VIDEO: Vladimir Putin zatleskal americkému novináři z NBC, když došlo na Michaila...

VIDEO: Vladimir Putin zatleskal americkému novináři z NBC, když došlo na Michaila Gorbačova, který si nenechal americký slib nerozšiřování NATO na východ podepsat na papír! Novinář čučel jako blázen, když mu Putin vylíčil, jak Američané přitáhli přes oceán až na hranice Ruska 40 000 vojáků a 15 000 kusů vojenské techniky v rámci operace Defender Europe, zatímco Rusko je obviňováno, že má drzost pořádat vojenská cvičení na svém vlastním území! Svět se nezměnil 11. září 2001, změna přišla až s kyjevským Majdanem, který zahájil konec tradičních zpravodajských médií!

VIDEO: Vladimir Putin zatleskal americkému novináři z NBC, když došlo na Michaila Gorbačova, který si nenechal americký slib nerozšiřování NATO na východ podepsat na papír! Novinář čučel jako blázen, když mu Putin vylíčil, jak Američané přitáhli přes oceán až na hranice Ruska 40 000 vojáků a 15 000 kusů vojenské techniky v rámci operace Defender Europe, zatímco Rusko je obviňováno, že má drzost pořádat vojenská cvičení na svém vlastním území! Svět se nezměnil 11. září 2001, změna přišla až s kyjevským Majdanem, který zahájil konec tradičních zpravodajských médií!

Ruský prezident Vladimir Putin poskytl ve středu před zahájením schůzky s Joem Bidenem exkluzivní rozhovor americkému novináři Keiru Simmonsovi ze stanice NBC, jednalo se po 3 letech o první podobný rozhovor Vladimira Putina pro americké médium a obsah celého rozhovoru měl několik nosných témat, přičemž většina se týkala otázek doslova jako vystřižených z amerických zfašizovaných médií prostoupených nekonečnou protiruskou hysterií.

Vladimir Putin v rozhovoru s novinářem NBC

Ovšem jedna část rozhovoru se týkala velice důležitého segmentu událostí na konci 80. let, kdy Michail Gorbačov v roli generálního tajemníka ÚV KSSS domluvil s prezidentem Ronaldem Reaganem stažení sovětských vojsk ze Střední a Východní Evropy, kdy Gorbačov dostal od americké strany ústní slib, že NATO se nebude rozšiřovat dále na východ. Gorbačov si tento americký slib nenechal písemně stvrdit, nestal se součástí žádné smlouvy a po několika málo letech Američané slib porušili a začali vyjednávat s bývalými sovětskými satelity z Varšavské smlouvy o vstupu do NATO.

VIDEO: Američané přitáhli k ruským hranicím 40 000 vojáků a zbraně, ale agresorem je Rusko?

Vladimir Putin v rozhovoru americkým divákům vysvětlil postoj Ruska, naprosto srozumitelně. Američané přitáhnou přes půlku světa 40 000 vojáků a 15 000 kusů bojové techniky až na hranice Ruské federace, ale podle západních médií je to Rusko, které je agresivní. Představte si situaci, kdyby Rusko transportovalo 40 000 vojáků a tisíce kusů techniky na Kubu, aby tam provedlo společné cvičení. Dovedete si představit ten jekot, jaký by se spustil v USA.

Tento rozhovor pouze ukázal a odhalil fašizaci amerických médií, která pouze tlumočí informace americké administrativy, jedná se o nekonečné opakování příběhu o tzv. ruské hrozbě, přičemž každému musí být jasné, že skutečným agresorem je NATO a Rusko je očividnou obětí této neutuchající agresivní kampaně. Hlavní roli v tom hraje v Evropě Česká republika, hlavní sídlo NATO pro tyto protiruské hybridní operace bylo umístěno v Praze podle ruských novinářů, a není proto divu, že na ruském seznamu [1] nepřátelských zemí jsou pouze dvě země, a to vedle USA už jenom Česká republika. Páníček a psíček. Pojďme si nejprve ocitovat obsah zmíněného rozhovoru.

Vladimir Putin o Gorbačovovi a o amerických zbraních na hranicích Ruska

Keir Simmons: V případě sousední Ukrajiny na začátku tohoto roku Evropská unie uvedla, že máte na ukrajinské hranici více než 100 000 vojáků. Byl to pokus o upoutání pozornosti Washingtonu?

Vladimir Putin: Podívejte se, zaprvé, Ukrajina sama neustále – a myslím, že to stále dělá – přivážela personální a vojenské vybavení do oblasti konfliktu na jihovýchodě Ukrajiny, do Donbasu. To je jedna věc. Druhá věc je, že jsme prováděli cvičení na našem území a ne jenom na jihu Ruské federace. Ale také na Dálném východě a na severu, v Arktidě. Současně probíhala vojenská cvičení v různých částech Ruské federace. Současně probíhala vojenská cvičení USA na Aljašce. Víte o tom něco? Pravděpodobně ne. Ale řeknu vám, že to vím. A to je v přímé blízkosti našich hranic. Ale to je na vašem území, na vaší půdě. Ani jsme tomu nevěnovali pozornost. Co se děje teď? Nyní se na našich jižních hranicích odehrává válečná hra Defender Europe, 40 000 příslušníků, 15 000 kusů vojenské techniky. Část z nich byla letecky přepravena z amerického kontinentu přímo k našim hranicím. Převezli jsme snad my letecky nějakou naši vojenskou techniku na hranice USA? Ne, nepřevezli. Proč se tedy obáváte?

Keir Simmons: Ale mnoho z těchto cvičení je reakcí na vaše činy, pane prezidente. Obáváte se, že váš odpor k NATO ho ve skutečnosti posílil? Za šest let NATO vydalo na obranu více peněz.

Vladimir Putin: Něco málo na obranu. Za éry SSSR Gorbačov, který je díky bohu stále mezi námi, zeptejte se ho, dostal slib, ústní slib, že nedojde k rozšíření NATO na východ. Kde je ten slib?

Keir Simmons: Kde je to napsáno? Kde je ten slib zapsán?

Vladimir Putin: Správně, správně. Dobrá práce. Správně. Máte pravdu. Dobře ho napálili. Samozřejmě, všechno by mělo být stvrzené a napsané na papíře. Ale k čemu bylo rozšíření NATO na východ a přivezení této infrastruktury k našim hranicím, a to všechno předtím, než se řekne, že jsme to my, kdo se chová agresivně? Proč? Na základě čeho? Představovalo Rusko po rozpadu SSSR nějakou hrozbu pro USA nebo evropské země? Dobrovolně jsme stáhli své vojáky z východní Evropy. Nechali jsme je jen na prázdné půdě. Naši lidé tam, vojenský personál po desetiletí žil v podmínkách, které nebyly normální, včetně jejich dětí. Vynaložili jsme obrovské náklady. A co jsme dostali jako odpověď? Jako odpověď jsme dostali infrastrukturu (NATO) nasunutou u našich hranic. A teď říkáte, že někoho ohrožujeme?

Vladimir Putin: Válečné hry provádíme pravidelně, včetně někdy překvapivých vojenských cvičení. Proč by to mělo partnery v NATO znepokojovat? Tomu prostě nerozumím.

Keir Simmons: Zavážete se teď, že už nebudete posílat ruské jednotky na svrchované ukrajinské území?

Vladimir Putin: Podívejte, řekli jsme snad, že máme v plánu někam poslat naše ozbrojené formace? Prováděli jsme válečné hry na našem území. Jak to, že to není jasné? Říkám to znovu, protože chci, aby to slyšeli vaši posluchači, aby to slyšeli vaši posluchači na obrazovkách svých televizorů i na internetu. Provedli jsme vojenské cvičení na našem území! Představte si, že bychom poslali naše vojáky do přímé blízkosti vašich hranic. Jaká by byla vaše reakce? To jsme neudělali. Udělali jsme to na našem území. Prováděli jste válečné hry na Aljašce. Bůh vám žehnej. Jenže vy jste překonali oceán, přivezli jste tisíce příslušníků, tisíce kusů vojenské techniky do blízkosti našich hranic, a přesto se domníváte, že my jednáme agresivně a vy nějak agresivně nejednáte? Jen se na to podívejte.

Metamfetaminové koláčky Victorie Nuland a státní převrat na Ukrajině

Tento rozhovor Vladimira Putina s americkým novinářem je v podstatě shrnutím celého problému informačního prostoru od roku 2014. Západní média a tajné služby západních zemí vykreslují oběť jako agresora, a na druhé straně agresor sebe označuje za oběť, která se musí bránit. Celé to začalo již na konci roku 2013 na Majdanu v Kyjevě, kde nastal historický bod zlomu. Tehdy došlo k vyvolání státního převratu a k přímé intervenci západních států do nepokojů na Ukrajině.

Victoria Nuland (v modré větrovce) rozdává účastníkům Majdanu koláčky

Země NATO dodávaly materiální pomoc demonstrantům, jídlo, potraviny, v prosinci 2013 to již byla vojenská výstroj a před koncem roku to již byly i zbraně a vysocí představitelé americké vlády, kteří přímo na Majdanu podle ruských novinářů rozdávali koláčky s metamfetaminem, aby se protestující odhodlali a dostali odvahu k útoku proti ukrajinským vládním úřadům. Koláčky tehdy rozdávala náměstkyně ministra zahraničí USA, Victoria Nuland. Podle ruských zdrojů se koláčky pekly v laboratořích v Německu. Po jejich konzumaci se zvyšovala agresivita demonstrantů, přičemž největší účinek měly ty s citrónovou příchutí. Majdan skončil počátkem roku 2014 vypuknutím občanské války, která na Ukrajině trvá dodnes.

Kyjevský Majdan roztrhl informační pole médií na dvě části, na stará média MSM a nová média alternativy

Bod zlomu to byl proto, že tehdy poprvé velká média začala vyrábět nekontrolovanou virtuální realitu a přinášela jiné informace, než se skutečně odehrávaly na Ukrajině. Lidé poprvé začali vnímat a chápat, že média už nepřináší zprávy, ale vyrábějí umělou realitu, neexistující faktografický rámec, kdy stačí dokola jen opakovat nějakou lež a ta začne být přijímána jako pravda. Takže, zatímco Pravý sektor v Oděse na jaře 2014 upaloval zaživa v Domě odborů místní ruské občany, evropská a americká média přinášela nekonečné reportáže o ruské agresi.

Vladimir Putin vysvětluje nesmysl amerických partnerů o agresivitě Ruska, zatímco Američané nasunují desítky tisíc vojáků na ruské hranice

Na Majdanu se tehdy posunuly procesy globálního řízení novým směrem, kdy došlo k rozštěpení informačního pole na dvě části, na mainstream a alternativu.  K tomuto rozštěpení došlo v důsledku událostí na Majdanu, které rozbily poslední zbytky a iluze o činnosti mainstreamových médií. Jakkoliv bývá za bod zlomu považováno 11. září 2001, ve skutečnosti ke skutečnému světovému zlomu došlo až v důsledku Majdanu na přelomu let 2013 a 2014. Tehdy totiž vznikl organizovaný mediální odpor napojený na alternativní politické subjekty, což se projevilo v letech 2016 a 2017 při volbách v celé Evropě a v USA. A od té doby dochází k párání mediálního pole, k mohutnému roztrhávání médií na dvě části, stará a nová média.

Alternativa začíná překreslovat politické procesy probuzených kádrů, kteří přežili vlastní politickou likvidaci a rozsvítilo se jim v hlavě

Tento proces vede k tomu, že alternativa začíná ovlivňovat politické subjekty hlavního proudu, to vidíme v Polsku, v Maďarsku, v ČR, ale i na Slovensku v podobě Roberta Fica, který pochopil v roce 2018 děsivou zákulisní realitu Sórošovy mafie, čeho všeho je schopná, a tak najednou bývalý politik mainstreamu jede v alternativním proudu podobně, jako to potkalo Václava Klause v roce 1997 po Sarajevském atentátu, kdy začal prosazovat proti-integrační a proti-bruselské kroky a teze. U mnoha politiků dojde k tomuto probuzení ve chvíli, kdy dojde k útoku na jejich osobu, rodinu, zájmy nebo bezpečnost, a najednou si uvědomí, že jsou někomu nepohodlní, a že byl zahájen proces na jejich vlastní likvidaci. Barevné “sórošiády” v různých zemích světa mají za sebou tisíce mrtvých, o kterých se nikdy a nikde nedočtete.

Keir Simmons, NBC

Ovšem pokaždé je vedlejším produktem těchto revolucí a převratů mnoho probuzených lidí, kteří začnou chápat procesy, které do té doby nechtěli vidět a vnímat. A právě proces Majdanu byl zlomovým okamžikem. Elitám se nepovedlo vyrobit na Ukrajině umělou realitu, které by všichni věřili. Naopak, povedlo se jim tímto krokem roztrhnout informační pole takovým způsobem, že už nikdy se dohromady nespojí a tzv. rift mezi MSM a alternativou se bude nadále exponenciálně zvětšovat.

Krizi médií MSM vidíte už v tom, kolik jich začalo v nouzi a v zoufalství zpoplatňovat svůj obsah pomocí paywallů, tedy placených článků. Mecenáši totiž uzavřeli šrajtofle a už pochopili, že média mainstreamu pro ně nedokáží vytvářet virtuální realitu tak, jak bylo v roce 2014 předpokládáno. Lidé už nevěří věhlasným značkám novin, když ty slavné novinové značky píší lži, propagandu a průhledné agitky, tuhle proti Rusku, támhle pro očkování, které prý osvobozuje. Úpadky slavných deníků a televizí např. v USA to jenom potvrzují.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Radomil
Návštěvník
Radomil

Velice výživný článek!
http://leva-net.webnode.cz/products/byvaly-viceprezident-ruska-o-rozpadu-sssr-jelcinovi-a-strelbe-na-lidi-pred-bilym-domem-byl-to-cisty-podraz/
SSSR padnul za oběť mocenskému souboji mezi Jelcinem a Gorbačovem. Jelcin zlikvidoval SSSR proto, aby se zbavil Gorbačova. Jelcin pozval Ukrajince a Bělorusy do Bělověžkého pralesa a aniž by kohokoli na ruské straně informoval, dal jim podepsat papír, že SSSR se ruší a zakládá SNS. Ti na to koukali jak spadlí z višně, protože SSSR rušit nechtěli, ale podepsali. A Gorbačov byl mimo hru. Důsledky této křivácké Jelcinovy cesty na mocenský vrchol se do budoucna ukázaly být pro Rusko fatální.
Uvolněný prostor okamžitě obsadily USA.
Mnoho dalších pikantních detailů, včetně toho jak se chtěl Jelcin během zpackaného převratu schovat na americké ambasádě najdete v článku.

xaver
Návštěvník
xaver

Michal David: Majdan, Majdan podle plánu…

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Exkurze do historie:

V roce 1955 – deset let po válce, kdy byly ztráty z druhé světové ještě patrné a všichni si je pamatovali, protože každá rodina měla někoho kdo se nevrátil, se dokázala Ruská armáda jako vítězná velmoc velmi úspěšně stáhnout z Rakouska.
Zatímco od nás odešla jak Americká tak Ruská armáda v prosinci 1945, tak v Rakousku byl Britský, Francouský, Americký a Ruský okupační sektor ještě dalších deset let. A s nima i armády. Ruská a Americká.

Stahování v roce 1955 bylo reciproční, smluvně ukotvené a písemně sepsané a garantované čtyřmi mocnostmi. Ve smlouvě bylo jasně uvedeno, že stažení armád znamená také stažení západních armád, trvalé znemožnění vybudování cizích vojenských základen, zákaza vstupu do vojenských aliancí a spojenectví – a písemně garantovanou a trvalou neutralitu.
Pod tím čtyři podpisy.

Mezi náma ten koho to tenrát zvedlo ze židle a nasralo – a kdo nebyl u podpisu byl Německý kancléř Konrád Adenauer…. Což jednoznačne ukazuje že Němci stále počítali s tím že se sitauce časem obrátí a oni tam svůj vliv zase začnoiu uplatńovata vytvářet a že svého snu o velkém Německu nikdy nevzdali. Řekl tenkrát: Ta zatracená věc s Rakouskem, nebo tak něco….

Jenže v roce 89 už ta pamět nebyla – a Gorbačov byl první chlápek po roce 45, který se dostal do čela, co už neměl osobní zkušenost s válkou a byla to ta zhýčkaná poválečná generace (Baby Boomers na západě, co vychovávali děti jako v bavlnce a vyrobili z nich Hippies).

Nicméně je stejně s velkým podivem, že když to dokázali v roce 1955 hodit na papír, že ho v roce 88/89 nedokázali vythánout ze šuplíku a oprášit a jen za slovo Rakousko dát, Polsko, Česko, Rumunsko atd a východní Německo. A teprve po podpisu mazat domů s armádou.
Od roku 1979 měli Američani stovky svých “poradců” na hranici se SSSR, v Afganistánu a tam raili jak do nich maj, vozili jim tam střely proti vrtulníkům a hromady zbraní, munice a milióny dolarů v Cashi.

Rusům se i v roce 88 vracely domů rakve s klukama, ale Gorbačov radši uvěřil Béčkovýmu herci z Kovbojek a Westernů jeho “upřímnost”, že to myslí dobře – i když jako herec dokázal zahrát jakejkoliv charakter a rili co mu scénárista, režisér a producent podepsal.

Ostatně herci to rok na to rozehráli u nás – a studenti DAMU co už pátej rok studovali emoce a jak správně brečet ve hrách Tennesse Williamnse a Evžena Oněgina, nám pak předvedli svoje emoce hned v pátek 17.listopadu.
Proto je taky vybrali – že umí sehrát divadlo a falešným emocema prefektně a tak probudit soucit…. Jenom šli z Činoheráku na ulici….
A Jirka Bartoška pak dostal za tuhle roli funkci ředitele, jak to dovedně sehrál… aby už nikdy neměl finanční a hmotné starosti….

Druhá pravda le je, že si stejně na západě ani s podpisem smluv nedělají žádný ciráty – viz. Trump zrušil ty STARTy a tyhle věco ohlednš raket. Prostě nám to už nevyhovuje, sorry. I jinde se dostane k moci nová generace a nahradí jednu smlouvu jinou. (U nás česko německá deklarace). Takže podpis co platil včera už dneska neplatí. Ale aspoň by se měli na co odvolávat mohli tím mlátit o stůl v OSN.

To by v tý smlouvě museli mít že v případě porušení dochází automaticky k návratu vojsk, nashle.

Na Gorbačova byla nasazená celou dobu jeho manželka, která sním mávala jak hadrem na koštěti, a když bylo třeba tak se Michal ohnul. Rais chtěl Kožich a kabelku Michale Kors, tak šly zájmy do prdele.
Samozřejmě že byla ze správné rodiny – nedal si pozor s kým a kam se žení.
Na druhou stranu, kdyby si ji nevzal – tak se nikdy generálníkm tajemníkem nestal. Tak je to prosté.
Z jedný strany tlačili na Reagana jeho kamarádi s penězma z Hollywoodu, a z druhý strany na Raisu (Gorbačovou) tlačili ti samí lidi přes její krev a rodinu.

Zpátky do roku 1955.
Pro nás je smutné, že jsme se nestali Rakouskem…. Jak po roce 1945 tak po roce 89. Sice bylo Rakousko deset let po válce, pod okupační správou – a mají smluvně omezenou armádu – takže žádná samostatnost se nekoná, ovšem u nás je to ještě horší.
My jsme pod okupační správou teď. A musíme si ji platit.

Rusové si tohle, ale posrali sami. Sami pomohli postavit na nohy starou dobrou Hitlerovskoui koalici – S Rumunskem, Slovenskem a Protektorátem. Přestali být třídně bdělí – a narazli na tu poučku o bdělosti hned po podrazu. A dneska na ní koukaj u hranic.

Důvěřuj, ale prověřuj…

150 let zkušeností mezinárodního hnutí od roku 1848 padlo na kožichu pro manželku…

Domi
Návštěvník
Domi

Ako sa divam na posledne fotografie Putina, nieco mi na nom nesedí, ani výrazovo ani energeticky… Má niekto podobný názor?

Robot Emil
Návštěvník
Robot Emil

Vypadá to na dvojníka.

haluzz
Návštěvník
haluzz

No s vědomím toho co je Putin zač.. v tomhle má pravdu, já třeba nikdy Rusko jako hrozbu nevnímal.. naopak se nestačím divit na tu provokaci západem.. prostě to vypadá že Rusko si jede svoje, má svou armádu a stará se o svoje, naproti tomu USA v jednomkuse rýpe a provokuje Rusko.. roztahuje svoji vojenskou techniku a vypadá to jako by se připravovali napadnout Rusko.. Právě Rusko by mělo řvát kvůli tomu !

haluzz
Návštěvník
haluzz

To Putin čeká velkou vodu? 😀 Nemá ty kalhoty trochu krátké ? 😀

zklamaná
Návštěvník
zklamaná

Však je také zednář, jako Veškrna, ne?

juraj788
Návštěvník
juraj788

Hrám PC strategy games. Just by som spravil cvičenie na Kube. :D:D Nedokázané zostrelenie lietadla nad UkraINOU krajinou, zákaz na OH používať vlajku a hymnu, nesmrtiaci novičok na kľučke :D:D Ako hráč PC games dobré kontakty India a Čína. A šup na Kubu.

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Ano a Krym zasáhly prudké lijáky a povodně, protože byl anektován Ruskem – tolik nezapomíná soustavně vtloukat do hlav dutých ČT.
Přikláněl bych se věnovat se našim každodenním trablům a až potom koukat k sousedům. Naši novinářové se zajímají pouze o určitý a velmi omezený okruh osob, zbylých 9,5 mil. obyvatel je nezajímá.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Aleš K.
je třeba si uvědomit, že žádné novináře nemáme. Jen ubohé presstituty kteří se podle živí tím tím, že za pár šupůna polívku lžou lidem a šíří hloupouu progandu židofašistů v jejichž řiti mají zastrčené palice naší vládní sdlouhové, kteří jim za to platí. Divím se, že se těma jejich hovadinama kterýma si ti ubožáci jen obstarávají svůj jidášský groš, ještě někdo zabývá, když je možno sdi obstarat seriozní informace snadno jinde,

Sivul
Návštěvník
Sivul

Pry Putin/Biden a jeste par dalsich jsou klony-neco v tom smyslu, ok dejme tomu-konspirace maji trvanlivost/i. Ale proc to je zas boj USA a RUS !? Jsem mlady, ale vim ze za tech slavnych X let 2030 plany, 2050 mars, 2100 nevim co a kam, o 100let dopredu nema smysl premyslet-jsem sobec, nikdo z nich uz tu nebude. Nic proti stáří nemám, je to prirozena vec, ale takto funguje cas. Nejde o umirani lidi, ti umrou tak i tak, akorat tomu nekdo napomaha…Nejhorsi strach je ze strachu. Putin nikdy nebyl hlupak, akorat amerika ma v tom sloganu cosik o bohovi. Abych nekrivdil, tak radeji Trump. I kdyby padaly penize z nebes, stejne to nepomuze…o co se teda bojuje ?! Jak dlouho ?! Ktomu Covid…to je svet ze by se jeden posral. Kdo s cim zachazi,…Kazde prani bude splneno, takze si staci přát ,,Moc,, To je to slovo, Bůh je proti tomuto hadr…staci zmenit jen 3 pismena. Kdo myslite ze vyhraje, Moc nebo Buh ?! Pak tu mame Čas…3 3 3. Jen tři slova.

Sivul
Návštěvník
Sivul

To je jak s tim dluhem celeho lidstva…komu nebo cemu ?! Ja nikomu nic nedluzim. Obcas se to prepocitava na penize…Hra skoncila. Vsichni to cekali ale nikdo to necekal…mate stesti ze tato planeta je pod ochranou. Uz davno by tu byl stredovek a zase doba dinosauru. Modlete se aby to nedopadlo tam, kam má. Fantazie musi mit operne body. Jsou snadnejsi zpusoby, jak vymazat lidstvo z tohoto povrchu…VSECHNY. Staci znicit planetu, neni to nic tezkeho. Pokud mate Moc potrestat lidi, jste spatny clovek ?! Kdo za to muze ?! Historie, minulost nebo pritomnost ?! Budoucnost je diskutabilni.

haluzz
Návštěvník
haluzz

Když už jste tu zmínili chemtrails.. Můžete mi říct co je přimělo přestat tady práškovat? Sledoval jsem to několik let, to nebyl den, kdy by tady neproletělo minimálně 100 letadel.. obloha nonstop dojebaná, pod mrakem, hnusně temno šero.. a od korony, nic ! Ani ťuk! sem tam proletí letadlo.. Furt svítí slunko, celá příroda se vzpamatovala! Dokonce i to počasí se srovnává.. celé se sklidnilo, konečně můžu pěstovat na balkoně rajčata! Vono to moc nešlo, vždy přišel buď šílený vítr nebo liják, a jak né to, tak přišel nálet všelijakých škůdců.. ani ti škůdci tu nejsou.. vypadá to tady zdravě. Že prej tím kovidem léta málo letadel.. to co tady ale létalo, nebyly osobní letadla, to byly normálně nějaké letky s cílem zatáhnout oblohu a letět zpět. Sledoval jsem to snad 100x .

Sivul
Návštěvník
Sivul

Esi to je chemtrails ci ne, nevim, ale kdyz leti letadlo a pak je pavucina na obloze, tak…vim jak vypada obycejny mrak. Ale nekdy je ciste nebe a za chvili to tam počmárají letadla.. Jako plátno. Ne všechny. ofc.

Mr.Leonardo
Návštěvník
Mr.Leonardo

Úmrtí na vakcinaci proti Covid 19 bude prudce narůstat včetně všech nežádoucích účinků. Přesto ale čekejme od podzimu celospolečenskou štvanici na neočkované občany, kteří budou viněny ze zločinů páchaných covidfašistama. Pak už musí celosvětově nastoupit legální protiofenzíva vůči sionistickému řádění, nebo nás všechny vyvraždí. Pogromy se blíží nosatci. Včera bylo pozdě.

Emílie
Návštěvník
Emílie

Pane VK děkuji za informace

Armica
Návštěvník
Armica

Trochu aerosolů. Doba covidová a v Moskvě mají ten očkovací maratón vybraných skupin lidí (taxikáři, zdravotní personál, poštovní úředníci atd.) Neboť tam prý mají obrovský nárůst nakažených. A přitom jim tam stále létají taková letadýlka. Pouhým okem téměř neviditelné nebo dokonce vůbec. Je třeba použít nějakou přibližovací optiku a pak jim tam létají takoví Q ATAR. Ale obloha už bez obláčků. Zdokonalili se. Letadla ani nemusí dávat světelné znamení , že letí.
comment imagecomment image

..ještě věříte na netopýry ? Nebo na biologickou válku proti všem lidem a všem národům , vedenou ze vzduchu ?

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

Nechci být kverulant ani vševědoucí, ale vodní páry jdou ze všech motorů a ne cosi z přídavných trysek, zatímco letadlo na druhém obrázku nezanechává žádnou stopu, páč je na setrvák…
Ale vážně, v Plzni je Festival Industry Open, kde se např. blejskne napucovaný autobus RTO…, zatímco na Dačicku jezdí tahle zrůda, prorezavělá, posvařovaná a je používána k přepravě osob. Stojí za to svést se rychlíkem Plzeň – Brno, zážitek je i pachový… Stav WC je úžasný, socialistický, tj. furt někde něco není, zato ručníky jsou narvané v kastlíku tak, že si žádný nevytáhnete.
jestli se nespletu, tak je to na starpaprika.rajce.
Zbývá dodat, že ten silně zchátralý autobus jezdí linku za zrušený vlak Jemnice – Moravské Budějovice. Éto dělo jistého Jirky Běhounka…, sběratele dobře placených funkcí. Funkcí, nikoliv práce…