého před pár dny znásilnil ve vídeňském bazénu Theresianbad irácký uprchlík a dosud se hájí tím, že byl naplněný sexuální energií a musel se tímto způsobem “uvolnit”, protože prý šlo o sexuální pohotovost [1] (muslimové nesmí masturbovat, je to smrtelný hřích, který jim zavře cestu do nebe po smrti), poskytla rakouským novinám rozhovor, ve kterém mluví jednak o sobě, že je sama uprchlice ze Srbska, ale také o tom, že hluboce lituje toho, že svým dětem radila, aby vítaly uprchlíky.

S tím souvisí i kauza, která otřásá Rakouskem. Správce bazénu v rakouském městě Mödlingu vyvěsil na vstupní tabuli papír s informací, že uprchlíci mají do bazénu povolený vstup jen s doprovodem sociálního pracovníka. Uprchlíci se totiž v bazénu neumí chovat, obtěžují hosty, pronásledují ženy do sprch, rozbíjejí automaty na bagety a cukrovinky. Nepřizpůsobivost každým coulem. V ostrém kontrastu je potom postoj rakouských Zelených, kteři jsou hlavními zastánci vítacích aktivit v Rakousku. Jejich strana razí podobnou politiku jako česká TOP09. Zelení chtějí odvolávat ministry, jednou je to kvůli obvinění z podpory nacismu, jindy o zradě poválečných hodnot, stopku rakouské vlády vůči nekontrolovanému přílivu migrantů považují Zelení za zločin.

30FE45ED00000578-3436988-The_boy_s_mother_Dunja_pictured_in_local_media_who_arrived_in_Au-a-61_1454934553299.jpg
Matka znásilněného 10-letého chlapce promluvila.

Podobně se chová v ČR i TOP09, která ve spolupráci s českými pro-uprchlickými neziskovkami rozvrací celou republiku a posledním výkřikem je pokus o obvinění prezidenta Miloše Zemana z vlastizrady [2], že si dovolil okomentovat výkupné za dvě slepice a ex-studentky FSV UK, které se sluníčkovou představou o islámu vyrazily stopem do Afghánistánu, ale unesli je teroristé, předělali je na muslimky a za obrovské peníze je česká vláda od nich vykoupila, přičemž jedna z těchto sluníčkářek má natolik rozvinutý Stockholmský syndrom, že se pokusila vrátit zpátky k únoscům a zastavili ji až na tureckých hranicích vojáci turecké armády. To všechno za 150 milionů z kapes českých daňových soustrastníků.

Miloš Zeman okomentoval výkupné na setkání s občany, ale TOP09 začala sbírat podpisy k ústavní žalobě kvůli velezradě za to, že jako hlava státu si dovolil občana poopravit, že nešlo o 145 milionů, ale o rovných 150. A nebyl to takhle náhodou časopis Respekt, který informaci o zaplaceném výkupném zveřejnil? Proč by měl být za velezradu souzen Zeman a ne Respekt? TOP09 ve spolupráci s americkou ambasádou opět chystá sesazení prezidenta. Zatímco kníže Schwarzenberg přenechal v TOP09 žezlo alkoholikovi a ten se potácí i v pravé poledne před kamerami České televize, jeho partaj chce kázat něco o velezradě, zatímco republika je ovládána neziskovkami, americkou ambasádou a nevolenými politiky v Evropské komisi.

Uprchlíci si rozebírají Evropu, české tajné služby a policie inscenuje provokace při protestních průvodech, její agenti házejí světlice do uprchlického centra, aby mohli potom obvinit odpůrce islámu v ČR. To jsou vlastizrady každý den, ale zase je nejhorší Zeman. Prezidenta si zvolili občané a nikdo jim ho odvolávat z TOP09 nebude!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Katava
Návštěvník
Katava

preji vsem rychle prozreni bez znasilnenych deti (rakousky chlapec) a zavrazdenych dcer (libanonska divka ve svedsku).

no jo no
Návštěvník
no jo no

No, spravedlnost. Vypatlaný sluníčkář dostal co si zasloužil. Bohužel to nic neměni na tom, že svým jednáním stejně podpořil genocidu miliónů. Zajímavé jak neoblomní, hrdinní a názorově stálý vítači najednou otáčí… njn, když teče krev z vlastního…. ale dokud znásilňují, vraždí a týrají někho jiného, tak to je v pohodě.

Svatá prostoto! Tady taky!
Návštěvník
Svatá prostoto! Tady taky!

Já nevím, ale už to nechápu! Pane VK!
Slovo UPRCHLÍCI bylo goebelsmédii vybráno pro pojmenování NELEGÁLNÍCH IMIGRANTŮ.
A má takový dokonalý úspěch, že se používá plošně na pojmenování imigrantů, násilníků, lupičů a vrahů. A TO DOKONCE I NA ALTERNATIVNÍCH STRÁNKÁCH JAKO TYHLE.
Pravých uprchlíků je opravdu minimmální množství.
Uvědomte si laskavě, že dokud budete nazývat tuhle invazi UPRCHLÍKY tak se na ní budete podílet!

Alena
Návštěvník
Alena

Je to pravda, všude samý “uprchlík”.
Opravdu by to chtělo nepoužívat tento termín.
Je to jako “humanitární bombardování” nebo “umírnění teroristé”.

Alena
Návštěvník
Alena

A ještě tohle, opravdu stojí to za to si článek přečíst:
http://www.novarepublika.cz/2016/02/pekelne-souziti-s-migranty-politiky.html
Takhle to bude vypadat do léta i u nás pokud budeme dál sedět na zadku a držet hubu!
Má to jméno: Exterminace!

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Děkuji za odkaz. Tohle opravdu stojí za zveřejnění. Je to opravdu hrozné. Nesmíme před tím zavírat oči a tvářit se, že je vše v nejlepším pořádku.
Proběhla také zpráva, že v Benešově chtějí zřídit centrum pro migranty hned vedle školy a školky. Místní sepisují petici a snad to vypadá, že i k něčemu bude:
https://www.facebook.com/844314728955238/photos/a.844923772227667.1073741828.844314728955238/948493331870710/?type=3&theater

niky
Návštěvník
niky

O “křestanech” z Iráku ….. začíná to v 13:22 velmi poučné!!!!!!!

http://play.iprima.cz/zpravy-ftv-prima/zpravy-ftv-prima-11-2-2016

dandy
Návštěvník
dandy

Vabio,/vy/ záměrně malé jste tak neskutečnej kretén s kterým se dá potkat pouze jednou za sto let.Takovej sluničkář by nás mohl poslat do tmy během pár let neli dní

Vabio
Návštěvník
Vabio

Dandy, není všechno zlato co se třpytí a to, že něco nechápete neznamená, že je to nepochopitelný. Až si jednou rozšíříte obzor, tak pak už takové hlouposti z pusy vypouštět nebudete.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Článek jsem zatím nečetla, komentáře neprohlížela, ale chci jeden týkající se imigrantů v EU vložit. Prosím za odpuštění, pokud nesu dříví do lesa či pokud daný článek v odkazu není pravdivý (to bohužel nemohu ověřit). Je to ale velmi alarmující a proto v dobré víře vkládám.
http://www.lajkit.cz/zpravy/item/394-pokud-je-nasledujici-informace-pravdiva-znamena-to-ze-politici-jsou-absolutne-sileni

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Ježiš, stačilo kouknout hned na ten první komentář … no stalo se. Pardon.

informix
Návštěvník
informix

Nemecká polícia rezignovala a vzdala boj s kriminalitou imigrantov, Nemecko sa pomaly prepadá do stavu bezprávia
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/02/10/nemecko-od-radu-k-chaosu/

Německý policista o problémech s imigranty: Jsme na pokraji katastrofy, tohle už nedá nikdo dohromady
http://pravyprostor.cz/nemecky-policista-o-problemech-s-imigranty-jsme-na-pokraji-katastrofy-tohle-uz-neda-nikdo-dohromady/

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Kdyby něco takového v Rakousku provedl Čech, vzkázal bych Rakušanům, ať se s tou zrůdou opravdu nemazlí… Takový čin nic neomlouvá. Proto tedy očekávám, že do ulic Evropy vyjdou davy muslimů a budou rozlobení demonstrovat za přísné potrestání pedofilního homosexuálního souvěrce, který dělá celému Islámu jen ostudu v rozporu s Koránem. Pokud se tak nestane, soudím, že s činem násilí na dítěti bezvěrců v tichosti souhlasí.

zajíc1
Návštěvník
zajíc1

Normálně jej zavřít až sčerná, dosmrti práce v kamenolomu a krmit maximálně schlebem se sádlem. Taky jsem očekával, že davy křesťanů vyjdou do ulic a budou odsuzovat pedofilní faráře a ono nic.

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Oni křesťané obecně do ulic nevycházejí demonstrovat. Oni jsou jiní. Oni vyjdou do ulic masově při pozitivních věcech, jako oslavy…, karneval… A demonstrovat proti něčemu? To pak ani nevycházejí jako křesťané, ale jako občané… Snad jen v nedávné době jsem zaznamenal demonstrace za zachování tradiční rodiny, které by se daly označit za křesťanské (ale zapojili se i materialisté, ateisté, či jinověrci…) = zase pozitivní věc… Prvek nenávisti proti něčemu tam není! Někdo by si snad mylně mohl myslet, že nenávist proti sexuálním menšinám, ale to není pravda. Touha po zachování tradiční rodiny v zájmu samých dětí není o nenávisti…, nevidím to tam, nevidím tam projevy nenávisti, sobectví či cokoli tak negativního… Srovnejte to s muslimskými demonstracemi, ze kterých jde fakt strach… Když se podíváte na křesťanské diskuse ohledně pedofilních farářů – odsuzují to! Jsou to zpravidla právě křesťané, kdo proti tomu bojují a kdo to odhalují a zveřejňují! Takže on vlastně ani není moc důvod jít demonstrovat proti pedofilním farářům.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Doživotní trauma. TO je jen rozhodnutí každého. Je možné se rozhout zcela jinak. Není to nutné, aby to bylo doživotní. Jsou jednoduché, rychlé a snadné způsoby, jak z toho chlapce (či kohokoliv jinak podobně postiženého) dostat během krátké chvíle a to tak, že navždy …. tedy bude mít navždy po tom současném (údajně doživotním) problému …. a navíc je možné i garantovat, že se mu to již do konce života znovu nezopakuje :o)

Samozřejmě, že to má podmínku. Ten klučina (či onen kdokoliv jiný) se pro to musí SKUTEČNĚ rozhodnout. Tedy ne jen bulet, trpět a nechat se utěšovat či snažit zapomenout na to. Pokud to rozhodnutí jednou udělá, tak už pro něj nebude tak těžké najít způsob jak z toho.

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

???? Prosím o vysvětlení.

r.m.
Návštěvník
r.m.

byl znásilněnej a stal se buzerantem, nic složitýho

Vabio
Návštěvník
Vabio

Nic složitýho na to stát se. Většinou je mnohem těžší se zase stát normálním, tou událostí nepoznamenaným, člověkem.

Ale jde to. A dokonce i se zárukou, že se mu/komukoliv to v životě již nezopakuje.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Spektátor Čumilovič Puk –> přečtěte si odpovědi, které jsem teď uvedl na jiné komenty a pokud budete stále chtít vysvětlení, tak se ozvěte s tím, co přesně nechápete. Aby ta má odpověď byla k věci.

b.k
Návštěvník
b.k

Vabio – To snad nemyslíte vážně?! A ještě se smajlíkem…!?
10TI leté dítě se má rozhoudnout..? Pane vy zde v podstatě hájíte tu zrůdu !
Nechutné…
Ovšem nepřeji něco takového ani vám ani vašim nejbližším…počítám,že by jste mluvil jinak.

Jinak za mě je to něco příšerného a jakákoliv obhajoba té zrůdy je nepřijatelná …měl by za to sedět na křesle…

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Vše, co se děje, je jen útok na lidské emoce, na to vyvolat co největší chaos, zmatek a zoufalství. Pokud toto nechápete, potom to je těžko. Všechny tyto a jim podobné články směřují lidi k vyvolání zoufalství a následnému chaosu. Policejní agenti převlečení za protestující konají co by roznětky nepokojů. Proč to dělají? Uvědomujete si to nebezpečí, do kterého se snaží za každou cenu vrhnout společnost? Proč tady do Evropy natahali migranty a v takových počtech. Proč je instruovali, jak se mají chovat a jak mají terorizovat obyvatelstvo za účelem vyvolání nepokojů. Proč zorganizovali převrat na Ukrajině a další bude v Bělorusku. Na to si odpovězte a pak pochopíte, co jsem měl na mysli. Tady se hraje o desítky, či stovky milionů životů, na kterých státním elitám USA ani za mák nezáleží a které by nejraději viděli zlikvidované. Víte vůbec co chystají provést s obyvateli USA za katastrofu? Je třeba co nejdéle zachovat klid a rozvahu a nenechat se vyprovokovat předčasně k akci, kterou následně nezvládnete. Nebojte, přijde čas a to velmi brzo a migranti se budou pakovat.

Vabio
Návštěvník
Vabio

b.k. proč bych to neměl myslet vážně? Smajlík je tam proto, že to je vcelku optimistický závěr, nemyslíte? … nebo by bylo lepší, aby ta reálná naděje, kterou ten chlapec (či kdokoliv jiný, komu se něco podobného stalo) nebyla?

Je snad z Vašeho pohledu lepší varianta, že si nějak tu událost v sobě zpracuje a ona se mu pak klidně za pár let zopakuje než varianta, že to jde zpracovat tak, že je JISTOTA, že se to již nezopakuje?

Každý, tedy i 10-ti leté dítě se dnes a denně o něčem rozhoduje (některé věci vědomně a jiné méně vědomě). I Vy se rozhoduje X krát denně (otázkou je, jak moc svobodná volba to je či jak moc Vám do té “svobodné” volby kecá … asi nejlépší popis bude … Vaše minulost, tj. to co již máte v sobě někde uvnitř “schované”).

Zajímalo by mě, kohože to podle Vás hájím a čím že tu ono osobu hájím. Myslím, že o hájení nebylo napsáno ani slovo. To, že Vás to při čtení napadlo, resp. že jste si to takto přeložil/vyhodnotil je jednoznačnou ukázkou, že se Vám v hlavě honí (asi pravidelně) potřeba být hájen (či potřeba někoho hájit). I to se dá vyřešit, abyste takovou potřebou již “netrpěl”.

Ano, pokud by se mi něco takového stalo, tak máte pravdu, mluvil bych jinak. Ale nebylo by to dáno tím, že se mi to stalo, nýbrž tím, že jsem ve stavu, ve kterém se mi to prostě stát může či dokonce musí stát.

Vše je to o tom, co máte uvnitř v sobě. ten chlapec (či kdokoliv jiný, kdo si prošel něčím podobným) má prostě v sobě něco, co já tam nemám a tak mu se to stalo/stane a mě ne.

Protože VÍM, jak to principiálně chodí s lidmi tady na Zemi, tak na ten koukám z podstatně širšího kontextu a ne jen jako na jednotlivý oddělený prvek. Tech chlapec to asi neví a tak má menší šanci si to v sobě vyřešit.

Ale stále platí to co jsem napsal, stačí se pro to vyřešení jen rozhodnout.

karel
Návštěvník
karel

Vabio. Nejste člověk ale zrůda!

Vabio
Návštěvník
Vabio

To mi prosím zkuste objasnit. Co je podle Vás zrůdného na tom, že říkám, že existuje jednoduché řešení?

Ono to bude o tom, že já něco píšu, ale Vy asi čtete skrze svoje vnitřní nastavení něco zcela jiného. Pak si logicky těžko můžeme rozumět, že?

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

A v praxi to máte taky vyzkoušené nebo jste jen teoretik? O podobných věcech jsem slyšela, ale kdyby to bylo tak jednoduché, tak žijeme v pohádkovém světě míru a lásky, kde zlo a trestná činnost jsou neznámé pojmy.
Pokud nejste jen troll a provokatér, tak svůj příspěvek rozveďte do patřičných podrobností – myslím popis těch možností, jak se s takovým traumatem vypořádat.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Ano, samozřejmě, že je to něco co v praxi funguje. Každému. Zažil jsem na sobě i jiných lidech už dost věcí, takže to co píšu vychází z reality/praxe a ne jen teorie.

Vše je v podstatě jednoduché, či alespoň základy jsou jednoduché. Že je odmítáme takto brát/chápat/vnímat a stavíme místo toho složité konstrukce, to je už něco jiného.

Pokud čtete AENews déle, tak jste již mých příspěvků viděla dost na to, abyste pochopila, že nejsem troll.

Nejde o to, se vypořádat s traumatem, ten popis už je sám o sobě zavádějící. Jde o to, pochopit princip fungování lidí na Zemi. Když pochopíte, tak pak už víte jak na to. Neznamená to automaticky, že to hned bude vše pryč, ale je to v tu chvíli jako s manuálem.
Víte jak na to a je na Vás, zda to podle toho manuálu budete dělat.

Jana
Návštěvník
Jana

Nedá mi ináč, ale taký kretén ako si ty, to sa len tak nevidí! Teba by mala znásilniť tlupa nejakých degešov, a potom nám ukáž, ako sa z toho dokážeš pozviechať! Hoci nezvyknem ľuďom priať niečo zlé, ale tebe teda zo srdca želám, aby sa ti niečo také stalo!. ZMRD!

Vabio
Návštěvník
Vabio

Zdá se, že Vás to trochu více rozčílilo. Ale je dobré si uvědomit, že to, že Vás něco nebo někdo rozčílí je jen iluze. Ve skutečnosti jste se rozčílila sama. Vy sama jste dovolila sama sobě se rozčílit. Bez Vašeho VNITŘNÍHO svolení se rozčílit prostě nemůžete (bez ohledu na to, co kdo kde říká/píše).

Víte, já chápu, že to co píšu asi nepoberete, ale třeba se pletu.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Klid vážení, to se brzy změní. Ještě letos zažijeme takové velotoče, že se z toho místy i smíchy pomineme.