VIDEO: Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana v roce 2015. Prezident dokázal,...

VIDEO: Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana v roce 2015. Prezident dokázal, že je prezidentem všech občanů České republiky

VIDEO: Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana v roce 2015. Prezident dokázal, že je prezidentem všech občanů České republiky

Dlouho očekávané Vánoční poselství prezidenta republiky bylo plné naděje. Pan prezident představil vizi budoucnosti, shrnul ekonomickou situaci republiky a dotkl se i nejtíživějšího problému a to masové nelegální migrace.

Žel musím konstatovat, že reakce z řad pravice na sebe nenechaly dlouho čekat. Mezi prvními, kdo zkritizoval Vánoční poselství pana prezidenta byli i předseda vlády Sobotka a předsedové ODS a TOP 09 pan Fiala a Kalousek. Toto mne ale tolik nezaráží, neboť jmenovaní pánové se stávají na tuzemské politické scéně spíše inventářem, než respektovanými osobnostmi.

Hlavně předseda vlády Bohuslav Sobotka by měl vědět, že na rozdíl od prezidenta Zemana je velmi neoblíbeným politikem. A to hlavně díky tomu, jaký má přístup k aktuální migraci. Možná i proto se z předsedy vlády stal stejný „charakterní politik“, jako ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier.

Nikdy bychom neměli zapomenout na to, co řekl pan prezident Zeman na závěr Vánočního poselství: „Tahle země je naše. A tahle země není a ani nemůže být pro všechny.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

===

Poznámka redakce AE News k závěru prezidentova projevu: Náš server už počátkem listopadu varoval, že organizace Refugees Welcome chystá do Prahy své operativce, článek je zde. Naše redakce taktéž zaslala podnět několika českým politikům, aby se s věcí a těmito informacemi obrátili na bezpečnostní výbor ve sněmovně parlamentu ČR, anebo na českou BIS. Z projevu prezidenta je naznačeno, že české tajné služby se opravdu o Refugees Welcome začaly zajímat. Pokud k tomu přispěl náš článek a náš apel do sněmovny, jsme za to opravdu rádi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Slovan
Návštěvník
Slovan

http://www.nwoo.org/2015/12/28/czechnews-tv-studioreport-28-12-2015/

Velmi věcná diskuse,predevším jistá p. Marie , k trojskému koni siožidů Zemanovi.

Forever
Návštěvník
Forever

Hele, uznávám, že Zeman má vazby na sionisty z USA a Izraele, ale na druhou stranu ve srovnání se Schwarzenbergem a ostatními sionacisty je Zeman slabým odvarem. Jakmile dostanou žido-zednáři-ilumináti příležitost se ho zbavit, tak se ho zbaví. Proč? I když má Zeman např. pozitivní vztah k Izraeli a k EU, tak odmítl islamizaci Evropy, multikulturalismus a likvidaci národních států. Takže z dlouhodobého hlediska svými postoji k Rusku a k islámu a k uprchlické krizi minimálně zpomalil a trochu překazil plány vatikánsko-zednářské-sionistické alianci s původním obyvatelstvem Evropy. Ve srovnání se Schwarzenbergem je opravdový vlastenec.

David Hibsch
Návštěvník
David Hibsch

Všichni socialisté a neomarxisté žijí totiž představou, že mohou stvořit lepší svět způsobem, že budou spravovat lidské životy od kolébky po hrob, přičemž vrstvením zákonů, novel zákonů a vyhlášek za dozoru neustále rostoucí byrokracie vytvoří vždy jen to, co nazýváme tyranií. Jestli to prezident neví, tak to je smutné. Dokladem tyranie socialismu je socializované Neměcko i zmiňované skandinávské země a obecně EU. Tam se lidé dokonce bojí vyslovit obyčejný lidský názor (např. na migrační politiku soudružky Merkelové), aby náhodou nebyli zařazeni mezi rasisty či xenofoby a nedostali se tak do existenční problémů.

xerox
Návštěvník
xerox

hibsch … kde vidíte jakej socialismu , všechny tzv. demo levicové nebo sociálnědemo orientované partaje jsou v lepším případě středo pravicové a zbytek tzv. stran jako např. údajně pravicové jsou už krajní demofanatici …

on socialismus byl multikulti … od kdy … ? …

zkoušejte to na vodníky v berounce nebo si luštěte raději dál křížovku …

David Hibsch
Návštěvník
David Hibsch

Milý Xeroxi, slyšel jste někdy o tzv. Frankfurtské škole? Neomarxistickém a revizionistickém směru v marxismu, kterýžto západ, zatím co jsme my zde za železnou oponou měli u moci tzv. klasický a miltantní marxismus (zprotivil se téměř všem), proměnil v mnohem sofistikovanější marxistickou tyranii než se kdy snilo soudruhům z KSČ i KSSS. Laskavě čtěte, jsem už pamětník. Tito marxisté nepracovali s dělnickou třídou, ale s univerzitním (tzv. intelektuálním) prostředím ze kterého vypadli všichni ti tzv. hippies, kteří dnes tvoří “elity” EU, tedy Evropskou komisi, byrokratický aparát, počítaje v to soudruhy Schulze, Hollanda, Merkelovou a spol. Většina marxistů západu, včetně naši havloidů, jsou tzv. univerzitní elity, které tento myšlenkový mor nalévají svým studentům do hlav (soudruzi Halík či Putna jsou neomarxisté, byť se oba tváří jako katoličtí intelektuálové).

Hasti
Návštěvník
Hasti

Tak tak milej Xeroxi skutečnost není tak přehledná a černobílá jako se to jeví tvému egu. Válka, bolševická revoluce, Marx a komunistické revoluce po celém světě byly autorstvím sionismu. Ale Stalin se dokázal židů zbavit a celé to socialistické dědictví si ponechat. Výsledná terminologie připomíná skákající geny. Musíš být velkorysý. Manipulace sionistické internacionály samozřejmě pokračuje v plné síle a má svoje stálé cíle, rysy, strategie a své soudruhy. Teď je to Merkelová a multikult. Jen kulisy se mění, státní zřízení tituly a strany. Nikdy nevíš…

David Hibsch
Návštěvník
David Hibsch

Při vší úctě k prezidentu Zemanovi, se nemohu zbavit podezření, že je k nám buď nepoctivý (možná i sám k sobě) či žije ve vyabstrahovaném světě. S jeho postojem k imigrační politice EU jsem zcela v souladu, ale prezidentovo tvrzení o “skandinávském modelu” jako jakémsi vzoru je vážně legrační a nechce se mi věřit, že při své inteligenci je schopen plácnout takovou pitomost. Díky skandinávskému socialismu budou tyto země velmi rychle přeměněny ve skandinávské chálifáty. Důvěra socialistů, a to všech havloidních ražení, že jakási politická elita (rada moudrých sociláních inženýrů) ví lépe než vydělávací člen společnosti jak své peníze investovat, a co si platit a co ne, je neuvěřitelná. Byrokrati, co neproduktivní složka státu, nás ničí a nevěřím tomu, že to pan prezident Miloš Zeman neví. Pokud to ví, tak nás potom tahá za nohu.

zombie
Návštěvník
zombie

No já bych z toho projevu zase tak nadšen nebyl,jediné dobré co řekl,byl ten konec o imigrantech-jinak nakecal plno slátanin-o tom,jak ůdajně “roste” ekonomika bebo o tom,že je konec blbé nálady-no já to tedy u sebe a svém okolí teda nevidím…Podle toho,co nejen on vykládá by jsme se měli mít nejlíp v celé Evropě,tak jakto,že nemáme,když je vše tak ideální???

gand.alf
Návštěvník
gand.alf

” bebo o tom,že je konec blbé nálady-no já to tedy u sebe a svém okolí teda nevidím…” podľa nicku -zombie- sa tomu ani fakt nedivím… dík, to som sa dlho tak nezasmial 😀 😀

to je jedno
Návštěvník
to je jedno

Ano, je konec blbé nálady a nástup velmi zlé nálady!

zombie
Návštěvník
zombie

jé,tak jsem se překlepl…..

KevSpa
Návštěvník
KevSpa

Dobře to řekl ten náš prezident.