VIDEO: Vladimir Putin v rozhovoru s investory varoval, že vybudování odpalovacích ramp...

VIDEO: Vladimir Putin v rozhovoru s investory varoval, že vybudování odpalovacích ramp Mk 41 VLS nebo jiných úderných systémů NATO na území Ukrajiny povede k vojenské odvetě Ruské federace a bude to vnímáno jako překročení červené linie! Polsko tajně buduje na hranicích s Běloruskem další odpalovací sila Mk 41 v těsné blízkosti migrační bariéry! Slovensko vyslalo do Lotyšska samohybné houfnice Zuzana 2 a Bratislava hostí 4 americké důstojníky pro vedení PsyOp bojových operací s cílem ovlivňovat veřejné mínění na Slovensku, zapadlá zpráva TASR vyvolala v Moskvě pozornost!

VIDEO: Vladimir Putin v rozhovoru s investory varoval, že vybudování odpalovacích ramp Mk 41 VLS nebo jiných úderných systémů NATO na území Ukrajiny povede k vojenské odvetě Ruské federace a bude to vnímáno jako překročení červené linie! Polsko tajně buduje na hranicích s Běloruskem další odpalovací sila Mk 41 v těsné blízkosti migrační bariéry! Slovensko vyslalo do Lotyšska samohybné houfnice Zuzana 2 a Bratislava hostí 4 americké důstojníky pro vedení PsyOp bojových operací s cílem ovlivňovat veřejné mínění na Slovensku, zapadlá zpráva TASR vyvolala v Moskvě pozornost!

Ruský prezident Vladimir Putin před 2 dny poskytl v pořadu Volá Rusko v rozhovoru s židovským investorem Jacobem Grapengeisserem odpověď na dotaz, jestli se mají investoři obávat vpádu ruských vojsk na Ukrajinu. Bez dlouhého zdržování vám odpovím, že ano. Ruský prezident to sdělil maximálně diplomaticky a konstruktivně, ale z kontextu divákům bylo okamžitě jasné, že Rusko je v pozici, že už nemůže dále ustupovat rozšiřujícím tendencím NATO [1]. V rozhovoru se probírala otázka tzv. červené linie, tedy hypotetického místa v mezinárodní politice, které když se překročí, tak diplomacie končí a nastupuje řízení na 6. prioritě a moci se ujmou generální štáby armád. Vladimir Putin oznámil, že onou červenou linií je nasunutí úderných zbraní NATO do doletové blízkosti Moskvy v čase menším než 10 minut.

Aeronet již před více než týdnem upozornil, proč Varšava nepouští novináře do prostoru na hranicích s Běloruskem, kde se nachází čelo migrační vlny z Běloruska. Polská armáda na své straně hranice prostor uzavřela, zakázala do perimetru vstup a nepouští nikoho, hlavně ne novináře. Ten důvod uzávěry spočívá v tom, že na polské straně hranice jsou budovány frontové prvky pěchotního opevnění, protitankové zátarasy, minová pole a především odpalovací sila americké provenience Mark 41 VLS, zkrácené Mk 41. Jedná se o kazetová vertikální sila určená pro použití na lodích, ale i na souši, kdy kazetové kontejnery s raketami Tomahawk jsou umístěny v zemi, obvykle ve vybetonovaných jámách a kobkách. Polsko se připravuje na své straně běloruské hranice na vypuknutí války, přípravy jsou v plném proudu a Lukašenko přidělal Varšavě obrovské problémy.

Polsko buduje na hranicích s Běloruskem frontovou linii, zátarasy, zákopy a odpaliště amerických raketových komplexů Mk 41

Migrační vlna se totiž nachází přibližně na 5 místech běloruské hranice a shodou okolností právě na místech, kde naproti na polské straně hranice jsou budovány protitankové zátarasy, zákopy a obrovské jámy pro vybetonování a nainstalování odpalovacích kazetových kontejnerů Mk 41. Rakety Tomahawk jsou schopné nést jaderné hlavice a jejich rozmístění ve východním Polsku na hranicích s Běloruskem představuje pro Rusko značnou hrozbu. Pokud by Polsko do prostoru na hranici pustilo novináře ze světa, nevyhnulo by se medializaci a provalení zpráv o tom, že se Polsko připravuje de facto na útočnou, nikoliv obrannou válku. Moskva musela přijmout opatření, protože už se nedalo jinak. Ústředním bodem agrese NATO a plánované války proti Rusku je ale Slovensko, nikoliv Polsko.

Americký odpalovací komplex Mk 41 rozmisťovaný podél polských hranic s Běloruskem v zemních šachtách

Tohle je zpráva ruských tajných služeb, o které mluvil nedávno vedoucí zpravodajství Rossija 1 Dmitrij Kiseljov v souvislosti s plynovou krizí. Kiseljov se zmínil o tom, že v případě konfliktu na Ukrajině bude mít hlavní roli Slovensko v dodávkách plynu na Ukrajinu opačným směrem ze západu na východ. K těmto dodávkám bude potřeba využít celou kapacitu slovenské plynové přenosové soustavy a za účelem přípravy slovenského obyvatelstva na tuto eventualitu prý už NATO a Pentagon vyslaly na Slovensko celkem 4 důstojníky pro vedení psychologických operací s cílem ovlivnění veřejného mínění.

Vykládka komplexových kazet Mk 41 z lodi v přístavu

V okamžiku vypuknutí konfliktu mezi Kyjevem a Moskvou dojde k přerušení veškerých dodávek ruského plynu na Ukrajinu a USA kvůli koronavirové krizi podle Kiseljova nemají kapacity na dodávky dostatečného objemu zkapalněného plynu z USA na Ukrajinu loděmi. Proto podle něho v případě vypuknutí konfliktu musí Ukrajina mít zajištěnu podporu slovenské přenosové plynové soustavy, a to po celou dobu bojů na Ukrajině. Otázkou je, jestli by nějaký plyn zůstal pro samotné Slováky, pokud by v případě války potřebovala Ukrajina čerpat veškerý plyn přes Slovensko.

Slovensko už déle než rok hostí 4 vysoce postavené americké důstojníky pro vedení PsyOp dezinformačních operaci ve spolupráci se slovenskými neziskovkami. A je to venku!

Informace šéfa zpravodajství ruské televize mně zaujala, protože se mi nechtělo věřit, že by Američané a NATO posílali na Slovensko nějaké důstojníky pro vedení psychologických operací na obyvatelstvu, to by bylo dokonce možné označit za státem garantované šíření dezinformací s vojenskou podporou cizí mocnosti, což by bylo na úrovni vlastizrady. Jenže včera jsme dostali do redakce shodou okolností třaskavý důkaz z oficiálního archivu slovenské státní tiskové agentury TASR. Tisková zpráva je v angličtině [2] a byla vydána agenturou TASR dne 19. srpna 2020 a informuje o tom, že skupina až 4 amerických vojáků bude po dobu 36 měsíců působit ve městě Martin a podílet se na vedení informační války. Přesně o tomto hovořil ředitel zpravodajství Rossija 1 a slovenský TASR doslova uvedl v překladu z angličtiny toto:

Slovenské a americké ozbrojené síly zahájí v Martině společný výcvik dovedností

19. srpna 2020 15:25

Bratislava 19. srpna (TASR) – Od 1. října bude v Martině působit skupina až čtyř amerických vojáků v rámci společného dovednostního výcviku slovenských a amerických ozbrojených sil v oblasti civilně-vojenské spolupráce (CIMIC) a psychologických operací (PsyOps), potvrdila ve středu ve svém prohlášení vláda. “Příslušníci Ozbrojených sil USA budou na Slovensku sloužit 36 měsíců. Rotace příslušníků americké armády bude probíhat v devítiměsíčních cyklech,” uvedlo slovenské ministerstvo obrany a ministerstvo zahraničních věcí a evropských záležitostí v prohlášení.

Ministerstva upřesnila, že činnost CIMIC je založena na komunikaci a koordinaci společných aktivit mezi slovenskými ozbrojenými silami, NATO a občanskými organizacemi před, během a po výcviku ve prospěch velitele (pozn. Pentagonu).

Aktivity PsyOps jsou určeny k podpoře velitele ve specifickém operačním prostředí v boji proti nástrahám moderní informační války. Činnosti jsou založeny na boji proti dezinformacím, odrazování nepřítele od boje a také na vytváření a udržování pozitivního pohledu na sílu armády prostřednictvím komunikace s civilními osobami.

Služba příslušníků americké armády v Martině představuje navázání bilaterální spolupráce s ozbrojenými silami USA, ke kterému došlo v souladu s usnesením slovenské vlády z roku 2018.

Psychologické operace americké armády na území Slovenska minulý týden doprovodily samohybné houfnice Zuzana 2 vyslané do Lotyšska do palebných pozic na hranici s Ruskem

Útvar CIMIC americké armády se podílí na šíření vojenských informací a dezinformací v rámci vedení informační války v prostoru civilního obyvatelstva. PsyOp procesy řízení na vedení psychologických operací mají za úkol obvykle deterenci a deflexi, tedy potlačení a odražení pozornosti obyvatelstva jiným směrem. Vakcinační teror na Slovensku má dost možná za úkol odvádět pozornost veřejnosti od vojenských operací slovenské armády. Koncem minulého týdne vyslala slovenská armáda přes území Polska do Lotyšska zcela nové [3] a teprve v létě nakoupené samohybné houfnice Zuzana 2. Video zachycuje vjezd kolony ze Slovenska přes hraniční přechod do Polska.

Polští aktivisté sledovali automobily celou kolonu a ta jela do Lotyšska [4]. Samohybné houfnice Zuzana 2 jsou útočné zbraně pro vedení útočné války, jsou určeny pro přesnou dělostřeleckou přípravu a ničení opevněných pozic při postupu útočné armády do hlubšího území nepřítele. Rozestavování slovenských houfnic v Lotyšsku jde ruku v ruce s nasunováním ukrajinské armády na hranice Luhanské a Doněcké lidové republiky. Podle ruského tisku je na hranicích obou republik nashromážděno už přes 100 000 ukrajinských vojáků, což je téměř polovina aktivních stavů celé ukrajinské armády.

Ukrajina nasunula k Doněcku více než 100 000 vojáků ukrajinské armády, Rusové zareagovali na své straně hranice podobnými počty vojáků

Západní média naprosto mlčí o obrovském uskupení ukrajinských vojsk na východě Ukrajiny, která se zjevně chystají na intervenci a obsazení obou odtržených republik. Kreml podle Kiseljova ovšem zaregistroval v posledních dnech připlutí několika amerických lodí do Evropy, které přivezly kontejnerové komplexy Mk 41 a podle všeho míří vlakovými transporty na východ, otázkou teď je, jestli jsou určeny pro budovaná odpaliště v Polsku na hranicích s Běloruskem, pro Pobaltské země, anebo tyto komplex míří na Ukrajinu. A podle reakcí Kremlu a zděšení ruské armády se může jednat opravdu o tu třetí variantu.

Komplexy Mk 41 ve skladu, porovnání velikosti s kamionem

Rozmístění odpalovacích systémů Mk 41 na Ukrajině by přiblížilo americké rakety na dostřel Moskvy na pouhých 5 minut, což by Rusko už nemohlo tolerovat. Ruská armáda by musela vytlačit americké komplexy dále od ruských hranic, a to by znamenalo okupovat část Ukrajiny, zřejmě celý prostor a území východně od řeky Dněpr, tedy asi polovinu ukrajinského území. V případě konfliktu by bylo do operací zapojeno i území v Bělorusku pro vedení operací ze severu.

Pentagon se snaží Rusko vyprovokovat a Kremlu dosud stačilo na tyto provokace nereagovat. Jenže rozmístění odpalovacích ramp pro rakety schopné donést do 5 minut jaderné hlavice do Moskvy už nejde setrvávat jen v pasivní pozici. Vladimir Putin ve středu znovu vystoupil v Kremlu a tentokrát již oficiálně [5] nabídl západu dohodu a uklidnění situace, pokud se západ zaváže, že NATO se již nebude rozšiřovat dále na východ, to zkrátka znamená na Ukrajinu. Jenže, to není jediná podmínka. Níže je video přesunu slovenských houfnic Zuzana 2 přes Polsko na cestě do Lotyšska.

Kreml požaduje i slib, že NATO nerozmístí na Ukrajině, i bez členství v NATO, své vojenské úderné komplexy. A mezi ně patří odpalovací komplexy Mk 41, dalekonosné houfnice jako je např. samohybná houfnice Zuzana 2 s dostřelem přes 40 km a další útočné komplexy. NATO podle názoru naší redakce na tuto nabídku Kremlu nepřistoupí, protože Ukrajina již je zakomponována příliš hluboko v plánech na obkličování Ruska a přípravu posledního úderu.

V případě vypuknutí bojů na Ukrajině bude Slovensko zajišťovat veškeré mamutí dodávky plynu reverzním tokem na Ukrajinu. Slovenští důchodci namísto peněz na zaplacení plynu dostali poukaz do fitness center…

Slovensko je v této věci zatím postaveno stranou, ale v případě konfliktu mezi Kyjevem a Moskvou to pozná na vlastní kůži Slovensko jako první na přesměrování veškerých plynových kapacit na východ na Ukrajinu. V této kritické situaci, kdy na obou stranách rusko-ukrajinské hranice stojí dohromady skoro čtvrt milionu vojáků proti sobě, je posílání samohybných houfnic slovenské armády do Lotyšska obrovský hazard s bezpečností v evropském prostoru. Američané totiž kvůli koronavirové krizi nedokáží konkurovat ruskému zemnímu plynu v Evropě, takže moc Ruska vzrůstá.

A jediná možnost, jako tento vzrůst ruské moci zastavit, je vyprovokovat Rusko k intervenci na Ukrajině a tím označit Moskvu za agresora, což by donutilo Němce, Berlín a celou EU k zastavení projektu Nord Stream 2, přestože je již dokončen a čeká na povolení německých orgánů k provozu. Jedině válka, konflikt a vojenská řež na Ukrajině dokáže Nord Stream 2 zastavit. A podívejte se na Američany, oni jsou kvůli tomu ochotni vyprovokovat válku v Evropě na ukrajinském území.

Slovenská samohybná houfnice Zuzana 2

Takže na Slovensku působí důstojníci americké armády pro vedení PsyOp dezinformačních operací, ale slovenská ministryně spravedlnosti chce za dezinformace zavírat do vězení naopak Slováky, a to až na 10 let! Panečku, to je dvojí metr! To je chucpe! Slovenské samohybné houfnice stojí v Lotyšsku na hranicích s Ruskem a slovenští důchodci, kterým hrozí, že kvůli vysokým cenám plynu budou v zimě mrznout zimou, dostali místo peněz na zvládání plynové krize jakýsi pofidérní poukaz [6] v hodnotě 500 EUR pro čerpání služeb, např. do kaváren a do fitness center. Poukaz přitom důchodci dostanou jen za odměnu, že si nechají vstříknout roztok od Pfizeru.

To je hodně sarkastický žert. Asi aby se důchodci kávou nebo cvičením ve fitness zahřáli, až budou doma v zimě klepat kosu. Válka má mnoho podob, z nichž ty podoby neválečného charakteru mají často bizarní podobu. V roce 1938 a 1939 česká vláda Emila Háchy za II. republiky rozdávala poukazy obyvatelstvu na dostihy a divadelní představení, namísto peněz na jídlo, polévky či ošacení. To totiž rozdávaly až jednotky Wehrmachtu po obsazení republiky v březnu 1939. Taková tristní ale stále trefná paralela.  Před více jak 30 lety jsme si mysleli, že jsme získali svobodu. A namísto toho z nás udělali jen širší frontovou linii pro novodobé Drang nach Osten.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
999
Návštěvník
999

Dekuji za clanek. Polsko je tak pokrivene. Bezni Polaci s tim nebudou nic delat? Budou tolerovat skutecny aktivni boj Polska proti Rusku? Kam jsme se to dostali? Takoveto minely ale konci pak necim strasnym, krute bolestivym. To to nikdo nechape? A bude se mlcet a mlcet a mlcet o podilu mimozemskych civilizaci /Dulce/ na tom. Treba to fyzicky neodnesou jenom civiliste Ukrajinci a Slovaci. Co kdyz pociti petelici do hlavy i Polaci? A my? Ten zaseknuty system bude rozrazen ranami sekerou? Jako kdyz Vetrelec prorazi hrudnik a narusi status quo pohodicky vespolek. A nezapominejte na ten moment, ze “nekdo” se tim dokonce jeste bude bavit. Pozorovat nas kretenismus a chechtat se tomu.

Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Žádný jiný stát na světě za tak krátkou dobu své vlastní existence,
nezpůsobil na světě více zla a utrpení než právě hnUSÁk!
Vykajdili jsme se na Východ a exkrementi s BUZNYsmany, přišli ze Západu

Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Když se komediant dostane k moci jako u nas VH.nechal bombardovat Jugoslávii,
Ukrajinský komediant chce vyvolat Válku s RUSKEM,
další KOMEDIANT malej pšonka
ten je nejhorlivější ten už je připravenej táhnout na RUSKO
Všichni ted jsou na vrcholu blaha ,že jim Biden přislíbil pomoc
tak že “MUŽEME KAŽDOU CHVÍLI ” ČEKAT ŽE NĚKTEŘÍ Z TĚCHTO KOMEDIANTU RUSY VYPROVOKUJE….

PM71
Návštěvník
PM71

To bych rád viděl jak Slováci reversně dodávají plyn na Uk přes stometrový kráter po jemném přerušení toku u hranic Slovenska ruskou raketou… Pak u elektráren v Polsku ,Slovensku atd vybuchnou první nejbližší rozvodny a vyletí do luftu státní sklady PHM opět rakety… A to je jen první dvě hodiny po počátku bojů…Druhý den mají vlády dotčených zemí jiné starosti se zuřícím obyvatelstvem než hrr na rusa bo není jak pustit lidem do palic co si mají myslet a oni chtějí teplo,jídlo,vodu…..

M. C.
Návštěvník
M. C.

No obrázek je to neradostný, ale nechápu, proč by měla být ruská armáda vývojem situace zděšena.
Nebyla splněna podmínka o které jsem psal před časem, totiž že se nepodařilo vyměnit v Rusku politické a vojenské vedení za přizdisráče, kteří se budou bát proti NATO něco podniknout.
Pokud to, co se objevuje v médiích nejsou řízeně vypouštěné dezinformace, tak má vedení NATO celou situaci načtenou a zanalyzovanou úplně blbě a podle toho to taky dopadne.
Podle důvěrných zpráv ze zasedání NATO se nedávno řešila otázka, kdy bude nejlepší zahájit útok na Rusko.
Francouzi říkali, že oni to zkoušeli v létě a stejně se jim to protáhlo do zimy a nedopadlo to moc dobře.
Němci na to, že oni to taky zkusili v létě, měli podstatně rychlejší armádu, ale taky se jim to protáhlo do zimy, potom do druhé, do třetí a ten konec taky nestál za moc. Přehlídka německých vojsk v Moskvě sice byla, ale nějak to nebylo ono.
https://www.youtube.com/watch?v=JC6oJURg6Pk
Nikdo další nic nenavrhoval, a tak někoho napadlo, že by se mohli zeptat Číňanů, ti si brousí zuby na Sibiř, třeba už mají nějaký plán. A tak zavolali do Pekingu. Vysvětlili čínským generálům, co by chtěli vědět, Číňané se chvíli rozmýšleli a pak řekli: ,,Nejlepší by to bylo zrovna teď, co nejdříve.”
,,Co nejdříve?? Vždyť za chvíli bude zima.”
,,No právě, to se tak akorát stihne. Rusko má na jaro příštího roku naplánováno zahájení mnoha velkých projektů na obnovu a zvyšování kapacity infrastruktury, tak budou potřebovat hodně válečných zajatců.”

Možná již brzy na Ukrajině a následně v Moskvě:
https://www.youtube.com/watch?v=cZzOlWioQ28
Napadá mě toho ještě více, ale nebudu napovídat.

Dan
Návštěvník
Dan

V Africe proockovane na 6 % covid prakticky zmizel. V zemich, ktere nakupuji vakciny, lidi nuti k ockovani i chteji z ockovani udelat povinnost, vsude tam exponencialne rostou pocty nakazenych! Mnozi se zpravy, ze hospitalizovani umiraji po vakcine, ne na covid.
Vakciny tedy covidove silenstvi podporuji, ne ze mu zabranuji!

Dan
Návštěvník
Dan

USA jsou zlo. Neprestanou svetu skodit, dokud nebudou oslabene, znicene.

Pave1
Návštěvník
Pave1

Opravdu stojí někomu zkorumpovaná Ukrajina, vedená de facto vojensko-korporátní juntou,
za válku dvou hlavních světových jaderných velmocí?

Myslím, že se tady někdo zbláznil. Pokud Usáci rozmístí raketová sila na 10min letu od Moskvy, dojde prostě ke konfrontaci, protože toto nemůže Moskva připustit, stejně jako by to nemohly připustit USA, pokud by situace byla postavená opačně.

Takže zpět do reality. Rusko není Arménie a turecké drony ukrajinské juntě nepomohou, jako to bylo v nedávno v Náhorním Karabachu. USA stojí i bez války s Ruskem na hraně fiskálního útesu, předlužená Evropa bez plynu čeká tuhou zimu.

Takže by měli váleční fanatici trochu vychladnout 🙂 .

M. C.
Návštěvník
M. C.

Všeobecně je situace v Evropě a přilehlých asijských zemích rozehraná tak, že nás asi čeká několik měsíců nabitých událostmi a řekl bych, že do jara se dost věcí změní.
Pokud si Putin a spol. zachovají chladnou hlavu a neopustí je logické uvažování a rozhodnost, tak to pro země NATO nevidím dobře, protože Rusko se na tuto situaci připravovalo několik let a má to docela dobře rozehráno. Mají daleko lépe promyšlenou strategii než NATO a jak jsou na tom obě strany s operačně-taktickou úrovní, to uvidíme. Raději bych to neviděl, ale zatím to vypadá, že k nějaké, alespoň lokální, konfrontaci dojde.

Staré vojenské přísloví říká, že strategie bez taktiky je nejdelší cesta k vítězství, ale taktika bez strategie je marné snažení před porážkou.

Teď to nebudu hledat, ale narazil jsem kdysi na fotku z přehlídky vítězství z 24.6.1945, kde vojáci hážou německé zástavy na hromadu na zem a nahoře, aby se to dobře vyjímalo, leží zástava Leibstandarte SS Adolf Hitler. Pod tím je položena otázka: ,,Vy jste už zapomněli, vy ku.vy?”
Vypadá to, že už zapomněli nebo si opět myslí, že tentokrát už to vyjde.
Na jiném obrázku je fotka vztyčování zástavy 150. střelecké divize nad budovou Reichstagu a pod tím známé konstatování: ,,Rusové války nezačínají, Rusové války ukončují.”
Koho chce Bůh zničit, toho zbaví rozumu. Na to nezapomínejme.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Plán dle německýho Bildu, vlastníkem je Donald Trump na útok Ruska na Okrajinu. Potvrdil to i ministr zahraničí Okrajiny Kuleba v rozhovoru pro DW. Prý je nachystáno 115 miliónů Ruských vojáků?comment image
Ruská federace má kolik obyvatel?comment imagecomment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

lonzerva
v BILDu jsou stejně vypatlaní presstituti , jako ti u nás kteří takové přiblblé feiky trousí mezi lidi. Nevím tak proč by rusku chtělo ten banderovský ubohý zbytek ukrajiny , kde už ani tráva neroste. Proto aby si ty magory pověsili na krk a živili je? Vykládat bludu o nějakých invazich ruska ,které nikdy války nezačínalo, ale vždy je úspěšně končilo, může opravdu jen blbec.

Suri
Návštěvník
Suri

Obávají se, že by se na Ukačku postavily další raketové komplexy.? Za další, aktuální vedení tohoto státu Ukrajina je těžce pro západní a jsou doslova loutkami. Co pískne západ, to poskok udělá a už 2x málem vypukla bitva na hranici a to jen letos. na pokyn a kroky západu skrze loutky na UKčku.

A jen dodám, asi něco fakt se bude chystat. co sleduji jeden zdroj, západ doslova agresivně a ve velkém hrne všechnu techniku k Ruským hranicím a to nemluvě o urychlení a zvýšení počtů přesunu co začala plandemie. Kolik toho projelo, když byl loni lockdown a nesmělo se v noci ven. Viděli bychom něco, co bychom neměli.
A na tuto reakci Rusové také aktivně a urychleně vše hrnou k hranicím.. 2 rokem nebo 3tím rokem očekávají preventivní obranu západu, tedy útok… Nechají činit loutky, aby vypukla war mezi Rus a Ukčka, a mi jako západ budeme chránit chudinky UKčka, a tím mají důvod zaútočit a je tu 3ww……

Dan
Návštěvník
Dan

Lide si stale mysli, ze Trump by byl lepsi jak Biden. Ja ne. Trump je stejny valecny zlocinec jako Biden.

s0lari
Návštěvník
s0lari

Tomu plánu v BILDe môže veriť len škôlkár.
1. Táto vojna vôbec neprebehne na zemi, všetko budú riešiť rakety a ruský vojak vôbec nemusí opustiť územie RF. Ak to začne, tak do hodiny je dole GPS, takže si zožente navigáciu ktorá vie Glonass, ak ju chcete naďalej používať.
2. Rusi nepotrebujú vstupovať na Ukrajinu vôbec, načo by im bola? Rusi sú sebestační na najbližších 1000 rokov. Ak na Ukrajine bude pre nich nejaká priama hrozba (rozumej hardvér NATO) dajú ju dole raketami.
3. 115 miliónov vojakov, na Ukrajine už fakt veria že Putin vie chodiť po vode. Rusko má 145 miliónov obyvateľov, z toho schopných držať zbraň je optimisticky možno polovica, keď počítame aj ženy..

PetrPatrix
Návštěvník
PetrPatrix

Jara
Australanka Jara se ptá, odkud jsou ty keci, že češi udávali gestapu ostošest. Mno, já jsem se o tom dozvěděl právě od šéfredaktora Aeronetu. Ve vysílání na Svob.Vysílači řekl, že pražské gestapo muselo na půlroku zastavit příjem udání, protože je nestíhali vyřizovat. Přesně ve kterém pořadu to řekl, nevím. Vím jen, že to bylo někde mezi jarem a podzimem 2021. Určitě 2021.
No a ještě když pindá do slováků. Jestlipak ví, že to byli češi kdo vraždili v Rusku, když kradli carské zlato…? Tohle by paní objektivní klasifikovala jako?
Mlčením přecházíte argument, že rozdělení ČSFR bylo bez referenda.
V Praze hajlovali němečtí češi. Budiž. A průmysl v Česku, víc, než na Slovensku, nevzkvétal právě díky těmto německým čechům?
Chcete omlouvat výrobu 1/3 válečného materiálu čechama jejich hladem? Jako věřící to považujete za správné? Ať umírají tisíce dětí pod mnou vyrobenými bombami, jen abych se najedl… – to jako věřící v Boha všemohoucího považujete za v pořádku? To já radši budu pálit vatru, bez průmyslu, než abych se podílel na vraždění. A přitom nejsem věřící. Krom toho, vy věříte v to náboženství, jehož papež kolaboroval s náckama? Nebo v to, jehož muftí se přátelil s Hitlerem?
Rozdělení ČSFR mají na svědomí slováci. Budiž. Ale když jde o hajlování, tak to nebyli češi, ale pouze němečtí češi. V jednom případě generalizujete, ve druhém případě důsledně rozlišujete. Dále.
Žeby čeští švejkové dokázali rozjet sami ten průmysl, když nemají ani tolik sebedisciplíny, aby na semaforech šli vpravo a nevráželi do sebe? Němci to čechy zjevně ani po desítkach let nenaučili. Protože s jízdou a chozením vpravo přišli němci. To se pak neplýtvá energií zbytečnými strkanicemi a zbývá čas a energie na užitečnější věci. Když čech přijde k semaforu z leva, zastaví se tam, na levé straně. Šlapal sice 50 metrů od prodejny k semaforu, ale bože, to je takové úsilí a námaha udělat o 5 kroků víc, abych byl na své, pravé straně.
A co říkáte na odstranění sochy maršála Koněva v Praze? Za to taky mohou slováci? Aha, němečtí češi.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

PetrPatrix
no ono neudávali ani tak češi, jako spíš chazarští židovští parchanti kteří si chtěli zachránit majetky. Nejlepším příkladem je rodina Havlů kdy otec a strýc Venci Lahváče byli dokonce aktivními členy pražského gestapa a podíleli se na represálích proti národům československa. Rodinka na Barandově pořádala večírky pro členy SS a gestapa , kde byl zván i vrah českého národa K.H.Frank. Ne nadarmo jim po osvobození byly jako kolaborantům zabaveny majetky na základě Benešových dekretů. Ty si Pak Venca vrátil
když těmhle hajzlům pohrobci nacistů pomohli k tomu podvodu na národ v 89 , kdy toho
ožralého šaška Soros dostal “na hrad” jak se rád chlubí. A přibral k tomu toho adoptovného spratka kolaborantskou větví Schwearcenberků , šišlavého rádobykníšete.
Ta provozovovala i ten nechvalně známý koncentrační tábor v Letech , kde vězni pracovali na kalamitě ve Schvarcenberských lesích a který dostali právě za aktivní kolaboraci. Takže ono se pár takových parchantů našlo. Jen to nebyli jen češi. Kniše je
třeba rakouský trouba,co neumí pořádně ani německy, ani česky

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mám jednoho známého jehož matka se sousedem zahýbala jeho otci na Moravě tak ti udali jeho otce na gestapu ve Vsetíně. Důvodem bylo předělávání rádií na příjem Londýna a Moskvy.
Důsledkem bylo, že jeho otec musel žít 3 měsíce v lese. Stalo se to 3 měsíce před osvobozením. Velitele na Vsetíně potom Němci zastřelili těsně před osvobozením pro spolupráci s partyzány. Velitel Zlínskýho gestapa unikl a po válce spolupracoval z Československou rozvědkou. Je o tom natočený film. Otec známého zabránil, aby souseda partyzání popravili, když už byl přivázaný ke dveřím stodoly. Soused se musel i s rodinou povinně odstěhovat do pohraničí na Šumpersko a jeho dům byl potom zničen.
V Československu bylo tolik udání, že Němci pokud by to měli vše vyšetřit tak by zde museli zůstat 5 let ještě po válce?
https://brnoantik.rajce.idnes.cz/Pamatuj,_pamatuj_poslech_zahranicnicho_radia_se_tresta_smrti/801078739
https://www.fronta.cz/dotaz/trest-smrti-za-poslech-ciziho-rozhlasu

Dan
Návštěvník
Dan

Netahejte sem stare veci z Protektoratu! Koneva odstranili Pirati, kteri vladnou v Praze, ne Prazaci. Nesirte tady sve demaogie!!!!!