VIDEO: Ve Spojených státech proběhla generálka atentátu na Donalda Trumpa právě v...

VIDEO: Ve Spojených státech proběhla generálka atentátu na Donalda Trumpa právě v den jeho 71. narozenin! Republikánský kongresman byl postřelen na baseballu, útočníkem je fanoušek Bernieho Sanderse! CNN se překonala a za útočníka označila zbraň, ne střelce! Zaznělo přes 50 výstřelů, 5 lidí je zraněno!

VIDEO: Ve Spojených státech proběhla generálka atentátu na Donalda Trumpa právě v den jeho 71. narozenin! Republikánský kongresman byl postřelen na baseballu, útočníkem je fanoušek Bernieho Sanderse! CNN se překonala a za útočníka označila zbraň, ne střelce! Zaznělo přes 50 výstřelů, 5 lidí je zraněno!

Netrvalo dlouho a v USA došlo k prvnímu pokusu o atentát po zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA, a to právě v den jeho 71. narozenin. Jde o jasný vzkaz a varování Trumpovi, výstražný symbol! Nyní již identifikovaný střelec zahájil palbu z poloautomatické pušky na skupinu republikánských kongresmanů na baseballovém hřišti ve městě Alexandria ve Virginii. UPDATE: Na veřejnost se již dostalo amatérské video z místa střelby, viz. video nahoře. Během střelby trefil do boku republikánského kongresmana Stevea Scalise, který byl ihned transportován do nemocnice, kde podstupuje operaci. Kongresmani na hřišti trénovali na tradiční kongresový baseballový zápas mezi republikány a demokraty.

James T. Hodgkinson, střelec z Alexandrie.

Střelcem je podle informací 66-letý James Hodgkinson, levicový radikál a podporovatel demokratického kandidáta na prezidenta Bernieho Sanderse [1]. Byl na místě zpacifikován ochrankou a podle informací Donalda Trumpa svým zraněním v nemocnici podlehl. Střelec vypálil na 50 ran a zranil podle informací 5 lidí. Podle stejných informací kongresmanů na samotném místě měl střelec dokonce tu drzost, že před zahájením palby se ptal jednoho z kongresmanů, jestli tam na hřišti právě trénují republikáni, nebo demokraté. Střelec chtěl mít jistotu, že střílí na Trumpovy republikány.

Na americké alternativě se okamžitě rozjelo zpravodajské pokrývání této události nejnovějšími informacemi. Komentátoři se shodují, že útok střelce byl motivován štvavou narací amerických mainstreamových médií proti Trumpovi, zejména v poslední době, které informovaly o divadelních a uměleckých performancích neoliberální americké kulturní fronty, která v poslední době rozvířila emoce několika brutálními scénkami namířenými k zavraždění Donalda Trumpa. Nejprve to byla Kathy Griffin, umělecká aktivistka, která před 2 týdny pózovala s maketou odříznuté hlavy Donalda Trumpa a nazývala to uměním. Za výstup se nakonec musela omluvit, její kariéra je prý teď v troskách, postěžovala si Reuters [2]. Jenže zdaleka nebyla jediná.

Kathy Griffin s “uměleckým” vyjádřením svého názoru proti Trumpovi.
Zfašizovaná americká média dohnala střelce k činu

Na University of Alaska byl vystaven obraz Thomase Chunga, profesorského asistenta, který zobrazuje herce Chrise Evanse, jenž ztvárňuje Kapitána Ameriku, jak drží odříznutou hlavu Donalda Trumpa [3]. Škola odmítla dílo ze školy odstranit, protože se odvolává na 1. dodatek americké Ústavy o absolutní svobodě slova a vyjadřování. To ovšem stále není všechno. Scéna divadla na Broadwayi v New Yorku uvedla adaptaci Shakespearovy divadelní hry Julius Caesar, kde v hlavní roli Caesara vystupuje Donald Trump [4], jehož postava je ve hře na jevišti brutálně ubodána k smrti. Novou adaptaci finančně zasponzoroval protitrumpovský list The New York Times. Všechny tyto hry, obrazy a umělecká ztvárnění působí velmi agresivně na informační pole v americkém mainstreamu a duševně slabší jedinci vezmou takové obrazy a vzory za morální imperativ a povinnost je zopakovat v reálu. Říká se tomu mediální programování veřejnosti.

Obraz profesora Chunga z University of Alaska.

Úplně stejný podtext měl atentát na Ronalda Reagana ze dne 30. března 1981 ve Washingtonu, kde psychicky labilní John Hinckley zaútočil revolverem na prezidenta Reagana před místním hotelem Hilton. Reagan byl postřelen a odvezen do nemocnice, kde se brzy zotavil. Hinckley později uvedl, že Ronald Reagan je ztělesněním zla, protože představuje válečného štváče. Když se ho ptali, kde k názoru došel, tak uvedl jako zdroj americké noviny a televize.

Nejvíce ho podle jeho slov ovlivnily předvolební reportáže o Reaganovi na amerických televizích a také články ve Washington Post. Ronald Reagan měl ve svém prvním volebním období v amerických médiích velké nepřátele a Hinckleyho atentát je dáván do souvislosti s tím, že média o Reaganovi v USA tehdy tvrdila, že zemi zatáhne do regulérní války s Íránem stejně, jako byla válka ve Vietnamu. Toto štvavé informování vybičovalo Hinckleyho k činu a 30. března 1981 se pokusil Reagana zabít.

Záběr z divadelní hry Julius Caesar divadla na Broadwayi v New Yorku. Na zemi leží Donald Trump ubodaný nožem.
Liberální média v USA sklízí plody svých weaponized fake news proti Trumpovi

Úloha amerických médií dnes je úplně stejná. Mají vybičovat labilní Američany v levicovém spektru, aby to udělali, aby zabili Trumpa. Je to mediální programování informačního pole. Útoky proti Trumpovi se ale neomezují jen na televizi a noviny, nově se do útoků proti němu staví i umělecká fronta, divadla a inteligence soustředěná okolo amerických univerzit. Jenže nejde o inteligentní odpor vůči Trumpovi, ale o odpor s nádechem sektářského násilí. Všimněte si, jak si američtí liberálové, novináři, profesoři a umělci libují v perverznostech a brutalitě, v odřezaných hlavách prezidenta. Podobné scény totiž zobrazují důkazy z uniklých emailů demokratické strany v kauze Pizza Gate, kde se washingtonská elita zúčastňuje sexuálních orgií s dětmi a satanských rituálů s dětskou krví. Tato zvrácenost se potom odráží jako v zrcadle zpět do jejich života, do uměleckého ztvárnění, na prknech divadel, v televizních vystoupeních nebo v namalovaných obrazech.

Záběr z divadelní adaptace Julia Caesara od Shakespeara na Broadwayi. Donald Trump jako Caesar je ubodán k smrti svými spolupracovníky.

Naprostý otřes potom představuje reakce televize CNN na tento útok proti republikánskému kongresmanovi. Televize na svém Twitteru totiž uvedla, že zbraň byla poloautomatická a pokračovala ve střelbě na další lidi. Chápete? Ne, že útočník pokračoval ve střelbě na další lidi, ale “zbraň pokračovala ve střelbě”. Jako kdyby to fungovalo tak, že zbraň se ráno probudila, nasnídala se, sedla do auta, zeptala se, kdo na hřišti trénuje a potom sama zbraň začala střílet. Idiocie novinářů CNN tak dosáhla nového vrcholu, když zosobňují zbraň jako samostatnou osobu. Jenže tohle všechno je součástí informační války proti Donaldu Trumpovi.

Profilová stránka střelce na Facebooku. Na fotografii v banneru je Bernie Sanders.

Média vědí, že Trump jim překazil veškeré plány s Hillary Clinton, že američtí občané jim vystavili stopku, a protože se nedaří Trumpa sesadit dokonce ani po slyšení Jamese Comeyho v Kongresu, který jako bývalý šéf FBI vypovídal o údajném nátlaku Donalda Trumpa na zastavení vyšetřování jeho bývalého poradce Michaela Flynna kvůli napojení na Rusko, tak to znamená, že liberálům a neoconům v USA už zbývá jen jedno řešení, zabití Trumpa.

CNN se překonala, z útoku byla obviněna “zbraň”…

Levicoví aktivisté okamžitě začali obviňovat nikoliv střelce, ale držení zbraní v USA. Jekot spustila všechna americká média, která začala vyjíždět statistiky a počty obětí. Namísto politicky motivovaného útoku pachatele, který chtěl pozabíjet co nejvíce republikánů, se z toho má stát veřejná diskuse o omezení práva na držení zbraní. Americký mainstream plní stejně nebezpečnou úlohu vymývání mozků a odvádění pozornosti stejně, jako to dělají mainstreamová média v Evropě. Zatímco Evropa čelí invazí arabských migrantů, politici za největší ohrožení označují Rusko a média tuto naraci posilují nekonečnými rozbory a dezinformačními pamflety o vlivu Ruska na evropská média, o hybridních hrozbách z Kremlu, o ohrožení demokracie.

Přitom tím největším ohrožením demokracie je, když šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker vyhrožuje Česku, že s ní zahájí správní řízení kvůli neplnění kvót na přerozdělování uprchlíků, které Evropská rada odsouhlasila v roce 2015. Juncker si stěžoval, že ČR za uplynulý rok přijala v rámci přerozdělování jen 12 migrantů [5]. Přesto však v České republice je ve velkých městech, hlavně v Praze a v Brně, možné vidět velké počty cizinců arabského a afrického původu. Lidé si myslí, že jde o migranty a uprchlíky. Problém je v tom, že toto nejsou obvykle uprchlíci, ale je to proces migrace v rámci Schengenu, což není totéž jako uprchlíci, ale výsledek je to stejný. Je to důsledek Lisabonu.

Uprchlíci v ČR nebo “jenom” cizinci na výměnných pobytech?

Za těmito vysokými počty cizinců stojí podle informací naší redakce české vysoké školy, mohutné výměnné pobyty v posledních letech a neziskový sektor. Jen v minulém roce začalo na českých vysokých školách, státních i soukromých, studovat přes 12,000 cizinců a celkově v úhrnu v ČR studuje okolo 75,000 cizinců [6]. Problém s těmito cizinci není tentýž jako s migranty. Studující cizinec je jiná sorta lidí, než uprchlíci z Afriky v adidaskách, s iPhonem v ruce a s rukou nataženou pro dávky. Co však může představovat riziko, to je vytvoření zázemí pro tyto vzdělané lidi, kteří pochází z arabských zemí.

Tito vzdělaní lidé totiž jednou vytvoří v ČR zázemí pro příchod soukmenovců, kteří zaplavují celou Evropu. První vlna vytvoří zázemí jako předvoj. Stejně tak je třeba dávat pozor na studenty, kteří nestudují v ČR kvůli talentu, ale jenom proto, že jim studium zaplatila nějaká neziskovka v rámci integračního fondu. V Německu se to tak dělá, že určitá skupina migrantů dostává studijní povolení a už tak nejsou migranti ve statistikách, ale pouze cizí studenti. Uměle se tím snižují počty migrantů ve statistikách. ČR sice přijala oficiálně možná jen 12 migrantů, ale tisíce arabských cizinců jsou v ČR na jiné pobytové statusy, obvykle studijní, nikoliv uprchlické.

Tyto hrozby jsou naprosto reálné, přesto evropská média neustále útočí na Rusko a montují do hlav lidí strach z Ruska. Tahle indoktrinace je nebezpečná, protože mladá generace na tuto indoktrinaci slyší a může se stát, že jednoho dne budou tleskat pro rozpoutání války s Ruskem. Nemají problém uřezávat hlavy, ať už jenom jako, nebo doopravdy, když sponzorují ISIL. Mainstreamová média plní veřejnou objednávku likvidace a autogenocidy vlastních národů. Střelba v USA na kongresmana je pouze předehrou k atentátu na Donalda Trumpa. Americká veřejnost se má na to připravit, je to příprava informačního pole pro tuto událost. V Evropě probíhá to samé, ideologická příprava před konfrontací s Ruskem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Co to je za střelce, který vypálí 50 ran a nikoho pořádně netrefí? Z těch padesáti ran i průměrný střelec trefí alespoň 20 senátorů. Tak promrhat příležitost ulehčit planetě od několika šmejdů!!!!!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Podle jiných zdrojů bylo těch ran celkem padesát, tedy i s těmi, co vystřílela ochranka po útočníkovi.
S poloautomatickou zbraní, tedy se zbraní která se po každém výstřelu znovu nabije a umožňuje tak střelbu dávkou si musíte vybrat, jestli budete střílet hodně, nebo přesně.
Přesná je střelba jednotlivými ranami nebo krátkými dávkami po 2-3 ranách. Pokud se nejedná o střelbu v jedné rovině na vzdálenost do 100 m, tak další kulky už jdou nahoru a spíše způsobí nějakou náhodnou škodu či zranění, než že by zasáhly zamýšlený cíl.
Střelec asi nechtěl čekat než se ostřelovaní rozutečou nebo poschovávají a chtěl jich dostat co nejvíce, než se vzpamatují a začnou se krýt a zmenší mu tak odkrytou plochu těla.
Navíc se standardní západní ráží 5.56mm, téměř nic neprostřelíte, pokud se ostřelovaní začnou za něčím krýt.
To není jako naše stará známá 7,62mm, která prostřelí na 200m plech 5mm tlustý a pokud se netrefí zrovna do okolí suku, tak projde i dřevěným železničním pražcem (sám jsem to nezkoušel, vykládali nám to zbrojíři).
Další věcí je, že pokud chce útočník takový útok přežít, tak to musí být provedeno stylem ,,udeř a uteč”, jakmile se na místě chvíli zdrží, tak se někdo vzpamatuje z prvního šoku a začne opětovat palbu. Zvlášť v Americe. A protože člověk, který vlastní a nosí zbraň s ní zpravidla umí zacházet, jinak by se s kilem železa netahal, tak útočník dopadl jak dopadl.
Před pár lety někde v Texasu takhle nějací dva výrostci začali z křoví střílet na účastníky pohřbu oběti loupežného přepadení (asi to byli kamarádi pachatelů). Pár lidí stihli postřelit, nikoho smrtelně, načež ozbrojení účastníci pohřbu tasili svoje zbraně a oba dva blbečky rozstříleli ještě před příjezdem policie.

wrt
Návštěvník
wrt

To sa mi nezdá. Taký kaliber používajú Američania len u útočných pušiek. Krátke zbrane majú obvykle 9mm a viac.

Basman
Návštěvník
Basman

Doporučoval bych Vám, si zjistit rozdíl mezi poloautomatickou a automatickou zbraní, ať tady nepíšete blbosti!

x&t
Návštěvník
x&t

OT: odklon Evropy od USA pokračuje: http://www.zerohedge.com/news/2017-06-15/germany-austria-slam-us-sanctions-against-russia-warn-collapse-relations
“Europe’s energy supply is a matter for Europe, and not for the United States of America,” Kern and Gabriel said.
Tak aby si to pamatovali, až někomu budou cpát svoje zájmy.

alek
Návštěvník
alek

Výpověď top finančníka, že nejvlivnější jsou satanisti
https://gloria.tv/video/Qp8pUmJvNi3C376o7KFt1nwqq

alek
Návštěvník
alek
Herman
Návštěvník
Herman

Trumpa je treba podporit at to zlo vymete z te baziny a nekdy se konecne dockame toho GCR/RV. A tim skonci tato doba temna a otroctvi babylonskeho dluhu. Pokud se obycejni lide spoji, tak spolecnymi silami bychom to meli dokazat. Vymest ty kabalisticke poskoky z managementu velkych bank, kteri porad to GCR/RV sabotuji… V sazce je osud lidstva na teto planete…

http://inteldinarchronicles.blogspot.com/2017/06/quan-yin-real-sitrep-global-release.html

Muslimové údajně verbovaní do Policie ČR
Návštěvník
Muslimové údajně verbovaní do Policie ČR

Údajně Vláda ČR schválila cílenou rekrutaci muslimů do řad nováčků do české Policie.

To je bordel. Co k tomu řekne pan Chovanec???

Citace z článku:

“Není zde vhodná snaha o laciné body jalovou kritikou policie – ta dělá, co dostane nařízeno. Je ale vhodné, ba naprosto nezbytné všimnout si, co dělají ti, kteří mají úkolovat policii v zájmu ochrany občanů téhle země. V těchto dnech česká vláda odsouhlasila plán verbovat do řad Policie ČR muslimy. Jak jinak, že!? Vždyť oni tady nejsou, nebudou a ani sem nechtějí – takže je jasné, že Policie ČR se bez nich neobejde. Už dříve byly připraveny zákony pro jejich snadné usídlování. A teď proti občanům této země dostanou mocný a pádný nástroj – policejní pravomoce, včetně obušků, slzného plynu, projektilů gumových a možná i negumových.”

Komplet zdroj:

http://narodnidomobrana.cz/283-bestialni-agresivita-vetrelcu-kam-az-jsme-dosli-aneb-budoucnost-zacina

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Co se to s Amerikou stalo? Člověku se ani nechce věřit, kam až tato země za celá ta léta hluboka klesla. Z kdysi hrdé země se stala nemocná bytost.

Srovnejte si:
Když byl zvolen Obama v roce 2008, děly se nějaké takové násilné masové protesty proti Obamovi, jako teď proti Trumpovi?! Vyhrožovala snad řada lidí Obamovi smrtí či znásilněním jeho manželky?! Docházelo k masovému napadání Obamových příznivců?! Pózoval někdo s Obamovou odříznoutou hlavou?! Atd.?! Ne!

A po zvolení Trumpa prezidentem USA? Začalo docházet (už před samotnými volbami) k masovému napadání Trumpových příznivců ze strany pravdoláskařských anti-trumpovců, jsou časté výhružky Trumpovi smrtí a dokonce a to je už ohavnost nejvyššího kalibru, jaké může udělat jen s prominutím opravdové hovado, někteří američtí pravdoláskaři nedávno vyzývali ke znásilnění Melanii Trumpové.
Viz např. zde:
comment image

http://conservativefiringline.com/banker-says-twitter-account-hacked-tweet-calling-melania-trump-beheaded/

Hm, opravdový „gentleman“ a „milovník žen“, že?
Ach, ta Trumpova bájná „neúcta“ vůči ženám. ?

To už začíná pomalu připomínat praktiky (žido)bolševiků, konkrétně např. typu Sverdlova a Jakova Jurovského, co nejenže popravili ruského cara, ale i celou carskou rodinu. A tito američtí levicoví neobolševici míří svými (zatím verbálními útoky – bůhví ale, kde to až skončí, raději ani nepomyslet) výhrůžkami na adresu nejen Trumpa, ale i ostatních členů Trumpovy rodiny.

Hollywoodská pražská kavárna také nezůstává stranou. Ostré výhružky a útoky na Trumpa a jeho rodinu přicházejí i odtud. Škoda slov.

Je smutné, že právě v povzbuzování násilností té ultralevičácké aj. lůzy hrajou roli tyto různé „intelektuální elity“ ze světa šoubyznysu a herectví, hlavních médií atd.

Nedovedu si představit, že by v Americe třeba před více než 50 lety mohl někdo hromadně, otevřeně a beztrestně vyhrožovat Kennedymu smrtí či vyzývat ke znásilnění Jacqueline Kennedyové a podobné ohavnosti – takoví lidé by v té době měli dveře své kariéry a pověsti mezi lidmi už dávno zabouchnuté. Bohužel, doba je jiná a v USA se za tu dobu poměry změnily k horšímu. Vládnoucí americké elity jako Bilderberg, Trilaterální komise a různé podobné zednářské satanské spolky tuto zemi posílají pomalu a jistě pod kytičky. Amerika, kdysi právem obdivována pro své kořeny a hodnoty jako svoboda, individualismus, kapitalismus, vlastenectví a úctu ke křesťanské tradici, se změnila v zednářskou neomarxistickou žumpu, jako ostatní země Západu.

Obávám se, aby to nakonec neskončilo krvavou občanskou válkou a rozpadem USA, což by bylo pro Američany jedna z největších geopolitických katastrof, stejně jako byl pro Rusy rozpad historického ruského území (tehdejšího SSSR) v roce 1991 či VŘSR r. 1917.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Co se týče výše “milých” slov “gentlmana” Dona Kinga výše:

Vzpomínáte, jak se pokoušeli Trumpa zdiskreditovat na základě jednoho pseudoskandálu, že něco řekl “neuctivého” o ženách před mnoha lety?
K tomu lze doplnil pouze trefná slova jednoho amerického šerifa (pozn.: řečená v jiném kontextu, ale stále aktuální) Davida Clarkeho:
“Pokud šlo o tyto ženy, které byly v Bílém domě, připadalo jim v pořádku je špinit. Ale když jde o jejich ženy (pozn.: demokratů), tak si najednou hrají na oběti.”

Šerif David Clarke vs feministka
https://youtu.be/fpqdx78QtIs

K tomu jen dodám, že když řekl Trump něco tak “hrozného” (z jejich pohledu) o ženách, byl Trump “buran”, ale když jde o ženy z protistrany, je najednou jejich hanění a hulvátství vůči nim v pořádku (viz výše případ s výzvou ke znásilnění a zavraždění Melanie Trumpové). Holt, tyto elity se řídí slovy “všichni lidé jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější”.

kari
Návštěvník
kari

je to hnus. Neschopnost Americanu rozlisit dobro a zlo, takhle nadherna zeme jako Amerika, s Duchem indianu a svobody, a oni se takhle znicej. Velmi smutne. Jen nejvetsi zbabelec a uchyl si dovoli neco takoveho k manzelce sveho prezidenta. Ani nema odvahu napadnout jeho, ale jeho zenu. To fakt nesnasim. Ubohost nejvyssiho zrna.

BPN
Návštěvník
BPN

Souhlasím a plně sdílím Vaše obavy,pouze ve slovním spojení “Hollywoodská pražská kavárna” bych napsal” HollýÚdská pr…”,to přesněji uvedené umělce charakterizuje.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Forever, preji US jak obcanskou valku, tak jejich rozpad. Nic jineho si ti parchanti nezaslouzi. Napachali tolik zla, ze o zdokumentovanem svedectvi za vsechny prasarny, loupeze, atentaty, najezdy, valky, prevraty a revoluce v jinych statech, by musela byt postavena velka knihovna.
Preji Americanum, aby sami poznali na vlastni kuzi vse, co pachali staleti na cizich narodech. Tenhle pronarod naprosto nevi, co jsou empatie CLOVEKA, protoze oni lidi nejsou. Pohled na znicene zeme, tisice mrtvych vcetne deti, rozbombardovana cizi mesta, znicena infrastruktura, je jim pouze pro smich, pokud nejde o amika. Prezrany, nafoukany a primitivni narod, kteremu se usadilo sadlo na mozku. Narod “of mongrels”.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Co máte pořád proti Americe? Už to s tím fanatickým antiamerikanismem trochu přeháníte. Kolik Američanů jste za život potkala, že takto hodnotíte všechny Američany? Odsuzovat kolektivně všechny Američany za zločiny jejich vládnoucích elit (v posledních pár desetiletích) je stejný nesmysl, jako odsuzovat kolektivně všechny Rusy aj. národy (pozn.: tehdejšího SSSR) za zločiny vládnoucí sovětské komunistické moci v roce 1968 na naší zemi.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Neprehanim, Forever. Ty neznas jejich nasilnickou a vrazednou historii? Je to na internetu, tak si dopln fakta, kdyz jsi takovy hura proamerican. Hirosima a genocida indianu Ti nestacila? V dnesni aktualni dobe Jugoslavie, Libye, Irak, Afghanistan, Ukrajina, soucasna Syrie a buhvi, kde jeste jsou ti svabi rozlezli? Nic neprehanim! Agresivni podrazaci to jsou a s zadnym fanatismem to nema nic spolecneho. To jsou hola fakta, ktere si Amerika nikdy neprizna, jelikoz ty valky a rozbroje dela ve jmenu demokracie jejich cestou. A ona je jeste navic na ty svoje svinarny hrda!!! Vlitnou do nejake slabsi zeme, ktera neco ma a hned jim nabizi tu jejich proklatou demokracii. “Nechcete demokracii? Tak my vam ji stejne udelame”. Pritom jen skutecny hlupak muze verit, ze amikum jde o demokracii a blaho ciziho naroda. Jednoduse receno, kam prisli – vrazdi, nici, bombardujou a hlavne – KRADOU. Vzdyt je to odporny stat dnesni US! Plny primitivu, nasilniku, hulvatu a nevychovancu. Skutecnych vzdelanych a chytrych lidi, aby clovek lucernou hledal za bileho dne.
Mezi Rusy a Americany je setsakramentsky rozdil. Rusko rozhodne nevedlo dobyvacne valky a nekradlo jak straka. Dnesni Rusove jsou daleko chytrejsi a vzdelanejsi nez americti kovbojove. To mohu osobne potvrdit, kdyz ctu komentare amiku a Rusu. Jen se podivej, jak se vyjadruje (j)elita americke vlady vcetne Trumpa a srovnej to s Putinem, Lavrovem nebo novym zastupcem OSN po Curkinovi. Az mne je Rusu lito, ze se musi s takovymi debily neustale seriozne jednat. Je nebetycny rozdil mezi americkym vozembouchem a uhlazenym ruskym diplomatem.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

USrael je od začátku židozednářský Golem židovské kabaly, ale nelze šmahem všechny lidi z USraele do jednoho pytle. Dojde tam k otřesům a krvavým událostem typu občanské války, stejně jako v Evropě, i když z trochu odlišných důvodů, o tom je již rozhodnuto a ten rozjetý vlak už nikdo nezastaví.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Bubus Americanus je specielni druh lidi, Brutopyre. Neznam osobne nikoho z nich, kdo by se pohorsoval nad jejich historii. Jejich charakteristiku jsem poznala osobne.

Forever Slav:
Návštěvník
Forever Slav:

Co se to s Amerikou stalo? Člověku se ani nechce věřit, kam až tato země za celá ta léta hluboka klesla. Z kdysi hrdé země se stala nemocná bytost.

Srovnejte si:
Když byl zvolen Obama v roce 2008, děly se nějaké takové násilné masové protesty proti Obamovi, jako teď proti Trumpovi?! Vyhrožovala snad řada lidí Obamovi smrtí či znásilněním jeho manželky?! Docházelo k masovému napadání Obamových příznivců?! Pózoval někdo s Obamovou odříznoutou hlavou?! Atd.?! Ne!

A po zvolení Trumpa prezidentem USA? Začalo docházet (už před samotnými volbami) k masovému napadání Trumpových příznivců ze strany pravdoláskařských anti-trumpovců, jsou časté výhružky Trumpovi smrtí a dokonce a to je už ohavnost nejvyššího kalibru, jaké může udělat jen s prominutím opravdové hovado, někteří američtí pravdoláskaři nedávno vyzývali ke znásilnění Melanii Trumpové.
Viz např. zde:
comment image

http://conservativefiringline.com/banker-says-twitter-account-hacked-tweet-calling-melania-trump-beheaded/

Hm, opravdový “gentleman” a “milovník žen”, že?
Ach, ta Trumpova bájná “neúcta” vůči ženám. 😉

To už začíná pomalu připomínat praktiky (žido)bolševiků, konkrétně např. typu Sverdlova a Jakova Jurovského, co nejenže popravili ruského cara, ale i celou carskou rodinu. A tito američtí levicoví neobolševici míří svými (zatím verbálními útoky – bůhví ale, kde to až skončí, raději ani nepomyslet) výhrůžkami na adresu nejen Trumpa, ale i ostatních členů Trumpovy rodiny.

Hollywoodská pražská kavárna také nezůstává stranou. Ostré výhružky a útoky na Trumpa a jeho rodinu přicházejí i odtud. Škoda slov.

Je smutné, že právě v povzbuzování násilností té ultralevičácké aj. lůzy hrajou roli tyto různé “intelektuální elity” ze světa šoubyznysu a herectví, hlavních médií atd.

Nedovedu si představit, že by v Americe třeba před více než 50 lety mohl někdo hromadně, otevřeně a beztrestně vyhrožovat Kennedymu smrtí či vyzývat ke znásilnění Jacqueline Kennedyové a podobné ohavnosti – takoví lidé by v té době měli dveře své kariéry a pověsti mezi lidmi už dávno zabouchnuté. Bohužel, doba je jiná a v USA se za tu dobu poměry změnily k horšímu. Vládnoucí americké elity jako Bilderberg, Trilaterální komise a různé podobné zednářské satanské spolky tuto zemi posílají pomalu a jistě pod kytičky. Amerika, kdysi právem obdivována pro své kořeny a hodnoty jako svoboda, individualismus, kapitalismus, vlastenectví a úctu ke křesťanské tradici, se změnila v zednářskou neomarxistickou žumpu, jako ostatní země Západu.

Obávám se, aby to nakonec neskončilo krvavou občanskou válkou a rozpadem USA, což by bylo pro Američany jedna z největších geopolitických katastrof, stejně jako byl pro Rusy rozpad historického ruského území (tehdejšího SSSR) v roce 1991 či VŘSR r. 1917.

Administrator
Admin

Za tímhle vším stojí v USA sionističtí židé a jmenovitě Trockisti. Mají to v krvi, násilí, brutalitu, řezání hlav. Dokud američtí prezidenti skákali podle jejich not, nebyl důvod k demonstracím a uřezaným hlavám. Jakmile se k moci dostal Trump, který chce systém sionistické moci narušit, začínají sionisté ukazovat své drápy. Trump rozbíjí systém Pax Americana, který sionisté pracně budovali celé dekády. Takže se dá očekávat další a další posilování útoků proti Trumpovi, klidně i zbraněmi a střílením.

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Skvělým a ověřeným lékem na nemoc šílených nelidí- trockistů, je cepín!

kari
Návštěvník
kari

mama mia tak snad tam v te Americe maj take nejake zakony. Jak byva(valo) zvykem. Zkuste napriklad v Turecku pozovat s uriznutou hlavou Erdogana, nebo vyzivat ke znasilneni jeho zeny a zavrou Vas, az zcernate. A udelali by velmi dobre. Proste musi byt zakonne limity, ktere se nesmi prekrocit. Vzdyt je to do oci bijici az za ocean. Tak Trumpetu vysetruji pro udajne styky s Ruskem a kdesi cosi, a takova Clintonova, byvala dvojnasobna prvni dama USA, senatorka a ministrine zahranici a klidne brala prispevky od Saudske arabie, Kataru a kdo vi od jakych gauneru jeste na prezidentske volby, a s nikym to ani nehne. Do oci bijici prodejnost a dvoji metr. USA by se meli jit (konecne) zahrabat. Svetu by se ulevilo ?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Admine, Trump je celou svou dusi pro-izraelsky a pokud vim, ten vznikl na popud zionistu. Vsechny jeho deti jsou bud v manzelskem svazku s zidy nebo s nimi randi. Tady se mi spise zda, ze probiha boj mezi samotnymi zidy. Trump je pouha figurka na geopoliticke sachovnici, kterou tam dosadila strana zidu a soupe si s ni dle potreb. To jsou ti, kteri se zuby nehty snazi vyhodit ze sedla zidovskou, momentalne vladnouci kliku. A zidi se umi rvat o moc a penize jak vztekli psi. Trump o zasadnich vecech nerozhoduje, protoze kdyby rozhodoval, uz davno by jednal s Ruskem na urovnani vztahu. Nevyhazoval by z mist sve lidi, naopak by vyhodil z dulezitych pozic vsechny ty, co mu podrazeji nohy. Trumpova moc je velmi, velmi omezena a zatim neni nadeje, ze tomu bude jinak.

albatros
Návštěvník
albatros

Slečna kyborg. Dívka, která už víc než rok žije s čipem v těle
V Česku přibývá lidí, kteří si pod kůži nechávají implantovat radiovými vlnami ovládaný čip. Několikamilimetrová kapsule toho přitom zatím příliš neumí.
Článek

Studentka medicíny Tereza se k subkultuře tuzemských „kyborgů” přidala už loni. Čip má na hřbetu levé ruky mezi palcem a ukazovákem. „Pro mě je to něco jako piercing,” vysvětluje.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/slecna-kyborg-divka-ktera-uz-vic-nez-rok-zije-s-cipem-v-tele-32934?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Slečna kyborg?
Slečna slepice.

Rus
Návštěvník
Rus

Nevím co se děje , ale teď 11:15 na ČT 24 živě debata Putina s občany

alek
Návštěvník
alek

i na Seznamu

weissbach
Návštěvník
weissbach

Kdo na to má v pracovní době čas. Tohle pojede ve velkém až přes youtube a alternativu.

heron
Návštěvník
heron

Dnes uz se tak moc v praci nekrati cas se solitairem, ale s prohlizecem. Tisice lidi si v praci najde cas na prokrastinaci. U soustruhu to jde asi blbe, ale dokonce i tipouzivaji napriklad predrazeny mobilni internet, protoze je to v praci momentalne nebavi. No vsude to diky Bohu jeste nevypada jak v nejake asijske automobilce, kde nemuzou jit pomalu ani na zachod- respektive maji cerny puntik, ktery jim rad zakresli ne asijec, ale Cech.

albatros
Návštěvník
albatros

Mno jak kde. Oni i ty kancelářské krysy berou pěkně u huby po americkém vzoru. “When you work, you work and that´s it.”
Tzn. žádnej net, žádnej foun a čistá pracovní plocha. Pití spíše ne, ale když budete hodně hodnej, tak kalíšek s víčkem. Přestávka dobrá akorát tak na žaludeční vředy. Čůrání se samozřejmě hlásí. Nedělám si prdel, zažil sem na vlastní kůži.

albatros
Návštěvník
albatros

Neděje se nic. Jak ste řekl, bylo 11:15, sledovanost nula nula prd a takhle se dělá alibi.

Janap
Návštěvník
Janap

Náhodou jsem se “nachomýtla a hodně zajímavé… pak to stopli s tím, že to půjde jen z webu… to už nešlo, sekání, špatný a neslyšící simultálnní překlad.

Administrator
Admin

Prezident Putin měl výroční debatu s občany, RT to přenášela celé. V kostce:

– Nabídl azyl Comeymu (bývalý šéf FBI)
– USA nejsou nepřítel, i přes nové sankce uvalené americkým senátem včera na Rusko
– I když jsou Američané přátelé, snaží se v Rusku ovlivnit nadcházející prezidentské volby

ČT přenos stopla ve chvíli, kdy se začalo mluvit právě o americkém vměšování do voleb v Rusku.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Putin THUG LIFE 😀

kari
Návštěvník
kari

prima linka s Putinem. Rusove muzou se svym prezidentem primo diskutovat. Ja jsem napr. primou diskuzni linku lidi s Vaclavem Havlem, Klausem, nebo Zemanem nikdy nevidela. A obavam se, ze ani neuvidim ?. Pak kde je vetsi demokracie?

Kareel
Návštěvník
Kareel

Přímá linka s Putinem:) Vy mě bavíte:)To byla hrozná šaškárna ty otázky z lidu:)

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Jo, akorátže v popisce v programu ČT uvedla: Horror, Sovětský svaz.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Nám Čechům vyhrožuje alkoholik a osoba, která nemá ani ponětí o tom, že rakev nemá kapsy. Co zde nahrabete, to si do hrobu nevezmete. Realita dnešních dní je asi taková.
Celí den člověk maká, aby měl. Večer si sedne k bedně a kouká, co to po nás nějaký eurohujer chce a k tomu demokraticky s námi bude jednat v rámci sankcí.
Pokud nějakému vypatlanému občanovi jde o dotace, ujišťuji vás, že dotační politika je to co páchá největší zlo. Na co nemám nekupuji, nestavím, neopravuji. Tohle bylo pravidlo za dávných času před vstupem do spolku Eurohujeru. Na vše si člověk musí vydělat.
Lidi proberte se, naše země posílá prachy do EU a pak nám něco pošlou zpět. Každý po něčem touží, ale až se ten sen hmotní najde se další a to co člověk chtěl jde do kopru.
Já mám taky sny a plány, ale jeden dar co jsem dostal už při narození nechci ztratit a nikdy jej zaprodat. Vždy budu za ní bojovat. A to je svoboda. Dnes je to slovo skoro bez významu, málo kdo si tohle uvědomí. Ale až budete v těžké chvíli, sami řekněte: ,,jsme svobodný člověk a můžu se rozhodnout”.
Po panu Klasovi střílel magor airsoftovou pistolí, včera střílel ostrýma magor v USA a prý jako nácvik na atentát na prezidenta Trumpa. Nyní nám opět ukazuje ten skvělý západní svět jak funguje demokracie a jaká je svoboda. Pokud budeš ovce nic se ti nestane, pokud se staneš vlkem, dostaneš kulku. Stádo vždy vede beran a byl bych rád kdy bylo těchto beranů více. Mám na mysli pana Zemana, Putina a Trumpa. Tímto jsem nechtěl tyto pány jakkoliv urazit.

Micanut
Návštěvník
Micanut

Nechci byt arogantniho, ani povyseny, ale pokud mluvite o svobodne, mate jasno, CO vlastne svoboda je, CO obsahuje a a jaka je je jeji zakladni a nezvraritelna definice? S Vasim komentarem souhlasil, jen bych se chtel ujistit, ze opravdu vite, CO svoboda je. Znam totiz mnoho lidi, kteri mluvi o svobodne, ale vubec nechapou jeji podstatu. Dekuji za odpoved (predem).

weissbach
Návštěvník
weissbach

Skvělý západní svět je dnes extrakt všech totalitních projektů od dob inkvizice. Všechny funkční a efektivní nástroje byly implementovány pod fasádou tzv. liberální demokracie. V realitě soft fašistická korporátní totalita, kde existuje místo opozice pouze diverzita, mnohost téhož.
Kdy na výběr máte mezi různými formami téhož. Asi jako když si žena důchodového věku jde vybrat něco “zajímavého ke čtení”. Má na výběr mezi Překvapením, Rytmem života…. Obsah je stejný, stejný papír, stejná tiskárna, stejný majitel, jen fotky a titulek jiný. Totéž zpravodajské kanály, totéž dětské pořady, totéž výchovný a vzdělávací systém, totéž potraviny…
Koncentrace ideových i materiálních zdrojů a jedno propojení pod jedním vedením, jedním vlastníkem. Někde ve Švýcarsku na to vypracovali takový zajímavý graf. Taková pavučina, kde se všechno sbíhá k tuším pěti vlastníkům. Ta koncentrace moci do jedněch rukou akcelerovala po převratu 11.9. a false flag válkou “proti teroru”. Nicméně pokud jde o média, tam nastal průlom už za Clintona, který umožnil informační monopol velkých tiskových agentur. Bez toho by logicky nebylo možné vytvořit krytí pro události po 11.9. a přesun potřebných prostředků do rukou 1%, pak umělá krize 2008 k větší kontrole a koncentraci finančních toků, zrychlení dluhového otroctví, pak majdan k militarizaci a uvolnění zbrojení, pak umělá migrační krize a import terorismu k větší kontrole obyvatelstva, elektronického dohledu, zavádění cenzury, filtrování informací, zřízení útvarů pro boj s ideologickou diverzí a subverzí /kontrolou nad informačním polem/, odzbrojování obyvatelstva, umožnění kontrol a domovních podmínek pod legislativním krytím paragrafů o znečišťování ovzduší…. atd. atd… O tom se před pár lety nikomu ani nezdálo a je to tu.
Každý teroristický útok je vždy následně provázen voláním po větší cenzuře, větší kontrole našeho soukromí, zpřísněním dohledu nad obyvatelstvem, nikoli teroristy. Ti sem proudí zásobovacímu trasami bez překážek. Tedy s překážkami v Maďarsku například. Tam to moc nejde. Proto Open border a “tenhle svět patří všem”… Přes kontrolní body a ostnatý drát jen tak zbraně, drogy a miliony eur jako “uprchlík” ze “Sýrie” nepronesete. Všimněte si, že se už nemluví o uprchlících ze Sýrie už v mediálním matrixu přestalo mluvit. Teď už se mluví o běžencích obecně. Před suchem, před vodou, před klimatem, před bídou, před čímkoli, protože za Syřana se schová milión, ale ne 5, 10, 20…. Takhle může perpetuum mobile přes Středozemní mořem jet dnem i nocí 365 dní v roce a udržuje se v pohybu sypáním miliard do NGO, které to pro Sorose a EU zajišťují, aby to nevypadalo podezřele, že si to státní orgány dělají samy. To by bylo divné i středně vymytému mozku ve Stockholmu…
Jinak Soros tomu samozřejmě nevelí, on má celou věc pouze na starosti skrze svou dlouho budovanou síť vychovaných kádrů a neziskovek. Je to pouze jedno z ramen chobotnice.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Weisbachu neni to jen v evrope a usa. Japonsky sionisticky poskok Abbe prave zavedl tvrdou cenzuru pod zaminkou ochrany pred terorismem. Ovsem odpovedi jsou mohutne poulicni protesty. Chapadla chobotnice jsou vsude.

weissbach
Návštěvník
weissbach

On to Abbe taky nemá lehké.

kari
Návštěvník
kari

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=440845&sznu=r4rp6uQNsssbJdvY
Americane prodaj Kataru sve F15. Vzdyt se Trumpeta vofrnoval, ze Katar jsou pry teroriste hrubeho zrna . A pak jim streli ten jejich zastaraly srot F15. To si Katar vzhledem ke sve situaci nemuze radej koupit nejaka poradna letadla? A ne tyhle zastarale muzejni krapy☺ F15 snad neletaly ani v poustni bouri a to uz je prez 20 let . ?. To bych si uz radej koupila rovnou husitske praky a vozove hradby z chlumeckeho muzea , bylo by to lepsi ?

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

1*** 🙂 – u nas se rikalo “turecka ekonomika”. Nemci naopak maji termin “polnischer wirtschaft”. Jo a aby v Kataru za chvili zacali misto zemniho plynu hledat ten…horcicny , tzv. Saddamuv.