VIDEO z Britanistánu: Muslimský taxikář odmítl nabrat zákazníka se slepeckým psem, protože...

VIDEO z Britanistánu: Muslimský taxikář odmítl nabrat zákazníka se slepeckým psem, protože by to bylo “Haram” a proti Koránu!

VIDEO z Britanistánu: Muslimský taxikář odmítl nabrat zákazníka se slepeckým psem, protože by to bylo “Haram” a proti Koránu!

Řádění muslimů v Britanistánu (již nemá v podstatě ani smysl hovořit o Velké Británii v jejím dnešním stavu) nebere konce. Internetem se teď šíří virální video, které zachycuje taxikáře a člena systému Uber v autě na ulici v Leicesteru, jak je úplně zděšen, když vidí muže a ženu se slepeckým psem a odmítne je nabrat [1]. Korán zakazuje věřícím kontakt se psem (je to “haram”), s výjimkou psů hlídacích a ovčáckých. Video pořídili Charles Bloch (student De Montfort University) a jeho přítelkyně Jessica Graham. Ústředním bodem incidentu je slepecký vodící retrívr jménem Carlo.

_90287571_13417459_10209456792277591_6252046586125148041_n.jpg
Charles Bloch a jeho vodící pes Carlo

Charles Bloch trpí silným postižením zraku, vidí jen obrysy a psa potřebuje především uvnitř budov, kvůli schodům, chodbám s menším světlem, kde se stává úplně slepým atd. Spolu s přítelkyní si zavolali odvoz pomocí aplikace Uber. Přijel muslimský taxikář místní taxislužby a začaly se dít věci. Taxikář odmítl pár se psem nabrat do vozu. Bloch nejprve taxikářovi vysvětluje, že je to proti zákonu z roku 1995, protože podle tohoto zákona nesmí být lidé s postižením diskriminováni ve veřejné dopravě a musí jim být umožněna přeprava spolu s asistenty nebo pomůckami. Muslimský taxikář na to zareagoval způsobem, že jeho víra je postavená výše, než jsou britské zákony, a že musí zavolat šéfovi na centrálu taxikářské firmy ADT Taxis v Leicesteru.

Taxikář: “Toho psa já nevezmu. Je to moje volba. Je to o mé víře!”

K tomu opravdu dojde a taxikář volá několik dlouhých minut. Nakonec stáhne lehce okénko a řekne, že je vzít nemůže. Muž mu na to odpoví, že pokud odjede bez nich, zažaluje ho. Taxikář dupne na plyn a odjede. Vítejte ve sluníčkem zalitém Britanistánu, začíná nový den…

O Islámu, psech a ostatních lidech

Islám nenávidí psy: Archanděl Gabriel slíbil Prorokovi, že ho navštíví v jeho domě, ale nakonec nepřišel. Později Gabriel vysvětlil Prorokovi, proč nepřišel: “My, andělé, nevstupujeme do domů, ve kterých jsou obrazy nebo psi.” — Sahih Bukhari 4.54.50

Abdullah (b Umar.) (Alláh buď milostiv) ohlásil: Posel Alláhův (mír s ním) nařídil zabít psy a my jsme poslali (muže) do Medíny a do jejích zákoutí, a my jsme neušetřili žádného psa, kterého bychom nezabili, a to natolik, že jsme zabili i psy, kteří doprovázeli mokrou velbloudici patřící k lidem pouště. “ Sahih muslim 3811

Ibn Mughaffal ohlásil: “Posel Alláhův (mír s ním) nařídil zabíjení psů, a pak řekl: A co s nimi, tzn. s jinými psy?” A pak udělil koncesi, že lze držet psa pro lov a psa pro bezpečnost stáda, a řekl: “Když pes olízne nádobí, je třeba ho umýt sedmkrát a  vydrhnout hlínou ze země osmkrát.” – Sahih muslim 551

Islámská věrouka nevysvětluje, proč podle Koránu odmítají andělé vstupovat do příbytků se psy a obrazy. Ovšem v Persii se dodnes traduje, že psi jsou schopni vidět lidskou auru a v případě přítomnosti andělů psi začnou zuřivě štěkat, protože cítí obrovský strach a nebezpečí. Podobně jako když pes kňučí v blízkosti opravdu zlého člověka, ze kterého cítí obrovské vystupující zlo anebo v blízkosti člověka s dobrým srdcem vrtí ocasem a projevuje radost. Obrazy v Islámu naopak uchvacují duše podle věrouky. Tuto víru sdílí Muslimové spolu s ultraortodoxními židy Charedim. Ti se také děsí obrazů a zejména fotografií, které podle nich uvězňují duše zemřelých.

Od Koránu ke Kabale

Kabalistické lóže doporučují po smrti člověka spalovat “silné” věci, které by mohly duši člověka držet v pasti. Pálení oblečení, oblíbených věcí zemřelého a samozřejmě fotografie, které mají obrovskou moc držet v pasti duši zemřelého. Silná pouta způsobují potom projevy v domech, které se označují jako “poltergeist”. Je zajímavé, že islám, ortodoxní židé a kabalistické kruhy sdílí ohledně psů (ale i koček) a obrazů člověka všeho druhu (obrazy, fotografie, fresky, sochy, busty) společné teze.

Charles-Bloch-blind-man-refused-taxi.jpg
Charles Bloch se svým psem

Pokud však otázky víry začnou zasahovat v západní civilizaci do rozporu se zákony a lidskými právy, tak by měl asi někdo zasáhnout. Ale kdo by si dnes dovolil kritizovat muslimy? Však by potom britská královna riskovala vypuknutí intifády na Britských ostrovech a nakonec by opravdu musela ze země utéct do Švýcarska. Muslimské překreslování demografické mapy země pokročilo v Británii velmi daleko. O to více děsí slova Davida Camerona, který na tiskovce po Brexitu ve svém proslovu zmínil, že Británie zůstane multikulturní zemí a bude nadále otevřená všem etnikům a rasám. Vypadá to, že instalace muslimského chalífátu v Evropě jede a pojede na plné obrátky, bez ohledu na Brexit. A mezitím občané a postižení lidé se budou muset zase opět připravovat na život plný ústrků a pohrdání ze strany budoucí majoritní muslimské společnosti v Evropě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S použitím zdroje: [2]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lekno
Návštěvník
Lekno

To so psom, si myslim, moze byt historicky zakodovane ako parazitologia. Zvierata, hlavne pes, ma velke mnozstvo parazitov v tele. Zial, chodia naboso, vsetko mozne olizuju, chodia po vsetkom, piju z cohokolvek. Majitelia psa su najohrozenejsi a mali by sa pravidelne odcervovat spolu so svojim psom (alebo mackou). Nezda sa mi ten pristup taxikara spravny, mal by mat zadnu cast oddelenu a po praci nechat zapnute UV na nejaku chvilku a ma ‘vybavene’.
Parazity su ohromna (umyselne utajovana) zataz pre organizmus cloveka (ale aj zavierat).
http://www.medicelo.cz

Holy
Návštěvník
Holy

Porad jste v klidu a chodite na nakup do Kafilerlandu? Porad mate chleb a hry? Piva je jeste dost? A co bude zitra? Zajima Vas co bude s Vasimi detmi a vnuky? Dobrovolne se prihlasite k nejake aktivite a klikem na internetu to pro Vas konci? Ne drazi pasivni ovcane. Teprve to zacina:
http://www.prvopodstata.com/2016/07/07/autenticke-foto-muslimove-trenuji-strelbu-v-cesku-tvrdi-strelnice-cekanice-tabor/
Az Vam budou rezat hlavu a strilet k tomu Vase deti a znasilnovat Vase zeny drive nez je tez zabiji bude pozde se ptat! Oni utoci jen v davu, protze vedi, ze v jednote je sila.
TAK SI TO UZ TAKY UVEDOMTE!!!

http://www.narodnidomobrana.cz

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Já tedy nevidím nic špatného nebo děsivého na tom, aby si muslim jako každý normální člověk šel zastřílet na střelnici. Střelba je jeden z nejušlechtilejších sportů a občasný kondiční trénink nemůže nikomu uškodit.

kari
Návštěvník
kari

A vite ze normalni rozumni muslimove se u kondicni strelby chovaj uplne jinak nez ti o kterych je rec v tomhle clanku?

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Pokud neporušují provozní řád střelnice a zásady zacházení se zbraní (což neporušují), mohou si dělat cokoli chtějí. Tak jako kdokoliv jiný.

kari
Návštěvník
kari

Uprime vam preju aby se vam to obhajovani muslimu strilejicich ze samopalu za zvuku jejich nabozenskych textu z repraku a provolavajicich pritom slavu Allahovi jednou nevymstilo.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Díky. 🙂

basos
Návštěvník
basos

Bertiku a kde v Cesku na strelnici se smi poustet muzika pri strileni? A vubec kde v cesku ne v TX se smi stilet ve volne prirode ze samopalu?

zleoš
Návštěvník
zleoš

Nechceš jít trollit někam jinam, ideálně do prdele?

Kolda ze Žampachu
Návštěvník
Kolda ze Žampachu

https://proevropu.com/zpravy/autenticke-foto-muslimove-uz-trenuji-na-ceskych-strelnicich/ U nás už slimáci trénují dokonce na střelnici, jak vyplývá z odkazu a ten čmoud na obrázku ještě neví jak se drží samopal, a tak by mě zajímal názor pana ministra Chovance, jestli mají odborný dozor a nepotřebují mít zbrojní průkaz?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Odpoved jednoducha, nebrat do taxiku muslima i kdyby byl chromy. Slapnout na plyn a odjet. At si osedla velblouda, primitiv!

kari
Návštěvník
kari

Me se zda ze cela Evropa uz je skutecne ve valce jen to probiha jinak nez je zvykem. Staci se podivat na to co se delo v Syrii. Nebyt Ruska uz by podle me cela Syrie byla pod vladou isis a co by se potom organizovane valilo na Evropu je mimo predstavu Evropanu. Evropane hlavne na zapade vubec nepremysli co se na ne vali co se na ne planovalo a kym a kdo manipuluje z jejich vladama vedoucich stado na porazku. Me Evropani uz prijdoi jako ovce. Rekne se jim prijmeme milion muslimskych uprchliku dame jim chudinkam pohadkove soc davky vy to lidi zaplatite brutalni wahabisticti saudove jim postavi krasne mesitty a vy lide ustóupite jejich vire a nechate se od nich rubat. Lide reknou akorat beee sklopej hlavu a nikdo neprotestuje nikdo nepremysli naopak lide je jeste vitaj. To je skutecne jako velmi spatny sen.

heron
Návštěvník
heron

protoze jim nic nechybi! Klasickej zapadak se ma jak prase v zite. Lip tu snad nikdy nebylo- takze nechce na tom nic menit ani si nic pripoustet. Navic lidi z WW2 uz pomalu vymreli. Jsme nauceni drzet hubu, chodit do prace a vic nic se po nikom neocekava- hlavne by nic vic ani nemel. Makej, nakupuj a drz hubu- mozna ti ti vydrzi az do smrti. A vic nic uz v hlave neni- krom toho jak prijit k jeste vic penezum

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Jakákoliv víra je nebezpečná. Všechno popírá vše. Pokud by mi někdo z jinou vírou bral nějaká lidská práva, domohu si je svou silou. Nejsme otroci, zvedněme hlavu. Lidé by si měli vzpomenou na svoje padlé, kteří bojovali za to co dnes máme. Pro svobodu se bohužel umírá a svoboda nejde koupit ve slevě v supermarketu. Lidé vy nevíte co se děje? Nastává platit: ,, Neptej se komu zvoní hrana, Ona zvoní tobě”. Nehledejte hrdiny na ulici a začněte taky něco dělat a přemýšlet. Dá se ustoupit, ale jednou zjistíte, že již není kam.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Já bych to formuloval jinak. Náboženství je – z různých důvodů – jediná věc silnější než mechanismus řízení společnosti, proto se jej ti, kteří řídí společnost, snaží jeho vliv na společnost za každou cenu potlačit. Napřed jménem protikřesťanského sekularismu, když nestačí ten, pak jménem islamobijectví.

albatros
Návštěvník
albatros

Nevím nakolik si to lidi uvědomujete, ale takovýhle pád civilizace se děje tak 1x za tisíc let. Tudíž sme svědky něčeho výjimečného i když je to podobné jako, když dinosaurus sledoval tu podivnou červenou věc, která mířila směrem k zemi. Ale jedna etapa končí a něco nového začne. Tak se to děje.

kari
Návštěvník
kari

Tady prestava veskera sranda. Napriklad v Turecku nenavist ke psum neni. Tureckem se potuluji tisice poulicnich psu a kocek ( zivi se vetsinou odpadkama) nejsou agresivni lide je spontanne krmi i jim kupuji kosti. Myslim ze jsou pro Turecko duleite protoze zabiji krysy a hlodavce. V Turecku si psi v pohode curaj na zdi mesit a neresi se to. Muslimove v Evrope jsou daleko fundamentalistycti nez treba pohodovi Turci( pisu o obycejnych turcich ne o gaunerovi Erdoganovi a jeho strane) . Do Evropy zamirilo skutecne to ” nej” z muslimu. Obavam se ze to pro zapadni Evropu nedopadne dobre uz jejich vnucky muzou povine nosit hadr na hlave ( v lepsim pripade v horsim cernou burku).

KevSpa
Návštěvník
KevSpa

Je to hrozné, co se děje. A co je horší, že se to toleruje. Snad se toho nedočkáme i tady.

klessk
Návštěvník
klessk

Je zvláštní,že si lidi v západní Evropě přejí přechod na islám !! Vždyt každý, kdo umí počítat přijde na to, že s touhle politikou se to dá stihnout do 10 let !! To jim vážně nevadí, že jejich děti už budou žít 100 procentně v islámu ??

albatros
Návštěvník
albatros

Není to vůbec zvláštní. Západní civilizace už nemá žádné hodnoty, všechno je už zaměřeno jenom na peníze a všechno se už točí jenom kolem peněz. Jim už je všechno jedno a někteří z nich asi ten příchod islámu uvítají.

kdochcevidi
Návštěvník
kdochcevidi

Protože Západ zahodil víru. Proti kříži neměl půlměsíc šanci. S pohany si poradí jako nic.