VIDEO: Včelí medvídci prý vyvolávají genderově a xenofobně ukotvené stereotypy, šokoval na...

VIDEO: Včelí medvídci prý vyvolávají genderově a xenofobně ukotvené stereotypy, šokoval na Frekvenci 1 mladý aktivista! Celá redakce rádia se mohla potrhat smíchy, jenže k smíchu to vůbec není! Toto je pouze předvoj a ukázka toho, kam míří nová česká generace! Bude se zakazovat Kocour Mikeš, Šmoulové nebo Včelí medvídci, aby malé děti měly správný multikulti názor?

VIDEO: Včelí medvídci prý vyvolávají genderově a xenofobně ukotvené stereotypy, šokoval na Frekvenci 1 mladý aktivista! Celá redakce rádia se mohla potrhat smíchy, jenže k smíchu to vůbec není! Toto je pouze předvoj a ukázka toho, kam míří nová česká generace! Bude se zakazovat Kocour Mikeš, Šmoulové nebo Včelí medvídci, aby malé děti měly správný multikulti názor?

Na českém rádiu Frekvence 1 už před Vánoci zažili neuvěřitelnou příhodu s jedním volajícím, který reagoval na nedávný pořad České televize, který se zabýval násilím a stereotypy v pohádkové tvorbě. Do studia jim totiž zavolal genderový aktivista Marek Hollar, kterého možná asi neznáte a nemá nic společného s Matějem Hollanem z Brna, aby nedošlo k omylu. Ovšem to, co se odehrálo na rádiu, to je opravdu neuvěřitelné. Marek Hollar totiž v interakci argumentoval, že některé pohádky jsou šovinisticky zaměřené proti ženám, např. Šmoulové prý vykreslují Šmoulinku jako ženu, která je závislá na mužích. Dalším příkladem je např. Kocour Mikeš, kterého prý trýzní Cikáni a v dnešní době již tyto pohádky nejsou korektní.

Včelí medvídci prý propagují rasismus.

Hollar navrhuje, aby tyto pohádky byly upraveny a sporné úseky vystřiženy a vymazány, anebo druhou možností je, že tyto pohádky nebudou vůbec publikovány a vysílány. Jenže, to není to hlavní. Marek Hollar totiž při volání do studia nakousl, že ví ještě o jedné pohádce, ale ta je prý tak hrozná a strašná, že to nebude rozmazávat a o tom prý až někdy jindy. Jenže redaktor Frekvence 1 byl neoblomný a přiměl Hollara, aby pověděl, co má na mysli. A to, co zaznělo, celou redakci Frekvence 1 úplně odrovnalo. Hollar totiž uvedl, že kultovní český večerníček O včelích medvídcích šíří rasismus, protože v jednom z dílů medvídci zpívají o tom, že by chtěli celý svět natřít na bílo. Bílá barva je prý hezká, komu by se nelíbila, zpívá se prý v pohádce se zjevným rasovým podtextem.

Rasismus včelích medvídků prý spočívá v tom, že natírají svět na bílo

Vrcholem je potom Hollarovo tvrzení, že v téže epizodě se potom mluví o tom, že sluníčko by se zlobilo, což je prý jasná narážka proti tzv. sluníčkářům.  A to už bylo moc, protože bylo slyšet, jak se celá redakce rádia tříská smíchy. Marek Hollar zřejmě netuší, že večerníček se včelími medvídky byl natočen za komunismu v 80. letech minulého století, a tehdy opravdu žádní sluníčkáři neexistovali, stejně tak neexistovala migrace a bílá byla opravdu bílá a neměla žádný rasový nebo politický podtext. Normálně by si člověk myslel, že toto je skvělé téma jako článek na Silvestra, tedy právě dnes, ale bohužel to vůbec tak není. Toto je naprosto alarmující incident a událost, která ukazuje, že neoliberální multikulti a genderová agenda už proniká i do hlav mladých lidí, kteří vycházejí ze škol, genderové šílenství se stává obsahem jejich práce a života, přičemž první věcí, o kterou usilují, je cenzura a vytváření indexů knih a filmů, které jsou prý genderově a rasově závadné a neměly by být publikovány a vysílány.

Kde myslíte, že se tito lidé berou? Na Marsu? Ne, vychovává je české školství, které je infiltrováno homosexualismem, genderovými aktivisty, neziskovkami a hlavně cizími zahraničními fondy, které nasunují do českého školství multikulti, inkluzi a neoliberální výchovu, která produkuje novodobé nacisty, ale v obráceném gardu. Tito aktivisté jsou nepřáteli tradiční heterosexuální rodiny, jsou nepřáteli vlastní bílé rasy, vlastního národa, vlastního státu a v případě pohádek i dokonce vlastního kulturního dědictví. Protože zrovna Včelí medvídci jsou jednou z nejkrásnějších vzpomínek každého dítěte a z hlediska dramaturgické tvorby vůbec to nejlepší, co kdy pro malé děti v Československu vzniklo.

Maková panenka propaguje rasismus, protože v jedné epizodě je sváděna nápadníkem arabského původu

Zajímalo by mně, kde pan Hollar bere právo k tomu, aby uplatňoval genderová měřítka a rasismus na české pohádky, když je zcela zjevné, že pohádky mají výchovný a obecný rámec, včetně těch Cikánů v Ladových pohádkách, protože v tehdejší době Cikáni jezdili po českých a moravských zemích a kradli v každé obci. Do lidové tvorby a pohádek se potom tyto zkušenosti promítly spolu s tím. Pohádky mají především výchovný rámec a děti se v pohádkách učí rozeznávat dobro od zla a učí se základním principům společenských hodnot. A právě včelí medvídci jsou terčem útoku právě proto, že v těch večerníčcích se vyzdvihuje nezastupitelná úloha tradiční rodiny, vnitřního kruhu a jeho ochrany. Včelí medvídky ohrožují různé věci, ale mají oporu a zázemí doma u své mámy.

Dalším poznatkem pana Hollara je nález, že např. v Tintinových dobrodružstvích bílý muž učí černochy, kteří jsou vykreslováni jako nějaké opice a Tintin je vzdělává. To ovšem není žádný stereotyp, ale historický fakt, kdy opravdu francouzští misionáři opravdu v Africe učili černošské děti číst a psát, je to historická souvislost, která trvá prakticky dodnes a rozhodně to není žádný rasový stereotyp, ale pouze popis reálného stavu, který trvá dodnes. Největším problémem je je ovšem to, že když do rádia zavolá nějaký aktivista tohoto formátu, všichni z toho mají legraci. Ale uvědomujete si, že tito lidé obvykle začnou pracovat v neziskovkách a ve školství? Odkud myslíte, že se zjevila např. Anna Šabatová v roli ombudsmanky? Pracovala už od počátku 90. let jako aktivistka, spolu s Michaelem Kocábem a dalšími se zastávali Cikánů v době, všichni se na to tehdy dívali s pobavením, že jsou blázni. No, a podívejte se po 30 letech. Cikáni jsou nedotknutelní, stát jim kupuje prasečáky za půl miliardy, neziskovky si na romské otázce postavily obrovský business.

Smát se genderovým aktivistům je stejné, jako smát se přípravám na vlastní pohřeb

Považuji za nebezpečné, když se někdo dnes směje těmto genderovým aktivistům, protože mají podporu v Evropské unii a v neziskovém sektoru. Dosud jste se totiž mohli s genderisty setkat jenom okrajově v podobě kvót na ženy v politice a rovné platy mezi muži a ženami, ale genderismus je velmi nebezpečný, protože zasahuje i do svobody slova, projevu, do filmové a literární tvorby a je úzce propojen s lidskoprávními organizacemi bojujícími hlavně proti rasismu. Ty aktivistické průniky tam jsou na více místech a genderisté obvykle jedou i akce proti rasismu a xenofobii, tam v tom není žádný rozdíl. Tito mladí lidé na sebe upozorní v médiích, dostanou se do hledáčku a získají pozici.

Pokud tyto procesy budou pokračovat, potom se jednoho dne budou smát oni, zatímco obyčejný český člověk bude civět jako tele na vrata, až najednou zjistí, že Ladovy pohádky jsou na indexu jako závadová tvorba, že najednou někdo přepisuje večerníčky, aby byly genderově vyvážené, a když někdo natočí nějaký film, kde se chlap podívá ne ženskou, bude mít z toho režisér problémy, protože to bude označeno za propagaci šovinismu a stereotypů se šovinismem spojených. Takovou budoucnost nechceme. Naše odezvy na takové rozhlasové incidenty musí být jasné a odsuzující, kde není prostor pro nějaký smích. Tohle je totiž myšleno smrtelně vážně, takových Hollarů a Holanů jsou totiž mezi námi tisíce a tisíce.

Aktualizace: Je to provokace a recese? Facebooková data jsou hrozivá, Hollarovy stránky od 19. prosince již ocenilo přes 300 lidí!

Jak jste už asi zaregistrovali, facebookový profil Marka Hollara vyvolává mnoho otazníků, protože na webu žádná osoba takového jména uvedena není. Jak jsme dnes byli upozorněni do naší redakce, samotné jméno nemusí být vodítkem, protože může jít o osobu, která se v poslední době před Vánoci nechala úředně přejmenovat a internet zatím tudíž neobsahuje žádné údaje o této osobě. Změny příjmení jsou celkem rozšířené v LGBT komunitě, kdy např. syn nebo dcera kvůli konfliktům s rodiči odejde z domova a změní si příjmení, nebo dokonce i jméno, a tím si vytvoří úplně novou a čerstvou identitu. Případy, kdy se rodiče rozkmotří s vlastním dítětem kvůli jeho sexuální orientaci, nejsou nijak výjimečné a dospělé dítě na to reaguje potom tak, že si změní u soudu příjmení a odejde od rodiny.

Příjmení “Hollar” vrací odkaz na Galerii Hollar, kde vystavuje [1] umělec Marek Škubal. Jestli je nějaká spojitost mezi jménem Marek Hollar, galerií Hollar a umělcem Markem Škubalem vystavujícím v galerii Hollar, to není jisté, může jít prostě a jenom o náhodnou shodu, kdy někdo si prostě vybere jméno Hollar pro svůj pseudonym a ponechá si křestní jméno, anebo i křestní jméno může být pseudonym a mezi reálnou osobou Markem Škubalem a profilem Marek Hollar na Facebooku proto nemusí být naprosto žádná souvislost. Tady bych dokonce řekl, že je úplně jedno, kdo to je, protože nezáleží na jménu pošťáka, ale na zprávě, kterou přináší. A to, co přináší osoba jménem Marek Hollar, to je opravdu šílené a děsivé.

Hollarovy názory sdílí více jak 300 lidí.

Zaznívají názory, že by mohlo jít o sociologickou a mediální sondu z dílny mystifikátora Kazmy, ale všechno to spíše ukazuje na to, že Marek Hollar opravdu tyto podivné hodnoty vyznává. Je tady ovšem jedna alarmující věc, na kterou se zcela zapomíná, a to je pozadí vzniku facebookového profilu Marka Hollara. Profil na Facebooku vznikl dne 19. prosince 2018 v čase 18:00 hodin a po 2 týdnech provozu nasbíral Hollarův profil už přes 300 lajků od lidí, kterým se stránka líbí. A to je mnohem větší problém, než otázka identity samotného Hollara. Pokud se stránky líbí více jak 300 lidem, potom Hollarovy hodnoty sdílí mnohem více lidí a není to omezeno jenom na samotného aktivistu, že někam zatelefonuje do rádia a sdělí světu své názory. Jeho profilovka na FB jednoznačně oslovuje LGBT a genderovou komunitu, takže pokud jde o sociologickou sondu, ta potom pouze potvrzuje,  co se děje s českou mládeží a společností.

Zdroj videa: Facebook Marka Hollara [2]

Všem čtenářům Aeronetu přeji vše nejlepší do Nového roku a pokud si budete dávat nějaké předsevzetí, mělo by to být jenom jedno jediné: Aby tradiční rodina přežila i příští rok 2019 ve zdraví! O to musíme usilovat v první řadě a na všech prioritách. To přeji nám všem do nového roku 2019.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Willy
Návštěvník
Willy

Dnes je rasistické úplně všechno !
Během sněžení v minulých dnech se ani ČT nevyhnula rasistickému tvrzení o „bílé tmě“, v učebnicích historie stále čteme o „černém pátku“ na burze na Wallstreetu a epidemiích černého moru, v pohádkách jsou zámky na znamení smutku potahována černým suknem a hemží se to v nich ČERNOkněžníky (to je navíc i pochybné i genderově) , tu a tam někoho uštkne černá vdova, do jídla sypeme černý pepř, v básních se občas přiženou černá mračna (naštěstí jen ta na obloze) a dokonce i zelení nás varují, že když nebudeme bojovat s globálním oteplováním, čeká nás černá budoucnost.
Největší rasisté jsou ale Emeričani se svým pojmem BLACKOUT (miluji jeho otrocký překlad „černej, vypadni!“)
P.S.: Podobných slovních hrátek mám nasbíráno asi tak na tři standardní diplomové práce…

RobinX
Návštěvník
RobinX

Jéé! Tu ,,diplomku” bych si moc rád přečetl! ,,Vámi” doslovný překlad BLACKOUT mne velice pobavil! 😀

Pijack
Návštěvník
Pijack

Američani na svou multikulturu dojeli a udělali jednu zásadní chybu. Tou bylo zvolení negra za presidenta. Od té doby co Obama vlezl do WH, tak se sere celý svět. A to chtěli “demokraté” nasadit korunu všemu a zvolit uvřískanou ženskou. To už bychom tady asi možná nebyli…

redme
Návštěvník
redme

Sorry, ale to se v té písničce přímo nabízí. Je to hodně vulgární, ale prostě musím : ,,Já mám sako a já hidžáb ,, – Já jsem pako a já pi*a .

tehu
Návštěvník
tehu

Já se jen dlouhodobě domnívám, že bílá rasa sklízí jen a jen to, co zasela. Tedy snahu ovládnout a zotročit vše – to se tímto obrací proti ní. Stále mnohým nedochází že pojem svoboda je tu pouze fráze napsaná na papíře. Skutečná svoboda je však někde jinde. Pokud ji kdokoliv chce dosáhnout musí nejdříve přijmout odpovědnost za vše co dělá…

A problém je v tom, opak je tu chráněn na papír napsanými slovy – tedy zákonem.
A hledání cesty, jak s toho ven, končí další kupou napsaných slov jak to budeme řešit a skutek utek.. (kam?).

Willy
Návštěvník
Willy

SKUTEČNÁ svoboda neexistuje, ba ani ta duchovní. I tam jsme svázáni svými předsudky, zkušenostmi, kulturou, náboženstvím, morálkou, vzděláním… prostě klecí, v níž žijeme, ať už je malá nebo velká. Všichni žijeme v ZOO zvaném Zeměkoule.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Tuhle ČT mezi svátky zase páchla havloizmem. Museli nám připomnět výročí, jakých nasereme tucet každý den, tedy zcela zbytečné, odporné a nezajímavé. To výročí je, že StB nainstalovala do funkce presidenta ČSSR Václava Havla. Už jsem si myslel, že se na svátky nepozvracím, ale pozvracel jsem se. Je vůbec pochopitelné a možné, aby tuto smutnou epizodu našich dějin vyhlásila ČT za výročí? To je defacto výročí činnosti StB. Copak si se*rou svazáci v ČT na hlavu? To fakt musíme platit? To nám brzo budou připomínat výročí vstupu muslimských bojovníků za svobodu na naše území. …a pořád se to opakuje.

Dolfo
Návštěvník
Dolfo

Ať už jdou do prdele všichni ti rádoby aktivisti asi mají málo práce když se zajímají a řeší úplné p.čoviny roboty jím třeba přidat na šachtu do čelby je třeba dat a nebo úplně nejlepší pro takové zmetky by byla znovu ideální povinná vojenská služba se vším všudy kde by na podobné hovadiny ani nepomysleli takové blbečky by bylo třeba poslat na převýchovu do Čečně ke Kadyrovovi ten by jím ty ch.joviny z hlavy vymlátil

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Blondýno z Londýna , ja souhlasím s Vámi , že skokový pád dolaru bude jako tsunami , ale hlavně pro USA. A
oni si jsou toho vědomi,proto tak vyšilují. Státy světa se na to již delší dobu připravují. Právě proto se hromadně zbavují USA dluhopisů které ztrácejí hodnotu , stahují své zlaté rezervy z bank židofašistů v USA
protože tam jsou ohroženy , nakupují ve velkém zlato pro podepření svých měn a opouští pomalu v obchodě
dolarovou sféru. Skokově dle ekonomů dolar padne proto , protože je jako “petrodolar” už dlouho držen
uměle , zejména díky saudům. A i evropa už nakupuje ropu a plyn za eura , nebo zlato a zdaleka není sama
protože rusko umožňuje všem odběratelům nakupovat i v národních měnách. To vše dolar znehodnocuje a
v momentě kdy definitivně přestane být tzv.”rezervní měnou” kde státy drží své finanční rezervy , prostě
padne. Ostatně nová “rezervní měna” už byla vytvořena a připojuje se stále více států a státy záupadní evropy
byly mezi prvními.
To vše je důvod proč evropa pro USA přes jejich sladké řečičky o “ochraně” je konkurentem a nepřítelem USA
a vyvoláním světového konfliktu , kdy doufají marně, že by se odehrál v evropě USA chtějí evropu zničit.
Jenže evropa už pochopila.

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí

„Já mám sako a já fajn hidžáb!“ Dětský vánoční program na ČT naštval některé rodiče

https://ac24.cz/-/-ja-mam-sako-a-ja-fajn-hidzab-detsky-vanocni-program-na-ct-nastval-nektere-rodice

Willy
Návštěvník
Willy

To muselo naštvat VŠECHNY rodiče, kteří si toto označení zaslouží.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Katapulco
Návštěvník
Katapulco

Češi a Slováci myslí na oběti tragédie při výbuchu plynu v ruském Magnitogorsku.
Moc fandí ročnímu chlapečkovi Ivánkovi, aby přežil. Držíme palce Rusům.

Josef
Návštěvník
Josef

Magnitogorsk je 200 km od kazachstánských hranic, možná teror “ve jménu ISIS”, Putin dnes přiletěl osobně.