VIDEO: Volební kampaň Zuzany Čaputové na Slovensku koordinuje agentura napojená na izraelské,...

VIDEO: Volební kampaň Zuzany Čaputové na Slovensku koordinuje agentura napojená na izraelské, britské a americké tajné služby! Agentura Aarona Shaviva se dokonce chlubí ve své webové prezentaci, že ovlivňuje volební procesy na Balkáně, v Pobaltí, v USA, na Kypru, na Ukrajině a dokonce i v Íránu! Slovensko se stává terčem ovlivňování voleb z Izraele a nebezpečné koluze ze strany světového sionismu! Válka mezi židy a Židy se přenáší do země pod Tatrami!

VIDEO: Volební kampaň Zuzany Čaputové na Slovensku koordinuje agentura napojená na izraelské, britské a americké tajné služby! Agentura Aarona Shaviva se dokonce chlubí ve své webové prezentaci, že ovlivňuje volební procesy na Balkáně, v Pobaltí, v USA, na Kypru, na Ukrajině a dokonce i v Íránu! Slovensko se stává terčem ovlivňování voleb z Izraele a nebezpečné koluze ze strany světového sionismu! Válka mezi židy a Židy se přenáší do země pod Tatrami!

Poslanec slovenské vládní strany SMER Ľuboš Blaha uveřejnil na svém Facebooku výbušné video, které přinášíme nahoře v tomto článku. Blaha obvinil kandidátku hnutí Progresívne Slovensko Zuzanu Čaputovů, že její prezidentská volební kampaň je řízena lidmi napojenými na izraelskou agenturu Shaviv Strategy & Campaigns, kterou řídí Aaron Shaviv. Ten je napojený na agenta CIA Josepha Asada, který se údajně ve spolupráci s ruskou tajnou službou snažili v roce 2016 provést ozbrojený puč v Černé Hoře. Informoval o tom britský The Guardian [1]. Agentura se chlubí tím, že mění režimy v mnoha zemích světa a zajišťuje vítězství ve volbách, webová prezentace je zde.

Převratu v Černé Hoře se měli zúčastnit 2 Rusové, 9 Srbů a 3 Černohorci a cílem bylo svrhnutí vlády Milo Đjukanoviće, která podporovala Severoatlantickou alianci. Cílem bylo zabránit Černé Hoře ve vstupu do NATO, k čemuž ale stejně nakonec došlo o 2 měsíce později. Tajná služba Černé Hory pokus o převrat odhalila a ihned bylo obviněno Rusko a Vladimir Putin, že došlo k ruskému vměšování do politického procesu v Černé Hoře. Podle všeho se jednalo o provokaci CIA proti Rusku na území Černé Hory.

Aaron Shaviv.

Rusko bylo podle všeho vlákáno do zpravodajské hry a plánu jako na svržení pro-NATO vlády v Černé Hoře, ale tento puč neměl nikdy uspět, byla to zpravodajská hra. Naopak, jeho odhalení mělo být použito jako argument proti Rusku v obecném narativu o tom, že představuje hrozbu, nebezpečí a vměšuje do procesů cizích zemí. Kreml jakoukoliv spojitost s pokusem o státní převrat v Černé Hoře odmítl. Puč byl totiž naprosto okatě průhledný bez jakékoliv šance na úspěch, a to i vzhledem k naprosté absenci zbraní.

Shavivova agentura stála za zpravodajskou hrou proti Ruské federaci v Černé Hoře v roce 2016

Parodii potvrzuje i fakt, že zadržené zbraně, které měly být pro puč použity, byly tajnou policií Černé Hory zničeny a k soudu se tak jako doličné důkazy vůbec nedostaly, informuje The Guardian v uvedeném článku. Jednalo se prý o lovecké pušky. Sami asi pochopíte, že puč s loveckými puškami je hodně přitažený za vlasy na to, aby se jednalo o akci ruských tajných služeb. Ovšem lovecké pušky jsme už viděli během puče na kyjevském Majdanu, pamatujete? Tam se objevily lovecké pušky v rukách operátorů Pravého sektoru. Jenže to byla pouze kulisa, prezident Janukovyč uprchl z Ukrajiny z jiných důvodů, než byly lovecké pušky na Majdanu.

Joseph Asad a jeho manželka Michele.

 V čele této provokace proti Rusku v Černé Hoře stála právě agentura Aarona Shaviva, protože to byl právě on a jeho agentura, která podporovala amerického agenta CIA Josepha Asada. Byl to on, kdo koordinoval zpravodajskou hru proti Rusku s cílem, aby Rusko bylo vykresleno jako organizátor puče v Černé Hoře ve spolupráci se zlými Srby. A za celou touto provokací stála Shaviv Strategy & Campaigns Aarona Shaviva. Černa Hora o dva měsíce později opravdu vstoupila do NATO a pokus o ozbrojený puč na zabránění vstupu do NATO byl poté mediálně v zemích EU a NATO prezentován jako příklad agresivity Ruska a potřeby na posilování přítomnosti NATO v Evropě.

Agentura z Izraele radila i rakouské Straně Svobodných

Byl to rovněž vyslaný signál dalším zemím na Balkáně. Každému snad dojde, že Rusko nebude dělat puč v žádné zemi se zhruba tuctem lidí vyzbrojených loveckými flintami. Éto děbily, kdo si to myslí. Jenže pro média mainstreamu to bohatě stačilo na velký příběh o ruském puči v Černé Hoře. Agentura Shaviv Strategy & Campaigns je známá tím, že její aktivity jsou propojeny na osoby spojené s izraelským Mossadem, britskou MI-5 a právě americkou CIA.

Poslanec, který upozornil na izraelskou agenturu. Ľuboš Blaha, SMER.

A přesně tato sionistická agentura z Izraele nyní stojí za volební kampaní Zuzany Čaputové. Jak uvedl poslanec Blaha ve svém videu,  tuto izraelskou agenturu reprezentuje na Slovensku jistý Michal Repa. Agentura Shaviv Strategy & Campaigns radila i Straně Svobodných v Rakousku, tedy alternativní straně, která se de facto prezentuje jako rakouská obdoba české SPD. Proč by ale sionistická agentura Aarona Shaviva podporovala alternativní partaje? Nejde vám to do hlavy? No přece proto, že v politických procesech platí pravidlo, že neusedne za stolec moci ten, kdo není pod čepcem nebo pod zástěrou.

Stolec moci v židovském systému světového řízení je vyhrazen pouze pro dvě skupiny gójů

O tomto hovořím na rádiu SVCS velmi často a toto je přesně ten příklad. Žádná strana není doopravdy alternativní, pokud v jejím vedení se objevují lidé, kteří jsou pod zástěrou (Svobodní židozednáři) anebo pod čepcem (přijali Halachu, jarmulku a slib ochrany Židů). Toto je jedno z tajemství vyšších řídících procesů, které odhaluji a sami vidíte, jak obrovské útoky na mne a na Aeronet toto odhalování procesů způsobuje. Odhaluji, že císař je nahý a alternativa v politice je iluze a lež v tom případě, pokud vidíte v té alternativě lidi s čepci a zástěrami.

Sionisté si vyberou cíl svého objektu a plánů. Vyberou si alternativní stranu. Ta hraje s voliči hru na vlastenectví, odpor proti EU a proti všemu, co se dá najít a vymyslet. Všechno funguje a zdá se krásné a zalité sluncem. Přijdou volby a strana se dostane k procesům řízení a k podílu na moci. A najednou to začne. Ze strany začnou být vylučováni obyčejní lidé, kteří nemají kádrové zasvěcení Svatavy nebo Halachy. Na jejich místa jsou dosazeni prověření kádři, obvykle bývalí členové z jiných systémových partají. Alternativní strana najednou začne měnit svůj volební program, velmi lehce a pomalu, ale důsledně. Radikální postoje se mění na moderované a umírněné postoje. Z vystupování z EU a výroků o nereformovatelnosti EU se najednou stává politika s cílem reformovat EU zevnitř a pokusit se o reformu. Klasický posun Overtonovského okna.

Skutečná alternativa má být zničena a umlčena, její místo nahradí farizejové a řízené opozice

Ruku na srdce, přátelé a poctivě: Volili byste SPD v roce 2017, kdyby místo vystupování z EU hlásala konceptuální reformu EU a zachování volného pohybu osob (logicky tak i Arabů s německým občanstvím), zboží, kapitálu (vyvádění zisků bank a řetězců z ČR do zahraničí) a služeb? Anebo byste volili stranu, která by usilovala férově na rovinu o vystoupení z EU? Toto jsou drobné detaily, které rozhodují volby, takže lidem se slíbí A, ale po volbách se prosazuje B, i když vedení strany to označuje pořád za variantu A, ovšem s lehkou modifikací do podoby A+ a volič to slupne i s navijákem.

Ceremoniál přistoupení Černé Hory do NATO v roce 2016.

Ale ne proto, že by mu to chutnalo jako návnada, ale protože mu nic jiného už nezbývá, aby nebyl za hlupáka, že zase někomu naletěl. Je potom děsivé sledovat ty bizarní obrazy, jak údajní vlastenci na různých rádiích vychvalují Svobodné zednáře a jiní obhajují Evropskou unii, že přece z ní nebudeme vystupovat, když ji stačí reformovat, protože ty další věci v EU jsou přece fajn, ne? Jenže, to už nemá s pronárodní kotvou a vlastenectvím opravdu nic společného.

Izraelský list The Times of Israel napsal o Aaronu Shavivovi článek [2], ve kterém ho vykresluje jako hlavního aktéra, který se zasloužil o přesun utečenců z Iráku na Slovensko v roce 2016. Ovšem už v roce 2011 pracovala agentura Aaarona Shaviva jako poradenská firma na slovenském ministerstvu dopravy [3]. Shaviv Strategy & Campaigns zajistila volební vítězství i Benjaminu Netanyahuovi v Izraeli a je tudíž jasné, že Aaron Shaviv a veškeré jeho operace jsou napojeny na operace Domu Sion v Evropě, to znamená posílení moci izraelského vlivu skrze americkou údernou pěst v Evropě s cílem zahájení útoku na Židovskou Rus.

Čaputová se ujme role kádra Domu Sion na Slovensku, voliči chtějí americké základny pod Tatrami, LGBT teze, juvenilní justici a více migrantů přerozdělovaných do slovenských měst

Po zvolení Čaputové proběhnou na Slovensku procesy vedoucí k otevření amerických vojenských základen s přímým dozorem amerických neoconů ve službách Domu Sion a Izraele. Nákup amerických stíhaček F-16 je pouze počátkem mohutného nasunování zbraní na Slovensko v příštích 5 letech v operaci Gladio East. Součástí projektu je likvidace pravých alternativních stran na Slovensku, jejich soudní zákaz a nahrazení jejich pozic politickými subjekty fiat-alternativy a řízené opozice.

V České republice se dá očekávat, že proběhnou stejné procesy na zákaz Národní Demokracie v blízké době, Dělnické strany sociální spravedlnosti a dalších subjektů, přičemž bude snaha voliče těchto stran buď izolovat, anebo přesunout do řad voličů umírněných alternativních stran tzv. řízené opozice podobně, jako je tomu např. dnes v Německu v případě kdysi alternativní AfD, jako je dnes v Rakousku kdysi alternativní Strana Svobodných. Pokud se jakákoliv alternativní strana přikryje čepcem nebo zástěrou, bude jí umožněno podílet se na moci.

Zuzana Čaputová, kandidátka na prezidentku SR.

Pokud ovšem bude prosazovat čistě národní procesy bez kontroly světového sionismu nebo světového židovského kongresu, tak potom taková strana bude eliminována, zakázána a rozpuštěna. Podíl na moci je vždy umožněn jen výměnou za zradu voličů usilujících o pronárodní teze. Bylo tomu tak vždy, protože národní kotva a vlastenecké cíle jsou neslučitelné s cíli plánů na světovou vládu, buď pod kabalistickou svatavou sionismu, nebo pod halachou Chasidů. Proto i na Slovensku donedávna neznámá žena se za pomoci Domu Sion a operační agentury Aarona Shaviva dostane ke stolci moci v zemi pod Tatrami. Anebo nedostane? To se uvidí už o víkendu.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 77% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

No tak zda se že Shitzraelský agent z Kill Avivu Aharon Shaviv si to na Slovensku pojistil po Ashenazsku … jj zicher je zicher … 10 000 falešných volebních průkazů při volbách prezidenta je jenom vrchol ledovce …

pan nikdo
Návštěvník
pan nikdo

Zlatej monsignor Tiso, že Slováci. -)))))))

Jana
Návštěvník
Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Je potřeba ochraňovat tučnáky ! S touto židovskou dámou Slováci nic nevyhrajou !

Namrab
Návštěvník
Namrab

To musí být tak strašně frustrující, neustále na někoho hledat a házet špínu a pak sledovat jak ten někdo stejně vyhrává volby – jako třeba před pár minutami paní Prezidentka Čaputová
Nebo naopak někoho protěžovat jen aby poté co vyhraje udělal něco, co vás rozpálí doběla..
Vybrali jste si opravdu obtížnou cestu, na které vás nečekají téměř žádná vítězství, jen série více či méně zdrcujících porážek.

Jsem rád že tady jste. Je důležité mít soupeře a mít možnost nad nimi často vítězit

Pavel
Návštěvník
Pavel

Naše SPD potřebuje uprchlíky, tady zase Sionisty. bez nich jsou fakt v prdeli……

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy
obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

Vyhlásenie národného Občianskeho tribunálu k neústavným voľbám prezidenta SR
https://www.youtube.com/watch?v=lC8jPS7_C3Q

jediny organ ktory nekandiduje a nezucastnuje sa neustanycvh volieb a stvaia sa na stranu ustavy

tzv. alternativa nabadanim a propagovanim volieb a ilegalnych kandidatov podporuje neustavny rezim a agoniu, vykaslite sa na Trumpa, aj na nejakeho Blahu, tie duely v style kto co povedal na koho na infovojne su na urovni tazkej retardacie, kazdy kto sa v tomto neustavnom rezime aktivne podiela na moci je zlocinec, je to len mix aktivnych zlocincov a zlocineckych uzitocnych idiotov

volia peniaze a ten kto ich vydava vlastni media a voli, preberte sa, roky pisete o tom kto to tu vlastni ale kled pridu volby zabudnete to

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Takze jestli to dobre chapu Shaviv se da povazovat za nastupce G. Serese. Protoze ten uz brzy zhebne – tedy aspon doufam. Kurz trvaleho udrzitelneho rustu debility gojimu musi prece pokracovat.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Výsledek…..comment image?w=600&h=800

raspberry
Návštěvník
raspberry

Izraelský občan Aron Shaviv má opravdu honičku, dělá souběžně Netanjahuovu premiérskou kampaň (volby do Knesetu 2019) i prezidentskou kampaň Čaputové.
Klienti:
Benjamin Netanjahu (původním jménem Mileikowsky) a Zuzana Čaputová
comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Maňas- na Barandově se točily filmy i za protektorátu hlavně díky židovské rodině Havlů která jej vlastnila. Do smrti nepochopím jak mohl tak inteligentní národ jako je český židofašistům “sežrat” tu kulišárnu se “sametovou revolucí” kterou narafičili a do čela schválit toho věčně ožralého židovského synka z rodiuny která aktivně kolaborobovala s nacisty. Jeho otec a strýc dokonce byly členy pražského gestapa a podíleli se na represích českých občanů. Ještě žijí pamětníci jejichž rodiče na to doplatili. Kolaborace z typicky židovských důvodů , aby si zachovali majetky. A za to svinstvo které ten darebák provedl když se prochlastal až na hrad,že si vrátil za prolomení Benešových dekretů majetky,které byly rodině za kolaboraci odebrány, kdyby si ho nevzal čert,by měl sedět až zčerná. A tentokrát ne za opilství a výtržnictví jak seděl vždy , ale skutečně za činnost proti tomuto státu a nerespektování jeho zákonů. A ten druhej kolaboranty adoptovanej nedouk Šwarcík s ním.

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Njn češi do 30 let zmizí jako národ z zemského povrchu … degenerace evropy dosahla takové urovně že Aharon Shaviv a ostatní Nosaté elity už ani nemusí svoje aktiviti na poli vměšováni vůbec tajit … protože ví že jediné co je schopný zmutovaný gojím proti tomu udělat je se předávkovat nebo skočit pod vlak …

Maňas
Návštěvník
Maňas

Já bych řek že havlové židi nebyli. Podle mě to byli prostě kolaboranti a Vlastizrádci. Viděl jsem dokument kde po vstupu němců skoupil podíly svých židáckejch spoluvlastníků Lucernafilmu aby společnost němci nezabavili. A to by kdyby byl žid nedávalo smysl. Ale na druhou stranu je pravda, že žid se dostal i do SS, dělal za Hitlera Admirála Kriegsmarine a Hitler údajně řek: “kdo je žid o tom rozhoduju já” a navíc byl prej starej Havel deviant což by na žida ukazovalo.