VIDEO: Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu...

VIDEO: Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí! Ve Slovinsku probíhá očkování celkem 3 skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sériové imatrikulace! Číslo 1 označuje placebo a je určeno pro politiky, herce, novináře, a vybrané příjemce. Číslo 2 označuje lahvičky s ostrou vakcínou pro plebs. A lahvičky s číslem 3 obsahují údajně experimentální odnož RNA vakcíny na bázi onkologického ONC genu! Lékař vysvětlil, o co by mohlo jít. Vrchní sestra rezignovala poté, co byla svědkem očkovací selekce podle těchto skupin!

VIDEO: Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí! Ve Slovinsku probíhá očkování celkem 3 skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sériové imatrikulace! Číslo 1 označuje placebo a je určeno pro politiky, herce, novináře, a vybrané příjemce. Číslo 2 označuje lahvičky s ostrou vakcínou pro plebs. A lahvičky s číslem 3 obsahují údajně experimentální odnož RNA vakcíny na bázi onkologického ONC genu! Lékař vysvětlil, o co by mohlo jít. Vrchní sestra rezignovala poté, co byla svědkem očkovací selekce podle těchto skupin!

V posledních několika hodinách v Německu a už dokonce v celé Evropě a v USA začíná alternativní scénou otřásat video a informace z údajně sobotního vystoupení vrchní zdravotní sestry z fakultní nemocnice v Lublani, která odhalila naprostou bombu, o které se však již spekulovalo rok a půl. Vrchní sestra odhalila, že minimálně ve Slovinsku probíhá očkování pomocí 3 skupin vakcinačních lahviček, které se liší imatrikulačním sériovým číslem na výrobním a očkovacím štítku. A každá skupina má jiné látkové složení.

Na konci videa je střih na jednání dolní komory britského parlamentu, kde bývalý britský ministr školství a dnešní poslanec Nadhim Zahawi hovoří o tom, že ve Velké Británii se dobrovolníci účastní klinické studie nové vakcíny Novax, ale velká část z nich se bude očkovat i placebo látkami, ale problém je v tom, že o tom nebudou vědět a jejich covidové vakcinační pasy je přesto budou oficiálně uvádět jako plně očkované. A to prý představuje hrozbu. Tento výrok britského poslance je nejvýbušnějším potvrzením slov slovinské vrchní sestry, že toto se opravdu děje.

První dvojčíslí nebo trojčíslí za alfabetickými znaky totiž podle jejích informací odlišuje celkem 3 skupiny látek. Na internetu je dosud k dispozici jen velice krátký úsek přeložený do angličtiny, který jsem pro vás přeložil do češtiny ve videu výše, zbytek tiskové konference je stále dostupný na Rumble [1] jen ve slovinštině. Na oficiálních zdrojích není absolutně nic, ticho po pěšině, ale sociální sítě Big Tech začaly video s anglickým překladem zběsile a freneticky mazat naprosto ze všech zdrojů. Podle reakcí Google, Facebooku nebo Redditu a podle naprostého ticha na mainstreamu se dá usuzovat, že jde o největší skandál a mainstream teď přemýšlí, jaký přijmout damage control.

Vrchní sestra třískla dveřmi za kariérou vrchní sestry a odhalila děsivé tajemství o 3 skupinách očkovacích lahviček

Mnozí z nás takovou situaci již dlouho tušili, ale případ zdravotní sestry ve Slovinsku je něco jiného. Podle dostupných informací již před více jak dvěma měsíci dala vrchní sestra Univerzitního zdravotnického centra, Klinického centra v Lublani, která se zabývá podáváním lahviček s vakcínami a řídí očkování na klinice, výpověď a předstoupila před televizní kamery a vyndala lahvičky s vakcínami.

Shromážděným novinářům ukázala kódy na lahvičkách, přičemž každá z nich měla v kódu číslo 1, 2 nebo 3, a pak vysvětlila význam těchto čísel:

  • Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
  • Číslo 2 je klasická mRNA “vakcína”.
  • Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny.

O těch, kteří dostanou injekci z lahvičky, jejíž kód končí číslem 3, říká, že lidé, kteří je dostali, budou mít do 2 let rakovinu měkkých tkání. Kde získala tuto informaci, to nesdělila. Řekla, že byla osobně svědkem očkování všech politiků a potentátů, a že všichni dostali přípravek s číslem 1. Média mainstreamu ve Slovinsku dostala pokyn, aby tento příběh absolutně pohřbila, a právě teď probíhají zuřivé snahy o zadržení této informace na celém internetu. Jelikož Big Tech maže naprosto všechny zdroje, je těžké získat jakékoliv bližší informace. Vrchní sestra, podle našeho zjištění, se jmenuje Vera Kanalec a opravdu v minulosti pracovala na zmíněné pozici vrchní sestry v univerzitním zdravotním centru v Lublani.

Záhada roušek na tvářích očkovaných politiků, poslanců a senátorů

Informaci v anglofonních médiích jako první uveřejnil [2] Hal Turner, ovšem bez jakýchkoliv detailů, kromě mylné informace, že video pochází z minulé soboty. Podle chorvatského serveru Crodex [3] se video pohybuje na slovinských a chorvatských sítích už asi dva měsíce, dokonce mělo vzniknout již v červenci, ale mainstream dosud o této ženě nepublikoval a dokonce nedementoval ani slovo, ani čárku. To samo o sobě napovídá, nakolik zásadní je toto svědectví. Pokud je to pravda, že video už existuje více jak 2 měsíce a dosud je stále ticho po pěšině, tak to o něčem vypovídá.

Big Tech už od rána maže a maže zmíněné video s anglickými titulky, potom je tedy jasné, že by opravdu mohlo jít o největší důkaz spiknutí farmaceutických společností, vlád, médií, bank, kapitánů průmyslu a nadnárodních globalistických struktur řízení. O tom, že politici jsou očkováni placeby, se spekuluje už velmi dlouho. Když byl Andrej Babiš letos na počátku roku v Izraeli, nebyl vpuštěn na návštěvu židovského muzea v Jeruzalémě, musel zůstat venku. Informaci přinesla izraelská média. Do muzea mohly totiž jen očkované osoby.

Identifikační dvojčíslí na příkladu certifikátu ukazuje, že dotyčná osoba dostala placebo, kód 01

Andrej Babiš ale byl v té době už očkovaný, viděl to o několik týdnů předtím celý národ v televizním přenosu. A proč Andrej Babiš, jako očkovaná osoba, pořád nosí roušku jako malomocný? Ano, nosí, protože má strach a ví, že žádnou imunizační vakcínu nedostal. Dostal pouze placebo. Ono číselné odlišování ale nelze aplikovat univerzálně na všechny země. Sériová čísla vakcín se liší země od země, výrobci používají různá imatrikulační značení lahviček pro jednotlivé země EU, takže návod slovinské zdravotní sestry na rozeznávání 3 skupin lahviček a očkovacích látek nemusí platit na očkovací lahvičky v ČR nebo na Slovensku. Na to je potřeba dopředu upozornit.

A další záhada nulových úmrtí činných politiků na Covid-19, zato hromadná úmrtí herců, zpěváků, sportovců, fotbalistů, umělců, důchodců

Všichni papaláši a potentáti po očkování nosí nepřetržitě roušky, jako kdyby očkovaní nebyli. Roušky mnozí z nich nesundávají ani doma, pomalu to vypadá jako nějaká forma duševní poruchy, protože nošení roušek mělo být dočasné, jak tvrdil Roman Prymula i Andrej Babiš na jaře minulého roku, že je to jenom dočasné opatření, dokud lidé nebudou naočkovaní a potom už roušky nebudou muset nosit. Jaká je dnes realita, to snad není potřeba připomínat.

Položím vám kontrolní otázku. Viděli jste za poslední rok, kdy se očkuje, že by zemřeli aktivně činní politici? Ne, nezemřeli. Zato ale zemřelo mnoho umělců, herců, zpěváků, fotbalistů, většina buď na srdeční zástavu, na mozkovou mrtvici, anebo na zápal plic. Ale ani jeden aktivní politik, poslanec, ne ne.  Vakcíny tzv. nesednou jen lidem mimo vysokou politiku. A to by potom dávalo smysl, že se lahvičky dělí na 3 skupiny. A právě ta 3. skupina je nejděsivější.

Detail certifikátu

Pokud je pravda, co tvrdí slovinská sestra, že lahvičky s kódem 03 (nebo jen 3) obsahují RNA šroubovici s geneticky naroubovaným ONC genem, který startuje onkologické bujení po překódování proteinové báze adenoviru, potom by to znamenalo, že farmaceutické firmy testují na lidech onkologické geny s cílem posílení imunitní odezvy vakcín, což je nejděsivější praktika, která je mezi lékaři považována za vysoce nebezpečnou.

Myšlenka je přitom velice stará a pochází již ze 30. let minulého století, experimentoval s ní už Dr. Joseph Mengele, a to na vězních v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau. Podle našeho kolegy lékaře to funguje takto: Onkologický gen ve vakcíně má za úkol nastartovat nezhoubný (benigní) nádor. Jakmile k tomu dojde, lidské tělo spustí poplach a vyburcuje imunitu k maximální odezvě a začne na onkogen útočit.

Odhalila vrchní sestra z Lublani utajené neetické testování vakcín na bázi ONC genů?

Spolu s onkogenem ale imunitní systém napadne části adenovirové struktury, která obsahuje spike proteiny, na které si tělo má vybudovat právě zamýšlenou imunitu. Jenže vnášení benigních onkogenů vakcínami do těla je vysoce riskantní, protože benigní onkogeny se mohou časem proměnit na maligní, tedy zhoubné, upozorňuje lékař. Nejlepším příkladem tohoto přerodu je rakovina tlustého střeva, která začíná v první fázi rovněž neškodnými, tedy benigními polypy. Když se odstraní chirurgicky, člověk se zbaví krvácení ze stolice a žije spokojeně dál. Pokud se ale polypy neodstraní, časem se mohou přeměnit do maligních struktur, které jsou vysoce zhoubné a agresivní.

Ukázka sériového čísla Moderny, trojčíslí 003. Podle vrchní sestry z Lublani by mělo jít o 3. skupinu s ONC genem

Přitom není nijak dodnes jasné, proč u některých lidí se polypy přeměňují na zhoubné, a u někoho nikoliv. Jinými slovy, experimentování s ONC geny a RNA bází adenovirů je vysoce riskantní. A pokud zdravotní sestra z Lublaně mluví pravdu a někteří lidé dostávají 3. skupinu lahviček s touto ONC variantou RNA, potom se jedná o zločin v rozporu s Norimberským kodexem lékařské etiky. A když si navíc vzpomenete, že Andrej Babiš letos v červnu, uprostřed zuřící covidové hysterie, zničehonic vyzval [4] k vybudování mohutného národního onkologického centra na léčbu rakoviny za 7 miliard korun, jako kdyby snad v blízké budoucnosti čekal nějakou onkologickou pandemii, tak začnete mít opravdu divný pocit, že něco tady fakt nehraje.

K samotnému videu vrchní sestry z Lublani zachováváme rezervovaný postoj v redakci, protože chybí více informací na to, abychom mohli s jistotou říct, že je to fakt pravda to, co tvrdí. Chybí zdroje, od koho se zdravotní sestra tyto informace dozvěděla, chybí potvrzení dalších svědků, lékařů či sester, každopádně to vypadá, jako kdybychom čelili experimentu, kdy třetina lahviček je placebo, třetina jsou mRNA vakcíny s bázemi grafenu, které podivně reagují na vysoké GHz frekvence a 5G sítě, a třetí skupinou jsou vakcíny s bázemi onkologického ONC genu na šroubovici RNA adenoviru.

Zhroucení lékařských stavů a Hippokratovské etiky… jak si vůbec může lékař dovolit poslat pacienta na neetické plošné zkoušení experimentálních vakcín na lidech?

Hal Turner to dramaticky označil za skupiny nazvané jako PLACEBO, VAX a KILL SHOT. Vzhledem k nedostatku dalších informací bereme informace vrchní sestry sice jako alarmující, ale dosud nepodložené dalšími svědectvími. Všichni lidé si musí uvědomit, že bez ohledu na to, jestli vakcíny mají 3 skupiny nebo nemají, tak v každém případě vakcíny neprošly dlouhodobými klinickými studiemi, které obvykle u vakcín probíhají 10 let. A pokud vám jakýkoliv lékař řekne, že se máte jít naočkovat, tak takový lékař by měl vrátit titul MUDr. a měl by odejít ze zdravotnictví úplně.

Očkování nebo masová klinická studie spojená s pokusy na lidech?

Žádný lékař nesmí pacienta vystavit podstoupení skrytých a nevědomých klinických zkoušek, a už vůbec ne ve chvíli, kdy reálně hrozí, že vlády ČR i SR v blízkých dnech s vysokou pravděpodobností přijmou rozhodnutí o mandatorní vakcinaci obyvatelstva. Ta se bude rovnat povinnému podrobení obyvatelstva laboratorním pokusům na plošné škále. Takže se dobře podívejte v televizi na očkované politiky, na poslance a senátory. Podívejte se na jejich tlamokryty, které tak úzkostlivě nosí i přesto, že jsou očkovaní. Když víte, že jste dostali placebo, tak prostě víte, že nemáte imunitu a před chřipkou / covidem / bojovým virem (to podle toho, čemu věříte více) vás vakcína neochrání.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 51% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 5 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jops
Návštěvník
jops

Díky.

Pilot
Návštěvník
Pilot

Prosímvás, já bych se chtěl dozvědět něco o amatérském létání. Našetřil jsem si nějaké peníze a chtěl bych si pořídit pilotní průkaz. Mohl by mi prosím někdo poradit, jak na to? Děkuji

Svetr
Návštěvník
Svetr

Dej si tři tečky a budeš lítat jako čamrda. Bohužel, jen z hajzlu na hajzl.

michal
Návštěvník
michal

https://www.youtube.com/watch?v=8rNa8Yb9MZ8

ivan Mladek – scenka očkovanie, ale z roku 2008 !!!
neuveritelne

michal
Návštěvník
michal

https://www.youtube.com/watch?v=8rNa8Yb9MZ8
Ivan Mládek a očkovanie – scenka z roku 2008 !!!

padne vam sanka

DuchyXP
Návštěvník
DuchyXP

Učím na ČVUT a musím potvrdit existenci tří šarží vakcíny. Kolegyně měla protilátky a dostala placebo – šarži 01 a doktorka jí to přímo řekla po čase, protože se znaj.

Daniel
Návštěvník
Daniel

Dostal jsem šarži číslo 3. Víte někdo co obsahuje? Děkuji

Eeu
Návštěvník
Eeu

Teď už je to jedno, máte máte to v sobě.

Jan
Návštěvník
Jan
změna
Návštěvník
změna
anonymka
Návštěvník
anonymka

Zdravý rozum
jako většina židobijců máš zatemněný mozek, místo aby jsi si pořádně přečetl článek. Nejedná se soudní řízení, ale o trestní oznámení, to se podává v případě podezření na trestný čin na PČR a dále to řeší stání zástupce, než se to podá k trestnímu soudu. Nebo se to dle policajtů odloží a pak je možné podat v zákonné lhůtě stížnost. kolik jsi ty židobijče už podal trestních oznámení pro útlak vlády a jiná nezákonná omezení, místo keců?

Každý, kdo těm lidem pomůže, i když není zrovna právník, třeba s tím, že bude sedět u nějakého stolku s peticí, je lepší, než debílkové, co neumí nic jiného, než se děsit židů i za lednicí v obýváku a ještě o tom hrdinsky žvaní v diskusích.

angel
Návštěvník
angel
Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Proč se neodstehujes do Izraele a tam se nepomejes, proč ztrácís zde v diskuzi cas, denním popisováním židovských zločinů a pak židy velebis.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lightsaber
to signaluje mnohé. Schizofrenii, snahu provokovat a nebo naprostou hloupost.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonymka
Sára ty raděj mlč. Každý kdo se zastavá zvěrstev které mají židi na svědomí je stejný mizera jako oni. Ostatně židy jako takové , či etnikum zde nikdo nestaví do jedné řady se sionisty a židofašisty. I bězní praktikující , či ortodoxní židé zažili nenávist chazarských židofašitů, naposledy třeba za Hitlera. Víra těch kteří jsou zblblí takovými zvrácenostmi jako Talmud nebo spisky těch židovských magorů vydávaných za “mudrce”, je prostě zvrácená a sionismus je založen na prosté nesnášenlivosti a nenávisti vůči většinové populaci na které od nepaměti parazituje. Sionismus naprosto nesporně stojí za všemi konflikty a válkami v historii lidstva a nikdo jiný se ještě nesnížil k takovým zákeřným a podlým zvěrstvům jako židofašismus se kterým je sioniusmus propojen. Chceš popřít, že židofašista jako první použil i jadernou zbraň a neštítí se používat ani chemické a biologické zbraně. A vědom si své bezmocnosti ovládat většinovou populaci, jak mu ta zvrácená učení velí, už ja opakovanbě proti lidstvu použil. Zvrácenost jeho chování dokládá i skutečnost, že své laboratoře ve kterých je léta vyvíjí , vydává za farmaceutické firmy a neštítí se ve svém mamonu se snažit na hromadném vraždění a genocidě ještě vydělávat. A ze zisků pak uplácí prodejné šmejdy ve vládách zemí. Tak hluboko nekleslo žádné jioné etnikum. Měla by ses stydět a ne se navážet do lidí , kteří zde říkají pravdu.

Jan
Návštěvník
Jan

Řekl bych že je to pravda, sedí to na to že umírají např. nezaměstnaní.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
„Všechny ty farmaceutické společnosti jsou v majetku světového sionistického Židovstva. Tzn. takzvaného Domu Sion. Všechny farmaceutické společnosti jsou řízeny samozřejmě židovskými řediteli, úplně všechny.“
(Svobodný vysílač, 12. 11. 2021)

-VK-
“Rusové se očkují vakcínou společnosti, které šéfuje původem německý Žid. Ten jim slibuje svobodu, pokud se naočkují … Konceptuální gramotnost je odporná v tom, že když se v ní orientujete, pokaždé skončí u židovských rodin, židovských jmen, židovských ředitelů, židovských majitelů, židovských bankéřů, židovských finančníků, židovských mecenášů a filantropů, židovských obchodníků. … Všechny farmaceutické firmy na světě řídí Židé, stejně jako všechny banky… a nikomu, až na výjimky, to nepřijde ani na malý okamžik podivné … Rusové jsou vystaveni Total Control řízení a židovský šéf ruské Big Pharma vyrábějící Sputnik informuje Rusy, že když budou hodní a budou poslouchat a očkovat se roztokem, tím ruským, ne tím americkým od židovských kolegů z Ameru, ne ne, ten je fuj, fuj, zato náš Sputnik je bezpečný. A když se jich naočkuje 80% a více, tak QR kódy a Total Control skončí. Haha, taková lež! Utáhnout Rusy na mokrou fusekli a falešný slib se zřejmě povede, protože to zatím funguje všude na světě.”

VYBERTE SI SVŮJ JED!
comment image
Židovští šéfové farmaceutických firem.
comment image
comment image
Na zastávkách městských autobusů v Białystoku (Polsko) byly vylepeny plakáty: Vakcína zabíjí !!! Pandemie je židovský podvod !!!
comment image
Plakáty v Argentině. S jasným varováním před vakcínou a s upozorněním, že za tím
vším stojí světová židovská moc.

“…Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou bídou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby, takže Nežidům potom jako cesta z bídy zůstane jediné východisko: touha po našich penězích, to jest po naší vládě. Kdybychom však národům dopřáli oddechu, vytoužený okamžik se nám už nikdy nevrátí.”
(Protokoly sionských mudrců 10, 25-26)

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

“Na všech velkých katastrofách mého (francouzského) národa nesou vinu Židé. Bylo tomu tak i u všech ostatních národů a všechny budou nuceny se proti Židům bránit a chránit se před nimi.”
(Henri de Rochefort)

ŽIDÉ JSOU NAŠE NEŠTĚSTÍ!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

AntiSion
sionisté jsou neštěstím především sami pro sebe a v minulosti vždy , když míra trpělivosti s jejich zvěrstvy u většinové populace přetekla, na to tvrdě doplatili. A nejinak to bude i tentokrát. Akorát je nutné zničit chzarský sionismus do posledního spóru podhoubí, aby se již nikdy nevrátil.

Janka
Návštěvník
Janka

Čítam veľa vašich článkov, mnohé sa mi páčia. Vždy ale vyhľadavam aj originalne zdroje z ktorych cerpate. Nesedí mi to vystupenie slovinskej sestry a celkom matuco je v clanku pouzita sprava o Novavaxe, ako by to mal byť dokaz toho, ze ludia alebo cast z nich dostavaju placebo. Tato vakcina sa mi javi zo vsetkych najprijatelnejsia, lebo je vyrobena “po staru” tak ako uz mnohe vakcíny , ktore sa u nas pouzivaju. Kazdy liek, kym sa schvali, musi prejsť klinickým testovanim a vzdy sa pouziva rameno s placebom, tzn. že cast pacientov nedostava ucinnu latku, ani lekar ktory liek podava to nesmie vediet ani pacient nevie v ktorom ramene je zaradeny, vola sa to dvojita slepa placebom kontrolovana studia. Po stanovenom case sa v oboch ramenach porovnaju výsledky a logicky percentuálne vyššia účinnosť musi byť v skupine s liekom. Zaujimave pri tom je, ze v kazdej studii su pacienti, ktori sa vyliecia po podani placeba. Tym keby sa tak vazne vedci zaoberali a prisli na to, ako je to možné.. Tu sa dostavame k zasadnej otazke, co nas naozaj lieci, k pravde starej dve tisic rokov, viera tvoja ťa uzdravila.. Keby sa na to prislo, ako mame v sebe tuto nekonecnu uzdravnu silu vyburcovat, to by bol zásadný obrat v medicine. Len by asi farma priemysel zošalel..a nielen ten. Späť k diskusii, ak sa potvrdí efekt a bezpečnosť lieku, štúdia sa takzvane odslepí a aby to bolo etické, väčšinou uz všetci dostávajú účinnú látku. V Britanii testovalo asi 13500 ludi vakcinu Novavax a teda logicky časť z nich musela dostať placebo. Preto vznikol problém s covid pasmi. Testovaní sa hnevali, že im ich nechcú vydať, preto asi ta reakcia v snemovne.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Novavax? Cože?! Strčte si ty americky sra.cky nekam..

“Je to souboj farmaceutickych spolecnosti – lide jsou na poslednim miste a penize jsou az na prvnim miste jak se rika. Vsechno ma svuj cas – navic vakcinace se nezda byt nejak zvlast ucinna.”

Díky covidu budou boháči ještě bohatší a chudáci ještě chudší. O noc jiného tady ani nejde