VIDEO: Vladimir Putin řekl nahlas, co si tajně myslí většina lidí v...

VIDEO: Vladimir Putin řekl nahlas, co si tajně myslí většina lidí v Evropě. EU skáče tak, jak USA pískají a krize na Ukrajině má za úkol ospravedlnit existenci NATO! [CZ Titulky]

VIDEO: Vladimir Putin řekl nahlas, co si tajně myslí většina lidí v Evropě. EU skáče tak, jak USA pískají a krize na Ukrajině má za úkol ospravedlnit existenci NATO! [CZ Titulky]

Vladimir Putin v diskusním panelu na Petrohradském ekonomickém fóru (SPIEF 2016), kterého se účastnili např. prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker, italský premiér Matteo Renzi nebo prezident Kazachstánu Ursultan Nazarbayev, řekl divákům veřejné tajemství, které se v sídle NATO v Bruselu úzkostlivě tají, ale jinak každý ví, o co jde. Podle Vladimira Putina byla krize na Ukrajině vyvolána ve snaze ospravedlnit existenci NATO a nalézt nového externího nepřítele. Rozvrácení Ukrajiny přišlo na objednávku USA a jejich vlastních zájmů. O to smutnější je fakt, že Česká republika se podílí na rozvracení Evropy svým vlastním generálem, který je druhou největší hlavou v systému velení NATO. Dnem i nocí pracují generálové v NATO nad vojenskými plány, jak zatáhnout NATO do války s Ruskem, ale jenom tak, aby nelétaly rakety. Vedení “toaletní války” má totiž zajistit navyšování zbrojních rozpočtů a nepřetržité budování obrazu nepřítele, podobně jako za Protektorátu Čechy a Morava, kdy nacistická propaganda vykreslovala Rusko jako zemi, kde se v neděli jedí děti.

2110889.jpg
Vladimir Putin odpovídá v diskusi na dotaz

Ruský prezident se vyjádřil i o Donaldu Trumpovi, jehož ocenil za výrok, že chce s Ruskem po svém zvolení obnovit plnohodnotné vztahy. Ve věci sankcí proti Rusku Putin uvedl, že škodí hlavně v Evropě, a ta jako vazal s tím souhlasí, protože Američtí páníčkové jí to tak říkají. Současná unesená politika EU vychází z modelu vydírání vrcholných evropských politiků americkými tajnými službami, které za dlouhá léta nasbíraly tisíce odposlechů, emailů a úspěšně tak vydírají většinu evropských politiků, kteří potom dovádějí své země k sebevraždám, jak to vidíme právě na případu německé kancléřky Angely Merkel.

A ono to není tak těžké. Když si vzpomeneme, jak snadné bylo dostat se do emailu českého premiéra, tak nikdo se už nemůže divit tomu, že Američané vytahují na politiky jednotlivých zemí kompromitující materiály a tito politici potom skáčou, jak Američané pískají. Každá americká ambasáda vede svodky na všechny vládní, opoziční i významné mimoparlamentní politiky. Zvláště závažné jsou odposlechy mobilních sítí, ke kterým mají Američané technické prostředky a následně sbírají o vybraných osobách informace vytěžené z hovorů. Bránit se tomu dá jenom proprietárním šifrováním hovorů, ale kolik politiků dnes šifruje? Když si český premiér přeposílá vládní poštu na freemail u Seznamu, nebo když Hillary Clinton si přeposílala poštu na Yahoo, tak potom je jasné, že sběr informací o politicích musí být pro tajné služby opravdu hračka.

5764017bc46188bd3f8b45a5.jpg
Zleva: Nursultan Nazarbayev, Vladimir Putin, Matteo Renzi.

Z vystupování Vladimira Putina mají i rodilí Američané pocit, že jde o upřímného politika. Je smutné, že to nelze říct o našich politicích, kteří když začnou mluvit, člověku se začne otevírat kudla v kapse. Definice zrádců, lumpů, korupčníků a oportunistů by vydala na celou knihu. Od roku 1942 se prakticky nic nezměnilo. Drang nach Osten platí dnes stejně, jako platilo tehdy. Ale zatímco tehdy jsme věděli, že jsme v Protektorátu, dnes jsme spojenci útočníka proti Rusku. A kolaborace umělců, novinářů, zpěváků a herců je stejná, jako byla tenkrát v době, když nad Pražským hradem vlála říšská vlajka. Vojska NATO stojí na hranicích s Ruskem a čeká se jen na záminku, na další Gliwice.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
majda
Návštěvník
majda

Nevím jak V.V.Putin, řekl to co si nejen myslím já, ale nedělám s tím žádné štráchy a říkám to nahlas Taky jsem ztratila všechny poblázněné kamarády, kteří zamrzli v 60. letech komunismu.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Američani už neví, co si vymyslet, aby začali VÁLKU! :
V úterý, 14. června, NATO oznámilo, že pokud se členská země NATO stane obětí kybernetického útoku ze strany osob ze země mimo NATO, jako Ruska a Číny, pak článek 5 NATO o „kolektivní obraně“ vyžaduje, aby se každá členská země NATO připojila k oné
členské zemi, pokud ta se rozhodne v odvetu napadnout útočící zemi. ……….(dále..)…….
http://www.zvedavec.org/komentare/2016/06/6932-nato-rika-ze-nyni-ma-duvod-pro-utok-na-rusko.htm
A náš připrdelkovací Generalissimus taky nezahálí! :
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rusko-lze-lidem-v-Evrope-tak-uspesne-ze-prestavaji-verit-vlastnim-politikum-pravil-general-Pavel-441315

Kari
Návštěvník
Kari

Kdyz to rekl soudruh general Pavel za NATO, tak to bude urcite pravda :- )). Z toho cloveka se mi chce zvravet. Me by zajimalo jak se soudruh Pavel kdysi cinil u sveho politruka v ceskoslovenske socialisticke armade.

lubajs
Návštěvník
lubajs

Tomu generálovi bylo umožněno dělat kariéru na velmi vysokém postu NATO a tak se snaží. Žvaní, co si přejí jeho nadřízení a jako voják ani nesmí mluvit jinak, protože by hned vyletěl. Slepě sloužit cizí mocnosti s vědomím, že to kolikrát poškozuje zájmy vlastní země a národa ale vyžaduje bezpáteřnost a velkou míru silného žaludku. No a náš pan generál očividně s tím nemá problém, kariéra a prachy jsou pro něj přednější. Bohužel stejný typ bezpáteřních lidí se silným žaludkem drtivě převažuje i v našich zákonodárných sborech a podle toho to u nás taky vypadá.

Kari
Návštěvník
Kari

Ten clovek jako general NATO dobre vi, co se na Evropu chysta a co se na Evropu vcetne Ceske Republiky v migracni krizi valilo a jeste dal muze valit. Dobre vi, ze jde o rizenou likvidaci evropske kultury a utok na civilni obyvatele, kteri jsou vrazdeni a znasilnovani, vcetne deti. Jako vojak, at uz je v jakekoliv funkci, treba generalem NATO, by se mel predevsim snazit branit ceske lidi. On na to prisahal. Je to bezpaterni slizoun, a lide jako on stejne vetsinou spatne dopadnou.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Tahle kreatura hrající si na vojáka si zaslouženě za zradu říká o popravčí četu. Četl jsem ty jeho výblitky a nevěřícně jsem kroutil hlavou. V naší a vůbec evropské politice platí pravidlo, čím větší debil a kretén tím větší prostor dostává a nejvyšší funkce.

Kari
Návštěvník
Kari

Kdyz Rusove zabraly Krym, obeslo se to bez velkych ztratach na zivotech a i zapadni media uznala, ze rusky vojensky postup byl velmi profesionalni. Kdyby tam to same mela udelat armada USA tekly by tam potoky krve a ksefty se zbranema by se jen tocily jako vsude kam US army vstoupi a na to, jestli je tam nekdo bude mit rad by se amici neohlizeli.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Kdyby se to nedotklo pana Vedoucího Kolotoče ( s ohledem na foto 😉 ),
dovolila bych si poznamenat, že Putin má SEXY MOZEK. 🙂
A k tomu ještě SRDCE, a KOULE!
( Pro většinu “kousků” v našem Parlamentu- a nejen tam – NEDOSAŽITELNÁ KOMBINACE.)

jandův nadřízený
Návštěvník
jandův nadřízený

Celkem bezchybný Putin udělal jednu obrovskou chybu. S Krymem měl zabrat v momentu překvapení celou Ukrajinu a byl by klid. Tipuji, že by to netrvalo ani týden, nikdo by nekladl kromě pár fašistických bojůvek odpor. Obyčejný člověk na Ukrajině by to stejně neřešil, protože by se mu dařilo líp pod Rusem, než pod bandou fašistických oligarchů, pod kterou je čeká akorát desítky let živoření.

4321
Návštěvník
4321

Klid až na tu vojenskou základnu USA za humny a neustálý plašení lídí politikama a mainstreamem – jde na nás ten zlý rus, musíme se schovat do řiti k američanům! Jo tak asi nějak.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Nemáte pravdu, v momentě přistoupení Krymu k RF měl tento krok podporu okolo 90% obyvatel, kdežto na Ukrajině ani ve východní části nepřesahovala podpora přistoupení k RF přes 35%. Ozbrojená invaze do tehdy ještě nepříliš rozvráceného státu by vyvolala občanskou a partyzánskou válku na celém území Ukrajiny a pravděpodobně by se do toho tehdy namontovalo i NATO, minimálně nějakou podporou.
Kdo si počká, ten se dočká. Dneska už by většina členů NATO nehnula pro Ukrajinu prstem, ještě takl možná Britové, už ani Poláci ne, a divil bych se velmi, kdyby se k něčemu rozhoupaly USA, protože velení ozbrojených sil má na věc zásadně odlišný náhled od postoje vlády a CIA. Viz předloňské prohlášení náčelníka genštábu generála Dempseye, že do Sýrie se nepůjde a šmytec. Pro lidi to zdůvodnili přílišnou finanční náročností, ale od kdy se US ozbrojené síly ohlížejí na peníze? Armáda to prostě odmítla a nikdo s nimi nepohnul.
Rusové velmi pečlivě sledují nálady v EU i na Ukrajině a až bude situace přiznivá, budou konat. Ne dříve a ne později. Nechme to na nich.

jana123
Návštěvník
jana123

suhlas, ukrajinci potrebovali dostat horke eurokvapky aby sa im rozjasnilo. vtedy verili medovym motuzom pod nosom.

nula
Návštěvník
nula

Hodně naivní pohled toto. Ona ta Ukrajina má i bez Krymu rozlohu větší než Francie, takže to Vaše “zabrání” vojenskou cestou by nebyla žádná procházka růžovým sadem a troufám si tvrdit, že současná armáda RF na to nemá logisticky, finančně ani personálně kapacity (pokud by zároveň chtěla mít pohlídané své vlastní území).

Ale hlavní je, proč to dělat. Aby si ty lidi na Ukrajině ještě víc znepřátelili pozicí okupantů? Na to je Putin opravdu moc chytrý, než aby dělal takovou hloupost. To platí v případě, že je to dobrý člověk a koná v zájmu míru na kontinentu. Ale existuje ještě druhá možnost (nevím, která z nich je pravdivá, bohužel v té pozici je málo lidí na světě, kteří ví, jak se věci doopravdy mají). A to taková, že Putin jedná ve shodě zájmů globální oligarchie a pro tu je výhodné udržování napětí, uměle vyvolaného střetu dvou stran (uměle vytvořený nepřítel), zvyšujících se výdajů na zbrojení na obou stranách, které se hradí z kapes obyčejných lidí (daňových poplatníků) a zajišťuje úzké skupině lidí život v blahobytu. S tím, že těch pár (stovek, …) tisíc obětí jsou “collateral damage” – ztráty, se kterými se počítá a nikomu nevadí.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

tak to jsi vedle jak ta jedle. Ty jsi neslyšel či nečetl o obrovském cvičení, které proběhlo v centrální části Ruska, aby neprovokovali chujoplety za západu? Nebylo nijakým způsobem avizováno a bylo spuštěno nečekaně. Zúčastnilo se jej na 100 000 vojáků, deset tisce vozidel voj. techniky, hromada letadel a nějakých 100 lodí. Byli schopni se denně přesunout o 1000 km a výsadková vojska dokonce 10 000 km. Takže milou Ukrajinu by měli pod palcem do tří dnů

Tarch
Návštěvník
Tarch

Je to banda židovských oligarchů a ještě jsou pod pseudonymy.

Patricia
Návštěvník
Patricia

Jedná se o bezpečnost, nebo cenzuru ?

Služba Bezpečné prohlížení Google na webu http://www.svobodny-vysilac.cz nedávno zjistila malware. Někdy mohou být malwarem nakaženy i weby, které jsou obvykle bezpečné.

Pokud bezpečnostní rizika chápete, můžete tento nespolehlivý web navštívit ještě před tím, než budou nebezpečné programy odstraněny.

pedros
Návštěvník
pedros

Nebylo to malwáre ale fuckwáre,nebylo to na webu SV ale zde:
http://sex-dog-girls-fucked.tumblr.com/archive
a nebylo to nakaženo malwárem ale caninwarem!Patricie nejseš taky “modelka” z toho fuckwáru?

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Oldrin
Návštěvník
Oldrin

Nepracující ilegální host

Ve společnosti nevidím pokrok,
čím dál víc
a nejsem sám,
cítím se jako otrok.

Pracujeme od rána do setmění,
už toho máme dost.

Volme Okamurovu SPD,
ať se to změní,
jinak bude mít víc
nepracující ilegální host.

P.S. Omlouvám se za chybu v předchozím příspěvku, kdy mi tam omylem zůstal nadpis s milionáři.

Oldrin
Návštěvník
Oldrin

Češi patří v práci k nejšikanovanějším Evropanům

Výsledky šetření Eurofondu, který loni vyhodnotil Česko jako zemi, kde je 20 procent lidí na pracovišti šikanováno, čímž patří s Rakouskem a Finskem k nejhorším v Evropě, nyní potvrdil průzkum odborníků z katedry psychologie Univerzity Palackého v Olomouci. Přinesli také první tuzemské empirické důkazy dopadů šikany na psychiku. Naměřili kritické zvýšení depresí, úzkosti a celkové sklíčenosti.
https://www.novinky.cz/domaci/407165-cesi-patri-v-praci-k-nejsikanovanejsim-evropanum.html

LCZ
Návštěvník
LCZ

Potřebují, a chtějí, abychom se tak cítili.
Nejistí jsou lépe manipulovatelní, zvláště před volbami.
Možná pak přijde “kouzelník”, který všechny nejisté “ujistí”.

Oldrin
Návštěvník
Oldrin

USA to dělají z jejich pohledu dobře ( Ale co nám je do nich! ) Rozvrátit v Evropě tzv. sociální kapitál. To je soubor hodnot ( na důchody, zdravotnictví, školství, kultura a jiné) vytvořený prací jak předky, tak i námi. Proto USA válkami a různými podpůrnými programy otevřely stavidla pro zaplavení Evropy lidmi bez vztahu k zemi, k tradici, k historii, k sounáležitosti ke starým lidem. Ke všemu si Brusel plánuje, že budou státní rozpočty jednotlivých zemí rozdělovat oni. Tak aby se z lidí staly snadno ovladatelné ovce. Ke všemu se najdou místní, kteří ( za cizí peníze ) pomáhají tento rozvrat organizovat.

Vláda vyčlení nepracujícím velké dávky,
EU si je hýčká,
my na nemocné děti
abychom sbírali od PETek víčka.

Už to někdo musí zarazit,
jinak nás, co pracujeme,
bude terorizovat
ekonomický parazit.

Čeští milionáři se obávají migrační krize a rozpad
Návštěvník
Čeští milionáři se obávají migrační krize a rozpad

Nepracující ilegální host

Ve společnosti nevidím pokrok,
čím dál víc
a nejsem sám,
cítím se jako otrok.

Pracujeme od rána do setmění,
už toho máme dost.

Volme Okamurovu SPD,
ať se to změní,
jinak bude mít víc
nepracující ilegální host.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Ještě štěstí, že blbci neumí lítat. Pak by byli zrušeny Drony a klesla by tím ekonomika a zvýšila se hranice příplatku za rizika v práci. Prezident Putin řekl pravdu:,, nač sankce, nač převrat, nač Nato”? . Na Majdanu Rusové do lidí nestříleli. Krym je pouze obrana, před možností vzniku přístavu NATO a SSa na tom to území. Tak si je vzali pod ochranu Rusové. Zanikla by Černomořská flotila a obrana prti útoku z moře, přirozený taktický manévr. Válka z Nato versus Rusko by byla, jako válka Davida s Goliášem. Jenže zde by vyhrál Goliáš. Evropan se musí třást strachy a obávat se toho co hrozí z Ruska. Tam žijí stejní lidé jako mi Češi. Chudí a nasraní jako mi. Člověk má pouze tendence přežít a dát geny. Konzumní společnost jej naučila pouze mamonářství.Jestli je někdo bohatý tak jen připomínám,, Rakev kapsy nemá”. To není vyhrůžka, ale konstatování faktu, že hon za mamonem není smysl života.
Jsem rád, že v Rusku je prezidentem Putin a bojím se kdo bude prezidentem v SSa.
Pokud Donald nebo Histerka.