VIDEO: Závěrečné prohlášení prezidentů Vladimíra Putina a Miloše Zemana po rozhovorech v...

VIDEO: Závěrečné prohlášení prezidentů Vladimíra Putina a Miloše Zemana po rozhovorech v Soči. “Kdo se nepoučí z minulosti, ten ji musí znova prožít” [CZ Tlumočení]

Prezident Miloš Zeman v pondělí odletěl na návštěvu Ruska, kde k vrcholům návštěvy patří i dva podnikatelské semináře v Moskvě a Jekatěrinburgu, na kterých budou s ruskými partnery jednat zástupci 150 českých firem.V Moskvě prezidenta Zemana čeká schůzka s ruským premiérem Dmitrijem Medveděvem, na programu má zahájení výstavy pokladů Pražského hradu a dále ruským veteránům druhé světové války udělí česká vyznamenání.V uralském Jekatěrinburgu dále převezme čestný doktorát místní univerzity, uctí památku československých legionářů a prohlédne si montážní halu v továrně na kompletaci českých letounů L-410.

“Vladimír Putin mě pozval do Soči, považuji to za vyznamenání”

Hned v úterý však došlo k dalšímu bodu programu cesty prezidenta do Ruska, a to k jeho setkání s ruským prezidentem Vladimírem Putinem. Plán na toto setkání se zrodil před dvěma měsíci, a to na půdě OSN. Tehdy to prezident českým novinářům oznámil na tiskové konferenci v New Yorku, kde se zúčastnil všeobecné rozpravy Valného shromáždění OSN a kde se neplánovaně setkal s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem. „Prezident Putin mě zatím pozval do Soči a já to rád přijímám, protože to je svým způsobem vyznamenání. Ale to nic nemění na tom, že bych chtěl navštívit některé regiony, kde jsem to již dlouhodobě slíbil,“ řekl Zeman (zdroj).

Miloš Zeman a Sergej Lavrov, New York, 18. září 2017 (zdroj)

Cestu prezidenta Zemana do Ruska se ale naplno rozhodli využít i čeští podnikatelé, kterých do Moskvy a Jekatěrinburgu zamířilo téměř 140, což je rekordní počet v celé historii České republiky. A jak zaznělo v úvodním videu, k přepravě byla nutná tři letadla a dále, že firmy mají v Rusku podepsat kontrakty za 20 miliard korun.

“Rusko je desetkrát významnější než Francie”

Ve vloženém videu, kde od 11. minuty hovoří prezident Zeman, je toho však řečeno mnohem více, a to obzvláště mezi řádky. Tak například prezident Zeman říká, že do Ruska s ním přiletělo téměř 140 podnikatelů, zatímco při jeho cestě do Francie jej doprovázelo jen 14 podnikatelů a že z toho tedy lze usuzovat, že Rusko je desetkrát významnější, než Francie. Geograficky vzato, tedy co do velikosti, jde o konstatování, nad kterým není třeba se zamýšlet, ale kdo čte mezi řádky, ten ví, jaké zájmy v Evropě hájí E. Macron (ostatně to předvedl už D. Trump zde a ještě lépe roli Macrona, a to obzvláště ve vztahu k Rusku a Putinovi, popsal V. Pjakin zde) a co tedy konstatováním “Rusko je desetkrát významnější než Francie” prezident Zeman vlastně řekl. A že vlastně neřekl nic jiného, než že neoconi končí.

“Kdo se nepoučí z historie, ten ji musí znova prožít”

Téměř v závěru prezident Zeman řekl, že považuje za čest, že bude moci vyznamenat veterány, kteří se účastnili osvobození Československa za druhé světové války. Zmiňuje, jak jsou dnes přepisovány dějiny a jako důkaz předkládá prohlášení bývalého ukrajinského premiéra Jaceňuka, který řekl, že v roce 1943 Sovětský svaz napadl Německo a cestou okupoval Ukrajinu. K tomu dodává, že “Kdo se nepoučí z historie, ten ji musí znova prožít”. A tady není zapotřebí velkého čtení mezi řádky, aby každému bylo jasné, že prezident Zeman varuje před dalším tažením na Rusko.

Shrnutí

Ke vloženému videu nebudu psát více, každý ať si sám poslechne. Za sebe dodám už jen tolik, že po staletích se na povrch konečně dere skutečná pravda – tedy nikoliv růžové srdíčko se sloganem o “pravdě a lásce”. A že jsem na prezidenta Zemana hrdá za to, že stojí na správné straně. A ač je jeho návštěva Ruska pětidenní a je teprve na začátku, mým pohledem její vrchol proběhl právě setkáním českého a ruského prezidenta v Soči. A to bez ohledu na to – resp. právě s ohledem na to – co od obou prezidentů očekávají Globalisté (GP). Ostatně – těm nejvíce kartami zamíchal vstup Ruska do Sýrie, ve které Rusko právě může slavit plné vítězství. A i toto téma spolu prezidenti Zeman a Putin probrali:

-Pozorovatelka-  21.11.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
dfs
Návštěvník
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Setkání Putin-Zeman to je příkladný vztah představitelů států. Víc takových vztahů a brzy bude možné globálně nastolit NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html

sys
Návštěvník
sys

Dalo by se říci, že nám bylo v souvislosti s mezinárodní politickou situací (a s upadající mocí globálního prediktora J) vzkázáno: české Ústavě nemusí být nadřazena legislativa EU ani pokyny NATO, můžete být volní, máte zelenou, můžete přestat být kolonií Západu, můžete přestat dělat jim blbce! Ovšem pouze, když budete sami chtít.
http://m.quintus-sertorius.net/news/symbolicky-vzkaz-od-prezidenta-putina-do-cr/

heron
Návštěvník
heron

Na muj vkus uz Zeman pouziva moc spilcu. Pomaha si tim kde muze a jeste celkem okate pochlebuje. To se preji, kdyz to nekdo dela casto. S tim se musi v zivote opatrne, jednou za cas. Vsimnete si, ze Putin by se mozna i zasmal, ale proste to porad nejde, protoze unikne mu nejakej dvojsmysl a o prusvih postarano. Mozna ani pokazde nevedel, protoze ceskej smysl pro humor nefunguje u vseho, kdyz se to prelozi. Neni to automaticky. My uz zname, mame v sobe ty finesy. Uz jsme zvykli. Nekteri lide u nas dokonce mluvi ve forech non stop. Takovy ty typy jako franta kocourek. Porad se snazi ironizovat (ti chytrejsi) nebo vsechno nadlehcovat, takovy ty zovialni typy, co s tim neprestanou a je jim vetsinou jedno kde jsou s kym jsou. Stryci Pepini. My jsme v tomhle cvoci, nebo smejici se bestie, svejci, cimrmani a ja nevim co vsechno. Cinan se treba nemuze chytat. Tam ta bariera musi byt obrovska. totalni nepochopeni nasich povah. Jsme z uplne jineho testa. I Rus je jinej. Ke konci uz to vypadalo, ze je Putin myslenkama jinde, nebo chce byt jinde. Kdo vi co musi vsechno hasit, takze to chapu.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/207803-v-ruskem-soci-zacal-summit-turecka-a-iranu-o-syrii/
V Rusku zacal sumit Ruska, Iranu a Turecka o Syrii. Chacha, to je dobre. A kde je vseridici hlavni architekt zemekoule USA? S tou se o tom vubec nikdo nebavi ?. Putin se o Syrii bavil i s nasim Milousem Zemanem, ale s USA ne ??

Jenda
Návštěvník
Jenda

Článek ve Zvězdě je malá domů Zemanovi.
Tzv. EUROUNIE je fantastickým alibi pro pandemii debilů ve vedení jednotlivých “států”. Viz. reakce na Zemanovu návštěvu RF.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Rusové si zvolili Putina, aby zastavil rozkrádání země a držel oligarchy pod krkem. Maďaři Orbána – drtivá vítězství pravicového Fideszu 44,54 % hlasů v parlamentních volbách 2014 a dokonce ústavní většina 68,13 % hlasů v roce 2010. V Polsku Právo a spravednost také drtivě 37,58 % hlasů v parlamentních volbách 2015 a mají většinu, i když ne ústavní.

Přiznávám se, že se za Čechy velmi stydím, zejména za české muže, takoví slouhové a zbabělci, kteří jsou schopní se klanět i před kdejakým drzým zlodějem, místo aby si udělali konečně pořádek.

Vždyť jediný rozdíl mezi kmotrem Babišem a kmotrem Rittigem je, že Rittig toho nakradl 50x méně:
comment image?d41d

Tuowan
Návštěvník
Tuowan

Zajímavým je dokument předaný čechům. Vyvozuji z něj symbol – varování před absolutní ztrátou suverenity naší země.

Sleva
Návštěvník
Sleva

symbolika to bude určitě, i když české noviny dnes zajímá spíš, to, že ten dokument je vlastně bezcenný dárek (což je neuvěřitelná ostuda našeho národa).

Julius
Návštěvník
Julius

Ja fakt uz nevim Jedni na vychod druzi na zapad. Vyvlastnovani uz tu s vychodu bylo ted prichazi s EU. Aleposn podle clanku viz odkaz nize. Kde clovek muze tedy v klidu zit a nebat se ze to na co trvde delal cely zivot mu nakonec neseberou?? Opet v Rusku??

http://tadesco.cz/vyvlastneni-vasich-pozemku-je-na-obcany-eu-pripraveno-a-pravne-podlozeno-mame-se-na-co-tesit/