VIDEO: Záhadná smrt bývalého špiona britské MI6 Jamese Le Mesuriera a šéfa...

VIDEO: Záhadná smrt bývalého špiona britské MI6 Jamese Le Mesuriera a šéfa Bílých přileb vede k procesu zametání stop a zbavování se svědků, kteří věděli o financování Islámského státu a Al-Kajdy v Sýrii ze zdrojů americké, britské a izraelské vlády a tajných služeb! V kauze okolo smrti Le Mesuriera je namočen i Donald Trump, který v říjnu tohoto roku poslal Bílým přilbám bezmála 5 milionů dolarů na jejich podivné operace v Sýrii! Zametání stop po operacích Mossadu, MI6 a CIA!

VIDEO: Záhadná smrt bývalého špiona britské MI6 Jamese Le Mesuriera a šéfa Bílých přileb vede k procesu zametání stop a zbavování se svědků, kteří věděli o financování Islámského státu a Al-Kajdy v Sýrii ze zdrojů americké, britské a izraelské vlády a tajných služeb! V kauze okolo smrti Le Mesuriera je namočen i Donald Trump, který v říjnu tohoto roku poslal Bílým přilbám bezmála 5 milionů dolarů na jejich podivné operace v Sýrii! Zametání stop po operacích Mossadu, MI6 a CIA!

V pondělí 11. listopadu přinesla světová média informaci, že v Istanbulu zemřel šéf Bílých přileb, bývalý agent britské MI6 a rytíř britského královského dvora James Le Mesurier. O tomto agentovi jsme na Aeronetu v minulých letech přinesli řadu článků [1], ale jeho pondělní smrt v Istanbulu [2] je velkým překvapením. Přestože mainstreamová média přinesla informaci o zjevné sebevraždě, po několika dnech se situace mění a na povrch začínají vyplouvat podivné souvislosti, které nejlépe shrnuje reportáž ruské televize, kterou jsem opatřil českými titulky a může se na ni podívat ve videu nahoře v úvodu článku. Smrt bývalého agenta zdaleka není banální a nese mnoho znaků likvidace, které čeká agenty na konci své služby, když už skončí jejich použitelnost a vědí příliš mnoho.

James Le Mesurier

Původní informace v pondělí tvrdily, že James Le Mesurier vyskočil z okna bytového domu a spáchal sebevraždu. Jenže uniklé informace z tureckých médií a bulváru ukazují, že místo činu vypadalo úplně jinak a velmi podivně. Podle tureckých informací leželo Le Mesurierovo tělo na ulici, obě ruce měl zlámané a šrámy na obličeji. Vedle jeho těla ležel navíc mrtvý pes. Kde se vzala mrtvola psa, to není jasné, protože Le Mesurier psa neměl podle tureckých médií, pokud by chtěl spáchat sebevraždu spolu se psem.

Římsa, ze které prý skočil.

Další záhadou je místo, kde mělo k smrti dojít. Římsa, ze které údajně skočil, není v žádném mrakodrapu, ale v obyčejném bytovém domě ve výšce zhruba 10 metrů nad zemí. Z takové výšky není smrt skokem dolů v žádném případě zaručena, je to příliš nízká výška na okamžitou smrt. Garantovaná výška smrti při skoku je obvykle udávána jako 50 metrů výšky na tvrdé podloží. James Le Mesurier byl navíc vojenský špion a měl vojenský výcvik, včetně parašutistického výcviku. Skok z takové banální výšky by musel přežít.

Mrtvý špion a vedle mrtvý pes, peníze od Trumpa pro Bílé přilby a další podivnosti

Mrtvola psa však naznačuje jinou souvislost, mrtvý pes je symbolem používaným v arabských zemích jako vzkaz, že člověk žil jako pes, a tudíž chcípl jako pes. A zřejmě právě to je i důvod, proč turecká tajná služba a policie odmítla rodině vydat tělo Le Mesuriera, protože stále prý probíhají úkony pitvy a policie neustále mlží. Britská média navíc spustila novou hysterii a masírku o tom, že za tím mohou stát Rusové, protože Maria Zacharovová, mluvčí ministerstva zahraničí Ruské federace, prohlásila nedávno o Le Mesurierovi, že je britský špion a několik dní poté zemřel. Britský bulvár si to dává do souvislosti. Jenže tahle rusofobie je pouze odváděním pozornosti. Chasidský prezident Donald Trump totiž provedl v říjnu tohoto roku další lumpárnu a službičku izraelskému Mossadu a britské MI6.

Římsa, ze které James Le Mesurier skočil, je to výška 2. patra. Na zabití je to nízko, zejména pro bývalého vojáka s výcvikem.

Donald Trump totiž nařídil 22. října poslat Bílým přilbám dalších více jak 4,5 milionu dolarů [3] na jejich práci v Sýrii, protože podle jeho slov provádějí záslužnou práci. To bylo 22. října a o dva týdny později je šéf Bílých přileb nalezen mrtev. Donald Trump poslal peníze na zametání stop v Bílých přilbách po působení amerických, britských a izraelských agentů v jejich řadách, kteří v minulých letech falšovali videa a údajné chemické útoky Asadovy armády.

To proto, aby západ následně mohl obvinit Asada z používání zbraní hromadného ničení. A na základě tohoto obvinění, aby potom americký prezident mohl dát povel k útokům na syrské pozice pomocí raket s plochou dráhou letu. Jenže, svržení Asada se nepodařilo a je potřeba zamést stopy. Jakmile tedy Bílé přilby dostaly od Donalda Trumpa peníze, okamžitě bylo “postaráno” o jejich šéfa Jamese Le Mesuriera. Věděl příliš mnoho a mohl by padnout do rukou cizích tajných služeb, mohl by začít mluvit.

Zlámané ruce, podlitiny a šrámy v obličeji, tělo na dvou místech

Další rozporné údaje přichází o místě nálezu těla. Podle mnoha svědků bylo tělo nalezeno uvnitř v domě, ale na ulici se dostalo později, když ho tam odtáhli. Znovu se na scéně objevuje pes, resp. jeho mrtvola. Pokud byl nalezen v bytě, potom není jasné, proč měl zlámané ruce a šrámy a podlitiny na obličeji. Podle jeho ženy trpěl silnými depresemi a bral antidepresiva, ale způsob sebevraždy je velice podivný. Le Mesurier měl vojenský výcvik a musel vědět, že skokem z takto malé výšky se nezabije, maximálně si způsobí zranění. Všechno proto ukazuje na to, že bývalý šéf Bílých přileb byl odstraněn jako nepohodlný svědek, který věděl o tom, jak britská MI6, americká CIA a izraelský Mossad v Sýrii organizují a financují teroristické skupiny, z nichž Le Mesurier pracoval hlavně s Jabhat Al-Nusrá, což je odnož Al-Kajdy v Sýrii. Pokud je pravda, že trpěl depresemi, hrozilo, že se provalí citlivé informace.

Detail výšky domu.

Tito lidé jsou psychicky potom zranitelní a mohou začít před svými lékaři a psychology mluvit o tajných operacích, o prožitých traumatech z těchto akci, o tom, co viděli, co museli provádět, čeho bylo svědky. Jinými slovy, James Le Mesurier se stal tzv. psychicky nestabilním a tudíž nespolehlivým. Mohl začít mluvit před doktory, a to je naprosto nepřípustné. Proto musel být odstraněn. Je velmi pravděpodobné, že před svojí smrtí to již provedl a mluvil o svých traumatech se svým doktorem. To by potom vysvětlovalo, že se neobtěžovali ho odstranit nějak potichu, ale udělali to schválně s velkým rozruchem, aby tím vyslali vzkaz všem ostatním operátorům a agentů, kteří by snad nedejbože také chtěli začít brát prášky na nervy a chodit se svěřovat se svými zážitky z black-op operací psychologům.

Zametání stop a zavazování volných konců provazu na uzel

Pohádka o tom, že veterán MI6 a důstojník vojenské britské rozvědky se zabije skokem z římsy domu a vezme s sebou psa, je mediální chucpe, které má zmást veřejnost a dost určitě i turecké orgány. Ty se v tom budou chvíli vrtat, ale ten hlavní vzkaz je vyslán. Bílý dům nadále podporuje a financuje Bílé přilby a jejich bývalý a nervově labilní šéf je mrtev. Práce pokračuje, velký úklid v Sýrii započal a zblblá britská média budou obviňovat ještě pomalu i Rusy za jeho smrt. Je to to zkrátka spojení nepříjemného s užitečným, pro Izrael je Donald Trump božím požehnáním, protože mají svého prezidenta v USA v Bílém domě a ten ochotně kryje a financuje v Sýrii všechny izraelské a také britské operativní projekty, nejenom Bílé přilby.

Emma Winberg, Mesurierova manželka.

Je to stejné zametání stop jako v případě šéfa Al-Kajdy, kterého v 80. letech vyrobila CIA. Dobře jim sloužil, ale po 11. září 2001 byl obětován jako hlavní strůjce útoků na americká města, takže ho nakonec odstranili. Stejně dobře jim sloužil i Abú Bakr-al-Bagdádí, ale toho neodstranili, pouze odklidili do Jordánska, protože je to plukovník izraelského Mossadu [4]. Ty nelze zabíjet jako se to dělá s arabskými nebo gójskými agenty a operátory. James Le Mesurier věděl příliš mnoho a životnost Bílých přileb vypršela, i když budou nadále fungovat, bude to již někde jinde, v jiných zemích a brzy možná pod jiným názvem.

Když se uklízí bordel, uklízí se se vším všudy. Usáma bin Ládin, Abú Bakr-al-Bagdádí, James Le Mesurier. Zavazování volných konců na uzel se tomu říká mezi zpravodajci. Poslouží dané věci a potom konec. Na to by měl pamatovat i šéf BIS Michal Koudelka, který rozehrál po návštěvě v centrále CIA v Langley na jaře tohoto roku velmi nebezpečnou hru. Měl by si velmi dobře všimnout, jak dopadl ochotný a úslužný James Le Mesurier. Jednoho dne budou Američané při svém mocenském odchodu z ČR “zavazovat volné konce provazu” i v Praze. Přebírání medailí v Langely je svazkem, ze kterého se nedá vystoupit jinak než nohama napřed.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Aktualita pro AEN:
Zdejší “vlastenec a český rytíř” Schwarzenberg se ve Vídni zúčastnil slavnostního ceremoniálu k otevření university G. Sorose
https://cz.sputniknews.com/svet/2019111510965411-chvala-sorosovi-madarsky-miliardar-ve-vidni-obdrzel-medaili-ceremonialu-se-ucastnil-i-schwarzenberg/

A jestliže mi Admin níže píše
“Já to u vás vidím na diagnózu F42.9”, tak ač rozhodně nebudu pátrat, jaká diagnóza to je, tak já raději tu diagnózu, než se hlásit k tvrzení VK, že Schwarzenberg je “vlastenec a rytíř”

Protože právě se krásně potvrdilo, že Schwarzenberg je Sorosův člověk. A když Schvarzenberg “vlastenecky” hlasoval proti Izraeli, bylo to jen proto, že Izrael Sorose už dávno vypráskal
https://www.casopis-sifra.cz/i-izrael-je-proti-nemu-george-soros-pro-nas-predstavuje-nebezpeci-tvrdi-zidovsky-stat-jeho-predstavitele-tez-vzkazuji-do-madarska-pozor-na-sorose-podporujte-orbana/

PS: Ono ale najednou dostává logiku, že když se zde všem líbilo hlasování Schwarzenberga proti Izraeli, tak se líbilo i hlasování Konečné – Schwarzenberg je proti židům, Konečná hlasovala pro nacismus… Dobrá dvojka je tady oslavována….

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Pozorovatelko, dáváte do uvozovek vlastenec a rytíř proč? Vždyť je to nesmysl. To jako že pan VK použil tato slova o Schwarzenbergovi?
Proti agresi Izraele byste měla hlasovat také, nebo Vám je úplně jedno ta genocida co Izrael provádí od svého nelegálního vzniku?
Vy se považujete za vlastenku, když kopete za globalizaci světa židovskými oligarchy žijícími v Rusku?

anonymka
Návštěvník
anonymka

Američané z ČR nikdy neodešli byť tady měli po čtyřicet let totáče jen velmi málo zachycených drápků, které se úspěšně uchytily v poválečné době před únorem 1948. V současné době nemají naprosto žádný důvod svá dobytá stanoviště opouštět a většina obyvatel jejich přítomnost vítá, přinejmenším ze stejných důvodů jako Poláci, to je ze strachu před opětovnou okupací Ruskem. Přeji Rusům úspěchy kam šlápnou, ale častušky u nás už nechci poslouchat.
To bude nejspíše důvod, proč pan Koudelka nemá obavy.

Jehuda ben Lowy
Návštěvník
Jehuda ben Lowy

Ty fotky jsou evidentně nenávazné. První fotce věřím, ostatním fotkám snižujícím výšku pádu osobně nedůvěřuji.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

– Rusko jako “vězení národů”:

Skvělý rozbor rusofobního mýtu o “vězení národů”:
http://www.telenir.net/istorija/_o_russkom_rabstve_grjazi_i_tyurme_narodov/p3.php

Nakonec zjistíme, že tvrzení anglického pravoslavného kněze Andrewa Phillipse o tom, že Rusko byla “antiimperialistická a antikoloniální velmoc”, je v zásadě správné a není vůbec přehnané.

http://www.rusnation.org/sfk/0603/0603-08.shtml

Mj. další dobrý web o ruské historii:
http://rusnation.org
+
Výborná stránka o posledním ruském caru Nikolajovi II. – o jeho duchovním odkazu, rodině, éře jeho vlády atd.:
https://xn—-7sbbz2c8a3d.xn--p1ai/

Kdo patří mezi tento historický proud:
Např.:

– Oleg Platonov
– Taťána Mironovová
– Andrew Phillips
– Igor Evsin
– Sergej Fomin
– Matthew Raphael Johnson
– Jan Snyčev (již zesnulý)
A mnoho dalších (kdo hledá, najde – vyjmenovat všechny by bylo na celý seznam – další jména můžete nalézt v řadě odkazů výše).

Co se týče dalšího popisu k pochopení ruské civilizace, mohu jen a jen doporučit ruskou filozofii, např. slavjanofilské autory – Alexej Chomjakov, Ivan V. Kirejevskij, Konstantin S. Aksakov atd. Ruská filozofie je tak bohatá, že by to byl dlouhý seznam, delší, než má ruka.

Tož tak.
Jen upozorňuji dopředu – pochopit ruskou národní duši lze jen tak, že pochopíme pravoslaví. Když nepochopíte pravoslaví, říkám vám, nikdy nepochopíte ruskou národní duši. Ani jednotlivé ruské cary (např. poslední car Nikolaj Alexandrovič je toho názornou ukázkou, že bez pochopení pravoslaví jej nelze pochopit).

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

A takto můžu pokračovat pořád dál. Už tato historická fakta bohatě stačí k dosvědčení toho, že západní civilizace v žádném případě není a nebyla nikdy tou nejlepší formou zřízení a civilizace. Můžu naopak potvrdit tvrzení ruských slavjanofilů – tedy:

Rusko vytvořilo ideální společnost v pojmech občina a vječe. Můžeme říci, že Rusko bylo ideální, ale obraz tomu nenapovídal, protože do něj bylo příliš mnoho zásahu zvenčí (západnické reformy Petra I., liberální Únorová revoluce, VŘSR a následná bolševizace, liberalizace během Jelcinovy éry atd.) a časté narušování přirozeného a organického vývoje ruské společnosti. Toto období dějin proto musí být překonáno a musí dojít k návratu k duchovním tradicím a kořenům Rusů/Slovanů.
Podstatou toho je i nadále nesouhlas s integrací ruské země do obecného evropského kulturně-civilizačního okruhu založené na skutečnosti, že Rusko je okruhem vlastním, specifickým. Nemá se Západu přizpůsobovat, protože vyprázdněný Západ bude naopak Rusko velice potřebovat a jednou se k němu obrátí. Slavjanofilové proto (právem) vyzdvihovali carské Rusko a pravoslaví s jeho tradicemi a zvyklostmi, které – na rozdíl od “západníků” – považovali za přednosti, než symbol zaostalosti. Tvrdili, že ruská obščina – základní jednotka státu – se společným vlastnictvím půdy vznikla postupným vývojem, dohodou a harmonií, zatímco západní společnost stojí na vojenském dobývání a dominanci. Za základní ideový prvek je tak možné vidět odpor vůči Západu jako vůči agresivnímu, shnilému, přehnaně individualistickému a racionalistickému světu a idealizaci tradiční patriarchální pravoslavné společnosti.

Dnes je třeba si též si uvědomit, že všechno to, co víme o carském Rusku, je jedna velká OHROMNÁ LEŽ.
Existuje několik pohledů na ruskou historii. Např. liberální pohled, bolševický pohled, etnonacionalistický pohled, neo-pohanský pohled atd.
Ten pohled, který uvádím níže, je PRAVOSLAVNÝ pohled. O něm jste zřejmě nikdy neslyšel. Nebo jen minimálně. Tento pohled je zejména populární mezi pravoslavnými křesťany. A také se mu věnují především pravoslavní historici. Málokterý nepravoslavný historik dokáže ruskou historii popsat v takové podobě a často tak procítěně, jako pravoslavní historici.
Nyní přejdeme k odkazům na toto téma:

Život obyčejného Rusa v průběhu staletí – Mýtus věčné chudoby prostého ruského lidu:
https://3rm.info/publications/16988-mif-o-vekovechnoj-bednosti-prostogo-russkogo.html

Matthew Raphael Johnson – “The Third Rome: Holy Russia, Tsarism & Orthodoxy”

Mj. dílo Raphaela Johnsona výše také dobře celkově ve většině věcí popisuje historii Ruska – od panovníků, hospodářství až po kulturu, duchovno atd.

– Ivan Hrozný:
https://russia-insider.com/en/history/ivan-terrible-wasnt-terrible-all-oligarch-busting-virtuous-hero-demonized-west/ri25166

ttps://3rm.info/publications/18904-ioann-groznyj-ego-velikie-dela.html

Jan Snyčev – „Samoděržaví ducha“:
http://rusinst.ru/docs/books/Ioann.Snychev-Samoderjavie.Duha.pdf

Zde na této webové stránce najdete spoustu informací o svatém Ivanu Hrozném a svatém Nikolaji II.:
https://3rm.info/

– Grigorij Rasputin:
Prophesy by the Holy Man Grigori Rasputin on Destruction of the Russian Land.
Last prophetic letter of the Holy Man Grigori Rasputin

Grigori Efimovich Rasputin. My Ideas and Thoughts. Petrogad, 1915

Grigori Efimovich Rasputin. Life of an Experienced Pilgrim. May 1907

Tatyana Mironova. Grigori Rasputin: Belied Life – Belied Death

Sergey Fomin. Their Ashes – In Our Hearts

O.A. Platonov. Truth about Grigori Rasputin

O.A. Platonov. Murder of Grigori Rasputin

Letter by Grigory Rasputin, hand-written and signed, mentioning his associate being sent away
https://omolenko.com/en/rasputin/index.html

https://russia-insider.com/en/politics/real-gregory-rasputin/ri16254

– Nikolaj II.:
OTEVŘETE PRAVDĚ CESTU!
https://russia-insider.com/en/history/last-tsar-nicholas-ii-was-one-greatest-and-most-successful-leaders-russia-ever-had/ri23998

https://russia-insider.com/en/history/everything-you-know-about-last-russian-tsar-massive-lie-heres-truth/ri23089

https://russia-insider.com/en/christianity/myth-5-all-powerful-rasputins-manipulation-weak-tsar/ri21956

https://russia-insider.com/en/9-myths-about-last-russian-tsar-meant-defame-him-4-bloody-sunday/ri21585

https://russia-insider.com/en/christianity/9-myths-about-last-russian-tsar-meant-defame-him-2-coronation-stampede/ri21178

https://russia-insider.com/en/christianity/9-blackest-myths-about-last-russian-tsar-nicholas-ii/ri21177

http://www.events.orthodoxengland.org.uk/sixty-facts-about-the-last-christian-emperor-and-his-reign/

Skvělá stránka o posledním ruském carovi – o jeho politice, rodinném a osobním životě, jeho politice, duchovním odkazu, o svatém životě carské rodiny atd.
http://tsarnikolay.blogspot.com/

Dáša
Návštěvník
Dáša

Když se nedokážu ocenit sám, musí to za mně udělat kdokoliv jiný, bez ohledu na následky.
S ďáblem se nejí z jednoho talíře a nebo jen s dlouhou lžící.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Mimo téma:
Dotaz pro pana administrátora: Prosím, nešlo by zase vrátit mínusové palce ke komentům? Snad už nebudou masové útoky trollů. Děkuji.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Valerij
jdi s tím někam šašku! Anonymka, Pozorovatelka a spol. se zde vzteky umínusují. Takhle je aspoň klid.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Pavel
Proč šašku? Neumíš se slušně chovat ve slušné diskuzi? Nebo sem píšeš vožralej pod několika nicky? F.g., Pavel, Martin Fejl, Ludek, Lener, Lukáš, Bess – to všechno psala jediná osoba. Pravděpodobně nikoli střízlivá.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Valerij
Budeš zítra znovu čmárat toto?:
Valerij
Pane prezidente, pane premiére, paní ministryně Benešová, držte se. Nenechte se vykolejit lůzou z Letné.

EvaM
Návštěvník
EvaM

Valerij
Souhlasím, taky mám pocit, že to píše jeden a ten samý. Je to otravný mega-troll, který využívá diskuzi k prezentaci svého duševního bahna. Asi tak.

Valerij
Návštěvník
Valerij

EvaM
Spíše notorik než troll. Každý pátek a v sobotu večer doma osaměle chlastá a když má v sobě první litr, začne psát na internet pod různými identitami. Nikdy žádné informace, jen nadávky, vyhrožování, zastrašování a stalking. Ráno pak může vyspávat opici, nechodí do práce. Ubožák, jednou se uchlastá k smrti.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kdy uklidí toho plesnivce Pánka?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaryn
to je jedno kdo, hlavně už.

flynn
Návštěvník
EvaM
Návštěvník
EvaM

jeho žádost jsem ochotná podpořit, souhlasím, a měli by to zaplatit zloduch pelikán a jeho kámoš zbabělec babiš, co nebyl schopen vlastního názoru a postavení se za dobrou věc.

Dáša
Návštěvník
Dáša

dolarů?

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Po čem Aeronet jen volá, to džihád, spojenec Íránu, už realizuje
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2977814-izraelske-letectvo-obnovilo-udery-proti-islamskemu-dzihadu

A dnes Chomejní:
“Írán nevolá po likvidaci židovského lidu, domnívá se však, že o budoucnosti Izraele by měli rozhodnout lidé všech náboženství. Ve svém dnešním projevu to řekl nejvyšší íránský duchovní ajatolláh Alí Chameneí. Informovala o tom agentura Reuters”
https://eurozpravy.cz/zahranicni/blizky-vychod/likvidace-izraele-chamenei-kroti-sve-vyjadreni-pry-to-myslel-jinak.799c51c5/

A zatímco džihád se rozjel proti Izraeli, v Německu (a nejen) to jede v ruku v ruce s džihádem:
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/nemecko-nenavist-proti-zidum-antisemitismus-wannsee/r~043137b6062211ea858fac1f6b220ee8/?

Oslava nacismu (oslava Konečné za její hlasování) a tažení proti židům = opakování historie. A co víc by si Globalisté mohli přát, než “alternativu” jakou je AEN, tzn. “nejlepší opozice je naše opozice”. Jednou se všichni tady budete bít do hlavy za to, čemu sloužíte

PS: Očekávám nějaký oslavný článek pana VK na džihádisty, kteří právě bombardují Izrael, protože kde jinde by takový článek měl vyjít, ne-li zde…. A chtělo by to rychle-Globalisté (a jejich kůň Írán) už jsou s tím Izraelem očividně netrpěliví….

Ludek
Návštěvník
Ludek

Pozorovatelka
chudinko ubohá..

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Neposmívejte se nemocným lidem. Ona je schizofrenička a neví i tom. Ti zaměňují své vidiny za realitu. A není sama. Takových lidí je už hodně, protože jsou záměrně vyráběni systémem, který tahá lidi po lajně víry, která je opakem skutečnosti. To je to rozdvojené myšlení. Se podívejte, že paní Pozorovatelka nemyslí, jen kombinuje odkazy, které vyhovují její víře.

Martin Fejl
Návštěvník
Martin Fejl

Pozorovatelka
vy jste se z té židovské zločinecké špíny doslova pomátla na rozumu!

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Paní Pozorovatelko, četla jsem Váš článek na severu a patřím k těm , kteří Vaše články vyhledávají i na outsideru a netrpělivě čekám na Váš pohled. Ale nač ty invektivy? Cožpak není “demokratické” vyjádřit názor? . Byť nekoresponduje s Vašim a přiznám se, že částečně i s mým? K čemu to napadání? Není úkolem alternativy hledat? Útočný pes vždycky bude za agresora, byť brání svého pána.. a možná i pravdu….

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Slovanka
Můj hlas je velmi osamocený, resp. zde byl natolik osamocený, že když tady přece jen ještě občas něco napíšu, tak automaticky píšu řekněme “obranně-agresivně”. Pokud můj komentář výše považujete za napadání, tak ve skutečnosti je to tak, že do “doupěte vlčího” se jinak ani vstoupit nedá. Jistě – druhá možnost je nevstoupit, ale tak jako mi nejde mlčet proti přesile mainstreamu, tak mi nejde mlčet ani tam, kde si hlavní slovo vezme opozice, tzn. jedna z nejvlivnějších alternativ/”alternativ”. Děkuji, že jste můj článek na NaSeveru četla, byl to ale jen úvod ke všemu , co napíšu v pokračování – a kde osvětlím, proč názory pana VK na Izrael a židy nesdílím (resp. proč to vidím jinak, což se bude hodně týkat i Arménie).

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Pozorovatelko, vzala jste si do hlavy, že tím, že budete kopat na ochranu židů budete současně ochraňovat Slovany či bílou rasu, ale to je blud!

Genocida Evropanů je v plném proudu a řídí ji židé! Jede v ní i Putin a jeho poskok Pjakin to okecává, ale to nejde okecat, co je vidět je vidět!
Proto jsem napsal, že sama nevíte za koho kopete.

Už jenom ta hloupost, co z Pjakina vypadla = finální holokoust židů! To si jako myslíte, že je půjde někdo vybíjet do posledního dítěte? To je absurdní.

Musejí vypadnout ze všech pozic kde mohou škodit ostatním! Manuální práce, to bude pro ně jejich vlastní genocida, protože budou nuceni zotročovat sami sebe a vylikvidují se. Není třeba žádného vraždit.

Lener
Návštěvník
Lener

(Zločiny Izraele)
Skrytá historie sionismu
http://jirisoler.wz.cz/sionismus.html#eret

Desportal
Návštěvník
Desportal

Kdo řídí podstavený islám? Globalisté=sionisté! Co je cílem Globalistů=sionistů?
Světová vláda!
Johannes Rothkranz; Kdo skutečně řídí islám?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf

Michal
Návštěvník
Michal

Pozorovatelka táhni ty zrudo

EvaM
Návštěvník
EvaM

Styďte se, hnusný hulváte. nesouhlas lze napsat normálně, vy normální zjevně nejste!

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Snažíte se ji shazovat a shazujete přitom jenom sám sebe. Vystavujete zaujatost až nenávist. Fuj. Chtějte po ní argumenty na podporu jejich slov.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Paní Pozorovatelko, čím konkrétně volá pan VK po džihádu?
Už jsem Vám to psal a nikdy nereagujete: Je potřeba být konkrétní a nevykřikovat heslovité věty.
Váš poslední odstavec ( PS ) je výplodem schizofrenickým, kdy dokonce považujete Irán za očividně netrpělivý napadnout Izrael.

Irán je dobře organizovaná, země s 80ti miliony obyvatel, které už v minulosti Izrael zavdal dostatek důvodu k odvetě a vůbec by nebylo potřeba ani zbraní, umlátili by těch pár milionů židů i bez nich.

Budete se bít do hlavy za něco Vy? Vždyť ani nevíte, za koho kopete.

Anar
Návštěvník
Anar

pvodatvp9h
napsal jste to dobře. Jenom podotýkám, že Pozorovatelka rafinovaně kope za Židy. Používá fabulace, překrucuje, manipuluje, lže.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

@pvodatvp9h
“Je potřeba být konkrétní a nevykřikovat heslovité věty.”
Já jsem velmi, velmi konkrétní: – pokud to Admin pustí, tak to aktuálně můžete vidět zde
https://naseveru.org/2019/11/13/svata-valka-zide-izrael-krvave-uplnky-1/
A v pokračování si budete moci přečíst i můj zcela konkrétní názor (možná mnohem,mnohem konkrétnější, než jaký prezentuje pan VK) i na Kolomojského a na Ukrajinu, resp. na žet a Žet.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Dám Vám nápovědu od vlivného francouzského žida alžírského původu, v roce 2009 označeného za jednoho ze sta největších myslitelů planety a dlouholetého vodiče francouzských prezidentů J. Attalihocomment image

kterého já řadím k tomu 1% mocných, kteří opět jednou nemají problém židy obětovat. V jednom z rozhovorů odpověděl takto:

Otázka:
“Závěrem lze říci, že ve věku globalizace upozorňujete na konec této mnohosvětové ekonomické role židů: už je nepotřebujeme?”
“Hlavní rolí židů po tři tisíce let byla role kočovníků. Když se však s globalizací všichni stanou kočovnými, tito kočovníci již nejsou potřeba!”

(Nespočítám, kolik jsem tady vkládala odkazů na Pjakina o tom, že židy čeká finální holokaust a odkazů, kde říká, že Izrael se naplno postavil Globalistům….)

Attali však pokračoval: ” “Toto je zcela nový a teprve nedávno pozorovaný jev, že i samotné elity Izraele jsou vůči svému státu kočovné. Židům, národu Svaté knihy, předvoji kočovnictví, je pravděpodobně souzena nová role.”
https://www.denistouret.fr/ideologues/Attali.html

Ta nová role ovšem jde ruku v ruce s koncem Izraele…..Tak tady dál tleskejte Globalistům a jejich zájmu o konci Izraele – tleskejte tomu 1% mocných….. Nacismus vs. židé (obzvláště a hlavně ti ruští, ač tentokrát i ti američtí) – historie se opakuje….. A ať konečně už žije Írán, ten perský islám ala třetí džihád….

PS: Perská řiše měla jako oficiální jazyk aramejštinu…. A i oba talmudy, Jeruzalémský i Babylonský, jsou psány v aramejštině….

sestka
Návštěvník
sestka

Myslim ze mnoho prispevatelu zde pozorovatelce nerozumi neb zahaluje sve pojednani casto do biblickych a pro nas nepochopitelnych zpusobu jejiho mysleni a podani. Velmi zajimava uvaha na odkaze
https://naseveru.org/2019/11/13/svata-valka-zide-izrael-krvave-uplnky-1/
a stoji za precteni a snahu pochopit co nam chce rici .

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Pobavil jste. Psát se musí srozumitelně, jinak je ztráta času to číst a jestli chcete, snažte se chápat nepochopitelné.
Viděl jste film “Synové větru”?

Je tam vidět škodlivost proroctví či různých znamení, když jim podlehnou vůdci a jak takový dopadne. Pak jako jeden z mála filmů zachycuje důležitý moment při dobývání cizích zemí. Totiž boje dobyvatelů mezi sebou o již vybojovanou kořist.
Vidíte, lidská historie je pořád stejná.
Boj o ovládnutí světa běží stále.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Pozorovatelko,
Vy mi tady citujete elitního žida, který říká, že židům bude souzena nová role, a Vy z toho dedukujete holokoust? To je tedy síla. Takže židi elitní budou likvidovat ty neelitní, neboli kočovné?

Navíc jste tímto příspěvkem potvrdila, že pan VK konstatuje realitu, když popisuje boje mezi židy. Vidíte tu svou rozpolcenost?

Nebude žádný druhý holokoust, protože z naší strany nebyl ani první. Tehdy taky šlo o likvidaci židů židy. Vždyť mezi nacisty bylo 150 tisic židů, to snad víte, ne? Likvidovali se kvůli majetku, rodiny posílané do koncentráků byly majetné. Zářivým příkladem je Soros, který udal hned několik rodin a o jejich majetky se šábli, aby měl za co vypadnout do USA.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Pozorovatelko,
děkuji za reakci, ale bohužel jste neodpověděla na otázku. Uhnula jste odkazem na svůj článek. A přidala odkazy na vyfabulované články. Palestinci že by zahajíli islámský džihád? No to je gól. Ani Irán o to nemá zájem, nedržte se jenom článků, všímejte si skutků. S kým že to Irán vstoupil do války? Pokud vím tak zpátky 200 let vůbec nikam, i do války s Irákem byl natlačen. Irák podporován z USA prohrál a nevidíte, že by se Irán měl zájem se Iráku mstít.

Takže zpět k původní mé otázce. Konkrétně, bez zobecňování sdělte, čím Aeronet či pan VK podporuje džihád.
Víte, takové tvrzení je stejně sprosté jako když bych já napsal, že Vy udáváte lidi, kteří nadávají na židy. Pozor na to. Takto vznikají boje. Vydáváním domněnek za pravdu.
K Vašemu článku: to, že Pjakin řekne obecnou větu, že budou lidé placeni za nadávání na židy Vás opravňuje hned si dosazovat Aeronet? Tady vidíte, jak jsou jeho manipulace obecnými frázemi škodlivé!
Dále pak jak zdůvodníte zákony proti antisemitismu, když je zájem lidi platit, aby nadávali na židy? To je protimluv.

Není téměř článek, kde byste Pjakina nejmenovala. Jste posedlá jeho osobou a necháváte se vláčet ve stejném duchu jeho vše a nic neříkajících vět.

Stručně: Do KSB jsem se začetl, Pjakina chvíli poslouchal. KSB vznikala téměř před sto lety, po dobu existence soc. tábora měla platnost, ovšem dnes je nepoužitelná. Pjakin nevidí, že se svět od té doby změnil, jedeme v chaosu a on stále opakuje hloupou frázi, že nejsou kádry a čeká se na ně? To je starostrukturní myšlení. Nevidí rozdíl v myšlení lidí, kteří válku zažili a těmi kdo ne. To hraje obrovskou roli v chování lidí a nelze jejich chování nacpat do jedné uniformy, což on dělá.
Tady, jedna jeho věta: ” Stoupenci KSB nesmějí jít proti státu”. Tím je řečeno vše, je v něm zažráno židokomunistické heslo je proti nám kdo není s námi. Dále pak buduje Putinovi kult osobnosti jako se to dělalo Stalinovi. To je problém, který je nepřijatelný.

Stalinovi nikdo neodpáře gulagy a hrůzy tam páchané ani tím, že pak přestal sloužit židům, a stejně tak Putinovi, pokud by to učinil. Likviduje ruský národ ekonomicky, tahá do země muslimy a nechává drancovat Sibiř čínskými firmami.
Až znárodní ruské banky a nebude v jejich prospěch podepisovat dodatky k ústavě, pak se teprve dá zvažovat otázka vlastenectví. Zatím je to zaprodanec a sluha globalizátorů, resp. jedné skupiny.

Dan
Návštěvník
Dan

Vaše pokřivené “analýzy” zde tedy opravdu chyběly. Každopádně něco s Vámi není v pořádku, zcela zjevně trpíte nějakou závažnější obsesí – pro neznalé: vtíravé myšlenky a neustálé nutkání se jakože “odborně” vyjadřovat. Proč zde stále prudíte, když vlastně nemáte již až tak nového co sdělit, vlastní myšlenky stále nikde (pouze opět odkazy na pochybné weby a články na nich, které podporují ty Vaše bláboly).
Kde máte ten svůj web? Proč se tam proboha nerealizujete? Melete neustále svou a kdo Vás již léta zná, ví že se vlastně nic podstatné nedoví 🙂

Oprava: Tak jsem ten web našel, nicméně, v článku opět nic nového. Stále ty mantry, které omíláte dokola. Ale pište, hlavně tedy ale tam, nezaplevelujte tyto diskuze prosím zde. Kdo chce, ten si tam Vaše “analýzy” najde.