VIDEO: Začala v USA řízená revoluce? Dav levicové mládeže vtrhl do soudního...

VIDEO: Začala v USA řízená revoluce? Dav levicové mládeže vtrhl do soudního areálu v Durhamu v Severní Karolíně a strhl sochu konfederačního vojáka, zatímco policie a ostraha soudu dostala příkaz nezasahovat! Židé chystají přeformátování USA podobně jako na konci občanské války v roce 1865! [CZ Titulky]

VIDEO: Začala v USA řízená revoluce? Dav levicové mládeže vtrhl do soudního areálu v Durhamu v Severní Karolíně a strhl sochu konfederačního vojáka, zatímco policie a ostraha soudu dostala příkaz nezasahovat! Židé chystají přeformátování USA podobně jako na konci občanské války v roce 1865! [CZ Titulky]

Víkendové protesty v USA, které zažehla demokratická radnice v Charlottesville ve Virginii, když se rozhodla odstranit jezdeckou sochu generála Roberta E. Leeho [1], se postupně začínají rozšiřovat do dalších měst v USA. Nejpodivnější událost proběhla včera, když dav zfanatizovaných levicových aktivistů vtrhl do soudního areálu ve městě Durham v Severní Karolíně. Následující okamžiky, které se začaly odehrávat, by měly okamžitě varovat všechny lidi v USA, protože něco se začíná chystat. Dav aktivistů se srotil okolo 93 let staré sochy konfederačního vojáka, neznámého vojína. Socha nesymbolizuje žádnou konkrétní historickou postavu, ale je připomínkou všech obětí vojáků, kteří bojovali v občanské válce na straně Konfederace. Demonstranti si přímo z budovy soudu přinesly žebřík, opřeli ho o podstavec sochy a jeden z nich vylezl po žebříku nahoru.

Levicový dav u stržené sochy vojáka. Na transparentu: “Žádný Trump, žádný KKK, žádné rasistické USA!”

Poté připevnil na hlavu sochy žluté tažné lano a dav mládežníků strhl sochu k zemi. Během akce skandovali různá hesla, jako např. “My jsme revoluce!” nebo “Žádný Trump, žádný KKK, žádné fašistické USA!” a celou akci natáčely televizní kamery a štáby tiskových agentur. Většina z těch madých lidí přitom nic netuší o původu a důvodech vzniku KKK z historického hlediska [2]. Co je na celé akci děsivé, to je místo celé události. Jedná se o soudní areál, justiční půdu, ale na místě akce nebyl ani jediný policista. Před okamžikem mluvil u Alexe Jonese na Infowars zaměstnanec areálu, který sdělil, že pracuje na pozici ostrahy areálu, ale včera dostal volno, že nemá chodit do práce, ať si udělá volno, že ho dostane zaplacené. Teprve z televize se dozvěděl, co se stalo v areálu soudu. Jedná se nachystanou demonstraci ve spolupráci s justičním areálem, který patří do majetku státu Severní Karolína. Kvůli demonstraci byla místní policie přesunuta na okraj areálu a měla příkaz celou akci jen monitorovat a nezasahovat.

Policie přihlížela zničení sochy, všechno bylo zinscenované

Pokud dochází k ničení veřejného majetku, a to kdekoliv na území USA, okamžitě zasahuje policie a pachatel je zatčen za ničení majetku. Ve chvíli, kdy ostraha a policie dostanou příkaz, aby se držely dál, tak se nejedná o spontánní demonstraci mládeže, ale o zinscenovaný protest. Cílem je vyvolat na území USA občanskou válku, aby veškerou moc mohla převzít armáda a postupně aby došlo k rozbití USA na menší svazky. Levicová mládež je zde v roli užitečných idiotů, protože takovéto scény fungují jako přilévání oleje do ohně. Tyto záběry probudí obrovský vztek v amerických patriotech a na jihu především v konfederalistech. Není to ale poprvé a není to jenom událost v Durhamu. Tyto protesty podobného charakteru běží na univerzitách a na školách již od zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

Vlajka Konfederace. V USA je zaděláno na novou občanskou válku.

Studenti na univerzitě v Berkeley dokonce málem zapálili budovu univerzity při násilných protestech proti Trumpovi a jeho příznivcům, ovšem univerzitní správa školy nechala akcím volný průběh, i když už hořelo několik pokojů studentů a na chodbách školy hořely pneumatiky. Zasáhly teprve potom až hasiči, kteří převzali rozhodování, a to školní rada protestovala, že jde o narušení akademické půdy ze strany hasičů a místních úřadů. Doslova to začíná připomínat jakousi degeneraci západní hyperkorektní společnosti, která chce v rámci hyperdemokracie ponechat volný průchod činům zfanatizované a militantní mládeže, která ničí a zapaluje cizí majetky. Americké univerzity jsou historicky centrem a líhní amerického levicového liberalismu, takže tyto univerzity vychovávají opět a pouze jenom liberály a levičáky. Tisíce absolventů za desítky let potom způsobují, že levicový liberalismus se dostává do nejvyšší politiky, do myšlení soudců, do myšlení senátorů. A pochopitelně se tito lidé dostávají i do amerických mainstreamových médií.

To, co vidíme v USA, to je výsledek řízení školství na 1. prioritě

Protože oni všichni na těchto univerzitách studovali a tyto univerzity je formovaly. Jedná se tudíž o dlouhodobé procesy řízení na 1. prioritě, světonázorové řízení. Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti! A přesně toto probíhá desítky let nejen v USA. Univerzity jsou úzce propojené s neziskovým sektorem a židovským kapitálem. George Soros, Rupert Murdoch, Warren Buffett, Bill Gates, Steve Jobs, Google, Amazon, Elon Musk a další. Tihle všichni sypou miliardy a miliardy dolarů do univerzit a univerzitních kampusů nejen v USA a na výchovu budoucích elit, protože univerzity jsou továrnami na jejich výrobu. A jestliže univerzity vyrábí liberály a jejich levicové myšlení, neomarxisty a globálně myslící studenty, potom z nich logicky nemohou vyrůst pro-národní, pro-vlastenecké struktury. To je nesmysl. Proto už tušíte, proč liberálové a neomarxisté jsou prakticky všude v řídících rolích, v politice a médiích.

Detail stržené sochy konfederačního vojáka.

Jestliže na univerzitách se prosazují LGBT teze, podpory homoagendy, podpora migrace, podpora multikulti, potom z absolventů nemohou vyrůst osobnosti, které budou podporovat a bránit tradiční rodinu. Potom z nich nemůžou vyrůst jedinci, kteří budou v budoucích řídících rolích prosazovat ochranu hranic, ochranu kultury, ochranu národních zájmů před zájmy ciziny, před zájmy globálními. Nemusíme vzory hledat jenom v USA. Podívejte se do Česka na české univerzity. Co prosazují a co učí své studenty? Multikulturní teze, genderová studia, žurnalistiku o ruském vlivu a ruské propagandě, studia o sociální diverzitě. A absolventi těchto univerzit končí kde? V neziskovém sektoru, v think-tancích, v rolích asistentů poslanců, ve státní správě, v České televizi a rozhlasu, v justici. Tam všude potom prosazují liberální teze, homoagendu, multikulti, globalizaci, EU atd.

Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti!

Řízení na 1. prioritě se ovšem už dávno netýká jen univerzit. V rámci inkluze se působí na myšlení dětí už v mateřských školkách, kde malým dětem pouští z televize pohádky o Multikulti sněhurkách (video zde) a o tom, jak je bílá pleť v podstatě na hovno, ale také o tom, jak jsou nikáby sexy (video zde). Světonázorové řízení původně měla v dikci rodina. Tradiční rodina. Máma a táta ustanovili řízení pro dítě a jeho světonázor. Muž, žena, potomci. To je rodina. Jenže to, co probíhá v poslední době, to je snaha tento vzorec přeprogramovat na model, kdy na jedné straně výchovu neurčuje rodina, ale vzdělávací systém státu a na druhé straně dítě je stavěno do role rovného člověka, kterého rodiče nesmí k ničemu nutit. Nejdále je tento systém v Norsku, kde je odebírání dětí součástí indoktrinačního sociálního systému dotaženo do extrému. Stačí pár nevhodných slov před dítětem a sociální služba Barnevernet okamžitě dítě odebírá rodině.

Takto dopadnou nejen sochy, ale celé USA. Sami Američané si přivodí zánik vlastní identity a kultury.

Když potom dítě vyroste do věku studenta, má už zcela vyhraněný a systémem pokřivený světonázor. Bílý muž se objímá s černochem a plive na vlastní bílou historii, která civilizaci pozvedla k budoucnosti, rozvoji a pokroku. Nebo snad někdo chce tvrdit, že černoši přinesli civilizaci vědecko-technický pokrok? Nebo cikáni? Nebo muslimové a jejich imámové? Všechno, co okolo sebe vidíte, jsou řízené procesy degenerace bílé rasy. Doslova jde o auto-degeneraci, protože samotná bílá rasa si tuto degeneraci sama sobě navozuje. Ale když půjdeme do hloubky, tak zjistíme, že to není tak úplně pravda. V pozadí, za univerzitami, za neziskovkami, za politiky, za korporacemi, stojí obrovský a neviditelný loutkovodič. Židovský kapitál. Kdykoliv bílý člověk přichází o hodnoty, které svojí prací vybudoval, tak tyto majetky mu nebere cikán, muslim, černoch nebo asiat, ale bere mu je žid!

Revoluce, převraty a násilnosti škodí národům, ale vyhovují židům!

Podívejme se na současnou migrační krizi. Komu škodí? Tak především bílému muži v Evropě. To je nabíledni. Bílý muž chudne, jeho rodina spolu s ním. Ale kdo roste? Zeptám se opět řečnickou otázkou, ale je potřeba, abyste to opravdu pochopili. Zapněte si televizi. Počkejte si na první reklamní blok. A sledujte. A počítejte. Kolik reklamy tam uvidíte na bankovní půjčky, úvěry, hypotéky a rychlopůjčky od nebankovních firem? Chápete už, komu vyhovuje chudnutí Bílého muže v Evropě? Ještě pořád jste nepochopili? Tak znovu. Pokud byste vydělávali ve svém zaměstnání pětkrát tolik, co vyděláváte dnes, šli byste si půjčovat peníze do banky na nákup pračky, nové sedačky do obýváku, nebo půjčovali byste si rychlopůjčku, abyste vyšli posledních 10 dnů před výplatou? Ne, nešli byste se zadlužovat. Nebyl by důvod si půjčovat od žida! Protože banky a finanční instituce jsou v jejich vlastnictví, židé kontrolují peníze a jejich oběh a emise.

Policie dorazila na místo až poté, co se demonstranti rozešli.

Takže cílem židů je udržet bílého muže v práci, aby tvořil hodnoty, ale aby nebohatl. Protože bohatnutí je vyhrazeno jen židům. Nejhorší, co se může stát lékaři je, když vyléčí všechny své pacienty. Zkrachuje a přijde na buben. A nejhorší, co se může stát židům je, že lidé budou mít dostatek peněz a přestanou si půjčovat. Nasunování islámu do Evropy je komplexním procesem indukce globálního chudnutí, aby se lidé, státy a národy západu více zadlužovaly. Majetky se postupně přesunují od bílého muže do rukou židů. Možná vás ale teď napadne myšlenka, proč potřebují židé někomu půjčovat, když kontrolují emise peněz? Proč si peníze nenatisknou? Protože vůbec nejde o peníze, ale o moc nad lidmi. Moc je to hlavní, co židy zajímá. Moc nad vašimi životy. A jak tuto moc vyrobit? Tím nejsprostším a nejstarším způsobem. Udělají z vás svého dlužníka. A kdy bude plán sionistů na světovou vládu kompletní? Až židům bude dlužit celý svět. Potom budou ovládat celý svět, všechny své dlužníky. A kdo není zadlužen?

Žid použije vaši vlastní ruku, aby vzala nůž a s ní jste si sami a s nadšením podřízli krk. Přičemž vám nejprve ten nůž draze prodá!

No, zkuste hádat. Ty země spočítáte snadno. Írán nedluží židům. Severní Korea nedluží židům. Venezuela nedluží židům. A také Rusko nedluží židům. A podívejte se, co se s těmito zeměmi děje, jaké sankce jsou na ně židy uvaleny, co se v těch zemích děje uvnitř. I když židé okolo Vladimira Putina jako Michail Fridman, Levi Leviev a Moše Kantor dělají všechno proto, aby Rusko a ruský stát zadlužili, Putin se snaží tomu bránit. Pokusil se dohodnout s Trumpem, aby došlo na zrušení sankcí a Rusko si nemuselo už půjčovat u židů jako Fridman a spol. Židé v kongresu v USA to ale překazili. Právě jim slouží protiruské sankce. Aby Rusko nemohlo vydělávat peníze, aby si na svůj provoz muselo začít více půjčovat a zadlužilo se. U koho? No přece zase u židů. Dokud budou na Rusko uvalené sankce, bude si muset Moskva půjčovat peníze u židů a zadlužovat se. A i když Vladimir Putin dělá všechno proto, aby státní dluh byl co nejmenší, půjčování na provoz státního rozpočtu zastavit nepůjde, dokud budou sankce proti Rusku v platnosti. A protože americký kongres ovládaný židy sebral americkému prezidentovi právo na rušení sankcí proti Rusku, tak si sami dejte dohromady tuto židovskou mozaiku, jak do sebe hezky zapadá.

Běloši si sami strhli sochu konfederačního vojáka a černoch si na ní stoupne jako vítěz? Chápete už, co znamená pojem “autogenocida bílého muže?”

Země světa, které nedluží židům, jsou všechny na černém seznamu s nálepkou zemí, které podporují terorismus. Rusku také chtěli tuto nálepku nalepit, aby to bylo komplet, ale trik a inscenace se sestřelením letu MH17 nad Ukrajinou nevyšel, nálepku se Rusku nepodařilo nalepit. A tak alespoň židy ovládaná WADA, antidopingová asociace, zakázala ruským atletům sportovat na globalistických sportovních akcích, které ovládají sionistické globalizační struktury. Je to odplata za to, že nevyšel plán s letem MH17. Rusko nejde vykreslit jako teroristický stát, a tak z něho udělali alespoň stát, kde se sportovcům dává doping. Pokud jde o Severní Koreu, minulý týden se objevila zpráva v ruských médiích, že HDP KLDR raketově roste. Jak je to možné? Vždyť západní média tvrdí, že tam lidé na ulicích umírají hlady? Chápete už tedy, podle čeho se dnes uděluje nálepka teroristy? Chápete, proč neoconi v USA chtějí najednou tak moc a rychle zaútočit na KLDR? Když nedlužíš židům, půjdou ti po krku! Půjdou po krku státu, tvojí zemi, firmě, rodinám, jednotlivcům. Když nedlužíte, nikdo vás neovládá, představujete hrozbu pro židy na všech úrovních společnosti, státu, civilizace.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
tarch
Návštěvník
tarch

Vynikající článek,toto je totiž gro všeho zla v současném světě.Je to řízená morální,psychická i fyzická postupná genocida nežidů-gojim-.Slovany nenávidí nejvíc a proto nás chtějí “vykořenit”,Slované musí udělat federaci v čele s RUSKEM a spojit se s určítými neslovanskými státy v Evropě a parazita i s poskokama poslat do izraele, tam můžou šmelit mezi sebou……..

zleoš
Návštěvník
zleoš

Pane V.K., koukám v úžasu jak přesně jste vystihl realitu. Máte můj obdiv za velkou odvahu! Otázkou je jak z toho ven. Volby z principou nic změnit nemohou, kdyby mohly tak je zakážou, a na to povstat a utopit parazity v jejich krvi je dav příliš zpohodlnělý a otupený.
Obávám se, že po malých krůčkách, za brilantního využití ‘salámové metody’, překročíme bránu elektronického NWO koncentráku a potom už nebude cesty zpět.
Dnes senát schválil zákon o povinném čipování psů, testovací balónky se zrušením hotovostních plateb jsou také vypuštěny, v rámci ‘boje proti terorisismu’ jsou ořezávány občanské svobody . . .

Jaris
Návštěvník
Jaris

zleos, myslim si, ze cipovani psu je dobra vec. Majitel ma byt za sveho milacka zodpovedny. Tudiz, kdyz se ztrati nebo si pejsek udela vylet a nekoho pritom pokouse, okamzite se zjisti, komu patri a panicek zaplati mastnou pokutu. Cipovani psu schvaluji.

Blanka
Návštěvník
Blanka

Vy jste opravdu případ! Tak jenom kvůli blbum co si neumějí vychovat a ohlídat psa, budu já cipovat toho svýho?! A co s dětma? Ty taky dělají za zády rodičů nepřístojnosti, ANO dáme jim čip!!

gabreta
Návštěvník
gabreta

Milá Blanko…Dnešní maminka si koupí satanský kočárek s výhledem DOPŘEDU,aby kojenec HNED na začátku neměl kontakt s matkou..Matka,jako blbka při prvním pláči MUSÍ zastavit,obejít kočárek,navést vizuelní kontakt a provést nápravu. Dnešní matky ZÁHADNĚ věší na kočárky plenku,že je dítě izolované jako v tanku,je mu vedro,protože je i létě nabalené jako v zimě a proto řve..Dítě zkouší už v plenkách,co si muže dovolit,pokud se mu takto otročí,tak v pěti potřebuje ČIP,nebot si dělá,co chce. Výchova POSTARU nese svoje ovoce,kdo to zvládl,nemá obavy že skončí v domově duchodcu,kde ho dospělí spratkové budou okrádat o duchod..

Jaris
Návštěvník
Jaris

Blanko, neplette si psa s ditetem. Dite umi mluvit, pes ne. V pripade, ze se pejskari ztrati jeho milacek, je sance, ze bude nalezen, daleko vyssi prave diky cipu. To je preci dobra zprava, ne? V Australii uz to funguje leta a nikomu to nevadi. K zadnemu cipovani deti zde, podle Vasich prostoduchych nazoru, nedochazi.

Kari
Návštěvník
Kari

Jaris, to nejsou prostoduche nazory, to jsou opravnene obavy. Psa jste si koupila, zaplatila za nej. Tedy je Vas. A jestli VASEMU pejskovi nechate dat do kozichu cip nebo ne, je poze Vase vec a nikomu do toho nic neni. Zachazi to prilis daleko. Ja si radej koupim papouska. Ten je take milej a cipovat ho nemusim ☺

Jaris
Návštěvník
Jaris

Kari, ja mam stareho kocoura a dala jsem mu take pred lety cip, Kdyby se ztratil, je vetsi sance ho najit. Je rozdil cipovat zvire nebo cloveka a samozrejme, ze s cipovanim lidi nesouhlasim, ale jak uz jsem psala, kazdy z nas ma uz ten cip bud v telefonu, nebo v platici karte. Asi tak.

Jaris
Návštěvník
Jaris

No, vypada to, Blanko, ze toho sveho pejska budete muset ocipovat, jestlize byl zakon schvalen. Berte to z te lepsi stranky. Hafan se Vam ztrati a nekdo ho najde. Diky tomu, ze bude mit cip Vas najdou a shledani s pejskem bude stastne dokonceni pribehu.
V Australii cipovani psu uz leta funguje a nikomu to nevadi. Samozrejme, ze deti ikdyz jsou nebedne, podle Vasich prostoduchych predstav u nas jaksi necipuji.

HumanaeLibertas
Návštěvník
HumanaeLibertas

Tento zákon by měl být nastaven tak, aby bylo čipování dobrovolné a né povinné.

pzv
Návštěvník
pzv

Je to nezmysel. Keby išlo iba o hľadanie stratených psov, tak stačí dať čip do obojku a netreba zviera stresovať takouto rizikovou technológiou. Alebo ešte jednoduchšie, dať na obojok adresu majiteľa.

Tu ide jednoznačne o krok salámovej metódy (overtonove okná) v súvislosti s čipovaním ľudí. Najprv sa budú povinne čipovať psy, na nich sa otestuje spoľahlivosť technológie a jej prípadné zdravotné riziká. Potom prídu s nápadom čipovať malé deti, aby ich bolo možné nájsť v prípade únosu alebo zatúlania. Potom prídu s nápadom čipovať všetkých ľudí a vkladať im do čipu zdravotnú dokumentáciu. Skrátka cesta do pekla namaľovaná žiarivými farbami ako veci pre náš prospech. Existujú patenty na čipy s diaľkovým ovládaním, ktoré v sebe obsahuju kapslu s jedom (kyanid) a v prípade, že by daná osoba bola vyhodnotená ako riziko pre krajinu, tak daného človeka nadiaľku zlikvidujú. Táto technológia bola pôvodne vyvinutá ako poistka u tajných agentov, ak by hrozilo, že prejdú na stranu protivníka alebo by začali moc rozprávať.

zleoš
Návštěvník
zleoš

Obejdou se i bez kyanidu, alespoň ze začátku, aby nevyvolali příliš velký odpor.
Po zrušení hotovostních plateb bude stačit když závadové osobě vypnou možnost čipem platit.
Apelujte na lidi kolem vás ať se proberou z hypnózy a začnou se chystat na nadcházející zúčtování, sametové to určitě nebude.
Buďto my, nebo oni!

zleoš
Návštěvník
zleoš

Čipování psů samo o sobě je mi u zadele, jediné co mi na něm vadí je, že je povinné.
Zmiňoval jsem ho, protože je to předstupeň čipování lidí, zpočátku dobrovolného – pro ‘naše dobro’, později, ve finální fázi NWO, povinného.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Takovy cip ma uz dneska kde kdo, dobrovolne, a to ve svem chytrem telefonu bez ktereho nemuze zit. Take jsem cetla, ze se v Praze uz naslo par magoru, kteri vynalezem cipu do tela byli uvytrzeni a nechali si ho dat mezi palec a ukazovacek zcela dobrovolne.

gabreta
Návštěvník
zleoš
Návštěvník
zleoš

Ano, pro zblblé technokraty je to cool. Ti lidé jsou nadšeni možnostmi technologiíí a nechtějí vidět jejich temné stránky.
Např. nedávno mně někteří z mých kolegů šokovali, když hýkali nadšením nad článkem o dronu s kamerou s ultra rozlišením, který ve spojení s patřičným software dokáže při poletování kilometr nad městem rozpoznávat osoby a nepřetržitě je sledovat.
O tom co se dnes děje se Orwellovi a Huxleymu ani nesnilo.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Souhlas, vsechno se da zneuzit, zleos. Bohuzel.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Ve své úterní tiskové konferenci Donald Trump podrobně mluvil o tom, co nazval “levicový aktivismus”. Bílí nacionalisté, jak tvrdil, nebyli minulý víkend jedinými lidmi v Charlottesville, kteří si zasloužili odsouzení. “Na druhé straně se nacházela skupina, která byla také velmi násilná,” prohlásil.”

IMHO je poslední věta Trumpa nepravdivá. Trump má pravdu, že v Charlottesville a mimo něj násilí některých levicových aktivistů představuje skutečný problém. Tam, kde se mýlí, naznačuje skutečnost, že jakýkoli problém nelze srovnávat s bílím nacionalismem.

Co nejen Trump nazývá “levicový aktivismus” (vysvětlím, proč je to chybný termín později) je ve skutečnosti antifa, což je zkratka pro antifašisty. Hnutí má kořeny v militantní levici, která se ve dvacátých a třicátých letech minulého století potýkala s fašisty na ulicích Německa, Itálie a Španělska. Oživila se v sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých letech, kdy se anti-rasistické punky v Británii a Německu mobilizovaly k porážce neonacistických skinheadů, kteří infiltrovali hudební scénu. Přes punkové skupiny, které se vyznačovaly protirasistickými akcemi – a později ve Spojených státech, se objevila antifašistická frakce, neboli antifašismus. Výbušný vzestup a růst nastal z pochopitelného důvodu v době, kdy Trump kandidoval na prezidenta: Aby se zmobilizoval proti bílím nacionalistům, potažmo alt-right. Jako členové převážně anarchistického hnutí antifaističtí bojovníci obecně bojují proti bílé nadřazenosti, a to nejen tím, že se snaží změnit vládní politiku, ale prostřednictvím přímých akcí. Snaží se veřejně identifikovat bílé nadřazence, dostat je z práce a vystěhovat z jejich bytů. Narušují bílá nacionalistická shromáždění, a to i násilím.

Konzervativci používají násilí antifa, aby ospravedlnili – nebo alespoň odvrátili – násilnost bílých nacionalistů, jak to udělal Trump na své tiskové konferenci. Ti jsou strategicky znepokojeni, protože to bílým nacionalistům nedovolí líčit sebe jako oběti s odepřením práva svobodně se shromažďovat. A morálně znepokojeni, protože antifašisté skutečně porušují toto právo. Použitím násilí odmítají morální dědictví boje s civilními právy proti bílé nadřazenosti. A snaží se potírat rasismus a shromažďování, odmítají morální dědictví ACLU, které v roce 1977 šlo na Nejvyšší soud, a které bránilo právo neonacistů pochodovat přes Skokie v Illinois.

Antifa aktivisté jsou upřímní. Opravdu věří, že jejich opatření chrání zranitelné osoby před škodami. Cornel West tvrdí, že tak učinili v Charlottesville https://www.democracynow.org/2017/8/14/cornel_west_rev_toni_blackmon_clergy Tento problém je ale naprosto odlišný od toho, co naznačuje Trump, že je to problém, který se rovná bílé nadřazenosti. Použití výrazu “alt-left” naznačuje morální ekvivalenci, která prostě neexistuje.

Pro začátek, zatímco antifa páchá násilí, neprovádí nic z toho, co dělají bílí nacionalisté. Není náhoda, že to byl nacistický sympatizant – a ne antifašista – který se v Charlottesville dopustil vraždy. Podle Ligy proti hanobení https://www.adl.org/sites/default/files/documents/MurderAndExtremismInUS2016.pdf se pravicoví extrémisté dopustili 74 procent z 372 politicky motivovaných vražd zaznamenaných ve Spojených státech v letech 2007 až 2016. Levicoví extrémisté se dopustili méně než 2 procenta.

Za druhé, aktivisté antifa nefungují jako alt-pravice. Bílá, křesťanská nadřazenost byla vládní politikou ve Spojených státech americké historie. Anarchismus ne. Proto nejsou v amerických parcích a vládních budovách žádné sochy Michaila Bakunina. Antifa se nemůže pochlubit žádným ekvivalentem Steva Bannona. Nemůže se pochlubit žádným ekvivalentem generálního prokurátora Jefferson Beauregarda Sessionse III, který nese prostřední jméno generála konfederace a jméno prezidenta konfederace a který údajně nazval NAACP ” neamerický “. Nemůže se pochlubit Alexem Jonesem, Kterého Donald Trump chválil jako ” úžasný ” http://edition.cnn.com/2016/11/17/politics/jeff-sessions-racism-allegations/index.html Dokonce i kdyby vize antifa byla stejně škodlivá jako “alt-right’s”, má mnohem menší moc, aby tuto vizi přenesla do reality. Vize antifa není tak škodlivá. Antifa aktivisté neoslavují režimy, které se dopustily genocidy a vynuceného otroctví. Jsou většinou anarchisté. Anarchismus nemusí být zvlášť praktická ideologie. Ale není to ideologie, která zobrazuje členy určité rasy nebo náboženství jako nehumánní.

Pokud by Donald Trump opravdu chtěl podkopat antifa, měl by udělat vše pro to, aby vyvrátil falešnost, kterou antifa – kontraproduktivně – mobilizuje proti. Spojení svazků konfederace na místech, jako je Charlottesville, mohlo být dobrým začátkem.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zighartice, obavam se, ze se mylite.
“Antifa aktiviste jsou uprimni” je blbost – je to stejne zfanatizovana sebranka, jako “slunickari”.
Kdyz to vezmete lakmusem Double-speaku, je ” kristalove jasne”, ze je to jen dalsi marxisticke chapadlo Sorosovy chobotnice….
A pak….co je to dnes “nacismus”?
Neni to nahodou pojem, tykajici se Nemecka ve 2ww?
Nezamenuje nahodou tento vyraz NEKDO ucelove s ” nacionalismem” – tedy “Vlastenectvim” (tedy pocitem sounalezitosti s vlastnim narodem a rodnou hroudou), aby tento pojem zamerne nabil zapornym nabojem???

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Nacionální socialismus je typická nenávist především vůči Židům, gradující plánem na likvidaci všech Židů. Útočníka z Charlottesville přitahovali rasisti a nacisti, obdivoval Trumpa. Nacionalismus za nejvyšší hodnotu považuje příslušnost k národu reprezentovaného především jedinci stejné rasy, kultury, jazyka, usiluje o uchopení životního prostoru pro tento národ na úkor ostatních skupin obyvatel.

Fields měl na sobotní manifestaci na sobě symboly hnutí Vanguard, které je považováno za tvář amerického fašismu. Na své facebookové stránce, kterou sociální síť už odstranila, měl mnoho poznámek o Trumpovi a alternativní pravici i odkazy na rasisty a nacisty. Byla tam i fotografie nacistického vůdce Adolfa Hitlera jako dítěte nebo vojáky držící americké vlajky a vlajky s hákovým křížem.
https://m.youtube.com/watch?v=1o6-bi3jlxk

Co se týče tematizování „naconalismu“, tak se lidské hlouposti očividně meze nekladou. Pokřivený pohled na „naconalismus“ mají ale nejen všerůzní pisálci a novináři, kteří se na “naconalismu” mohou tvůrčím způsobem dosyta vyřádit, ale i ve velmi mnoha případech i samotní aktéři. Výsledek je ten, že tu operujeme s „neonacismem“ a ten se chtě nechtě paradoxně stává s jedním z mnoha ochranných psychologických mantinelů současného řádu.
Je tedy Fields neonacista, nebo nacionalista? Podle mne jde o autonomního teroristu, obdobně jako Arno Michaelis
https://www.washingtonpost.com/posteverything/wp/2015/06/25/this-is-how-you-become-a-white-supbemacist/?utm_term=.ae7a7a97b24b

Proto se běžně v tisku a na internetu dozvídáme, jak nelidští jsou „nacionalističtí žháři a zabijáci“ a jak by to tu vypadalo, kdyby se „nacionalisté“ dostali k moci, soudě podle jejich agresivního chování na ulici apod? Že jde v případech agresivních a psychicky narušených jedinců o asociální živly, které se pouze za nacionální socialismus schovávají a odvolávají se na něj? Touhle vážnou myšlenkou se žurnalisté a odborníci na pravicový extremismus vážně nezabývají resp. nechtějí zabývat. Nejeden z těchto narušených jedinců nevědomky přebírá obraz, který o „nacionalistech“ běžně denodenně vytvářejí média, jako svůj mustr a uplatňuje jej pak při svém chování a vystupování. Tento „nacionalismus“ má sotva něco společného se světovým názorem, ale měl by spíš být předmětem zájmu sociologa a psychologa.

gabreta
Návštěvník
gabreta

Balte jarmulky a upalujte na KOPCE https://www.youtube.com/watch?v=0X9HtZKOkbs

gabreta
Návštěvník
gabreta
Dalibor
Návštěvník
Dalibor
gabreta
Návštěvník
gabreta
psi duše
Návštěvník
psi duše

Asi skočný příliv/odliv. Když stoji luna a slunce v zakrytu. Slapová síla luny se spojí se stejnou sílou slunce. Nedavno bylo zatmeni, ne?

pzv
Návštěvník
pzv

našiel som v diskusii náhodou toto:

“Ze by (dalsi) false flag action ????

Muž, který byl obviněn z neonacismu a zavraždil ženu tím, že ji úmyslně během protestů v Charlottesville srazil autem, je ve skutečnosti přívržencem Hillary Clintonové a členem Antify …..

http://yournewswire.com/charlottesville-hillary-soros/

——————
Idnes hystericky rozdúchava vášne skoro akoby sme boli jedným zo štátov USA

Fašisté v USA hýří energií, úřady spěšně odstraňují pomníky Konfederace
http://zpravy.idnes.cz/charlottesville-donald-trump-konfederace-pomniky-robert-lee-alt-right-neonacismus-fasismus-i0e-/zahranicni.aspx?c=A170816_155320_zahranicni_aha

Poslední bitva generála Leeho. Američtí fašisté křísí duchy Konfederace
http://zpravy.idnes.cz/robert-e-lee-virginie-nasilnosti-charlottesville-socha-pjj-/zahranicni.aspx?c=A170814_124421_zahranicni_aha

Trump překvapil média surreálnou tiskovkou, zaskočil i své poradce
http://zpravy.idnes.cz/trump-charlottesville-virginie-nepokoje-f1r-/zahranicni.aspx?c=A170816_104506_zahranicni_aha

Všetky články od rovnakého redaktora (“aha” alias Adam Hájek)

————————————
Môj dojem z toho celého je, že niekto rozbieha v USA farebnú revolúciu proti Trumpovi.

Finist
Návštěvník
Finist

charlottesville se “stalo” na sorosovy narozeniny

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

To by, odpovidalo 😉
Sorosova Armada zahajuje vitezoslavne tazeni proti americkym vlastencum, a soucasne startuje priprava 3. reseni…
Nezbyva, nez doufat, ze to Trump za pomoci Putina (obrazne receno) ustoji…
Jinak ma US ve vyhledu peake-marxismus-leninismus jako vysitej, s eliminaci zbytecnych, a s BSO, nebo nejakym generalem v cele “Velke Americke Revoluce”…

HumanaeLibertas
Návštěvník
HumanaeLibertas

S tím zadlužováním a dluhy. Mám si to tedy spojit tak, že různé marionety, které vodí šedé eminence v pozadí brání tomu, aby Česká republika začala těžit lithium a z výnosů splatila státní dluh, který by nás dostal z dluhové sionistické pasti? Máte nějaký scénář, co by pak následovalo? Někdo by nás napadl? Poslali by sem osamělý vlky vraždit? jaké nálepky bychom dostali?

Otázka také je, jak by to vypadalo, kdyby byl stát bez dluhů, ale 95% všech občanů našeho státu by dlužilo židům.

Jinak libí se mi, že pan VK ve svém projevu trochu více přitvrdil, je vidět, že všem dochází trpělivost.

Auschwitz
Návštěvník
Auschwitz

Tak, tak, selekční rampa tábora 2

heron
Návštěvník
heron

Prave vrcholi serial Hra o truny. (Vrcholi vzhledem k tomu kolik ma celkove serii a jak uz konec vsichni vyhlizeji- i kdyz bude jeste jedna serie, na kterou si pockame za rok). Serial je podle knizni sagy. Ta stale neni dopasana a autori tohoto serialu uz jedou podle sveho. Takze se neni vubec co divit, ze muzeme sledovat propagandu multi kulti hrubeho zrna i tady. Nemusim byt genius, abych vedel jak to cele dopadne- ti, kteri nepochopi, ze museji utvorit jednotny “stat”, kde si budou vsichni rovni, budou napadeni a zdechnou. Pjakin ma tento serial rad a cekam, ze uz by se pomalu mel zacit vyjadrovat i k tomuto. I proto, jak brutalni sledovanost a odezvu tento serial ma. Uz davno tvurci nemaji dle meho rozvazane ruce a musi jim do toho kecat nekdo seshora. A spisovatel radsi drzi hubu- taky dostal zaplaceno. Vy, kdo jako ja sledujete zajimave serialy- posledne napriklad Americti boohove- musite videt jak kazdy dil brutalne, ale doslova brutalne vsechny teze, o kterych pise i AE news jsou tam propagovany. Americti bohove- to si pustte- je to zajimavy pocin, ale i z techto duvodu je zajimavy, jak dnes scenaristi MUSEJI pracovat. Kdo to nepochopil, ten si nemuze ani skrtnout. V podstate uz se neda na nic divat. Pokud se nekdo smal Okresu na severu, tak USA tvorba v nicem nezaostava. Naopak. Okres byl naivni s cilem ukazat zivot z te lepsi stranky, ale to uz dnesni obyvatele planety davno nezajima. Bohuzel kdyz se o tom bavim s fanousky USA, ci EU tvorby, tak na me cumi odkud jsem prisel. Takze opet- lidi to polykaji, aniz by chapali, ze s nima takhle manipuluji. A nepomuze ani to, kdyz jim vylozite karty na stul. Muze jit i o komedie, kde by jste to necekali a meli by dat propagandisti ruce pryc, ale naserou se doslova kdekoli- Silicon Valley. Jsou znat i rozdily mezi dva. tri a vic starymi seriemi ve srovnani s dneskem. Ale tim jak tlaci na pilu, tim se samozrejme probouzi aspon to promile, protoze fakt jenom slepej si toho nevsimne. Viz Edna (web pro novinky ze sveta zapadnich serialu). Ovsem sledovanost celkove stoupa a cisla hovori za vse. Odvadi svou praci dobre a funguje to. Ja jen kdyby si nekdo myslel, ze jejich deti cumi na nejaky fantasy a ze nejsou nijak vychovavani. No tak smula. Podprahove i zcela otevrene to do nas perou hlava nehlava.

albatros
Návštěvník
albatros

Mám dojem, že stejní producenti, co nám šoupou homosexuální, incestní, multi kulti Game of thrones, tak dělali taky Battlestar Galactica, což byla zas “óda” na transhumanismus a kromě multi kulti došlo i na míšení s robotama 😀
Jinak všechny filmy a seriály sou díky NWO agendě natolik politicky zkurvený, že člověk bez filtru dostává pořádnou politickou sodu aneb podprahovky. Jinak celej seroš je takovej ten styl depresivního drama a nepůsobí zrovna pozitivně. Pan autor měl asi dost zkurvené dětství a potřeboval se z toho vypsat.
Alespoň, že ta ruská tvorba se začíná probouzet.

HumanaeLibertas
Návštěvník
HumanaeLibertas

Pokud stále čekáte stejně jako já na další knihu od R R Martina, můžu mezitím doporučit knižní ságu Malazská kniha padlých. Je to podobného ražení, jako Hra o trůny, ale ještě o trochu lepší, celá sága má přes 10 tisíc stran a výhodou je, že je již dokončená 🙂

Marci
Návštěvník
Marci

Máte pravdu, taky v tvorbě čehokoli a kdekoli, je vše vidět. Příští rok uvidíme v plné kráse oslavy 100 výročí. To budeme čumět, jak to vezmou mládežníci z neziskovek do ruky, odborníci ve všem v umění, pedagogice, ekonomice atd…..

gonoss
Návštěvník
gonoss

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/487934/zide-sprchujte-se-vyzyval-hosty-svycarsky-hotel-izrael-chce-tvrdy-trest.html
Už ani nelze nazvat žida židem! Když smrdí jak čuníci na sto honů a hotelový personál je vyzve aby se osprchovali jak normální lidé , tak div nestartují židácké bombardéry! Jak je měli identifikovat na té žádosti? ŽLUTOU HVĚZDOU?
Negr zůstane negrem i po kýbli vápna, stejně cikán, a žid židem i po plastické operaci dlouhého rypáku! Každá věc má svůj název. Když se jim nezamlouval jejich plemenný název tak tam měli namalovat žluté prasátko s dlouhým sosákem a pejzy.

gabreta
Návštěvník
gabreta

Vyskytla se chybička..Ona autorka to upozornění měla napsat češtinou pozpátku,čili POUZE hebrejsky a JEMNĚ,aby olbřímí EGO neutrpělo…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Adolf Hitler se ve sve knize Mein Kampf o zidech vyjadril, ze je poznal podle cichu se zavrenyma ocima, jelikoz zidi nejsou zadni milovnici vody. Znam par zidovskych rodin a vsechny byly spinave.

Sims.
Návštěvník
Sims.

Nikdy jsem si nepřipouštěla rozdělovat lidstvo na barevné a bílé. Vždycky hrálo hlavní roli zda je to Člověk s velkým Č. Dokonce jsme u nás máme ve městě Palestince – dětského lékaře a je to obecně velmi uznávaný člověk a já osobně si ho velmi vážím. Mimo jiné mu vděčí za záchranu života hodně dětí a jejich rodiče na něj vzpomínají jen v dobrém (v závěru své kariéry byl velmi úspěšným hematologem, odborníkem na léčbu dětské leukémie) . Já se s ním velmi ráda zastavím na kus řeči a že dokážeme propovídat i hodinu. pro mne je to člověk s takovým zvláštním obtíženě vyslovitelným jménem, ale jinak k nám patří jako by se zde narodil. Ale co si mám myslet o mladíkovi, který vítězně stojí na polámané soše vojáka konfederace? Pokud to takto půjde dál, společnost se dále rozdělí a rozeznávání podle barvy se stane ještě ostřejším a zvednou se animozity, které jen tak neskončí. Likvidací bílé rasy si přivodí svět zkázu, možná konec této planety. pak se začnou mlátit hnědí s černými, žlutými a nakonec bude velké NIC.

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

Sims.
Bílá rasa je nejvyvinutější rasa ze všech.
Skutečně to může dopadnout,třeba jako v Jižní Africe,vyhnali bíle,vyvraždili celé rodiny a teď černoši hladoví,nejsou schopni,pracovat,myslet na budoucnost,jen jako zvěř čekat co příroda dá.

gabreta
Návštěvník
gabreta

EGO a emoční tělo dělá divy https://www.youtube.com/watch?v=DS0s9nXTCs4

smith
Návštěvník
smith

Přesně toto se stalo jednomu kolegovi: před lety zakotvil v Africe a vybudoval prosperující farmu….pak ho samozřejmě stejně jako ostatní vyhnali…no a když se tam teď byl podívat, tak zůstali jen ruiny a nikdo nic nedělá…