VIDEO: Zdravotní sestra z Nashville promluvila se slzami na krajíčku a lituje,...

VIDEO: Zdravotní sestra z Nashville promluvila se slzami na krajíčku a lituje, že se nechala očkovat vakcínou Pfizer! Pouhé 3 dny po vakcinaci jí ochrnula polovina obličeje, nemůže se ani usmát! Španělsko zavede centrální registr odmítačů očkování a bude jej sdílet s evropskými zeměmi, jejich orgány, celními správami, bankami a pojišťovnami. Bez očkování člověk nemusí dostat hypotéku nikde v EU! Andrej Babiš navrhuje “řezání” dávek vakcíny Pfizer na 6 dávek z lahvičky místo pěti! Zředěním dávky na osobu se vytvoří méně protilátek, takže očkování lidem vydrží kratší dobu a budou muset přijít na přeočkování o rok dříve! Tomu se říká jít na ruku Big Pharma!

VIDEO: Zdravotní sestra z Nashville promluvila se slzami na krajíčku a lituje, že se nechala očkovat vakcínou Pfizer! Pouhé 3 dny po vakcinaci jí ochrnula polovina obličeje, nemůže se ani usmát! Španělsko zavede centrální registr odmítačů očkování a bude jej sdílet s evropskými zeměmi, jejich orgány, celními správami, bankami a pojišťovnami. Bez očkování člověk nemusí dostat hypotéku nikde v EU! Andrej Babiš navrhuje “řezání” dávek vakcíny Pfizer na 6 dávek z lahvičky místo pěti! Zředěním dávky na osobu se vytvoří méně protilátek, takže očkování lidem vydrží kratší dobu a budou muset přijít na přeočkování o rok dříve! Tomu se říká jít na ruku Big Pharma!

Ve Spojených státech to začíná vřít, protože každý den přichází nové a další otřesné informace a svědectví od lidí, kteří se nechali očkovat vakcínou Pfizer a teď toho hluboce litují. Jednou z oběti vakcíny Pfizer je i zdravotní sestra z Nashville ve státě Tennessee, která se nedávno nechala očkovat vakcínou proti Covid-19, očkování bylo v jejím případě dobrovolné, sama chtěla se nechat očkovat, i když zaměstnavatel vakcinaci po svých zaměstnancích kompulzivně vyžadoval, tedy vynucoval. Zdravotní sestra Khalilah Mitchell se po vpíchnutí vakcíny cítila dobře, ale za tři dny se její život proměnil v horor, protože se u ní rozvinula periferní obrna lícního nervu na levé straně obličeje, tzv. Bell’s Palsy syndrom. Nemůže se usmát, má ochrnutou levou stranu obličeje, cítí se trapně před lidmi, ve videu se málem rozplakala.

 

Ve svém svědectví označila vakcínu za to nejhorší, co se mohlo stát a vyzvala Američany, aby se touto vakcínou rozhodně očkovat nenechali. Dalšímu pacientovi po vakcinaci pro změnu otekl jazyk do gigantických rozměrů a muž byl ohrožen na životě, že se udusí [1]. Tento vedlejší přiznak vakcíny Pfizer se přitom vůbec v klinické studii farmaceutické společnosti Pfizer neuvádí, je to nový poznatek, a to z toho důvodu, že prostě klinické studie trvaly v případě této vakcíny jen pouhých 5 měsíců, jak přiznala před 2 dny farmaceutická společnost.

Bez vakcíny se Španělé ocitnou na seznamu státu jako vyvrhelové a podezřelé osoby, a ještě budou seznamy sdílené se státy EU

Právě proto Evropská komise udělila společnostem Pfizer/BioNTech zatím jen podmínečné schválení vakcíny na území EU s tím, že Pfizer musí komplexní a závěrečnou klinickou studii předložit orgánům EU do konce roku 2023. A vidíte, co se děje v USA. Jakmile se vakcína dostala mezi lidi, stávají se z nich pokusní králíci a účastníci největší a mamutí klinické studie v dějinách. Dobrovolnými, ale i ne tak docela dobrovolnými účastníky této studie bude několik stovek milionů lidí tzv. západního světa. A kdyby někdo se nechtěl nechat touto neotestovanou a neprověřenou vakcínou naočkovat, tak na toho už v případě Španělska čeká nepříjemné a děsivé opatření.

Covidové vakcíny Pfizer/BioNTech pro evropský trh

Španělsko totiž oznámilo [2], že chystá zavedení centrálního registru odpíračů vakcíny. Tento registr nebude sice veřejně dostupný pro obyvatelstvo, ale bude podle španělské vlády sdílený s evropskými zeměmi a jejich orgány. Španělská média včera informovala, že vláda v Madridu bude databázi svých občanů odpírajících vakcínu sdílet s ministerstvy vnitra jednotlivých evropských zemí, dále s celními správami těchto zemí, s pojišťovnami působícími na území EU a také s bankami, které operují na území Evropské unie. Španělská média nepřinesla rozbor, proč právě s těmito orgány bude španělská vláda tuto databázi odpíračů očkování sdílet, ale nám v redakci je to naprosto jasné a očividné. Ta logika je totiž krutě promyšlená, dává smysl a George Orwell může jen tiše závidět. Takže, jaký to bude mít smysl a jak to bude fungovat? Je to jednoduché.

Španělsko zavede registr odmítačů vakcín, v celé Evropě nedostanou úvěr, půjčku, hypotéku, nepojistí ani automobil

Celní správy jednotlivých zemí budou kontrolovat státní hranice a nebudou pouštět do země neočkované osoby. Není teď jasné, jestli tím neskončí existence Schengenu, protože to by znamenalo trvalé vrácení hraničních kontrol na hranice, ale i kdyby se jednalo o namátkové kontroly, velmi výrazně by to omezilo svobodu pohybu neočkovaných a vakcínu odmítajících Španělů po Evropě. Dalšími subjekty budou pojišťovny v EU. Pokud by např. španělský občan bez očkování si chtěl sjednat životní, úrazové nebo jiné pojištění, může mu být neúměrně zvýšeno pojistné, anebo pojišťovna úplně odmítne pojistku sjednat.

5-dávková lahvička vakcíny Pfizer

Argument přitom bude brutálně logický, že člověk bez očkování může snadněji onemocnět, může umřít, a proto riziko pro pojišťovnu je větší. Jinými slovy se tím vytváří nebezpečný precedens, že člověk bez očkování nesjedná nakonec ani povinné ručení na auto, protože pojišťovna řekne, že neočkovaný člověk může při jízdě kvůli propuknutí horečky z Covidu ztratit vědomí a nabourá. Jakkoliv je to nepravděpodobné, pojišťovně to nikdo nebude moci vyvrátit takovou teorii. A bez povinného ručení se neobejdete, pokud chcete v EU jezdit sami vlastním autem. To už není legrace.

Kdo bude na seznamu jako odmítač vakcíny, nedosáhne na hypotéku, ani na žádný úvěr, důvodem bude argument banky, že neočkovaný člověk může vážně onemocnět a dlouhodobě nesplácet úvěr

Jenže, španělská vláda chce databázi sdílet i s bankami v Evropské unii, a to už je opravdu průser. Banky se totiž budou na neočkované lidi dívat jako na potenciálně zranitelné osoby, které mohou těžce onemocnět a umřít, případně se mohou lehce nakazit, mohou začít marodit, dostanou se do dlouhodobé pracovní neschopnosti a takové osoby začnou mít problémy se splácením půjček, úvěrů a hypoték.

Člověk teoreticky přijde o zaměstnání, když onemocní drsnější formou Covidu, takže banky v EU se začnou štítit a děsit všech svých neočkovaných klientů. V důsledku to bude znamenat, že bez očkování s vámi banka nebude ochotna jednat o poskytnutí hypotéky, půjčky, úvěru, ani refinancování úvěru, protože zkrátka nejste očkovaní, teoreticky můžete ulehnout na dlouho do nemocnice, můžete ztratit práci kvůli onemocnění, takže v tom okamžiku má banka obrovský důvod, aby vás odmítla.

Tiffany Dover omdlela 17 minut po obdržení vakcíny Pfizer, od té doby je nezvěstná

A podle mého názoru dokazuje, že Španělsko je pilotním projektem globalistů, kde se to má vyzkoušet, jak to bude fungovat. A mnoho lidí, kteří se odmítnou nejprve očkovat, se nakonec nechají očkovat, protože bez vakcíny nesjednají povinné ručení, nesjednají hypotéku na bydlení. A přátelé, přesně o tomto jsem psal na jaře tohoto roku. Pamatujete? A vidíte, je to tady. A mainstream to označoval za moje konspirační teorie. A dokonce mainstream lidem už blokuje diskusní účty na českých MSM serverech, pokud dají do diskuse odkaz na naše články, které o tomto píšou. Okamžitě přichází ban. Ano, odebíráme jim čtenáře, oni to vědí a zuří. To, o čem my píšeme v předstihu více jak půl roku, se stává realitou. Protože rozdíl mezi konspirační teorií a realitou je dnes zhruba půl roku.

Andrej Babiš se zhlédl v Izraeli, v Česku chce rozjet “lachidu” a řezat lahvičky s vakcínou na více dávek než povoluje výrobce

Můžeme ovšem s velkou jistotou už dnes prohlásit, že Big Pharma se chová doslova jako mafie a dokonce i jejich metody se tomu už podobají. A rovněž metody jejich marionet. Pablo Escobar za časů jeho éry drogového bosse v Kolumbii prohlašoval, že jeho zboží se prodává tak dobře na americkém trhu proto, že není řezané, rozuměj ředěné. Co by asi tak dnes Pablo řekl na Andreje Babiše, který včera vypustil do světa takovou pecku a perlu, až mi málem zaskočilo v krku.

Český premiér totiž požaduje [3] po Evropské unii, aby odsouhlasila “řezání” dávek vakcíny Pfizer na 6 dílů místo 5, aby se zvýšila výtěžnost pro větší počty očkovaných osob. Lahvičky Pfizer jsou totiž kalibrovány na 5 dávek + 0,6 dávky navíc k tomu jako bezpečnostní rezerva. Andrej Babiš se totiž nechal inspirovat Izraelem, kde očkují pomocí 6 dávek z jedné lahvičky a používají k tomu židovské tradiční dělení známé jako “lachida”, což spočívá v tom, že pět dávek vakcíny se pokrátí tak, že jedna dávka se nepokrátí vůbec, druhá jen neznatelně, třetí o něco více než neznatelně, čtvrtá znatelně a pátá více znatelně. Výsledkem je šestá plná dávka zvaná “lachida”.

Andrej Babiš očkovaný nezředěnou vakcínou Pfizer. Tak určitě.

Toto krácení se používalo v Izraeli v letech 1948 až 1958 v době krize, kdy Izrael měl akutní nedostatek antibiotik, penicilinů a dalších léků, takže dávky se řezali pomocí “lachid” pravidla. Tady je potřeba to trochu vysvětlit, protože goyim logicky při řezání napadne myšlenka pokrátit všech 5 dávek stejně, aby vznikla plná šestá dávka a z těch prvních moc neubylo. Dávky léků jsou stanoveny vždy tak, aby působily, ale s určitou rezervou. Různí lidé ale potřebují různé dávky, aby se efekt dostavil. Když se použije běžné rovné dělení, potom všichni dostanou oslabenou dávku a 3 lidem z 6 to nemusí stačit. Ve výsledku 3 lidem lék nepomůže. Při použití metody “lachida” ale lék zaručeně pomůže prvním 3 lidem a lachid klientovi, na kterého se těch 5 dávek složilo. Takže systém pomůže celkem 4 lidem.

V Izraeli má krácení lékových dávek dlouhou tradici, ale metoda pochází z židovského tradičního bankovnictví

Riziko neúčinku se tak sníží jen na dvě osoby, z nichž jedna může být senzitivní a i znatelně nebo více znatelně pokrácená dávka může fungovat, ale to už je loterie, ovšem pouze loterie ze dvou osob, nikoliv z pěti, kdyby se dávky rozdělily a ochudily rovnoměrně. Lachid dělení pochází z židovského bankovnictví a tzv. částkových poplatků a jejich dělení mezi klienty nerovnoměrně zvané H’ach’lach Lachid (חלוקה לא אחידה), v doslovném překladu “nerovnoměrné dělení”, kde židovští bankéři zjistili, že když se poplatky mezi klienty rozdělí nerovnoměrně, odejde od banky méně lidí kvůli poplatkům, než kdyby se poplatky rozdělily rovnoměrně. Lachid pravidlo je základním mechanismem židovského obchodu, uplatňuje se v bankovnictví, na komoditních burzách, ve farmacii a v obrovské míře hlavně v pojišťovnictví, kde totéž pojištění je různým lidem zpoplatňováno různě, nerovnoměrně. To je typická Lachida.

Benjamin Netanyahu určitě nedostal do ramene nic, co by nebylo prověřeno… a tím je to dané…

Jenže, Andreji, u nevyzkoušené vakcíny bude mít pokrácení dávek závažné důsledky pro očkované občany, a je úplně jedno, jestli bude použito židovské Lachid dělení dávek, anebo rovnoměrné. Pokrácením dávek dojde k jedinému efektu, že lidem se vytvoří méně protilátek na méně účinný virový podnět v reakci na menší virovou nálož, takže lidem vakcína a její účinek vydrží kratší dobu, takže budou muset přijít třeba i o rok dříve na přeočkování. A to je přesně to, o co usiluje Big Pharma. Čím kratší účinnost a trvání protilátek v těle, tím větší vývar a tím větší business.

Lidem se krácené dávky projeví kratším účinkem protilátek, takže na přeočkování budou muset přijít někdy i o rok dříve, a to se vyplatí… farmaceutické společnosti!

A moc by za to nedal, že v Izraeli jedou Lachidu po 70 letech nanovo právě proto, aby z toho zase někdo vytřískal peníze, že lidé namísto za dva roky přijdou na přeočkování už za rok nebo 10 měsíců. Společnost Pfizer a i další farma společnosti nedávají více obsahu do lahviček ze své štědrosti, ale z důvodů technické rezervy při nepatrném přeplňování injekcí. Kdyby v lahvičce bylo přesně 5 dávek, poslední dávka by mohla být podlimitní. Ta limita 0,6 dávky navíc není další dávka navíc, to je technická rezerva pro těch prvních 5 dávek.

Nabírání vakcíny do stříkačky

Nikdy bych nevěřil, že český premiér v roce 2020 spustí v ČR krizový program z Izraele z konce 40. let, že se v Česku pojede Lachida s vakcínou od Pfizeru. Ty vole, to nechceš! A to nevymyslíš! Vakcína se vždy natahuje do injekce tak, aby jí bylo o něco více, jen o maličko, ale nikdy méně. A to maličko málo navíc, to se natahuje právě z té rezervy. Takže, nejenom že lidé jsou různě strkáni do toho, aby se nechali očkovat, ale ještě navíc se na nich bude šetřit a pojede se řezání dávek jako v Bogotě po smrti Escobara, anebo se pojede izraelská Lachida. Nu, éto… a tak dále, prostě ani nevím, jestli se tomu smát, nebo kroutit hlavou, nebo se tvářit, že je zbytečné něco kritizovat, protože Česko snese fšecko. Každopádně můžeme konstatovat, že nevyzkoušená vakcína, která způsobuje v USA ochrnutí obličeje a jazyka, se bude testovat na stovkách milionů Evropanů, a aby to bylo skutečné chucpe, tak v některých zemích navíc s řezanými dávkami vakcín. To prostě vážně nevymyslíš!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Společně na konci roku

Vážení přátelé a milí čtenáři, blíží se konec roku 2020, který se zapíše do dějin jako rok Velkého resetu a společenských změn, proti kterým musí všichni vlastenci bojovat a vzdorovat. Přinášeli jsme vám po celý rok články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a rozhlasové pořady. Umožňujeme vám svobodný vyjadřovací prostor, místo pro sdílení informací a komentářů. Pokud se vám líbilo, co jsme pro vás po celý roka zajišťovali, a chcete-li, abychom pokračovali v naší práci v budoucím roce, přispějte prosím v závěru tohoto roku, podle vašich možností, jakoukoliv finanční částkou na podporu a zachování našeho společného projektu.

Je nám jasné, že tento rok byl Ježíšek mimořádně nákladnou a bolestivou záležitostí v reflexi na celoroční dopady covidové hysterie, ale pokud se ocitneme i my mezi vašimi obdarovanými, budeme vděčni za jakoukoliv částku. Přispět nám můžete na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou. Děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Nikde jsem nemohl najít a potvrdit, že je to opravdu zdrav. sestra. Tady mi nějak chybí více důkazů, nemůžu si pomoci–

r.m.
Návštěvník
r.m.

Izrael nakoupil 1,5 mil dávek ruské vakcíny Sputnik V.

eva
Návštěvník
eva

určitě nebyl očkovaný vakcínou firmy Pfizer

eva
Návštěvník
eva

Dobrý večer.

mě by zajímalo jakou to vlastně Babiš dostal vakcínu ? Když nedávno se vyjádřil, že mu lékař jakoby zakázal, nebo neoporučil.. nyní on sám říká ,že se ozhdl jít příkladem haha ,kdyby tak bylo , pak by vakcína nebyla předem připravená pro něj .. i pro paní seniorku ..
Správně by ji měli natahovat přímo z lahvičky covid 19 nebo e mýlím ???

byla to jen hra “”” jinak by přece on s Matovičem se nerozhodli jen protože nějaká paní psala že vakcínu až po Babišovi haha !!!!!!!!!!!

děkuji za odpověd

Eva

Frank
Návštěvník
Frank

Nejdříve autor píše, jaké má vakcína vedlejší účinky a poté pokračuje, že se bude z jedné dávky očkovat více lidí. Tak by mně zajímalo, jak by si to představoval?

Jiří
Návštěvník
Jiří

Na webu život v česku vyšel článek, kde Flégr hodnotí příbalový leták vakcíny Pfizer.
https://zivotvcesku.cz/jaroslav-flegr-zhodnotil-pribalovy-letak-od-vakciny-proti-covidu-19-pozitiva-nad-negativy-prevazuji-rika/
V galerii je výstřižek z příbalového letáku. Dá se prosím ověřit jeho pravost? Je zde uvedeno:

Poruchy nervového systému: akutní periferní paralýza n. facialis, výskyt vzácný (≥1/10000 až <1/1000).

Tereza Tereza
Návštěvník
Tereza Tereza

Ten, tlak na očkování začínám pociťovat v práci. S kolegy jsme už teď rozděleni na pro očkování a ne očkování. U nás v nemocnici už očkování probíhá. Je zajímavé, jak se ukázal charakter určitých osob. Očkují se podrazaci, lháři, vrcholoví řitolezci…omlouvám se za sprosté slovo. Jo a zapomněla jsem na ty co mají hypotéky, auta na lizing a létají 3x do roka na dovolenou…nejlépe Egypt. Vše se vším:-). Dokonalá fašizace společnosti. I oni ví, že nejde o žádnou pandemii. Pracuji na ARO.

Bílá Labuť
Návštěvník
Bílá Labuť

Tereza Tereza
To rozdělení probíhá asi napříč všemi kolektivy. Je dobře že píšete díky a držte se..

Frank
Návštěvník
Frank

V našem kolektivu brigády kapitalistické práce jsme jednotní.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

ARGUMENT PRO ODMÍTNUTÍ VAKCÍNY Pfizer/BioNTech (mRNA):

Pokud Státní Ústav pro Kontrolu Léčiv ČR dokonce uvádí mezi podmínkami ke SCHVÁLENÍ tohoto preparátu, zamýšleného/určeného/JIŽ POUŽÍVANÉHO (!!!), že “držitel rozhodnutí o registraci” má termín pro předložení KLINICKÉ STUDIE “ZA ÚČELEM POTVRZENÍ ÚČINNOSTI A BEZPEČNOSTI” do prosince 2023 (sic!),
tak z toho logicky vyplývá, že DOSUD NENÍ PROKÁZÁNA ANI ÚČINNOST, ANI BEZPEČNOST TOHOTO “PREPARÁTU”!

Dále z této podmínky vyplývá, že tedy zřejmě PRÁVĚ PROBÍHÁ TATO “KLINICKÁ STUDIE”
– TESTOVÁNÍM=”VAKCINACÍ” NA LIDECH!
Chápu to dobře?
A jestli ano, tak vědí ti pokusní lidé, čemu se podrobují – že jsou testovacími zvířátky turecké rodiny (BioNTech), farmaceutického nadnárodního kolosu (Pfizeru), a ČR národního propagátora, který za Klinickou Studii v tomto masovém měřítku inkasuje – za zakázku KS od farmafirmy (Prymuly) ?

VIZ:
“Popis Termín splnění
Za účelem potvrzení účinnosti a BEZPEČNOSTI (!!!) přípravku Comirnaty má držitel
rozhodnutí o registraci předložit závěrečnou zprávu o klinické studii pro
randomizovanou, placebem kontrolovanou, pro pozorovatele zaslepenou
klinickou studii C4591001.
Termín splnění: PROSINEC 2 0 2 3” (!!!)

https://ulozto.cz/file/nnAcNUNR4GoP/sukl-k-vakcine-pfizer-biontech-pdf

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

This video has been removed for violating YouTube’s Terms of Service.
–už to zase začíná, cokoli jiného než “jejich” pravda se maže–

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Opr : ..úpornú snahu ..