Video: Hoří chemický závod v Texasu. Rusko, Čína, Česko, USA. A Putin...

Video: Hoří chemický závod v Texasu. Rusko, Čína, Česko, USA. A Putin na obloze

V Texasu, nedaleko Houstonu, vznikl masivní požár v chemickém skladu. Těžké mraky kouře jsou viditelné z dálky. Místní obyvatelé uvedli, že slyšeli několik výbuchů. Vyrovnat s ohněm se snaží více než 50 zaměstnanců požární služby. Informace o obětech dosud nejsou známy. Zdroj

Dne 12.8. došlo k výbuchu a požáru v Rusku na řece Moskvě:

Dne 13.8. došlo ke gigantickému výbuchu v Číně, ve městě Tianjin, což je 3. největší město Číny a 4. největší přístav na světě (pohled z dronu):

Dne 13.8. došlo k výbuchu v Česku, v závodě Unipetrol v Litvínově:

A dnes (včera) tedy k výbuchu a požáru i v USA, ve státě Texas

 

Společným jmenovatelem výbuchů a požárů jsou chemikálie. A zřejmě i horké počasí. Ale čtyři země, ve kterých se neštěstí přihodilo, jsou jednak zvláštní:

Rusko a Putin vadí tak nějak všeobecně, údajně pro rozpínavou agresivní politiku a nějaké varování Rusku v Moskvě a na řece Moskvě se mohlo hodit.

Čína vadí, protože se přátelí s Ruskem, v posledních dnech ale vadí, protože už tři dny po sobě devalvuje juan, což prospívá jejímu exportu, ale má to nedobrý vliv obzvláště na americký dolar a proto je obviňována ze zahájení měnové války. Kromě toho se nemůže dohodnout s USA ohledně technologií, souvisejících s ochranou osobních dat (zde). Ve městě Tianjin se nachází největší počítačové centrum na světě. A dnes jeden z komentářů k výbuchu v Číně uvedl, že poškození tohoto přístavního města bude mít veliký dopad na čínský export a tím na čínskou ekonomiku – tedy přesně na to, čím Čína chtěla svůj vliv devalvací juanu zvýšit.

Česko je zvláštní tím, že český prezident se přátelí s Ruskem i s Čínou dokonce tak, že přes protesty domácí politické scény i celé EU jede na oslavy výročí konce války do obou zemí. Výbuch a požár v českém městě s ruským názvem, ten tedy může být symbolický.

A nakonec USA a stát Texas. Texas je nejvýznamnějším státem mezi těmi, na jejichž území právě probíhá cvičení americké armády Jade Helm, které se právě Texasanům nejvíce nelíbí (zde, zde).

Jak obšírně uvedl i jeden ze čtenářů v diskusním příspěvku zde,  už i bez toho Texasu to bylo mnoho náhod, obzvláště když se ve stejné době objevil v USA silně publikovaný “portrét” Putina na nebi

u kterého nechápu, že jej vůbec někdo zaregistroval – viz video (stále více si myslím, že mimozemšťané i ten “portrét” jsou hologramy).

Beru, že jsou horka a mám problém přijmout, že obzvláště za výbuchem v Unipetrolu by mohla stát nějaká vnější síla. Ale když dalším městem výbuchu a požáru se stal Texas, pak osa: Rusko, Čína, Česko (také se mu říká hlavní pobočka USA v Evropě, která vznikla jako klín mezi Rakouskem a Uherskem) a USA je už vážně nějaká podivná…

– Pozorovatelka –   15.8.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Anakin
Návštěvník

ps vetsinou moc nepostuji i kdyz bych lecos zajimaveho mohl napsat doplnit sformuluji si to a pak se na to vykaslu a nejradsi bych troloval ale na to video sem zareagovat musel a pozitivne . Pozorovatelka ma skvely pozorovaci talent ale dat to dohromady a zjistit proč a jak to chce jistou skusenost a ohromny vhled a brat to nesmirne komplexne takze zavery sou nechany na ctenarich

Aksal
Návštěvník
Aksal
Aksal
Návštěvník
Aksal

Číňané byli přinuceni vypnout největší počítač…
http://www.prezidentpress.ru/news/3321-kitay-i-ssha-obmen-nokdaunami.html

TauRus
Návštěvník
TauRus

Výbuch v Texasu zapadá do stejné série, jako ostatní.
Texas je zvláštní region, který, jako jeden z posledních byl připojen k USA. Jeden z mála regionů v USA, který není dotační. V Texasu jsou nejsilnější separatistické nálady.
Není náhodou, že v Texasu v červnu proběhlo vojenské cvičení Jade Helm, o kterém se, mimo jiné, psalo i na těchto stránkách.
https://aeronet.cz/news/za-vse-mohou-mimozemstane-americka-armada-se-chysta-na-texas-merkelova-a-cameron-maji-odhalit-tajne-dokumenty-zavreni-americke-banky-a-video-v-v-pjakin-z-6-7-2015/

A jestli připustíme, že havárky v Číně, Rusku, Čechách mají zastrašovací charakter ze strany USA, tak logicky i havárka v Texasu, regionu opozičním k vládě USA, ve které silný vliv mají neokonové, v čele s Bidenem, Nulandovou a Mc Cainem, kteří plní vůli politického křídla v USA zaměřeného na konfrontací se zeměmi BRICS., má zastrašit elity Texasu.
Neberte, prosím, USA, jako jeden monolit. Jsou tam různé síly a vlivy, mezi kterými jsou i patriotické, usilující o získání suverenity od hegemonie banksterů FEDu a Wall Street.
Já bych nevěnoval tolik pozornosti, jestli obraz Putina na obloze New Yorku je, či není hologramem. Vnímám to jen, jako způsob předání určité informace mezi elitami USA a globalisty. . Fakt, že o tomto obrazu informoval deník The Washington Post ( GP), znamená jen, že globalisté, v té konfrontací, budou podporovat Putina.
Jak ten obraz byl vytvořen, není důležité.

simon
Návštěvník
simon

niekoho ,niekto upuzorňuje!

Ota
Návštěvník
Ota

Vážená Pozorovatelko,
Jakkoliv se zdržuji komentářů na diskuzních fórech dnes musím reagovat. Podotýkám, že všeobecně si Vašich článků vážím (až na tématiku astrologie :|), ale nemyslíte, že jste právě tak trochu sklouzla do hluboké paranoje?
Mimochodem to video s Putinem je CGI “jak prase”!

anton srholec
Návštěvník
anton srholec

vazena pozorovatelka, nehnevajte sa ale tento vas clanok je miesanie hrusiek, jablk, a pomarancov dokopy. nehody zavodov okamzite spojujete so sabotazami, oslabovanim cinskej meny, putinom, zemanom, absolutne nekonstruktivny vyplod vasej fantazie. uplna na nicom nepodlozena konspiracia bez jedineho dokazu, domnienky, vraj, asi, mozno…pre vase info aktualne hori chem. zavod aj v indonezii, v mensom rozsahu aj juznej korei, pakistane, atd atd….ako nam “odovodnite” tieto poziare?..ktore sa vam nehodia do vasej konspiracie?…velke pozire uzemia su aj kazdorocne v usa, grecku, spanielsku, atd atd..a vtedy nevypisujete clanky o putuinovi, cinskej mene, este raz, vase clanky su ubaha zmes nezmyslov zalozena na nicom. pekny den.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Váš post ukazuje, že netušíte, která bije….Ale nedivím se Vám, neměl jste kde potřebné vědomosti získat, protože náš systém vychovává neználky, kterými jde pohodlně manipulovat….
Pozorovatelka tady nemá prostor na to, aby Vám dávala základní informace z řízení systémů, z toho , jak tento svět funguje. Ale zato dává množství odkazů, kde se můžete samo vzdělávat a už po prvních lekcích začnete chápat, jak svět funguje… Všimněte si, že ostatní čtenáři její články chápou, je to zřejmě proto, že jsou na stejné úrovni chápání. Vy jste zatím této úrovně nedosáhl, proto nechápete, to je vše…

Manicka
Návštěvník
Manicka

Vybuchy hned nekolika chemickych skladu/tovaren v odstupu jen par dni po cele planete v zadnem pripade nejsou nahoda. jen blbec by si myslel, ze to nahoda je a ze to spolu nesouvisi. Cim spolu souvisi to jsou jiz spekulace a Pozorovatelka taky jen spekuluje.

Nicmene vybuchy nekolika tovaren najednou v zadnem pripade neni shoda okolnosti, pres to nejede vlak!

Stormich
Návštěvník
Stormich

Drahý Antone,

autorka článku pouze poukazuje, že tolik výbuchu v tak malém časovém úseku je přinejmenším zajímavé ba dokonce dle mého názoru zvláštní a snaží se induktivně přijít na případné důvody sabotáží. Ale rozhodně mi nepřijde, že by je automaticky označovala jako sabotáže či by nutila nějaký názor čtenáři.
Tak prosím Antone, pokud chete reagovat na nějaký článek, nejdříve si ho pozorně přečtěte, protože jinak se Vám může stát, tak jako nyní, že budete reagovat poněkud zcestně a hlavně dost neuspořádáným a nevraživým stylem. Najít v textu věci, které tam nejsou umí dneska kde kdo..
Já jsem naopak rád, že autorka shrnula všechny požáry do jednoho článku a poukázala na zajímavosti těchto míst.

bantustan
Návštěvník
bantustan

V roce 1997 se objevil výstupní kontrolor automobilky Škoda,nějaký ing Benda s tvrzením,že fotonové paprsky z Alcyone začnou pusobit rozkladně na plasty,chemii,budou havarovat letadla,hořet chemičky,molekulárně rozkládat ropné výrobky.Zároven varoval před čipovou totalitou a pusobením nestvur s maskou lidí,takzvaných JEŠTÍRKU..https://www.youtube.com/watch?v=inZUDMGJsKo

bantustan
Návštěvník
bantustan

No a milí ještěři zrovna neoplývají láskou k lesum,potučkum,zeleným loukám,spíše si libují v HORKU.ve stepích a POUŠTI..Takže predatorsky vykácet stromy,to je pro ně POŽEHNÁNÍ http://www.prazskypatriot.cz/panove-mozek-je-ta-vec-v-hlave-meli-povoleni-likvidovat-plevel-vykaceli-pres-200-stromu/ Možná nějaký MUSLIMSKÝ zákon by takové tvory hnal OKAMŽITĚ před popravčí kulku,místo neomarxistického DESETILETÉHO soudního procesu, vedoucího JAK JINAK,než do ZTRACENA…

bantustan
Návštěvník