VIDEO: Zahajovací ceremoniál NHS Nanny State na Olympiádě ZION (2012) v Londýně...

VIDEO: Zahajovací ceremoniál NHS Nanny State na Olympiádě ZION (2012) v Londýně odhalil v projekci epidemii Coronaviru, jeho šíření vzduchem, Gretu Thunberg s dlouhými copy, Borise Johnsona v nemocnici, 5G radiační věž na budoucí britské bankovce a tancující lékaře v nemocnicích! Zednářská olympiáda Domu Sion byla děsivou projekcí budoucnosti a programovacím rituálem! Od předpovědi uběhlo 8 let, celkem 8 paprsků z Kola života a všechno, co se v zahajovacím ceremoniálu objevilo, se v roce 2020 vyplnilo, kromě jediné věci. Budou nám chtít sebrat i naše děti? V ceremoniálu to bylo předpovězeno, záminkou se může stát cokoliv, třeba odmítnutí rodičů nechat dítě očkovat!

VIDEO: Zahajovací ceremoniál NHS Nanny State na Olympiádě ZION (2012) v Londýně odhalil v projekci epidemii Coronaviru, jeho šíření vzduchem, Gretu Thunberg s dlouhými copy, Borise Johnsona v nemocnici, 5G radiační věž na budoucí britské bankovce a tancující lékaře v nemocnicích! Zednářská olympiáda Domu Sion byla děsivou projekcí budoucnosti a programovacím rituálem! Od předpovědi uběhlo 8 let, celkem 8 paprsků z Kola života a všechno, co se v zahajovacím ceremoniálu objevilo, se v roce 2020 vyplnilo, kromě jediné věci. Budou nám chtít sebrat i naše děti? V ceremoniálu to bylo předpovězeno, záminkou se může stát cokoliv, třeba odmítnutí rodičů nechat dítě očkovat!

V souvislosti se včerejším článkem [1] o nové britské 20-librové bankovce jsem se dostal k jednomu zásadnímu videu, které zachycuje v sestřihu úvodní ceremoniál zahájení Olympiády 2012 v Londýně, kterým pořadatelé podle oficiálního zdůvodněné chtěli poděkovat britské zdravotní službě NHS. Jenže, už v roce 2012 tento bizarní, děsivý a odporný ceremoniál vyděsil mnoho sportovců a účastníků zahajovacího ceremoniálu, protože nikdo tehdy nechápal, co to má znamenat, že Britové při zahájení olympiády ukazují na stadionu malé děti, nemocniční postele, příšery a zdravotní sestry, které se chovají jako zombie.

Pilíře stadionu jako zednářská kružítka s rozsvícenými vidoucími oky.

Od tohoto ceremoniálu uběhlo 8 let, tedy přesně tolik, kolik paprsků loukotí se nachází v kabalistickém kole, resp. v Kole života. A nyní, po 8 letech najednou docházíme osvícení, najednou chápeme souvislosti a rozumíme, o čem ten ceremoniál v roce 2012 v Londýně vlastně celý byl. A to zjištění nelze nazvat jinak než šokem. Na YouTube se objevilo výborné a okomentované video z ceremoniálu, které vypichuje hlavní souvislosti, takže jsem video opatřil českými titulky a máte jej níže. Video zachycuje, že Dům Sion pojal ve svém městě svoji Olympiádu jako tribut svému světovém plánu NWO.

Londýnská olympiáda Domu Sion jako programovací rituál předpovídající budoucnost v předstihu 8 let

Samotný stadion v Londýně byl pojatý jako oslava zednářských lóží, konstrukce pilířů stadionu tvoří symboly rozevřených kružítek a při zahajovacím ceremoniálu olympiády se v nich rozsvěcovala modrá vidoucí oka, tedy symbol Illuminati a zření, kterým se vyjadřuje predikce, role určujícího vůdce vývoje planety. Mnoho lidí si všimlo rovněž i toho, že oficiální logo londýnské olympiády v roce 2012 je v podstatě kryptogram, který nepředstavuje jenom číslo “2012”, ale schovává v sobě slovo “ZION”, tedy anglické označení Domu Sion.

Oficiální logo britské olympiády v roce 2012.

Všichni tušili, že olympiáda v Londýně bude v mnoha ohledech jiná, ale to, co přišlo během zahajovacího ceremoniálu, to bylo opravdu hodně přes čáru. Oficiální dramaturgie přitom tvrdila, že se jedná o oslavu a odkaz na knihu Peter Pan, kterou napsal J. M. Barrie [2]. Jenže samotné pojetí ceremoniálu připomínalo spíše děsivé dílo H. P. Lovercrafta než román od autora naivního Neverlandu. V hlavní roli se totiž objevily nemocniční postele, nemrtvé zdravotní sestry, klece pro malé děti (odkaz na budoucí Pizza Gate), pohřební spřežení koňů z pekel, poletující viry a monstrózní smrt s magickou hůlkou.

Předpověď z Londýna se vyplnila přesně po 8 letech, koronavirus i tancující lékaři jsou realitou

Ceremoniál začal okamžikem, kdy se na ploše stadionu začal formovat útvar zobrazující koronavirus. Jeho tykadla a proteinové výstupky byly pěkně v záběrech vidět, na videu krásně vidíte, jak se nosatí architekti této odporné olympiády vyřádili. Vzápětí přišli lékaři na stadion a začali freneticky tancovat. Děsivé zjištění nastane o 8 let později, když skuteční lékaři v nemocnicích v USA i v Evropě nahrávají na sociální sítě videa, jak tancují v nemocnicích, úplně stejně jako bylo předpovězeno během ceremoniálu na olympiádě v roce 2012.

Model Coronaviru během zahajovacího ceremoniálu na olympiádě v Londýně 2012.

Toto tancování proniklo i do České republiky, kde společnost Budvar zřejmě zešílela a začala do českých televizí jako reklamu pouštět reklamní video, kde lidé představují tanečníky, kteří se kroutí za zvuku hudby a tím nějak jako symbolicky bojují proti koronaviru. Nevím, který marketingový poradce tohle poradil státnímu podniku Budvar, ale je to odporné, protože tyto tance jsou naprosto úchylné, protože symbolizují zombie. Nápad na tancování v rouškách a nahrávání na internet je doslova okopírovaný z NHS ceremoniálu z londýnské olympiády.

Zahajovací ceremoniál olympiády v Londýně zcela nepokrytě propagoval zednářské symboly.

V další části ceremoniálu je vidět radiová 5G věž se zobrazenou koronou okolo své špičky. Přesně tato věž s touto koronou se objevila 20. února 2020 na nové britské 20-librové bankovce. Jak už jsme uváděli v článku včera [3], na bankovce se nachází kromě majáku i symbol koronaviru se symbolem kola, které má 8 loukotí. Všímavý pozorovatel si všimne, že od olympiády v Londýně, kde toto bylo v projekci a v předstihu předpovězeno, uplynulo přesně 8 let, tedy přesně tolik let, kolik paprsků má kolo v symbolu koronaviru na nové britské 20-librové bankovce.

Během ceremoniálu bylo zobrazeno, jak od vysílače se najednou začínají k postelím dětí šířit černé příšery, které zobrazují viry. O několik okamžiků dál je vidět, že virus se vznáší nad stadionem a letí, což je symbolický vzkaz, že virus je aerobní a šíří se vzduchem. Toto všechno v roce 2012 vůbec nikdo tehdy nechápal. Chybělo světlo, vysvětlení, osvětlení, prostě vrhnutí světla na souvislosti, aby to lidé pochopili. Proto má světlo tak zásadní význam v Kabale a v okultismu zejména.

Dvojnice Grety Thunberg na ceremoniálu.
Greta Thunberg už v roce 2012 na nemocniční posteli jako mluvčí všech dětí, kterým dospělí ukradli budoucnost

Další úsek videa zachycuje, jak zdravotní sestry na stadionu si dávají prsty na ústa ve smyslu, že je potřeba být potichu. Tenhle signál znamená tajemství. Nikomu se nesmí říct, co se děje. Nikdo se nesmí ozvat, všichni musí být zticha. Následuje útok virů, kteří se šíří od 5G věže s koronou, začínají útočit na děti, ale ty jsou imunní, nic se jim nestane. Přijíždí spřežení černých koňů, kteří táhnou tříposchoďovou klec na kolech. Klec je pro děti a na kozlíku je zavěšena rybářská síť, je to symbol lovení dětí a jejich unášení a zavíraní do klecí. Toto je jeden z nejděsivějších okamžiků, protože předpovídal události okolo Pizza Gate a skandál Jeffreyho Epsteina. Jenže, to zdaleka není konec těchto předpovědí.

Dvojnice Grety Thunberg v hlavní roli na zahajovacím ceremoniálu londýnské olympiády.

Vzápětí přijde šok, protože kamera najednou zabírá na posteli copatou Gretu Thunberg. Není to sice ona, ale ta podoba je naprosto neuvěřitelná, šokující. Hraje ústřední roli, kdy smrtka si ji vytáhne i s postelí k sobě vysoko nahoru a copatá Greta se smrtce brání a ta si s ní hraje. Zatímco Greta je na vrcholu, nahoře, dole pod ní dojde ke změně. Do té doby tančící zdravotní sestry se promění, přestanou tancovat a stanou se z nich robotické zombie, které jsou ovládány na povel.

Greta ve výšce své postele to sleduje a dívá se dolů. Zdravotní sestry jsou v zajetí iluze, bludu a chovají se jako zombie. Tahle alegorie se vyplnila po 8 letech rovněž do důsledku. Greta Thunberg, kterou nedávno nikdo neznal, vystoupala nahoru a teď se dívá dolů, jak zdravotní sestry jako zombie odebírají lidem vzorky, testují je na virus, roboticky, pořád dokola.

Boris Johnson v nemocnici kvůli viru a 5G radiační věž o 8 let dříve, než se objevila na nové britské bankovce

Následuje další predikční obraz s předstihem 8 let. Z obrovské nemocniční postele se zvedá figurína Borise Johnsona, který byl před několika týdny doopravdy hospitalizován právě kvůli coronaviru. Kamera na stadionu opět zabírá Gretu, jak se z výšky své postele dívá dolů a režie zabírá pilíře stadionu, které připomínají rozevřená zednářská kružítka. A děti na postelích dole vzhlíží vzhůru ke Gretě vysoko na posteli, což je symbol, že děti vzhlíží vzhůru k nemocné dívce, neboť Greta Thunberg má Aspergerův syndrom.

Ceremoniál končí záběry, kdy viry utíkají pryč a děti skáčou radostí na postelích. A lékaři a sestry přestávají být zombie a znovu tančí. Tento děsivý ceremoniál před 8 lety nedával mnoho smyslu, ale nyní po 8 letech je všechno jasné. Rituál zobrazující koronavirus, jeho zrod, šíření, symbol 5G věže, šíření virů, předpověď Grety Thunberg, předpověď Borise Johnsona v nemocnici, to všechno nyní po 8 letech dává jasný smysl. Znamená to snad, že to byla náhoda?

Boris Johnson v nemocniční posteli na stadionu v Londýně v roce 2012 jako předpověď.

Pokud čtete mé články a knihy, tak víte, že elity na vyšších procesech řízení mají na vysokých stupních zasvěcení obrovské schopnosti, jejich mozkové filtry jsou otevřeny a nejsou tak spoutáni horizontem události, dokáží vidět daleko dopředu za tento horizont. V roce 2012 tak připravili ceremoniál v Londýně, který odhalil, co se stane v roce 2020. Pro tyto elity není problém nejen vidět události v budoucnosti, ale rovněž mohou cestovat v rámci své vlastní časové iterace dopředu a dozadu.

Jediná věc, která z ceremoniálu zatím není jasná, jsou počty dětí, které byly uneseny za poslední roky. Symboly klece na kolech a rybářské sítě vyvolávají opravdu děsivé souvislosti, především potom s ohledem na podivná pohřbívaní středně velkých rakví v USA, které nejsou dost velké pro dospělé lidi. Dům Sion těmito ceremoniály a vzkazy dává na odiv svoji neomezenou konceptuální a rovněž okultní moc. Pro obyčejné lidi to nic neznamená, ale pro lidi s rozšířeným vědomím je to brutální vzkaz o obrovské moci, kterou Dům Sion disponuje nad lidskou populací na této planetě.

Zdroj úvodního videa: YouTube [4]

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 54% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
pelenope
Návštěvník
pelenope

Zdravím. Všimli jste si někdo, že to video na youtube jde někomu spustit a někomu ne? Na telefonu se mi to normálně načte ale na jiném PC mi to píše že je video odstraněny z důvodu porušení pravidel.

Dre
Návštěvník
Dre

Proč nevidím český titulky? Vidím v podstatě jen jejich vršek..
jsou po úrovní monitoru. Dneska už je to podruhý.. na jiným webuu to samý. Může mi prosím někdo poradit, jestli je to v nastavení, nebo co s tím? Díky.

Paul
Návštěvník
Paul

Z toho videa London 2012, jsem v podstatě v šoku!
Musel jsem si to najít v originálů, protože jsem tomu nechtěl věřit.
I kdyby to nemělo s koronou nic společneho, tak co to má znamenat?
Co je na tom pěkného? Je to destruktívní a satanistické.
Kde se vytratila lidskost, krása, cit pro umění…

Jirka
Návštěvník
Jirka

Jo taky mě překvapuje, jak při podobných slavnostech jsou často hodně bizardní temné motivy. Místo něčeho povznášejícího jen samé smrtky, čerti, úmrtí apod.

mirec
Návštěvník
mirec

Niekto asi chce silou mocou vyvolať senzáciu, v horšom prípade dokonca paniku. Existuje aj iné vysvetlenie ako sú 10 rokov trvajúce prípravy a naštartovanie kampane fake virusu v roku 2020, viď odkaz: https://www.dailymail.co.uk/news/article-2180227/London-2012-Olympics-Some-Americans-left-baffled-tribute-NHS-Mary-Poppins-Opening-Ceremony.html. Je to článok z 28.7.2012. Ale kto chce, tak paralely súčasnej situácie koronavírusu nájde snáď všade, hlavne pokiaľ ide o ľudí, ktorí to robia účelovo, aby urýchlili otváranie ekonomiky.

Sante
Návštěvník
Sante

Děti UŽ JSOU v síti Microsoft Teams druhý měsíc.

Milan
Návštěvník
Milan

Já nevím, ale zřejmě pouze američan se může domnívat a ve svých mediích naší populaci podstrkovat bohapustou, typicky páchnoucí, průhlednou idiotskou lež, že Rusko bude v rozporu se svými zájmy a ještě za široké mediální americké publicity likvidovat Hřiba a Koláře, aby tak naprosto popudilo veřejné mínění proti Rusku, jeho zájmům a politice. Rusko pochopitelně tak jako USA, usiluje o zákonné potrestání nebo vydání vandalů a lidí, kteří veřejně hrubě poškozují jeho legitimní zájmy, jméno a bezpečnost. Nedá se však vůbec věřit tomu, že Rusko by dělalo něco, čím by samo sebe poškozovalo a nahrávalo zájmům a potřebám někoho, komu by se takové poškozování veřejného mínění o Rusku jako zachránci míru a národních životů v Evropě z rukou německé fašistické smrti hodilo. Proti ruská hysterie a strach vždy řádil jako ve svém centru vždy v USA a tento svůj postoj by si měli nechat skutečně pouze u sebe doma, protože je jejich vlastní, domácí ať už k němu mají jakékoliv paranoidní anebo objektivní důvody. Ale každý sám za sebe. Není náhoda, že americké agresivní tažení proti Rusku a k jeho hranicím je doprovázeno těmito typicky identifikovatelnými americkými fóbiemi šířenými v mediích. USA se nikdy nezdráhaly používat lež a falešné operace k ovlivňování veřejného mínění a toto, co slouží americkým představám a “zájmům”, není vůbec žádnou výjimkou. Stará známá americká rusofobie je z těchto akcí cítit tak silně, že není žádných pochyb o původci těchto manipulativních a tendenčních dezinformací. Nechápu, že si jejich tvůrci nepřipadaj tak trochu hloupě, trapně a stupidně – takto poškozovat druhý..

sys
Návštěvník
sys

Usf jsou obyčejní somráci. Už nemají nic.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Boj proti pandemii koronaviru vedou skuteční “experti” – ministři zdravotnictví jsou:
v Německu politolog Jens Spahn (CDU – narozen 1980)
v Rakousku učitel Rudolf Anschober (Zelení)
v Česku Adam Vojtěch (ANO – narozen 1986) vystudoval práva a mediální studia. Po krátké praxi (4 roky) právníka v Babišově Mafře, pracoval na ministerstvu financí a nyní jako ministr zdravotnictví.

Jak vidno, všichni jsou odborníci na zdravotnictví, jaké by jeden pohledal. Teď si představte, že by se jednalo o skutečnou pandemii (nikoliv globalistické divadlo globální finanční oligarchie cílem vyděsit veřejnost a připravit jí o svobodu a majetek), to by s takovou “ekipou” byla asi katastrofa.

Není pak divu, že podobné loutky bez jakýchkoliv znalostí v oboru pak snadno “řídí” lidé jako “promořený” náměstek Prymula. V liberální demokracii se “zvolení” politici již nepokrytě chovají jako sluhové svých cizích pánů a ani se nesnaží předstírat něco jiného.

https://ceskavec.com/2020/04/boj-proti-pandemii-vedou-skutecni-experti-v-nemecku-bankovni-urednik-v-rakousku-eco-aktivista-a-u-nas-pravnik-a-medialni-odbornik

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Hauzz tady psal, jak se mu líbí Mike Oldfield a jeho okultní píseň Tubular Bell, jen pro upozornění tato skladba byla použita ve filmu The Exorcist jako theme song: https://youtu.be/Hj83ugShbic
Ďábel se skrývá v detailech. To je to umění subverze.comment image
Ale oni nejdříve použili umění války https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Um%C4%9Bn%C3%AD_v%C3%A1lky jak po staletích podrývali civilizaci stojící na hodnotách křesťanství. https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Desatero
Proto se křesťanství chopila katolická církev, která je kompletně podchycena satanisty, ale to je na jiný komentář. Ale zpět k Umění války. Sun Tzuovi se připisují též pravidla optimálního ovládnutí země bez krveprolití. Občané nesmějí pocítit, že řídí-li se těmito pravidly, ztrácejí svobodu. To jsou ty priority řízení, o kterých pan VK tak rád mluví.
* Diskredituj dobro a pravdu.
* Kompromituj skutečné vůdce a místo nich hledej vlastní, kteří ti budou podřízeni.
* Podrývej vzájemnou důvěru mezi lidmi.
* Napadej současnou vládu. Z rozhořčení, které vyvoláš, vznikne chaos, kterého můžeš využít.
* Využívej různé bezcharakterní osoby. Podněcuj jejich aroganci. Snadno dosáhneš toho, že ti budou sloužit.
* Rozsévej neklid všude, kde je to jen možné.
* Podněcuj mladé proti starším.
* Posmívej se tradicím, neboť ty dokážou udržet kořeny. Jsou proto největším nepřítelem.
* Rozšiřuj smyslnou hudbu a všemožné nemravnosti.
* Odměňuj štědře své stoupence a pochlebovače.
* Snaž se dozvědět všechno o zemi, kterou chceš rozvrátit.comment image
Jurij Bezmenov – Umění subverze
https://youtu.be/QZk2WPC1bpg
Ex russian intel officer: Depopulation agenda is real
https://youtu.be/t2vqjBtnltI

To je to nosaté právo, tak doufám, že to pochopí i osoba pod nickem Amerika, a nebude se mě zase blbě ptát na ž a Ž.

Jana
Návštěvník
Jana

Oldfield tam hrál osobně, stejně jako Paul McCartney…

Realista ( bohužel)
Návštěvník
Realista ( bohužel)

Koronavirus v ČR už v prosinci 2019 a lednu 2020? V Českém Krumlově (kde byla hlavně čínská klientela) proběhlo testování na protilátky u lidí, kteří nákazu prodělali. Jen 2 lidi z 52 měli vytvořené protilátky. A jen 4% nemocných má protilátky ze všech (i odjinud), které pražská laboratoř testovala. Průběhy nemocných byly většinou velmi nepříjemné. Onemocnělo i dítě a zřejmě i skoro celá třída gymnazistů, kam chodila dcera nakaženého. Jedna stará osoba zemřela na zápal plic. Nikdo z testovaných nebyl v Itálii nebo Rakousku. https://www.televizeseznam.cz/video/adost/exkluzivne-vypatrali-jsme-pravdepodobne-pacienty-nula-kteri-maji-protilatky-proti-koronaviru-64057081

Mamuska600
Návštěvník
Mamuska600

ONI jsou vážně úchylní, to je jisté…HkkFp