VIDEO: Víme, kdo jsou! Vladimir Putin na tiskové konferenci vyvrátil, že by...

VIDEO: Víme, kdo jsou! Vladimir Putin na tiskové konferenci vyvrátil, že by za tajemnými bombardovacími útoky dronů v Sýrii stálo Turecko. Americké technologie, americká satelitní navádění, snaha neoconů znovu rozvrátit Sýrii! [CZ Titulky]

VIDEO: Víme, kdo jsou! Vladimir Putin na tiskové konferenci vyvrátil, že by za tajemnými bombardovacími útoky dronů v Sýrii stálo Turecko. Americké technologie, americká satelitní navádění, snaha neoconů znovu rozvrátit Sýrii! [CZ Titulky]

Vladimir Putin poskytl o víkendu rozhovor ruským novinářům na tiskové konferenci listu Komsomolská Pravda a jeden z dotazů mířil i na závažný incident ze Sýrie z minulého měsíce. Neznámé roje malých bezpilotních dronů totiž bombardovaly tři ruské vojenské základny v Sýrii, mezi nimi i největší základnu Khmeimim. Bezpilotní letouny nesly pod křídly malé 12kg  pumy, které jsou používání pro ničení lehkých prostředků nepřítele a proti pozemnímu personálu. Stroje vzlétly z provincie Idlíb, která by měla být pod kontrolou tureckých vojsk a logicky by si potom někdo mohl myslet, že jde o turecký útok. Jenže, jak uvedl Vladimir Putin, turecká armáda nemá pod kontrolou tuto provincii a ruský generální štáb má informace, že šlo o provokaci, ale nikoliv ze strany Turecka. Vladimir Putin nepojmenoval útočníka, ale uvedl, že ruská vláda ví moc dobře, kdo za útokem stojí a naznačil, že jde o USA [1].

Vladimir Putin na tiskové konferenci.

Bezpilotní stroje byly maskovány tak, aby to vypadalo, že je vyrobili teroristé podomácku a aby žádné stopy nevedly k USA a americké armádě. Jenže, ruská armáda po rozboru několika sestřelených dronů  s překvapením zjistila, že vůbec nejsou podomácku vyrobené, ale obsahují špičkovou navigační techniku přes satelit, jsou vybaveny elektronickými systémy řízení palby, taktéž přes satelit a obsahují i zařízení pro rozpoznávaní pozemních zbraní a selektivní útočení. To je technologie, která detekuje na zemi např. obrysy letadel na stojánce, obrysy tanků, osobních vozů, pohybující se pěchoty atd. Nikdo si snad nemyslí, že by tyto technologie vyrobili povstalci nebo teroristé někde podomácku v garáži. Tyto americké provokace jsou natolik imbecilní, až někdy člověk přemýšlí, jestli Američané mají opravdu Rusy za idioty. Tyto útoky dronů mají za úkol rozbít a rozložit procesy, která v Sýrii byly zahájeny díky ruské angažovanosti v konfliktu.

USA se snaží zmařit mírový proces v Sýrii, víme, o koho jde!

Ruská vláda připravuje do Soči vrcholnou mírovou schůzku mezi Bašárem Asadem a syrskou opozicí, která by měla definitivně ukončit válku v Sýrii. Porážka americké moci v syrském konfliktu je na obzoru a USA utrpí v regionu dvojitou porážku. Nejenom, že se jim nepodaří Sýrii rozvrátit jako Libyi, ale navíc USA přijdou o Turecko jako o spojence, protože loňský pokus o státní převrat v Turecku, zorchestrovaný americkou armádou, dopadl fiaskem a americké jednotky ze základen NATO v Turecku se musely rychle stáhnout. Od té doby je Turecko v nepřátelském postavení vůči USA a NATO, takže Američané si nakáleli do vlastního hnízda. Přesně, jak to o Američanech říká Valerij Pjakin: “Éto děbily!” Nicméně zde zůstává velký problém, který dříve či později vyplave na povrch, a to je nástupce Vladimira Putina. Je to stejná klíčová otázka jako v případě nástupce Miloše Zemana.

Ruská letecká základna Khmeimim v Sýrii.

Nástupnictví vůdců, kteří hájí pronárodní zájmy, bude vystaveno mohutnému odporu zvenku a zevnitř. Není to tak dávno, kdy jsme přinesli článek o tom, jak ruský středoškolák v německém Bundestagu litoval padlé německé vojáky ve stalingradském kotli a jeho vlastní škola nechápala, čeho se stala součástí. Video odhalilo mnohem více, než si dokážeme připustit. Procesy globalizace ovlivňují i ruské školství, i tam působí německá ideologická moc, která se schovává za humanismus a evropanství. Nová ruská mládež na tom sice není tak špatně s národovectvím, jako je ta česká, ale stejně to není žádná hitparáda. Alexej Navalnyj, kůň amerických neoconů a jakási mladší ruská obdoba Michala Horáčka, přitahuje přízeň mnoha mladých Rusů. Nemusí nic dělat, pouze objíždí mítinky a slibuje lidem to, co nám v Česku v roce 1989 sliboval Václav Havel, tzn. svobodu, západní prosperitu, svobodu, bohatství, svobodu, směřování na západ, svobodu a… zapomněl jsem na něco? Ano, na svobodu. Tato mantra funguje na mladé lidi, protože nezažili Jelcina a jeho éru rozvratu Ruska.

Ruské školství čelí útoků fondů z ciziny, mládež obdivuje ruské “Horáčky”

Mladým Rusům nedochází, že cílem západní moci a neoconů je likvidace slovanských národů, přičemž Rusko je tím největším slovanským národem na světě. Nerozumí tomu, že Rusko je terčem na střelnici, protože je příliš velké a má příliš nerostných zdrojů, které nejsou v rukách západních sionistických elit. Rusko je příliš velké na to, aby mělo právo si své nerostné bohatství nechat jenom pro sebe, zaznívá z řad neoconů čím dál častěji. Vladimir Putin jednou odejde, i když to může být za velmi dlouho, ale ten den jednou přijde a v té době bude nastupovat k moci dnešní ruská mladá generace, která drží v ruce ten samý iPhone, jako migranti, jako Američané, jako Češi nebo Němci. Konzumují to samé jídlo z fast foodů, kupují to samé globalizované zboží. Ruská moc je do značné míry uchována v ruských kadetních školách, ovšem jak ukázala 90. léta Jelcinova rozvratu, i tyto školy začaly zanikat, protože vláda nedala na jejich provoz dostatek peněz.

Stroje Su-25 na stojánce ruské základny Khmeimim v Sýrii.

Naproti tomu i do ruského školství proudí dostatek peněz zvenku, ze zahraničí. Granty, fondy a mezinárodní dotace. Nemyslete si, že ruské školství je izolované v nějaké bublině. Proudí tam ty samé myšlenkové a ideologické teze jak v evropských školách. Není jednoduché ochránit národ, když leží na největších světových zásobách prakticky všeho. Američané nemají problém postavit bezpilotní drony, naložit na ně bomby a poslat je nad ruské základny v Sýrii, kde ty bomby zabijí ruské vojáky. A teď se vžijte do role, kdyby u moci v Rusku nebyl Vladimir Putin, ale nějaký důstojník, který uvažuje ne diplomaticky, ale vojensky. Takový útok drony v Sýrii lze bez obav označit za vyhlášení války Rusku ze strany USA. A Rusko by s jiným prezidentem zaútočilo např. na americké základny v Iráku v odvetě. Američtí neoconi chtějí vyprovokovat Rusko ke III. světové válce, protože jenom ta dokáže zachránit sionisty ovládaný petrodolar. Nezachrání sice USA od zničení, ale sionistům to nevadí. Nemají domov, pouze svá sídla po celém světě.

Balancujeme každým dnem na hraně III. sv. války

Jenom si představte, že by došlo k opačné situaci. Rusové by vyzbrojili Taliban v Afghánistánu moderními drony, které by napadly a bombardovaly americkou základnu. Jaká by byla reakce? Vyhlášení války Rusku. Bez mrknutí oka, to by byla okamžitá reakce. Z tohoto důvodu je třeba si znovu uvědomit, jak malý krůček stojíme do zažehnutí III. sv. války, na jak tenké hraně celý svět balancuje, jak moc chtějí američtí neoconi rozpoutat novou světovou válku, která by USA zároveň smazala všechny dluhy, resp. účetní bilance by se vynulovala a systém celosvětového růstu by se zresetoval opět od nuly. Nekonečný růst a mantra cyklů, růstu a poklesu. Dobře si všímejte, že bojujeme o zachování světa, kde národy jsou suverénními zeměmi a nikoliv jenom regiony integrovanými do obrovských nadnárodních kolosů, které usilují o jednu jedinou světovou vládu.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Samir
Návštěvník
Samir

NEKONEČNÝ TERORIZMUS USA
USA robia všetko pre to, aby vyprovokovali Rusko k III. Svetovej vojne.
Naozaj tomu tak veľmi veria, že III. Svetová im vymaže abnormálne veľký dlh??? Nemôže im to náhodou vymazať úplne “niečo iné” z povrchu planéty???!!!

cepop
Návštěvník
cepop

Mladi Rusove se nechaj opantat vidine cestovani a blahobytu,jako to bylo u nas.Jenomze zapominaji,ze jsou statem,ktery dela rozhrani 2 svetu.Jestli se poddaji,zapad je rozebere na soucastky,jako jsme byli svetky za Jelcina.Definitivne tim skonci zabrany USA a svet bude postupne poroben,Za pomoci prodenich nasich politiku,kteri se nestiti niceho.Mame takove politiky,jako jsme si vybrali…jestli blbe,jsme blby taky!!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jenže k tomu nedojde, těch zblblých není zas takové procento, jak se zdá podle médií.

Milan
Návštěvník
Milan

V Rusku tolik zblblých tím prozápadním vlastizrádcem Navalným není. Rusové jsou vlastenci a jsou vychováváni k lásce ke své zemi. Za prozápadního Jelcina, který si do Ruska pozval USA poradce tak poznali tu hrůzu, která by je čekala, kdyby uvěřili Západu, potažmo USA, které se odjakživa třesou na obrovské nerostné bohatství Ruska. Po Jelcinově hrůzovládě s těmi USA “poradci” na tom bylo Rusko jak po válce. Takže pochybuji, že by si Rusové dalšího podobného Jelcina, nebo Gorbačova ještě někdy zvolili. Myslím si, že až jednou odejde z funkce prezident Putin, který postavil Rusko znovu na nohy, tak ho nahradí prezident, který bude mnohem tvrdší vůči agresivní politice Západu, především USA.

Rus
Návštěvník
Rus

Souhlasím – bude to nový Stalin. Rusové potřebují cara – diktaturu. Všichni ostatní tzv. demokrati Rusko zničí !!!!!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Podle posledních zpráv afrinští Kurdové pochopili svůj omyl a odsouhlasili zabrání celé oblasti Afrinu syrskou armádou, která je má ochránit před tureckými útočníky.
Koneckonců, je to syrské území, že?
Kdyby kurdské vedení před čtrnácti dny syrskou nabídku neodmítlo, 1300 Kurdů by zůstalo naživu. To je cena kurdské tvrdohlavosti.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Koho ti američané ve skutečnosti bombardovali…. český mainstream včele z stb bureš heute , hovna , bakala heute v akci… a nakonec to byli kurdové… tak to musí být pražská láhev kavárna vency flašky v komatu… http://leva-net.webnode.cz/news/k-udajne-zabitym-ruskym-zoldnerum-v-syrii/

konzerva
Návštěvník
konzerva

Ruské firmy ruší bankovní účty u západních bank… asi čekají další sankce…a bankéři jsou na prášky… http://rusvesna.su/economy/1518646889

konzerva
Návštěvník
konzerva

Pokud rusko odpojí od sviftu zde mají bezplatnou náhradu… http://rusvesna.su/economy/1518686809

Názor
Návštěvník
Názor

V tomto střetu mocností stojím za Rusy.

sv.občan
Návštěvník
sv.občan

Švédsko, Växjö hledá povolení pro modlitební volání a podal žádost místní policii. Místní imám zdůraznil, že Muslimové nejsou „návštěvníci“ a stále žijí v severních státech. Domnívá se, že tříminutové volání vysílané přes reproduktory každý pátek přispějí k lepší integraci.

„Věřím, že je to dobře pro integraci. To bude sloužit jako potvrzení náboženské svobody. Muslimové zde nechodí ve Växjö, žijeme tady”, řekl imám Abu Helal SVT a navrhl, že by to obohatilo švédskou kulturu.

https://cz.sputniknews.com/svet/201802146786832-muslimove-minarety-svedsko/

_______________________

Takže, přátelé, integrace v pojetí nás blbečků není to, co jím myslí Merkelová a její cizinci, je to myšleno skutečně tak, že ne oni, ale my u sebe doma se budeme integrovat do jejich světa přivandrovalců. Zde je důkaz jejich skutečného myšlení a neklamme sami sebe, myslí tak Merkelová a ostatní jí podobní. Všechno zkrátka takto. Integrace znamená integraci nás do světa, který nám již globalisté namodifikují. To samé tolerance, jsme tolerantní, pokud se přizpůsobíme cizincům. Jejich tolerance spočívá v tom, že s námi mají trpělivost při integraci, pokud jim a jejich kultuře projevujeme dostatečnou úctu a dostatečně rychle naší kulturu podřizujeme a přizpůsobujeme té jejich. To je tolerance, ne? Nebo ne? Teď nevím..

Dneska jsem na to narazil v reálu, víte. Někteří kolem nás si skutečně myslí, že tolerance znamená, že druzí se budou přizpůsobovat jim samotným tím způsobem, že tomu podřídí úplně všechno, svůj životní styl, kulturu, myšlení, náboženské projevy, projevy víry i svůj domov. Je to zkrátka tak. Podle mého mínění to je však špatně a zvráceně pojato, tak nějak neasymetricky. Asi tak jako když jeden pán po ostatních národech kolem své říše vyžadoval to své a nazýval všechny kromě svých teroristy.

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Nejde zde o dosahnuti tolerance a integrace, skutecnym cilem je vyvolani obcanske valky.

Kenny
Návštěvník
Kenny

Svět je díky nanasytným Američanům a západoevropanům v Sýrii znovu na pokraji války. Chtějí jen odvézt pozornost obyvatel od palčivých problémů součastnosti, jako je nucená migrace a podpora nepřízpusobyvých, kteří mají za úkol zničit naše hodnoty. Viz. vlastizrádce KOCÁB, který podporuje Romy v útocích proti českým lidem:
https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Okamuro-tohle-je-kampan-proti-tobe-Michael-Kocab-nam-predal-neco-co-by-melo-zajimat-sefa-SPD-524324

P.S. : Kocábe jsi na seznamu mnoha dalších…………………………………….

RRR
Návštěvník
farmmily
Návštěvník
farmmily

Tak tohle me vubev neprekvapiuje. Nikdy jsem si nedelala o Babisovi iluze. Rikam mu pstros, jak se mel k necemu vyjadrit – hlava v pisku a pak vylezl, jak general po valce a ja to vedel. Pro mne je stejny, jako Bakala, jen je vic videt. Babis bez EU nebude. Hlavne proto, ze ma ve Wittenbeg velkou firmu na hnojiva a nekolik nemovistosti.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Pozor, pozor! Podle ČT TV-židobedny působí v Sýrii ruští žoldnéři – a američtí vojáci.
http://www.nwoo.org/2018/02/14/pozor-pozor-podle-ct-pusobi-v-syrii-rusti-zoldneri-a-americti-vojaci/

Iva
Návštěvník
Iva

Typická veřejnoprávní pravda a demagogie ze žumpy!