VIDEO: Vrchní sestra sebou sekla na zem v živém přenosu poté, co...

VIDEO: Vrchní sestra sebou sekla na zem v živém přenosu poté, co 17 minut předtím byla očkována vakcínou firmy Pfizer a byla požádána zástupcem farmaceutické společnosti, aby na kameru propagovala její bezpečnost! Kdyby v ten moment seděla za volantem v autě na dálnici po očkování v Drive-In kiosku, zřejmě by zabila sebe i další řidiče! Sestra popisovala nástup mdlob, rozmazaného vidění, ztrátu rovnováhy a syndrom časoprostorové dezorientace projevující se při hypoxii, prudkém poklesu krevního tlaku a při otravě krve!

VIDEO: Vrchní sestra sebou sekla na zem v živém přenosu poté, co 17 minut předtím byla očkována vakcínou firmy Pfizer a byla požádána zástupcem farmaceutické společnosti, aby na kameru propagovala její bezpečnost! Kdyby v ten moment seděla za volantem v autě na dálnici po očkování v Drive-In kiosku, zřejmě by zabila sebe i další řidiče! Sestra popisovala nástup mdlob, rozmazaného vidění, ztrátu rovnováhy a syndrom časoprostorové dezorientace projevující se při hypoxii, prudkém poklesu krevního tlaku a při otravě krve!

Na povrch začíná vyplouvat více a více děsivých podrobností o údajně zázračné vakcíně společnosti Pfizer, a to takovým způsobem, že odpůrci očkování se tomu musí smát, jaký je to amatérismus a průsak pravdy o skutečných vedlejších účincích vakcíny, ovšem lidé, kteří vakcinační hysterii uvěřili a spoléhají na vakcíny, jsou těmito novými skutečnostmi opravdu vyděšeni, protože něco takového by se odehrávat nemělo.

Včera jsme přinesli článek a video [1] o tom, jak zdravotníci a lékaři v USA a ve Velké Británii falšují své vakcinace před kamerami a ve skutečnosti si vpichují prázdné injekce se zasunutými písty, anebo používají hollywoodské rekvizity a filmařské injekce se zasunovacími jehlami na skryté pružině. Tito lékaři a zdravotníci vědí, co je vakcína zač a nehodlají se vakcínou očkovat. Ovšem ně všichni lékaři mají tyto informace a ne všechen personál nemocnic je informován.

Vrchní sestra Tiffany Dover

O tom se mohli ve čtvrtek přesvědčit diváci americké lokální televize v Tennessee, kteří sledovali tiskovou konferenci v nemocnici CHI Memorial ve městě Chattanooga [2]. Vrchní zdravotní sestra Tiffany Dover byla požádána vedením nemocnice na žádost farmaceutické společnosti Pfizer, aby sdělila veřejnosti své pocity po podstoupení vakcinace a vyvrátila všechny dezinformace, které se šíří nejen na amerických sociálních sítích, ale i mezi zdravotnickým personálem.

Vedení nemocnice tak svolalo tiskovou konferenci a vrchní sestra na ní vystoupila podle připraveného plánu a měla popsat, že se cítí normálně a skvěle, prostě udělat PR akci pro společnost Pfizer a její vakcínu. Jenže, celé to skončilo fiaskem, protože sestra stačila odpovědět jenom na pár úvodních dotazů, rovněž uvedla, že její podřízení na oddělení jsou nadšeni, že mají možnost dostat vakcínu, ale po pár vteřinách se to zvrtlo.

Vrchní sestra se zhroutila před televizními kamerami po výroku, že všichni její podřízení byli nadšeni, že dostanou vakcínu. Horší reklamu si Pfizer nemohl vyrobit

Vrchní sestra se začala držet za čelo, omluvila se, že se jí točí hlava, odstoupila od mikrofonu, a to už u ní byli ostatní lékaři a právě včas, protože vrchní sestra se před kamerami médií zhroutila na zem, jediné štěstí bylo, že ji kolegové zachytili, když se sesunula k zemi. Tohle není PR, to je masakr v přímém přenosu a naprostá katastrofa pro firmu Pfizer. Tohle je signál, který vyděsí miliony Američanů, ale i lidí v Evropě a v neposlední řadě v ČR a na Slovensku, kde se politici chystají dokonat spiknutí proti obyvatelstvu a nutit občany k vakcinacím.

A to třeba pod pohrůžkou, že jinak je zaměstnavatelé nepustí do práce, jak už to vyzkoušel Igor Matovič před pár týdny na Slovensku. To samé se chystá v ČR po schválení zákona o distribuci vakcíny, kde poslanecká sněmovna a včera i senát odmítly do zákona vložit pojistku poslankyně za SPD Karly Maříkové, aby očkování v ČR byla dobrovolná a lide nebyli sankcionováni či omezováni na svých právech v případě, že odmítnou se nechat vakcinovat.

Kolaps v přímém přenosu

Informaci o zkolabované vrchní sestře přinesl americký list Washington Times, video natočila stanice WTVC-9, která je součástí americké televizní sítě společnosti ABC. Ostatní americká média incident tají, všichni mlčí, ale tyto informace se prostě ven dostanou a nelze je umlčet. Stanice WTVC-9 později ujistila své diváky, že omdlení zdravotní sestry absolutně prý nemá s vakcínou firmy Pfizer nic společného, vina byla svalena na vrchní sestru, podle stanice prý často trpí bolestmi a její tělo na to reaguje omdléváním a ztrátou vědomí. Sestra prý popsala, že ztratila pojem o čase, o prostoru, zkrátka typická ztráta vědomí v důsledku ztráty kyslíku v mozku, případně otravy.

Média a CDC okamžitě v panice ujišťují, že kolaps sestry pouhých 17 minut po vakcinaci nemá s vakcínou nic společného

Americká CDC rovněž přispěchala v panice na pomoc a uvedla prohlášení, že reakce organismu v podobě omdlení nejsou výjimečné v případě vakcinací, a že to bývá způsobeno úzkostí, případně bolestí. Toto vysvětlení je natolik nedůvěryhodné, že okamžitě se v komentářích amerických médií objevují sarkasmy, že když člověka bolí zub, sesune se k zemi. Vysvětlení CDC i americké lokální televize je zjevný damage control, protože tento průser způsobí Pfizeru obrovské marketingové problémy. Náhlý kolaps a závratě se rozhodně neobjevují při očkování, to je fenomén postihující lidi u opačného procesu, při krevních odběrech, kdy dojde v těle k poklesu krevního tlaku.

Vrchní sestra se sesunula na zem, kolegové jí pomáhají

Lidé s nízkým tlakem při odběrech krve jsou náchylní ke kolapsům zhruba do 2 až 3 minut po odběru a doporučuje se jim sedět v čekárně po odběru, alespoň 15 až 20 minut. Ovšem po vakcinaci je kolaps možný pouze v případě, že dojde v těle k navození prudkého poklesu krevního tlaku v důsledku reakce organismu na látku, obvykle je to způsobeno rozšířením cév v těle v důsledku reakce na nějakou látku ve vakcíně, která by tam neměla být. Cévy rozšiřuje nejen alkohol, ale např. i hliník, který je v některých vakcínách používán jako konzervant vakcíny, ale ne v objemu, aby způsoboval kolapsy. Pokles krevního tlaku v důsledku rozšíření cév je nebezpečný stav, a to zejména ve chvíli, kdy je navozen více jak čtvrt hodiny po podání vakcíny.

Kdyby vrchní sestra využila možnost očkování na odpočívadle na dálnici, teď by byla mrtvá po dopravní nehodě a spolu s ní možná i další lidé

V Americe je totiž běžné, že lidé se očkují přímo z aut v tzv. Drive-In kioscích na odpočívadlech dálnic. Člověk dostane vakcínu, zaplatí, sešlápne plyn a jede dál. Po 17 minutách si představte, co by se stalo, kdyby tato vrchní sestra se nenechala očkovat v nemocnici, ale právě v autě někde v kiosku na dálnici. Jakmile by zkolabovala za volantem, dovedete si představit, že by mohla na dálnici v plné rychlosti zabít sebe i další účastníky silničního provozu. Je už naprosto jasné, proč farmaceutické firmy si vymohly nežalovatelnost (indemnitu) v USA a v Evropě, protože jak se ukazuje, vakcína Pfizer má široké pole netušených vedlejších účinků a projevů.

Tohle je masakr pro PR a marketing firmy Pfizer

A lékaři to vědí, takže na kameru fejkují svá očkování, aby je nikdo nebuzeroval, že odmítají vakcíny, ale aby ve skutečnosti se jim vyhnuli. Falešné vpichy, injekce se zasunovacími jehlami, prostě cokoliv, aby nemuseli vakcinaci podstupovat. A potom máte zdravotníky, kteří vakcíně uvěří, očkují se, předstoupí před kameru a zkolabují. Pfizer má opravdu velký problém, protože pokud na veřejnost unikají videa s falešnými očkováními na kameru a na druhé straně kolabují zdravotníci pár minut po skutečném očkování, je to signál a alarm pro všechny lidi, aby od vakcín tohoto typu dávali ruce pryč.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes po 19:00 na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna zásadní témata z domova i ze světa a  v tomto posledním vysílání v roce 2020 se ohlédneme za uplynulým rokem a poodkryjeme i procesy, které nás čekají v roce 2021. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfrdaktor AE News

Vánoční poselství

Važení přátelé a milí čtenáři, blíží se konec roku 2020, který se zapíše do dějin jako rok Velkého resetu a společenských změn, proti kterým musí všichni vlastenci bojovat a vzdorovat. Přinášeli jsme vám po celý rok články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a rozhlasové pořady. Umožňujeme vám svobodný vyjadřovací prostor, místo pro sdílení informací a komentářů. Pokud se vám líbilo, co jsme pro vás po celý roka zajišťovali, a chcete-li, abychom pokračovali v naší práci v budoucím roce, přispějte prosím v závěru tohoto roku, podle vaších možností, jakoukoliv finanční částkou na podporu našeho projektu.

Je nám jasné, že tento rok bude Ježíšek mimořádně nákladnou a bolestivou záležitostí v reflexi na celoroční dopady covidové hysterie, ale pokud se ocitneme i my mezi vašimi obdarovanými, budeme vděčni za jakoukoliv částku. Přispět nám můžete na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou. Děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lidunka
Návštěvník
Lidunka

Tato sestra to skutecne neprezila. Je mrtva. Nekde jsem se docetla i o kremaci ktera jiz probehla. Jeji ucty jsou smazane, vyjadreni rodicu kteri varuji pred vakcinou cenzurovane. Dohledate pouze video jak omdlela, pote vyjadreni ze omdliva i 6 krat tydne, ze to s vakcinou absolutne nesouviselo. Pak pouze video kde uz je ocividne jina osoba vydavana za onu mrtvou sestru. Dokonce sla jako mrtva osoba najit na searchquarry.com, nyni kdyz tam hledate jeji jmeno, uz nelze dohledat. Kdyby byla skutecne nazivu, urcite by o sobe dala vedet. A ne ze by zmizely jeji ucty a mnoho dalsich podivnych veci…

https://youtu.be/tOH7XLHl2mo

https://youtu.be/fbF8l5pVSzI

https://youtu.be/g7d0YNtRJB4

Trent
Návštěvník
Trent

Velké svinstvo!

Jirka
Návštěvník
Jirka

Zajímalo by mě na co se v Americe běžně očkují na dálnici 🙂 to si děláte z lidí srandu?

Kardinal
Návštěvník
Kardinal

Je třeba číst.

Emil K.
Návštěvník
Emil K.

V Usa je řada služeb v režimu drive-in, američané prostě nevytáhnou prdel z auta a firmy se tomu přizpůsobují. U nás tento jejich zvyk zavedl např mcDonald, Burger, atd. V Usa je tak běžné i bankovnictví, nebo teda bylo než se přenuulo na net.
Také obchody nebo benzinky tam mají drive thru, tzn běžně tak nakupují na dálnici .
Nebo jsou ted známé záběry na rozdávání pomoci chudým v potr.bankách. Což je v jejich pojetí kolona tisíce aut které se sune na parkovišti, kde jim do kufru hodí balík se žrádlem. u nás tak chudí pro pomoc nejezdí.
https://www.zerohedge.com/political/largest-distribution-ever-thousands-cars-lined-texas-food-bank

Iva
Návštěvník
Iva

Tak se objevila v zákulisí zpráva, že umřela. Tu zprávu označili manipulatori.cz jako hoax, kromě reformy.cz jsem nezaregistrovala, že by o tom někde psali (a ti to potom také stáhli), nicméně existují nejméně dvě videa na Youtube, jak se dobrat pravdy. Dle toho návodu jsem ji vyhledala v databázi osob a v sekci úmrtí se opravdu objevilo její jméno. Abych se přesvědčila, zda je to opravdu ona, vyhledala jsem na sociálních sítích její rodinu(je u jména uvedena) a dle fotek a přátel je to opravdu ona. Její facebook Tiffany Pontes Dover měl předevčírem poslední její příspěvek asi před šesti dny a pod ním kolem 1500 reakcí, kde se lidi dohadují o její opravdové, či domnělé smrti. Je více než zajímavé, že od včerejšího rána je profil zablokovaný.https://www.youtube.com/watch?v=A1beCsYH_mg&fbclid=IwAR2FOqGLBqBFz5w0q3351H3mQcTkvzVdzRsxmbBwlWnPGzVHoWhYqVy0Reo

Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

Je mi líto ale za blbost(přílišná horlivost) se platí.
Dík za info Ivo, toto je přelomové pro naši budoucnost a vlastně bychom jí měli poděkovat. Těžko se mi to píše.

Andrej Lapiš
Návštěvník
Andrej Lapiš

A proto se nechme očkovat, všichni, tou hustokrutopřísnou émerickou vakcínou, tohle vnucovat lidem, no za to by se mělo veřejně popravovat..

Fero
Návštěvník
Alois Hamáček
Návštěvník
Alois Hamáček

U vakciny Sputnik bych se tomu nedivil 😀

vese
Návštěvník
vese

Trochu mne zarazilo: “Testovací místo na covid-19 …v Brně v neděli večer poničil agresor. Podle Jindřicha Vobořila, ředitele společnosti Podané ruce, která antigenní testy zajišťuje, muž rozbil…” O.p.s. Podané ruce má v rejstříku různé živnosti, ale toto? Domníval jsem se, že vše je konáno zdravotnickými zařízeními.

míla
Návštěvník
míla

To je nějaká hloupost .

PaVo
Návštěvník
PaVo

Jo, a návaznosti na to video, co jsem sem dal, kde baba říká, že vakcína nebude chránit, vzpomněl jsem si na Gatesa, jak říkal, že v novém roce bude další a podstatně silnější vlna viru, který bude mít smrtnost 30 procent, a že ten už lidi brát vážně budou.
Odvozuji, že ti očkovaní budou infikovat ostatní, jak jinak by to chtěli udělat, když covid už zmutoval a nejsou lidi nemocní? Proto taky honem vyrukovali s 5tým stupněm psa!

Nebudu nikomu radit, ale budu si držet odstup od očkovaných lidí nejen z tohoto důvodu, ale především proto, že jimi pohrdám, že si nechají píchnout do těla cokoliv a stačí jim k tomu jenom víra.

Frank
Návštěvník
Frank

A jak poznáš ty, kteří budou očkováni troubo?

PaVo
Návštěvník
PaVo

Snadno, budou se nadřazovat a když začnou mít potíže zdravotního rázu, budou chtít, aby je měli ostatní.

Pořád funguje starý nepsaný zákon že když mi chcípne koza, tak ať chcípne i sousedovi.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Jo, panečku, kdyby lidi nebyli prodejní jak děvky, neměli by fašistické vlády šanci.

Tady je video, kde baba myslí, že už není v záběru poté co dokecala a říká: já vždycky řeknu, cokoliv mi napíší.

https://www.bitchute.com/video/CDcj9YuLxDBn/

Mimochodem mluvila o tom, že není důkazu o tom, že by člověk po očkování přestal být infekční a že je teba dodržovat bezpečnostní opatření.

mila
Návštěvník
mila

Nojo ty si zase ten další chytrák co ví vševhno, který sežral Šalamounový h.vno !!!

mila
Návštěvník
mila

Neví m proč jste mě zablokovali !!!

Gorgoroth
Návštěvník
Gorgoroth

Tak tady ta sestra vysvětluje co se stalo…

https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2nLTJlKrH4JQfRW5JDzfxXIA7qXzAinFHBWvn64TBK9px0C9KDlefDH2Y&v=tOH7XLHl2mo&feature=youtu.be

Prý je to u ní běžný, kdykoliv cítí bolest, omdlí. Klidně i 6x týdně. Nepochopil jsem jakou bolest měla 17 minut po očkování.Tak to je snad vtip. Proč pracuje jako zdravotní sestra, a proč vybrali právě ji.
Vysvětlení jak pro dementy 🙂

Anglie
Návštěvník
Anglie

Jak může jako vrchní sestra vykonávat tuto profesi, když má tyto stavy, ale jak víme, jsou to keci, co měla nařízeno říct, ale divím se, že na videu v autě má hnědé oči, a po očkování (před kolapsem modré oči….. Že by dvojce?

Jirka
Návštěvník
Jirka

Anebo to slouží k vyvolání strachu před očkováním. Spíš věřím tomu že se oblibují lidi na obou stranách. Jak to co jsou pro očkování tak i ti co jsou proti. Tohle je jeden z příkladů. Lidi prosím nevěřte jim. Na obou stranách jsou to podvodníci.

Gorgoroth
Návštěvník
Gorgoroth

Už morfuje 🙂

Daisy
Návštěvník
Daisy

To není Tiffany. Skutečná Tiffany měla nad levým okem jizvu.