VIDEO: Výuka dětských džihádistů v afghánské škole. Islámský stát by bez snahy...

VIDEO: Výuka dětských džihádistů v afghánské škole. Islámský stát by bez snahy západu o import demokracie do muslimských zemí nikdy neprosperoval! [CZ Titulky]

VIDEO: Výuka dětských džihádistů v afghánské škole. Islámský stát by bez snahy západu o import demokracie do muslimských zemí nikdy neprosperoval! [CZ Titulky]

Evropa a západní civilizace čelí útokům islamistů. Prakticky každý týden se v Evropě stane nějaký útok proti občanům evropských zemí. A politické reprezentace EU namísto obrany životního prostoru vymýšlejí cesty, jak do Evropy přijímat více a více těchto teroristů, ať už potenciálních anebo skutečných. Europol ve své poslední zprávě varoval, že v Sýrii na územích pod kontrolou Islámského státu jsou školy, kde ISIL učí děti cestě Džihádu. Že je ale situace mnohem hrozivější, to ukazuje reportáž Al-Jazeery ve videu výše, které nebylo pořízeno v Sýrii, ale až v dalekém Afghánistánu. V zemi, kde přece Američané a spolu s nimi i čeští vojáci na misích měli importovat blahobyt v podobě demokracie. Skutečnost je taková, že Američané utrpěli v Afghánistánu nejdrtivější porážku od Vietnamu a ze země se stáhli.

be3371fecfa34e13b0098704b550e5f3_18.jpg
Učitel džihádu ve škole v Afghánistánu

Afghánistán je dnes rozvrácenou zemí a je v horším stavu, než v jakém byl za vlády Talibanu před rokem 2001. V zemi zuří občanské válka, ne nepodobná té v Libyi, pouze se o tom v západních médiích nemluví. Loutková pro-západní dosazená vláda v Kábulu nemá podporu lidu a je pod permanentní ochranou znovu přivolaných amerických vojsk, které musel Barack Obama do Afghánistánu vrátit, aby Taliban a dnes už hlavně Islámský stát se nedostal k moci v hlavním městě. Import demokracie, která je pro muslimy nepřátelským zřízením, totálně selhal. Přesto však země NATO a také Česká republika stále vysílá do země okupační oddíly, které mají udržet slabou pro-západní vládu v Kábulu u moci. Spolu s tím vzniká v Afghánistánu k západu stejná nenávist, jako v 80. letech vznikala k Sovětskému svazu a ještě předtím k Velké Británii.

Západ nejprve kolonie vykořisťoval, dnes je ničí importem demokracie!

Afghánistán je země, která je neblahým pozůstatkem koloniálního systému, kterým západní země plundrovaly a vykořisťovaly nerozvinuté země na všech ostatních kontinentech světa. V těchto zemích nevznikala žádná infrastruktura, žádný průmysl, žádné školství, rozvoje věd, žádné kulturní a historické procesy, které by vedly země k pokroku. Jediná kultura, která v těchto zemích byla, je a bude, je islám. A spolu s ním svaté písmo Koránu a v něm popis toho, co je to cesta víry, cesta Džihádu a Svaté války. Určitě si pamatujete na staré punkové heslo “No Future”, které v 70. letech razila skupina Sex Pistols jako proklamaci beznadějného postavení pracujícího člověka v korporátním světě. Jakkoliv není důvod s tímto nesouhlasit, tak jestli v dnešní době někdo opravdu nemá budoucnost, jsou to mladí lidé v islámských zemích.

7bed08a2b5f54346b795399e26b04110_18.jpg
Učitel dětem předvádí střelbu z Kalašnikovu

Jejich jedinou cestou k lepšímu životu je emigrace. Protože pokud neemigrují, budou muset jít cestou Džihádu. Afghánistán je zemí, který je nejlepším příkladem hesla “No Future”. Ale Evropa a západní svět nemůže integrovat miliony lidí z islámských zemí, protože západní civilizace toto ekonomicky a ani společensky neustojí. Zhroutí se. Evropa se spolu s USA podílela na Arabském jaru. Na procesu odstraňování diktátorů v arabských zemích, kteří udržovali ve svých zemích klid, pořádek a určitý základní sociální smír, který dostačoval na to, aby nevznikal exodus a úprky milionů lidí do Evropy. Právě Arabské jaro a rok 2011 je počátkem světových změn, které dnes vrcholí v podobě migrační krize. K tomu, aby se situace vrátila do stavu před rokem 2011, už asi nedojde. Procesy vyššího řízení byly uvedeny do pohybu a spolu s nimi miliony migrantů.

Migraci lze zastavit jen změnou vlád v evropských zemích!

Pro řešení situace by bylo potřeba, aby západ přestal v Sýrii podporovat teroristy, kteří bojují proti vládě Bašára Asada. Aby země EU a USA přestávaly do Sýrie dodávat zbraně a aby přestaly usilovat o svržení demokraticky zvoleného prezidenta Sýrie. Bohužel, k zastavení migrační vlny by bylo potřeba stabilizovat i Afghánistán, celou severní Afriku a hlavně Turecko, které migrační vlnu používá ke svým zájmům, k islamizaci Evropy, viz. masové demonstrace Turků v Německu na podporu Erdogana. A vzhledem k tomu, že evropské vlády jsou v loutkovém postavení vůči Bruselu a nadnárodním elitám, za současného stavu není světlo na konci tunelu. Není možné volit ve volbách vládní strany, které posílají do Sýrie zbraně, které kývají a odsouhlasují další okupační mise v Afghánistánu. Bez systémových změn vlád v zemích EU nepůjde migraci zastavit, protože k tomu prostě nebude politická vůle. Místo toho vláda najme agentury, které za peníze daňových poplatníků budou lidem vysvětlovat přínosy migrace, jako to udělala už česká vláda, více zde.

os-isis-in-afghanistan-frontline-pbs-wucf-20151118.jpg
Učitel při názorné ukázce AK-47

Mezitím v Afghánistánu vyrůstají děti, které se v hodinách ve škole místo vlastivědy a matematiky učí, jak se střílí z Kalašnikovu a jak se hází pěchotním granátem. Anebo jak se podřezává hlava bezvěrcovi. Malé děti vyrůstají v prostředí, které z nich vychovává nenávistné stroje na zabíjení obyvatel západních zemí. A vlády těchto zemí vymýšlejí, jak tyto děti v EU integrovat, jak co nejvíce uprchlíků po Evropě rozmístit. To není proces naivity, to je proces úmyslné autogenocidy ze stran jednotlivých evropských vlád vůči svému obyvatelstvu. Oni nemají s vámi soucit. Mají pouze zadání a tím je import milionů islamistů do Evropy. Kdokoliv se postaví na odpor, toho odstaví. V Německu už fungují zákony na zákaz výroků proti migrantům, v Česku se tyto zákony chystají. Salámovou metodou se pomalu začnou migranti do ČR nasunovat už na podzim, prvních 80 ze Sýrie a do konce příštího roku prý další 2.5 tisíce islamistů.

Cesta džihádu je pro Araby cestou ven z konceptu No Future!

Když se ale podíváte na úvodní video, pochopíte, že cesta Džihádu začíná u rodičů, kteří své děti na cestu Džihádu pustí. Ti rodiče nemají práci, nemají příjem, ale Islámský stát jim všechno poskytuje. Jídlo, oblečení, střechu nad hlavou, výuku dětí, i když ta je velmi specifická a kromě základů čtení a psaní se děti naučí jen bojovat a recitovat Korán. Podobnou funkci jako IS má v Libanonu Hizballáh, který plní a nahrazuje sociální funkci státu. Provozuje školy, nemocnice, prodejny, obchody, banky, sirotčince, policii a znalci Libanonu potvrdí, že je v určité chvíli těžké rozlišit, co je ještě Hizballáh, a co už je stát. Chudá společnost by po kolapsu Hizballáhu a po importu západní demokracie v podstatě zkolabovala jako Libye, protože tyto islámské země fungují v systému, který je extrémně neslučitelný s kapitalismem a jenž definuje západní demokracii. Islám je mnohem lépe slučitelný po ekonomické stránce s rozvinutým socialismem a komunismem, což je trochu paradox, ale je to fakt. Procesy sdílení a přerozdělování jsou pro islám naprosto typické jako pro socialistické a komunistické systémy.

59b7a6489c4b47b09dd8a4324b1dad48_18.jpg
Nácvik střelby z pistole

Západ by měl přestat usilovat o export demokracie do arabských zemí. Je to rozvratná činnost, která pouze tyto země destabilizuje. Svět má různé podoby a nemůže být všude demokracie, protože je to nesmysl. Vláda věcí veřejných funguje pouze v těch zemích, které jsou ekonomicky natolik silné, že obyvatelstvo není závislé na přerozdělování zdrojů ve státu. Čím více společnost chudne, tím více se přiklání k socialismu, později ke komunismu anebo alternativně k islámu. Je to logický proces. Pokud by země EU bohatly, proces by byl obrácený, příklon k osobním svobodám, pravicovým tezím, nezávislosti na státu atd. Z tohoto je jasně vidět, jaký proces asi tak probíhá právě v EU. Bohatnutí to rozhodně není. A tudíž ani posilování svobod a pravicových tezí v EU nečekejte, právě naopak. Cesta Džihádu se brzy bude týkat i milionů chudých a nespokojených Arabů v EU. Jenom ale hrozí, že vlády členských zemí se pokusí intifádám zabránit tak, že budou uprchlíkům podsunovat peníze horem dolem, aby Araby uklidnili a ukojili jejich potřeby. A bude to podsouvání na úkor vlastních občanů, kterým vlády pro jistotu předem vezmou legálně držené zbraně, co kdyby. Protože nakonec by občané mohli chtít realizovat Džihád na vlastní způsob proti vlastním vládnoucím garniturám. Takže jak to je závěrem? No Future pro západní prostor? To si musí každý přebrat v hlavě sám za sebe.

*Titulky ve videu, které je na začátku článku, zapnete tlačítkem “CC” ve spodní liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Výuka dětských džihádistů v afghánské škole je odsouzeníhodný zločin. Válka v Sýrii patří k současným nejvážnějším globálním problémům. Na světě neustále vznikají nové válečné konflikty a opakují se ekonomické krize. Zatím bohužel neexistuje globální organizace, která by mohla garantovat mír na celé planetě tím, že by umožňovala rychle a efektivně řešit všechny globální problémy. Je na čase urychlit vznik takové globální organizace. Organizací, která by mohla úspěšně řešit všechny naléhavé globální problémy, by mohla být globální vláda. Konkrétně je možné si představit globální vládu např. jako vládu globální federace ve které by byly sdruženy všechny státy světa . Současně existující “světovládu” popisuje článek GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Jednu možnou cestu vzniku výše uvedené globální federace popisuje článek DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Martin
Návštěvník
Martin

Islamizace Evropy začala ve Vatikánu, ne v Turecku, a z Vatikánu je také nadále skrytě řízena… Ti co ještě nepochopili… islamizace Evropy je jen jeden z nástrojů k instalaci NWO… pokud se okamžitě národ neprobudí a nezačne podporovat Zemana a ostatní hlasy rozumu, budeme za chvíli víte kde…

Martin
Návštěvník
Martin

Vatikán už odložil masku a prozradil se, že je ve skutečnosti podporovatelem tzv. Nového Světového pořádku, NWO » a také tím, kdo hodlá islamizovat Evropu » pod záminkou pseudo-křesťanské humanity …a ZDE MÁTE DŮKAZY:

http://www.ragauian.cz/je-to-tady-antipapez-frantisek-se-svlekl-a-definitivne-prozradil-jezuitske-zamery-s-lidstvem-je-mozne-aby-papez-lhal-a-porusoval-kristovo-uceni-zname-pravdu/

Zfalšování Kristova učení i stvoření islámu bylo provedenou stejnou silou za účelem ovládnutí lidského myšlení. Proto dnes Vatikán islamizuje Evropu. Loutkářům je totiž jedno, jak vás budou ovládat. Pochopte prosím, že papeži na Kristově učení nezáleží

Vatikán je nejen tím, kdo islámskou migrační invazi do Evropy veřejně podporuje, je současně i tím, kdo stvořil islám…hned poté co zlikvidoval původní Kristovo křesťanství. Věděli jste, že Kristovo učení bylo zfalšováno? Věděli jste že Mohamed měl katolického učitele? Věděli jste že islámská džihádistická ideologie je pouze vylepšenou kopií Augustinovské teologie katolického „džihádu“? Přesně té teologie, podle které katolická církev jela v podstatě celý středověk, než byla pod tlakem lidí donucena od ní ustoupit, podobně jako od otroctví a nevolnictví. Jinak by tyto ďábelské praktiky podporovala dodnes…

zero
Návštěvník
zero

Čtenáři, co si myslíte o následujícím nápadu?

Oslovit křesťanské faráře ze svých obcí a městských čtvrtí, těch co mají nejblíže k obyčejným lidem. Připomenout jim nedávnou vraždu faráře islamistou. Přesvědčit je aby udělali podobnou akci jakou udělala ukrajinská pravoslavná církev, zorganizovat křížovou cestu do Prahy. Po cestě nabírat další věřící i nevěřící, s cílem předvést naší slavné vládě že islamisty zde nikdo nechce.

Protože tato případná akce by se neshodovala s Vatikánským vedením, navrhuji konverzi k pravoslavné církvi, protože se mi jeví jako lepší než nucená konverze k islámu.

Jsem sice křtěný katolík, a všechny náboženství a ideologie vnímám pouze jako mocenské nástroje, ale v tomto případě se mi jeví tato akce jako velmi užitečná pro většinu věřících i nevěřících občanů ČR.

Nemám přehled kolik druhů křesťanského vyznání v ČR je, ale možná by stálo za to všechny spojit do jednoho celku a zvolit si vedení za účelem jednotného postupu.

kari
Návštěvník
kari

A vzhledem k historii a tradici nasi zeme navrhuji oslovit rovnou farare cirkve husitske. Sebou palcaty, cepy, hole, sutry a panvicky a predvest vlade CR ze migranty nikdo nechce. A v pripade zasahu policie vozovou hradbu roztavit smolu a bijte je deti, nikoho nesetrte!! 🙂

zero
Návštěvník
zero

Kari, vy jediný máte konstruktivní návrh. Ostatní jen hledají důvod proč to nejde.

Jde to. Jde oslovit i katolické kněží, protože většina z nich netuší čeho se vlastně účastní. Pokud by se jim křížová cesta správně vysvětlila a oni přesvědčili své ovečky pro konání křížové cesty k demonstraci nechtěného islámu, pak by se masa lidí nabalovala jak sněhová koule. Pro velení křesťanské církve by to byl šok, jejich otroci je přestali poslouchat! Bylo by vytvořeno informační pole jak pro katolické, tak islámské špičky,rovněž pro GP, že éra jejich dvoutisíciletého oblbování davů spěje ke konci.

Tady vůbec nejde o to že křesťanství a islám jsou zrůdná náboženství,ale o to že ty jejich kostely s faráři mají jistou mediální moc a té je třeba využít v zájmu obyčejných lidí proti mocenským špičkám.

Martin
Návštěvník
Martin

ZÁSADNÍ PROBLÉM JE ŽE KŘESŤANSTVÍ, KTERÉ ZNÁTE JE KOMPLETNĚ ZFALŠOVANÉ A NEMÁ S KRISTEM SPOLEČNÉHO SKORO NIC…

Zfalšování Kristova učení i stvoření islámu bylo provedenou stejnou silou za účelem ovládnutí lidského myšlení. Proto dnes Vatikán islamizuje Evropu. Loutkářům je totiž jedno, jak vás budou ovládat. Pochopte prosím, že papeži na Kristově učení nezáleží

Vatikán je nejen tím, kdo islámskou migrační invazi do Evropy veřejně podporuje, je současně i tím, kdo stvořil islám…hned poté co zlikvidoval původní Kristovo křesťanství. Věděli jste, že Kristovo učení bylo zfalšováno? Věděli jste že Mohamed měl katolického učitele? Věděli jste že islámská džihádistická ideologie je pouze vylepšenou kopií Augustinovské teologie katolického „džihádu“? Přesně té teologie, podle které katolická církev jela v podstatě celý středověk, než byla pod tlakem lidí donucena od ní ustoupit, podobně jako od otroctví a nevolnictví. Jinak by tyto ďábelské praktiky podporovala dodnes…

Martin
Návštěvník
Martin

ano, KŘESŤANSTVÍ, KTERÉ ZNÁTE JE KOMPLETNĚ ZFALŠOVANÉ A NEMÁ S KRISTEM SPOLEČNÉHO SKORO NIC…

Odpověď je zde: církvi se nepodařilo dokonale spálit Origenův spis De principiis, který obsahuje nejstarší křesťanský teologický systém, tam jsou ještě zbytky toho, co církev později zničila. Věrohodnost Origenova je dokonale dokázána. Doporučuji tento www odkaz, jelikož je to tam hezky pohromadě a systematicky viz web: ragauian.cz/origenovo-dilo-de-principiis-prvni-systematicke-vyliceni-krestanske-verouky-aneb-prava-originalni-podoba-krestanstvi/

Tomáš
Návštěvník
Tomáš

Mapa Česka, kde se nachází mešity, modlitebny zde.https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1J-DzVHJQeTgnd-5eoI_lAnbKb08&hl=en_US

Antiklaus
Návštěvník
Antiklaus

„islámské země fungují v systému, který je extrémně neslučitelný s kapitalismem a jenž definuje západní demokracii. Islám je mnohem lépe slučitelný po ekonomické stránce s rozvinutým socialismem a komunismem, což je trochu paradox, ale je to fakt. Procesy sdílení a přerozdělování jsou pro islám naprosto typické jako pro socialistické a komunistické systémy.“

To je zase mimoň ten „šéfredaktor“ VK. Proto v 89. za rozvinutého „komunismu“ tady byli samí islamisté a v dnešní kapitalistické Evropě není jediný muslim 🙂 Kolik od Klause nebo dalších kapitalistických pomatenců dostáváte za tuto hloupou propagandu? 🙂

„Čím více společnost chudne, tím více se přiklání k socialismu, později ke komunismu anebo alternativně k islámu. Je to logický proces. Pokud by země EU bohatly, proces by byl obrácený, příklon k osobním svobodám, pravicovým tezím, nezávislosti na státu atd.“

Aha, socialistický blok tedy tenkrát bohatl a proto se lidé přikláněli ke kapitalismu 🙂 Mám bohužel pravdu, že nedokážete přemýšlet o ničem jiném než o prachách a hledáte v nich i tyto neskutečně hloupé a tupé souvislosti se socialismem. Vy nemáte nejmenší ponětí o psychologii člověka, sociologii, fungování lidské společnosti. Původně jsem Vás měl za relativně chytrého a schopného hledat souvislosti, ale zcela měním názor…

xzden
Návštěvník
xzden

Socialismus u nás padl protože lidé byli systematicky masírovaní pocitem nespokojenosti především díky dezinfo kampani Svobodné Evropy a protože zevnitř zásadně vzrostl vliv “vexlácko-zelinářské” oligarchie propojený s výkonnou státní mocí (Bezpečnost, justice..), všechny tyto síly socialismus efektivně zrušily, a rychle přivedly společnost do současného stavu, který je mimochodem horší než na Ukrajině viz např tento dnešní článek
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/410604-reportaz-z-ukrajiny-trnita-cesta-dlazdena-chudobou-inflaci-a-valkou.html

a reakce v diskuzi:
Ukrajince nemusíte litovat, spíše by jsme jim měli závidět. Jejich v uvozovkách chudý stát dokáže z podstatne nižšího daňového zatizeni pro sve občany pokrýt více výhod než mame my v ČR. Ukrajinske cigarety Malboro se vyrábějí ve Švýcarsku a stejně stoji 22 hriven tzn 22 korun, láhev petihvezdickoveho koňaku, kvalitnějšího než Henesy nebo Martel koupite za 130 korun. Benzin natankujete za 19 korun. Proč tomu tak je? Mají menší spotřební daň. Přesto nikomu nenaskakuje dluh u zdravotní pojišťovny, protože zdravotní péče je zdarma a zdravotní pojištění nemusí nikdo platit.Ve sve podstatě jsou všechny potraviny Bio a mouku na zahušťování pokrmů nepoužívají mají totiž tak hustou smetanu že zahustuji s ni. Jsou tam neskutecne levne cerstve ryby. V mineralce si umyvaji vercajk a stolní vodu v petce by tam nikdo nepil. Dotuji hromadnou dopravu, plyn a elektřinu, pevna linka je zdarma. Hraci automaty zakázali před sedmi lety.

Sice stejná sběř plánovala liberálně po klausovsky reformovat i tam, jenže to nestihli než vypukla válka na Donbase.

pedros
Návštěvník
pedros

Jo,jo,nebýt toho Putina,nebýt toho Putina….Nebýt toho Putina tak na planetě Zemi vládne klid,mír a blahobyt,všechno by bylo zcela zadara,všichni by jsme leželi na zádech a pečené nadívané koroptve by padali přímo z nebes…nebýt toho Putina….

tana
Návštěvník
tana

Socialismus u nás padl, protože padl všude jinde. A u nás naposledy. Lidé se vydali vstříc dobrodružství s iluzemi o štastné minulosti.

xzden
Návštěvník
xzden

Všechny “lido-demo” státy byly vystavené stejné subverzi a všude v “podhoubí socialismu” vykvetly stejné organizované kriminální struktury, které “byly v pravý čas uvolněny” (stylem “vypusťte Krakena”).
Lidé nejvýš jen “cinkali klíči”, jinak neovlivnili nic
Kdo vykročil vstříc štastné budoucnosti bylo možná Rusko, východní Ukrajina a Podněstří, a svým způsobem se “veze” i záp. část Ukrajiny . tam všude za cenu tvrdého ozbrojeného střetu.
Pobaltí, Rumunsko, Bulharsko se topí ve stejném srabu jako Češi.

tana
Návštěvník
tana

Socialismus u nás padl proto, že lidé neměli možnost volně cestovat a pracovat v zahraničí, tudíž vyslyšeli propagandu.
A Husák nebyl pouliční vyvolávač, aby vykřikoval, kolik splatil dluhů, aby dostal Československé zlato z USA a VB. /Aby ho mohl Tošovský zašantročit/.
V 70-tých letech udělal Husák vše pro to, abychom nevymřeli – stavěl byty, ve kterých mnozí bydlí rádi dodnes , postavené tak, že i Cikánům trvá 50 let, než je úplně zničí.
Mladým lidem rozdával půjčky, které snižoval při narození dětí, prodlužoval mateřskou dovolenou.
Skoro každá městská rodina měla chatu nebo chalupu. Sice citrusy a banány nebyly celoročně k dostání, ale zase třešně nestály 150 Kč/kg.
V 90-tých letech jsem měla možnost srovnat život v Československu a v Holandsku.
Tehdy žil průměrný Holanďan v domečku 5×9 m /2-3 podlaží/ na pozemku 5×15-25m, který celý život splácel.
V té době u nás průměrná rodina žila v bytě 3+1 /65-75 m2/, a měla chatu 30m2 na pozemku cca 400 m2, nebo chalupu s pozemkem mnohokrát větší.
A hlavně nepracovat byl trestný čin příživnictví. Každý musel jít “někam” na 8 h 5x týdně.
Všechny děti musely dodržovat povinnou školní docházku, děti z extrémně špatného prostředí se dostaly do dětského domova, ale i tak nadané děti mohly studovat na vojenských školách, gymnasiu a potom i na špičkové medicíně.
Aktuálně německá TV uvedla reporáž o tom, že mnozí Němci letos tráví dovolenou v Německu, zvýšila se zaměstnanost v turistickém ruchu, návštěva památek a sportovišť. Domácí ekonomice to prospělo.
I u nás letos lidé méně cestují do zahraničí, prospívá to hotýlkům i restauracím, památkám i sportovištím. Škoda, že ještě nefunguje Babišova EET, výsledek bychom viděli již teď.

Antiklaus
Návštěvník
Antiklaus

On nás „Západ“ a celý východní blok rozložil klasickou metodou jako rozvrací všechny nehodící se režimy a vlády neustále. Propagandou začne pomlouvat „totalitní“ režim, uplatí vlastizrádce, zorganizuje převrat a nastolí „demokracii“. Ten scénář je stále stejný a takřka nikomu to ani z těhlech „alternativních“ médií vůbec nedochází a razí de facto stále stejnou kapitálistickou propagandu a hledají tupě stále stejné kapitalistické „cesty“ a „řešení“ stále se opakujících se kapitalistických problémů. Řešení není opět jinde než v Rusku. Jedině ti umí přemýšlet v širším pohledu. VK sice kouká na Pjakina, rád by se mu podobal, ale nesahá mu myšlením ani po kotníky. Západ včetně nás je zblblý a naprosto nevědomý, že jsou pod vlivem drog ve formě touhy po kapitálu. Naštěstí čím více na východ, tím lepší myšlení a méně kapitalistických zblblíků. Stačí si poslechnout slovenský Slobodný vysílač. Tam se pravidelně a stále více zabývají příčinami nefungování kapitalismu a tím pozitivním ze socialismu. Na našich alternativních médiích se nic takového neobjevuje vůbec, ač je k tomu občas vyzývám. Všichni čumí a vzývají přímou demokracii a zlodějské Švýcarsko, kde má Klaus uložené své miliardy. S tímto souvisí bohužel zřejmě i 68., který byl holt nutný, protože bychom byli rozkradeni a poníženi již tenkrát…

tana
Návštěvník
tana

Spíš bych řekla, že nás poškodila “jednota socialistického tábora” v postoji k cestování. Mnoho lidí žilo v iluzi, že “by se na západě měli líp”, a tak když se jim podařilo vycestovat, s návratem nepočítali.
Kdyby byla legální možnost cestovat a pracovat v zahraničí, lidé by se vraceli.
Dnes na německých TV běží různé dokumenty, které ukazují jak SRN cíleně získávala-vykrádala inteligenci z NDR.
Ve svém okolí mám dost lidí, kteří emigrovali /a kádrově to polepili zbývajícím členům rodin, kteří se za ně nakonec starali o jejich staré rodiče/. Když sem přijeli po 20-50 letech a viděli, jak žijí jejich příbuzní, pojala je závist.
Domnívali se, že žijeme v chalupách s kadibudkou nad hnojem a ranilo je poznání, že i v rekreačních chalupách je splachovací WC a sprcha normál.
Došlo jim, že jejich “dřevoboudy” daleko nedosahují hodnot ani těch starých rekreačních chalup. O ovoci z vlastních zahrad ani nemluvě.
A to nemluvím o dětech, které v emigraci vyrůstaly, a jejichž rodiče měli spoustu pracovních a finančních problémů a “na ně nezbylo”, rodiče je dostatečně netlačili do školních výsledků, kroužků atd a mnozí nedosáhli ani vzdělání, odpovídající jejich rodinám. Zatím co jejich “kádrově poškození” vrstevníci svého dostáli, třeba za cenu “učňovské školy s maturitou” se dostali a vystudovali VŠ.
Jenže, bohužel, Československo bylo výjimkou, kde životní úroveň “průměrného třídního nepřítele” cca odpovídala životní úrovni /bydlení + dača/ nomenklaturního kádra v SSSR.

Raspberry
Návštěvník
Raspberry

Trump musí vyhrát a vyhnat neocons ze státních institucí!!!!!!!!!!!!!!!!! Bohužel mu došly peníze a odmítají ho spozorovat Wells Fargo, UPS, Motorola, JPMorgan Chase, Ford, Coca-Cola… Kdyby se vzpamatovali alespoň Saúdští Arabové a něco mu nasypali v rámci “přátelství vůči americkému lidu”!

kari
Návštěvník
kari

Kdyby ti Arabasi neprohloupili a zasponzorovali Trumpa :- ). Nebo alespon Erdogan by mu mohl poslat symbolicky milionek na kampan ze ? :- ))

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
abraxas
Návštěvník
abraxas

Na migrační frontě neklid: Nová fáze útoku. Al-Džazíra mluví o stovkách tisíc džihádistů na evropském bojišti. Saúdové zajišťují spojení – bez kterého není velení. Kdes byl, Babiši, když Sobotka kývl na kvóty? http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2600-na-migracni-fronte-neklid-nova-faze-utoku-aldzazira-mluvi-o-stovkach-tisic-dzihadistu-na-evropskem-bojisti-saudove-zajistuji-spojeni-bez-ktereho-neni-veleni-kdes-byl-babisi-kdyz-sobotka-kyvl-na-kvoty.htm

nabozenstvi smrdi
Návštěvník
nabozenstvi smrdi

protiproud je obycejny krestansky fanaticky platek

kari
Návštěvník
kari

I obycejny fanaticky platek muze nekdy napsat pravdu. A ze jeste v Evrope ctete krestanske platky, toho si vazte za dve generace uz to bude jinak a nemam z toho radost

Avari
Návštěvník
Avari

Protiproud rozhodně není křesťanský plátek, ale stojí za ním Hájek, tedy Klaus. Až vyrosteš, tak možná pochopíš, že to není o náboženství,ale o lidech. Můžeš mít sebelepší myšlenku, ta je ale závislá na charakteru lidí, kteří ji přeberou.

pedros
Návštěvník
pedros

Mozna neobycejny!Co ti nato smdi?chachááá

kari
Návštěvník
kari

Dzihadisti placeni americkymi neziskovkami pronikaji do Evropy spolu s migrantana. To je ale prekvapeni. To jsem necekala :- (

tana
Návštěvník
tana

Doteď jsem si myslela, že již cca 10 let Afgánci v ulicích nepřetržitě oslavují svobodu a prosperitu přinesenou vojsky NATO a jejich jedinou starostí je odhánět cizince od jejich hranic, aby se oslavy nezvrtly v Bakchanálie.
Kdy už konečně Evropané pochopí, že výchova je hlavně věcí rodiny, škola je tady od toho, aby se děti naučili číst, psát a počítat.
Nikdo, kromě rodičů, dítě do sportovního kroužku neodvede a za kroužek nezaplatí.
Je jedno, jesli jde o LŠU nebo střelecký oddíl.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Jako by nestačila “Válka proti teroru” vyvolaná v roce 2001 US neocony s naprosto jinými záměry, než byly deklarovány při protiprávní invazi do Afghanistánu.

Teď, asi aby celou zrůdnost s “bin Ládinem” a “Al-Kaidou” dovršili, chtějí sem s pomocí EU natahat Araby a muslimy. Tím vyrobí ještě větší průšvih, který totálně lidem domotá hlavy a životy. Jinou logiku jejich pomatenosti v 21. století nemají.

A o to více budou havloidi v ČT kárat a řešit tzv. netolerantní “Čecháčky”! No, fujtajbl, to je podvod nemající obdoby.

Zeitgeist 11.září 2001 cz titulky
https://www.youtube.com/watch?v=UEBt2LtixME