Video zachycuje ruské dopravní letadlo v Egyptě, jak je sestřeleno z oblohy!

Video zachycuje ruské dopravní letadlo v Egyptě, jak je sestřeleno z oblohy!

Video zachycuje ruské dopravní letadlo v Egyptě, jak je sestřeleno z oblohy!

Na internet se právě dostalo amatérské video, které zachycuje explozi dopravního letadla na nebi. Video se zatím nepodařilo ověřit, jestli opravdu zachycuje sestřelení ruského dopravního Airbusu nad Sinají v Egyptě, ovšem pokud je to pravda, tak by to znamenalo, že islamisté buď již obdrželi od USA protiletadlové střely, anebo na palubě letadla explodovala trhavina. Z videa není možné určit, kde v letadle výbuch nastal. Samozřejmě je nutné počítat i s tím, že video může být podvrh a počítačově upravené, ale minimálně je dobré ho zde uveřejnit. Děkujeme našim čtenářům za tip na toto video.

Aktualizace 31-10-2015 17:25

Islámský stát se přihlásil k útoku na ruské letadlo na Sinaji [1].

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jarda
Návštěvník
Jarda

Velice špatná kvalita videa

Dobrý člověk
Návštěvník
Dobrý člověk

Byl jsem v EG několikráte a na různých letištích. Filcung cestujících neuvěřitelný, ale vnější ochrana plochy tristní, díry v plotech.. otevřené brány, aby ruce nebolely je zavírat. Je to spekulace, ale nejsnadnější je dát bakšiš efendimu, aby přibalil balíček a pak bum. Už tam nejezdím, faktická bezpečnost na bodě nula. To v Tunisu bude 5x vetší bezpečnost než tam. Ty zrůdy co to udělali je potřeba dopadnout a dát před soud.

Aksal
Návštěvník
Aksal
q
Návštěvník
q
Dažbog
Návštěvník
Dažbog

Dobrý den, včera jsem viděl na noční obloze nádherný úkaz – bolid. Nemůže být souvislost s asteroidem s názvem 2015 TB145 a pádem ruského letadla? Osobně znám několik lidí, kteří viděli podobné nebeské divadlo v onen den. Vesmírné těleso o velké rychlosti a váze by mohlo smést letadlo z oblohy … R.I.P.

zombie
Návštěvník
zombie

tak upřímně-z toho videa není jasný vůbec nic…

a
Návštěvník
a

podobne video (a jako vzdy v te nejhorsi mozne kvalite) nasekam 50 za hodinu. Neznamena vubec nic. Samozrejme, ze netvrdim, ze to nebyli islamisti. Jinak je uz srandovni jak vsechny neco odhalujici videa jsou s rozlisenim 240p a nizsim

Spravte si uz to zadavani prispevku. Pokazde musim captcha napsat 2x- pokazde. A mam ho samozrejme napsany dobre. Jinak bych na to neupozornoval.

Oto
Návštěvník
Oto

K tomu captcha: stačí kliknout na šipky obnovení ještě před posláním příspěvku.
Patrně má captcha časový limit na zadání

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Kazdopadne je dobre vsimat si vsech zverejnenych zprav co nejdrive po incidentu a pak sledovat, ktere se uz neobjevi. To jsou ty klicove. Nejinak tomu bylo v pripade MH370 (mohl bych sam dolozit) a urcite i MH17. A vubec – nejak nam ty Airbusy v posledni dobe padaji, nezda se Vam? Ostatne – jaky ma dopad embargo proti Rusku napr. na dodavky nahradnich dilu a servisu prave pro letadla – o tom jsem zatim moc neslysel. Pritom je to vic technicky nez politicky problem – kdyz kvuli “teroristum” vam s prominutim koukaj dnes na letisti pomalu i do (_!_).

jardob
Návštěvník
jardob

Ľudia, ja sa divím že hneď zverejňujete pochybné videá… To rovno už môžme písať o “Severnom Vetre”.
Zamysleli ste sa nad konceptom, príčinami a následkami?
To či lietadlo zostrelili, alebo malo poruchu je v danej chvíly vedľajšie (hoci je pravdepodobné že malo poruchu a pilot sa dožadoval medzipristátia v Kahyre). Ide o to, že správa, že k pády lietadla sa prihlásil ISIL, hrá amíkom do karát v tom, že teraz to budú trúbiť vo všetkých správach – “odplata teroristov”, čo bude slúžiť ako tlak na obyvateľov RF aby sa stiahli zo Sýrie…
A takýto článok, podobnej negatívnej panike iba prospieva…!!!

konzerva
Návštěvník
konzerva

To neznáte rusy Ti nikdy nevyjednavají z teroristy..viz únos ruských diplmatů v libanonu před x lety .kdy unesli ruské diplomaty v Libanonu? Tak rodinám teroristů poslali mužské přirození jednoho z člnů a za 2 hod. byli diplomaté volni…

Oto
Návštěvník
Oto

Video je jasný podvrh. Je to narychlo odfláknutá CGI animace záměrně rozostřená. Nesedí kinetika “výbuchu”, okamžitý černý dým atd. A pokud by to připravoval IS tak si buďte jistí že by to bylo v úplně jiné kvalitě!

Honza999
Návštěvník
Honza999

Hm…

Byl to Airbus. Tedy letadlo ovládané prostřednictvím počítačů. Tedy letadlo, jehož systémy je možno ovládat i dálkově. Myslíte že je hodně velký problém – pro ty co jsou u moci – “unést” jeho vysílačku? Mám tím na mysli převzít její ovládání tak aby to posádka nevěděla a navodit tím pádem situaci, ve které se posádka bude domnívat, že jsou s vysílačem problémy… Pokud se nepletu, tak posádka hlásila problémy s vysílačkou a proto žádala o přistání v Káhiře. A když už mám v moci vysílačku, mohu tak, aby to nikdo jiný z řízení letového provozu nevěděl, dát letadlu příkaz k sstoupení do letové hladiny 1500 metrů. Což letadlo před tím, než spadlo učinilo. A tam dole již čekal “spřátelený terorista” s protiletadlovou zbraní. To je jen jedna z možností jak přinutit posádku k sestupu do 1500 metrů. Také mohly kontrolky signalizovat porušení hermetičnosti trupu a pokles tlaku – to je také důvod k sestupu z letové hladiny. A zase dole čeká “kámoš se Stingerem”.
Sám jste uvedl, že by to Amíkům hrálo do karet. A já jsem toho názoru, že právě proto se to stalo…

Mamlas
Návštěvník
Mamlas

A proč by dělali to tak složitě? Stačí klesnout na 2000 metrů a pak otočit tah motoru a to letadlo spadne jako kámen a 2000 metrů je málo na to aby nabralo rychlost. A pokud k tomu zaseknou i kormidlo tak je konec.

Vesna
Návštěvník
Vesna

Je mi veľmi, veľmi smutno, že zase doplatilo toľko nevinných civilistov na hrátky vojnových štváčov. Zbytočne. Sú to zbabelci vŕšiaci sa na nič netušiacich ľuďoch. V akých hanebných časoch to žijeme?