VIDEO: Zachytila kamera v Paříži něco, co neměla? Střelec ušetřil životy dvou...

VIDEO: Zachytila kamera v Paříži něco, co neměla? Střelec ušetřil životy dvou žen! Proč?

VIDEO: Zachytila kamera v Paříži něco, co neměla? Střelec ušetřil životy dvou žen! Proč?

Dnes se dostalo na veřejnost video, které zachycuje z bezpečnostní kamery děsivou střelbu na jednu z pařížských restaurací minulý pátek. Střelec zahájil palbu z kalašnikovu, všude létá sklo, lidé se krčí na zemi. Ačkoliv je video z CCTV kamery bez zvuku, zachycuje opravdu surovým způsobem atmosféru celé události. Jenže celé video odhaluje zvláštní moment, který pozbývá logiky. V čase videa 0:36 totiž útočník přiběhne ke dveřím restaurace, kde na zemi před restaurací leží dvě ženy. Namíří na ně samopal a zdánlivě to vypadá, že vystřelí několik ran a zabíjí je. Poté odejde, ale ženy najednou bez zranění vstávají a utíkají pryč…

Co to bylo? Útočník se snad netrefil z takové blízkosti? Každé takovéto video má tendenci klást důraz na scénu jako celek, ale tyto “drobnosti” ve scénáři jaksi nezapadají do kontextu. Na videu není bohužel jasné, jestli útočník mačká spoušť a střílí do žen na zemi, anebo jestli jim jenom hrozí. Jenže, pokud by jim jenom hrozil, co by to bylo za teroristu? Proč by jim hrozil, když přišel zabíjet? Neslyšeli jsme snad od samotného začátku o tom, jak nemilosrdně a chladnokrevně střelci zabíjeli v Bataclanu jednotlivé hosty?

11656
Záběr CCTV kamery v restauraci

Debunkeři namítnou, že střelec je možná ušetřil, že byly muslimky. Ale na videu se to nezdá. Ženy mají volně rozpuštěné vlasy, nemají nikáb, mají kabelky a evidentně to nejsou muslimky. Scéna naprosto postrádá smysl. Střelec se nemohl z takové blízkosti zmýlit a netrefit, zvláště pokud uvážíme, že měli výcvik v Sýrii, jak mainstreamová média vytrvale zdůrazňují.

Tyto informační střípky, které vyplouvají na povrch, začínají připomínat dny po 11. září 2001, kdy se najednou začala objevovat videa a nahrávky, které jaksi nezapadaly do oficiálního kontextu. Čeká nás snad něco podobného i nyní? Je útok v Paříži jakýsi false flag, který má sjednotit Evropu a vyslat vojska do Sýrie za účelem odstranění Bašára Assada pod záminkou likvidace Islámského státu?

Mluvil jsem o tom již jednou ve svém pořadu na rádiu SVCS, že každá velká operace typu false flag má jisté chyby ve struktuře řízení i provedení, které jsou jasně vidět, ale veřejnost jim nevěnuje pozornost, protože má upřený pohled na celý obraz události jako celek, ale nevidí chyby v jednotlivých dílech mozaiky, které jsou chybné a do obrazu události rozhodně nepatří a díky tomu odhalují celé spiknutí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mesijé vopřenej Vo zeď
Návštěvník
Mesijé vopřenej Vo zeď

..já nechci nic zlehčovat a kdyžtak mě prosím opravte, ale zdá se mi, že na to, kolik v té provozovně bylo hostů, tak to nedostal ani jeden z nich..?! Jasně, lítá tam sklo a lidi padaj pod stoly, ale po nějaké chvíli se zase všichni zvednou a utečou po svých! Navíc způsob střelby, kdy všechny kulky lítaj nad hlavami hostů směrem ke stropu…nezlobte se, ale kdyby někdo chtěl zabíjet, tak na jeden zásobník zvládne celou kavárnu a ještě mu zbyde krytí ústupu! Nebo ne…??

tyna
Návštěvník
tyna

nee,omlouvám se…

tyna
Návštěvník
tyna

nejsem si jistá,ale ženy se zvedají a odcházejí tím stejným směrem jako útočník??

F4RR3LL
Návštěvník
F4RR3LL

Taky je možné že nova si to trošku dobarvuje … že došla munice … možná je nechal žít jen proto aby ty dvě ženy mohli vyprávět co se tam stalo v blízkém setkání a nahnat hrůzu z ter. útoku dalším lidem … jako by toho strachu nebylo málo

PS
Návštěvník
PS

Otisky prstů … koho?…. na pařížských útocích

https://www.youtube.com/watch?v=es0x3kyCR6s

bubu
Návštěvník
bubu

…na Nově říkali, že mu došla munice a tak je přece logické, že když je neměl čím zastřelit, tak šel asi dom a tam čekal, až si pro něho přindou:)

piluk
Návštěvník
piluk

Na nově nevědí, že když je vystříleno, mění se zásobník!
Dle mého nestřílel, ale proběhla komunikace.
Je pravděpodobné, že cíl ůtoku byl jiný, než jít na lov oveček a lov oveček jako takový, je zastírací hra. Teroristický útok, dál není třeba nějakého pátrání…

Jirka
Návštěvník
Jirka

Přeji Vám dobrý večer.

Napadlo mě jestli v tomto případě nešlo jenom o vyřizování účtů mezi majitelem kavárny a mafií? Přijde mi to jako zastrašování. Nikdo nebyl zabit a jak na to video koukám znova, tak mi přijde, že palba jde směrem nahoru. I ty ženy venku, které odešly po svých. Proběhla nějaká konverzace, výhružky…

Taky ta žena, která zabíhá, no zabíhá, jde svižněji. Ta by byla jasný živý terč. A nic.

Co si o tom myslíte?

Pokud ti teroristé, kteří mají nějaký výcvik, jedou podle nějakého scénáře zabít co nejvíce lidí a potom se i nejlépe odpálit, tak v tomto případě nejsou tyto podmínky splněny.

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

Prostě jim něco nevyšlo. Naštěstí! Ve zpravodajství nakonec dementovali zprávu o zaseknutí zbraně a nová informace byla, že došly střílejícímu útočníkovi náboje. Efektivnost byla podmíněna s největší pravděpodobností časem. Fanatismus se s logikou moc neslučuje.

Administrator
Admin

Média zjistila, že lidé verzi o zaseknutí zbraně nevěří (tuto verzi jsme na AE News vyvrátili), a tak mainstream média přispěchala s novou verzí, že útočníkovi došly náboje. Náhradní zásobník u sebe jaksi neměl, musel si proto odskočit domů pro nový… ale to mu nebránilo v tom, aby ze zbraně ještě dvakrát vystřelil, když předtím zamířil na jednu ženu, potom na druhou a pak v klidu odešel bez jakéhokoliv náznaku o výměnu zásobníku… Video se s logikou mainstreamu moc neslučuje…

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

Média – konkrétně stanice ČT24 tuto opravnou informaci zveřejnila druhého dne 20. listopadu 2015 po závěrečné zprávě prokurátora, jenž měl s pomocí vyšetřovatelů do doby možnost vše prověřit a vyslechnout přeživší svědky. Oni ti reportéři jsou někdy rychlejší v podání zpráv než-li je vyšetřovaná skutečnost. Na názoru lidu, jež vše zkoumají z fotografií a amatérských videí zajisté nedají. Přesto, ať by to bylo tak či tak – děvčata a lidé v restauraci měli obrovské štěstí – !

Pozorovatelka
Autor

Toto téma a celá diskuse jsou pro mě příliš technické,než abych se vyjadřovala. Ale pročetla jsem odkaz, který do diskuse vložil čtenář J.D. http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3311-francouzska-vlada-se-prozradila-udajne-mrtva-divka-z-parizskeho-masakru-zila-a-pote-zemrela-podivejte-se-na-dukazy
a to mi teda přijde už hodně mimo realitu.

A i když toto video http://www.kp.ru/daily/26458.7/3328437/ , kde jsou odtahováni mrtví lidé a které česká TV od začátku neukazovala celé, protože je příliš drastické, vypadá opravdu podivně, nějak odmítám uvěřit, že všichni – jak střelci (?), tak mrtví (?) prostě jen sehráli divadlo. Nějakých 140 mrtvých, cca 300 zraněných v nemocnicích – který režisér by dokázal zařídit takový kompars? A k tomu měl jistotu, že se to neprovalí?

Jak jako mimochodem zmínila Tereza Spencerová, která hovoří o Mossadu a Izraeli, i já jsem od začátku přesvědčena, že celá akce byla domluvená a měla splnit určitý účel (viz nový Pjakin). Ale že šlo pouze o herce na obou stranách, tomu prostě nevěřím.

Celkově ale souhlasím s Administrátorem, že to sice byla false flag na způsob 11/9 ,ale tedy s tím, že lidé opět skutečně umírali.

Rejpal
Návštěvník
Rejpal

Pozuruj pořádně tu dívku, která visí z okna. Visí tam přes dvě minuty. Jak to mohla dokázat?
Okno pod ní má mříž, takže na ní stojí, ale spustit se nad ulici jen za římsu, to skutečně muselo jít o život a je to užásný výkon.
https://www.google.cz/maps/@48.8628345,2.3704799,3a,75y,349.9h,131.4t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxz9gCoIHNHzuYRyeCjoywA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
Další drobnost, kterou si člověk na konci záznamu všimne, je, že její kamarádka v sukni vleze dovnitř, podá ji ruku, ona se na ni pověsí – nohy má ve vzduchu (čas 2.19) – a ona ji na jedné ruce vytáhne?
Vůbec ta její kamarádka je supermanka.a ta druhá ještě větší supermanka. Obě visí ve vzduchu, ta druhá (v čase 0.10 až 0.20) držíce se jednou rukou, k tomu ještě půl metru od stěny a od parapetu…
Další zajímavosti: V okně jsou zábrany proti vypadnutí (srovnejte s oknem cca 20 m vlevo), ač ještě v červnu v něm nebyly..
Na celé ulici svítí světla, jen zde nesvítí.

Fanny
Návštěvník
Fanny

Taky se mi moc líbí,jak se tam střílí a oni nemají nic lepšího na práci,než odtahovat mrtvé,kterým už nemůžou pomoci.Předně bych se starala,zachránit živé,nebo se pletu??

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

Ti mladí lidé, co visí na vnější straně oken se nakonec museli po výzvě /s křikem/ střílejícího útočníka nacházejícího se ve stejné části vrátit dovnitř – do prostoru ochozu v interiérové části balkónu. Ten chlapec, kterého tam vidíte, přežil a toto bylo jeho svědectví. V tom zmatku se mu podařilo utéci. Jak dopadla děvčata – nevíme. A to že odtahují těla? I mezi nimi byli lidé, kteří mohli ještě žít. A chtěla bych vidět, kolik z nás – neprofesionálů – by se vracelo do prostoru, kde se fanaticky zabíjí. Či poblíž… – Takovéto jednání je skutečně v tomto případě o potlačení pudu sebezáchovy. Přímý hrdina často bývá pouze na jeden okamžik…

Administrator
Admin

Nikdo netvrdí, že lidé v Paříži neumírali. Diskuse se vede jen ohledně toho, co zachycuje inkriminované video. Jde o to, že i během 11. září lidé skutečně zemřeli, bez jakékoliv pochybnosti, ale na straně druhé, mnoho lidí, kteří měli být mrtví, nadále žijí, posádky a cestující letadel, které nikdy nehavarovaly v Pentagonu, ani v Pensylvánii 11. září atd. VK mi velmi obsáhle vysvětloval v redakci ty věci okolo komplexnosti řízení a samovolné tvorby chyb, které informační pole nedokáže ukrýt, takže systém řízení se snaží upřít pohled veřejnosti na informační pole jako celek a vyhnout se jednotlivým trhlinám v tomto poli, skrze něž je vidět odkrytá realita. Systém řízení je tím více náchylný k chybám, čím více subjektů zahrnuje. A já s tímto naprosto souhlasím, události o 9/11, které víme dnes, jsme pár dnů a týdnů po 9/11 také ještě nevěděli, protože trhliny v informačním poli mají tendenci se časem zvětšovat jako puštěné oko na dámských punčochách (to je přirovnání od VK, jak mi to vysvětloval). Bylo by moc dobré, kdyby VK dnes na Svobodném rádiu na toto téma pohovořil. Je to moc zajímavé téma.

4321
Návštěvník
4321

Když je chaos, tak je zmatek. Tudíž i informace mohou být sami o sobě zmatené. Prostě se zmateně šíří sem a tam od jednoho k druhýmu. Ne každá nesrovnalost musí tudíž znamenat nutně chybičku v cyklu scénaře naplánovaného divadelního představení. Prostě se ve vzpádu a zmatku udalostí věci i přirozeně popletou a pak nesedí. I to je nutné brát v potaz. Ne jen ve všem vidět pouze chybu ve scénáři.

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

Tak jak již dávno nevěřím na Ježíška, tak nevěřím ani na tyto fabulace 🙂

Terminator
Návštěvník
Terminator

To video je tak nekvalitní a obsahuje tolik poruch, že ani není vidět co se venku děje. Jenom psychopat by z něj odvozoval informace na napsání jednoho zbytečného článku.

Jimmy
Návštěvník
Jimmy

Pozrite si 0:07 a 3:43. Slečna v bielom kabáte, ktorá po zásahoch do výlohy kaviarne si otvorí dvere a nemyslím že chvatným krokom smeruje za pult. Vstúpim do kaviarne, ktorá je pod paľbou? To je asi najvážnejšia otázka tejto miničasti videa. Čo si o tom myslíte?