VIDEO: Výbušná přestřelka mezi Lubomírem Volným a Jakubem Železným na České televizi...

VIDEO: Výbušná přestřelka mezi Lubomírem Volným a Jakubem Železným na České televizi odhalila elementární historické neznalosti nejen moderátora, ale i ostatních politiků ve studiu. Byl Václav Havel vlastizrádce de facto anebo de jure? Dokonce se zdálo, že moderátor České televize nesnese konfrontaci s tvrdou kritikou bývalého prezidenta, kterého vytáhli z postele a natáhli mu krátké kalhoty, když mu řekli, že bude prezidentem už dnes, protože spěchali, mohlo se to zvrtnout!

VIDEO: Výbušná přestřelka mezi Lubomírem Volným a Jakubem Železným na České televizi odhalila elementární historické neznalosti nejen moderátora, ale i ostatních politiků ve studiu. Byl Václav Havel vlastizrádce de facto anebo de jure? Dokonce se zdálo, že moderátor České televize nesnese konfrontaci s tvrdou kritikou bývalého prezidenta, kterého vytáhli z postele a natáhli mu krátké kalhoty, když mu řekli, že bude prezidentem už dnes, protože spěchali, mohlo se to zvrtnout!

Česká televize ve čtvrtek večer přinesla nečekanou přestřelku v pořadu Události, komentáře, který moderoval Jakub Železný, syn Vladimíra Železného, bývalého generální ředitele TV Nova, který je blízkým a bývalým obchodním partnerem Ronalda Laudera, šéfa americké CME – Central European Media Enterprises, a který je rovněž prezidentem Amerického židovského kongresu. Abychom pochopili pozadí a důvod čtvrteční přestřelky na ČT [1] mezi Lubomírem Volným z SPD a právě moderátorem Jakubem Železným, včetně jeho podivné reakce sepjatých rukou, musíme si nejprve něco povědět o souvislostech, které vás možná překvapí a některé možná i vyděsí. Vím, že je čas Vánoc, ale je to velmi důležité a měli byste o tom vědět dříve, než zasednete k televizi s cukrovím v míse a budete hltat pohádky na TV Nova. Tohle, co si teď přečtete, pohádka nebude.

Jakub Železný

Otec moderátora ČT Jakuba Železného, Vladmír Železný, se ve skutečnosti narodil 3. 3. 1945 v Sovětském svazu ve městě Kujbyšev (dnes Samara) do ruské židovské rodiny [2] a podle informací z amerického časopisu Inquirer (placený přístup) se původně po otci jmenoval Владимир Айзенкрафт, tedy Vladimir Eisenkraft. Na internetu nejsou o Vladimiru Železném prakticky žádné relevantní informace z dávné minulosti ohledně rodiny a jeho okolí, snad jen s výjimkou několika záznamů z roku 1968 o natáčení sovětských vojsk v srpnu 1968 a jeho spolupráce s Československou televizí v 80. letech.

Vladimir Železný se dostal do povědomí občanů ČR počátkem 90. let, když založil společnost CET 21 jako držitel vysílacích práv k první komerční stanici v České republice, která začala vysílat 4. února 1994 pod názvem TV Nova, ovšem za americké peníze od Ronalda Laudera a jeho společnosti CME. Ta totiž podle tehdejších českých zákonů nemohla být držitelem vysílací licence v ČR, takže byl vymyšlen plán, že o licenci zažádá česká firma CET 21 a Vladimír Železný bude generálním ředitelem, zatímco peníze bude do televize pumpovat Ronald Lauder a jeho CME.

Jakmile padl režim po roce 1989, bylo potřeba převést média a tiskoviny do židovských rukou, podle vzoru ze západu a zejména z USA

Později Vladimír Železný odstřihl CME a Ronalda Laudera od TV Nova a byly z toho dvě mezinárodní arbitráže. Tu londýnskou se podařilo ještě zažehnat, ale arbitráž ve Stockholmu shledala Českou republikou vinou z porušení americké doložky nejvyšších výhod, která recipročně požaduje po České republice ochranu amerických investic v neomezené výši. Český daňový poplatník nakonec musel Ronaldu Lauderovi za ztrátu TV Nova zaplatit 270 milionů dolarů.

Vladimir Železný – Eisenkraft tak připravil Ronalda Laudera o TV Nova a ten se bránil a dostal nakonec zaplaceno, ale ne od Vladimíra Železného, jak byste čekali. Ronald Lauder totiž zkasíroval peníze od českého státu, že neochránil jeho investici v TV Nova. Lauder tak byl odškodněn z kapes českého daňového poplatníka. To je síla, co? Dva židé se mezi sebou poštěkali u mezinárodní arbitráže, ale zaplatil to český gój ze své kapsy. Rozjet vlastní televizi vyžaduje ukrutné peníze a v roce 1994 je měl pouze Ronald Lauder a poskytl je Vladimíru Železnému – Eisenkraftovi. A ten ho potom o investici připravil. Sami doufám už chápete, že národy gójů nikdy nepochopí, co se v jejich národech děje na jednotlivých prioritách, např. právě na 3. prioritě, mediální a faktologické.

Lubomír Volný

Když padlo budování socialismu v listopadu 1989 v Československu, bylo nutné okamžitě na 3. prioritě převést veškerou kontrolu médií, tisku a informací do židovských rukou. Proto ihned poté, co se Václav Havel posadil v Praze na Hrad, došlo k rozbití tiskovin a novinových služeb. Staré noviny se rušily, přicházely nové a hlavně vydávané novými zahraničními majiteli.

Provozovateli byly české firmy, ale představenstva a hlavně kapitál přicházel ze západu a hlavně ze zámoří. Do konce roku 1996 bylo hotovo. Není proto divu, že první komerční TV stanici v ČR spustili právě dva Židé, Ronald Lauder (dnešní prezident Amerického židovského kongresu) a Vladimír Železný – Eisenkraft, narozený v židovské rodině v Samaře. A tady se dostáváme k tomu hlavnímu. Jakub Železný, který moderuje na ČT zpravodajství, předvedl ve čtvrtek doslova hysterický záchvat, když se poslanec za SPD Mgr. Lubomír Volný otřel o Václava Havla a pronesl o něm, že ho považuje za vlastizrádce.

Podivná gesta, sepjaté ruce, alergická a prudká reakce na slova o vlastizradě Václava Havla. Lubomír Volný dloubl příliš hluboko do hnisu a pozadí 17. listopadu

Jakub Železný to neunesl a hned vystartoval, že nedovolí Lubomíru Volnému, aby takto mluvil o bývalém prezidentovi, poslanec za SPD se proto zeptal, jak mu v tom chce zabránit, aby takto nemluvil, a že tak mluvit bude klidně dál. Jakub Železný byl evidentně na pokraji nervového zhroucení, jako kdyby Lubomír Volný se trefoval do jeho rodiny. Celá debata se nesla okolo Geroge Sorose a právě Lubomír Volný uvedl, že existují videa, kde přímo George Soros potvrzuje, že Václav Havel byl pouhá loutka, protože George Soros i Marián Čalfa, tehdejší komunistický premiér federální vlády ČSSR, věděli v listopadu a v prosinci 1989, že Václav Havel bude prezidentem ČSSR, a že pro něho budou hlasovat komunističtí poslanci Sněmovny lidu a Sněmovny národů, což byla dvě ústavodárná tělesa Federálního shromáždění ČSSR. Václav Havel se o tom dozvěděl jako poslední.

Jan Lipavský od Pirátů se vysmíval Lubomíru Volnému a faktograficky přitom byl úplně mimo.

Václav Havel byl zvolen prezidentem ČSSR 29. prosince 1989 na společné schůzi obou komor Federálního shromáždění a přísahal na Ústavu ČSSR k obraně socialismu. Z hlediska pozdějších procesů, kdy došlo ke zrušení ústavy ČSSR bez referenda, došlo k procesům privatizace a vyvádění majetků do zahraničí, je možné zpětně označit Václava Havla za vlastizrádce, protože porušil slib daný Ústavě ČSSR v prosinci 1989. Spolu s tím došlo k mnoha dalším vlastizradám a velezradám.

Vojáci a důstojníci bývalé ČSLA byli nuceni zradit a přísahat na pakt Severoatlantické aliance v březnu 1999 a celý státní převrat z roku 1989 probíhal mimo zákonný rámec pravidel, kterými se přitom lidé jako Václav Havel zaštiťovali, tzn. jejich slib pokračovat v budování socialismu. K tomuto se vztahuje i zajímavé svědectví od jednoho z disidentů, který kontaktoval nyní před Vánoci naši redakci a podělil se s námi o bizarní historku, která odhaluje podivné souvislosti.

Václav Havel musel složit přísahu na komunistickou Ústavu ČSSR, jinak prý hrozilo, že zasáhne ČSLA a Lidové milice. Marián Čalfa to jistil z ÚV KSČ jen do určité míry, jinak prý nekontroloval nic

Určitě si pamatujete, jak Václav Havel na nádvoří Pražského hradu má vojenskou přehlídku Hradní stráže při své inauguraci, ale vykračuje si v kalhotách, které jsou opravdu velmi krátké. Oficiálně se uvádí příběh, že Václav Havel měl kalhoty šité na míru českým krejčím, ale padaly mu dolů, tak si je povytahoval. Jenže, jak jsme se dozvěděli, bylo to trochu jinak. Inaugurace podle původního plánu měla proběhnout až o dva až tři měsíce později. Proč?

Náš zdroj nám k tomu napsal, že lidé okolo Mariána Čalfy měli “velký vítr” z kontrarevoluce, a to především z řad Lidových milicí a také částí ČSLA, která hrozivě v listopadu a prosinci 1989 mlčela a někteří předáci Lidových milicí označovali probíhající procesy za státní převrat za asistence některých mladých komunistů, tzv. nové gardy KSČ okolo Mariána Čalfy. A právě Čalfa měl obavy, že když by Václav Havel přísahal na nějakou jinou Ústavu, jak požadovalo Občanské fórum, mohlo by to vyvolat pohyb vojenských těles ČSLA a Lidových milicí v Československu. Nová Ústava již byla prý připravena od poloviny roku 1988, ale nebylo možné ji nasadit, dokud nebyly zpacifikovány a odzbrojeny Lidové milice a dokud nebylo rozebráno velení generálního štábu ČSLA. Havel proto musel, chtě nechtě, přísahat na komunistickou ústavu, aby uklidnil “modré a zelené”.

Václav Havel při inauguraci 29. prosince 1989.

Co je totiž dnes zamlčováno, to je fakt, že komunistické kádry, Národní fronta, ČSLA i Lidové milice si 29. prosince 1989 stále myslely, že jde pouze o rekonstrukci vlády a prezidentského úřadu k modernizaci budování socialismu. Proto armáda ČSLA nevyjela do ulic, a proto i Lidové milice zůstaly doma. Marián Čalfa tak přesvědčil lidi z Občanského fóra, aby Václav Havel nedělal problémy a položil ruku na komunistickou Ústavu a přísahal na socialismus. Podle tvrzení našeho zdroje ho museli vytáhnout lehce po opici z postele po noční oslavě, natáhli na něho kalhoty, které měl ve skříni na ramínku a teprve později, když vystoupil z auta, tak se zjistilo, že má nějak krátké kalhoty, protože prý buď se srazily při praní, nebo prostě je nikdy nenosil a dostal je od někoho darem, prý z NSR. Snaha byla hlavně v tom, aby inaugurace proběhla co nejdříve, protože Čalfa na stranickém plénu ÚV KSČ o dva dny dříve řekl: “Jakmile bude (Havel) prezidentem, stane se vrchním velitelem ozbrojených sil. Tím pokryjeme zelený (ČSLA) i modrý (Lidové milice) najednou.”

Palácový puč ÚV KSČ: Většina strany, ČSLA i Lidových milicí si stále myslela, že jde o reformu socialismu, nikoliv přechod na stranu kapitalismu, včetně pozdějšího vstupu do EU a NATO

Tyto informace jsou naprosto klíčové, protože zpětně odhalují, že Václav Havel nebyl vlastně vůbec kandidátem Občanského fóra na prezidenta ČSSR v prosinci 1989, ale byl kandidátem Čalfova mocenského křídla uvnitř ÚV KSČ po rezignaci Adamcovy vlády. Václav Havel tak přísahal na socialismus a Ústavu ČSSR s hlavní preambulí, že veškerá moc v ČSSR patří pracujícímu lidu. Když si k tomu pustíte video s Georgem Sorosem, které máme v článku zde, kde hovoří o tom, jak přivedl Václava Havla k Mariánu Čalfovi, tak najednou pochopíte, že Václav Havel byl hlavní loutkou komunistického palácového puče uvnitř ÚV KSČ. Část tzv. nové gardy zradila, nechtěla už socialismus a nechtěla komunismus. Chtěli tvrdý kapitalismus!

Vladimír Dlouhý, Gustáv Husák, Walter Komárek, Marián Čalfa a Václav Klaus. Tady se dělal 17. listopad, pane Jakube Železný, právě tady!

Jenže v prosinci 1989 nemělo křídlo okolo Čalfy žádné mocenské uchopení, museli přesvědčit komunisty ve Federálním shromáždění, v ČSLA a v Lidových milicích, že Václav Havel je socialista a povede ČSSR k reformám, ale v mantinelech socialismu. V tomto ohledu se stal Václav Havel vlastizrádcem, když přísahal na Ústavu ČSSR a poté umožnil, aby v ČSSR operovali američtí vojenští přidělenci, na ministerstvu obrany, na vnitru atd. A to hned od ledna 1990. Jenže spolu s ním se té vlastizrady dopustili i mnozí další.

Václav Havel nevymyslel 17. listopad, pouze byl připravován na svoji roli poslušné loutky. Teprve až jako poslední se dozvěděl, že to bude role prezidenta komunistického státu, a že bude přísahat před komunistickými poslanci Federálního shromáždění na socialistickou Ústavu. On, chlapec z buržoazní předválečné rodiny, dramatik, přikulovač, disident a naivista. To prostě ani dnes nevymyslíš. A přesto se to stalo.

Jakub Železný, synek Vladimíra Železného – Eisenkrafta, se tak skoro zhroutí v televizi, když slyší pravdu o Václavu Havlovi, a pohůnkové z demobloku se Lubomíru Volnému smějí, že prý jeho slova o Sórošovi a Havlovi jsou prý pohádky ovčí babičky. Zřejmě neviděli zmíněné video s Georgem Sorosem, kde se tím sám chlubí, jak přivedl Vašíka k Čalfovi a to, že bude prezidentem, se dozvěděl jako poslední. Čalfa to věděl, Soros to věděl, jenom Václav to nevěděl. Je potom hodně bizarní sledovat, když synek ruského židovského přistěhovalce, který jaksi odklonil jinému židovi za mořem ne zrovna malé investice do první české komerční TV, se rozčiluje nad tím, že prý někdo poškozuje památku Václava Havla. Pane Jakube Železný, pravdu o 17. listopadu nelze zakázat. Pravda je prostě daná, Václav Havel v roli prezidenta a vrchního velitele ozbrojených sil ČSSR připustil procesy, které mají rámec vlastizrady. To je fakt a realita.

Veselé Vánoce, přátelé!

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám projevovali po celý tento rok. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a třeba i páteční rozhlasové pořady se Vám líbily, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou jste nám projevovali po celý rok, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný. Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Užijte si svátky a zbytek roku v pohodě a nejlépe v rodinném kruhu a s dětmi, hlavně s těmi dospělými, které se tak rodičům v posledních letech názorově a politicky odcizují. Krásné strávení vánočních svátků, Silvestra a Nového roku Vám proto za celou redakci AE News přeje

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
marcela
Návštěvník
marcela

Pan Volný má naprostou pravdu.Železný prý někde stál a zavřený měl být za znásilnění slečny Havlíčkové

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Pan Volný je pro mne lidský odpad,pokud se vyjadřuje takovým způsobem o prezidentu Havlovi,netvrdím že Havel neměl chyby ale podívejte se co předváděl Klaus,nebo ten darebák co je na hradě teď,to je ta pravá katastrofa,Zeman je rusko-čínský kolaborant a táhne naši zemi ke dnu,proč to dělá nechápu,mám o tom svoji teoriji ale psát to zde nebudu,bylo by to podle mne házení hrachu na zeď a místní konspirátoři by to asi stejně moc pochopení neměli.Volný na mne v té debatě působil že je blázen nebo něčím nadopovaný,jinak si nedovedu vysvětlit ty pitomosti které vypouštěl z úst,tohle je ta pravá SPD-Rozner,Koten,Volný a ten zbytek stojí taky za to a tomu všemu vévodí polojaponec Okamura,hlásající ,,imigrantům ne,tuhle zemi nedáme”.

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Můžete upřesnit ty pitomosti co hlásal Volný ?

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Upřesnění není snad ani není třeba. Autor je patrně troll, který se na jedné straně snaží prezentovat jazykem rádoby naivního ignoranta (teorije) a na druhé jedním vrzem kope do všech, kteří v politice zastávají alespoň částečně pronárodní postoj.

ijá
Návštěvník
ijá

…pane nebo kdo jste,dejte prosím poroz,ať se nenalokáte něčeho nekalého u toho dna…jinak nestojíte za hovor….

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Jakub Železný je nadutý lhář – je to můj bývalý spolužák o ročník níž – nikdy zavřený nebyl, hraje si na hrdinu, je zajímavé jak cokoliv z úst jedné strany je rozebíráno, kritizováno, ale co plácají havloidní lepšolidé, nikoliv.
Dobrý je argument, že se Havel nemůže v diskusi bránit, to se nemůže žádný mrtvý člověk hájit, pak by se vůbec nedalo diskutovat o úloze jedinců v dějinách.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Jákob Eisenkraft byl zavřený tak akorát v synagoze. Ale, jak je vidět, už v lednu věděl, co se bude dít v listopadu….

Amarant
Návštěvník
Amarant

Tak tenhle článek a video v něm mi vyloženě udělaly radost. Presstitut Železný málem vyskočil z kvádra, a výrazy a panika pohůnků z demobloku jsou k nezaplacení. Všechno to ale korunuje ten pirátský nýmand, který (aniž by ho viděl) označí autentické Söröšovo video za konspirační teorii. Jen mě trochu mrzí, že v článku není zdůrazněno, jak významná celá tahle anabáze s panem Volným na ČT vlastně je.

Pan Volný totiž “na plnou hubu” řekl to, co si spousta lidí o Havlovi myslí, a řekl to navíc veřejně a ještě k tomu v “havlistické” ČT. Dovedete si představit ty tisíce a desetitisíce popadaných čelistí všech těch pravdoláskařů a lepšolidí, kteří ČT pravidelně sledují a navíc jí ještě věří? Možná bylo dokonce i pár vyzvrácených jídel :-). Doteď si mohli spokojeně žít ve svých názorových bublinách, číst si svoje Respekty a další bakaloviny, a najednou jim z jejich modly – z ČT – vletí do obýváků takovýhle šrapnel.

Je totiž nanejvýš důležité a záslužné, aby tihle majitelé jediné a správné pravdy byli konfrontováni s opačnými názory. Je potřeba jim jejich názorové bubliny rozleptávat, je nutné otřásat jejich světonázory. A úplně nejlepší je dát jim ochutnat jejich vlastní medicínu – “Máš plnou hubu demokracie a tolerance? Tak koukej tolerovat můj názor, že Havel byl vlastizrádce!”

Oni si ve své samolibé nadutosti zřejmě mysleli, že ta pověstná “mlčící většina” mlčí, protože žádné názory nemá, nebo snad dokonce proto, že souhlasí. Jenže chyba lávky, to dosavadní mlčení nebylo názorové prázdno, to bylo ticho před myšlenkovou bouří, která nenechá kámen na kameni, a která už zvolna přichází i do ČR. A vyjádření pana Volného v ČT bylo prvním velkým zahřměním.

Proto chci ještě zdůraznit, že ačkoliv spousta z nás SPD a Okamuru občas tvrdě kritizujeme (a mnohdy oprávněně), musíme je i přes ty jejich kopance podporovat a stát za nimi, protože SPD (i se všemi jejími chybami), je momentálně jedinou parlamentní stranou s vlasteneckým směřováním, a je tudíž jediná, která může názorově (jak kdysi říkal F.R. Čech) “tlačit na druhou stranu vrat”.

_____________________________________________________________________________
Pro čučkáře z BIS, agenta Plavce a jinou liberálnědemokratickou svoloč:

Je Vám, milí havlisté, z výroků pana Volného nevolno? To je dobře, a už bylo sakra na čase – skoro celých 30 let bylo totiž z té Vaší propagandy zase nevolno nám, vlastencům. Doba se ale naštěstí mění a vypadá to, že nevolno teď bude pro změnu Vám, a to čím dál tím víc.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Pro Volného 100palců nahoru. Napálil jim to tam neuvěřitelným způsobem. Je evidentní, že na to byl připravený.

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Vy nejste žádný vlastenec,jste to,čím titulujete nás ostatní s jiným názorem,jste vlastizrádce.

Amarant
Návštěvník
Amarant

Tak určitě ;-). A mohu být tedy tak smělý a otázat se Vás, včem přesně jsem vlastizrádce, a jak konrétně se to mé vlastizrádcovství projevuje? Rád se o sobě dozvím něco nového.

MarianXX
Návštěvník
MarianXX

Proboha, vy jste výsostná ukázka primitivismu 😀

Marián
Návštěvník
Marián
Otir
Návštěvník
Otir

Ale nedávno se přeci psalo, že ty krátké Havlovy gatě jsou záměrně a schválně použity jako signál pro kompetentní, že Havel byl zasvěcen do určité úrovně, což je údajně předpis. Z tohoto článku zase vyvěrá myšlenka, kdy se s přísahou spěchalo a Havel měl ve skříni nějaké staré kalhoty asi z dětství a na kupování jiných nebyl čas. Takže vlastně díky tomu vypadal jak blb, ale byl hned president. Jak to tedy je?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Blondyna z Londyna

Víte, že zrovna vaši milovaní židé měli významný podíl na obchodu s černými otroky a zavedení rasové segregace a stáli i u zrodu legendárního Ku-klux-klanu?! Tento fakt poznává pomalu i řada samotných černochů, včetně významných osobností:comment image

Je samozřejmě také jen “náhoda”, že rasová segregace i obchod s otroky (obchod v podobě sexuálního otrokářství) je dnes v Izraeli. Např. židovská mafie (to je ta samá “americká” a “ruská” mafie) odvlekla do Izraele jako sexuálně otrokyně do místních bordelů desetitisíce až sta tisíce Rusek a Ukrajinek. Vše pod dohledem místních izraelských orgánů. Izraelští zákonodárci dokonce nastavili zákony výhodně pro tyto mafiány a obchodníky s bílým masem (jen “náhoda” Gojíme 🙂 ), kdy oběti nemají prakticky žádnou šanci na záchranu a dovolání se nějaké spravedlnosti. Typická ukázka, jak židé pohlíželi na nežidovské ženy (připomínám, že v izraelských bordelech skončila řada Palestinek, na kterých si židé často během bojů s Palestinci vybíjejí svůj vztek a vyjadřují svou “rasovou nadřazenost”).

I proto si vážím USA a Američanů – oni činili pokání za své zločiny a chyby vůči indiánům a černochům (bohužel často až do druhého extrému – patologického sebemrskačství) – viz zrušení otroctví (1865) a rasové segregace (1964). Vážím si každého člověka i národa, který dokáže činit pokání za své chyby. Naproti tomu židé jako národ dodnes nečinili pokání. Za celých 2 000 let své existence židé nečinili pokání ani za jeden svůj jediný zločin. Dokonce ani za vraždu Ježíše Krista. Jakou úctu pak takový národ u lidí a národů si dokáže vydobýt, když se chová takto a není schopen činit pokání ani za jeden svůj zločin z celé sady svých zločinů, spáchané během dvou tisíciletí?!

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Oprava: Typická ukázka, jak židé pohlížejí na nežidovské ženy

anonym
Návštěvník
anonym

=Za celých 2 000 let své existence židé nečinili pokání ani za jeden svůj jediný zločin. =
Řekla bych, že židé existují mnohem víc jak 2000 let, viz jejich kalendář.
Pak druhá věc.
Otroctví v žádném případě nevymysleli židi, ani později Američané, nýbrž černoši a podle jejich vzoru pak v Evropě antický Řím. Dle různých historických dokladů, z různých částí světa a různých dob, otroctví bylo zřejmě běžné, ve všech lidských kulturách od pradávna, byť i v menších rozměrech, než provozovala říše Římská. Zejména se jednalo o zotročení poraženého nepřítele a jeho žen. Dobyvačné války všech domorodých kmenů v Africe, byli vždy vedeny nejen za účelem získání území a majetku jiného kmenu, ale i pracovní síly v podobě zajatých nepřátel a učinění z nich otroky. V posledních dvou tisíciletích pod taktovkou šlechty a Církve svaté platil nevolnický lid církvi a šlechtě desátky a daně, což v podstatě byla jen mírnější forma otrokářství, zatímco v Africe otrokářství jen kvetlo a to i díky námořnímu lupičství, kdy byly nejen vyrabováno lodě evropanů, ale i zajaty a prodány posádky, kdy bílé evropanky byly na trzích s otroky zvláště ceněny.
Nelze popřít, že by židé otroky nenakupovali, ale obchod s otrocky byl organizován a provozován především černochy, což dokladuje množství dobových kreseb a obrázků. Později se připojilo i vyděračství, kdy vysoce postavené zajaté osoby byly nabízeny zpět do původních zemí za vysoké výkupné.
Lovy Američanů na otroky v centrální Africe byl už jen opakováním historie otrokářství a pravděpodobně ty černé dárečky dohnala jejich karma a zpředchozí činy.

anonym
Návštěvník
anonym

Ještě bych to upřesnila, mnoho z těchto afrických kmenů patří do semitské jazykové skupiny, ale židé to nejsou. Pravděpodobně budou mít s židy nějaký genetický základ, už jsem četla o nějakých výzkumech, ale nic konkrétního se nepotvrdilo, jen ta jazy ková skupina.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

anonym

Tady nikdo neřeší, kdy otroctví vzniklo a kdo ho více či méně provozoval. Tady se bavíme jednak o obchodu s černochy a dále o skutečnosti, že židé se ve velké míře podíleli na obchodu s černými otroky (a že v neposlední řadě židé v masivní míře provozují otrokářství v různých formách i dnes). Což je fakt. Sami židé se svou rolí v obchodu s černochy dokonce otevřeně chlubí:

“Židé patřili mezi nejdůležitější obchodníky s otroky [v evropské
společnosti].” – Grayzel, S. (1948). A History of the Jew: From Babylonian Exile to the End of World War II.
Philadelphia Jewish Publication Society of America. p. 312.

“Židovští obchodníci hráli hlavní roli v obchodu s otroky. Ve skutečnosti ve všech amerických koloniích, ať francouzských (Martinik), britských nebo holandských často převládali židovští obchodníci. To bylo neméně pravdivé na americké pevnině, kde se Židé během 18. století účastnili „trojstranného obchodu“, v jehož rámci přiváděli otroky z Afriky do Karibiku a zde je vyměňovali za melasu, která byla zase dovážena do Nové Anglie a dělal se z ní rum na prodej do Afriky. Židovský obchod s otroky na americkém kontinentu ovládali Isaac Da Costa z Charlestonu v 50. letech 18. st., David Franks z Philadelphie v 60. letech 18. st. a Aaron Lopez z Newportu koncem 60. a v 70. letech 18. st.” – Raphael, Marc. (1983). Jews and Judaism in the United States: A Documentary History. New York:
Behrman House, Inc. Vol. 14. Raphael je editor American Jewish History, žurnálu American Jewish Historical Society at Brandeis University in Massachusetts.

“Připluli na lodích s africkými černochy, kteří měli být prodáni
jako otroci. V obchodu s otroky platil královský monopol a Židé
byli při jejich prodeji často jmenováni zástupci Koruny… Byli největšími vlastníky lodí v celé karibské oblasti, kde byl obchod
v lodní přepravě hlavně židovský podnik… Nejenže lodě vlastnili
Židé, měly také židovské posádky a pluly pod velením židovských
kapitánů.” – Liebman, S. B. (1982). New World Jewry 1493-1825: Requiem for the Forgotten. KTAV, New York, p. 170, 183. [Liebman je právník; LL.B., St. Lawrence University, 1929; M. A. (Latin American history), Mexico City College, 1963; Florida chapter American Jewish Historical Society, 1956-58; Friends of Hebrew University, 1958-59; přispívatel American Historical Society do vědeckých časopisů o židovské historii.]

“Západoindická společnost, která měla na dovoz otroků z Afriky
monopol, je prodávala na veřejných aukcích za hotovost. Hotovost
měli v rukách většinou Židé. Kupující na aukcích byli skoro vždy
Židé a kvůli této nedostatečné konkurenci kupovali otroky za nízké ceny. Na druhou stranu neexistovala konkurence při prodeji
otroků majitelům plantáží ani ostatním kupujícím a většina z nich
kupovala na dluh, splatný až po příští sklizni cukru. Často se vysokými úrokovými mírami zajišťoval zisk až do výše 300 % nákupní
hodnoty… Když se stalo, že datum aukce vyšlo na židovský svátek,
musela být odložena. K tomu došlo v pátek 21. října 1644.” – Wiznitzer, A. (1960). Jews in Colonial Brazil. p. 72-3. [Note: Wiznitzer, Arnold Aharon, pedagog;
narozen v Rakousku 20. prosince 1899; Ph.D., University of Vienna, 1920; Doctor of Hebrew
Literature, Jewish Theological Seminary of America; Emeritus research professor, University of
Judaism, Los Angeles; přispívatel do časopisů o historii ve Spojených státech a Brazílii, včetně
Journal of Jewish Social Studies a Publications of the American Jewish Historical Society. Bývalý
prezident Brazilian-Jewish Institute of Historical Research.]

Atd.

Více zde:

Obchod s otroky – str. 403-408
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Moje_probuzeni-David_Duke.pdf

Velmi doporučuji.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno
Karel
Návštěvník
Karel

To je smutné, že debata v 21. století stále vypadá takto. Jeden řekne věc podloženou fakty a zbytek ho umlátí cenzurou, nálepkováním a odmítnutím vyslechnutí.

Bravo – pakliže existuje svoboda slova, dovolte mi něco říct.
O panu moderátorovi, prostřednictvím předsedajícího, si dovoluji říct, že je to ču*ák.

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Presne tak Karle, media delaj z komara velblouda. Kdyby na to naše servilni a priposražena media vubec nereagovala, tak po tom vyroku dneska nestek pes. S temi vyroky nekdo nemusi souhlasit, ale jako trestne to rikat neni. Kdyz se v mediich otevrene tvrdilo, ze volici soucasneho prezidenta jsou hloupa neuspesna luza, byly to horsi urazky a zadne zaloby za to na nikoho pokud vim nepadly. Moderator byl hrozny a vubec tu situaci nezvlad. Ten dvoji metr v ČR na ” demokraty” a na ten zbytek je do nebe volajici.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Karle, nezapomente ze shule Satanovy Synagogy, Lauderovo obrezane gymnasium, ci filialky satanova synagogy rozstrousene dnes po cele “Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel”, se obetave ucasti i techto gojimskych shmooz debat asi tak, jako my jsme kdysi jezdili na chmelove brigady.

fohat
Návštěvník
fohat

Droník,nee Doník,zvaný Poseidon,roztomilá hračka..Říkávalo se kdysi tomu Další rána válečným štváčum https://www.hlavnespravy.sk/rusky-podmorsky-dron-poseidon-s-jadrovou-hlavicou-dokaze-znicit-cele-pobrezie-usa/1620794#