VIDEO: Victoria Nulandová na plnou hubu prozradila, že USA mají v Evropě...

VIDEO: Victoria Nulandová na plnou hubu prozradila, že USA mají v Evropě výcvikové kempy pro novináře, aby psali proti Rusku! No to je překvapení! [CZ Titulky]

VIDEO: Victoria Nulandová na plnou hubu prozradila, že USA mají v Evropě výcvikové kempy pro novináře, aby psali proti Rusku! No to je překvapení! [CZ Titulky]

Náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nulandová se rozpovídala včera při slyšení v americkém kongresu. Probíraly se tam ruské hrozby, ruská dezinformační propaganda a vliv ruského éthosu na lidi, především v zemích východní Evropy. Celé její vystoupení bylo o tom, jak americké orgány nemají dostatek peněz na svoji vlastní propagandu a jak štědré peníze prý dostává ruská stanice RT. Jak se však ukázalo, Victoria Nuland měla špatná čísla, protože americká propaganda má více peněz,  než jakákoliv jiná propaganda. Broadcasting Board of Governors (BBG), což je dozorčí orgán americkou vládou sponzorovaných neziskovek, disponuje více než 750 miliony dolarů.

image.jpg
Victoria Nulandová, náměstkyně ministerstva zahraničí USA
Američané mají v Evropě “výcvikové kempy” pro novináře

Daleko zajímavější však bylo její vyprávění o tom, jaké metody kontra-propagandy USA používají. Victoria Nuland odhalila, že na různých místech Evropy mají USA tréninkové kempy, kde cvičí novináře. Victoria Nuland hovořila o novinářích, kteří z Ruska utekli anebo se jenom přihlásili, že chtějí projít výcvikem a potom se chtějí do Ruska vrátit a tam psát proti Putinovi a rozvracet Ruskou federaci zevnitř. Toto skandální odhalení nás ale na Aeronetu nepřekvapuje. Už dlouho informujeme o tom, jak Open Society Fund ve spolupráci s dalšími fondy, neziskovkami a organizacemi napojenými na americké ambasády a americkou federální neziskovku USAID ovlivňují český žurnalistický prostor, aby zahlcoval mainstreamová média americkou propagandou. Rozdávání novinářských cen redaktorům České televize, Bakalových médií, neustálé reportáže o ruské propagandě, to všechno jsou notičky, které mají původ ve výcvikových kempech pro novináře.

V Pobaltských státech a na Ukrajině se snaží ovlivňovat ruskojazyčnou populaci, a když to nefunguje, tak alespoň vycvičení novináři mají tzv. “ruskou” propagandu odrážet zpět, tedy mají do Ruska šířit protiruskou propagandu. A to už jsme doma a nemusíme ani jezdit do Pobaltí. Toto odvracení tzv. ruské propagandy americkou kontra-propagandou vidíme do rána do večere v českém mainstreamu. Od České televize, přes Český rozhlas, až po tištěná média a internet. Všude čteme o hrozbě Ruska a naopak o potřebě transatlantických vazeb s USA, jak o nich hovořil pan redaktor Kundra z Respektu na Českém rozhlasu.

1018624898.jpg
Victoria Nulandová rozdává koláčky lidem na Majdanu.

Takže čeští novináři a žurnalisté nám podstupují výcvikové kempy v amerických “nalejvárnách”, jak se má dělat ta protiruská agenda. Už je jasné, kde se berou peníze na všechny ty fiat-alternativní servery, kde se berou peníze na časopisy, které vydává jisté uhlobaronovo vydavatelství v obrovské ztrátě. BBG má velký rozpočet, ze kterého se bez problému zalepí schodkové rozpočty ztrátových vydavatelství. Stačí, když jejich redaktoři začnou psát o vlivu ruské propagandy, o ruských hrozbách, a hned se peníze najdou. Paní Nulandová je velice schopná. Když přijela v prosinci 2013 do Kyjeva s igelitkou a koláčky (viz. foto výše), které rozdávala majdanistům, tak si mnozí mysleli, že je to nějaká chudá příbuzná, protože ta modrá prošívaná bunda se k ní hodila jako pěst na oko. Ale peníze sehnat umí, to se jí musí nechat.

V Česku se “nalejvá” v Americkém centru v Praze

Ruská “propaganda” spočívá v tom, že lidé v Evropě se dozvídají pravdu, což je dnes v EU pomalu velezrada všech těch evropských hodnot. Lidé musí žít v iluzi, že neomarxismus podle Brusele je jediná volba, že islámská invaze není invazí, ale žádoucím obohacením kultury, že nasunování vojsk k hranici s Ruskem a budování protiraketové obrany je pouhou opatrností před rozpínavostí Ruska. Když Rusko postavilo americké neziskovky v Moskvě mimo zákon a udělalo z nich agenty cizí mocnosti, kteří nemají nárok na působení ve veřejném sektoru v Rusku, strýčků Sórošů a všech Makabejských “nosatců” se to těžce dotklo. Vladimir Putin jim začal rozvracet Nový světový řád a Rusko už jaksi není k mání za pár šupů a nelze ho zplundrovat.

379-cia-usaid-1.jpg
USAID je federální neziskovka USA napojená na CIA.

Takže se použijí služby novinářů, kteří za úplatu napíšou pamflet i proti vlastní matce, jen když to něco hodí. Česká televize je na čele. Její zaměstnanci pravidelně navštěvují Americké centrum v Praze, kde probíhají školení a výcvikové kempy pro novináře, nejen ty české, ale i z Pobaltí a z Ukrajiny. Učí se tam, jak psát proti Rusku a jak prosazovat do svých médií, ve kterých pracují, americké světonázorové pohledy. Nejvíce je to potom vidět na redakci zpravodajství ČT. Ti lidé jsou kvalitně proškolení, dokáží třeba z dobrovolnických serverů udělat ruské kremelské servery a dát jim nálepku projektů financovaných z ruské ambasády. Není pro ně problém vyrobit “zpravodajská falza”, která mají za úkol zdiskreditovat např. lidové hnutí odporu proti členství ČR v NATO nebo proti arabské migraci do Evropy.

Je dobře, že se Victoria Nulandová odkopala a řekla, jak to Američané v Evropě mají zmáknuté a jak si ve svých kempech trénují své úplatné novináře. Práci ale asi nedělají moc kvalitně, protože ti novináři odvádějí prvoplánovou a průhlednou práci a jejich protiruské propagandě postupně věří méně a méně lidí. Alespoň však už víme, jak fungují procesy ve výrobě protiruské propagandy v ČR. Společné teze a notičky novinářů mainstreamu mají svůj původ v amerických výcvikových kempech pro žurnalisty v Evropě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kuli158
Návštěvník
kuli158

Neskutočné, ako sa história opakuje. Aj Hitler mal na propagandu Goobelsa, aby hlásal o mierumilovnosti Nemecka – teraz USA. AJ oni hlásali, že nechcú napadnúť Rusko a napokon to urobili a to bola ich skaza.Aj teraz presne takto sa správajú USA , ale do vojny s Ruskom by rada vyslala Európu. Samotne USA sa Ruska bojí.

Jan Hofírek
Návštěvník
Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Tahle zpráva by měla proběhnout v nějakých regionálních televizích v Česku. To by rada pro poprask a telenovely se asi posr..a. Ta jejich vnucovaná svoboda a demokracie je k zulíbání. Podívejme se co SSa dokázali s propagandou v Iráku a v Libye. Tam propagovali svobodu a nyní jejich komiksový president Odvaha se omluvil. To je jako hodit omylem bombu mezi diváky při letecké show a říci: ,, ale vy jste chtěli show!
Kdo má rozum, pochopí situaci a ví co si o politice SSa myslet.
Ekonomicky stabilní, prosperující, samostatně obrany schopná země je nebezpečná pro SSa.
A k tomu všemu matička Rus chce oslabit petrodolar. To samé pronesl Kadáfi o zřízení zlatého Dynáru. A bylo po něm. Prostá odpověď na otázku:,, Kdo je největší agresor na světě? SSa!
Až nastane konflikt s Ruskem, nehodlám střílet do bratrů slovanů, kterým dlužím to, že jsem mohl narodit a nebyl národ Český vyhlazen Germánem.

Milan
Návštěvník
Milan

Likan – velmi dobře napsáno, ani já bych nešel proti bratrům Rusům, Slované musí držet pospolu. Od Anglosasů jsme se nedočkali nikdy nic dobrého, chtěli nás vyhladit, stejně jako Židy..

Martin
Návštěvník
Martin

Bohužiaľ praha bola vždy centrum propagandy na zlej strane barikády….a potom sa prebrala neskoro a myslela si že 5.kvetna oslobodili vesmír…… lenže prd….a človek myslící ??? Ví své …

pražský pepa
Návštěvník
pražský pepa

Pořád lepší ten pražskej “prd” než to slovenské klerikálně-fašistické hovno za WWII. Zatímco my jsme dle vás nedělali nic za protektorátu, tak vy-Čobolové jste Hitlerovi lízali koule a platili Tetí říší 500,- říšských marek za fyzickou likvidaci slovenského Žida nemaje svých vlastních vyhlazovacích táborů ve fašistickém Slovenském štátě… Na vašem místě bych radši držel hubu.

Feri Solar
Návštěvník
Feri Solar

Nerobil si náhodou na vojne politruka? Tí mali takéto žvásty! Začni radšej u seba! Napríklad, mohol by si sa vyrovnať s prísahou vernosti Ríši, viď priložené videjko. Je tento článok síce starý 1/2 roku ale nevadí, treba Ťa dostať do normálu.
https://www.youtube.com/watch?v=8wOX36KouK8

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

Chtěla bych ještě zopakovat tyto informace pro lidi, kteří ještě neznají souvislosti a k tomu jsem i něco přidala (mimochodem, těch “amerických center” je tady víc a jedním z nich je i Rádio Svobodná Evropa):

Zatímco se poslední dobou pořád mluví o “ruské dezinformační propagandě”, a jak se jí bránit, tak naše země hostí americké propagandistické Rádio Svobodná Evropa a dokonce se naše Ministerstvo zahraničních věcí (za úřadování K. Schwarzenberga) podílelo na založení stipendijního fondu Vaclav Havel Journalism Fellowship, který má za úkol v “nedemokratických režimech” (podle západních měřítek) podporovat “novinářskou pluralitu” a přispět tak k transformaci “represivních” režimů (míněno pár zemí bývalého SSSR, včetně RF). Ti, kteří zvítězí v konkurzu a dostanou stipendium, jsou náležitě proškoleni v centrále Svobodné Evropy v Praze, stejně jako ukrajinská novinářka Olga Malčevská, kteřá natočila s pomocí českých odpůrců našeho prezidenta dokument “Čeští přátelé Kremlu”. Zajímavé na tom je to, že ukrajinská novinářka místo toho, aby se po absolvování stáže (2014 – 2015, obvykle trvá 6 – 9 měsíců) vrátila do své země a odhalovala neřesti nového ještě obludnějšího režimu, než byl ten předchozí, natáčí “investigativní” dokument o prezidentovi země, v níž dostala studijní stipendium..

Čerpáno zde:
http://www.radio.cz/ru/rubrika/tema/pisma-vaclavu-gavelu
(Tady mě zaujala věta, že Olga Malčevská přijela na stáž z prý už svobodné, demokratické země, což má být současná Ukrajina.. A zatímco za vlády Janukoviče nemohli novináři svobodně pracovat – dostávali např. výhrůžky po telefonu, v současné době je to prý o mnoho lepší a jako problém uvádí jen východ Ukrajiny a Krym. O Ruslanu Kocabovi – nezávislém ukrajinském novináři a dalších politických vězních současného ukrajinského režimu zřejmě neslyšela..):
http://www.politvyazni.in.ua/politzakluchennie/

(!) Slavnostní zahájení na Embassy of the Czech Republic in Washington, D.C.:
http://www.mzv.cz/public/cf/ab/f9/784392_700679_The_Vaclav_Havel_Journalism_Fellowship.pdf
(jako první měl tu čest běloruský novinář s týdenním školením ve Washingtonu)

Kdo nečetl článek od Pozorovatelky – zde:
https://aeronet.cz/news/az-skandalni-dokument-nemecke-televize-o-putinovi-a-rusku-a-ukrajinsky-dokument-o-zemanovi-a-ceskych-pratelich-kremlu-kam-az-zajde-antiruska-propaganda-videa/

Kraken
Návštěvník
Kraken

Do budoucna tahle “politika” USA a EU nemůže fungovat.Lidé pomalu, ale jistě procitají z těchto lží o Rusku.

fuckEU
Návštěvník
fuckEU

Fíha 750 milionů dolarů na propagandu USA a to chtějí ještě přidat? Měli by ty peníze radši dát svým potřebným, 46 milionů američanů dostává jídlo na příděl tzv. food stamps a oni vyhazují peníze za ptákoviny jako je propaganda. Zjevně jim nejde o obyčené lidi ti mohou klidně hladovět, ale nesmějí remcat proti USA a jejich úžasné ekonomice.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Presne tak. Podle americkeho ministerstva zemedelstvi, pocet lidi zavislych na potravinovych listcich (SNAP – Supplemental Nutrition Assistance Program) dosahl v roce 2013 nejvyssich absolutnich i procentualnich hodnot v historii. Za poslednich 10 let tak stoupnul pocet americkych zebraku o 30 milionu.

comment image

pbub
Návštěvník
pbub

Jej, za to Rusko by si nikdy nic takove nedovolilo. Psat proti Americe lzi, chran panbuh 😀

Kari
Návštěvník
Kari

Samozrejme ze lzou a maj propagandu vsechny velmoci, ale v dnesni dobe podle me USA lze jeste vic nez Rusko za Brezneva :- )). A take lze nebezpecne. Mejte se krasne

...
Návštěvník
...

Paní Kaganová je škaredá čubka.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Paní Kaganová je chazarská židovka odněkud z Litvy, vlastním jménem Nudelman.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Vzpomínka na Hajánka, když ještě tolik nespinkal a když ho ještě na svá setkání zvali:

Rozhovor na ČT 24

Přiletěla včelka od Karla Schwanzenberga,
uslyšela tajné jednání.
Karel byl prý venku,
v klubu Bilderbergu,
průserem to zavání.

Pak ptala se ho slečna, na slova neskutečná:
„Kdo Nový řád zavádí?“
On se usmál směle:
„Kdo Vám do prdele,
takový plán vypráví?
My jsme se jen sešli,
poplkat si přeci,
utříbit si názory.
Jaké pak spiknutí,
slyším do zblbnutí,
jsou to přece bláboly!“.
„Tak že není pravda,
že plánuje se zrada,
že jste to tak nechtěli?“.

„Za to můžou druzí,
možná i soudruzi,
co zlato vzhůru vyhnali.
Proto padá dolar,
akcie i program.
Bankéři jsou ztoho v prdeli.
Tak musíme čipovat, lidstvo rodělovat,
abychom je viděli.
My pro Vás dobro chceme.
A neříkám, že né!
To oni nás teď podvedli!
Vezmem jim to zlato,
nový standart na to,
proto jsme NEW WORLD OLDER zavedli!
Pár lidí sic chcípne,
nebo možná více.
Je to všechno potřebný!
Když budete v klidu,
přežijete bídu,
proč se bránit otroctví?
Náš taťka je Satan,
není tak zlý katan,
on nás dobře podpoří.“.

Iustus Universalis
Návštěvník
Iustus Universalis

Pane Zemánku, nejsem příliš šťasten, že by jsme s tím my samotní nemohli něco udělati. Zastaviti to a nedopustiti armagedon.
Nejsem šťasten, že bychom měli pouze vydržeti a nésti kříž..
Za miliony historií utrápených a bolestí nasycený tento svět je čekání na poslední soud dle mého nezodpovědné..
Co bude potom vytrváme-li pane Zemánku?
Laickými slovy…

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Pane Lustusi Universalisi, chápu vaší frustraci. I já bych nejraději začal, no asi tušíte co. Vím ale, že se řeší velice důležitá právní rovina sporu mezi Stvořitelem a Satanem. Takže když budu bojovat, brát spravedlnost do vlastních rukou, nic mi to neprospěje. Proto je v Bibli tato doba popsána, jako Velké soužení. Jediná možnost jak zvrátit celou situaci je, že každý člověk na této planetě začne činit pokání a obrátí své srdce k Bohu. Jsem realista a vím, že se to nestane. Vím, že mne i mnoho dalších budou trápit hlady, zabíjet, možná, že i vy budete nakonec zlomen a hodíte po mne kamenem, protože vás přitlačí skrze okolnosti a tlak neustojíte. Vím také, že se v určitém čase stane, že situace těch, kteří půjdou na smrt, se díky Božímu zásahu obrátí. Proroctví říká, že věřící od nevěřících budou odděleni právě tím, že se nezaleknou toho, že mají být pobiti. Jako příklad, že to není nějaký nový způsob záchrany, si prosím najděte v Bibli tuto pasáž Danielovy knihy a to třetí kapitolu. Tato doba je o vytrvalosti. Nestojíme proti tělesným bytostem, ale duchovním silám, které už celému světu posledním satanským rituálem sdělili, že už jsou svrženi k zemi a že mají velice krátké časové období..