VIDEO: Zdeněk Ondráček z KSČM vyvolal pozdvižení, když prezident Doněcké lidové republiky...

VIDEO: Zdeněk Ondráček z KSČM vyvolal pozdvižení, když prezident Doněcké lidové republiky pro něj nachystal červený koberec a státnické uvítání v Doněcku! Redaktora Českého rozhlasu potom nejvíce zajímalo, kdo českému poslanci platil do Doněcku cestu! Na slavnostní večeři s Denisem Pušilinem byli hosté z Ruska, z Jižní Osetie, ale i ze Slovenska! Štětina za gangstery ze skupiny Azov jezdit může, ale Ondráček za prezidentem DLR nesmí?

VIDEO: Zdeněk Ondráček z KSČM vyvolal pozdvižení, když prezident Doněcké lidové republiky pro něj nachystal červený koberec a státnické uvítání v Doněcku! Redaktora Českého rozhlasu potom nejvíce zajímalo, kdo českému poslanci platil do Doněcku cestu! Na slavnostní večeři s Denisem Pušilinem byli hosté z Ruska, z Jižní Osetie, ale i ze Slovenska! Štětina za gangstery ze skupiny Azov jezdit může, ale Ondráček za prezidentem DLR nesmí?

Český ministr zahraničí Tomáš Petříček včera ostře odsoudil [1] návštěvu českého poslance za KSČM Zdeňka Ondráčka v Doněcku, kde se zúčastnil slavnostní večeře pořádané prezidentem Doněcké lidové republiky Denisem Pušilinem. Doněcká televize přinesla záznam vítání mezinárodních delegací a zachytila i přivítání Zdeňka Ondráčka, jak vystupuje z černého SUV a po červeném koberci kráčí k Denisi Pušilinovi. Poté zaznívá český státní hymna a oba politici se přesouvají dovnitř budovy. Česká média přinesla pouze krátký minutový sestřih se Zdeňkem Ondráčkem, takže to vypadalo, jako kdyby se jednalo o nějakou solitérní akci Zdeňka Ondráčka. To ovšem není pravda, přinášíme celé video výše, kde vidíte příjezdy všech delegátů.

Zdeněk Ondráček na červeném koberci v Doněcku.

Mezi delegáty byl i slovenský poslanec strany Hlas ľudu Peter Marček. Bakalův server Aktuálně.cz se zeptal Zdeňka Ondráčka, co tam vlastně v Doněcku pohledával. A poslanec KSČM na to odpověděl: “Přivezl jsem tam humanitární pomoc. Česká vláda tam dodává zbraně, já tam dodávám hračky. Kdo z nás je větší dobytek, nevím. To si posuďte vy,” řekl Aktuálně.cz [2]. A to je přesně to, čím trefil hřebíček na hlavičku. Česká vláda skutečně dodává na Ukrajinu zbraně pro kyjevskou juntu, aby následně tyto zbraně byly používány na východě Ukrajiny proti separatistickým regionům.

Redaktora Českého rozhlasu pro změnu zajímalo, kdo Ondráčkovi platil cestu do Doněcku. Poslanecká sněmovna to nebyla, poslanec KSČM si cestu zaplatil sám. Ovšem redaktorovi ČRo něco přejelo přes hlavu a neustále se ptal pořád dokola, kdo cestu zaplatil. Jako kdyby nerozuměl odpovědím. Snaha najít v cestě ruské peníze? To je to, oč tu běží! Rozhovor zní naprosto neuvěřitelně [3]. Zdeněk Ondráček reagoval na slova ministra Tomáše Petříčka na svém Facebooku [4], že do Doněcku přivezl dětem hračky a omalovánky, zatímco česká vláda posílá na Ukrajinu zbraně a výstroj. Fotky ze školky v Doněcku jsou zde.

Final Outreach a dodávky zbraní na Ukrajinu pro vybudování soukromé armády řízené z Izraele

V poslední době to byly především dodávky modernizovaných vozidel bojové pěchoty BVP-2, které česká vláda poskytla Ukrajina v rámci programu “Final Outreach”, což je tajný program americké armády v rámci NATO na dodávání zbraní ze třetích zemí na Ukrajinu, ať už jde o modernizované transportéry sovětského původu, anebo o americké tanky, transportéry a vozidla od americké armády v pouštní kamufláži. Na Aeronetu pravidelně o těchto transportech přinášíme informace a svědecká videa.

Oddíl Azov.

Ukrajina byla v roce 2014 unesena a rozvrácena s cílem vytvoření vojenského předmostí pro útok na Ruskou federaci. Vojenské štáby NATO mají připravené podrobné plány cílů úderů a počty nasazení vojáků z evropských zemí pro budoucí konflikt s Ruskem. Tyto procesy na Ukrajině v pozadí řídí židé z Izraele. Není tajemstvím, že ihned po vypuknutí Majdanu v Kyjevě v prosinci 2013 začal Igor Kolomojský z Izraele posílat peníze do Německa, kde nakupoval výzbroj a výstroj, a to nejen pro demonstranty na Majdanu.

Etnické čištění na Ukrajině financovaly peníze z Izraele, Kolomojský se dostal i do hledáčku německé tajné služby z podezření, že na Ukrajině buduje soukromou armádu

Především pro nově zformovaný polovojenský útvar Azov, jehož cílem bylo páchání terorismu a vyvolávání hrůzy a teroru v obyvatelstvu ruského původu na Ukrajině. Jednalo se o etnické čištění Ukrajiny. Kolomojský tento proces nazýval “glazírovka”, což by se dalo volně přeložit jako vyvalování očí vyděšených a prchajících Rusů na Ukrajině. Igor Kolomojský, který žije v Izraeli a je hlavním mecenášem oddílů Azov, těmito procesy sledoval etnické čištění Ukrajiny od Rusů. Jenže, byly to jeho židovské peníze, které tyto akce financovaly.

Igor Kolomojský.

Genocidě ruského obyvatelstva se postavila pouze východní oblast Ukrajiny, která neměla na výběr. Komanda smrti složená z batalionů Azov hromadně vraždila v nočních hodinách vytipované ruské rodiny, zapalovali domy se spícími lidmi a celé tyto procesy probíhaly s tichým souhlasem vlád západních zemí, se souhlasem české vlády, německé vlády, Evropské unie.

Německá tajná služba BND varovala Úřad německého kancléřství už 11. března 2014, že na Ukrajině probíhají brutální akce na pokraji etnického čištění, které je porovnatelné s etnickými čistkami během války v Jugoslávii v 90. letech. Informaci publikovali už před dvěma roky politici německé AfD, že vlády 17 členských zemí EU věděli o planu Igora Kolomojského na vyhnání ruského etnického obyvatelstva z Ukrajiny. Zároveň BND upozornila, že okolo Igora Kolomojského se pohybují lidé napojení na izraelský Mossad, kteří pomáhají Kolomojskému posílat peníze do Německa přes kyperskou Nikósii.

Vojenské maskáče, boty, kompletní vojenské výstroje, všechno nakoupené v Německu mířilo přes Polsko na Ukrajinu

Peníze byly používány na hromadné skupování německých army shopů, tisíce maskáčových uniforem německého Bundeswehru,  přebytkové zásoby a odprodeje Bundeswehru, které končí v Army Shopech, to všechno Kolomojského nastrčené německé firmy vykoupily a přes Polsko za asistence polské vlády dodaly na Ukrajinu. BND upozornila německou kancléřku, že struktura a objem nákupů vojenské výstroje ze strany Kolomojského vede německou tajnou službu k přesvědčení, že Igor Kolomjský ve spolupráci s izraelským Mossadem buduje a staví na Ukrajině vlastní soukromou armádu.

Zdeněk Ondráček a Denis Pušilin, prezident DLR.

To se nakonec potvrdilo koncem roku 2014, když do tisku na Ukrajině unikly informace, že Igor Kolomojský do svých oddílů Azov přebírá plukovníky a generály ukrajinské armády, kteří opouští ukrajinský generální štáb a jdou do služeb soukromé armády, v té době stále pod hlavičkou Azov. Od ledna 2016 začala na Ukrajinu proudit vojenská technika ze západu v rámci programu “Final Outreach”, transportéry a tanky nejsou podle všeho určeny pro regulérní ukrajinskou armádu, která je v troskách, ale jedná se o mechanizovaný základ nové soukromé žoldácké armády. A to rozhodně není výmysl Igora Kolomojského, na to je moc malá ryba. Německá BND se proto domnívá, že Igor Kolomojský je pouze v roli bílého koně, skrze kterého proudí peníze z Izraele úplně od někoho jiného. Operativa z okolí Mossadu v blízkosti Kolomojského to pouze potvrzuje.

Soukromou armádu už Izrael na Ukrajině měl, teď mají i svého prezidenta v Kyjevě

Pokud se podíváme, co proběhlo na Ukrajině v poslední době, začne nám to zapadat do sebe. Igor Kolomjský zafinancoval volební kampaň Volodymyra Zelenského na Ukrajině, a ten vyhrál volby a je novým prezidentem. Ukrajina tak má nového prezidenta, kterého sice mohly dostat k moci Kolomojského peníze z Izraele, ale stejně tak to mohly být peníze úplně někoho jiného, kdo používá Kolomojského pouze jako bílého koníka. Pokud si k tomu připočtete budování soukromé a skryté armády na Ukrajině, potom vám začne docházet, proč stará garda v okolí Petro Porošenka a Julie Tymošenkové musela odejít, protože je čas na nového a mladého kádra, který bude všehoschopný a který se nezakecá. A proč o tom píšu a jakou to má souvislost?

Volodymyr Zelensky, nový prezident Ukrajiny.

Tyto mezinárodní delegace v Doněcku jsou totiž signálem Moskvy, že separatistická území jsou pod ochranou Ruska. Je to vzkaz vyslaný nejen do Bruselu do centrály NATO, ale především je to vzkaz vyslaný do Izraele, ani ne tak Igoru Kolomojskému v Haifě, ale těm postavám, které stojí za ním. Těm je určeno výše uvedené video, aby si nechali zajít chuť a nápad na spuštění soukromé války proti Rusku. Protože procesy řízení ukazují, že význam státu a státního řízení se hroutí.

Globální trend, který ukotvil Blackwater Security v Iráku

Kosmický program v USA přebírají soukromé firmy. Války ve světě vedou soukromé bezpečnostní agentury podle modelu Blackwater, úlohy národních armád přestávají mít význam. Národní armády podléhají složitému řízení a byrokracii. Soukromé armády jsou flexibilní a použitelné ihned, okamžitě a pro kohokoliv, kdo si je zaplatí, aby na někoho zaútočili, anebo naopak, aby na nás neútočili. Protože i tak lze vnímat soukromou armádu na Ukrajině. Stát jako oběť vydírání? Proč ne, židé to tak dělají v rámci sionistického řízení procesů s celým světem, tak proč ne s Ukrajinou?

Zdeněk Ondráček připojil český národ symbolicky pod ochranu Ruska. Nedivte se tomu vzteku a křiku pro-amerických poskoků v rolích různých ministříčků a Petříčků. Oni mají s Ukrajinou obrovské plány a drží basu a hubu, cílem bylo etnické vyčištění Ukrajiny od Rusů, a to se jim nepovedlo. Proto židé v Izraeli přitlačili na pilu a přes Kolomojského postavili na Ukrajině nejen soukromou armádu, ale před několika týdny postavili i svého nového prezidenta na Ukrajině. A nejen tam, ale i na Slovensku.

Denis Pušilin, prezident DLR.

Co je pikantní, to je licoměrnost nejen českých médií. Europoslanec Jaromír Štětina v minulosti pro změnu navštívil žoldácké oddíly Azov, ale to nikomu v ČR nevadilo, že se fotí s teroristy a členy komand smrti. Zato Ondráčkova návštěva domobranců, kteří komanda Azovu odráželi, budí v českých médiích emoce. Proto kdokoliv, kdo se zúčastní v rámci delegace oslav 5. výročí založení DLR, se okamžitě stane terčem útoků, protože hází vidle do narativu evropských médií o východní Ukrajině.

Pokud by tehdy tito hrdinové se nepostavili komandům smrti od Kolomojského a Mossadu, už by na Ukrajině žádný Luhansk a ani Doněck nebyl. Byla by to rozbombardovaná hromada suti, stejně jako města v pásmu Gazy v Izraeli, kde zmizela celá města a zůstaly jen trosky. Etnické čištění, to je specialita především Izraele. Zdeňku Ondráčkovi proto patří poděkování za celý český národ. Protože pamatujte na nacistický Generalplan Ost: První měly být vyčištěny evropské prostory na východě od Rusů, ale hned po nich mělo dojít na Čechy a ostatní slovanské národy ve Střední Evropě. Nezapomínejme na minulost, jinak nás překvapí a zabije budoucnost!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pan Ondráček je od pohledu milý a normální Člověk (a byl mi sympatický i ten večírek ve Sněmovně, kde, tuším, on dokonce zpíval! 😉 Němcová to tehdy prohlásila za něco, jako ´znesvěcení Svatyně´ – zřejmě jí uniklo, že ten barák je NÁS všech, a já osobně jsem ráda, že v něm občas panuje i Radost…a zpěv, víno a tanec. 😉 )
Kritika své cesty, ač je Ministr ´Vlády ČR, také pan Ondráček skvěle výstižně utřel – takže za mne 1 +++++++++ !!!
Klidně bych si dovolila navrhnout:
Odvážný ONDRÁČEK FOR PRESIDENT !
😉

Dáša
Návštěvník
Dáša

To byl Vondráček z baziliškova hnutí.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,
vynech to “V” a nedělej v tom bordel. Všichni vědí kdo je ten správnej Ondráček a ze správné strany , která jediná nemá zaraženou hlavu v židofašistickém zadku.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jaryne, můj přípodotek byl ve věci zpěvu v poslanecké sněmovně. Jestli se nepletu, tak na kytaru tam trsal Radek Vondráček, jinak člen ANO, což paní Němcovou dovedlo k nevídaným hysterickým výkonům. Pan Vondráček pak musel za svatým otcem kupovat odpustky, nebo co tam jel dělat.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,dík za objasnění a s těmi odpustky to sedí, vtipné. A Němcová ta předvádí hysterické scény od té doby co slezla ze žebříku v knihkupectví,přestala krást rohlíky v samoobsluhách, aby poškodila socialistické zřízení a šla strašit do politiky. Tam kandidovala už na všechny možné funkce a očekává se už jenom její kandidatura na papeže. A korát bude problém s inaugurací, protože jí se chce
při takových příležitostech čůrat a opouští sál.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Tak to bude asi muset být inaugurace přejmenována extra pro ni na inkontinenci. Ale u papežky by to nemělo představovat problém. Pod suknicí může mít po celou dobu ceremoniálu i dámský pisoár.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka,
docela dobrej nápad a konečně po tom podvodu na národ v listopadu 89, kdy tu chvíli než si ho čert vzal dělal ostudu českému národu ožralej židovskej synek z kolaborantské rodiny. Potom organizátor zlodějny století , kleptoman , a zakladatel nejzlodějštější strany v dělinách ČR ,co na zemi supluje “boha”, pak svitlo ne lepší časy prvním občany zvoleným prezidentem, takže vzdělaný a tituly vpředu i vzadu vybavený Ondráček by byl jistě světlem na konci tunelu. A navíc na rozdíl od většiny těch šašků má ty tituly pravé a ne koupené na VŠ v Plzni na vrátnici.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pane Ondracek, pokud jste nastval vetsinu ceskych politickych podrztasek US a EU, znamena to, ze neco delate setsakramentsky dobre. Nepratel se nelekejte a na mnozstvi nehledte. Drzim vam palce az z daleke Australie. 🙂

.B.
Návštěvník
.B.
vese
Návštěvník
vese

Spratek Novotný musí být ve svém nitru velmi nešťastný tvor. Nu, ale nelituji ho.

ds4428
Návštěvník
ds4428

Pes který štěká, nekouše!

Nedávo jsem šel kolem radnice v Řeporyjích a ten blbec byl vykloněný z okna tak, že málem přepadl, a hulákal na nějakého opodál stojícího spoluobčana doslova jako malé děcko!
Je to jen nevyzrálé dítě, opožděný chudák a blázen, a myslím si, že lépe mu bude pod lékařským odborným dozorem v Bohnicích!

Dáša
Návštěvník
Dáša

V tomto případě je ten člověk na svém místě – v Řeporyjích.. Na nic jiného, než na rytí řepy, se nehodí, protože má ve své řepě, kterou nosí na krku, tunu hnoje.
Pokud budou chtít Řeporyjští opustit domovy v hrůze z toho, co si sami zvolili, ať emigrují do Makotřas. Než něco zvolí, je dobré několikrát zatřást makovicí, než ji použijí.

Jaris
Návštěvník
Jaris

vese
Novotny zcela urcite neni nestastny jako spise hodne zakomplexovany chazarsky zmetek. Nestastnych lidi je mi lito, ale tohle nadite jelito nechapu, jak se mohlo omylem dostat do politiky.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris,
to není omylem , to je vždy poslední možnost pro člověka který se k ničemu nehodí,všude shořel jak papírovej čert. Zprvu se uchýlil ke sprostému prskání na všechny kolem, ale protože okolí takového debila ignorovalo tak jej to s flustrace nedostalo a tak mu někdo poradil “běžý do politiky”, tam je takových sposta.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

vese,
a ty se divíš , sice protekční spratek,ale věčně neúspěšný , nula a trapnej šašek ve všem to čeho strčil nos,kterej nakonec pochopil že pro normální život je nepoužitečnej a tak jako každej takovej nešťastník se šel schovat do politiky v naději , že mezi více blbci se ztratí. Nešťasnej ze své neschpnosti, vzhledem mořem vyvrhnutého vorvaně , nikdo ho nemá rád, gatě mu padají
pod pupkem, to je dycky na jednoho moc. Ale k politování to sprosté hovado opravdu není.

vese
Návštěvník
vese

Jaryne, ano Novotný je nula. Dnes jsem opět v šoku, co si ale studovaný a podnikatelsky úspěšný místní politik z Jesenice Ing. Martin Lang dovolil napsat na fb. Doufám, že al-Hamá a Švejdar už konají!

Jaris
Návštěvník
Jaris

.B.
No, on ten chazar Novotny je tak trochu sverazny ve svych radoby nazorech. Jeho tata, tlustoch Novotny take nebyl zrovna velky myslitel.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris,
to nebyl, ale chytřejší přece jen byl, protože aby si z něj nedělali srandu lidi, dělal si ji ze sebe sám, postavil na tom veškerou svo činnost a docela mu to vyšlo. Synáček je prostě blb.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

.B.
tahle vypatlana otylá nula Novotný jen uikazuje jakou úroveň má ta strana zlodějů a tunelářů kteří mají za sebou tolik zlodějen,že ani nedohlídnou nakonec. Ale jeho výro ky se dávno měly zabývat orgány činné v trestním řízení. Kdysi u policie , když ještě skutečně “pomáhala a chránila” existovalo “vyhledávání” trestné činnosti. Dnes už nefunguje ani “vyšetřování”,nebo funguje jen tam,kde to nemajío zakázáno “páníčkem”.

Iva
Návštěvník
Iva

Já myslím, že je dobře, že vepř Novotný (skoro ale to označení považuji za urážku vepřů) toto žádá – žádat může, až z toho bude mourovatý, nic víc, a navíc se mu to všechno, co vyšle, vrátí … takže za mne jen houšť.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Paraša, Groisman, Parubnyj poslanci atd. nesmí vyjet z okrajiny….https://adm.ki.court.gov.ua/sud2670/pres-centr/news/710015/

hanns
Návštěvník
hanns

Hřebejk a Svěrák natočili přímo reklamu pro EU, kde vyzvali ty, kteří EU nepodporují, aby VŮBEC K VOLBÁM NEŠLI, protože jejich názor a volba jsou špatné.
http://dfens-cz.com/proc-me-eu-a-lide-kteri-ji-podporuji-desi/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

hanns,
tou šmírou z pražské kavárny nestojí za to se zabývat. Jeden blbej od malička druhej ze sebe dělá vola na starý kolena. Ubožáci a nuly , ani pes po nich neštěkne. Největší sranda je, že ti dva kašpaři si myslí , že na ně někido dá a k volbám nepůjde a že by tím mohli odstranit těm co jim za tuhle tu blbost dali na pivo, nějakej hlas kterej by jinak byl proti nim. Hodně naivní.

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

No prima. Aspoň víme, co jsou ti dva zač. Jejich další veledíla budu provždy ignorovat.

Jaris
Návštěvník
Jaris

hanns
Sverak mi nikdy nesedel. Ani jako reziser, ani jako herec ikdyz dostal oceneni za ‘Kolju’. Proste sesty smysl.

Jana
Návštěvník
Jana

Já zas občas vyvolávám menší pozdvižení svými dotazy v Americkém centru 🙂 Ptám se pravidelně na cenzuru ČT projevu W. Clarka a na cenzuru investigativních novinářů píšících o 9/11 v masmédiích. Po promítání filmu The Post by to mohlo být též vhodné téma.
http://www.americkecentrum.cz/program/screening/jak-svobodna-jsou-media-v-soucasnosti-filmovy-klub-promitani-diskuse
Včera jsem byla na moc zajímavé i vtipné přednášce Petry Procházkové o Afghánistánu – jak se tam žije mužům a ženám, co tam zažila (i minus 30 bez topení). Byl tam i její manžel Afghánec, vstupoval i do diskuse, byl prima. Zeptala jsem se Procházkové, která kritizovala autocenzuru v českých novinách (odešla z LN po 27 letech, dnes je redaktorkou DeníkuN), jestli ví o tom, že Clark prozradil, že příkaz útoku na Írán dostal Pentagon už v říjnu 2001… když byla tou válečnou novinářkou. Řekla, že o tom nic neví, že ona se zajímá o Putina.
Její manžel je ohledně 9/11 více v obraze. Po přednášce jsem se zeptala i jeho. Řekl, že viděl nějaký film mladých Američanů o demolicích WTC. Je ale skeptický, řekl mi, že si myslí, že se pravda dostane napovrch tak za sto let. Zdá se, že Afghánci dokonce pochybují, zda byl bin Ladin skutečnou postavou. Petře Procházkové odkaz na video s Clarkem pošlu mailem. Je možné, že po 27 letech zaměstnání jako novinářka je opravdu v tomto tématu zcela mimo … takový je dnes stav “mediální gramotnosti” u samotných novinářů.

Jana
Návštěvník
Jana

Už mi neposílají asi radši pozvánky… toto mi bohužel uniklo…
34. konference Člověk a média
NOVINÁŘ JAKO OHROŽENÝ DRUH
MÉDIA PŘEŽIJÍ, ALE BUDOU V NICH SKUTEČNÍ NOVINÁŘI?
Marek WOLLNER investigativní novinář
Petra PROCHÁZKOVÁ válečná reportérka
Ondřej KUNDRA novinář a spisovatel
David SMOLJAK moderátor
http://www.clovekamedia.cz/pozvanky_archiv/CaM_pozvanka_jaro_2019.pdf

Už tam nejsou 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jana,
pravda o WTC ja dávno venku. To že zdejí presstituti o tom nesmí mluvit ví taky každej. Už jen
tím a zadajováním ,či překrucováním spousty dalších věcí které se nehodí do krámu jejich
“páníčkům” posunuli tohle “řemeslo” na úroveň žumpy. A zřejmě tam je i ta “platforma” kterou
zmiňuješ.

gogo
Návštěvník
gogo

Ondráčkovi palec nahoru.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Ondráček kandiduje do Prusele na 18 místě. Jinak tu je: DSSS, ANS, ND.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lubomír,
jednoznačná volba. Takových víc! A ne vlastizrádce typu Jourové,Teličky a těch dalších šašků
kteří ta požkozovali ČR doteď.

tana
Návštěvník
tana

Klid nebude – Rusové oprašují základny ve Vietnamu.

Roman
Návštěvník
Roman

A dobře dělají. Měli ve světě jenom pár základem a i z nich před lety odešli. To byla velká chyba. Rusové, bohužel, uvěřili Západu, že by pro něho mohli být rovnocennými partnery. Ale pro Západ budou Rusko a celý bývalý východní blok vždycky všechno jiné, jenom ne rovnocenní partneři. Náš úkol v EU a NATO je jediný – máme Západu posloužit jako odrazový můstek při útoku na Rusko. Nic víc, nic míň.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Roman
Z komentaru ruznych americkych clanku je jasne videt, ze obycejni Amici maji obdiv a respekt k Rusku a jeho vlade. Mnohokrat psali, ze by si takove vedeni take prali. Vite, kdyz si jen trochu predstavim, co by lidem prinesla spoluprace mezi USA a Ruskem, verim, ze by nastal zlaty vek lidstva. To zidaci nemohou pripustit, protoze by byli odsunuti na vedlejsi kolej. To jsou ti zmetci, kteri teto spolupraci brani zuby nehty. Z ceho by ti smejdi zili? Mir je jejich uhlavni nepritel.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris,
to je právě to s čím židofašisti v USA mají v současné době největší problém. Oni totiž svým zbídačelým občanům léta tvrdili “žijete v nejlepší zemi na světě, jinde jsou lidé pod diktátorskými režimy”. A vycházelo to do doby kdy se jim dařilo tvrdě cenzurovat přístup k informacím. Nyní ale v době internetu i občané USA pochopili,že jim vláda lže,že země žije léta na dluh a špatnou situaci řeší agresí a zlodějnami v cizích mnohem bohatších zemích, že pod tvrdou diktarou,šmírováním a v bídě žijí vlastně oni. A na to USA dojedou, protože matky v USA už nechtějí aby se jejich synové vraceli v černých pytlech se zipem a kašlou na šaškárny s předáváním složené fangle s hvězdami a pruhy místo mrtvých synů. A tak USA pokud do té doby neudělají nějakou fatální chybu ve svých neustálých provokacích a nebudou smeteni v konfliktu velmocí, budou nakonec smeteny vlastními občany.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jaryne, ani u nás nikdo neprotestuje, že se vrací vojáci naležato. Musíme se soustředit na to, aby to začalo co nejdříve vadit nám, když to nevadí prézovi, který, jak jsme se dozvěděli až po volbách, je žid. Metál od prezidenta in memoriam je proto výsměch rodinám zabitých. Jinou váhu by mělo takové vyznamenání, pokud by voják hájil vlastní území doma a ne jakousi divočinu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Roman,
souhlasím a myslím,že rusové by se měli vrátit na své základny které ostatně zřizovali na rozdíl od američanů na přání místních vlád,zatím co amíci se všude “nasáčkovali” sprostě proti jejich vůli. Zeména by měli obnovit tu na Kubě. Nicméně je třeba říci,že základny jsou v dnešní době dobré pouze pro podporu v místních konfliktech. V globálním konfliktu,či konfliktu mezi velmocemi naprosto stratily význam a staly se pro státy kde se nachází jen terčem. V době vyspělé raketové techniky zejména ruska a číny má základna v konfliktu životnost jen dobu doletu takety a pak je z ní jen díra v zemi. Stejně tak jsou na tom letadlové lodě a jejich doprovody. Dnes otázka jednoho torpéda “poseidon” a jde ke dnu všechno jednou ranou. A navíc letadlové lodě už dnes nemohou být “plovoucí základnou” která se přiblíží k místu konfliktu a odtud potom operují letadla. Dnes se totiž nemůže k místu přiblížit na “dolet letadel”samozřejmě tam i zpět, protože to už je dávno v zoně doletu raket . Takže pro nějaké “_strašáky” jak používají letadlové lodě amíci , je dnes k nepotřebě. Takže vyslání !úderného svazu” lodí do perského zálivu v dnešní době jen ukazuje,jak amíci zaspali dobu. Jednak už těmi krámy nikoho nepostraší a jednak pokud by skutečně konflikt začali, iránské rakety je potopí v pár minutách.