VIDEO: Vítězství je naše, alternativy! Pan Radek Koten z SPD byl zvolen...

VIDEO: Vítězství je naše, alternativy! Pan Radek Koten z SPD byl zvolen předsedou bezpečnostního výboru PS a Václav Klaus ml. jeho kandidaturu podpořil také! Šoku ve sněmovně z Klause předcházely urážky SPD a strašení Ruskem!

VIDEO: Vítězství je naše, alternativy! Pan Radek Koten z SPD byl zvolen předsedou bezpečnostního výboru PS a Václav Klaus ml. jeho kandidaturu podpořil také! Šoku ve sněmovně z Klause předcházely urážky SPD a strašení Ruskem!

Poslanecká sněmovna včera na svém zasedání potvrdila pana Radka Kotena z SPD ve funkci předsedy bezpečnostního výboru [1]. Předcházela tomu nechutná a téměř týden a půl trvající baráž marginálních politických a zkrachovalých stran v poslanecké sněmovně za podpory snůšek pomluv šířených Českou televizí a jistou neziskovkou bývalého pornoherce. Všichni v panické hrůze útočili na osobu pana Radka Kotena, který si dovolil tu “drzost”, že sdílel články alternativy na svém Facebooku, mezi nimi i poměrně dost článků z našeho Aeronetu. Mainstreamu vadí, že je proti NATO a že prý šíří proruskou propagandu.

Nechutná série urážek se tak logicky odehrála i včera ve sněmovně před hlasováním o potvrzení předsedů výborů ve funkcích, ze které přinášíme video v úvodu článku. Sami se podívejte ve videu, kolik poslanců z opozice podporuje NATO. Mainstream v posledních dnech varoval, že zvolením Radka Kotena dojde k vítězství Moskvy a Kremlu, kde prý budou otvírat šampaňské. Nevím, proč by ze zvolení pro-národního politika do funkce předsedy bezpečnostního výboru měl někdo otevírat šampaňské. Zvolení takového člověka by měla být samozřejmost. Alergická reakce pražské havlérky ale dává tušit, že pan Radek Koten je správným kandidátem, protože tak panický odpor havlérky a kavárny jsme už dlouho neviděli.

Radek Koten, předseda bezpečnostního výboru PS.

Ano, alternativa slaví triumf. Podařilo se nám do poslanecké sněmovny dostat naše koně a k mému uspokojení mohu konstatovat, že SPD jde správným směrem, protože Tomio Okamura včera na tiskové konferenci [2] zopakoval má slova z mého rozhlasového pořadu na SVCS z doby před 2 týdny, když jsem poukazoval na to, že Rakousko není v NATO a nezdá se, že by tím přišlo o bezpečnost. A Tomio Okamura včera toto, k mé velké radosti, zopakoval na tiskové konferenci a navíc k tomu dodal, že mu NATO rozhodně vadí. Doslova uvedl:

V současné době zatím k NATO nemáme alternativu, byť mně NATO rozhodně vadí, řeknu vám to na rovinu…

Tomio Okamura dále potvrdil a zopakoval, že SPD bude usilovat o zavedení dobrovolného 8-týdenního výcviku, jehož bonusem na závěr bude zbrojní průkaz. Kdo by se nechtěl výcviku účastnit, měl by písemně uvést, proč se nechce podílet v přípravě bojové připravenosti obyvatelstva k obraně vlasti. Minimálně by se obyvatelstvo mělo naučit zacházet se zbraněmi, s výbušninami, mělo by být vycvičeno k partyzánskému boji a guerillové válce. To je základ, který trénuje švýcarská domobrana. Jenom se obávám, že na to opravdu 8 týdnů nestačí, stejně tak je velkou otázkou i fyzická připravenost obyvatelstva, která je katastrofální. To, co je vidět např. v českých školách při hodinách tělocviku, kde 58% dětí nezvládá ani v 15 letech výmyk na hrazdě (naší redakcí získaný údaj MŠMT z inspekční studie z roku 2013) a učitelé tělocviku vyplňují většinu hodin raději fotbalem nebo házenou, nedává nijak velkou naději na to, že by domobrana po 8 týdnech výcviku dokázala zázraky. Protože výcvik domobrany je práce na 6. prioritě, která nemá význam, není-li doplněna pevným ideologickým pilířem výchovy mládeže na 1. prioritě a lásce k vlasti. Tomio Okamura dále uvedl toto:

Jsme pro to, abychom zahájili diskusi o tom, že když si občané budou chtít sesbírat podpisy pod referendum o vystoupení České republiky z NATO, tak my v tom v žádném případě bránit nebudeme. Je to legitimní požadavek a je třeba o tom diskutovat…

Systém školství v ČR je daleko větší problém, než národní obrana. Procesy, které probíhají ve školách, děsivá inkluze, Norské fondy, sociální inženýrství na dětech, nucená multikulti masírka předškolních dětí, které jsou slučovány do skupin s cikány a Araby, to všechno jsou dlouhodobé procesy na 1. prioritě, které přeprogramovávají národ, zbavují ho kulturního ukotvení a identity a země pomalu degeneruje. A zdegenerovaný muž se zbraní v ruce po 8 týdnech výcviku představuje spíše hrozbu pro sebe a pro okolí než pro nepřítele. Podle mého názoru měla SPD více usilovat o školský výbor ve sněmovně než o hospodářský, protože školství je na 1. prioritě.  Pokud by SPD kontrolovalo 1. a 6. prioritu současně, bylo by to skvělé. Mohli bychom implementovat urychlené procesy na důležité změny v ČR. Postupné zpřetrhání svazku s NATO, eliminace neziskového sektoru v ČR, restrukturalizace veřejnoprávních médií a reforma školství s důrazem na odřezání vlivu zahraničních fondů a neziskového sektoru ve vzdělávacím systému. Nicméně předsedou školského výboru se nakonec stal Václav Klaus ml. namísto Ivana Bartoše z Pirátské strany, a to by nemusela být úplně špatná zpráva, viz. níže Klausovo překvapivé hlasování ve sněmovně.

Tohle je třeba začít říkat nahlas, je nejvyšší čas!

Současný výsledek obsazení výborů je ale pro SPD i tak velmi dobrý, bezpečnostní výbor může sledovat činnost BIS, aby se více věnovala hrozbám neziskového sektoru a NGO organizací ze zahraničí na vnitřní politiku v zemi, stejně tak výbor může konečně vynést na světlo i jiné než jenom servilně pro-americké postoje, jako např. to, že s americkými válečnými dobrodružstvími za asistence českých vojáků je konec! Nebo minimálně měl by být. Evropa má děravé hranice, migranti překreslují české školy, viz. skandál s arabskou třídou v Teplicích [3], islámský terorismus zachvacuje evropská města, ale NATO pod velením Američanů na to kašle a jediné, co je zajímá, je tažení na Rusko a přesunování zbraní NATO k ruským hranicím na čáru doteku a dokonce výstavba americké raketové základny na Ukrajině, necelých 25 kilometrů od hranice s Krymem. Tohle musí skončit a jsme rádi, že máme ve sněmovně v bezpečnostním výboru našeho člověka, který má naši krevní vlasteneckou skupinu. Národ musí bránit své hranice, ne se účastnit expedic do dalekých zemí v roli fíkového listí amerických okupačních vojsk a invazních sborů, pod jejichž koly, křídly a bombami umírají stovky tisíc civilních obětí.

Na cestě z NATO nesmíme mezitím spadnout do Evropské armády

Přirozeným spojencem pro Českou republiku jsou slovanské národy, ne germánské národy, ani anglosaské země. Kohorty zrádců v Praze, v kavárnách, v neziskovkách, v politických zkrachovalých partajích plánují dnem i nocí zrady na českém národu. Všichni je znáte, někteří z nich si jezdí pro noty do USA, jiní do Německa na Sudetoněmecké slavnosti, a jiní třeba do Bruselu a do Berlína. Jenže jediné noty, které musí poctivý politik poslouchat, to jsou noty srdce, které bije pro vlast a pro národ. Je tak moc těžké učit vlastenectví mládež, která vyrůstá v anglofonizovaném světě, tak moc těžké v zemi, kde muži zapomněli pokládat své životy za vlastní národ. Nemám strach o nedostatek zbraní pro domobranu, mám strach o morálku v boji s nepřítelem a jeho chytrými bombami. Mám obavy z politiků a zrádců, kteří dříve, než dojde na obranu, raději obráncům zbraně odeberou a poté vyhlásí kapitulaci. To je právě ta 1. priorita, to je to školství, na kterém jen těžko půjde vybudovat domobrana podle představ.

Země zahrnuté ve smlouvě PESCO.

Bez povšimnutí médií prošel podpis v Bruselu bezpečnostní smlouvy PESCO [4], která není o ničem jiném, než o systému kolektivní obrany a možnosti zásahu cizích “bratrských” vojsk, třeba v ČR, pokud by se země dostala do “nesprávného” evropského migračního a multikulti “gleichschalt” kurzu. Zvací dopis by byl jen formalitou. PESCO je formálním předstupněm společné evropské armády a sjednocuje systémy výměny informací a strukturálního řízení spolupráce na bezpečnostní úrovni. Česká 4. brigáda ze Žatce pod velením 10. obrněné divize Bundeswehru je první vlaštovkou takového systému kooperace do budoucna, takže se obávám, že na referendum o vystoupení z NATO není moc času, protože se může stát, že než na něj dojde, ČR už bude v úplně jiné alianci, ze které na základě integračních evropských procesů nepůjde vystoupit, ne bez bolestivých sankcí, kterým teď čelí Velká Británie za svůj Brexit. Vstup do PESCO podepsalo Česko i Slovensko.

Václav Klaus ml. šokoval všechny ve sněmovně

Alternativa v ČR pomohla do parlamentu SPD a pokud bude Tomio Okamura nadále prosazovat pronárodní teze, jeho hnutí bude mít našlápnuto k tomu, aby vyhrálo příští volby. Nepřeháním. Nesmí se zpronevěřit pronárodním tezím, pokud bude stát za svým volebním programem a nebude žádný z klíčových bodů odsunovat na vedlejší kolej, stane se jednou z největších stran v zemi. Musí být opět normální říkat bez strachu a obav na ulici, že chceme Česko pro Čechy a ne pro Araby. Musí být normální, že stát podporuje tradiční rodinu a ne homoagendu a pokroucené LGBT skupiny. Musí být opět normální říkat pravdu, a to i na mainstreamových televizích. Je mnoho lidí, kteří mají charakter a opravdu dokáží překvapit způsobem, ze kterého se tají dech. A právě to se včera stalo v poslanecké sněmovně.

Václav Klaus ml.

Václav Klaus ml. byl zvolen předsedou školského výboru, o tento post ovšem usilovali hlavně Piráti, takže je dobře, že v tomto jim Václav Klaus ml. udělal čáru přes rozpočet. Jenže syn bývalého prezidenta překvapil hlavně jinak, a to když hlasoval pro Radka Kotena z SPD do pozice předsedy bezpečnostního výboru. Je to možná jeho odveta ODS za to, že nebyl zvolen 1. místopředsedou pražské ODS, protože tam mají strach z jeho popularity. Bojí se ho. Bojí se ho osobně přímo předseda strany Petr Fiala. Václav Klaus. ml. uvedl ke svému hlasování toto:

Je to moje právo, hlasovat dle svého uvážení a budu ho uplatňovat i v příštích 4 letech. Hnusí se mi kádrovácké scény ve sněmovně. Volil jsem všechny předsedy výboru (i sebe) i lidi, co jsem neznal (nejen pana Kotena). Nevolil jsem paní Válkovou (ANO), pamatoval jsem si její konflikt s Lidickými ženami a adoraci Protektorátu. Nevolil jsem paní Balcarovou (Piráti), neb jsem měl informace z Prahy 9 o jejím aktivistickém působení na devítce. Proti SPD nic nemám, volil jsem i Radima Fialu za předsedu výboru. Stejně jako třeba lidovce Benešíka. Nebudu se ale zpovídat z každého hlasování, fakt ne.

Václav Klaus ml. opravdu ukazuje, že je kádr a jde ve stopách svého otce. Pokud si udrží svoji zásadovost, stane se během několik let dominantní postavou na politické scéně a může pomoci ODS ode dna, ale pokud proti němu budou konspirovat a odstavovat ho od vlivu, jako např. to teď dělá pražská ODS, může se stát přesný opak, že Václav Klaus ml. zjistí, že založení vlastní strany bude mít více smyslu a po vzoru oblíbeného Tomia Okamura by i Václav Klaus ml. mohl bez problému přitáhnout mnoho voličů do vlastní strany, pokud by dokázal a prokázal, že chce dělat jinou politiku, pronárodní, bez ideologického pathosu, bez servilnosti k cizím mocnostem nebo různým emisarům, kteří ovládají českou politiku skrze dlouhé černé prsty. Národ hledá charaktery, hledá osobnosti, které se nezaklínají transatlantickými vazbami a bláboly o hrozbě z Ruska, ale kteří umí pojmenovat realitu, že císař je nahý. Pokud to dovede Tomio Okamura a SPD, pokud to dovede i Václav Klaus ml. ve sněmovně, potom máme stále jako národ naději.

O všech důležitých událostech uplynulého týdne budeme hovořit dnes od 19:00 v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Senil
Návštěvník
Senil

Jakb janda je z tohoto šílený. Přitom konflikt z ruskem vyvoává on. Hybridní hrozbou a siřitelem nenávisti je Jakub Janda. Je to podobné jako za komunismus, kdy jsme měli nepřátele lidu, imperialistické kolaboranty a imperlalistické agenty, teď máme nepřítele Evropy, ruské kolaboranty a ruské agenty. Naštěstí Jandu nebere nikdo vážně.

http://www.epshark.cz/clanek/216/hybridni-valku-nevede-putin-ale-liberalove

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

Moc hezký a optimisticky laděný článek. Realita je dost dobrá a i v USA se něco děje. Chazaři končí a jejich mocenská struktura se rozpadá. Velení vojsk stojí na straně Trumpa a to co mu vládní kabinet sebral-pravomoci,to mu vrací spolupracující armáda hlavně mariňáci,kteří odstavili CIA od jejich moci a připravila je o cenné tajné dokumenty. V nich jsou plány dalších vražd politiků USA. Pokud bude v brzké době v USA stanné právo,je to signál smrti chazarské mafie. Už i Obama požádal Čínu o politický azil ale bez kladného výsledku a tak hledá kam se zašít. Začíná to být paráda. Sestavení vlády v ČR má dlouhodobý smysl a výsledky doufám již brzy uvidíme.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Páteční vysílání jsem vyslechl až dnes. Pán VK mluvil o falšování voleb v česku a nemá tato událost s tím nějakou spojitost….. https://www.denik.cz/z_domova/zemrela-predsedkyne-ceskeho-statistickeho-uradu-iva-ritschelova-20171203.html

senil
Návštěvník
senil

Blíží se taky vítězství Miloše Zemana ve volbách Drahoš proti němu nemá šanci. Pořád se diskredituje, je to nechutné beznázorové akademické želé.

http://www.epshark.cz/prezident

Jana
Návštěvník
Jana

R. Koten mohl být odvážnější a za tím co tam s jeho komentáři bylo si víc stát… bál se zřejmě, že by volba neprošla… Jsem zvědavá na to jak bude jednat a mluvit v tom výboru… jestli ted bude pro naší účasti v NATO jako R. Fiala.

Mila
Návštěvník
Mila

Děkuji panu VK za pozitivní a optimistické zprávy! Děkuji.

Iva
Návštěvník
Iva

Hm, takže kdo pracuje manuálně a s lopatou, ten je u vás méněcenný nebo co? Automaticky hlupák?
Znám mnoho vysokoškoláků – svých kolegů, co píší jak čuňata, takže se uklidněte a přestaňte urážet slušné lidi.
Mně pracující s lopatou rozhodně nevadí, naopak mi vadí absolventi různých škol, nyní zaměstnanci neziskovek, co škodí naší republice, anebo armáda nadbytečných úředníků, okupujících kanceláře a žijících z mých daní, aniž by cokoliv potřeného kdy vytvořila.

Honza
Návštěvník
Honza

Takže vám na mém příspěvku vadí, že nepíšu s diakritikou, a máte dojem, že lidé pracují deset až dvanáct hodin.
Tak jen krátce.
Diakritiku nepoužívám z prostého důvodu, nebaví mě to. Z Linuxu jsem zvyklý číst texty bez diakritiky, takže obvykle nemám potřebu ji používat ani při psaní.
A při čtení vašeho příspěvku chápu, proč pracujete deset až dvanáct hodin denně a děláte přesčasy a víkendy zdarma. Nařknout někoho z nepoužívání diakritiky a nasekat přitom nejméně deset hrubých chyb ve čtyřech větách (včetně zrůdností jako “čech”, “by jste”, “aby jste”) nejspíše znamená, že se při práci oháníte lopatou.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Linux umí česky. Pokud tě diakritika “nebaví”, tak budeš takový ten “Čech jako chazarské poleno” sedící v kanclu nějaké Sorosovy neziskovky.

CML
Návštěvník
CML

Honzo,
moc mně těší, že chodíte pravidelně na tyto stránky doplňovat své mezery ve společenských vědách. Tak se snažte, ať něco pochytíte. Přeji Vám příjemný a klidný advent k samostudiu. A pamatujte: …. “mlčeti zlato” a “…blahoslavení chudí duchem…”.

Jana
Návštěvník
Jana

Seminář pro dovzdělání politiků tzv “demokratického bloku” bychom mohli s podporou p. Kotena a SPD možná realizovat, ne? 🙂

Jana
Návštěvník
Jana

Jan Zahradil Teď – bez ohledu na Kotena – ale Jakub Janda sdělil bezděky cosi dost závažného: že bezpečnostní instituce NEMAJÍ zákonnou povinnost poskytovat citlivé informace. Je to tedy tak, jak jsem si myslel: svět těchto institucí je světem sám pro sebe. Do značné míry nekontrolovaný a také nekontrolovatelný. Asi se to děje v každé informační službě, i v demokraciích. Ale jsou v tom skryta obrovská rizika.

Vztahy bezpečnostních složek státu a volených zástupců občanů,
zdroj: Jakub Janda (Evropské hodnoty)
Hlavní hrozbou ale není, že by měl přístup k zásadně citlivým dokumentům bezpečnostních institucí. Většina z nich je (prozatím) vedena rozumnými vlastenci, kteří nemají tvrdě stanovenou zákonnou povinnost zákonodárcům poskytovat utajované a jiné výrazně citlivé informace. Formálně by sice měli, ale reálně nemusí, pokud mají dobré důvody obávat se o bezpečnost státu, která je jejich hlavním úkolem. Podobně jako zpravodajci už několik let nedodávají skutečně citlivé informace do kanceláře ruské loutky, pardon – prezidenta republiky.
Takže co prakticky budou konspirátoři, blázni a zrádci v klíčových sněmovních pozicích znamenat?
Téměř absolutní paralýzu těchto institucí, které by měly například kontrolovat vládu a její jednání. Představitelé významných bezpečnostních institucí našeho státu budou samozřejmě na parlamentní jednání docházet, ale budou tam opakovat velmi obecné věci, které k ničemu moc nebudou. Protože budou vědět, že i při neveřejných jednáních nemohou části poslanců od bolševiků po mikrovlnkáře ani trochu důvěřovat, že citlivé informace pro bezpečnost státu nevynesou – zejména Rusům.
Bezva ne, co na to říkáte?
https://www.facebook.com/TheJakubJanda/posts/10214970546166960

BPN
Návštěvník
BPN

Tak tady to máte černý na bílým od Jandy, že jedině ten je opravdový vlastenec, kdo je placený od žida na rozdíl od těch rozvratníků, na které se lidi skládaj po stovce…