VIDEO: Ve Francii hoří policejní auta i policisté, ale vláda tvrdí, že...

VIDEO: Ve Francii hoří policejní auta i policisté, ale vláda tvrdí, že v zemi žádné “no-go” zóny nejsou! Muslimové útočí už i na hasiče! [CZ Titulky]

VIDEO: Ve Francii hoří policejní auta i policisté, ale vláda tvrdí, že v zemi žádné “no-go” zóny nejsou! Muslimové útočí už i na hasiče! [CZ Titulky]

Mainstreamová média se usilovně snaží nevěnovat pozornost událostem ve Francii, která je etnickou časovanou náloží v Evropě. Minulý týden na předměstí Paříže zaútočili muslimové na několik policejních aut podomácku vyrobenými zápalnými bombami za použití benzínu a dusíkatého hnojiva (nitroglycerin-benzinové bomby), tedy stejnými bombami, jako použil Timothy McVeigh při bombovém útoku na federální budovu v Oklahoma City anebo Anders Breivik při své operaci před budovou v Oslu. Už tedy zdaleka nejde jen o primitivní Molotov koktejly, ale muslimové si ve Francii vyrábějí bomby z dostupných látek a útočí na veřejné složky státu a de facto tak vedou na území Francie intifádu (povstání) a Džihád (svatou válku). Francouzské úřady tvrdošíjně popírají, že by ve Francii byly no-go zóny, do kterých policisté nejezdí. Jenže samotní policisté a odbory tvrdí něco úplně jiného. Viz. video nahoře, které jsem opatřil titulky.

maxresdefault.jpg
V Paříži hoří už i policejní auta.

Jak v reportáži zaznívá, tyto zóny jsou mezi politiky ve Francii tabu a nikdo o nich nechce mluvit. Policisté do těchto lokalit jezdí jenom s dostatečnými posilami a jenom tehdy, když tam policie jede kvůli nějakému nahlášenému problému. Hlídky a patroly policie v no-go zónách nepřipadají v úvahu, protože muslimové to považují za provokaci a policisté jsou pro ně de facto vojáci nepřítele. Nepřítelem pro muslimy ve Francii je samotný francouzský stát. Cílem každého muslima je svržení francouzské republiky a nastolení chalífátu. Muslim má dovoleno obchodovat s alkoholem i drogami, pokud tím ublíží bezvěrcům ve svaté válce (Džihádu) a v povstání proti státu bezvěrců (v intifádě). To, co se děje ve Francii, probíhá i ve Švédsku, v Belgii (zejména v no-go zónách v Bruselu) a první náznaky z obav policistů zasahovat proti muslimům už je možné vidět i v Německu.

france-no-go-zones.jpg
Pařížské no-go zóny.
Ve Francii probíhá Intifáda i Džihád současně!

Muslimové mají své zavedené a tradiční postupy, jak získat pod kontrolu cizí země. V první fázi používají migraci, protože nevěřící mají prý měkká srdce. Mají slitování a skrze lítost a soucit Evropanů se muslimové infiltrují do evropských zemí. Po příchodu do hostitelské země se nechají vydržovat ze sociálních dávek, které jsou mnohdy poskytovány na základě úplně jiných kritérií, než sociální dávky pro domácí obyvatelstvo. Cílem tohoto dvojího sociálního metru je snaha vlád integrovat muslimy do evropské společnosti. Tento proces je ale jalový, protože v Koránu je jasně uvedené, že muslim nesmí pracovat pro bezvěrce! Muslim, který v Evropě přijme práci a majitelem firmy nebo zaměstnavatelem není muslim, se dopouští zakázaného jednání (haram) v rozporu s Koránem. Muslim může pracovat pro nevěřícího jen tehdy, pokud je to záměr, jak zmást nepřítele na cestě Džihádu. V takovém případě je muslimovi dovoleno i konzumovat alkohol, aby zmátl nevěřícího.

d15292e5-3127-453b-9bdb-a0294d3a1e1d.jpg
Muslimové v Paříži zapalují odpadkové koše.

Velmi důležitou cestou Džihádu je získání žen bezvěrců. V Koránu nehraje roli rasová otázka (na rozdíl od judaismu), takže muslim si klidně může vzít bělošku nebo černošku, to nehraje roli. Co však hraje roli, to je konverze. Žena musí konvertovat k islámu. Plánem a cílem Džihádu v Evropě je konverze naprosto všech evropských žen k islámu, které mají zajistit svojí porodností urychlení budování evropského chalífátu. Příklad můžete vidět v Sýrii a Iráku u Islámského státu. Bojovníci ISIL pozabíjeli etnikum Jezídů, pozabíjeli jejich muže, ale ženy si ponechali a obchodují s nimi jako s otrokyněmi. Při oslavách Nového roku v Kolíně nad Rýnem jsme byli svědky toho, jak se muslimští migranti chovají k bílým německým ženám, pokud jsou migranti pospolu a ve větší skupině. Německá policie tehdy tvrdila, že nic neviděla.

Intifáda už útočí i na hasiče!

Obavy a strach ze zásahu proti migrantům je zjevná. Policisté mají v Německu za úkol zabraňovat střetům, ale to spočívá v tom, že policie se snaží zabraňovat diskusím na internetu, demonstracím a projevům nesouhlasu domácího obyvatelstva s politikou Angely Merkel. Ve Francii je situace mnohem dál. Uvnitř no-go zón probíhají útoky a plánované scénáře proti státu např. tak, že muslimští mladíci zapálí kontejner na odpadky poblíž nějaké veřejné budovy. To je první taktika. Pokud by hořela soukromá budova, hasiči by ani nemuseli přijet. Když ale hoří např. před radnicí, bankou nebo finančním úřadem, hasiči musí přijet. Jakmile přijedou, aby kontejner uhasili, muslimové začnou na hasiče útočit, házet na ně kamení, dlažební kostky, ale také zápalné lahve, prořezávají jim hadice atd.

Part-PAR-ARP4386166-1-1-1.jpg
Od popelnic chytla i stojící auta, hasiči bojují nejen proti ohni.

Hasiči obvykle přestanou hasit a zamknou se uvnitř hasičských vozů a zavolají policii. Ta musí do no-go zón přijet a hasiče zachránit. Když policie přijede, muslimští mladíci na to čekají a hodí na policejní auto nitroglycerin-benzínovou bombu. Exploze auto zcela zdemoluje a policisté začnou střílet gumovými projektily na ochranu svého život. Tyto muslimské no-go lokality vznikají ve Francii už i v menších městech a ten proces je všude stejný. Městské zastupitelstvo složené ze socialistů zřídí ve městě ubytovnu pro migranty. Migranti ve městě začnou přicházet do kontaktu s místními muslimy a postupně státní a městské ubytovny pro migranty opouští. Místní developeři po hypoteční krizi v roce 2008 se potřebují zbavit bytů, paneláků a bytovek, které tehdy postavili a prodávají je jak městu pro potřeby ubytování migrantů, tak samotným muslimům, kdy tyto byty skupují muslimské obce.

No-go zóny začaly nenápadně, nezodpovědností lidí u komunálních voleb!

Všechno začíná u komunálních voleb, které vyhrávaly až donedávna jen zavedené strany (hlavně socialisté), které se podílejí na importu muslimů do Francie. Francouzi sice v poslední době začali volit národní strany, ale mnozí říkají, že už je pozdě. Francouzům to došlo až ve chvíli, kdy je muslimů už tolik v zemi, že představují značnou sílu. To má za následek prudký pokles cen nemovitostí v no-go lokalitách, který spouští prodejní spirálu. Lidé chtějí rychle prodat a odstěhovat se pryč. Tím vzniká tlak na pokles cen nemovitostí. To přitahuje spekulanty, kteří nemovitosti skupují a prodávají je s určitým ziskem muslimům. Tím se zvyšuje penetrace muslimů v lokalitě a nutí to k odstěhování i zbývající původní obyvatele, kteří prodávají své nemovitosti už za naprostý zlomek ceny. Přesto ale v lokalitě zůstane hrstka lidí, kteří se nedostěhují. Ty čeká hotové peklo. Musí se vracet domů za světla, jinak riskují holý život. Neexistuje výzdoba domu vánočními motivy na Vánoce. Neexistuje oslava Velikonoc. Žaluzie stažené i přes den. Dlouhé dojíždění za prací, protože v lokalitě nejsou v tu chvíli už žádné firmy. Nahrazují je mešity a muslimské obchody, kde ovšem nelze nakoupit mnoho věcí, které normálně nabízí francouzské obchody.

paris-attack.jpg
Další shořelá auta v Paříži.

Francouzská vláda popírá tyto procesy, nechce je vidět. Minulý týden zaútočily muslimové na novináře francouzské televizní stanice Canal M6 při natáčení před mešitou na okraji Paříže [1]. Starosta městské čtvrti na to reagoval slovy, že novinář prý muslimy provokoval a neměl tam co dělat. Chápete? Takto se chová starosta a takto se vyjadřuje, když v jeho čtvrti muslimové napadnou televizní štáb. A jaké procesy probíhají v ČR? Zatím je všechno na začátku. Zatím vláda jenom vyčlenila půl miliardy na první várku 3,000 migrantů. Výstavba mešit, segregace školních tříd, odstranění vepřového ze školních jídelen, no-go zóny, hořící kontejnery, létající kameny, hořící policejní auta… to všechno je teprve na cestě do ČR. A při pohledu na tristní účast při volbách do krajů mám pocit, že přípravy v ČR na příchod muslimů do země nikoho z voličů nevzrušují. Lidé si už nechali vzít cigarety v hospodách, takže věřím tomu, že i zákaz prodeje vepřového nebo jeho konzumace ve školách projde hladce a bez odporu. Co však na to řeknou majitelé nemovitostí, až jim v okolí začnou vyrůstat ghetta? To už bude ale pozdě.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavec
Návštěvník
Zvědavec

Jó tak to je ten Západ , kam nás chce Horáček , Halík, Herman a spol. zavést ? Možná by tuhle “demokracii” , co nás ,doufám, nečeká mohl osobně vidět i J.Brady …

Otir
Návštěvník
Otir

Kam jsem se to narodil? Jestli je pravda, že jsem si to svobodně vybral, tak jsem musel být ještě hodně ožralej.

Fuck HateFree
Návštěvník
Fuck HateFree

Ve Francii je již vymalováno. Ono by stačilo udělat “rasistickou, islamofobní” statistiku, kolik % obyvatelstva do 18 let věku tvoří muslimové. Protože ve Francii sice muslimové tvoří “jen” asi 10% obyvatel, ale mezi dětmi a mládeží to bude již násobek. A to se domnívám, že ve velkých městech jsou již francouzské děti menšinou. Tak jak dlouho to bude trvat, než muslimové převezmou Francii definitivně? 10 let? 20?

kari
Návštěvník
kari

No a nevydira treba nekdo francouzskou vladu, aby se takhle vlastizradne chovala? Neodposlouchaval je treba nekdo ? :- ) Nejednaj ti migranti nasilne na neci prikaz? Nejsou ty jejich nasilne akce narizovany, sledovany a vyhodnocovany? Neni treba v necim zajmu rozlozit Evropu stejne, jako blizky vychod? Ach tak, to urcite vsechno dela ten mazany globalni prediktor, o kterem nikdo nevi, kdo to vlastne je. ☺ odpovednych jedincu se proto dopatrat nelze.

NoName312
Návštěvník
NoName312

I v pripade ze ano, ze je nejen Francouska ale i cela Evropa je vydirana tak i pres to tento smer vyvoje miri stale jen a jen do toho stejneho cile….tedy islamizaci ci obcaske valky. A jestli to nekdo vyuziva k rozvratu je prece uplne zbytecna otazka. Ano, Evropa je rozkladana, ale ona nam nezmizi, ona zustane, jen v jake forme…a o to se ted hraje – tedy Evropska Unie a jednotlive staty spise nehraji….bohuzel.

S pozdravem
NoName312

Digi53
Návštěvník
Digi53

Pokládám to za vlastiztradu. Nechat takto zaplevelit zemi invazivními druhy a pak rezignovat na ochranu původních obyvatel, to nemůže udělat normální člověk.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Nějaký zuřivý reportér ala E.E.Kisch by měl v převlečení za jeptišku vyhledat toho vysmátého francouzského dustojníka,co tehdy dělal s vítěznou grimasou véčko nad brutálně popraveným Kaddafím a zeptal se ho CO TOMU ŘÍKÁTE,pane POMÝLENÝ???

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Ta hospodářská smlouva TTIP.doufám,že je název správný,postihla Kanadu..Obrovský nápor zboží z USA zpusobil kolaps kanadského byznysu.Zejména ve stavebnictví zanikly kanadské firmy a z USA nejezdí kamiony,ale CELÉ VLAKY stavebnin,které opanovaly kanadský trh.Tohle čeká EU,konglomerát USA Kanada Eu,zničí kompletně evropské výrobce..Evropští.extra vybraní vládní sociopaté nejen,že NEVIDÍ no go zony,ale díky odporným korupčním financím podepíší i tuto destruktivní smlouvu.

firth
Návštěvník
firth

De Gaulle sa v hrobe obracia

R.Skácel
Návštěvník
R.Skácel

Za 8 měsíců si Francouzi zvolí zase prezidenta. Bude jím pravicový Juppé, který v druhém kole drtivě porazí Le Penovou. http://nn.bb/preference Nemůže být ani jinak, neboť všichni muslimové a nefrancouzi jednotně zahlasují proti Franouzce. Juppé je ze stejné strany, co Sarkozy, který nechal bombardovat Kaddafiho a který je nejhlasitějším obhájcem zvráceného projektu EUROMED (= dovoz 50 mil. muslimů ze Středomoří) http://www.euro.cz/byznys/jak-zabit-civilizaci-821461 Francie má velmi slušně nakročeno k přeměně na islámskou republiku. Tak v horizontu 40 let. Pak legálně, ve volbách převezmou vládu nefrancouzi, včetně jejího jaderného potenciálu. Zbytek unijních států pak poslušně poklekne k jejím nohám – žádný z nich totiž tímto bojovým arsenálem nedisponuje. A to je celý příbeh o tom, jako muslimové dobydou Evropu bez jediného výstřelu.

hanns
Návštěvník
hanns

Pak legálně, ve volbách převezmou vládu nefrancouzi, včetně jejího jaderného potenciálu. ………… tak tohleto já říkám již 10 roků, ale nikdo neposlouchá. A je to marný, je to marný, je to marný !

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Každý třetí muslim ve Francii vykazuje radikální profil. Podle Le Journal du Dimanche žijí ve Francii 2 – 3 miliony radikálních muslimů.

Ve Francii žije největší západní islámské společenství. Přesný počet muslimů není znám, protože stát náboženství občanů neregistruje. Tuto evidenci odboural v průběhu masového přistěhovalectví, aby změna struktury obyvatelstva nebyla tak evidentní. Z tohoto důvodu existují rozdílné odhady. Islámské organizace hovoří o 6 – 9 milionech muslimů, stát a politici tíhnou k tomu mluvit o nižším počtu. Studie listu vychází ze 3 – 4 milionů. Podle obecnějšího konsenzu žije ve Francii 5 milionů muslimů, odborníci ale soudí, že toto číslo bylo už překročeno.

Studie konstatuje mezi mladými muslimy tendenci k radikalizaci. Skupina radikálních muslimů je relativně mladá, 84% je mladších 50ti let. Průměrný věk činí 35,8 roků. Potvrzuje se poznatek: čím mladší, tím radikálnější. Reislamizace je také generační otázka.

Autoři studie hovoří o „zdařilé integraci“ většiny muslimů. Radikální třetina je určitý nevyhnutelný vedlejší produkt. Nicméně studie odhaluje povážlivé poznatky.

50% ve Francii žijících muslimů se zde narodilo a tvoří teď občany státu podle místa narození. 74% muslimů má státní občanství. Pro 66% hraje islám významnou roli.

Podle studie mladší generace muslimů zachovává islámské obřady a předpisy přísněji než starší. 28% z 1029 dotázaných se vyslovilo pro mnohoženství a pro zahalování žen. Třetina se účastní pátečních modliteb, třetina jen o zvláštních svátcích, třetina mešity nenavštěvuje.

Z toho mi vyplývá, že Vámi uvedený horizont 40 let může být velice mylný. Protože až se počet muslimů dostane do stavu, kdy jejich počet bude moci ovlivňovat výsledky voleb, ( např. ve Francii je to odhadováno nejpozději do dvou desítek let ) nebude jim už nic překážet v tom, aby si naší, vlastní demokratickou evropskou cestou odsouhlasili legálnost práva šarija a halal.

Budu se bát podívat na aktualizaci této statistiky v roce 2017. Ale to už se možná do ní ani nebudeme muset dívat. Tu realitu uvidíme sami na vlastní oči. Ostatní podepisuji.

pejsekgita
Návštěvník
pejsekgita

Zde napište svůj komentář…Ono to bude možná i dříve, než za 40 let.

pzv
Návštěvník
pzv

V tejto chvíli nám to už nepomôže, ale dávam to sem ako vysvetlenie, ako vôbec mohlo prísť k tomu, že vlády dobrovoľne otvorili svoje krajiny moslimským prisťahovalectvom. Nebolo to ani naivitou, ani hlúpym humanizmom, ani nedostatkom informácií. Vlády to urobili úmyselne, zradili svoj vlastný národ a pracovali v prospech cudzej mocnosti:

Americký Think Tank: Nepriateľské prezvatie Nemecka
https://diskuter.wordpress.com/2016/03/07/americky-think-tank-nepriatelske-prezvatie-nemecka/

Imigrantská vlna: zrada politikov proti vlastným národom a čo proti tomu podniknúť
https://diskuter.wordpress.com/2016/06/10/imigrantska-vlna-zrada-politikov-proti-vlastnym-narodom-a-co-proti-tomu-podniknut/

(moja poznámka: návod na riešenie v tých článkoch nehľadajte, je to len popis vzniku situácie a vysvetlenie akému silnému súperovi občania čelia)

Tarch
Návštěvník
Tarch