VIDEO: Vladimir Putin si utahoval z amerického mainstreamu, zprávy o Trumpovi a...

VIDEO: Vladimir Putin si utahoval z amerického mainstreamu, zprávy o Trumpovi a prostitutkách v Moskvě označil za politickou zbraň. V USA jsou síly, které se budou snažit delegitimizovat Trumpovo prezidentství! [CZ Titulky]

VIDEO: Vladimir Putin si utahoval z amerického mainstreamu, zprávy o Trumpovi a prostitutkách v Moskvě označil za politickou zbraň. V USA jsou síly, které se budou snažit delegitimizovat Trumpovo prezidentství! [CZ Titulky]

Vladimir Putin včera na tiskové konferenci v Kremlu se vyjádřil na téma “fake news” západního a zejména amerického mainstreamu o tom, že Donald Trump měl v Moskvě setkání s tamními prostitutkami. Ruský prezident se pozastavil nad tím, že by se Donald Trump nechal tak lehce sbalit, když je celý život obklopen nejkrásnějšími ženami na světě. Zároveň ale uznal, že ruské “sociální pracovnice” jsou nejlepší, ale jako prezident správně uvedl, že prostituce je problémem společnosti a vlády, když mladé ženy nemají jiný zdroj příjmu. Už předtím však varoval Donalda Trumpa, i když ne adresně a přímo, že v USA jsou síly, které budou podle Vladimira Putina usilovat o delegitimizaci Trumpova prezidentského úřadu. Podle ruského prezidenta hrozí v USA dokonce nepokoje na způsob kyjevského Majdanu.

putin_1481817902229_7351996_ver1.0.jpg
Vladimir Putin na tiskové konferenci.

Na prvním místě tohoto útoku budou globalistická média. Tento rok bude ve znamení snahy mainstreamu poučit se z amerických voleb, kde alternativa naprosto mainstream převálcovala. A tyto procesy čekají i Českou republiku. Redakce Washington Post připravuje podle našich informací o serverech české alternativy článek, naše redakce už byla také oslovena se sérií dotazů od Washington Post ve skrze točících se okolo toho, jestli píšeme pro-ruskou propagandu a kdo nás financuje, přičemž je evidentní, že západní média zajímá vznik cenzurního oddělení při ministerstvu vnitra, které operuje pod názvem Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám. Majdan totiž vůbec nemusí probíhat na náměstích, ale na internetu a v poslaneckých kuloárech. Nástup Donalda Trump do funkce odpálí na mediální scéně lavinu, která se bude snažit za pomoci všech prostředků zlikvidovat alternativní informační zdroje, které v podstatě mainstreamu odebraly monopol na zpravodajství.

Mocné síly chystají v USA Majdan proti Trumpovi

Podle serveru Sputnik má ruská vláda informace, že v Kyjevě jsou trénováni specialisté na rozpoutání Majdanu ve velkých městech v USA [1]. Není bez zajímavosti, že zfalšovanou složku o Trumpovi a prostitutkách v Moskvě vyrobil stejný agent britské MI-6, který byl současně informačním zdrojem ve skandálu FIFA [2]. Tajné služby tak používají výrobu kompro materiálů na ovlivňování politických procesů, a to dokonce i v nadnárodních procesech řízení, což je velmi nebezpečný trend. Mainstreamová média na západě potom mají jediný úkol, tyto falešné zprávy legitimizovat a proprat je ve svých mediálních outletech, aby se z těchto vymyšlených zpráv stala všeobecně přijímaná pravda. Mainstream ve skutečnosti už jinou úlohu ani nemá. Jde pouze o pračky na falešné zpravodajství. Když se podíváte na Českou televizi nebo na CNN, tak už nevíte, jestli ti lidé a redaktoři ještě vnímají rozdíl mezi tím, co je pravda a co je obyčejný fabrikát.

maxresdefault.jpg
Wikileaks odhalil, že protesty proti Trumpovi v USA financuje George Soros. Na obrázku s Hillary Clinton.

Při amerických volbách se ale ukázalo, že tyto mediální mainstreamové pračky na pravdu se zadřely, i když jely na 200% a snažily se ze všech sil. Lidé přestávají mainstreamu a jeho médiím věřit, stále více lidí si uvědomuje, že zapnout si televizi nebo koupit si noviny není cestou k získání pravdy, ale je to cestou k přeprogramování společnosti a populace k převzetí prefabrikovaných postojů a stanovisek, které nemají s pravdou nebo racionalitou nic společného. Mainstream stále nedokáže pochopit, proč alternativa získává takový vliv. Je to autoimunitní reakce otráveného organismu. Když sníte závadné jídlo, mozek začne vyvolávat signály ke zvracení. Stejně tak je to s mainstreamem. Lidé už mají po krk otráveného zpravodajství a organismus reaguje zvracením. Tím, že mainstream začne pumpovat do lidí více jedu, tím se občan neuzdraví.

Mainstreamová média jako zadřené pračky na špinavé lži

Vznik úřadů na pravdu a různých monitorovacích center je pouze zoufalý pokus navázat tam, kde mainstream už totálně selhal. Média jsou de facto pračky na špinavé lži. Importovat do myšlení obyvatelstva jediný “pravdivý” názor a kdo bude dělat problémy, na toho si orgány posvítí. Takovýto systém představuje poslední křeče demokratické společnosti předtím, než se stane skutečnou a všeobjímající totalitou. Jaký to musí být obrovský strach, když největší mainstreamové servery v USA vrhají veškeré úsilí proti novému americkému prezidentovi? Ale to není nic nového. Je to pouze zvětšený model procesů, které probíhají v ČR od roku 2013. Obrovská mainstreamová mediální kampaň proti prezidentu republiky. Kampaň trvá už 4 roky a nezdá se, že by jí měl být někde konec. Mainstream má zkrátka své politické cíle.

1047360952.jpg
Protest v USA proti Donaldu Trumpovi. “Bílé ticho = Násilí” a “Amerika nikdy nebyla skvělá” na transparentech vyjadřují názory liberálních a levicově smýšlejících demonstrantů.

Proč existují média? Aby utvářela veřejné mínění. Kdo to ještě nepochopil, nepatří do 21. století. Miliardář klidně nechá krachnout uhelné doly, ale mediální vydavatelství si hýčká. Viz. Zdeněk Bakala. Když jdete do politiky a myslíte to vážně, tak nejprve koupíte největšího vydavatele novin v zemi. Viz. Andrej Babiš. Možná si někdo řekne, proč si někdo nekoupí i televizi. Proč by to ale v ČR někdo dělal? Česká televize udělá stejnou práci za hubičku a ještě za peníze daňových poplatníků. Takže potom se díváte na ČT na americké volby, kde celé osazenstvo pozvaných hostů doslova horuje pro Hillary Clinton a když se proti tomu ohradí regulátor RRTV, tak vedení redakce zpravodajství se proti tomu také ohradí, že si nejsou ničeho vědomi, že přece přebírali informace od CNN… no právě, od CNN. Anebo se díváte na ČT a na hosta, který se vyjadřuje k mezinárodním otázkám jakýchsi hodnot, ale ještě před několika lety točil porno videa pro českou gay komunitu. ČT je k nezaplacení (obrazně i doslova). No řekněte, kdo z vás to má?

Média v USA budou na Trumpa útočit jako ta česká na Zemana

Donalda Trumpa čeká stejný boj proti mainstreamu, jakému čelí v ČR Miloš Zeman. Ovšem Donald Trump bude disponovat na rozdíl od českého prezidenta obrovskou mocí, může se snažit redukovat význam a finanční podporu USA pro provoz NATO a to jsou velmi vážné důvody k tomu, aby se někdo pokusil Trumpovi dokončit prezidentský mandát. Když Victoria Nuland rozdávala v prosinci 2013 na kyjevském Majdanu koláčky, stejně tak není vyloučeno, že bude jednoho dne někdo rozdávat koblihy demonstrantům ve Washingtonu nebo v New Yorku. Veřejné mínění je hlavním motorem a mandátem politických procesů. Politici se bojí prosazovat velké kroky bez podpory lidu, protože tím si dělají alibi pro pozdější důsledky. Média mají za úkol měnit veřejné myšlení a manipulovat s ním. Proto je alternativa a její působení vnímáno jako rozkladný element. Majdan se opravdu nemusí odehrávat je na ulici. Majdan na internetu a v podobě zákonů proti svobodě slova bude mnohem horší.

Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Zase Maistriem lži ale utok na Asada.Hlavní role de………. 😀 až uvidíte fotky pochopité.
Čeští diplomaté zachránili Poláka z Asadova žaláře. Už je v bezpečí v Bejrútu
Česká diplomacie, respektive šéf hradního zahraničního odboru Hynek Kmoníček a velvyslankyně ČR v Damašku Eva Filipi, si mohou na konto připsat unikátní zářez. Ze syrského vězení se jim v pondělí podařilo dostat 54letého Poláka, nad nímž se zavřela voda v prosinci 2015. Češi dopravili muže do libanonského Bejrútu, kde byl předán polskému ambasadorovi.
https://www.novinky.cz/domaci/427273-cesti-diplomate-zachranili-polaka-z-asadova-zalare-uz-je-v-bezpeci-v-bejrutu.html

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Vrána k vráně sedá, tupý tupého si hledá.
V SSa mají stejně tupé mladistvé jako u nás.
Vladimír Putin je kliďas, který již mnohokrát celému světu vytrhl trn z paty a nyní čeká
jak to dopadne s jeho šachovým partnerem. Jelikož politika, kterou vedou SSa a Rusko jsou jedny velké šachy. Mi jako mikro stát, nejsme ani na šachovnici.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

US bezpečnostní složky vyčlenily na pátek 10.000 ozbrojených mužů do ulic WDC pro “udržení pořádku”.

albatros
Návštěvník
albatros

Tentokrát to je oprávněné. Zase tam maj připravený zaplacený bezmozky proti Trumpovi.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Kdo má být oběšen,ten se neutopícomment image

styx
Návštěvník
styx

to je Flash?

albatros
Návštěvník
Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Hradbu z lidskych tel kokem Teumpa. To je ale krasa. To by byla nadhera. Polozit zivot za Donalda Trumpa a jeho rodinu ?

svobodný občan
Návštěvník
judi
Návštěvník
judi

herec Kemka je idiot

MIROSLAV
Návštěvník
MIROSLAV

Toho netalentovaneho drba nikto aj tak neberie vážne dostáva role debilov lebo nič iné zahrať nedokaze. Ale ono je dobre ze sa takto verejne odokryju , keď príde ten správny moment nebude sa môcť zaprieť otázkou ostáva ci je ozaj taky debil ze ani uboziak nevie o com rozpráva alebo mu na účet cinklo z ambasády zopár hajzel papierikov…nevadi, poriesime aj tohoto panacika.

styx
Návštěvník
styx

mne stacilo pocut ako v jednej releacii, kde ucinkuje a verejne zo seba robi retardovaneho kretena povedal: “smrdi ako Bicanova pazucha”.
to hovori za vsetko ohladom vysky jeho IQ. A neni divu, ze je herec. Na ine povolanie nema.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No, vlastne kdyz se to tak vezme, tak vznikem uradu CTHH ministerstvo vnitra jen prisypalo jeste vice pisku do zadreného soukoli mainstreamovych pracek.
Bude Romancovova téz monitorovat cistotu myslenek z tech vselijakych “Starych Belidel”, kterymi jsou ty vselijaké vydavatelstvi typu Mafra, ci Ekonomia? Urcite ne …ba prave naopak. Kdyz nebudou k dispozici hmatatelné argumenty, tak se pristoupi k onomu klasickému:
« To neni to pravda, protoze z nasich “overenych” informacnich zdroju vyznelo jiné stanovisko ».
O jaké zdroje se jedna, to snad uz kazdému musi byt jasné, nebot prave z techto zdroju se ozyva to neprijemné skripani zadreného soukoli!

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

By mě zajímalo, kdy novináři konečně Putinovi položí otázku, jaký používá denní a noční pleťový krém.

Koblihy klidně na náměstích a ulicích rozdávat můžou, ale Trump snad není zbabělý sráč jako Janukovič, takže metače molotovů klidně nechá postřílet armádou.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Hlavně ta armáda má na to koule. A počítá s tím, že to bude muset udělat.
Bude to znít blbě, ale raději sto nebo dvě stě mrtvých hned na začátku, čímž rebelie skončí, než aby to dopadlo jako na Majdanu.

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Jeste se v USA nic nesemele, nebojte. Jeste se bude cekat, az jak se Dpnik ve funkci vybarvi a az se zjisti, ze je to k nicemu nepouzitelny rekneme mene bystry politik, pak tprve zacne v Americe rodeo a to pak tedy nechci videt.

Jewrej
Návštěvník
Jewrej

Tak, tak Roubíček.

comment image

Pozorovatelka
Autor

“Média v USA budou na Trumpa útočit jako ta česká na Zemana.
Donalda Trumpa čeká stejný boj proti mainstreamu, jakému čelí v ČR Miloš Zeman. Když Victoria Nuland rozdávala v prosinci 2013 na kyjevském Majdanu koláčky, stejně tak není vyloučeno, že bude jednoho dne někdo rozdávat koblihy demonstrantům ve Washingtonu nebo v New Yorku. ”

Pane VK, teď už to s Trumpem a Zemanem nebude totéž, protože poté, co v USA zvítězil Trump a co si Schapiro musel sbalit kufry, útoků na Zemana bude ubývat (žádné červené karty už neočekávám a média mění kabáty). Český proamerický mainstream už totiž pochopil, že Trump je prohrou neocons (a vítězstvím globalistů). A jestli Victoria Nuland bude rozdávat koblihy i demonstrantům v New Yorku, bude to už jen zoufalý pokus neocons proti Trumpovi, kandidátovi globalistů. To je také důvod, proč si Trump a Zeman rozumějí.

Dan
Návštěvník
Dan

Ne, zatím toho ještě “Český proamerický mainstream” moc nepochopil! Píšu to proto, že každý den čtu ty sračky, které se neustále setrvačností valí – stále se čeká, že se to ještě nějak změní, zvrátí. Takže mainstream pochopil hovno, maximálně jen některý trochu alibisticky přibrzdil.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To, ze Zeman “oslavil” zvoleni Trumpa preci jeste neznamena, ze si Trump se Zemanem rozumi …a ze je tudiz globalista.

Az se k Trumpovi donese, jak si Zeman dobre rozumi s premiérem Ciny v ohledu na vytlacovani amerického vlivu ven z Evropy, tak nevim nevim, jestli to vyvola u Trumpa nejaky pocit pochopeni.

drtikul
Návštěvník
drtikul

Český mainstream nemá kapacitu cokoliv chápat. Pokud mainstream zvolnil tempo verbálního průjmu, tak jenom proto, že dostal pokyn od jejich oligarchických vlastníků, kteří vyčkávají co bude. Pracovníci mainstreamu sou buďto protinárodní kurvy zaplacené anebo kurvy z přesvědčení tzv. ideové a opravdu je přeceňujete, pokud si myslíte, že někdo z nich něco pochopil, oni pouze vyčkávájí.
Kavárenští povaleči a pomlouvači určitě nic nepochopili, protože oni nic nechápali ani předtím. Pro ně nastane dobro až tehdy, kdy bude bílá rasa vyhlazena masovým míšením ras, pak teprve podle nich zavládne mír na zemi, akorát že bez Killery a šapíka se jim bude hůře štěkat a oligarchové začali být opatrní. Prý že pochopili :D, vtip dne.

Amus
Návštěvník
Amus

Globalisté nejsou tedy příliš silní v kramflecích, pokud už dávno nedokázali zastavit mediální kampaň mainstreamu proti D. Trumpovi a zajistit tak, aby jeho vítězství ve volbách bylo mnohem přesvědčivější. Pohled p. VK na dění ve světě mi připadá mnohem racionálnější a realističtější. Ale vyčkejme, uvidíme.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Globalisté to možná udělali schválně. Takhle Trump vypadá jako volený vůlí lidu. Globalisté rozhodně nechtějí, aby je někdo identifikoval.

Oni dokonce ani nechtějí přesvědčivější vítězství. Globalisté si třeba přejí aby se jejich odpůrci ukázali v plné parádě a pak jim třeba zlomí vaz.

Pozorovatelka
Autor

Ocituji Pjakina ze 14.11.

“Parazitismus Pax Americana je označen za globalismus: „Vidíte, to jsou globalisté, na ně se vrhněte!“, zatímco globalisté mohou dále v klidu pracovat. Finanční korporace jsou těmi, které zajišťují parazitismus USA přes vysávání zdrojů planety a globalisté právě odřezávají americké finanční nástroje od světa, přitom současně upouštějí kousek finanční bubliny. A Trump prohlásil, že zvýší úrokovou sazbu a to prospěje pouze bankám, jak tedy může být proti banksterům?!”

A dále:
47:20 Trump zvítězil hlasy volitelů, Clintonová získala více hlasů. Mohou něco změnit protesty nebo výsledky v prosinci? – Úmyslně byla vytvořena situace, aby v počtech hlasů zvítězila Clintonová, protesty jsou organizovány a mají trojí účel, jedním z nich je, aby přeformátování USA vzešlo z nepokojů, nikoliv z referenda, proto bylo nutné, aby Trump zvítězil v počtu hlasů volitelů ale nikoliv v počtu hlasů voličů. Dalším cílem nepokojů je, aby VŠICHNI ODPŮRCI TRUMPA , VČETNĚ GENERÁLŮ A DALŠÍCH VLIVNÝCH LIDÍ VYPLULI NA POVRCH A BYLI ELIMINOVÁNI”

https://aeronet.cz/news/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-14-11-2016-vitezstvi-trumpa-jako-vitezstvi-globalistu-porovnani-voleb-a-brexitu-reakce-politiku-vitezstvi-trumpa-a-rusko-protesty-v-usa-interview-h-kissing/

Ale Pjakin není jediný důvod, proč s jeho analýzou-scénářem souhlasím.

Jan Grohmann
Návštěvník
Jan Grohmann

Vladimír zřejmě prožívá nejlepší okamžiky své kariéry! JE PROSTĚ VŠUDE KAM SE PODÍVÁŠ!
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu p.Pjakina. Událo se toho tolik od posledních odpovědí, že tyto budou muset být minimálně čtyřhodinové.

Admine, tohle je naprosto geniální! Nechápu, proč takou jednoduchou pravdu nedokáží lidé pochopit-TAKHLE FUNGUJE CELÁ AMERIKA!
cituji-Spojené státy se nemohou uzbrojit, Pozorovatelko, protože USA při zbrojení posilují, zatímco ostatní země chudnou. Nebo snad nevíte, jak vznikl systém Pax Americana? Na americkém zbrojním průmyslu, který prodává zbraně svým spojencům. Američané nezbrojí z aktiv státního rozpočtu USA, ale z pasiv. Jako jediná země na světě. Důvodem je petrodolar a země závislé na americké vojenské obraně. Čína opět klesá, roste inflace, každý náznak zbrojení Číny posílá juan dolů a stejně tak čínské trhy. Jakákoliv informace o zvýšení zbrojení v USA naopak dolar posiluje a trhy rostou.l

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

JG: Na diskusi vk.com – Rolandův odkaz je uvedeno: Погиб родственник – zahynul příbuzný
https://vk.com/wall-64179184_72464?reply=74321
Někde jsem také zaregistroval, že snad při autoněhodě. Mnozí tam píší, že je veden útok na Pjakina.
Jelikož ho osobně považuji za noosférnoreligiózního konspiračního exibicionistu se znalostmi historie a mezinárodních vztahů, což potvrzují jeho obsahově nekonzistentní tvrzení, zároveň mu vyjadřují podporu a dík za dosavadní práci, abych byl objektivní.
Zde sám mluví o tom, že na něj byl spáchán tzv. egregoriálně matriční útok (čtěte jako sjednoceným energetickým polem stejných a podobných myšlenek lidí, bytostí…, jejich energií a energetických struktur). Údajně se jedná energetickou strukturou, systém, který funguje na základě vlastních zákonů a principů. Jeho systém je založený na hierarchii lidí, bytostí, které jsou jeho součástí. V čele je jeden či skupina lidí, bytostí, která vytvořila jeho zákony, pravidla a normy, řídí jeho existenci a fungování. Ostatní lidi, bytosti, jsou součástí jeho různých úrovní, někteří jsou protěžovaní, rozmazlovaní, jiní jsou potlačovaní a sloužící) a měl údajně co dělat, aby přežil https://www.youtube.com/watch?v=WhHrOgD_m3o&feature=youtu.be

Nechtěl bych spekulovat, ale může to být pokus o jeho umlčení a za Pjakina doporučuji následující náhradu https://www.youtube.com/watch?v=0fYL_qiDYf0

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Prosím, co znamená noosférnoreligiózní? Předem děkuji za vysvětlení.

mantid
Návštěvník
mantid

To neznamená nic. Ještě tak noosféra religiózní by dávalo smysl.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Děkuji … samostatně to nejsou nesmysly, ale v tomto spojení a kontextu smysl nedávají, řekla bych.

Jan Grohmann
Návštěvník
Jan Grohmann
Jan Grohmann
Návštěvník
Jan Grohmann
Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Jen další schizmatem vzniklá forma specifické subkultury, která postrádá odpovídající organizační strukturu, ale spoléhá na vedení “charismatického” vůdce, jehož paradigma uvědomění a porozumění, vyděleného z určitého směru (náboženského, politického nebo ideologického), se vyznačuje značnou neustáleností, a jehož mnohoznačnost může vést snadno a často k nepochopení, nebo k odsuzování.

obycejnilide
Návštěvník
obycejnilide

pokud vás zajímá o čem se mluví, dbejte opatrnosti a bádejte – p. Pjakin má na mysli asi něco jako tzv. “Egregory”, což jsou jistý entity který manipulací “vytvořil” člověk a nyní žijou vlastním životem, resp. je dost možný že je někdo z lidí snaží “řídit” ale řekl bych že není třeba, že se dovedou řídit samy… Už to řeklo vícero lidí..
Mmj. Egregory je to, čemu se bude muset lidstvo také postavit, i když nejsou moc vidět… 🙂 Lze je však ( ty negativně působící egregory) také likvidovat.
Kdo nevěří ať tam běží, ani se nedivím že se to p Pjakinovi stalo…či “stává”, existuje i obrana.

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Ruske prostitutky jsou nesmysl. (Tedy mohly i byt,ale takove kompro je nesmysl). US mainstream na Trumpa nic nema a predvadi ubohost. Kdyby na nej neco meli, poskytli by to Clintonce ve volbach, a patrani muselo byt obrovske. Myslim si, ze jak Trump vyhlasuje, ze bude mohutne zbrojit a zbrojit, oni uz si ho ohlidaj, nic se mu nestane. Bude se zbrojit, a umirat pak budou jini. Pan Dony z toho vyvazne s noblesou, jako vsechny kreatury pred nim. Rezizeri zatim zustavaji stejni, stridaj se loutky a drama pokracuje