VIDEO: Výherkyně slovenské očkovací loterie šokovala moderátory RTVS, že sedí doma s...

VIDEO: Výherkyně slovenské očkovací loterie šokovala moderátory RTVS, že sedí doma s koronou! Reklama na Pfizer v přímém přenosu doslova k nezaplacení! Moderátoři ihned pohotově reagovali, že její mírný průběh nákazy je díky vakcíně! A to už se Slováci řezali smíchy, z paneláků byly v tu chvíli prý slyšet výbuchy smíchu! Jenže v Los Angeles už jim do smíchu není, radnice LA se nechala inspirovat opatřením moskevského starosty a všichni zaměstnanci na výplatní pásce města se musí povinně naočkovat do začátku října, jinak přijde vyhazov! Výjimku z očkování ovšem budou mít Židé a muslimové z náboženských důvodů!

VIDEO: Výherkyně slovenské očkovací loterie šokovala moderátory RTVS, že sedí doma s koronou! Reklama na Pfizer v přímém přenosu doslova k nezaplacení! Moderátoři ihned pohotově reagovali, že její mírný průběh nákazy je díky vakcíně! A to už se Slováci řezali smíchy, z paneláků byly v tu chvíli prý slyšet výbuchy smíchu! Jenže v Los Angeles už jim do smíchu není, radnice LA se nechala inspirovat opatřením moskevského starosty a všichni zaměstnanci na výplatní pásce města se musí povinně naočkovat do začátku října, jinak přijde vyhazov! Výjimku z očkování ovšem budou mít Židé a muslimové z náboženských důvodů!

Slovensko právě v této chvíli žije dozvuky nedělní virální událostí, která otřásá sociálními sítěmi a na svědomí ji má včerejší nedělní televizní pořad [1] na RTVS, který přinesl očkovací loterii o velké peníze. Skoro 800 000 diváků sledovalo loterii o obrovské finanční výhry, které mají nalákat Slováky k očkování. Jenže, jak už to tak bývá, tyhle covidové vakcíny jsou natolik nespolehlivé, že stavět na nich loterii je opravdu hazard, který se nemusí vyplatit.

Hlavním mottem loterie je totiž heslo “Být zdravý je výhra!” a s tímto heslem včera došlo k takovému chucpe, že se to ani nedá slovy popsat. Moderátoři se totiž dovolali jedné ženě z Bratislavy, která zvedla telefon, řekla správné heslo a vyhrála 101 000 EUR. Jenže, když se s ní moderátoři dali do řeči, tak z paní Jany vypadlo, že právě sedí doma s koronou. V tu chvíli se prý na slovenských sídlištích ozvaly z bytů výbuchy smíchu, jak nám potvrdilo hned několik čtenářů ze Slovenska z bratislavského sídliště Petržalka.

Zdroj: RTVS

A výbuch smíchu se ozval ještě podruhé, to když moderátoři začali chválit vakcínu, že mírný průběh korony u paní Jany je zásluhou vakcíny. V tu chvíli se prý ozvaly další výbuchy smíchu. Slováci měli včera večer podle zpráv opravdu veselou neděli. Podle údajů televizní sledovanosti prý loterii sledovalo skoro 800 000 lidí [2] a konkurenční stanice Markíza dokonce přesunula [3] vysílací čas soutěže Superstar. Loterie měla a má za úkol vzbudit v lidech zájem o očkování, de facto spíš si lidi koupit, než je motivovat, ale po včerejším svědectví paní Jany jsou akcie Pfizeru na Slovensku asi hodně dole. Slováci vědí, že největší počet nových případů korony je právě mezi očkovanými a mírné onemocnění neberou jako zásluhu vakcíny, ale jako onemocnění způsobené právě vakcínou. Bez vakcíny by žádné sezení doma s koronou velmi pravděpodobně nebylo. A to je podstatný rozdíl.

Los Angeles a Moskva? V obou městech povinné vakcinace pro zaměstnance radnic

Jenže zatímco na Slovensku alespoň očkovací loterie vyvolala velké veselí na účet Pfizeru, v americkém Los Angeles jde do tuhého a nikomu do smíchu už není. Tamní městská radnice složená z neomarxistických liberálů odhlasovala [4], že do začátku října se musí povinně naočkovat všichni zaměstnanci města, tedy úředníci, politici, policisté, hasiči, učitelé, prostě všichni, kteří jsou na výplatní pásce radnice. Kdo se nenaočkuje, dostane vyhazov. Radnice se nechala inspirovat rozhodnutím moskevského starosty v Rusku, který jako první přišel s touto myšlenkou povinného očkování lidí v rámci města.

Vladimir Putin, prezident RF

Je zajímavé, že Vladimir Putin se právě včera znovu vyjádřil [5] pro dobrovolné očkování v Rusku. Mezitím starostové ruských velkých měst po vzoru Moskvy nařizují povinná očkování zaměstnancům ve službách. Trochu to připomíná Babiše a ministra Vojtěcha v ČR. Andrej Babiš je ten hodný, který je pro svobodu a myslí to dobře. Adam Vojtěch je pro změnu ten zlý a špatný na špinavou práci. Celé je to o tom, aby se udělalo, co se musí na pokyn globalistů udělat, ale aby hněv lidu odnesl a odskákal černý kůň, který se stane terčem nenávisti lidu. A vůdce bude za lidumila a dobromila. V Americe se ale na tohle už nehraje. Tam došlo k odkrytí masek a totaliberálové už zavádí diktaturu.

Radnice v Los Angeles nařídila městským zaměstnancům povinné očkování, jinak přijdou o práci

Městská rada Los Angeles dnes odhlasovala povinnost očkování Covid-19 pro všechny zaměstnance města s výjimkou těch, kteří mají zdravotní nebo náboženskou výjimku. Jedná se o druhý mandát související s vakcínou Covid, který rada schválila v uplynulém týdnu. Starosta Eric Garcetti a předsedkyně městské rady Nury Martinez 27. července oznámili, že zaměstnanci města budou muset předložit doklad o očkování proti COVID-19 nebo v případě povolené výjimky z očkování pro změnu týdenní negativní test na COVID-19. Podle nařízení “mají nárok na týdenní testování pouze ti, kteří mají zdravotní nebo náboženskou výjimku a kteří se musí pravidelně dostavovat na pracoviště“. Město je největším zaměstnavatelem v Los Angeles.

Nury Martinez, první latinsko-americká předsedkyně městské rady Los Angeles

Rada okresních dozorčích orgánů přijala začátkem srpna pro zaměstnance okresu Los Angeles přísnější nařízení o očkování, které musí splnit do 1. října. Toto nařízení se vymyká mnoha nedávným příkazům jiných úředníků na federální, státní a místní úrovni v tom, že neumožňuje vyhovět těm, kteří si očkování nepřejí. Nařízení města vyžaduje, aby zaměstnanci, kteří nejsou osvobozeni od práce, obdrželi první dávku dvoudávkové vakcíny Moderna nebo Pfizer nejpozději do 7. září a druhou dávku nejpozději do 5. října. Zaměstnanci, kteří se rozhodnou pro jednodávkovou vakcínu Johnson & Johnson, budou muset být naočkováni do 5. října.

Náboženské důvody umožní vyhnout se vakcinaci, ale bude se to prověřovat, jak moc je u člověka víra hluboká

Nařízení se týká i městských pracovníků první pomoci, jako jsou policisté a hasiči, mezi nimiž údajně existuje určitý odpor k očkování. Podle údajů z okresu L.A. County se v současné době vyskytuje sedm stanic LAFD, kde propukla epidemie. Během pandemie se zatím virem nakazilo 2 759 z 12 000 zaměstnanců LAPD, uvedl minulý týden náčelník Michael Moore. To představuje 23% pozitivitu testů v průběhu pandemie. V celém okrese je celková míra pozitivity testů 16%. Buď budete očkováni, pokud nemáte výjimku, nebo nebudete moci být zaměstnáni ve městě,” řekl člen rady Paul Krekorian.

Protest v Los Angeles proti vakcinační tyranii

Žádosti o výjimku budou posuzovány případ od případu a jejich termín je do 7. září. Podle vyhlášky budou mít nárok na výjimku lidé, kteří mají zdravotní potíže nebo upřímně zastávané náboženské přesvědčení, praktiky nebo obřady, které jim brání v přijetí vakcíny. Zaměstnanci, kteří nejsou očkováni, jsou očkováni částečně nebo nenahlásili svůj očkovací status, by podle návrhu vyhlášky “nemohli být povýšeni nebo převedeni na jinou práci“, dokud nebudou plně očkováni. Fakticky by to znamenalo ukončení pracovního poměru. A to balancuje na hraně amerických zákonů a Ústavy.

Židé a muslimové se očkování vyhnou kvůli náboženským tezím o krvi

Podle pozorovatelů budou výjimky udělovány Židům, prakticky bez diskuse, protože vakcíny zakazuje Talmud explicitně slovy: “Nic do těla nevpravíš, co není košer! Krev svoji nezředíš, neotrávíš a s nežidovskou krví nesmísíš!” a Talmud nerozlišuje mezi jídlem, pitím, nebo vakcínami. Výjimku budou mít i muslimové, u nich platí totéž z pohledu halalVakcíny jsou v Talmudu i muslimy považovány za ředící roztoky, muslimové vakcíny přímo označují za haram, tedy zakázané a proti Bohu.

Obrovská fronta na parkovišti před stadionem Dodgers v Los Angeles. Lidé čekají v autech na vakcinaci

Ortodoxní Židé odmítají jakékoliv vpravování čehokoliv do žil, i kdyby šlo o vlastní krev z krevních konzerv. Podle Talmudu, cokoliv opustí tělo, nesmí se do těla vrátit, bez ohledu na to, jestli jde o výkaly, zvratky, sliny, nebo o vykrvácenou nebo do krevní konzervy odebranou krev. Jakmile krev opustí tělo, nesmí se už do těla vrátit, protože podle Talmudu je již nečistá a může být posedlá démonem.

Pumpičková vakcinace

Někteří citliví lidé po přijetí krevní konzervy popisují zvláštní pocity, na jazyku mají cizí chutě, cítí cizí pachy a vůně, senzitivní lidé mohou slyšet i hlasy. Krev totiž přenáší nejen kyslík v těle, ale i temné síly. Krevní rituály satanistů a Kabaly nejsou náhodné. Krev zajišťuje nejen transport kyslíku k orgánům, ale i transport něčeho úplně jiného a okultně nebezpečného, pokud se krev dostane mimo tělo. Jinými slovy, Židé a muslimové nebudou mít problém vakcínu odmítnout a zdůvodnit, proč nemohou být očkováni.

Čekání v autech v Los Angeles, dříve na antigenní testy, dnes na vakcíny

Jenže všichni ostatní budou postupně k vakcinaci donucování, pod pohrůžkou ztráty zaměstnání. To bude ta nejčastější páka na lidi. Globalisté chtějí do lidí napíchat vakcíny za každou cenu a ne jednou, ani dvakrát, ale mnohokrát. Dalším a dalším očkováním se už ani neříká přeočkování, ale booster injekce, tedy posilovací očkování. Já tomu říkám pumpičková vakcinace, která se přifukuje a do lidí se pumpují další a další dávky. Globalisté jsou tak zoufalí, že už uplácí lidi penězi, aby se dali očkovat. A když se dají, někteří potom sedí doma s koronou a účastní se televizních loterií. Povinná očkování tak co nevidět dorazí i do Evropy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 78% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 1 den. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vavro
Návštěvník
Vavro

Tak už i Parlamentní listy cenzurují covid. Smazali mi tento nevinný vtípek: “Zákazník ve vietnamské večerce: Máte antigenní testy na Covid? Ano, máme. Chcete pozitivní nebo negativní?”. Smutné, že?

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Ostuda ta televizni saskarna, ti psychopate by za prachy udelali cokoliv….jsou jen k smichu….

kacíř
Návštěvník
kacíř

Takže židé a muslimové se nemusejí očkovat kvůli víře. Tak k jakému náboženství se dočasně uchýlit, abych se taky nemusel očkovat?

Zuz
Návštěvník
Zuz

Aj katolici mame moralne vyhrady. A budeme ich uplatnovat. https://www.livefatima.io/exemption/

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Tak to vám přeji hodně štěstí.
Je to jen další upsání své duše.

Zuz
Návštěvník
Zuz

Nechajme sa vsetci prekvapit.

Milan
Návštěvník
Milan

V Hornoaltajsku Ruska dostanú dôchodcovia jednorazovú sumu 10 tis. rubľov. https://www.gorno-altaisk.info/news/134223

milis
Návštěvník
milis

soused si pádem z hrušky zlomil ruku… víte proč ? bo nebyl očkován. Epidemie zmízí v momentě kdy se o ní přestane mluvit…

Uďo
Návštěvník
Uďo

Níže v diskusi jsem napsal, že by bylo dobré aby všichni státní zamestnanaci, a rozšířím to, aby všichni zaměstnanci zaměstnavatelů, kteří to budou chtít , byli povinně očkováni. Každej kdo dělá pro zmrdy, co to požadujou a nehodlá Jim přestat sloužit, má být očkovanej. No excuses. Nezajímá mně že máte hypnotéku, drahej zmrdfoun a déty… prostě jste na druhej straně. No a jelikož je Vás takovejch přes 90 procent, bude kvóta splněna, a My upíři budeme mít klid.
Dotazy?

Uďo musíš
Návštěvník
Uďo musíš

To je pitomost, Uďo, nedělej pštrosí politiku, přesvědčuj!

Co kdyby Jan Hus neagitoval a husité nebojovali proti katolické církvi (*)? Kdyby v 19. století neagitovali národní obrozenci, odboráři a socialisté? Kdyby za 2. světové války nevysílalo zakázané vysílání „Volá Londýn!“ a „Hovoří Moskva!“ a nebojoval domácí odboj, partyzánské hnutí, Svobodova armáda (60 tisíc vojáků), 12 tisíc vojáků na západní frontě, kde bychom byli?

Trest smrti za poslech zahraničního rozhlasu
“Za protektorátu okupanti trestali poslech zahraničního rozhlasu smrtí; většina přijímačů nemohla ladit krátké vlny. Tomu se dalo odpomoci způsobením zkratu na ladící cívce improvizovaným kovovým vodičem. Říkalo se mu “churchillek”, “čerčílek” a nejefektivnější byla jubilejní stříbrná desetikoruna k 10. výročí republiky.

Nacisté se několikrát zabývali otázkou, jak českému obyvatelstvu příjem zahraničního vysílání znemožnit. Zvažována byla např. již na podzim 1939 i varianta zabavení všech rozhlasových přijímačů. Goebbels si 17. listopadu 1939 zapsal do deníku:„Hlavní důvod nepokojů Čechů můžeme vidět v zahraničním rozhlasovém vysílání. Pokud to bude nutné, budeme muset zabavit rozhlasové přijímače.“ Takový krok by ale znemožnil využívat vlastní rozhlasovou propagandu, proto se radiopřijímače zabavovaly jen místně, tam kde byla zjištěna činnost proti Říši.“
https://www.fronta.cz/dotaz/trest-smrti-za-poslech-ciziho-rozhlasu

* Husitská revoluce
“Husitská revoluce obrovsky posílila českou šlechtu a města, české měšťanstvo. Došlo do té doby k největší majetkové transformaci, polovina půdy změnila majitele, církev ztratila, co mohla. Katolická církev vlastnila počátkem 15. století odhadem třetinu až polovinu veškeré zemědělské půdy. Dosud nejmocnější feudál – katolická církev – tak přišla o 90 % svého pozemkového vlastnictví. Naopak české nižší šlechtické a zemanské rody, které bojovaly v řadách husitských bojovníků, mimořádně zbohatly. Mezi takto Žižkou oceněnou kališnickou šlechtou byli husitští hejtmani Jan Smiřický, Jan Roháč z Dubé, Diviš Bořek z Miletínka, Jan Pardus z Vratkova, Jakoubek z Vřesovic, Mikuláš Trčka z Lípy (zámek Opočno), Jan Čapek ze Sán, Bohuslav ze Švamberka, Jan Hvězda v Vícemilic, Jan Talafús z Ostrova a mnoho dalších. Za husitské revoluce a v poděbradské éře se vyšvihli mezi nejbohatší a politicky nejvlivnější rody Smiřičtí, Trčkové z Lípy a Kostkové z Postupic. Nejbohatší šlechtický rod v zemi Pernštejnové se také hlásil ke kališníkům. Hrad Pernštejn byl nedobytné sídlo husitů, Pernštejnové byli jednou z hlavních opor husitství a vlády Jiřího z Poděbrad na Moravě, bojovali proti křižákům a podíleli se i na pověstných husitských rejsech, spanilých jízdách. Vedle šlechty zbohatla města, ve kterých na sebe strhly vládu řemeslnické cechy. Císař (Zikmund Lucemburský) přišel o většinu majetku – z královských měst se během husitství stal třetí stav. I postavení venkovského lidu se zlepšilo. Husité zrušili desátky (církevní daň), vždyť Jan Hus hlásal, že nesmějí být od lidu požadovány desátky. Hlavním trnem v oku lidu byl obrovský církevní majetek, první útoky nespokojeného lidu směřovaly na vyzdobené kláštery, které si církev pořídila z desátků, poplatků za svatby, křty, pohřby, zpovědi a prodeje odpustků. Husité přinesli pracujícímu českému lidu vizi nové rovnostářské společnosti a odstranění feudalismu. Táborité odmítali jakoukoli monarchii a jakéhokoli krále. Zformovala se stavovská monarchie a stavovský sněm (parlamentní demokracie) se dvěma stavy (šlechta a zástupci měst), i když je nutno poznamenat, že v Tyrolsku, Dánsku a Švédsku zasedali na sněmech dokonce i zástupci selských obcí. Poprvé v českých dějinách se sněmu neúčastnili zástupci církve. Papež i císař Zikmund cítili od husitů mezinárodní ohrožení feudalismu a proto začali vypravovat do Čech křížové výpravy, hlavně křižáky z Německa.

Česká elita byla vyvražděna půl roku po bitvě na Bílé hoře, 21. června 1621, popravčí a konfiskační komisi předsedal Karel z Lichtensteina (Lichtenštejnové si v roce 1699 za peníze nakradené v pobělohorských Čechách koupili dvě panství, dnešní stát Lichtenštejnsko). Do roku 1618 bohužel záhadně vymřeli (po meči) původní nejmocnější české rody Pernštejnové a Rožmberkové a husitští Smiřičtí. Z Českého království podrobeného vídeňské katolické habsburské vládě následně musela uprchnout i významná část české protestantské inteligence, jako Jan Amos Komenský a mnoho jiných. Doba temna s Habsburky trvala až do 1918, vzniku masarykovské První republiky.”

Záhadné vymření českých šlechtických rodů
“V podivně krátkém období zhruba od začátku 17. století do roku 1634 vymřeli po meči nejpřednější naše šlechtické rody. Je jen pouhou náhodou, že se tak stalo právě v době bojů mezi Habsburky a stavovskou opozicí? Zůstávají jen spekulace a žádné rozumné vysvětlení se nenabízí, alespoň zatím…”
https://www.novinykraje.cz/blog/2019/04/13/zahadne-vymreni-slechtickych-rodu/

Uďo
Návštěvník
Uďo

Je sus marija… taková litánie 🙂
Sire, hovoříte s člověkem, mnou, který by naprosto uvítal aby nebyli husiti, nebyl odboj… byla to vše chyba a mrhání zdroji. Nic se diky tomu nezměnilo, nezlepšilo….. a jediný k čemu to bylo dobrý, bylo, že se satanistí bavili více mrtvejma a vytrhanejma jazykama na staromáku.
Kdyby nebylo národní obrození, mluvili jsme světovým jazykem, německy 🙂
Vy jste asi slovo “upír” považoval za nadsázku, že?
Nebyla to nadsázka.
Ale klid, jsem slušnej upír. Vždy se zeptám jestli mohu vstoupit 🙂

angel
Návštěvník
angel

čím se živíš ty , zmrde ?

z důchodu svý mámy ?

Pocukrované Chucpe
Návštěvník
Pocukrované Chucpe

Všimli jste si, že nám židi vše co degeneruje člověka horlivě doporučují a sami se tomu vyhýbají? Vakcíny, míšení ras, liberalismus, modernismus atd.. Protože si nepřejí konkurenci. My doplácíme na svoji důvěřivost, dobrotu a naivitu. Kdy už konečně vystrčíme drápky??! Ale to zas řeknou, že je fašismus

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

“Důvěřivost, dobrota a naivita”, tak sa zdá, že každý si to pre seba pomenuje inak ☺

David Icke
Návštěvník
David Icke

Los Angeles – kdo zde ani po tomto nevidí agendu na vyhlazení bílé rasy (která není napřímo ovladatelná energo programy) a křestanské civilizace reptiliány, tak už je asi natrvalo ztracen.

Josef
Návštěvník
Josef

David Icke
Agenda na vyhlazení bílé rasy a křesťanské civilizace existuje. Ale nejsou to žádné “ještěrky”, ty střevo. Jestli nevidíš kdo vládne světem, pak jsi slepej. A navíc blbej, že si necháš podstrčit zhovadilosti.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
no v zimě ten výřad začne a do příštích švestek bude vymalováno. A kdo si dá třetí dávku
půjde ještě letos.

Zuz
Návštěvník
Zuz

Popravde, asi je to hnusne, ale niekedy si prajem, aby to zacalo uz co najskor. Uz ma toto klamstvo a farizejske predstieranie, ze “sa nic nedeje” strasne unavuje. Nech pride katarzia, aj ked bolava.

ehost
Návštěvník
ehost

To je síla, jak o tom tak veřejně mluví! Oni si jsou prostě úplně jistí svou mocí, moc dobře vědí, že většina dnešní populace je úplně tupá a důvěřivá a i kdyby třeba zásluhou očkování zemřela miliarda, tak jim zas nakukají něco jiného a moc dobře ví, že to opět sežerou jak žížalu. Tak jistí jsou si vším co dělají, až to nahání hrůzu! Co k tomu dodat… je po všem, lidi už nikdo neobrátí…

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Zlo urvane z řetězu, klasika. To je snad jasné, když se houfně nepopravuje.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Pokud jsou zmíněni Židé v souvislosti s krví, nelze nezmínit zločiny židovských rituálních vražd!

Hellmut Schramm; ŽIDOVSKÁ RITUÁLNÍ VRAŽDA – HISTORICKÁ STUDIE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_ritualni_vrazda.pdf

Bernardin Freimut; ŽIDOVSKÉ KRVAVÉ VRAŽDY OD PRVNÍHO VÝSKYTU V DĚJINÁCH AŽ PO SOUČASNOST
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovske_krvave_vrazdy_od_prvniho_vyskytu_v_dejinach_az_po_soucasnost.pdf

Athanasius Fern; ŽIDOVSKÁ MORÁLKA A MYSTÉRIUM KRVE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_moralka_a_mysterium_krve.pdf

16. dubna 2005, jen týden před začátkem židovského svátku pesach 23. dubna, „zmizelo“ v Krasnojarsku na Sibiři pět křesťanských a muslimských dětí. O čtyři týdny později byla jejich spálená těla nalezena v odpadní jímce. Populární ruský deník Komsomolskaja pravda dnes píše, že mnoho Rusů ve městě je přesvědčeno, že děti rituálně zavraždili místní Židé a poté je spálili, aby zločin zakryli a zabránili znalcům zjistit, že v tělech není krev, kterou chasidští Židé používají k rituálním účelům. Jen málokdo ve městě věří, že židovští vrazi stanou před soudem a že by byly vraždy v dnešním novém, demokratickém Rusku policií náležitě objasněny. Vladimír Salamatov, právník zastupující rodiče zavražděných dětí, novinám řekl, že pět nezávislých odborných expertíz potvrdilo u všech pěti spálených těl nedostatek hemoglobinu (červeného krevního barviva). „Jsem přesvědčen, že to byla rituální vražda vykrvácením,“ řekl.
Jevgenij Kazancev, ředitel Centra monitoringu netradičních náboženských skupin, souhlasí, že to byla rituální vražda.
Nezávislý moskevský badatel a novinář Michail Nazarov zdůrazňuje, že v Krasnojarsku je silná židovská komunita a že úřady udělají všechno možné, aby tuto rituální vraždu, spáchanou Židy, utajily. Jeden svědek oznámil, že viděl těla dětí hozená do jímky nedotčená, a pak je někdo spálil, aby zakryl rituální zranění na specifických místech těl, způsobených vykrvácením, řekl Nazarov.
Tento vědec připomenul známý případ rituální vraždy desetiletého křesťanského dítěte Andreje Juščinského v Kyjevě roku 1911. Zatčen a obviněn z vraždy byl Bejlis, člen místní židovské komunity. Soud ho později těsným hlasováním poroty na základě nedostatku důkazů osvobodil.
„K vraždě Andreje Juščinského také došlo několik dní před židovským pesachem. Jeho tělo také nechali vykrvácet a pohodili nepohřbené,“ řekl Nazarov.
„A o Bejlisovi je známo, že patřil ke stejné lubavičské chasidské větvi judaismu jako současný hlavní ruský rabín Berl Lazar, který… kopíruje praktiky amerických gangsterů (narodil se v USA) a má podporu židovských oligarchů, krasnojarského hlavního rabína Wagnera i židovského guvernéra Krasnojarské oblasti Chloponina,“ dodal Nazarov ve svém rozhovoru pro Moskevské noviny.

comment image
Dětské oběti židovské rituální vraždy v Krasnojarsku roku 2005.
comment image