VIDEO: Žena z Louisiany skončila v nemocnici s děsivými křečemi celého těla...

VIDEO: Žena z Louisiany skončila v nemocnici s děsivými křečemi celého těla poté, co byla očkována vakcínou proti Covid-19! Záběry z nemocničního pokoje jsou děsivým důkazem toho, jak nebezpečné může být plošné nasazení experimentální vakcíny, která nemá ukončené klinické studie a celá škála neznámých vedlejších účinků programovací mRNA vakcíny bude teprve odhalena v následujících měsících a letech! V Norsku už zemřelo 23 starších osob po očkování na Covid-19! Politickou zodpovědnost v ČR a v SR za těžká poškození vakcinovaných lidí a případná úmrtí převezmou premiéři obou zemí!

VIDEO: Žena z Louisiany skončila v nemocnici s děsivými křečemi celého těla poté, co byla očkována vakcínou proti Covid-19! Záběry z nemocničního pokoje jsou děsivým důkazem toho, jak nebezpečné může být plošné nasazení experimentální vakcíny, která nemá ukončené klinické studie a celá škála neznámých vedlejších účinků programovací mRNA vakcíny bude teprve odhalena v následujících měsících a letech! V Norsku už zemřelo 23 starších osob po očkování na Covid-19! Politickou zodpovědnost v ČR a v SR za těžká poškození vakcinovaných lidí a případná úmrtí převezmou premiéři obou zemí!

Americkým internetem od rána otřásá svědectví muže z Louisiany, jehož maminka byla převezena do nemocnice poté, co byla očkována vakcínou proti nemoci Covid-19. Brant Griner natočil několik krátkých videí své matky, které jsem sestavil do jednoho videa a zhlédnout jej můžete níže. Grinerova maminka po očkování na Covid-19 byla hospitalizována s obrovskými třesy a křečemi celého těla. Nemůže spát, trpí akutní nespavostí, protože tremory a křeče ji budí ze spánku, lékaři jí proto dávají léky na spaní, jenže křeče v noci jsou tak silné, že ji vzbudí i přesto, že má léky na spaní [1].

A co je nejhorší, její stav a křeče se zhoršují, jak na Facebooku uvádí její syn. Lékaři v nemocnici podle Grinera se již obrátily na výrobce vakcíny, jehož jméno nebylo uvedeno, ale možnosti jsou jen prakticky dvě, buď Pfizer anebo Moderna. Lékaři nechápou, proč se křeče zhoršují, protože logicky by měly ustupovat s tím, jak od vakcinace postupně ubíhá čas. Grener se na sociálních sítích obrací na lékaře, kteří mu neumí pomoci, protože nic takového v životě neviděli.

Podle jednoho lékaře existuje pravděpodobnost, že buňky jeho maminky, namísto antigenů Covidu-19, začaly produkovat podle mRNA šablon jiné antigeny, které napadají nervovou soustavu, což se projevuje křečemi a stahováním svalů a šlach bez zjevné příčiny, ale na základě vyvolaného podnětu nervové soustavy, která je podněcována některými látkami a antigeny v těle. Lékaři neví, co vlastně Grinerově matce je, protože se podle lékařů jedná o “neznámý klinický projev”, který by byl určitě popsán a prozkoumán, pokud by vakcíny proti Covid-19 prošly důslednými klinickými studiemi. Na videu vidíte, že Grinerova matka nemůže ani odejít z koupelny, každý její krok je doprovázen neovladatelným tremorem a křečemi, musí se přidržovat madel přimontovaných na zdech nemocničního pokoje. Celé to přitom začalo úplně nenápadně a zdálo se, že hospitalizace nebude nutná.

Po očkování na Covid-19 se život ženě proměnil v nepřetržitý třes a křeče

Krátce po očkování začaly Grinerově matce záškuby nohou. Obvodní lékař to považoval za typický projev nedostatku hořčíku ve svalech a šlachách, takže předepsal ženě magnéziové přípravky. Jenže, ty nepomohly. Záškuby pokračovaly a 6. den po očkování už bylo zle. Matka se třásla v noci nad ránem na posteli, tremor byl tak silný, že si její syn myslel, že má záchvat padoucnice, protože jeho matka měla podobné projevy, vleže se třásla, ale pěna od úst jí nešla. Byla okamžitě převezena do nemocnice a lékaři ihned indikovali, že podezřelým č. 1 je očkovací vakcína nové generace na bázi mRNA, kterou jeho matka dostala před 6 dny.

Lékaři vyloučili padoucnici a určili, že se jedná o celotělové křeče, tzv. spasmus s projevy tremoru, tedy třesu. Spasmy jsou způsobeny buď akutním nedostatkem hořčíku, anebo poškozením nervové soustavy, kdy receptory nervů reagují bez zjevné příčiny a vysílají povely šlachám a svalům k cyklickým stahům a povolením. V případě matky nejde o nízkou hladinu hořčíku v těle, jedná se projevy otravy v těle, která stimuluje nervovou soustavu k vyvolávání silných a prudkých stahů šlach a svalů, které jeho matka nemůže nijak kognitivně ovládat.

Štítek z balení vakcíny Comirnaty

Vakcíny nové generace mRNA slibují sice revoluci v očkování, ale existují dosud neověřené a neprozkoumané hrozby, které vyžadují mnohaleté klinické studie. Jednou z teoretizovaných hrozeb je situace, kdy šablona mRNA uvnitř lidské buňky v důsledku poruchy transportu mRNA při očkování, začne pomocí programovacího mechanismu buňky vytvářet jiné než původně zamýšlené antigeny, případně antigeny jinak strukturované, poškozené, pozměněné, přičemž nebude existovat způsob, jak tuto manufakturu chybných antigenů zastavit.

Jakmile je vakcína v lidském těle a dostane se do buněk, v tom okamžiku buňky podle mRNA šablony začnou vyrábět antigeny, které mají vyprovokovat imunitní systém k odezvě a k vyvolání tréninku imunitního systému, aby se naučil na tyto antigeny reagovat. Jenže, pokud buňka začne vyrábět antigeny podle chybné šablony, mohou vznikat úplně jiné látky, které namísto vyprovokování imunitního systému začnou provokovat endokrinní systém a tělo začne vypouštět hormony, které by nemělo, mohou vyprovokovat nervovou soustavu a člověku se začnou třást ruce, nohy, dojde ke spuštění křečí atd.

Technologie vakcín mRNA skrývá rizika, o kterých lidstvo dosud nevědělo

Vakcíny mRNA jsou totiž programovací vakcíny, které pomocí šablon nechávají lidské buňky vyrábět antigeny vybraných virů. Oproti běžným vakcínám tzv. sovětského typu je rozdíl v tom, že klasické vakcíny vpravují do těla člověka skutečný a agresivní virus, který aktivně napadne buňky jako při skutečném onemocnění, ovšem virus je laboratorně upraven tak, že se nemůže množit více, než ve 2 nebo 3 generacích za sebou, případně se nemůže množit ani jednou, záleží na typu  vakcíny a použití. Výhodou této staré metody je, že do těla se dostává pouze známý virus, který vyvolá známou, ale lehčí formu nemoci.

Tělo je tedy napadeno, napadené buňky vyrábí viry a imunitní systém na ně reaguje. Nevýhodou těchto vakcín je průběh mírné nemoci, který vyvolává prostě klasické příznaky onemocnění. Naproti tomu mRNA vakcíny obsahují pouze modifikovanou RNA viru, jeho upravenou šablonu a buňky tak nevytváří viry, ale rovnou antigeny viru, na které potom má imunitní systém reagovat. Obchází se tím fáze mírné nemoci.

Ampule s vakcínou Comirnaty

Jenže na straně druhé se otevírá neprozkoumaná oblast hrozeb, protože není otestována bezpečnost transportu šablon a ani jejich integrita, která může být narušena skladováním při nesprávných teplotách. Tyto mRNA vakcíny se musí uchovávat v hlubokém mrazu kvůli tomu, aby nedošlo ke změnám mRNA šablon. A je velice reálné, že nesprávným skladováním se může stát, že mRNA šablony jsou poškozené a buňky v lidském těle tak začnou vyrábět v lepším případě zmetkové antigeny, na které imunitní systém naprosto nereaguje a jsou k ničemu, anebo se začnou vyrábět látky, které reagují s jinými receptory, např. s receptory nervové soustavy.

A tato výroba potom má ten charakter, že čím více času uplyne od očkování, tím více se příznaky vedlejšího zdravotního účinku projeví, protože tím více antigenů je v těle vyrobeno za jednotku času, a proto se zdravotní stav Grenerovy matky zhoršuje s časem. Buňky totiž v těle jeho matky dost pravděpodobně vyrábějí další a další porouchané antigeny, které shodou náhod aktivují nervovou soustavu ovládající svalstvo.

V Norsku zemřelo po očkování vakcínou Comirnaty od Pfizeru již 23 lidí

Tyto otřesné případy pouze ukazují, že plošné očkování těmito neotestovanými vakcínami, je doslovný hazard se zdravím občanů a obyvatel. Společnost Pfizer bude mít 3. fázi klinické studie své vakcíny Comirnaty hotovou až koncem roku 2023 a politici přesto propagují očkování a ženou své občany do očkování, probíhají dokonce reklamní kampaně v médiích a v televizích. Šokující zpráva přišla z Norska.

Tamní média oznámila, že již 23 lidí zemřelo na vakcínu Comirnaty od společnosti Pfizer, z toho již 13 obětí bylo prokazatelně spojeno s vakcínou, že byla příčinou úmrtí [2]. Farmaceutická společnost to odmítá a tvrdí, že šlo veskrze o starší pacienty, kteří měli další indikace na jiné nemoci. Každopádně platí, že Andrej Babiš obrovsky riskuje v České republice. Jakmile zemřou po očkování první staří lidé, kteří podle informací začnou být v ČR očkováni od 1. února, okamžitě za to ponese politickou odpovědnost Andrej Babiš, namísto farmaceutické společnosti.

Balení vakcíny Moderna

Nevyzkoušené vakcíny, které neprošly 3. kolem klinických studií, se nemohou v žádné civilizované zemi používat pro plošná očkování, bez ohledu na to, jaký virus kde poletuje. To samé platí na Slovensku, kde Igor Matovič propaguje očkování obyvatelstva, ale neuvědomuje si, do čeho se namočil. Jakmile zemře první Slovák po vakcíně, bude to on, komu to budou přičítat za vinu.

A nebude žádné obrany, ani argumentu na obranu Andreje, ani Igora. Protože nikde na světě nelze sejmout politickou zodpovědnost z politika, který vyzýval své obyvatelstvo v médiích k očkování experimentální látkou, která nemá dokončené klinické studie a každý den se objevují nové a děsivé případy obětí s vedlejšími příznaky, které mohou nejen ukazovat na nežádoucí účinky, ale i na hlubší hrozby skrývající se v technologii programovatelných mRNA šablon v lidském organismu.

Nejenom o této události z Louisiany budeme hovořit dnes od 19:15 v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Oto
Návštěvník
Oto

Už v roce 2012 vyšel tento vědecký článek (v AJ)
Napis v překladě:
Imunizace vakcínami proti koronavirům SARS vede k plicní imunopatologii:
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0035421
Závěr:
Všechny tyto vakcíny SARS-CoV indukovaly protilátky a ochranu před infekcí SARS-CoV. U myší, kterým byla podána některá z vakcín, však vedla k výskytu imunopatologie typu Th2, což naznačuje, že byla vyvolána přecitlivělost na složky SARS-CoV.
Je nutná opatrnost při aplikaci vakcíny SARS-CoV u lidí. (!!!)

Z toho co prosakuje ohledně vedlejších účinků dnešníck “protikovidových” vakcín to je s vysokou pravděpodobností právě ten kámen úrazu. Nikdo z výrobců teď už nemůže říct, že o tom nevěděl.
Zatím máme jen akutní autoimunní reakce způsobující těžká onemocnění (bohužel už se stovkami úmrtí), avšak iniciace chronických autoimunních onemocnění je teprve na počátku. A těch nebudou jen stovky.
Obávam se však, že dokazování souvislosti jejich vzniku s vakcincí bude v budoucnosti vehementně popíráno a v mnoha případech už i trestáno. Politicko-mediální konstelace je už na to výborně připravena.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy
kapka
Návštěvník
kapka

Tak si zasel jeden, co to chytil zname doktorce, ze by mu mohla predepsat Isoprinosin. A zjistil, ze ho muze predepsat pouze hygiena a jen kritickym pripadum.

Willbr
Návštěvník
Willbr

kapka
Přesněji řečeno aparátčíkům.

lolo
Návštěvník
lolo

kupil som online z polska groprinosin..to iste…tam ale netreba recept…
https://www.apteka-melissa.pl/produkt/groprinosin-500-mg-50-tabl,3149.html

B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

A copak těm Němčourům tak vadí?

Že nebudou levní chytří dělníci k jejich montážním linkám a nebude jim mít kdo utírat jejich nadřazené prdele, když vymřeme na chřipku, protože doktoři a inženýři z Afriky takovou práci dělat nebudou?

Nebo jim vadí, že se chce nechat otrávit tím svinstvem jen 30% obyvatel ČR a ten zbytek budou muset zlikvidovat jinak?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemecky-denik-ke-svym-ctenarum-Tak-to-jsou-Cesi-Tolik-umrti-na-covid-a-jen-30-procent-chce-naockovat-650676

Tak my jsme prý nebezpeční nákazou pro Němce, ale oni jsou toxičtí po staletí už pro nás!

Oto
Návštěvník
Oto

Jsme ve světové válce, válce o naše přežití.
Dnes už se však neválčí pomocí pušek apod.
Ale to drtivá většina národa vůbec nechápe, nebo dokonce ani nechce pochopit.
A pak jsou tu i lidé, kteří nechtějí aby to ta většina pochopila. Dělají všechno proto a daří se jim. No a právě ti jsou ve vrcholové politice, státních institucích, pravdotvorných médiích a různých “dobročinných” organizacích. Není jich mnoho, ale jsou na klíčových místech, protože tak je nastavený systém.
Jsou úkolování a dobře odměňováni cizími subjekty, či moctnostmi a hlavně dobře organizováni.
Jsou to však obyčejní zrádci. Zrádci vlasti, zrádci svých spoluobčanů a vůbec zrádci lidskosti. Naivně si myslí, že jsou nedotknutelní a mohou donekonečna těžit prospěch ze svých pozic. Ale jako každý zrádce i oni nutně špatně skončí. Buď je v případě jejich porážky zlikviduje vlastní národ, nebo v případě naší porážky pak jejich vůdci, protože se už jednoduše stanou nepotřebnými. Jiné východisko pro ně neexistuje. Takhle to funguje co je člověk na zemi.

Rumcajs1
Návštěvník
Rumcajs1

Úmrtí po očkování na COVID19 v Norsku stouplo na 29.
V usa 55 mrtvých.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Rumcajs1
vlády zemí které jsou v zápřahu židofašistů kteří tenhle biologickou zbraní vynucovaný sprostý kšeft mají na svědomí , se stávají masovými vrahy. Nechtěl bych být v jejich kůži až občanům dojde naplno , jaký zločin proti nim je páchán.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Svatá pravda- bohužel..comment image

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tak jsem při dohledávání k “vakcínám” opět narazila na Boba Kennedyho jr. a jeho kauzu GARDASIL, a tak jsem jenom ze zvědavosti chtěla prohlédnout, co uvádí NÁŠ SÚKL o tomto “očkování” …
Nastal ŠOK!:
Vakcína GARDASIL, propagovaná léta pod patronací “vrchního vakcinologa” – Plukovníka Profesora Prymuly jako “bezpečná ochrana dívek před karcinogenními viry HPV” , a kterou nejedna maminka – v důvěře, že dělá to nejlepší pro zdraví své holčičky/chlapečka nechala napíchat do svého potomka, a ještě za to zaplatila nehorázných 12.500,- KáČé,
JE také GENETICKY MODIFIKAČNÍ mRNA VAKCÍNA! = látka, která mění DNA!

… a kterou schválil SÚKLv ČR k aplikaci už u dětí od 9 (!) let !!!
“2L1 protein ve formě viru podobných částic vyrobený v kvasinkách (Saccharomyces cerevisiae
CANADE 3C-5 (kmen 1895)) rekombinantní DNA technologií” (!!!)

Viz SÚKL:
“1. NÁZEV PŘÍPRAVKU
Gardasil 9 injekční suspenze.
Gardasil 9 injekční suspenze v předplněné injekční stříkačce.
9valentní vakcína proti lidskému papilomaviru (rekombinantní, adsorbovaná)
2. KVALITATIVNÍ A KVANTITATIVNÍ SLOŽENÍ
1 dávka (0,5 ml) obsahuje přibližně:
Papillomaviri humani1
typi 6 proteinum L12,3 30 mikrogramů
Papillomaviri humani1
typi 11 proteinum L12,3 40 mikrogramů
Papillomaviri humani1
typi 16 proteinum L12,3 60 mikrogramů
Papillomaviri humani1
typi 18 proteinum L12,3 40 mikrogramů
Papillomaviri humani1
typi 31 proteinum L12,3 20 mikrogramů
Papillomaviri humani1
typi 33 proteinum L12,3 20 mikrogramů
Papillomaviri humani1
typi 45 proteinum L12,3 20 mikrogramů
Papillomaviri humani1
typi 52 proteinum L12,3 20 mikrogramů
Papillomaviri humani1
typi 58 proteinum L12,3 20 mikrogramů
1
lidský papilomavirus = HPV
2L1 protein ve formě viru podobných částic vyrobený v kvasinkách (Saccharomyces cerevisiae
CANADE 3C-5 (kmen 1895)) rekombinantní DNA technologií
3
adsorbovaný na amorfním síran-hydroxyfosforečnanu hlinitém jako adjuvanciu (0,5 miligramu Al)
Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.
3. LÉKOVÁ FORMA
Injekční suspenze
Čirá tekutina s bílou sraženinou.
4. KLINICKÉ ÚDAJE
4.1 Terapeutické indikace
Přípravek Gardasil 9 je indikován k aktivní imunizaci jedinců ve věku od 9 let proti následujícím HPV
onemocněním:
 premaligní léze a cervikální, vulvální, vaginální a anální karcinomy způsobené HPV typy
obsaženými ve vakcíně,
 genitální bradavice (Condyloma acuminata) způsobené specifickými HPV typy.
….”

Přitom s COVID-19 mRNA vakcínou lze očkovat až od 18 let ( “riziko imunitní reakce”…) a následky vakcíny Gardasilu jsou celosvětově známé a některé i smrtelné!
Prymula patří za mříže!
Nevěřím, že by nějaká maminka v dobré víře byla informována svým lékařem (který tlačil a inkasoval) o možných nebezpečných následcích tohoto svinstva, a informována o nebezpečí , a vědoma si možných rizik, podepsala “Informovaný Souhlas” s jeho napícháním svému dítěti! , a ještě za to ohrožení/poškození dítěte dobrovolně platila!

Toto je další prasárna Farma Mafie, která už (i u nás) jede mnoho let!
Chraňme naše děti!

pzv
Návštěvník
pzv

ad Gardasil

spracované podľa knihy Doba Jedová: https://diskuter.wordpress.com/2018/04/28/rizika-ockovania-kratke-zhrnutie-kapitoly-o-ockovani-z-knihy-doba-jedova/

3.5. Očkovanie proti HPV – vakcíny Gardasil/Silgarde a Cervarix

…najnovším trendom je mediálna kampaň na podporu očkovania proti HPV vírusu, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice a genitálne bradavice (kondylomata)
…očkovanie je proti 4 kmeňom HPV, ale v skutočnosti je nebezpečných ďalších asi 21 kmeňov a očkovanie tak stopercentnú spoľahlivosť nikdy nezaručuje. Navyše mnohí ľudia s HPV vírusom nikdy neochorejú na rakovinu, vyzerá že na vzniku má výrazný podiel oslabená imunita.

…sú tri vakcíny proti HPV: Gardasil v USA, Silgarde v Európe a Cervarix (iba s 2 kmeňmi) vo veľkej británii.

…účinky očkovania sú sporné: jednak neposkytuje dostatočnú ochranu pred ochorením a má nezvykle veľa negatívnych účinkov.
…firmy produkujúce vakcíny dostali povolenie na hromadnú výrobu ešte skôr, než bolo ukončené testovanie negatívnych efektov.
…sú desiatky prípadov dievčat, ktoré v dôsledku očkovania zomreli.
…je podozrenie, že vakcína môže spôsobiť vznik ALS (amyotrofnej laterálnej sklerózy), vedúcej k rýchlej paralýze a následne k smrti. Vyzerá to tak, že jeden z antigénov vo vakcíne sa podobá na ľudský heparín a dezorientuje potom činnosť enzýmov v organizme
…predpokladá sa, že skutočný počet obetí očkovania je 5-30x vyšší, než počet nahlásených prípadov, pretože nie všetky prípady sa dostanú do systému hlásení a dokonca aj lekári samotní sú motivovaní prípady utajovať.
…očkovanie obnáša tri dávky. V USA, obvykle pod nátlakom rodičov, absolvuje 39% dievčat prvú dávku, ale iba 30% z nich absolvuje aj druhú dávku a iba 31% z týchto absolvuje aj tretiu dávku. To značí, že reakcie na vakcíny sú natoľko časté, že väčšina dievčat odmietne pokračovať vo vakcinačnej sérii. To značí, že vo finále iba 3% dievčat absolvuje všetky tri dávky a iba 1/10 dievčat, čo absolvovala prvú dávku absolvuje všetky tri dávky.

…objavujú sa dokonca mediálne tlaky, aby dali rodičia očkovať aj chlapcov, údajne ich to ochráni od rakoviny hrtana pri orálnom sexe a od rakoviny konečníka !

…ukazuje sa, že preventívne prehliadky majú na zníženie výskytu rakoviny maternice vyšší vplyv, než očkovanie.
…na plošný efekt proti HPV by bolo nutné zaočkovať aspoň 90% populácie.
…Gardasil je považovaný v súčasnosti za najnebezpečnejšiu vakcínu, čo sa týka vedľajších efektov. Účinnejšie je poučenie dieťaťa rodičmi o bezpečnom sexe.

…testovanie vakcíny tiež sprevádzajú kontroverzie, že bola za pochybných okolností testovaná na deťoch z tretieho sveta, hlavne z Nepálu a Indie, vrátane zdravotných problémov, ktoré im spôsobila.

…napriek všetkým kontroverziám spojeným s Gardasil vakcínou uvažuje USA o zavedení povinného očkovania. Dokonca aj v Čechách česká vakcinologická spoločnosť doporučuje zavedenie plošného očkovania dievčat.

———————–

a ďalej tu, sekcia venovaná HPV vakcínam: https://diskuter.wordpress.com/2018/05/03/rizika-ockovania-4-vakciny-sposobujuce-neplodnost/

Adolescent Premature Ovarian Insufficiency Following Human Papillomavirus Vaccination (2014)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4528880/

Human papilloma virus vaccine and primary ovarian failure: another facet of the autoimmune/inflammatory syndrome induced by adjuvants.(2013)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23902317

Jedná sa o predčasné zlyhanie funkcie vaječníkov v dôsledku autoimunitnej reakcie vyvolanej vakcináciou proti HPV.

Kvôli vakcíne proti HPV je pre ženy pred tridsiatkou ťažšie otehotnieť
https://www.badatel.net/kvoli-vakcine-proti-hpv-je-pre-zeny-pred-tridsiatkou-tazsie-otehotniet/

(silne skrátené)

“Štúdia, ktorá bola uverejnená v časopise Journal of Toxicology and Environmental Health, analyzovala informácie o ôsmich miliónoch žien vo veku od 25 do 29 rokov, získané z Prieskumu národného zdravia a výživy za obdobie rokov 2007 až 2014.

Údaje ukázali, že 60% žien, ktoré vakcínu nedostali, otehotnelo aspoň raz, zatiaľ čo z tých, ktoré injekciu dostali, počalo len 35%. Počať bolo schopných tri štvrtiny vydatých žien, ktoré zaočkované neboli, no len polovica z tých, ktorým injekciu podali. (…)

Mnoho správ o ženách, trpiacich primárnym zlyhaním vaječníkov, sa začalo objavovať hneď po tom, čo bola táto vakcína uvedená do obehu. (…)

V roku 2016 Americké kolégium pediatrov varovalo, že by vakcína proti HPV mohla spôsobovať predčasné zlyhanie vaječníkov, známe tiež ako predčasná menopauza. (…)

(…) …väčšina lekárov si tejto súvislosti ani nie je vedomá a je nepravdepodobné, že by nahlasovali prípady stavu či chýbajúcich menštruačných cyklov do Ohlasovacieho systému nepriaznivých účinkov vakcín.

Okrem toho dodali, že veľké percento dievčat, ktoré sa zúčastnili na pôvodných pokusoch, užívalo hormonálnu antikoncepciu, o ktorej je známe, že maskuje amenoreu (zlyhanie vaječníkov) a iné typy dysfunkcie vaječníkov. (…) ”

Rumcajs1
Návštěvník
Rumcajs1

Chuck Norris vs COVID, video 2min

reportér: “Dobrý den, slyšel jsem, že jste umřel.”
Chuck Norris: ” To ano, ale už jsem v pořádku.”

https://youtu.be/JaJqqVCtyZk?t=59

nickname
Návštěvník
nickname

jedno je zajímavé….. nikde nečtu, že by afrika byla covidem nějak v prdeli? nulové zdravotnictví a přesto jsou v pohodě… 😕

vese
Návštěvník
vese

Ty není třeba ničit. Problémem jsou vzdělaní inteligentní běloši v Evropě.

Rumcajs1
Návštěvník
Rumcajs1

4.6.2020
Když vážně chcete, aby Vaše dítě bylo vegan.

Na mexických hranicích byla policií zastavena dodávka převažející maso. Vevnitř v prasatech byly schovány děti s dudlíky aby neplakaly. Podivný to výlet co říkáte.
Odkaz je na sajtu co smrdí vrábelovinou (verificador haha), no nevadí proč ne. Oni at si říkají co chtějí.

.comment imagecomment image

https://larepublica.pe/verificador/2020/07/04/es-falso-que-trafiquen-ninos-dentro-de-canales-de-carne-de-res-mexico/

maxvolume
Návštěvník
maxvolume

skurvy-syni a naše sračky jen stráší špejlí do nosa nebo jehlama.mám takový nervy,proč to neukážou u nás.

Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

KDO a KDE by to měl ukazovat, když ti, kterým patří media chtějí tu krev dětí taky!