VIDEO: Vladimir Žirinovský zaútočil v ruské televizi na židy, že řídí politiku...

VIDEO: Vladimir Žirinovský zaútočil v ruské televizi na židy, že řídí politiku Kremlu a stojí v pozadí kauzy Skripal! Kdo nahradí Vladimira Putina ve funkci prezidenta, až jednou odejde? Horkým kandidátem je Alexander Khinstein, který ve strukturách strany Jednotné Rusko stoupá raketově vzhůru! Žirinovský v náznaku potvrdil, že Ruská politika se dělá v saunách, židé si kontrolují obřízky, aby se zjistilo, kdo je Žid a kdo je chazar!

VIDEO: Vladimir Žirinovský zaútočil v ruské televizi na židy, že řídí politiku Kremlu a stojí v pozadí kauzy Skripal! Kdo nahradí Vladimira Putina ve funkci prezidenta, až jednou odejde? Horkým kandidátem je Alexander Khinstein, který ve strukturách strany Jednotné Rusko stoupá raketově vzhůru! Žirinovský v náznaku potvrdil, že Ruská politika se dělá v saunách, židé si kontrolují obřízky, aby se zjistilo, kdo je Žid a kdo je chazar!

Před několika dny došlo na ruské státní televizi Russia 1 k bizarnímu incidentu v hlavním vysílacím čase v pořadu Večer režiséra Vladimira Solovjeva. Do diskusního politického pořadu byli mj. pozváni i Vladimir Žirinovský, předseda Liberální demokratické strany Ruska a poslanec ruské Dumy za Putinovu stranu Jednotné Rusko Alexander Khinstein. Během debaty došla řeč i na kauzu Skripal a Alexander Khinstein se navezl do Vladimira Žirinovského, že je také Žid. Diskuse se točila hlavně o tom, proč Rusové v cizině zůstávají a začínají tam bydlet, co je k tomu vede apod. V souvislosti s tím došlo i na otázku ruských Židů a Alxeander Khinstein, který je židem, posunul židovskou otázku i na Žirinovského. A ten vzápětí explodoval do jedné z největších roztržek, které kdy ruská televize zažila.

Vladimir Žirinovský a Vladimir Solovjev.

Vladimir Žirinovský se proti tomu ostře ohradil, že není Žid, že je Rus.  Otec Vladimira Žirinovského byl polsko-německý Žid Wolf Eidelstein, jenže v židovské genealogii to funguje tak, že etnická židovská pokrevní linie se dědí výhradně po matce. To pro změnu platí o hlavním moderátorovi pořadu Vladimiru Solovjevovi, jehož matka Inna Solomonovna Shapiro Rosenblatt pocházela z polsko-anglické krevní linie domu Rosenblatt. Ten má pokrevní napojení na větev Coburg-Gotha, ale to by bylo na jinou diskusi.

Samotný Solovjev to v pořadu uvedl, že je Žid, ale Ruský Žid. To má pravdu, protože si nese po matce židovskou pokrevní linii Rosenblatt. Solovjev je členem Ruského židovského kongresu [1]. Z tohoto pohledu je útok na Žirinovského naprosto typickým projevem snahy o diskreditaci ruské politické alternativy. Žirinovský po otci by mohl přijmout roli Chazara a mít nepokrevní židovský status po otci, jenže to Žirinovský odmítá, protože i přes všechny jeho chyby je Žirinovský pronárodně uktovený jako Rus, zatímco chazarští židé jsou ukotveni jako sionisté a teprve až potom jako občané nějakého státu. Jenže to není to hlavní, co roztržka v televizi odhalila.

Nástupce Vladimira Putina

Na obrazovce se totiž objevil Putinův chráněnec Alexander Khinstein. Ten je původně novinář a dnes je v roli poslance Dumy za 122. volební okrsek v Nižném Novgorodu [2]. Do povědomí se dostal svojí novinářskou a publicistickou činností, především pak knihou z roku 2007 s názvem “Jak zabíjejí Rusko” o vlivu západních a hlavně amerických firem v Rusku v dobách Jelcinovy éry. Khinsteinovi je 44 let a už je držitelem celé řady ruských státních vyznamenání udělovaných Vladimirem Putinem.

Patří mezi ně Řád cti, Řád Ochránce svobodného Ruska,  Žukovova medaile a je členem Řádu Otčiny 2. třídy, což je jeden z nejvyšších ruských řádů, který je udělován veteránům Velké vlastenecké války, vojákům za statečnost, vojákům padlým in memoriam a členům ruských tajných služeb a rozvědných sil. Za co si Alexander Khinstein vysloužil tento řád, to je lehké si domyslet, Vladimir Žirinovský to ve svém emotivním výstupu de facto odhalil odkazem na KGB.

Alexander Khinstein, korunní princ Vladimira Putina.

Zajímavé jsou především Žirinovského komentáře ke kauze Skripal. Podle něho za touto kauzou stojí židovské kruhy okolo bývalé a židy řízené KGB, ze které ale vzešel do funkce prezidenta i samotný Vladimir Putin. Jeho vláda nebyla tehdy zvolena lidem, ale byl dosazen. A právě tyto kruhy obviňuje Žirinovský ze zinscenování kauzy Skripal. Pokud nesledujete dění na ruské politické scéně, potom jenom ve stručnosti shrnu, čeho se to týká. Žirinovský a skupina lidí napojených na tzv. ruskou vlasteneckou frontu totiž obviňují skupinu lidí z Ruského židovského kongresu, že zinscenovali Kauzu Skripal tak, aby oslabila Rusko, pozici ruské vlády a aby oslabila Vladimira Putina na západě.

Židovský kongres si totiž začal všímat, že Vladimir Putin se pokusil dojednávat určité dohody s Tel Avivem a Tureckem za zády lidí z Ruského židovského kongresu. Ti ovšem toto neodpouští a kauza Skripal tak má opět uvrhnout Rusko ze strany západu do další izolace, aby Ruský židovský kongres nepřišel o kontrolu nad Ruskem a hlavně nad Kremlem. Dokud trvají sankce na Rusko, Kreml musí poslouchat Ruský židovský kongres a nikdy jinak. Protože ten zajišťuje pro Rusko investice a kapitál.

Válka mezi Židy a židy už zasáhla i hlavní večerní program ruské televize

Jenže tato teorie, kterou razí Vladimir Žirinovský, má jednu zásadní vadu na kráse. V jejím centru se pohybuje právě Alexander Khinstein, který ve svých 44 letech disponuje nejvyššími státními vyznamenáními a uvnitř strany Jednotné Rusko se o něm už velmi intenzivně hovoří jako o člověku, kterého si Vladimir Putin vybral jako svého nástupce. Khinstein je v Kremlu prakticky každý den, jezdí s Vladimirem Putinem po Rusku, po regionech, všechno to ukazuje na to, že Vladimir Putin zaučuje Alexandera Khinsteina do role budoucího prezidenta.

Jeho bývalá žurnalistická práce se pro nezasvěceného může zdát jako vlastenecký boj proti americkým elitám a firmám v tehdejším Jelcinovském Rusku. Ovšem při podrobnějším pohledu zjistíme, že Khinsteinovi nevadí, když ty samé procesy, které prováděly v 90. letech v Rusku americké a západní firmy, dnes pro změnu provádí firmy čínské, ale také izraelské, turecké, indické, jihoafrické, prostě země, které buď jsou členy skupiny BRICS, anebo mají napojení na Ruský židovský kongres.

Vladimir Žirinovský si pustil ústa na špacír ohledně židů v Rusku

Procesy v Rusku v 90. letech měli na starosti američtí sionisté, židé s malým “ž”, pokud chcete. Největším omylem celé české i slovenské alternativy je, že si myslí, že v Rusku probíhají procesy národního ukotvení. Nic není vzdálenějšího pravdě. To, co probíhá v Rusku, kam proudí 2. největší migrace na světě bez jakékoliv snahy Kremlu o zastavení nebo omezení této migrace, nebo to, co probíhá za Uralem, rozprodávání půdy, zdrojů, nerostů a fabrik na jejich zpracování globalizovaným firmám ze zemí BRICS, z Izraele, z Turecka a dalších tzv. “východních zemí”, to prostě nemá s ochranou národa nic společného. To je prostě proces “překolíkování” Ruska, nejprve jeho zdrojů a jejich vlastnictví, ale později i jeho hranic. Tento proces řídí Ruský židovský kongres, který dosadil na všechny řídící posty v Rusku, včetně prezidenta, výhradně své lidi, koneckonců, i ve státní televizi, čehož důkazem a ztělesněním je samotný Vladimir Solovjev.

Kreml neřídí Vladimir Putin, ale Ruský židovský kongres

Potom se nezle divit, že důchodovou reformu v Rusku připravuje a organizuje nezisková organizace, která má v čele Američana a jeho asistenta, dalšího ruského mladíka, který studoval na školách Jejího veličenstva v Londýně a v Kanadě, více v článku zde. Potom se nelze divit, že není na ruské důchody, když zisky globalistických firem podnikajících v Rusku, které nahradily ty zlé a ošklivé americké, proudí nakonec úplně stejně do zahraničí, jako proudily z těch amerických za dob Jelcina a doma v Rusku prostě nezůstávají.

Podívejme se, co se stalo včera v Soči: Vladimir Putin se dohodl s Tayyipem Erdoganem na vytvoření demilitarizované zóny okolo Idlíbu, o kterém včera psala ve svém článku Pozorovatelka. Na jedné straně je to skvělá zpráva, protože Američané a Dům Sion tak nebude moci zahájit další chemickou provokaci v Sýrii, která se v Idlíbu chystala, aby z ní byl opět obviněn Bašár Asad. Američané jsou tak odstaveni, protože o Idlíbu teď rozhodují jiní, konkrétně Rusko a Turecko. Takže to je skvělá zpráva a alternativa nad tím zajásá a jede se dál.

Berel Lazar, vrchní ruský rabín, a Vladimir Putin.

Jenže tenhle příběh má ještě jedno pokrčování na rubové straně tohoto scénáře. Rusko se totiž s Tureckem dohodlo, že umožní odchod z Idlíbu více než 10 tisícům teroristů ze skupiny Haját Tahrír aš-Šám ze skupin An-Nusrá, která vznikla jako odnož americké Al-Kajdy v Iráku a Levantě [3]. V Idlíbu jsou obklíčeny stovky amerických poradců CIA, britské MI-6, ale hlavně operátoři izraelského Mossadu. Ti všichni organizovali činnost a bojové operace Islámského státu, a jak postupně Rusové a syrská armáda utahovala smyčku, stahovali se do jednoho místa, až zůstali obklíčení kolem dokola v Idlíbu. Ruský generální štáb ve spolupráci s Bašárem Asadem a syrskou armádou naplánovali mohutnou operaci a pozabíjení všech teroristů, pokud se nevzdají, jenže do hry nečekaně vstoupil Vladimir Putin a plány brutálně utnul.

Pochytání a pozatýkání teroristů a zahraničních agentů v Idlíbu zarazil ruské armádě přímo Vladimir Putin, vyrazil 15 generálů a s Erdoganem dohodl odchod džihádistů z Idlíbu

Na konci srpna totiž proběhla v ruské armádě obrovská čistka, Vladimir Putin sesadil 15 generálů [4], kteří podle informací na ruské alternativě nejvíce zastávali skoncování s teroristy v Idlíbu. Jen dva týdny poté přichází oznámení, že Rusko a Turecko umožní skupině 10 tisíc teroristů odejít z města. Nikde se ovšem nepíše, kam odejdou. Logicky se ptají i Rusové na sociálních sítích a bombardují diskusní portál Kremlu. Odpověď je přitom jednoduchá: Těch 10 tisíc teroristů se vrátí zpátky domů, do Ruska, do zakavkazských oblastí, do arabských zemí a džihád přijde domů spolu s nimi.

Stejně jako paní Šojdrová chce, aby do Česka přišel džihád spolu se sirotky, kteří jsou už teenagers a brzy budou plnoletí, takže žádné malé děti to nejsou. A i oni si přinesou svůj džihád s sebou. Jenže to je jiný příběh. Proč Rusko umožní americkým poradcům utéct a vyváznout se Sýrie, proč to umožní britským poradcům, a proč izraelským? Aha, no jo, oni jsou to vlastně pořád partneři Ruska.

Tayyip Erdogan a Vladimir Putin v Soči oznamují dohodu o Idlíbu. Teroristé a džihádisté budou moci volně odejít… a začít škodit někde jinde, třeba doma, odkud přišli do ISILu bojovat před lety.

To je jedno, že obkličují Rusko zbraněmi a armádami. To je jedno, že uvalují na Rusko sankce. To je jedno, že obviňují přímo Vladimira Putina z chemického útoku v Salisbury. To je jedno, že ruští občané ze skupiny Vagner zařvali v Deir Ez Zor, když je Američané pozabíjeli bombami z letadel. To je jedno, když ruští vojáci umírají v Sýrii v boji s islamisty, které zorganizovaly, financovaly a řídily západní země a Izrael. Je to jedno, Rusko dovolí těmto teroristům odejít, bez potrestání, aby mohli začít škodit jinde, v jiné zemi, nebo dokonce doma, kam se postupně vrátí po odchodu z Idlíbu. Co dluží Vladimir Putin všem těm americkým, britským a izraelským poradcům v Idlíbu, že je nechá odejít a dokonce nechá džihádisty vrátit se do Ruska? Chápete už, kdo řídí Kreml?

Saunová politika

Vladimir Žirinovský to odhalil ve svém vystoupení, když na závěr svého emotivního vystoupení doporučil Khinsteinovi, aby etnické otázky Rusů, kdo je a kdo není Žid řešil s někým jiným v sauně. Všichni ve studiu se divili, proč v sauně a zjevně to nepobrali. Ruští Židé dodnes totiž zachovávají tradici, a platí to hlavně o lidech z ruského businessu, že první schůzky se konají v sauně, aby bylo vidět, kdo je obřezaný a kdo ne. To je totiž hlavní kritérium pro to, aby s vámi někdo z ruských Židů chtěl dělat business, musíte prokázat, že jste Žid.

Jejich zákony jim nedovolují obchodovat s Chazary, nebo dokonce gojímy. Vizuální inspekce v sauně tak potvrdí dohady, co a jak, pokud existují pochybnosti. V Rusku mnoho etnických židovských rodin nepraktikovalo obřízku v dobách komunismu a Ruský židovský kongres toto chce vymýtit. Otázkou teď je, jestli Vladimir Putin je v moři žraloků proto, že je nejsilnější a žraloci okolo se ho bojí, anebo jestli je v tom moři právě proto, že si ho žraloci zvolili, aby je reprezentoval před zraky nezkušených rybářů (voličů). Podle ovoce a kroků poznáte je, myslím ty žraloky. To ostatní si potom musíte dovodit sami.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vendelín
Návštěvník
Vendelín
Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Tak jsem tady nějakou dobu nebyl a z podporovatele se pomalu stává kritik. Ptáte se kde jsou zapotřebí tito fešáci z Idlibu? Kdyby jste věděl, že byla ukončena fáze přípravy a přepravy zdrojů, které naplní proroctví z Matošova evangelia 24. kapitoly 7 verše, 4-6 verš už probíhá a je u konce, v 7, kde je napsáno, že povstane národ proti národu ( v doslovném překladu etnická skupina, proti etnické skupině – nápověda, vzniknou občanské války) a k tomu má povstat také království, proti království, takže velký konflikt (král Jihu proti králi Severu – psal jsem o tom i zde několikrát), tak tu jednu etnickou skupinu musí někdo řídit, aby to proběhlo efektivně.
Jinak Putin se chová přesně tak, jak se chovat má, vždy jedná hlavně rukama druhých, aby se neušpinil a jeho “nádherná osobnost” v očích davu rostla. Však až rozzáří stromek celosvětového člověčenství, tak mu musí všichni věřit.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Česká válka začala 17.9.1938 a 2.světová válka začala 29.9.1938. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/ceska-valka-zacala-17-9-1938-a-druha-svetova-valka-zacala-29-9-1938/

Sirotci ve Snemovne – hlasovani o invazistech https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tak-tady-je-mate-Jak-hlasovali-o-sirotcich-Poslanec-po-poslanci-552174

Kybernetik Warwick: Jsme na dosah přímého propojení mozků. Z něho ale není cesty zpět
https://www.e15.cz/rozhovory/kybernetik-warwick-jsme-na-dosah-primeho-propojeni-mozku-z-neho-ale-neni-cesty-zpet-1350852

Vstřícné gesto k USA: Německo ještě letos vybere místo pro terminál na zkapalněný plyn ( politika EU je podrizena USA)
https://www.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/vstricne-gesto-k-usa-nemecko-jeste-letos-vybere-misto-pro-terminal-na-zkapalneny-plyn-1351376

500 Indů do ČR za prácí (V socialismu se to řešilo po válce nástupem úředníků do průmyslu. Teď by mohli nastoupit ti genderisti, trenkaři a kartáři, napříč neziskovkami.) : https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/pet-stovek-indu-doplni-ukrajinske-zamestnance-firmy-se-o-ne/r~e3c580a0bc1611e8b3e20cc47ab5f122/

M.C.
Návštěvník
M.C.

Nešlo by jméno toho člověka napsat česky?
Tedy českou transkripcí jeho příjmení: Alexandr Chinstein

CML
Návštěvník
CML

Nikde jsem nenašel vysvětlení, proč může být Žid Židem jedině skrze matku. Může to souviset např. nějak s dědičnou genetickou sekvencí na ženském chromozómu X, kterou mají jenom Židé?

Jarmila
Návštěvník
Jarmila

Ne, není to o žádných chromozomech, je to jen taková starověká pověra přenášející se z generace na generaci. Správně uhodli, že u každého dítěte je vždy jen matka naprosto jistá, otec není jistý nikdy. A tak si o židovských matkách vedli židovské obce pečlivé záznamy, kdežto jejich syny si označkovali obřízkou.

lord Vetinary
Návštěvník
lord Vetinary

A stejně jim to obřezávání bylo prd platné…! : DDD

https://youtu.be/QSSM61PN5KQ?t=989

lord Vetinary
Návštěvník
lord Vetinary

Svým způsobem ano…
“Matka jistá, otec (v dobách, kdy neznali DNA) NEJISTÝ….”… tak aby byla jistota, že nejde o “kukačku” v cizím hnízdě a přerušení rodové linie dědičných vlastností a vrozených schopností…
Bývaly totiž časy, zvláště ve válkách, kdy si nebyl původem jistý nikdo..:

https://youtu.be/tzKpneaYK4o?t=136

https://youtu.be/tzKpneaYK4o?t=6154

Stačí?

Nemálo zdegenerovaných šlechtických rodů pokračovalo dál jen díky tomu, že byl schopný sluha, když kníže byl už díky degeneraci, způsobené incestem předků, neplodný. Tam se to bralo ale jinak, když nešlo o židovství, ale o hromadění majetku a moci.

To šel takhle kníže po svém panství a potká chlapce, který se velmi podobal jeho synovi,.. a ptá se ho – “Chlapče, nedělala tvoje matka u nás na zámku někdy služku?”
-“To určitě ne pane kníže, ale náš táta u vás dělal kočího..”…

A ještě jeden aktuální z dnešních časů –
Ptá se Dežo u soudu – “A pán sudca, když ňa s Eržiků rozvedete, budeme aj dál bratr se sestrů?”….

Mr.Crowley
Návštěvník
Mr.Crowley

Je to úplně jednoduché – pouze matka je jistá, otec nikoliv, čili ochrana řed cizím elementem.

Ryan
Návštěvník
Ryan

Pamatuji, kdy se ještě SVĚT NIKOHO dělil na ten hodný východní a ten špatný západní a opačně. Na společném pomezí těchto dvou protikladů byli vyhnání filosofové, obchodníci a šmelináři veškerého ražení. Tenhle globální stav vyvolával falešný pocit napětí a zbrojaři s armádama přesívali veškerou produkci společenského snažení do bezedných kapes svých bankéřů. Současně tenhle stav sloužil jako kouřová clona pro finální reorganizaci světového finančního pole. I dílo bylo téměř dokonáno, a dvě tváře SVĚTA NIKOHO už přestaly plnit původní záměr a v souladu s dalším děním byly vymazány z duální podoby starého světa do světa nového – SVĚTA PÁNŮ PENĚZ. Spadla Železná opona a pak v prvním roce milénia 11. září 2001 spadli v N.Y. “dvojčata” Světového obchodního centra, byly vyboeningovány vrata do Pentagonu a letecky vyorána symbolická bramborová brázda v Pensylvánii. Svět se začal dělit na ten hodný západní a ten špatný teroristický a žádné opačně už neexistuje. Na společné pomezí těchto dvou protikladů byly vyhnáni všichni svobodumilovní a rozumně smýšlející lidé planety Země. Pak přišli žně zbrojarů a armád a bankéři se tetelili blahem. Od Jugoslávie po Kyjev a taky od Íráku po Sýrii se sny PÁNŮ PEŇEZ stali krvavou realitou – až po ruské probuzení. Byl zrozen ISIS a svojí neslavnou anabazí svlékl donaha všechny aktéry kolem. A SVĚT PÁNŮ PENÉZ se rázem začal dělit na hodné židy a špatné židy. Tohle je téma, které tady denodenně probíráme pod starou známou metodou hodného policajta pana V.K. a špatného policajta paní Pozorovatelky, nebo naopak. Funguje to dobře. Ale když jsem řekl “A”, řeknu I “B”. Celá tato duální atmosféra mi evokuje vojenskou zpravodajskou půdu pod nohama a cítím průvan z oddělení analýzy. Nic netvrdím, jenom konstatuji osobní pocit. Co však tvrdím je fakt, že Aeronet je malým světýlkem, ale velikým přínosem pro obecné vnímání současné reality. Navíc nás svým způsobem nutí respektovat fakt, že tma se taký šíří rychlostí světla.

hirameki
Návštěvník
hirameki

tma se nemůže šířit rychlostí světla, protože je tma a nikoliv světlo!

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Dovoluji si zde nakopírovat vyjádření pana VK (aby nezapadlo), protože s ním bezvýhradně souhlasím a je vynikající:

-VK-
Je mi líto, že to tak chápete, ale úkolem pravé alternativy je přinášet pravdu, ne to, co by lidé chtěli pěkného slyšet o svých idolech a modlách. Vladimir Putin se nedostal tam, kde je, kvůli tomu, že by byl silnější než žraloci, ale kvůli tomu, že žraloci ho dosadili tam, kde teď je. Putin vysáčkoval z Ruska židy s malým ž (americké sionisty), aby Židé s velkým Ž mohli převzít řídící procesy nad Ruskem, nejen ekonomické a sociální procesy (viz. drakonická důchodová reforma),
ale i bezpečnostní (neregulovaná bezbřehá migrace do Ruska, 2. největší na světě). Toho jste si nevšimla?
Alternativa musí hájit národní ukotvení, ne globalistické, bez ohledu na to, jestli jde o americkou globalizaci Pax Americana (sionistická globalizace, chcete-li), nebo o tu druhou, kterou kontrolují Židovské kongresy (BRICS globalizace). Válka mezi Židy a židy zuří naplno. Alternativa musí hájit národní zájmy, národ, ne etnickou příslušnost typu žid nebo Žid. A je obrovský problém, když i na alternativě se více hledají mesiáši, než aby se hledali vlastenci národa a národního ukotvení, kteří neuhnou. Naopak se zdá, že čím více Putin uhýbá (Američanům, Trumpovi, Erdoganovi, Lazarovi), tím větší má na alternativě podporu. Na něčem takovém se já podílet nebudu, z toho mostu proto musíte skočit sama, když myslíte, že to, co dělá pro Rusko Putin, je to nejlepší i pro ostatní slovanské národy v Evropě. Já si to rozhodně nemyslím.

malostranska
Návštěvník
malostranska

Alternativa sice zahrnuje více lidí s kritickým myšlením než celá populace, ale stále je to jen část populace. Představa, že jsou to ti inteligentní, kterým stačí napsat o jednom jevu pravdu a oni se zorientují/složí se jim z milionů střípků celá mozaika, je nesmyslná.

Už jsem to psal. Kdo jde to politiky, musí být trochu hajzl, jinak ho sejmou tak, že to nerozdýchá. To co píše VK je naivní představa o společnosti študenta gymplu. Ale tak se nikam nedostaneme.

Lehce Osvalen napsal níže perfektní příspěvek, ale je už asi zůstane bez reakce. Já ty výkyvy přisuzuji působení někoho nad VK, tj. investora. Nejdříve byli místo židů ukazování nečlověčí bytosti, Syndikát, nyní jsou židé všude a hledá se neexistující silný politik pro národ se obětující purista.

Valduk
Návštěvník
Valduk

To bez debat! S putlerizmem, jakožto jednou z nejodornějších forem židismu je třeba svést rozhodující zápas! – http://iks2010.info/?p=141679

Montisan
Návštěvník
Montisan
Bubla
Návštěvník
Bubla
Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Pane Boze, tak at tem syrskym syrotkum ceska vlada pomuze u nich doma. Urcite je v Syrii hodne lidi, kteri tam v te valce prisli o deti a radi by ty syrotky prijali. Proc tem detem tedy primo v Syrii nepostavime jako humanitarni pomoc spickove detske centrum, kvalitni skolu s trvalym decakem, aby meli alespon spickove vzdelani a dobrou podporu. Pro ty deti je lidstejsi byt u nich doma s dobrou podporou, nez podstupovat dalsi kulturni sok v cizi zemi s tezkou gramatikou a pivni kulturou. Ja bych to tak vyresila. Kvalitne jim pomoci, ale u nich doma. Presidlovani syrskych deti neni zadne reseni, je to nesmysl.

pavjan
Návštěvník
pavjan

Jenže Blondyno, tady vůbec nejde o pomoc. Tady jde o to aby už konečně bylo zahájeno postupné zčernání Česka. A aby se netroškařilo, tak se nasadil těžkej kalibr. A vybráni budou “sirotci” kteří mají patřičnou výchovu a patřičný výcvik. To bude základ pro džihád v Česku.

Milada
Návštěvník
Milada

Členové hnutí Slušní lidé dostali pokuty celkem za 126 000 korun za květnové přerušení kontroverzní divadelní hry Naše násilí a vaše násilí. Radnice Brno-střed udělila příkazem pokutu 25 lidem
Svet se v guvna obraca

hirameki
Návštěvník
hirameki

Svět ne, ale Brno jo. svědčí o tom i předvolební kampaň exponentů za Hnít Brno.

weissbach
Návštěvník
weissbach

To je v průměru 5000,- Kč na jednoho. Radnice je zralá na defenstraci.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Ti zajordánští slované se činí havaroval mig 31….mysleli , že má podvěsené kinžaly na let do iranu…a ono nic.. http://rusvesna.su/news/1537364254

konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva